بهترین میزبانی سرور اختصاصی: 8 ارائه دهنده برتر را با یکدیگر مقایسه کنید

بهترین هاست اختصاصی سروراین مقاله هشت ارائه دهنده برتر میزبانی اختصاصی را با یکدیگر مقایسه و تضاد می کند ، و به شما کمک می کند تا یکی از مناسب ترین وب سایت خود را انتخاب کنید.


اما اول ، دقیقاً چه میزبانی اختصاصی دقیقاً چیست؟ و آیا اصلاً به آن احتیاج دارید؟ اجازه دهید’ضبط.

هاستینگ مانند اجاره یک فضای مجازی از فضای اینترنت برای وب سایت شما است. در ارزانترین پایان ، میزبانی را به اشتراک گذاشتید. به آن فکر کنید مانند داشتن یک اتاق در یک آپارتمان مشترک: برای مدتی جریمه ، مقرون به صرفه ، و شاید حتی سرگرم کننده باشد ، اما برنده شد’برای همیشه دوام به زودی ، شما’می خواهید فضای شخصی خود را ، و آپارتمان خود را به دست آورید – یا شاید ، در نهایت ، خانه جدا شده بسیار شخصی شما باشد.

این’معادل میزبانی اختصاصی – املاک برای تماس با خود و تمام فضایی که احتمالاً می توانید به آن احتیاج داشته باشید. آی تی’فقط می خواهم کمی بیشتر برای شما هزینه کنم. این’به همین دلیل’برای همه نیست.

سایت ما ، websitebuilderexpert.com ، هر هفته هزاران بازدید از افراد درست مثل شما دریافت می کند. ما به یک سرویس میزبانی اختصاصی نیاز داریم تا بهترین تجربه ممکن را به شما ارائه دهیم – سایتی که سریع بارگذاری می شود ، بدون پیام های خطایی. اگر شما’شما یک سایت کوچکتر هستید ، شما’فعلاً در میزبانی VPS بهتر است – همیشه می توانید بعداً آن را ارتقا دهید!

یک بار شما’شما تصمیم گرفتم’دوباره آماده هستیم تا آن را به سمت میزبانی سرور اختصاصی جهش دهیم’در مورد سوال بعدی – کدام ارائه دهنده را باید انتخاب کنید?

Contents

بهترین ارائه دهندگان میزبان سرور اختصاصی

ما’برای یافتن هشت ارائه دهنده برتر میزبانی سرور اختصاصی برای سایتهایی درست مثل شما ، تحقیقات گسترده ای را در زمینه میزبانی انجام داده اید. ما’با استفاده از آمار متقابل uptime ، هسته های CPU ، پهنای باند ، رم ، قیمت ها و کمک و پشتیبانی برای یافتن بهترین موارد در میزبانی خدمات.

نتایج موجود است ، اینها هستند بهترین سرورهای اختصاصی:

 1. میزبان – بهترین حالت برای میزبانی سرور اختصاصی.
 2. Bluehost – بهترین ارزش برای پول.
 3. در حرکت – بهترین برای وب سایت های فنی سنگین.
 4. میزبانی A2 – بهترین خدمات به مشتری.
 5. SiteGround – بهترین برای سایتهای بسیار بزرگ.
 6. iPage – بهترین برای هیچ چیز ، اما خوب در همه چیز.
 7. میزبانی GoDaddy – بهترین پهنای باند.
 8. DreamHost – بهترین فضای ذخیره سازی.

در صدر لیست ما HostGator قرار دارد. آی تی’بهترین ارائه دهنده میزبانی همه جانبه و بهترین انتخاب برای میزبانی اختصاصی – نمرات آن در زیر برای خودشان صحبت می کنند. Bluehost گزینه دوم محکم است که بهترین برنامه های ارزش را دارد. InMotion بسیار گران قیمت اما قدرتمند است و این امر را برای سایتهای دارای فناوری سنگین ایده آل می کند.

اجازه دهید’نگاهی دقیق تر به هر یک بیندازید ، سپس به سوالات اختصاصی میزبان سرور اختصاصی خود پاسخ دهید.

بهترین میزبانی سرور اختصاصی

HostGator در تحقیقات ما برتر شد. آی تی’یک ارائه دهنده میزبانی عالی همه جانبه است که در بسیاری از مناطق مختلف سرآمد است.

HostGator یک جفت امن برای هر وب سایت است ، اما ارائه دهندگان دیگر هنوز هم می توانند در سوله های انتخابی خود مقدار زیادی ارائه دهند..

اینگونه مقایسه می کنند مانند:

مقایسه میزبانی سرور اختصاصی Side-by-Side

ارائه دهنده میزبانیهسته های CPUرم پهنای باندمکان سروربرنامه های قیمتمیزبانBluehostدر حرکتمیزبانی A2SiteGroundiPageمیزبانی GoDaddyDreamHost
4-88-30 گیگابایتغیرمتعارف2 (ایالات متحده)118.99 دلار – 149،00 دلار
44-16 گیگابایت5-15 سل1 (ایالات متحده)79.99 دلار – 119.99 دلار
4-164-64 گیگابایت4-64 سل2 (ایالات متحده)105.69 دلار – 519.59 دلار
2-8+8-16 گیگابایت10-20 سل4 (ایالات متحده ، اروپا ، آسیا و اقیانوسیه)141.09 دلار – 290.49 دلار
4-1216-64 گیگابایت10 سل3 (ایالات متحده ، اروپا ، آسیا و اقیانوسیه)269 ​​دلار – 729 دلار
2-44-16 گیگابایت5-15 سل1 (ایالات متحده)119.99 دلار – 191.99 دلار
44-32 گیگابایتغیرمتعارف7 (ایالات متحده ، اروپا ، آسیا و اقیانوسیه)95.98 دلار – 175.98 $
4-124-64 گیگابایتغیرمتعارف2 (ایالات متحده)169 دلار – 399 دلار

* در نظر داشته باشید که به جز SiteGround و DreamHost ، اینها همه قیمت تبلیغاتی برای مشتریان جدید هستند. ارائه دهندگان میزبان نسبتاً سخاوتمندانه هستند ، اما شما اغلب می توانید قیمت ها را برای این یک سال یا بیشتر پایین نگه دارید.

می توانیم ببینیم که Bluehost کمترین قیمت قیمت را دارد ، در حالی که GoDaddy بیشترین مکان های سرور را تا کنون ارائه می دهد. جدول همچنین تنوع پهنای باند بین ارائه دهندگان میزبان را نشان می دهد ، و در حالی که پایان پایین اکثر امتیازات CPU مشابه است ، پایان بالا بسته به ارائه دهنده بسیار زیاد است..

باشه ،’عالی است ، اما RAM؟ پهنای باند…? هسته های CPU…? واقعاً این برای شما چه معنی دارد?

هسته های CPU – CPU مخفف واحد پردازش مرکزی است. آنها’مانند مغزهای موجود در سرور فیزیکی که سایت شما در آن میزبان است ، دوباره دوست دارید. آنها مسئولیت پردازش اطلاعات را بر عهده دارند و هرچه تعداد بیشتری وجود داشته باشد ، بهتر نیز می شوند.

به این فکر کنید که می خواهید از یک سوپرمارکت خارج شوید – درخواست ها باید صف شوند و CPU ها صندوق دار هستند. هرچه CPU بیشتر باشد ، خط سریعتر حرکت می کند.

رم – RAM مخفف Random Access Memory است و سرور شماست’فروشگاه حافظه اصلی. مثل تو’انتظار دارم ،’آنجا مهم است’به اندازه کافی از این به دور!

پهنای باند – پهنای باند اساساً به میزان انتقال داده ای که سایت شما می تواند با آن روبرو شود – یا به عبارتی دیگر ، میزان ترافیکی که می تواند در آن داشته باشد – اشاره دارد. دان’مبلغ مورد نیاز خود را در این قسمت از این نکته برجسته کنید – آخرین چیزی که شما نیاز دارید خراب کردن سایت شما پس از یک کمپین بازاریابی بزرگ است که مشتریان را به سمت سایت شما می فرستد.

مکان های سرور – اینجاست که سرورهای فیزیکی که میزبان سایت شما هستند. هرچه آنها به کاربران شما نزدیک تر باشند ، بهتر می شوند. آنها’ارتباط سریع تری خواهید داشت و سایت شما در عوض رتبه بهتری کسب می کند. برد – برد.

میزبان

بهترین ها برای میزبانی سرور اختصاصی

ما’قبلاً میزبان HostGator بوده ام’ستایش ها ، و با دلیل خوب. ترکیب آن از پهنای باند بالا (در واقع بدون اندازه) ، هسته های CPU فراوان و RAM فراوان به معنای امتیاز بالاتر از سایر ارائه دهنده های دیگر برای ویژگی های اختصاصی میزبانی شده است (4.6 از 5).

میزبان’قیمت ها نیست’ارزان ترین است ، اما مطمئناً برای جلب نظر خود مقابله زیادی می کنید. آنجا’مجموعه ای از گزینه های کمک و پشتیبانی (از جمله تلفن و چت زنده) ، به علاوه ضمانت حداکثر 99.99٪.

پایین دست؟ هر دو سرور در ایالات متحده واقع شده اند ، بنابراین ممکن است بهترین گزینه برای سایت هایی با مخاطب عمدتا بین المللی نباشد.

میزبان: جوانب مثبت و منفی

HostGator جوانب مثبتConsG Host
 • ضمانت عالی تا 99،99٪
 • روشهای زیادی برای کمک و پشتیبانی
 • برنامه ها ارزش خوبی برای پول دارند
 • قیمت های تبلیغاتی بسیار سخاوتمندانه هستند
 • سرورهای موجود در ایالات متحده

قیمت میزبانی اختصاصی HostGator

با HostGator ، شما سه گزینه برنامه اختصاصی دارید: Value Server ، Power Server و Enterprise Server. همه آنها با پهنای باند غیرمتعارف همراه هستند که یک امتیاز بزرگ نیز محسوب می شود. برنامه Power Server گزینه وسط است و همان چیزی است که HostGator توصیه می کند. اما رک و پوست کنده ، به خاطر 10 دلار اضافی در هر ماه ، ممکن است با بسته Enterprise هم پیش بروید و از دو برابر RAM لذت ببرید.

قیمت میزبانی اختصاصی HostGatorقیمت های HostGator نیست’ارزان ترین است ، اما مطمئناً برای جلب نظر خود مقابله زیادی می کنید.

Bluehost

بهترین ارزش برای میزبانی سرور اختصاصی

در حالی که Bluehost’این برنامه های میزبانی اختصاصی از ارزانترین ارائه دهنده این 9 شرکت ارائه دهنده این برنامه است’این بدان معناست که در کیفیت به خطر افتاده است.

در واقع ، Bluehost برخی از بهترین کمک ها و پشتیبانی های ارائه دهنده ای را که آزمایش کرده ایم ارائه می دهد. این همچنین بیشتر از ویژگی های خاص خود در هنگام ارائه ویژگی ها ، حتی ارائه پشتیبان گیری رایگان است که نادر است.

نزولی Bluehost؟ تعداد هسته های CPU کمتر از اکثر ارائه دهندگان و فقط یک سرور مستقر در یوتا است. اگر شما’وب سایت بسیار گسترده ای با مخاطبان بین المللی ، Bluehost ممکن است برای شما نباشد. در غیر این صورت ، فقط می تواند شما باشد’دوباره به دنبال.

Bluehost: جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبتمنفی
 • ضمانت به موقع خوب از 99.98٪ (فقط برای HostGator دوم)
 • برنامه ها بهترین ارزش را برای هر ارائه دهنده میزبانی اختصاصی ارائه می دهند
 • تهیه نسخه پشتیبان رایگان به صورت استاندارد
 • فقط یک سرور و مستقر در ایالات متحده است
 • فقط چهار هسته CPU با تمام برنامه ها

قیمت میزبانی اختصاصی Bluehost

Bluehost سه برنامه سرور اختصاصی ارائه می دهد: استاندارد ، پیشرفته و حق بیمه. آنجا’بین قیمت 20 دلار اختلاف قیمت وجود دارد و همه آنها با ضمانت برگشت پول ، پشتیبانی 24/7 و چهار هسته CPU همراه هستند..

مشتریان جدید می توانند میزبان اختصاصی را از 79.99 دلار در ماه با Bluehost دریافت کنند (به طور معمول 119.99 دلار)

بنابراین برای هر ماه 79.99 دلار چه می کنید?

 • دامنه وب سایت رایگان به مدت 1 سال
 • گواهی SSL رایگان
 • 4 هسته CPU & رم 4 گیگابایتی
 • پهنای باند 5TB & 500 گیگابایت فضای ذخیره سازی
 • پشتیبانی 24/7 از طریق تلفن & چت زنده

همه از Bluehost’برنامه های میزبانی اختصاصی همراه با با ضمانت برگشت 30 روزه پول, پس اگر شما’شما کاملاً از خدمتی که دریافت می کنید خوشحال نیستید’بازپرداخت کامل دریافت خواهید کرد.

هرچه این طرح گرانتر باشد ، حافظه رم و پهنای باند بیشتری نیز در آن وجود دارد. در تعادل ما’d می گویند طرح پیشرفته بهترین ارزش است ، زیرا همان برنامه با ارزش گران تر Premium را می دهد. برای بررسی دقیق تر ، بررسی قیمت گذاری Bluehost را بررسی کنید.

قیمت هاست اختصاصی Bluehostدر تعادل ما’d می گویند طرح پیشرفته بهترین ارزش است ، زیرا همان برنامه با ارزش گران تر Premium را می دهد.

در حرکت

بهترین سرور اختصاصی برای وب سایت های فنی-سنگین

در حرکت’برنامه های میزبانی اختصاصی در سطح هیئت مدیره به طور متوسط ​​به نظر می رسد ، به استثنای وقتی که تعداد هسته های پردازنده ارائه می شود. با گران ترین برنامه های میزبانی اختصاصی InMotion – و با قیمت 519 دلار در هر ماه ، مطمئناً گران است – شما یک CPUS عظیم 16 دریافت می کنید.

این برای شما چه معنی دارد؟ خوب ، اگر وب سایت فنی و سنگین دارید ، آن را وارد کنید’به شما کمک می کند سرعت سایت کاهش یابد و کاربران را از جستجوی سایت خود دور نکنید. چی’بیشتر ، آن’Google را ترغیب می کنیم تا سایت شما بالاتر باشد. نباید عطسه شود!

InMotion: جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبتمنفی حرکت
 • تعداد زیادی CPU (16) در طرح برتر موجود است
 • کمک و پشتیبانی خوب
 • ویژگی های متوسط ​​، به غیر از تعداد CPU

قیمت میزبانی اختصاصی InMotion

InMotion شش برنامه میزبانی اختصاصی مختلف ارائه می دهد. طرح ضروری ارزان ترین قیمت با قیمت 105.69 دلار در ماه است ، در حالی که برنامه CC-2000 با مبلغ 519.49 دلار در ماه که در ابتدا به آن اشاره کردیم ، می رسد. آنجا’تقریباً یکنواخت قیمت در بین آنها وجود دارد ، بنابراین اگر CPU ها برای شما در اولویت قرار دارند یا یک وب سایت بسیار پیشرفته و سنگین فناوری دارید ، پس احتمال دارد که باشید’یک برنامه InMotion را با قیمتی نسبتاً مناسب پیدا خواهید کرد.

قیمت میزبانی اختصاصی InMotionدر حرکت’برنامه هاستینگ میزبانی در سطح هیئت مدیره به طور متوسط ​​به نظر می رسد ، بجز مواردی که تعداد هسته های CPU را ارائه می دهد.

میزبانی A2

بهترین ارائه دهنده هاستینگ برای خدمات به مشتریان

چی’آیا یک چیز بدتر از سقوط سایت شماست؟ سایت شما رو به پایین می رود ، و قادر به گرفتن ارائه دهنده هاستینگ خود نیستید. A2 هاستینگ بهترین خدمات مشتری را به هر ارائه دهنده ای که ما آزمایش کرده ایم ارائه می دهد ، بنابراین می توانید تقریباً به هر طریق و در هر زمان و هر زمان دیگری از آنها استفاده کنید..

میزبانی A2: جوانب مثبت و منفی

A2 میزبان جوانب مثبتA2 میزبان منفی
 • مشتری عالی سرویس
 • هیچ نسخه پشتیبان رایگان ارائه نشده است
 • پرسی در مقایسه با رقبا
 • نسبتاً کم زمان 99.95٪

قیمت میزبانی وب A2 اختصاصی

A2 هاستینگ سه بسته میزبانی سرور اختصاصی مدیریت شده را ارائه می دهد: Sprint ، Expass و Mach.

آنجا’با افزایش حداکثر قیمت بین هر سه ، اسپرینت 141.09 دلار و ماچ در هر ماه 290.49 دلار قیمت دارند. این نشان دهنده جهش در حافظه و حافظه رم است ، اما در نهایت ، میزبانی A2 در مقایسه با رقبا یک گزینه گران قیمت است. به گفته شما ، با انتقال رایگان و ضمانت برگشت پول به شما پیشنهاد می شود’با رفتن به آنها چیزی برای از دست دادن ندارم.

قیمت میزبانی اختصاصی A2A2 هاستینگ بهترین خدمات مشتری را به هر ارائه دهنده ای که ما آزمایش کرده ایم ارائه می دهد ، بنابراین می توانید تقریباً به هر طریق و در هر زمان و هر زمان دیگری از آنها استفاده کنید..

SiteGround

بهترین سرور اختصاصی برای سایتهای بزرگ

SiteGround نمی کند’قیمت گذاری تبلیغاتی را ارائه دهید ، که باعث می شود طرح آن نسبت به رقبای خود شیب تر به نظر برسد.

گفته می شود ، با SiteGround اندکی نسبت به پول خود بدست می آورید. از نظر ویژگی های خاص ، و به ویژه در هنگام حافظه ، در سطح صفحه نمایش بسیار خوب است. ضمانت به موقع نیز بسیار خوب است با 99.98٪.

SiteGround: جوانب مثبت و منفی

مزایای SiteGroundSiteGround منفی
 • ضمانت به موقع خوب 99.98٪
 • برنامه ها بسیار گران هستند و قیمت تبلیغاتی ندارند
 • هیچ نسخه پشتیبان رایگان ارائه نشده است
 • پهنای باند نسبتاً کم در تمام برنامه ها

قیمت میزبانی سایت اختصاصی قیمت میزبانی وب

SiteGround سه برنامه مختلف ارائه می دهد: سرور ورودی ، سرور Power و سرور Super Power. دو برنامه اول نمی دانند’t واقعاً متفاوت با لایک های HostGator و Bluehost است و هزینه های قابل توجهی بیشتر دارند. برنامه Super Power Server حجم زیادی از حافظه را در اختیار شما قرار می دهد و CPU های زیادی نیز دارد که این امر باعث می شود این وب سایت ها واقعاً بزرگ باشند. به گفته این ، پهنای باند در برد بسیار کم است که می تواند بر سرعت بارگذاری سایت تأثیر بگذارد.

قیمت میزبانی سایت اختصاصیبرنامه Super Power Server حجم زیادی از حافظه را در اختیار شما قرار می دهد و CPU های زیادی نیز دارد که این امر باعث می شود این وب سایت ها واقعاً بزرگ باشند.

iPage

بهترین چیز برای هیچ چیز نیست ، اما خوب در همه چیز

ما’صادق باشم -’سخت است بدانید که در مورد میزبانی سرور اختصاصی iPage چه بگویید. واقعیت این است که ، iPage در همه چیز اشکالی ندارد ، اما چنین نیست’واقعاً در یک منطقه خاص برتری دارید.

ویژگی های آن نسبتاً خوب است ، اما هیچ چیزی بهتر از موارد دلخواه HostGator و Bluehost نیست. قیمت ها تقریباً در میانه راه هستند. آی تی’خوب انجام دادیم که در تحقیق ما بسیاری از رقبا را برای کسب مقام ششم شکست دادیم ، اما در نهایت اگر شما باشید’شما با توجه به iPage ، شما’د بهتر است با یکی از برنامه هایی که در بالا ذکر شده است بهتر عمل کنید.

iPage: جوانب مثبت و منفی

جوانب iPageمنفی iPage
 • از نظر ویژگی های نسبتاً خوبی در صفحه وجود دارد
 • پشتیبان گیری رایگان گنجانده شده است
 • فقط ارائه دهنده برجسته شامل گواهی SSL رایگان نیست

قیمت میزبانی iPage اختصاصی

iPage سه برنامه میزبانی اختصاصی را ارائه می دهد: Startup ، Professional و Enterprise. هر طرح به شکلی مناسب نامگذاری شده است – راه اندازی 4 گیگابایت رم و 5 ترابایت باند پهنای باند (مناسب برای یک تجارت کوچک) ارائه می دهد ، در حالی که Enterprise 16 گیگابایت رم و 15 ترابایت باند را ارائه می دهد (ایده آل برای عملیات بزرگ).

قیمت میزبانی iPage اختصاصیقیمت iPage مانند عملکرد آن نوعی وسط جاده است.

میزبانی GoDaddy

بهترین سرور اختصاصی برای پهنای باند

GoDaddy و همچنین یک پلتفرم سازنده وب سایت ، یکی از فروشندگان پیشرو در زمینه نام دامنه در جهان است. اما برنامه های میزبانی آنها چیست؟ صادقانه بگویم ، آنها’اینجا نوع هستی و نه آنجا.

بنابراین ، چرا برای GoDaddy بروید؟ برای تجربه کسب و کار کامل. GoDaddy ابزارهای بازاریابی آنلاین و امنیت وب را در آنجا ارائه می دهد’مطمئناً چیزی برای گفتن برای نگه داشتن همه اینها در زیر یک سقف است.

میزبانی GoDaddy: جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت GoDaddyمنفی GoDaddy
 • تمام نیازهای تجاری خود را زیر یک سقف بیاورید
 • پهنای باند باریک برای همه برنامه ها
 • سرورهای سراسر اروپا ، ایالات متحده و آسیا و اقیانوسیه
 • کمک و پشتیبانی می تواند بهتر باشد
 • بهترین برنامه های ارزش نیست

قیمت میزبانی اختصاصی GoDaddy

اجازه دهید’نگاهی دقیق تر به GoDaddy می اندازیم’برنامه هاستینگ میزبان: ارزانترین اقتصاد است که با 169.99 دلار در ماه وارد می شود ، و در نهایت Ultimate با 349.99 دلار در هر ماه قرار دارد. تمام برنامه ها با سه آدرس IP اختصاصی و پهنای باند غیر مترقبه همراه هستند ، در حالی که با بالا رفتن برنامه ها ، حافظه ذخیره و حافظه افزایش می یابد..

قیمت میزبانی اختصاصی GoDaddyتمام برنامه های میزبانی اختصاصی GoDaddy با سه آدرس IP اختصاصی و پهنای باند بدون اندازه ارائه می شوند.

DreamHost

بهترین ارائه دهنده میزبانی برای فضای ذخیره سازی

DreamHost نیست’یک ارائه دهنده هاست بد – فقط تعداد بیشتری از افراد بهتر در آنجا هستند. با وجود برنامه های حداکثر 64 گیگابایت رم ، در فضای ذخیره سازی عالی است.

کمک و پشتیبانی فاقد امکانات تلفنی یا چت زنده است. این ، همراه با ضمانت به موقع نسبتاً پایین از 99.95، ، نمی کند’اعتماد به نفس زیادی ایجاد می کنید.

DreamHost: جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت GoDaddyمنفی GoDaddy
 • تمام نیازهای تجاری خود را زیر یک سقف بیاورید
 • پهنای باند باریک برای همه برنامه ها
 • سرورهای سراسر اروپا ، ایالات متحده و آسیا و اقیانوسیه
 • کمک و پشتیبانی می تواند بهتر باشد
 • بهترین برنامه های ارزش نیست

قیمت میزبانی وب DreamHost اختصاصی

آنجا’اطلاعات کمی در مورد DreamHost’برنامه ها بصورت آنلاین است ، اما می توانیم تأیید كنیم كه آنها دو طرح ارائه می دهند. یکی برای 169 دلار در ماه و دیگری 399 دلار.

قیمت DreamHost با 169 دلار شروع می شود ، بدون هیچ گونه پیشنهاد تبلیغاتی.

چگونه ارائه دهنده میزبانی سرور اختصاصی را انتخاب می کنید?

مثل تو’در اینجا از این مقاله دیده می شود’وقت زیادی که باید در نظر بگیرید’دوباره ارائه دهنده میزبانی را انتخاب می کنید. این شامل:

 • حافظه
 • پهنای باند
 • محل سرورها
 • تعداد CPU ها
 • ارزش پول
 • زمان تضمین شده
 • کمک و پشتیبانی کنید

آی تی’ارزش این را دارد که توجه کنیم این ارزش برای پول ندارد’به معنی پایین ترین قیمت – بهترین ارزش ارائه دهنده میزبانی وب Bluehost است ، زیرا آنها بیشترین برنامه را در برنامه خود دارند.

بهترین میزبانی سرور اختصاصی: خلاصه

این مقاله شما را در یک تور سوت از بهترین ارائه دهندگان میزبانی اختصاصی ، که توسط تحقیقات گسترده مستقل ما مشخص شده است ، گرفته است. حالا بگذار’ضبط.

بهترین سرورهای اختصاصی:

  1. میزبان – بهترین حالت برای میزبانی سرور اختصاصی.
  2. Bluehost – بهترین ارزش برای پول.
  3. در حرکت – بهترین برای وب سایت های فنی سنگین.
  4. میزبانی A2 – بهترین خدمات برای مشتری.
  5. SiteGround – بهترین برای سایتهای بسیار بزرگ.
  6. iPage – بهترین چیز برای هیچ چیز ، اما خوب در همه چیز.
  7. میزبانی GoDaddy – بهترین پهنای باند.
  8. DreamHost – بهترین فضای ذخیره سازی.

در پایان روز ، آن را’درباره تصمیم گیری در مورد آنچه’برای شما مهمترین است و این اولویت را دارد. و به یاد داشته باشید ، تحقیقات مستقل ما نشان داده اند که HostGator بهترین ارائه دهنده همه جانبه است و آن را به یک انتخاب ایمن تبدیل می کند هر کسی به دنبال ارائه دهنده میزبانی اختصاصی برای وب سایت خود باشید.

بهترین ارائه دهندگان میزبانی اختصاصی: سؤالات متداول

چه کسی به میزبانی اختصاصی نیاز دارد?

میزبانی اختصاصی مزایای آن را دارد ، اما همین امر’برای همه نیست اگر وب سایت شما هر هفته هزاران بازدید مشاهده می کند ، یا فروشگاه الکترونیکی کالا با بیش از 30 محصول دارید ، باید واقعاً در هاست اختصاصی سرمایه گذاری کنید. در غیر این صورت ، شما’در عوض ، با یک برنامه میزبانی VPS یا برنامه میزبانی ابری خوب است.

هزینه میزبانی اختصاصی چقدر است?

برنامه های میزبانی اختصاصی در هر ماه بین 50 تا 500 دلار قیمت دارد. اگر قیمت مهمترین نگرانی است ، ما در مورد ارزانترین ارائه دهندگان میزبانی وب ، ما را بررسی کنید.

چه نوع دیگری از میزبانی وجود دارد?

جدا از میزبانی اختصاصی ، گزینه های اصلی میزبانی شما و VPS مشترک است. راهنمای ما را برای تفاوت بین این دو بررسی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map