8 بهترین میزبان وردپرس 2020: کدام ارائه دهندگان کمال را ارائه می دهند؟

وردپرس اکنون بیش از 30٪ از اینترنت را در اختیار دارد. آی تی’محبوب ترین (و یکی از بهترین) سیستم عامل های ساخت وب سایت در. اما با داشتن یک وب سایت عالی مسئولیت بزرگی به همراه دارد به طور خاص ، برای همراهی وب سایت خود به یک بسته میزبانی عالی نیاز دارید.


قدم به جلو میزبانی وردپرس – ویژه برای نیازهای همه کاربران وردپرس طراحی شده است. مشکل وجود دارد’بسیاری از ارائه دهندگان در آنجا وجود دارند که میزبانی وردپرس را ارائه می دهند ، آن را’سخت است بدانید از کجا شروع کنید!

بهترین ارائه دهنده میزبانی وردپرس

کارشناس وب سایت سازنده طول می کشد ‘آنلاین شدن’ خیلی جدی. آی تی’چرا ما پروژه تحقیقاتی کامل و گسترده خود را در زمینه میزبانی وب انجام داده ایم. ما می خواستیم بدانیم که ارائه دهندگان بهترین خدمات را ارائه می دهند ، و کدام یک از انواع خاصی از هاستینگ برتر هستند. اینجا’کسانی که از بالا بیرون آمدند:

Contents

بهترین میزبان ما برای وب سایت های WordPress

5 بهترین میزبان مشترک وردپرس

 1. Bluehost
 2. میزبان
 3. iPage
 4. DreamHost
 5. میزبانی A2

5 بهترین میزبان وردپرس مدیریت شده

 1. Bluehost
 2. میزبانی A2
 3. در حرکت
 4. WPEngine
 5. SiteGround

در این راهنما ، ما’اختلافات کلیدی بین میزبانی مشترک WordPress و میزبانی وردپرس مدیریت شده را تجزیه خواهید کرد ، هریک از ارائه دهندگان فوق را مرور کنید و یک لیست از موارد موردنیاز برای میزبانی سایت وردپرس خود را برای شما تهیه می کنیم..

اشتراک در مقابل میزبانی وردپرس مدیریت شده: مرور کلی

تفاوت اصلی بین میزبانی وردپرس اشتراکی و مدیریت شده میزان کمک شما است و بنابراین هزینه آن چقدر است. میزبانی مشترک وردپرس ارزان تر است ، و شما منابع خود را با سایر وب سایت های موجود در سرور خود به اشتراک می گذارید. با میزبانی وردپرس مدیریت شده ، هزینه کمی بیشتر می کنید ، اما سایت شما’منابع و به روز رسانی ها توسط میزبان شما مدیریت می شوند. بیشتر افراد با میزبانی مشترک WordPress شروع می کنند ، و می توانند در ادامه میزبانی وردپرس مدیریت شده را بعداً به پایین خط برسانند.

1

بهترین میزبان های مشترک وردپرس

بنابراین ، آنچه در واقع میزبانی وردپرس مشترک است?

میزبانی مشترک وردپرس جایی است که سایت شما روی سروری که با سایر سایت ها به اشتراک گذاشته شده است میزبانی می شود. شما’همه چیز را از طریق پهنای باند و فضای ذخیره سازی تا پشتیبانی و امنیت به اشتراک بگذارید.

از آنجا که هاستینگ خاص وردپرس است ، به ویژگی های مفیدی مانند نصب های یک کلیک وردپرس و به روزرسانی های خودکار وردپرس دسترسی پیدا خواهید کرد.

این ارزان تر از دو گزینه میزبانی وردپرس است و به بهترین وجه برای سایت های شخصی – مانند وبلاگ ها – یا سایت های کوچک استاتیک مناسب است.

برای اینکه ایده ای در مورد نوع ویژگی های موجود ، محدودیت منابع و هزینه های در نظر گرفته شده در اینجا ارائه دهید’یک نگاه جانبی به پنج ارائه دهنده میزبانی مشترک مشترک ما است.

WordPress به اشتراک گذاشته شده میزبان جانبی است

ارائه دهندهپهنای باندبه روزرسانی های خودکار نرم افزار وردپرسبه روز رسانی خودکار افزونه وردپرسپشتیبانی 24/7پشتیبان گیری رایگانقیمت

(ماهانه)

BluehostمیزبانiPageDreamHostمیزبانی A2
غیرمتعارفآرهآرهآرهآره*3.95 دلار – 5.95 دلار
غیرمتعارفآرهآرهآرهآره14.95 دلار – 27.95 دلار
غیرمتعارفآرهآرهآرهنه *7.49 دلار – 10.49 دلار
غیرمتعارفآرهنهنهآره4.95 دلار – 10.95 دلار
غیرمتعارفنهنهآرهآره7.99 دلار – 24.46 دلار

* Bluehost فقط با بالاترین قیمت برنامه پشتیبان گیری رایگان ارائه می دهد ، در حالی که iPage با هزینه اضافی از پشتیبان تهیه می کند.

شماره 1 Bluehost (3.95 دلار در ماه)

بهترین میزبان وردپرس همه جانبه

 • ضمانت Uptime: 99.98٪
 • پشتیبانی: 24/7 از طریق چت زنده و تلفنی
 • ویژگی های خاص وردپرس: به روزرسانی های خودکار نرم افزاری ، نصب های یک کلیک ، یکی از تنها سه ارائه دهنده مورد نیاز وردپرس

Bluehost در صدر تحقیقات میزبان وردپرس ما قرار گرفت ، و آن’آسان می دانید که چرا این سرویس از یک دامنه رایگان ، پشتیبان گیری و امنیت SSL ، به روزرسانی های خودکار نرم افزاری و نصب های یک کلیک ، پهنای باند و ذخیره سازی بدون نیاز و پشتیبانی 24/7 بهره می برد. همه اینها ، با قیمت اولیه فقط 3.95 دلار در هر ماه ، شکستن Bluehost را غیرممکن می کند. برنامه ها از 3.95 دلار در ماه شروع می شوند.

جوانب مثبت و منفی: میزبانی مشترک وردپرس

جوانب مثبتمنفی
 • ارزانترین میزبانی مشترک وردپرس در دسترس است
 • 99.98٪ به موقع
 • فقط 30 روز ضمانت برگشت پول
 • هیچ به روزرسانی افزونه خودکار نیست

# 2 HostGator (14،95 دلار در ماه)

بهترین گزینه برای Uptime

 • ضمانت Uptime: 99.99٪
 • پشتیبانی: 24/7 از طریق چت زنده و تلفنی
 • ویژگی های خاص وردپرس: به روزرسانی های خودکار ، پشتیبان گیری رایگان

Bluehost ممکن است سگ برتر WordPress باشد ، اما HostGator بعنوان بهترین ارائه دهنده میزبانی از تحقیقات ما ظاهر شد. برنامه های قدرتمندی را در سراسر صفحه ارائه می دهد و میزبانی وردپرس هیچ تفاوتی ندارد. دامنه رایگان ، امنیت و پشتیبان گیری SSL ، پهنای باند و ذخیره پهنای باند ، به روزرسانی خودکار و پشتیبانی و پشتیبانی 24/7 – همه گمشده های آن گزینه ارتقاء میزبان مدیریت شده وردپرس است.. برنامه ها از 14.95 دلار / ماه شروع می شود.

HostGator جوانب مثبت و منفی: میزبانی مشترک وردپرس

HostGator جوانب مثبتConsG Host
 • به روزرسانی های خودکار نرم افزار و افزونه ها
 • 99.99٪ به موقع
 • برنامه های گران قیمت
 • هیچ برنامه میزبانی وردپرس مدیریت نشده ای وجود ندارد

شماره 3 iPage (7.49 دلار در ماه)

بهترین ارزش برای پول

 • ضمانت Uptime: 99.94٪
 • پشتیبانی: از طریق گفتگوی زنده 24/7 ، از طریق تلفن در طول روز
 • ویژگی های خاص وردپرس: به روز رسانی خودکار

iPage یک انتخاب مناسب برای میزبانی مشترک وردپرس است. بیشتر اصول اولیه شما را ارائه می دهد’d انتظار داشته باشید: دامنه رایگان ، به روزرسانی خودکار ، امنیت SSL و پهنای باند و فضای ذخیره سازی نشده. با این حال ، اگرچه معمولاً برای برنامه های میزبانی ارزان شناخته می شود ، قیمت میزبانی وردپرس مشترک آن در واقع متوسط ​​است. همچنین ممکن است سرعت سایت شما کمی کندتر از Bluehost یا HostGator باشد. برنامه ها از 7.49 دلار در ماه شروع می شوند.

جوانب مثبت و منفی iPage: میزبانی مشترک وردپرس

جوانب iPageمنفی iPage
 • پهنای باند و فضای ذخیره سازی نشده
 • به روزرسانی های خودکار نرم افزار و افزونه ها
 • بدون نسخه پشتیبان تهیه کنید
 • 99.94٪ به موقع

شماره 4 DreamHost (4.95 دلار در ماه)

بهترین گزینه برای فضای ذخیره سازی

 • ضمانت Uptime: 99.95٪
 • پشتیبانی: از طریق تلفن یا بلیط ، نه 24/7
 • ویژگی های خاص وردپرس: به روزرسانی های خودکار و وردپرس توصیه شده از پشتیبان گیری رایگان

DreamHost با پیشنهادات خود بسیار بالا و پایین است ، اما بسته به آنچه نیاز دارید ، ممکن است برای شما مناسب باشد. آنجا’به روزرسانی های خودکار نرم افزار ، اما برای پلاگین ها نیست. آنجا’پهنای باند و ذخیره پیمایش نشده ، اما هیچ کمکی و پشتیبانی 24/7 ندارد. ما’d DreamHost را به عنوان ارائه دهنده کسانی که می خواهند یک طرح ارزان قیمت داشته باشند و به توانایی فنی خود اطمینان داشته باشند ، ببینید. برنامه ها از 4.95 دلار در ماه شروع می شوند.

جوانب مثبت و منافع DreamHost: میزبانی مشترک وردپرس

DreamHost جوانب مثبتDreamHost منفی
 • برنامه های قیمت گذاری ارزان
 • پهنای باند و فضای ذخیره سازی نشده
 • هیچ به روزرسانی افزونه خودکار نیست
 • بدون پشتیبانی 24/7

میزبانی شماره 5 A2 (7.99 دلار در ماه)

بهترین خدمات برای مشتری

 • ضمانت Uptime: 99.95٪
 • پشتیبانی: 24/7 از طریق چت زنده و تلفنی
 • ویژگی های خاص وردپرس: سرعت بارگذاری سریع صفحه وردپرس از قبل نصب شده است

وقتی صحبت از میزبانی A2 و WordPress است ، برنامه های مدیریت شده آن بسیار بهتر از برنامه های مشترک آن است. مطمئناً شما از پهنای باند ، ذخیره سازی و پشتیبانی 24/7 بی اندازه برخوردار هستید – اما همانطور که ما هستیم’دوباره حدس می زنم’این ویژگی ها معمولاً امری عادی هستند. نداشتن بروزرسانی خودکار عیب بزرگی است و گرچه وجود دارد’ما تضمین برگشت پول در هر زمان ، ما’d توصیه می کنید ارائه دهنده بالاتر از این لیست را انتخاب کنید. برنامه ها از 7.99 دلار در ماه شروع می شوند.

A2 میزبان جوانب مثبت و منفی: میزبانی مشترک وردپرس

A2 میزبان جوانب مثبتA2 میزبان منفی
 • پهنای باند و فضای ذخیره سازی نشده
 • کمک و پشتیبانی فوق العاده در دسترس 24/7
 • هیچ به روزرسانی خودکار وجود ندارد
 • 99.95٪ به موقع

2

بهترین میزبان های مدیریت شده WordPress

به طوری که’میزبانی مشترک WordPress تحت پوشش! حالا بگذار’نگاهی به بهترین میزبان های مدیریت شده وردپرس می اندازیم.

در حالی که میزبانی مشترک وردپرس فقط میزبانی مشترک است ، میزبانی وب مدیریت شده با وردپرس می تواند به اشکال مختلفی مانند VPS یا میزبانی اختصاصی ارائه شود.

مزیت اصلی انتخاب میزبانی وردپرس مدیریت شده سطح پشتیبانی و نگهداری شما می باشد. با میزبانی مشترک وردپرس ، شما باید منتظر بمانید تا به روزرسانی های خود را انجام دهید’دوباره روی یک سرور اشتراکی قرار بگیرید و نه یک اولویت. شما با میزبانی وردپرس مدیریت شده ، شما’فوراً دیده می شود.

به این مانند یک پارک موضوعی فکر کنید. شما یک صف انتظار عادی و یک مسیر سریع دارید. هر دو در نهایت در حال بدست آوردن یک چیز هستند ، اما با ردیابی سریع ، آن را انجام می دهند’سریعتر ، تو’یک اولویت است ، و تجربه بهتر است.

نه تنها تجربه برای شما بهتر است ، بلکه آن نیز بهتر است’همچنین برای سایت شما بهتر است’بازدید کنندگان میزبانی وردپرس مدیریت شده با سرعت بارگذاری سریع تر و سطح امنیتی بیشتری همراه است.

میزبانی وردپرس مدیریت شده تمایل دارد که توسط مشاغل از هر اندازه که نیاز به منابع و امنیت کافی در مورد داده های مشتری دارند استفاده شود.

در اینجا با استفاده از پنج ارائه دهنده برتر ما به عنوان نمونه’برخی از ویژگیهایی که انجام می دهند (و به آنها کمک نمی کند)’T) ارائه.

مدیریت وردپرس میزبان جانبی است

ارائه دهندهپهنای باندبه روزرسانی های خودکار نرم افزار وردپرسبه روز رسانی خودکار افزونه وردپرسشماره وب سایت هاپشتیبان گیری رایگانقیمت

(ماهانه)

Bluehostمیزبانی A2در حرکتWPEngineSiteGround
غیرمتعارفآرهنهنامحدودآره29.99 دلار – 59.99 دلار
غیرمتعارفآرهآره1 – نامحدودآره24،46 دلار – 75،48 دلار
غیرمتعارفآرهآره1 – 20آره$ 8.99 – $ 142.99
50 گیگابایت – 400 گیگابایتآره*نه1 – 25آره35 دلار – 290 دلار
غیرمتعارفآرهآره1 – نامحدودآره11.95 دلار – 34.95 دلار

* WPEngine فقط به روزرسانی های اصلی وردپرس را خودکار می کند.

شماره 1 Bluehost (29.99 دلار در ماه)

بهترین میزبان وردپرس همه جانبه

 • ضمانت Uptime: 99.98٪
 • پشتیبانی: 24/7 از طریق چت زنده و تلفنی
 • ویژگی های خاص وردپرس: به روزرسانی های خودکار نرم افزاری ، نصب های یک کلیک ، یکی از تنها سه ارائه دهنده مورد نیاز وردپرس ، محیط صحنه بندی برای آزمایش تغییرات در سایت شما ، امنیت پیشرفته

با بهره گیری از صورتحساب خود به عنوان بهترین ارائه دهنده میزبانی وردپرس ، Bluehost دوباره در رده میزبانی وردپرس مدیریت شده در صدر قرار گرفت. مشابه برنامه های ارائه شده در وردپرس ، از پشتیبان گیری رایگان ، امنیت SSL و دامنه ها ، به روزرسانی های خودکار نرم افزاری ، پهنای باند و ذخیره سازی بدون تقسیم و پشتیبانی 24/7 متخصص برخوردار می شوید. آی تی’به همان اندازه نزدیک است که بتوانید کامل شوید. برنامه ها از 29.99 دلار در ماه شروع می شوند.

جوانب مثبت و منافع: مدیریت میزبانی وردپرس

جوانب مثبتمنفی
 • دامنه رایگان ، SSL و پشتیبان گیری
 • 99.98٪ به موقع
 • فقط 30 روز ضمانت برگشت پول
 • هیچ به روزرسانی افزونه خودکار نیست

میزبانی شماره 2 A2 (24.46 دلار در ماه)

بهترین خدمات برای مشتری

 • ضمانت Uptime: 99.95٪
 • پشتیبانی: 24/7 از طریق چت زنده و تلفنی
 • ویژگی های خاص وردپرس: وردپرس از پیش نصب شده ، سرعت بارگذاری سریع صفحه ، پشتیبان گیری رایگان ، مجوز Jetpack رایگان

میزبانی A2’میزبانی وردپرس مدیریت شده به مراتب بهتر از سرویس مشترک آن است. در بالای منابع بدون اندازه و به روزرسانی های خودکار ، شما’پشتیبانی 24/7 دریافت خواهید کرد ، قادر خواهید بود میزبان تعداد نامحدودی از وب سایت ها (در برنامه سطح بالای آن) و واجد شرایط دریافت A2 باشید’در هر زمان ضمانت بازگشت پول. با توجه به اینکه A2 ما به خاطر خدمات مشتری خود مشهور هستیم ، ما هستیم’من به شما شک دارم’باید ازش استفاده کنم. برنامه ها از 24.46 دلار در ماه شروع می شوند.

A2 میزبان جوانب مثبت و منفی: میزبانی وردپرس مدیریت شده

A2 میزبان جوانب مثبتA2 میزبان منفی
 • به روز رسانی نرم افزار و افزونه خودکار
 • پهنای باند و فضای ذخیره سازی نشده
 • دامنه رایگان نیست
 • 99.95٪ به موقع

# 3 InMotion (8.99 دلار در ماه)

ارزان ترین قیمت شروع

 • ضمانت Uptime: 99.97٪
 • پشتیبانی: 24/7 از طریق چت زنده و تلفنی
 • ویژگی های خاص وردپرس: محیط مرحله بندی وردپرس (برای آزمایش تغییرات سایت) ، مجوز رایگان Jetpack ، اشتراک رایگان حق بیمه برای مضامین و افزونه های وردپرس (همراه با اکثر برنامه ها)

InMotion به دلیل برنامه های میزبانی مشترک و VPS مشهور است. آی تی’اگر ارزانترین ارائه دهنده نیز باشید’دوباره به دنبال یک معامله هستید و به یک بسته میزبانی وردپرس با مدیریت ارزان نیاز دارید. بروزرسانی های خودکار و نرم افزاری و افزونه ها علاوه بر پهنای باند بدون اندازه و پشتیبان گیری رایگان ، دو جعبه دیگر را به خود اختصاص می دهد. زمان بروز رسانی بسیار خوب است ، با 99.97٪. برنامه ها از 35 دلار در ماه شروع می شود.

جوانب مثبت و منفی: میزبانی وردپرس مدیریت شده

جوانب مثبتمنفی حرکت
 • ارزانترین میزبانی مدیریت شده در وردپرس موجود است
 • به روزرسانی های خودکار نرم افزار و افزونه ها
 • هیچ برنامه میزبانی وردپرس مشترکی ندارید
 • میزان سایتهایی که می توانید میزبان آن باشید محدود کنید

# 4 WPEnine (35 دلار در ماه)

بهترین راهنما و پشتیبانی

 • ضمانت Uptime: 99.95٪
 • پشتیبانی: 24/7 از طریق چت زنده و تلفنی
 • ویژگی های خاص وردپرس: به روزرسانی های اصلی وردپرس ، پشتیبان گیری رایگان

در صورت نام’WPEngine ارائه دهنده آن است’به طور خاص برای میزبانی وردپرس طراحی شده است. آی تی’نسبت به سایر ارائه دهندگان بسیار گران است ، اما با این وجود یک کار محکم انجام می دهد. به روزرسانی های خودکار ، امنیت SSL و پشتیبان گیری رایگان برخی از ویژگی هایی هستند که می توانید انتظار داشته باشید ، در حالی که پشتیبانی از آن برخی از بهترین موارد موجود در اطراف است. برنامه ها از 8.99 $ / ماه شروع می شوند.

جوانب مثبت و منفی: مدیریت میزبانی وردپرس

جوانب مثبتWPEngine Cons
 • عالی و پشتیبانی 24/7
 • پشتیبان گیری رایگان و امنیت SSL
 • پهنای باند و محدوده ذخیره
 • 99.95٪ به موقع

# 5 SiteGround (11.95 دلار در ماه)

قابلیت اطمینان برای اطمینان

 • ضمانت Uptime: 99.98٪
 • پشتیبانی: 24/7 از طریق چت زنده و تلفنی
 • ویژگی های خاص وردپرس: امنیت و به روزرسانی های مدیریت شده ، انتقال سایت رایگان ، تهیه پشتیبان روزانه ، محیط صحنه بندی (‘سایت آزمایش’)

SiteGround ارائه دهنده میزبانی خوب ، ارزان و قابل اعتماد است. شما’معمول را دریافت خواهید کرد: به روزرسانی های خودکار ، پشتیبان گیری رایگان و امنیت SSL و پهنای باند بدون اندازه. فضای ذخیره سازی تنها تخلیه شده است. SiteGround بسته به برنامه شما فقط بین 10 و 30 گیگابایتی پیشنهاد می کند. به همین دلیل ، ما نمی خواستیم’سایت را با تعداد زیادی صفحه یا محتوای رسانه سنگین توصیه کنید SiteGround را توصیه کنید. برنامه ها از 11.95 دلار در ماه شروع می شوند.

SiteGround مزایا و منفی: میزبانی وردپرس مدیریت شده

مزایای SiteGroundSiteGround منفی
 • برنامه های قیمت گذاری ارزان
 • 99.98٪ به موقع
 • فضای ذخیره سازی کم است
 • دامنه رایگان ارائه نمی شود

3

ارائه دهندگان میزبان وردپرس جایگزین

با توجه به چگونگی تسلط وردپرس نزدیک به یک سوم اینترنت ، جای تعجب نیست که گزینه های بیشتری نسبت به هشت ارائه دهنده ما وجود دارد.’ذکر کردم.

ما’از بین تحقیقات ما پنج میزبان وردپرس مشترک و مدیریت شده برتر را ذکر کرده ایم ، اما هنوز هم ممکن است ارائه دهنده دیگری وجود داشته باشد’بهتر با نیازهای خاص شما مطابقت دارد.

در اینجا چند گزینه دیگر برای پیمایش وجود دارد:

میزبان

HostPapa به دور از سخنگوی نام پیتزا فروشی ، میزبان وردپرس برنامه های میزبانی مشترک وردپرس را ارائه می دهد که با همه موارد اصلی مورد نیاز شما همراه است. هیچ نسخه پشتیبان تهیه رایگان یا به روزرسانی خودکار پلاگین وجود ندارد ، اما پهنای باند و ذخیره سازی غیر مترقبه ، به علاوه پشتیبانی 24/7 وجود دارد. این برنامه سه طرح در کل ارائه می دهد ، از $ 8.99 – $ 21.99 / month.

1&1 IONOS

1&1 IONOS برای سازنده وب سایت خود قبل از هر چیز مشهور است ، اما این’همچنین به ارائه برخی از ارزانترین معاملات میزبانی از هر ارائه دهنده مشهور است. از نظر میزبانی وردپرس ، برنامه های مدیریتی را ارائه می دهد که همراه با به روزرسانی خودکار ، پهنای باند پهنای باند و 99.98٪ به موقع بسیار محترم است.

GoDaddy

GoDaddy رشته های زیادی به کمان خود دارد. برای مبتدیان ،’جهان است’بزرگترین ثبت دامنه. این نرم افزار همچنین دارای یک وب سایت سازنده چشمگیر است و میزبان مدیریت شده WordPress را ارائه می دهد. آنجا’دامنه ها و پشتیبان گیری رایگان ، به روزرسانی های خودکار نرم افزاری ، پهنای باند بدون اندازه و پشتیبانی 24/7 ، همه با قیمت مناسب 8.99 دلار در ماه شروع می شوند.

4

برای میزبانی وردپرس به چه چیزی نیاز دارید?

بهترین ارائه دهنده میزبانی وردپرس لزوماً با بهترین ارائه دهنده میزبانی وب یکسان نیست. خدمات مختلف سعی می کنند تا نیازهای مختلف را برآورده سازند’چرا بسیاری از افراد می توانند در هماهنگی (نسبی) وجود داشته باشند.

WordPress مجموعه نیازهای خاص خود را دارد. این میزبان را پشتیبانی می کند:

 • PHP نسخه 7.2 یا بالاتر
 • MySQL نسخه 5.6 یا بالاتر ، یا MariaDB نسخه 10.0 یا بالاتر
 • HTTPS پشتیبانی

این ممکن است به نظر می رسد مانند بسیاری از نامه های بسیار معنی دار نیست ، و آن را’ضروری نیست که شما در مورد این چیزها از بیرون بدانید ، اما قطعاً اینگونه نیست’صدمه دیده است با در نظر داشتن ، اینجا’این به چه معناست.

PHP است… یک زبان برنامه نویسی منبع باز برای توسعه وب. می توان آنرا با HTML مخلوط کرد و این باعث می شود ارتباط بسیار خوبی بین وب سایت و سرورهای آن ایجاد شود.

MySQL و MariaDB هستند… سیستم های مدیریت پایگاه داده MariaDB یک شاخه است (یا ‘چنگال’, اگر می خواهید از اصطلاح فنی استفاده کنید) از MySQL. هر دو را به عنوان سیستم های پر کردن دیجیتال فکر کنید.

HTTPS است… وسیله ای برای برقراری ارتباط امن از طریق شبکه رایانه ای. شما می توانید بگویید که آیا یک سایت’با جستجوی نماد قفل کوچک کنار URL ، یکی را پیدا کردید. بیشتر دنیا’بزرگترین وب سایتهای در حال حاضر طرفدار اجرای HTTPS هستند ، از جمله Google در بین آنها.

همه ارائه دهندگان ما’ذکر شده با PHP و HTTPS همراه هستند ، بنابراین آنها’تو چیزهایی نیستی’هنگام وزن کردن دو میزبان در این راهنما ، باید عامل آن باشید.

5

بهترین میزبان وردپرس: نتیجه گیری

تصمیم گیری در مورد ارائه دهنده مورد نظر برای میزبانی وب سایت خود نیست’همیشه مستقیم در هنگام جستجو موارد زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. اگرچه ، با اطمینان می توانیم بگوییم این است میزبانی وردپرس تقریبا همیشه بهترین گزینه برای وب سایت های وردپرس است.

کل فرایند میزبانی بسیار ساده تر می شود ، زیرا برنامه شما برای ساده تر کردن میزبانی سایت وردپرس طراحی شده است. نصب های یک کلیک ، به روزرسانی های خودکار ، پشتیبانی تخصصی – آن’همه وجود دارد و به راحتی در دسترس است.

بنابراین ، تصمیم اصلی که باید گرفته شود این است که آیا برای میزبانی مشترک یا مدیریت شده در وردپرس مراجعه کنید. تمایل به اشتراک گذاری برای سایت های شخصی یا مشاغل کوچک است ، در حالی که مدیریت بهتر برای شرکت های در مقیاس متوسط ​​یا بزرگ و یا کسانی که اطلاعات حساس مشتری را در اختیار دارند مناسب تر است..

برای تازه کردن حافظه خود ، اینجا’بر اساس تحقیقات دقیق و تخصصی ما ارائه دهندگان برتر برای هر دو:

5 بهترین ارائه دهنده میزبان وردپرس مشترک: recap

 1. Bluehost – بهترین میزبان همه وردپرس.
 2. میزبان – بهترین گزینه برای Uptime.
 3. iPage – بهترین ارزش برای پول.
 4. DreamHost – بهترین حالت برای فضای ذخیره سازی.
 5. میزبانی A2 – بهترین خدمات برای مشتری.

5 بهترین ارائه دهنده میزبان وردپرس مدیریت شده: recap

 1. Bluehost – بهترین میزبان همه وردپرس.
 2. میزبانی A2 – بهترین خدمات برای مشتری.
 3. در حرکت – ارزان ترین قیمت شروع.
 4. WPEngine – بهترین برای کمک و پشتیبانی.
 5. SiteGround – بهترین برای قابلیت اطمینان.

آی تی’روشن است که Bluehost بهترین گزینه برای هرکسی است که به دنبال ارائه دهنده میزبانی وردپرس است. این همه آنچه شما نیاز دارید را دارد. از به روزرسانی های خودکار و نصب های یک کلیک تا پشتیبانی 24/7 متخصص و منابع تقریبا بی حد و حصر.

آی تی’ارائه دهنده محتوا در کتاب های ما ، و مکانی ایده آل برای زنده ماندن وب سایت وردپرس شما است.

6

بهترین میزبان وردپرس: سؤالات متداول

هزینه میزبانی وردپرس چقدر است?

هزینه میزبانی وردپرس بسته به نوع خود بستگی دارد’دوباره روی یک برنامه مشترک یا مدیریت شده قرار بگیرید میزبانی مشترک وردپرس به طور معمول بین 4 تا 20 دلار در ماه هزینه دارد ، در حالی که میزبانی وردپرس مدیریت شده می تواند بین 10 تا 200 دلار در ماه باشد. بیشتر مشاغل کوچک ماهانه حدود 15 دلار پرداخت می کنند.

چه چیزی میزبان وردپرس خوبی را ایجاد می کند?

یک هاست خوب وردپرس باید حداقل برخی از ویژگیهای ما را ارائه دهد’موارد ذکر شده در بالا ، مانند به روزرسانی های خودکار نرم افزاری ، اقدامات امنیتی اضافی ، پشتیبان گیری و نصب با یک کلیک وردپرس یا انتقال سایت رایگان. شما نیز مانند میزبانی از هر نوع ، شما نیز می خواهید کمک و پشتیبانی زیادی داشته باشید و برای پول نیز ارزش خوبی کسب کنید.

چی’تفاوت بین WordPress.com و WordPress.org است?

WordPress.com یک بستر وبلاگ نویسی است که برای شما میزبان است. آی تی’بسیار شبیه سازنده وب سایت است که همه چیز ، از جمله میزبانی ، در صورتحساب ماهانه شما گنجانده شده است. WordPress.org یک سیستم مدیریت محتوا خود میزبان است که ممکن است شما به میزبانی وردپرس احتیاج داشته باشید.

آیا باید از وب سایت وردپرس با وب سایت وردپرس استفاده کنید?

خیر – می توانید از هر نوع میزبانی که دوست دارید استفاده کنید. با این حال ، ما’d توصیه می کنید به همین ترتیب از هاست وردپرس استفاده کنید’طراحی شده برای آسانتر کردن زندگی شما امکاناتی مانند نصب های یک کلیک و به روزرسانی های خودکار وردپرس می توانند ساعت ها در کار نگه دارید.

آیا می توانید با میزبانی وردپرس میزبان وب سایت غیر WordPress باشید?

خیر – میزبانی وردپرس منحصراً برای وب سایت های وردپرس محفوظ است. اگر وب سایت شما نبود’در WordPress ساخته شده است ، می توانید انواع دیگری از هاست و ارائه دهندگان دارای رتبه برتر ما را در اینجا مشاهده کنید. از طرف دیگر ، نمودار مقایسه وب میزبان ما را در اینجا مشاهده کنید تا یک نگاه جانبی به بهترین میزبان وب داشته باشید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map