8 بهترین ارائه دهنده میزبانی ابر

بهترین ارائه دهندگان میزبانی ابر


آیا می خواهید درباره میزبانی ابری اطلاعات بیشتری کسب کنید و نظرات در مورد بهترین ارائه دهندگان را بخوانید؟ شما’به جای مناسب آمده اید.

میزبانی وب پایه و اساس غیب اینترنت است.

هر سایتی که بازدید می کنید در جایی میزبانی می شود. سایت شما به میزبانی نیز احتیاج خواهد داشت و یکی از بهترین گزینه های موجود برای شما میزبانی ابری است.

به جای اینکه به یک سرور وصل شود ، میزبانی ابری منابع خود را از منابع مختلفی می گیرد تا به جای آن یک سرور مجازی ایجاد کند.

با میزبانی مشترک ، اگر سرور شما پایین بیاید ، سایت شما پایین می رود. اگر سرور ابری پایین بیاید ، سرورهای دیگر شبکه این slack را انتخاب می کنند. میزبانی ابر از توازن عالی بین قیمت مناسب و قدرت برخوردار است.

Contents

Cloud Hosting چیست؟?

Cloud hosting جایی است که سایت شما روی چندین سرور ذخیره می شود و به شما امکان می دهد منابع مختلفی را از مکانهای مختلف بکشید. این امر باعث می شود که میزبانی ابری به نوعی میزبانی بسیار مقیاس پذیر ، قابل اعتماد و انعطاف پذیر ، مناسب برای سایت هایی باشد که در مواردی مانند ترافیک افزایش سرعت و افتادگی دارند.

میزبانی ابر برای هر کسی که به انعطاف پذیری نیاز دارد بسیار عالی است. به برنامه خود مانند تلفن همراه پرداخت بپردازید: هر ماه محدودیت منابع خود را تصمیم می گیرید و بر این اساس پرداخت می کنید.

اگر یک بازاریابی بزرگ در حال آمدن هستید ، به عنوان مثال ، میزبانی ابری به شما امکان می دهد تا یک ماه شلوغ را آماده کنید.

ده ها ارائه دهنده میزبان – اگر نه صدها نفر – برای انتخاب وجود داشته باشند ، و پیدا کردن صحیح می تواند یک چشم انداز ترسناک باشد. این’چرا ما’برای یافتن بهترین میزبانان ابری در تجارت ساعت ها تحقیق انجام داده اید.

بهترین خدمات میزبانی ابر

ما’همه چیز را تجزیه و تحلیل کرده اید ، از ویژگی ها و قابلیت اطمینان گرفته تا پشتیبانی و ارزش پول. بنابراین ، بدون هیچ تاخیری ، اینجا هستند هشت ارائه دهنده برتر برای میزبانی ابر:

 1. میزبانی A2: بهترین ها برای میزبانی ابر.
 2. ابرهای ابری: نزدیک دونده.
 3. کاماترا: بهترین گزینه برای شخصی سازی.
 4. SiteGround: بهترین ویژگی ها.
 5. میزبان ها: بهترین برای کسانی که در بودجه هستند.
 6. در حرکت: بهترین راهنما & پشتیبانی.
 7. HostGator: فضای ذخیره نشده.
 8. DreamHost: ارزانترین میزبانی ابر.

اجازه دهید’نگاهی گذرا به سه نفر برتر لیست ما داریم. میزبانی A2 در وهله اول با ویژگی های چشمگیر و ضمانت برگشت پول در هر زمان قرار دارد. Cloudways برای گزینه های مرکز داده انعطاف پذیر خود رتبه دوم را کسب می کند ، در حالی که کاماترا با گزینه های سفارشی سازی عالی رتبه سوم را کسب می کند.

می توانید با مقایسه رتبه های ستاره ای آنها در زیر ، نگاهی دقیق تر به این سه ارائه دهنده برتر بیندازید.

برای اطلاعات کامل در مورد رتبه بندی های ما بخوانید. ما’پوشش هایی که ارائه دهندگان متناسب با نیازهای شما را پوشش می دهند ، به قیمت گذاری می پردازند و چند ذکر محترم را نیز در آن می گنجانید. حالا بگذار’می رود!

مقایسه میزبانی ابر ابر جانبی

ارائه دهنده میزبانیحداکثر رمحداکثر CPUپهنای باند حداکثردسترسی ریشهفضای ذخیره سازی حداکثروقت تمام وقتارزانترین قیمترتبه بندی WBE (/ 5)میزبانی A2ابرهای ابریکاماتراSiteGroundمیزبان هادر حرکتمیزبانDreamHost
32 گیگابایت129 ترابایت&# 10003؛250 گیگابایت99.95٪5 دلار در ماه4.2
384 گیگابایت9620 ترابایت&# 10007؛3840 گیگابایت99.99٪10 دلار در ماه4
524 گیگابایت104 ولت40 گیگابایت&# 10003؛1000 گیگابایت99.95٪4 دلار در ماه3.8
10 گیگابایت85 ترابایت&# 10007؛120 گیگابایت99.98٪80 دلار در ماه3.7
96 گیگابایت169 ترابایت&# 10003؛750 گیگابایت99.97٪4.99 دلار در ماه3.6
8 گیگابایتغیرمتعارف86TB&# 10003؛260 گیگابایت99.97٪34.99 دلار در ماه3.2
6 گیگابایت6غیرمتعارف&# 10007؛غیرمتعارف99.99٪12.95 دلار در ماه3
16 گیگابایت8غیرمتعارف&# 10003؛100 گیگابایت99.95٪4.50 دلار در ماه3

اگر برخی از این اصطلاحات به نظر می رسد یک بار از اصطلاحات تکنیکی برای شما است ، دان نکنید’نگران باشید در زیر ، ما’آنچه را که منظورشان است را انجام می دهم ، و چرا آنها’مهم است:

حافظه با دسترسی تصادفی (RAM) نوعی قدرت دیجیتال مغز است. این ذخیره سازی داده های لازم برای کامپیوتر برای انجام وظایف را فراهم می کند. هرچه رم شما بیشتر باشد ، کار بیشتری نیز می تواند انجام دهد. برای اکثر وب سایت ها ، یک گیگابایت (GB) یا دو مورد باید پوشش داده شود.

واحد پردازش رایانه (CPU) هسته های سرور شما هستند آنها به عنوان مغز عمل می کنند و اطلاعات را پردازش می کنند. طبیعتا هرچه بیشتر باشید ، سایت شما کارآمدتر می شود.

پهنای باند مقدار داده ای است که می تواند بین سرورها (یعنی سایت شما) ، اینترنت و کاربران جریان داشته باشد. پهنای باند دیکته می کند که چقدر اطلاعات می توانند در طول اتصالات خود حرکت کنند و همچنین سرعت آن چقدر است. میزبانی از پهنای باند مناسب به سایت شما اجازه می دهد تا از ترافیک بالا کنار بیاید.

دسترسی ریشه به شما امکان سفارشی سازی سرور خود را می دهد’محیط زیست می توانید نرم افزارهای ویژه مانند امنیت اضافی را نصب کرده و در تنظیمات سخت افزاری تغییراتی ایجاد کنید. این یک لایه اضافی از انعطاف پذیری به میزبان شما اضافه می کند و کنترل بیشتری به شما می دهد.

وقت تمام وقت به معنای واقعی کلمه به میزان زمانی وب سایت شما بصورت آنلاین اشاره دارد. آی تی’دستیابی به 100٪ به موقع غیرممکن است ، اما هدف این است که به حد ممکن نزدیک شویم. از این گذشته ، اگر سایت شما پایین بیاید ، هیچ کس نمی تواند به آن دسترسی پیدا کند.

1. میزبانی A2

بهترین ها برای میزبانی ابر

قیمت گذاری پهنای باند ذخیره سازی پشتیبان گیری رایگان? نام دامنه رایگان? دسترسی ریشه? تضمین بازگشت پول?
5 دلار – 371 دلار
2TB – 9TB
20 گیگابایت – 250 گیگابایت
آره
نه
آره
بله – در هر زمان

آنچه در مورد A2 Hosting دوست داریم

وقتی صحبت از هاست ابری می شود ، A2 Hosting می تواند’کتک خورده این ویژگی از ویژگی های تحقیق ما به شمار می رود ، همچنین ضمانت برگشت پول در هر زمان را دارد – چیزی که توسط هیچ ارائه دهنده دیگری ارائه نشده است.

آی تی’خیلی گران نیست ، زیرا برنامه های ابری با 5 دلار در هر ماه شروع می شوند. در حالی که زمان به روز نیست’در 99.95٪ بهترین ها ، ویژگی های بسیار خوبی کسب می کنید.

این ویژگی ها شامل حداکثر 250 گیگابایت حافظه ، 12 هسته پردازنده و 32 گیگابایت رم است. اوه ، و شما می توانید تعداد نامحدودی از وب سایت ها را میزبانی کنید – چیزی که شما سایر ارائه دهندگان میزبانی ابر از آن استفاده نمی کنند’پیشنهاد.

چه چیزی قابل بهبود است

پرداخت هزینه برای گواهی SSL به عنوان یک افزودنی ، کمی آزار دهنده است – همانطور که دامنه رایگان دریافت نمی کند – اما برای قیمت اولیه 5 دلار ، می توانید’اشتباه می کنید.

2. ابرها

نزدیک دونده

قیمت گذاری پهنای باند ذخیره سازی پشتیبان گیری رایگان? نام دامنه رایگان? دسترسی ریشه? تضمین بازگشت پول?
10 دلار – 1290.04 دلار
1TB – 10TB
25 گیگابایت – 3840 گیگابایت
نه
نه
نه
نه

آنچه ما در مورد Cloudways دوست داریم

Cloudways یک گزینه قوی برای مقام دوم است و بسته به آنچه شما هستید می تواند شماره یک باشد’دوباره به دنبال این پلتفرم به شما امکان می دهد سرورهای ابری خود را از یکی از بیش از 25 مکان جهانی مستقر کنید ، و می توانید منطقه و شهر را خودتان انتخاب کنید.

این بدان معنی است که شما’هرگز از سرورهای خود خیلی دور نخواهید شد که برای سرعت سایت بسیار عالی است. همچنین به این معنی است که Cloudways’ برنامه ها انعطاف پذیر تر از رقبای خود هستند. قیمت ها به مرکز داده انتخابی شما بستگی دارد ، اما بسته به اینکه به وب سایت شما مناسب است ، بین بسته های قیمت گذاری ماهانه یا ساعتی نیز می توانید انتخاب کنید..

به عنوان مثال ، شما می توانید با یک مرکز داده دیجیتالی اقیانوس در نیویورک ، سان فرانسیسکو ، لندن و چند شهر دیگر ، مبلغ 10 دلار در ماه را پرداخت کنید. یا اگر برای انعطاف پذیری زیادی ارزش قائل هستید ، می توانید همان برنامه و مرکز داده را برای نرخ بازپرداخت 0.0139 دلار در ساعت دریافت کنید.

چه چیزی قابل بهبود است

Cloudways پشتیبانی بسیار چشمگیر مشتری را در تمام برنامه های خود ، از جمله چت زنده 24 ساعته و یک سیستم ساده فروشی بلیط ارائه می دهد. با این حال ، شما’اگر بخواهید در یکی از دو برنامه پشتیبانی هزینه ای ثبت نام کنید’d بیشتر از آن ویژگی های اساسی را دوست دارم. برای 100 دلار در ماه ، برنامه پشتیبانی پیشرفته شامل نظارت و تحقیقات سایت فعال ، به علاوه کمک به شخصی سازی است. اگر می خواهید پشتیبانی 24/7 تلفنی داشته باشید ، شما هستید’باید در برنامه پشتیبانی Premium که 500 دلار در ماه است ، مقیاس داشته باشید.

3. کاماترا

بهترین گزینه برای شخصی سازی

قیمت گذاری پهنای باند ذخیره سازی پشتیبان گیری رایگان? نام دامنه رایگان? دسترسی ریشه? تضمین بازگشت پول?
4 دلار – 3700 دلار
1 گیگابایت – 40 گیگابایت
20 گیگابایت – 1000 گیگابایت
نه
نه
آره
نه

آنچه در مورد کاماترا دوست داریم

Kamatera تنها راه حل میزبانی است که به شما امکان کنترل کاملی بر میزبانی ابری شما می دهد ، این است که تصمیم بگیرید چه کسی به سرورهای شما دسترسی پیدا می کند ، یا انتخاب تخصیص IP شما.

کاماترا همچنین می توان انعطاف پذیری زیادی را در هنگام بالا بردن یا پایین آمدن منابع به وجود آورد. ظرفیت سرور می تواند در عرض چند دقیقه افزایش یا کاهش یابد ، و عناصری مانند CPU ، RAM ، فضای ذخیره سازی و حتی دیواره های آتش می توانند با یک کلیک در انتهای خود اضافه یا حذف شوند..

به طور خلاصه ، اگر می خواهید یک برنامه میزبانی کاملاً شخصی سازی شده ، کاماترا عالی باشد.

چه چیزی قابل بهبود است

اگر بیش از سفارشی سازی برای زمان خود ارزش قائل هستید ، آگاه باشید که Kamatera فقط 99.95٪ می تواند به روز خود را تضمین کند. به طور کلی ، این هنوز هم درصد قوی است ، و فقط در حدود 4.5 ساعت از کار افتادگی در سال است. اما در مقایسه با ضمانت های 99.99٪ HostGator و Cloudways ، Kamatera’زمان به روز کمی کوتاه است.

4. محل سکونت

بهترین ویژگی ها

قیمت گذاری پهنای باند ذخیره سازی پشتیبان گیری رایگان? نام دامنه رایگان? دسترسی ریشه? تضمین بازگشت پول?
80 دلار – 240 دلار
5 ترابایت
40 گیگابایت – 120 گیگابایت
آره
نه
نه
بله – به مدت 15 روز ارائه می شود

آنچه راجع به SiteGround می خواهیم

با کمک و پشتیبانی عالی در صورت پیشنهاد (از طریق تلفن ، چت زنده و ایمیل) و همچنین ضمانت به موقع بسیار قوی 99.98٪ و ویژگی های عالی می توانید’با SiteGround خیلی اشتباه پیش بروید. تحقیقات میزبانی ما نشان داد که این یک ارائه دهنده بسیار قابل اعتماد و دارای نمره کلی 3.7 / 5 است.

چه چیزی قابل بهبود است

دو مکان وجود دارد که SiteGround امتیاز را از دست می دهد. اول ، آن را نمی کند’با برنامه های خود یک نام دامنه رایگان ارائه دهید. اگر شما’هنوز یک نام دامنه ندارید ، دریافت یکی از اینها یک جایزه مفید است و چیزی است که بسیاری از ارائه دهندگان دیگر ارائه می دهند. دوم ، قیمت اولیه 80 دلار بسیار بیشتر از سایر ارائه دهندگان است – در صورت شما’دوباره از یک برنامه مشترک برمی آیید ، این یک قدم به قدم احساس می شود.

گفته می شود ، SiteGround به طور کلی از صفحه نمایش خوبی برخوردار است ، و ترکیبی از زمان عالی ، پشتیبانی عالی و پهنای باند 5TB آن را به عنوان یک ویژگی برای ویژگی های.

5- میزبان ها

بهترین برای کسانی که در بودجه هستند

قیمت گذاری پهنای باند ذخیره سازی پشتیبان گیری رایگان? نام دامنه رایگان? دسترسی ریشه? تضمین بازگشت پول?
$ 4.99 – 328.99 $
1TB – 9TB
30 گیگابایت – 750 گیگابایت
نه
نه
آره
بله – 60 روز

آنچه در مورد Hostwinds دوست داریم

Hostwinds مقدار زیادی از فضای ذخیره ، پهنای باند و RAM را در برنامه های ابری خود ارائه می دهد ، به علاوه گزینه های نصب یک کلیک برای اکثر برنامه ها.

بهترین قسمت از برنامه Hostwinds خرابی قیمت ساعت است. به عنوان مثال ، ابتدایی ترین برنامه میزبانی ابر آن به 0.006931 دلار در ساعت می رسد ، در حالی که پیشرفته ترین طرح ابر آن 0.456931 دلار در ساعت هزینه دارد. این مبلغ به ترتیب 4.99 دلار و 328.99 دلار در ماه است و هر طرح میزبان در مقایسه با رقبا ارزان است.’با DreamHost پول بیشتری پس انداز خواهید کرد). از همه بهتر این ارائه دهنده’60 روز ضمانت برگشت پول بیشتر از بیشتر طول می کشد.

چه چیزی قابل بهبود است

میزبان ارزان است ، و شما’ارزش مناسبی را برای پول خود دریافت خواهید کرد. این گفت ، شما برنده شد’به همان عمق و وسعت ویژگی هایی که شما دارید دسترسی داشته باشید’d با ارائه دهنده گران تری همراه شوید. پشتیبان گیری رایگان ، دامنه های رایگان و شخصی سازی سرور در این قسمت قرار ندارند’t با این ارائه دهنده گنجانده شده است.

6. InMotion

بهترین راهنما & پشتیبانی

قیمت گذاری پهنای باند ذخیره سازی پشتیبان گیری رایگان? نام دامنه رایگان? دسترسی ریشه? تضمین بازگشت پول?
34.99 دلار – 114.99 دلار
4TB – 86TB
75 گیگابایت – 260 گیگابایت
آره
بله – برای همه برنامه های 6 و 12 ماهه
آره
بله – 30 روز (اما فقط برای برنامه های 6 ماهه)

آنچه راجع به InMotion دوست داریم

InMotion به دلیل میزبانی مشترک و VPS معروف است ، اما این بدان معنا نیست’منظورم این است’اینجا چیزی برای ارائه ندارم اصلی ترین نقطه فروش آن خدمات مشتری آن است – در صورت بروز هرگونه مشکلی ، ارائه چت زنده و پشتیبانی تلفنی ، بلیط های راهنما و یک مرکز دانش کامل..

برای ویژگی ها نیز خوب است. دامنه ها و پشتیبان گیری رایگان ، حساب های نامحدود ایمیل و وب سایت ها ، هسته های CPU بدون مجوز و دسترسی ریشه فقط برخی از ویژگی هایی هستند که می توانید انتظار داشته باشید. کمک در ارائه نیز در تجربه ما بسیار قوی است ، که همیشه به شما کمک می کند.

چه چیزی قابل بهبود است

در مقایسه با سایر ارائه دهندگان این لیست ، InMotion’حافظه رم نسبتاً کم است و دارای 8 گیگابایت است. پهنای باند نیز کمی محدود است ، که اگر سایت شما ترافیک ناگهانی را تجربه کند ، می تواند شما را کوتاه کند.

7. HostGator

فضای ذخیره نشده

قیمت گذاری پهنای باند ذخیره سازی پشتیبان گیری رایگان? نام دامنه رایگان? دسترسی ریشه? تضمین بازگشت پول?
12.95 دلار – 19.95 دلار
غیرمتعارف
غیرمتعارف
آره
نه
نه
بله – 45 روز

آنچه راجع به HostGator دوست داریم

HostGator در صدر رتبه بندی تحقیقات ما به عنوان بهترین ارائه دهنده میزبانی کلی قرار دارد. اگرچه برای بسته های اختصاصی میزبانی خود بهتر شناخته شده است ، HostGator’s 99.99٪ به موقع انواع مختلفی از میزبانی که ارائه می دهد حمل می کند. اگر یک وب سایت بزرگ دارید – چه از نظر میزان صفحات وب ، و چه از نظر محتوای با کیفیت بالا مانند تصاویر – HostGator’ذخیره سازی بدون اندازه شما را در جایگاه خوبی قرار خواهد داد. پهنای باند پهنای باند همچنین به شما در خدمت ترافیک نوسان کمک می کند.

HostGator دارای سه برنامه میزبانی ابری است که همگی بین یک براکت قیمتی بسیار مناسب 12.95 دلار و 19.95 دلار در ماه قرار دارند. شما’همچنین می خواهید حساب های نامحدود ایمیل و ضمانت سخاوتمندانه 45 روز پس انداز پول دریافت کنید.

چه چیزی قابل بهبود است

به دلیل کم هزینه بودن ، منابع شما تا حدودی محدود است. آنجا’هیچ دامنه رایگان ، بدون نسخه پشتیبان رایگان و دسترسی ریشه ای ندارید ، بنابراین در مورد اینکه آیا این ویژگی ها برای شما یک معامله کننده خواهد بود فکر کنید..

8. DreamHost

ارزانترین میزبانی ابر

قیمت گذاری پهنای باند ذخیره سازی پشتیبان گیری رایگان? نام دامنه رایگان? دسترسی ریشه? تضمین بازگشت پول?
4.50 دلار – 96 دلار
غیرمتعارف
100 گیگابایت
بله (برای سایت های وردپرس)
نه
آره
نه

آنچه ما در مورد DreamHost دوست داریم

یک ارائه دهنده می تواند بهترین ویژگی های میزبانی در جهان را داشته باشد ، اما اگر قیمت آن خارج از بودجه شما باشد ، برنده شد’قادر به کمک به شما هستم. خوشبختانه ، DreamHost میزبان ابری را برای همه در دسترس قرار می دهد. برنامه ها از 4.50 دلار شروع می شود ، و حتی گرانترین آن نیز با قیمتی کمتر از 100 دلار در می آید. شما’همچنین به جای ثابت ، سرعت ساعتی داشته باشید. آنجا’همچنین پهنای باند پیموده نشده ، حداکثر 16 گیگابایت رم ، 4 هسته پردازنده و گواهی امنیتی SSL رایگان.

چه چیزی قابل بهبود است

اما برخی از نقاط ضعف نسبتاً قابل توجهی وجود دارد: بدون دامنه رایگان ، بدون چت زنده و پشتیبانی تلفنی و ضمانت برگشت پول (اگر شما’دوباره به ارزان ترین طرح بروید ، اما اگر در برنامه ماهانه 96 دلار آن ثبت نام کنید نگران باشید!). شما’همچنین با ذخیره 100 گیگابایت فضای ذخیره سازی ، محدود کردن پتانسیل شما برای رشد واقعی وب سایت خود در یک برنامه میزبانی ابر DreamHost است.

چگونه ارائه دهنده میزبانی مناسب را انتخاب می کنید?

چندین فاکتور مهم در هنگام انتخاب ارائه دهنده میزبانی ابری در نظر گرفته شده است. ما’سعی کردم از آنها پذیرایی کنم. فقط شما می توانید دقیقاً آنچه را که نیاز دارید بدانید؛ تنها کاری که می توانیم بکنیم اینست که شما را در مسیر درست قرار دهیم.

چند نکته اساسی که ما در اولویت بندی توصیه می کنیم عبارتند از:

بودجه ی تو بزرگ است چقدر حاضر هستید برای میزبانی هزینه کنید?

پشتیبانی مشتری اگر شما می توانید خداپرستی باشید’برای این کل وب میزبان مالکی جدید جدید هستید. نه تنها شما را از طریق هرگونه سکسکه میزبانی ، بلکه شما نیز پشتیبانی می کند’من در مورد نحوه کار آن مطلع خواهم شد.

ضمانت برگشت پول اطمینان حاصل کنید که شما نمی دانید’در یک قرارداد 18 ماهه به خاطر خدمتی که انجام می دهید به دام بیافتید’می خواهید یا نیاز دارید. به شما زمان می دهد تا یک ارائه دهنده را در عمل مشاهده کنید.

وقت تمام وقت مهمترین ویژگی مورد توجه است. اگر وب سایت شما به طور مرتب پایین می رود ، برای همه افراد درگیر کابوس می شود ، بنابراین یافتن ارائه دهنده ای که به روز رسانی تقریباً کاملی را ارائه دهد یک نکته مهم است..

دسترسی ریشه همچنین می تواند برای قشرهای فنی تر در آنجا مفید باشد. کنترل بیشتر روی سرور خود’محیط s به این معنی است که می توانید نرم افزاری اضافی را نصب کنید که به طور خاص از سایت شما سود خواهد برد.

بهترین ارائه دهندگان میزبانی ابر: نتیجه گیری

میزبانی ابر نوعی میزبانی مدرن و قابل اعتماد است – آن’جای تعجب نیست که شما’دوباره به آن علاقه مند هستم!

از تحقیقات ما ، هشت شرکت ارائه دهنده میزبان ابر وجود دارد. هر یک چیز کمی متفاوت با جدول به ارمغان می آورد ، بنابراین’مهم است که بدانید شما چه چیزی هستید’دوباره به دنبال.

اجازه دهید’از طریق ارائه دهندگان برتر و آنچه در آنها تخصص دارند اجرا می شود.

8 بهترین ارائه دهنده میزبان Cloud: The Roundup

 1. میزبانی A2: بهترین ها برای میزبانی ابر.
 2. ابرهای ابری: نزدیک دونده.
 3. کاماترا: بهترین گزینه برای شخصی سازی.
 4. SiteGround: بهترین ویژگی ها.
 5. میزبان ها: بهترین برای کسانی که در بودجه هستند.
 6. در حرکت: بهترین راهنما & پشتیبانی.
 7. HostGator: فضای ذخیره نشده.
 8. DreamHost: ارزانترین میزبانی ابر.

اگر شما’دوباره به دنبال کرم د لا کرم میزبان ابر هستید ، میزبانی A2 راه برای رفتن است. این ویژگی های بهتری نسبت به سایر رقبا دارد و برنده شد’برای شما یک بازو و یک پا هزینه دارد.

اگر شما’ما به مبلغ نقدی کوتاه مدت ، ارائه دهنده میزبان ما هستیم’d توصیه DreamHost است. این بهترین قیمت را برای پول ارائه می دهد ، با هزینه میزبانی ابر فقط 4.50 دلار در هر ماه.

فراتر از قیمت ، ویژگی ها اصلی ترین چیزی است که باید به آن توجه کنید. مشخص کنید چه چیزی’مهمترین موارد برای شما – ذخیره سازی ، رم ، آپ تایم و غیره – و از آنجا کار می کنید. اگر به مقایسه دقیق تر و جانبی بیشتری نیاز دارید ، در نمودار مقایسه ارائه دهندگان میزبانی وب ما نگاهی بیندازید.

بهترین ارائه دهندگان میزبانی ابر: سؤالات متداول

چی’تفاوت بین میزبانی مشترک و میزبانی ابری است?

میزبانی مشترک شامل چندین سایت است که در یک سرور مشترک مشترک هستند. هاست ابر شامل چندین سایت است که منابع چندین سرور را به اشتراک می گذارند. میزبانی ابر نیست’به یک مکان محدود شده است ، و بنابراین کمتر مستعد قطع برق است – اگر سرور پایین بیاید ، دیگری می تواند اسلحه را انتخاب کند.

هزینه میزبانی ابر چقدر است?

میزبانی ابر بسیار انعطاف پذیر است ، بنابراین قیمت پرداخت شده به میزان منابعی که استفاده می کنید بستگی دارد. به طور کلی ، میزبانی ابری از حدود 5 دلار شروع می شود و می تواند به صدها نفر (یا بعضی اوقات حتی هزاران نفر) نیز افزایش یابد. اگرچه بیشتر سایتها فقط بین 5 تا 50 دلار باید هزینه بپردازند.

آیا می توانم بین ارائه دهندگان میزبانی تغییر ایجاد کنم?

آره. آی تی’مانند خانه در حال حرکت آنلاین – شما در ارائه دهنده جدید عضو می شوید ، وسایل دیجیتالی خود را به خانه جدید خود منتقل می کنید ، سپس قرارداد خود را با ارائه دهنده قدیمی لغو می کنید. ممکن است این به نظر نرسد ، اما شما’د تعجب کنید که چقدر ساده است. برخی از ارائه دهندگان – مانند HostGator – حتی پیشنهاد می کنند حرکت را برای شما رقم بزنند.

آیا می توانم خودم یک وب سایت میزبانی کنم?

آی تی’ممکن است ، اما ما نمی خواهیم’توصیه می کنم در قلب آن ، میزبانی خوب در مورد قابلیت دسترسی است – هر کس ، در هرجایی باید بتواند در هر زمان به وب سایت دسترسی پیدا کند. راه اندازی سرور خود نیاز به دانش فنی زیادی دارد و شانس شما نیز هست’در نهایت هزینه بیشتری را برای یک سرور با اعتبار کمتر به پایان می رسانید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map