8 بهترین ارائه دهنده میزبانی وردپرس مدیریت شده: آیا می توانید بدون آنها مدیریت کنید؟

بهترین مدیریت میزبانی وردپرس تصویر برجستهدر این مقاله تمام جزئیات در مورد بهترین ارائه دهندگان میزبانی وردپرس با مدیریت موفق به شما ارائه می شود.


اگر وب سایت وردپرس دارید ، شما’لازم است میزبانی برای آن پیدا کنید. مدیریت میزبانی وردپرس یک انتخاب محبوب است ، زیرا به وجود می آید خدمات تخصصی سایتهای وردپرس.

میزبانی وردپرس مدیریت شده به طور خاص برای پشتیبانی از وب سایت های وردپرس طراحی شده است و از ویژگی های مختلفی برای کمک به موفقیت سایت شما برخوردار است. از بروزرسانی های خودکار گرفته تا نصب یک کلیک وردپرس ، این میزبانی نهایی برای کاربران وردپرس است.

این باعث می شود میزبان مدیریت شده وردپرس برای سایت های تجاری یا هر سایت با ترافیک بالا مناسب باشد. از ویژگی های موجود ، از پشتیبانی سطح بالا گرفته تا پشتیبان گیری روزانه ، به گونه ای طراحی شده است که سایت شما را تا حد امکان راحت کند.

البته ، اگر شما اهدا کنید’یک سایت وردپرس داشته باشید ، این نوع میزبانی برنده شد’برای شما باشد! در این صورت ، به جای VPS یا میزبانی اختصاصی ، نگاهی بیندازید.

خبر خوب این است که میزبانی وردپرس مدیریت شده گزینه ای بسیار محبوب است که توسط بسیاری از ارائه دهندگان ارائه می شود. نکته منفی این است که پیدا کردن بهترین برنامه برای وب سایت شما می تواند مانند یک کار غیرممکن باشد!

این’چرا ما’برای یافتن بهترین ارائه دهندگان ، بررسی همه جانبه از قیمت گذاری و ویژگی ها گرفته تا پشتیبانی مشتری و فراتر از آن ، تحقیقاتی عمیق انجام داده اید.

Contents

8 بهترین ارائه دهنده میزبانی وردپرس مدیریت شده عبارتند از:

 1. Bluehost – بهترین هاستینگ برای وردپرس.
 2. میزبانی A2 – بهترین خدمات برای مشتری.
 3. در حرکت – بهترین ویژگی ها.
 4. موتور WP – بهترین برای کمک و پشتیبانی.
 5. SiteGround – بهترین برای قابلیت اطمینان.
 6. 1&1 IONOS – بهترین ارزش برای پول.
 7. DreamHost – بهترین کار برای ساده نگه داشتن کارها.
 8. GoDaddy – بهترین ویژگی برای ویژگی های اضافی.

بهترین ها بدون شک بهترین Bluehost است – وردپرس آن را توصیه می کند ، و می بینید که چرا! دریافتیم که میزبانی A2 با تمرکز بر سرعت و خدمات به مشتری ، در حالی که InMotion بهترین هاست’ویژگی های چشمگیر آن را در جایگاه سوم قرار داده است. مهم نیست که شما’دوباره به دنبال این هستید ، این هشت ارائه دهنده برتر باید چیزی برای همه داشته باشند.

این مقاله هریک از 8 ارائه دهنده برتر میزبانی وردپرس مدیریت شده ما را تجزیه و تحلیل می کند و به شما قیمت پایین ، قیمت ها و جوانب مثبت و هر کدام از ارائه دهندگان را برای شما مناسب تر می کند. در پایان مقایسه ما ، شما’می دانم ارائه دهنده هاستینگ بهترین انتخاب برای سایت وردپرس شما است.

بهترین میزبانی وب WordPress مدیریت شده

هشت ارائه دهنده میزبانی وردپرس با بهترین مدیریت ، همه از نقاط قوت و ویژگی های مختلفی برای ارائه برخوردار هستند. آیا شما’دوباره به دنبال قیمت های ارزان ، ذخیره سازی نامحدود یا میزبانی قابل اعتماد در آنجا هستید’یک ارائه دهنده کامل در انتظار شما است.

با این وجود ، می توان ردیابی مهره ها و پیچ های ارائه شده توسط هرکدام را سخت کرد ، بنابراین ما’برای مقایسه ویژگی های کلیدی هشت تیم برتر در کنار یکدیگر یک جدول قرار داده ایم.

مقایسه جانبی میزبانی وردپرس مدیریت جانبی

ProviderStorageUptime٪ مقدار به روزرسانی های سایت Software قیمت شروع ماه / ماهBluehostمیزبانی A2در حرکتموتور WPSiteGround1&1 IONOSDreamHostGoDaddy
نامحدود99.98نامحدودآره29.99 دلار
غیرمتعارف

99.95

1 – نامحدود

آره24.46 دلار
40 گیگابایت – 240 گیگابایت99.971 – 20آره$ 8.99
10 گیگابایت – 1 ترابایت99.951 – 25آره35 دلار
10 گیگابایت – 30 گیگابایت99.981 – نامحدودآره11.95 دلار
25 گیگابایت – 200 گیگابایت99.981 – 5آره9 دلار
30 گیگابایت – 120 گیگابایت99.951آره19.95 دلار
10 گیگابایت – 50 گیگابایت99.971 – 5آره$ 10.99

در جدول بالا برخی از ویژگی های اصلی ارائه شده توسط هر ارائه دهنده ارائه شده است. قیمت شروع شده در اینجا نشان داده شده است پایین ترین قیمت استاندارد برای هر نقشه ، اما شما اغلب تخفیف ها و تبلیغات مختلفی را برای کاربران جدید پیدا خواهید کرد – آن’ارزش خرید در اطراف را دارد!

در حقیقت ، بیشتر ارائه دهندگان هاستینگ تخفیف هایی را برای کاربران جدید ارائه می دهند که قطعاً ارزش استفاده از آنها را دارند. اما به یاد داشته باش, پس از پایان ترفیع ، قیمت ها به طور منظم تجدید می شوند. اطمینان حاصل کنید که همیشه به جای فروش فلش ، هزینه های طولانی مدت را هزینه می کنید. گفته می شود ، قیمت های تبلیغاتی اغلب برای یک سال یا حتی بیشتر معتبر هستند.

ویژگی های میزبانی توضیح داده شده است

تحقیق در مورد ارائه دهنده هاستینگ شما می تواند به دلیل تمام ناصافی های فنی که ظاهر می شود ، سردرد باشد. برای پاک کردن هرگونه سردرگمی ، اجازه دهید’به سرعت ویژگی های ذکر شده در جدول ما را تجزیه می کنیم.

ذخیره سازی (یا فضای دیسک) مقدار فضای ذخیره شما برای وب سایت شما روی سرور است. اینجاست که تمام سایت شما’محتوای ذخیره می شود, از جمله تصاویر ، صفحات وب و پرونده ها. آی تی’بسیار مهم است تا اطمینان حاصل کنید که برنامه شما به اندازه کافی فضای ذخیره سازی خود را در اختیار شما قرار می دهد تا اهدا نشود’از اتاق فرار کن!

وقت تمام وقت اشاره به اینکه چه مدت سرور تضمین می شود که کار کند و کار کند. آی تی’s که معمولاً به صورت درصد نشان داده می شود – برای مثال ، 99.98٪ نمره به موقع عالی است. شما می خواهید این رقم تا حد ممکن نزدیک به 100٪ باشد, زیرا این بدان معنی است که وب سایت شما تقریباً در تمام مدت آنلاین خواهد بود.

تعداد سایتها تقریباً خودش صحبت می کند – این تعداد وب سایت هایی است که توسط برنامه میزبانی شما پشتیبانی می شود. برنامه های اصلی معمولاً به شما یک وب سایت اعطا می کنند ، و به شما امکان می دهند تا با به روزرسانی بیشتر ، قفل بیشتری را باز کنید.

بروز رسانی نرم افزار یک ویژگی خاص برای میزبانی وردپرس است. وردپرس غالباً به روزرسانی های پلتفرم خود را منتشر می کند ، که لازم است در صورت تمایل خود را از آن استفاده کرده و خود را نصب کنید’t ، نرم افزار شما در برابر اشکالات ، هکرها و سایر موارد دیگر منسوخ و آسیب پذیر می شود. خوشبختانه با بروزرسانی های نرم افزاری خودکار, ارائه دهنده سایت سایت شما را برای شما به روز می کند!

شماره 1: Bluehost

بهترین هاستینگ برای وردپرس

جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت منفی
 • توصیه شده توسط WordPress به عنوان بهترین ارائه دهنده میزبان وردپرس
 • فضای نامحدود دیسک
 • برنامه نسبتاً قیمتی در مقایسه با رقبا دارد
 • پلاگین ها نیستند’به طور خودکار بروزرسانی می شود

Bluehost بهترین مورد برای میزبانی وردپرس است. آی تی’شماره یک ارائه دهنده توصیه شده توسط خود وردپرس است, و سه برنامه میزبانی وردپرس را برای شما انتخاب کرده است.

کلیه برنامه ها شامل موارد زیر است:

 • ذخیره سازی نامحدود
 • دامنه ها و دامنه های نامحدود
 • محدودیتی در ترافیک شما وجود ندارد
 • SSL رایگان (لایه سوکت ایمن) امنیت
 • محیط صحنه (برای آزمایش تغییرات)
 • نصب فوری وردپرس
 • به روزرسانی های خودکار وردپرس
 • محافظت در برابر هرزنامه
 • پشتیبان گیری رایگان
 • دامنه رایگان (در برنامه های سالانه)

Bluehost از حافظه SSD (درایو حالت جامد) استفاده می کند ، به این معنی که وب سایت شما خیلی سریعتر از زمانی که از حافظه سنتی HDD (هارد دیسک) استفاده کرده باشد بارگیری می شود. تمام برنامه ها – حتی ارزانترین آنها – تعداد نامحدودی از وب سایت ها را پشتیبانی می کنند.

پس برای این همه ویژگیهای براق چه می پردازید؟ ارزان ترین طرح این است 29.99 دلار در هر ماه ساخت برنامه, که به شما می دهد تمام اصول اولیه مورد نیاز برای اجرای یک وب سایت حرفه ای را ارائه می دهد. آی تی’عالی برای شروع ، و شامل یک مرکز بازاریابی ، 100 تم با کیفیت رایگان و حفظ حریم خصوصی دامنه در بالای همه ویژگی های منظم.

هزینه برنامه پیشنهادی Grow 39.99 دلار در هر ماه و همانطور که از نام آن پیداست ، برای ساختن سایت و مخاطبان آن منظور شده است. شما همه چیز را از طرح ساخت ، به علاوه ابزارهای بررسی مشاغل ، ابزارهای جستجوگرها ، JetPack Premium و موارد دیگر دریافت می کنید.

برنامه برتر 59/99 دلار در هر ماه مقیاس است, همراه با ویژگی های پیشرفته از جمله JetPack Pro ، پشتیبان گیری ناموجود و بازیابی مجدد و ادغام پی پال به علاوه همه چیز از برنامه Grow.

اگر می خواهید عملکرد وردپرس امنیت ، سرعت و ستاره ای داشته باشید, Bluehost انتخاب برتر شما است.

بهترین هاستینگ وردپرس bluehostBluehost سرعت و برتری را برای میزبانی مدیریت شده WordPress نوید می دهد ، و ارائه دهنده شماره یک وردپرس است

شماره 2: میزبانی A2

بهترین خدمات برای مشتری

A2 میزبان جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت منفی
 • به روزرسانی های خودکار برای نرم افزار و افزونه ها
 • هر زمان ضمانت برگشت پول
 • نمره زمان حداکثر 99.95٪
 • دامنه رایگان نیست

میزبانی A2 گزینه برتر دیگر برای وب سایت وردپرس شما است. این از نظر ویژگی ها و حتی پیشنهادات با Bluehost همگام است ارزش بهتر برای پول! پایین دست؟ نمره به موقع نسبتاً ضعیف از 99.95٪.

A2 هاستینگ به طور خودکار نرم افزار و افزونه های شما را به روز می کند ، بنابراین شما’همیشه با آخرین نسخه ها 100٪ به روز می شوید. امنیت SSL در تمام برنامه ها مانند پشتیبان گیری رایگان و انتقال سایت رایگان ارائه شده است.

سه برنامه میزبانی وجود دارد ، با شروع 1-برنامه سایت با 24.46 دلار در هر ماه. این طرح از یک وب سایت پشتیبانی می کند و شامل 10 گیگابایت ذخیره سازی ، امنیت SSL رایگان ، پشتیبان گیری خودکار و مرحله بندی سایت (بنابراین می توانید تغییرات را در سایت خود قبل از زنده نگه داشتن آنها آزمایش کنید).

برنامه 3 سایت ها در هر ماه 38.75 دلار هزینه دارد, و محدودیت های خود را به سه وب سایت و ذخیره 25 گیگابایتی افزایش می دهد. اینها تفاوتهای اصلی است ، اگرچه باعث باز شدن سایر ویژگی ها از جمله هسته دیگر ، 1 گیگ حافظه فیزیکی اضافی و دو دامنه اضافی می شود..

پیشرفته ترین برنامه این است $ 75.48 برنامه نامحدود, که تعداد نامحدودی از وب سایت ها را پشتیبانی می کند و به شما امکان ذخیره 40 گیگابایت را می دهد. شما چهار هسته و 4 گیگ حافظه بدنی به علاوه دامنه های افزودنی نامحدود دریافت می کنید.

همه برنامه ها با ضمانت برگشت پول در هر زمان سخاوتمندانه همراه هستند.

میزبانی وب a2 وردپرس را مدیریت کردA2 هاستینگ روی سرعت و کارایی بالا تمرکز دارد تا بهترین راه حل را برای وب سایت وردپرس به شما ارائه دهد.

شماره 3: InMotion

بهترین ویژگی ها

جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت منفی
 • بهترین طیف ویژگی های موجود در بازار
 • سایت خود را توسط یک متخصص از قبل نصب کنید
 • فضای دیسک کمتری نسبت به رقبای برتر خود فراهم می کند
 • برنامه های پیشرفته گران می شوند

Bluehost ممکن است بهترین ارائه دهنده همه جانبه برای میزبانی وردپرس باشد ، اما وقتی ویژگی ها به میان می آیند ، InMotion همه افراد دیگر را از آب خارج می کند. در تحقیق ما, این یک امتیاز تقریباً عالی برای ویژگی های میزبانی وردپرس مدیریت شده آن است. اجازه دهید’نگاهی به این مسئله انداخت که چرا این کار را انجام داده است:

شما شش برنامه برای انتخاب دارید ، که شامل موارد زیر است:

 • یک دامنه رایگان
 • پهنای باند نامحدود
 • به روزرسانی های خودکار برای نرم افزار و افزونه ها
 • امنیت SSL
 • حساب های نامحدود ایمیل
 • پشتیبان گیری رایگان

شما حتی می توانید سایت خود را از قبل توسط یک متخصص از قبل نصب کنید ، بنابراین’دقایقی آماده رفتن است!

ارزان ترین طرح ، طرح WP-1000S است که فقط در آن شروع می شود $ 8.99 در هر ماه. این مورد برای حدود 20،000 بازدید کننده ماهانه مناسب است و 40 GB حافظه SSD به شما می دهد.

بهترین برنامه ارزش گذاری است 12.99 دلار در هر ماه برنامه WP-2000S ، که از دو وب سایت ، 50،000 بازدید کننده ماهانه و 80 GB ذخیره سازی SSD و یک حساب شخصی Jetpack Personal پشتیبانی می کند. این طرح همچنین شامل یک حق بیمه عالی برای مضامین و افزونه های وردپرس است که به شما هزاران ابزار ارائه می دهد تا سایت وردپرس شما به بهترین شکل ممکن انجام شود.

همزمان با حرکت از طریق InMotion ، این ویژگی ها همچنان پیشرفت می کنند’برنامه های میزبانی وردپرس را مدیریت کرد. فضای زیادی برای انتخاب و رشد دارید ، به این معنی که می توانید بهترین برنامه را برای نیازهای خود بیابید.

InMotion یک ضمانت برگشت 90 روزه پول ارائه می دهد.

Inmotion بهترین ویژگی های وردپرس را مدیریت می کندInMotion دارای ویژگی های با کیفیت بالا برای ارائه به کاربران وردپرس ، از پیش نصب تا به روزرسانی های خودکار و پشتیبان گیری رایگان است.

شماره 4: WPEngine

بهترین راهنما و پشتیبانی

WP Engine جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت منفی
 • طیف گسترده ای از گزینه های کمک و پشتیبانی
 • فضای زیادی در دیسک
 • برنامه های گران قیمت – ارزش پایین برای پول
 • کمبود ویژگی در مقایسه با رقبای خود

WP Engine یک انتخاب کامل برای هر وب سایت وردپرس است. این در تست ما خوب عمل کرد ، اما به دلیل ارزش ضعیف آن برای پول و امتیاز کم زمان به پایین نرسید. با این حال ، جایی که درخشید ، آن بود گزینه های کمک و پشتیبانی, که همه چیز را از چت زنده تا پشتیبانی تلفنی 24/7 پوشش می دهد.

طرح استارتاپ در هر ماه 35 دلار هزینه دارد, و برای یک وب سایت یا وبلاگ کوچک با حداکثر 25000 بازدیدکننده ماهانه طراحی شده است. این طرح به شما امکان ذخیره سازی 10 گیگابایتی ، پهنای باند 50 گیگابایتی و طیف خوبی از ویژگیهای رایگان از جمله گواهینامه SSL رایگان و بیش از 35 مضمون StudioPress را می دهد..

برنامه رشد هزینه دارد ماهانه 115 دلار, و از 100000 بازدید در هر ماه پشتیبانی می کند. این طرح به طرز شگفت آور و شگفت آور برای رشد و پیشرفت در شغل شما طراحی شده است – ویژگیهای اضافی مورد نیاز شما را فقط به شما می دهد ، از جمله ذخیره سازی 20 گیگابایتی ، پنج وب سایت و پهنای باند 200 گیگابایتی.

290 دلار در هر ماه طرح مقیاس در واقع کاملاً مشابه برنامه رشد است ، زیرا دقیقاً با همین ویژگیهای رایگان همراه است. تفاوت اصلی پرش در حد است – شما 30 گیگابایت ذخیره سازی ، 15 وب سایت و پهنای باند 400 گیگابایتی دریافت می کنید. این بدان معنی است که سایت شما می تواند اداره کند 400000 بازدید در هر ماه!

WP Engine همچنین یک طرح سفارشی ارائه می دهد ، که فقط باید در سایت خود مشاهده کنید که آیا سایت شما میلیون ها بازدیدکننده داشته است – که در این صورت ، شما را به خوبی انجام داده اید!

wpengine برنامه های وردپرسی را مدیریت کردWPEngine چهار برنامه قیمت دارد که با توسعه سایت وردپرسی شما امکان مقیاس گذاری و رشد را فراهم می کند.

شماره 5: SiteGround

قابلیت اطمینان برای اطمینان

SiteGround جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت منفی
 • طیف گسترده ای از ویژگی های میزبانی وردپرس برای پشتیبانی از سایت شما
 • ارزش عالی برای پول
 • کمبود فضای دیسک
 • دامنه رایگان نیست

SiteGround در کنار Bluehost در وردپرس قرار دارد’کتابهای خوب چرا؟ پاسخ در SiteGround نهفته است’ویژگی های s – سلام به نصب های یک کلیک ، به روزرسانی خودکار نرم افزار و افزونه ها ، پشتیبانی متخصص و مهاجرت رایگان سلام کنید.

همه SiteGround’برنامه ها شامل آن است “ویژگی های اساسی وردپرس”, مانند پشتیبان گیری روزانه رایگان ، به روزرسانی های خودکار و امنیت SSL رایگان.

SiteGround با سه برنامه میزبانی وردپرس مدیریت شده ، با شروع برنامه ، آن را ساده نگه می دارد 11.95 دلار در هر ماه طرح StartUp. این همراه با تمام ویژگی های اساسی وردپرس ، به علاوه 10 گیگابایت حافظه ذخیره سازی و یک وب سایت است ، و این سایت را برای سایتهایی با 10،000 بازدید ماهانه مناسبتر می کند.

برنامه GrowBig هزینه دارد 19.95 دلار در هر ماه و منابع شما را انبوه می کند. در کنار ویژگی های اساسی وردپرس ، شما از اولویت پشتیبانی فنی و انتقال رایگان و حرفه ای وردپرس بهره مند می شوید. با ذخیره سازی 20 گیگابایتی و وب سایت های نامحدود پرتاب کنید ، و سایت شما واقعاً در حال رشد خواهد بود!

اگر سایت وردپرس شما حدود 100000 بازدیدکننده ماهانه دارد ، آنگاه شما’به برنامه GoGeek احتیاج دارید 34.95 دلار در هر ماه. این از برنامه GrowBig با همه چیز همراه است ، اما فضای ذخیره سازی شما را به 30 گیگابایت افزایش می دهد و دامنه ای از آن را اضافه می کند “ویژگی های WordPress Geeky” تا سایت شما هموار بماند.

میزبانی سایت وردپرس قابل اعتماد مدیریت سایتSiteGround یک میزبان توصیه شده وردپرس است. مشتریان جدید معاملات ارزان تری دریافت می کنند و دارای ویژگی های بسیار خوبی برای رشد سایت شما هستند.

# 6: 1&1 IONOS

بهترین ارزش برای پول

1&1 IONOS جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت منفی
 • ارزش عالی برای پول ، با قیمت گذاری مقیاس پذیر
 • دامنه رایگان در برنامه های سالانه
 • عدم کمک و پشتیبانی – بدون گفتگوی زنده
 • فضای دیسک نمی کند’با رقبای برتر مانند Bluehost مطابقت داشته باشید

1&1 IONOS یک انتخاب امن و استاندارد برای نیازهای میزبان وردپرس شماست. این کار نکرد’در بیشتر مناطقی که آزمایش کرده ایم ، جدا از ارزش پول نیست ، جایی که جوراب های ما را با قیمت های مناسبش به هم زد..

همه 1&1 برنامه IONOS وردپرس شامل دامنه رایگان ، به روزرسانی خودکار نرم افزار ، امنیت SSL رایگان و تهیه نسخه پشتیبان رایگان است.

9 دلار در هر ماه برنامه ضروری شامل 25 گیگابایت حافظه SSD ، 10 حساب ایمیل و یک وب سایت است. برنامه کاری هر ماه 11 دلار هزینه دارد و شامل 100 گیگابایت حافظه SSD ، 100 حساب ایمیل و دو سایت است.

برنامه Pro بالاترین قیمت با 15 دلار در هر ماه است, و فضای ذخیره سازی شما را به 200 گیگابایت افزایش می دهد. همچنین به شما 500 اکانت ایمیل ، پنج سایت ، محافظت از بدافزار SiteLock و دسترسی به شبکه تحویل محتوا RailGun را می دهد. این طرح برای تقویت امنیت و کارایی طراحی شده است.

1&1 IONOS نمی کند’برای کمک و پشتیبانی آن در تست ما نمره بسیار بالایی کسب کنید ، اما با ویژگی های گسترده ای – و بالاترین برنامه خود فقط 15 دلار در هر ماه -’هنوز هم یک انتخاب جذاب است.

1 & 1 ionos برنامه های وردپرس را مدیریت کرد1&1 IONOS به دلیل معاملات بسیار ارزان برای مشتریان جدید شناخته شده است – اما حتی بدون قیمت تبلیغاتی آن ، ارزش عالی برای پول ارائه می دهد.

شماره 7: DreamHost

بهترین کار برای ساده نگه داشتن آن

DreamHost جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت منفی
 • توصیه شده توسط وردپرس – ویژگی های مناسب و متنوعی
 • برنامه های قیمت گذاری معقول و مقیاس پذیر
 • کمبود گزینه های کمک و پشتیبانی
 • نمره کم زمان به موقع (99.95٪)

DreamHost به سمت پایان لیست ما است ، اما این’کسی نیست که نادیده گرفته شود – این سومین و آخرین میزبان لیست ماست رسما توسط WordPress توصیه می شود.

این نرم افزار از ویژگی های میزبانی براق برای پشتیبانی سایت شما برخوردار است و ارزش مناسبی را برای پول ارائه می دهد. با این حال’با توجه به فضای دیسک ، زمان بروز ، و طیف وسیعی از گزینه های کمک و پشتیبانی آن ، خلاصه می شود.

شما باید سه طرح را انتخاب کنید که همه این موارد شامل پهنای باند پهنای باند ، پشتیبانی 24/7 ، امنیت SSL ، پشتیبان گیری روزانه ، یک دامنه رایگان و به روز رسانی های خودکار نرم افزار. همه برنامه ها فقط از یک وب سایت پشتیبانی می کنند.

19.95 دلار در هر ماه طرح DreamPress تمام موارد فوق ، به علاوه 30 گیگابایت حافظه SSD و Jetpack Free را از قبل نصب کرده است. DreamPress Plus 29،95 دلار قیمت دارد و به شما 60 گیگابایت حافظه SSD ، CDN نامحدود و ارتقاء Jetpack Professional می دهد.

طرح DreamPress Pro بالاترین قیمت با 79.95 دلار در هر ماه است. این شامل همه چیز از برنامه DreamPress Plus است و حافظه SSD شما را به 120 گیگابایت افزایش می دهد. شما همچنین پشتیبانی اولویت را باز کنید!

DreamHost ممکن است این قدرت را نداشته باشد که سایت شما را به سمت ستاره ها ببرد ، اما اگر به جای موشکی به یک کارگر راحت احتیاج دارید ، آن را برد’تو را پایین می آورم.

dreamhost وردپرس را مدیریت کردDreamHost رسما توسط وردپرس توصیه می شود و دارای ابزارهایی است که اجرای سایت شما را ساده می کند.

شماره 8: GoDaddy

بهترین ویژگی برای ویژگی های اضافی

جوانب مثبت و منفی GoDaddy

جوانب مثبت منفی
 • علاوه بر میزبانی ، خدمات اضافی دیگری نیز ارائه می دهد
 • دامنه رایگان با برنامه های سالانه
 • بدون گواهینامه SSL رایگان در دو برنامه پایین
 • کمبود ویژگی های پیشرفته

GoDaddy هنوز هم یکی از بهترین ارائه دهندگان میزبانی وردپرس در اطراف است ، اما می تواند’با امثال Bluehost رقابت کنید ، به همین دلیل است’در جایگاه هشتم. GoDaddy اگر به خدمات اضافی به همراه میزبانی خود نیاز دارید بهتر است.

شما باید چهار برنامه را انتخاب کنید که همه آنها شامل یک دامنه رایگان (در برنامه های سالانه) ، به روزرسانی های نرم افزار وردپرس ، پهنای باند بدون تقسیم ، مهاجرت یک کلیک و پشتیبان گیری رایگان.

9.99 دلار در هر ماه طرح اولیه 10 گیگابایت حافظه SSD به شما می دهد و از یک وب سایت پشتیبانی می کند. طرح لوکس 14،99 دلار در هر ماه هزینه دارد, و شامل 15 گیگابایت حافظه SSD ، یک وب سایت و یک سایت مرحله یک کلیک است که به شما امکان می دهد تغییرات جدید را قبل از انتشار آنها در سایت زنده خود آزمایش کنید..

19.99 دلار در هر ماه برنامه نهایی از دو وب سایت پشتیبانی می کند ، با 30 گیگابایت حافظه SSD ، گواهی SSL رایگان به مدت یک سال و اسکن و تعمیر بدافزار. این همچنین با همه چیز از برنامه لوکس همراه است.

برنامه 5+ حرفه ای برای پنج تا 50 وب سایت طراحی شده است و هزینه 34.99 دلار در ماه است. این شامل 50 گیگابایت تا 200 گیگابایت حافظه SSD ، پشتیبان گیری خودکار ، گواهینامه های رایگان SSL و ابزارهای رایگان نگهداری سایت است.

اگر به دامنه ها ، حساب های ایمیل ، بازاریابی آنلاین یا موارد دیگر نیاز دارید ، GoDaddy می تواند این موارد را برای شما نیز پوشش دهد. این ارائه می دهد خیلی بیشتر از فقط میزبانی, پس اگر شما’دوباره بعد از یک سرویس همه در یک, GoDaddy می تواند برای شما باشد!

میزبان وردپرس خدادادیGoDaddy میزبان مدیریت ساده وردپرس را با بهره مندی از خدمات اضافی آن را درست در نوک انگشتان شما ارائه می دهد.

چگونه ارائه دهنده میزبانی وردپرس مدیریت شده را انتخاب می کنید?

با وجود ارائه دهندگان میزبانی بسیاری که همه توجه شما را جلب می کند و دارای ویژگی های چشمگیر است ، چگونه می دانید کدام یک را انتخاب کنید؟ آیا به تمام آن ابزارها نیاز دارید؟ منظور آنها حتی چیست?

آی تی’در بین کلمات اختصاری و قیمت های تبلیغاتی آسان گم می شود. اینجا’لیستی سریع از نکات برتر برای نگه داشتن شما در مسیر صحیح:

 • به اصول اولیه برگردید
 • برای زمان به روز وقت بگذارید
 • ارزش پول
 • کمک و پشتیبانی کنید
 • دان’گرفتار شدن!

بازگشت به مبانی

لیستی از ویژگی های اصلی به وب سایت شما نیاز دارد ، و اطمینان حاصل کنید که ارائه دهنده مورد نظر خود این موارد را در برنامه های خود گنجانده است. ویژگی های اساسی برای مراقبت از آنها هستند به روز رسانی خودکار ، امنیت SSL ، ذخیره سازی ، پهنای باند و پشتیبان گیری رایگان. اگر دوست ندارید ، در یک دامنه آزاد نیز پرتاب کنید’در حال حاضر یکی!

برای Uptime وقت بگذارید

این واقعاً مهم است! هیچ کس قادر نخواهد بود اگر میزبان شما به وب سایت شما مراجعه کند’سرورهای s همیشه پایین هستند. بالا بودن زمان یک ضرورت مطلق است – در غیر این صورت ، شما’فقط هزینه سایت را می پردازید که هیچ کس نمی تواند آن را ببیند.

ارزش پول

مطمئن شوید که شما’بدون اینکه کل بودجه خود را بگیرید ، یک سرویس با کیفیت بالا دریافت می کنید. مطمئناً در مورد خرید و فروش عالی قیمت خود را جستجو کنید – ما در این مقاله بر روی قیمت های معمولی تمرکز می کنیم ، اما بسیاری از ارائه دهندگان تخفیف ویژه ای را برای مشتریان جدید ارائه می دهند.

دان’هر چند فقط با قیمت جذب می شوید! ببین چی هستی’پس از اتمام دوره تبلیغاتی و تقریباً به آنچه شما پرداخت می کنید پرداخت می کنید’برای پول خود می گیرید.

راهنما و پشتیبانی

مراقب خودتان و همچنین وب سایت خود باشید! به طیف وسیعی از گزینه های پشتیبانی ارائه شده نگاهی بیندازید و مرور کنید تا ببینید که آیا پاسخ های مورد نیاز شما را دارند یا خیر. اولا, آیا این پشتیبانی از WordPress متخصص است, یا فقط کلی?

بعد ، این کار را انجام دهید! چت زنده را امتحان کنید ، مقالات راهنما را بخوانید و بدانید که آیا پشتیبانی در دسترس است 24/7 یا فقط دوشنبه تا جمعه.

دان’تی باگ پایین

اگر شما’دوباره به آن توجه کنید ، پس میزبانی می تواند گیج کننده باشد. آنجا’تعداد زیادی حرف و حرف صحبت می شود و پیشنهادات نامحدود این و آن ارائه می شود.

تحقیقات خود را انجام دهید ، اما دان نکنید’وحشت. واقعیت این است که احتمالاً وب سایت شما برنده شده است’به فضای نامحدود دیسک نیاز دارید – بنابراین نکنید’احساس می کنید که باید هزینه آن را بپردازید!

مهمترین چیز این است که ارائه دهنده ای را پیدا کنید که از سایت وردپرس شما پشتیبانی کند و آن را سریع و ایمن نگه دارد. هرکدام از ارائه دهندگان لیست ما آن کار را انجام می دهند, بنابراین آن’انتخاب شما برای شماست!

بهترین میزبانی وب WordPress مدیریت شده: خلاصه

در این مقاله هشت ارائه دهنده برتر مدیریت شده در وردپرس به شما ارائه شده است و به بررسی هر یک از آنها می پردازیم تا ایده ای در مورد اینکه بهترین انتخاب برای سایت وردپرس شماست را به شما ارائه دهیم. ما’به ویژگی ها ، قیمت ها و نحوه عملکرد آنها در تحقیقات ما نگاهی انداخته ایم.

در حال حاضر ، شما بهترین ارائه دهندگان اطراف و نحوه انتخاب بین آنها را می شناسید. اینجا’بازگشت سریع:

8 بهترین ارائه دهنده میزبان وردپرس مدیریت شده: Rundown

 1. Bluehost – بهترین هاستینگ برای وردپرس.
 2. میزبانی A2 – بهترین خدمات برای مشتری.
 3. در حرکت – بهترین ویژگی ها.
 4. WPEngine – بهترین برای کمک و پشتیبانی.
 5. SiteGround – بهترین برای قابلیت اطمینان.
 6. 1&1 IONOS – بهترین ارزش برای پول.
 7. DreamHost – بهترین کار برای ساده نگه داشتن کارها.
 8. GoDaddy – بهترین ویژگی برای ویژگی های اضافی.

ساعت پیمایش ، صدها زبانه و سردردهای بی شماری را فراموش کنید – این بهترین هشت ارائه دهنده خدمات میزبانی وردپرس مدیریت شده هستند. ما پیمایش ، تست و مقایسه را برای شما انجام دادیم ، بنابراین اکنون تنها کاری که باید انجام دهید این است که یکی را انتخاب کنید!

به این فکر کنید که چه نوع سایتی دارید و چه ویژگیهای اساسی لازم را دارد. به دنبال موارد بسیار مهم باشید – uptime ، فضای دیسک ، پهنای باند و ارزش پول. اطمینان حاصل کنید که ارائه دهنده شما متناسب با نیازهای شما و شما باشد’خوب می شوم.

بهترین میزبانی وردپرس مدیریت شده: سؤالات متداول

مدیریت میزبانی وردپرس فقط برای سایت های بزرگ وردپرس مناسب است?

ما توصیه می کنیم میزبانی وردپرس را برای سایتهای بزرگتر مدیریت کنید ، فقط تا مطمئن شوید که از این امر مطمئن شوید’دوباره در حال گرفتن ارزش زیادی برای پول و با استفاده از تمام ویژگی هایی که با این برنامه های قدرتمند به وجود آمده است! ولی, میزبانی وردپرس مدیریت شده برای هر سایت وردپرس با هر سایز مناسب است – آی تی’تو به تو!

به ایده ما در مورد بهترین هاستینگ وب برای مشاغل کوچک نگاهی بیندازید تا ایده ای راجع به اینکه کدام یک برای وب سایت شما مناسب است استفاده کنید.

آیا باید وب سایت وردپرس را برای وب سایت وردپرس انتخاب کنید?

اصلا! شما می توانید هر نوع میزبانی متناسب با بهترین گزینه خود را انتخاب کنید ، خواه این باشد’اشتراک گذاری شده ، VPS ، ابر یا میزبانی اختصاصی! مزایای میزبانی خاص وردپرس این است که ارائه دهنده شما خدمات خود را متناسب با نیازهای شما تنظیم می کند ، مانند به روزرسانی خودکار.

تازه شروع؟ برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارزان ترین نوع میزبانی ، بهترین بررسی میزبانی خدمات مشترک ما را بخوانید. یا بررسی ما در مورد بهترین ارائه دهندگان میزبانی VPS را بررسی کنید تا ببینید که چه چیزی در آن است’همه چیز در مورد.

چه بهتر ، میزبانی وردپرس مدیریت شده ، یا میزبانی مشترک وردپرس?

میزبانی مشترک وردپرس از میزبانی وب مدیریت شده با وردپرس محدودتر است. آی تی’ارزان تر است ، اما در منابع خود اساسی تر است. از مزایای بیشتر و ویژگی های پیشرفته ای – مانند Bluehost – برخوردار هستید’همه در یک مرکز بازاریابی – با میزبانی وردپرس مدیریت شده ، اگرچه این دارای قیمت بالاتر است. اگر می خواهید سایت خود را رشد دهید ، میزبانی وب مدیریت شده با وردپرس انتخاب بهتری است.

بررسی ما در مورد بهترین ارائه دهنده میزبانی وردپرس را بخوانید تا ببینید که در کل بهترین ها چیست.

چی’ارزانترین ارائه دهنده میزبانی وردپرس مدیریت شده است?

ارزانترین ارائه دهنده خدمات میزبانی وردپرس مدیریت شده InMotion است, قیمت اولیه 8.99 دلار در هر ماه در برنامه WP-1000S خود است. با توجه به اینکه این ویژگی همچنین بهترین ویژگی را در تحقیقات ما به وجود آورده و در لیست سوم بهترین لیست های ارائه دهنده ما قرار دارد ،’ارزش بدی برای پول نیست!

بررسی InMotion ما را بخوانید تا دریابید که آیا این مورد وجود دارد یا خیر’بهترین ارائه دهنده برای شما یا اینکه درمورد بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب ارزان برای معاملات ، سرقت و قیمت های پایین دیگر ، به ما بگویید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map