9 بهترین ارائه دهنده میزبان سرور لینوکس

میزبانی لینوکس اصطلاحی است که به هر ارائه دهنده هاست که از سیستم عامل لینوکس روی سرور خود استفاده می کند ، داده شده است. خبر خوب؟ این’تقریباً هر ارائه دهنده ای!


و حتی خبرهای بهتر؟ ما’ساعتهای زیادی را صرف مقایسه و تقابل با آنچه کرده ام’در صورت پیشنهاد از هر یک از این ارائه دهندگان. پس از تجزیه و تحلیل دقیق عوامل زیادی ، از زمان پشتیبانی و پشتیبانی چت زنده گرفته تا پهنای باند و افزودنیهای مزاحم ، ما’قادر به ارائه توصیه های تحقیقاتی ما برای بهترین ارائه دهنده میزبانی لینوکس ، متناسب با نوع میزبانی از شما هستیم’دوباره به دنبال:

Contents

9 بهترین ارائه دهنده میزبان سرور لینوکس

 1. Bluehost – بهترین ارائه دهنده میزبان لینوکس
 2. میزبان – بهترین زمان برای uptime
 3. در حرکت – بهترین برای برنامه های میزبانی مشترک و VPS
 4. میزبانی A2 – بهترین برای میزبانی ابر
 5. SiteGround – قابل اعتماد ، با کمک و پشتیبانی خوب
 6. GoDaddy – قدرت و ویژگی های زیادی در اختیار شما قرار می دهد
 7. iPage – برنامه های ارزان قیمت ، اما با هزینه سرعت
 8. DreamHost – بارهای فضای ذخیره سازی. عالی برای سایت های سنگین رسانه ای
 9. میزبان – ویژگی های سلب شده اما قیمت های ارزان با تخفیف ارزان

ما’در مورد نقاط قوت و ضعف اصلی هر ارائه دهنده زیر و همچنین پوشش برنامه ها و قیمت های ارائه شده ، کاوش خواهید کرد. این بدان معنی است که برنده شد’یک مقاله کوتاه باشد – در آنجا’پس از همه ، تعداد زیادی از ارائه دهندگان را می بینید – اما اگر می دانید چه نوع میزبانی مورد نیاز است ، توصیه می کنیم مستقیم به سمت آن گزینه پرش کنید.

ایستاد! حتماً باید از هاست لینوکس استفاده کنم?

شاید! اگر شما’شما نیاز به استفاده از بانکهای اطلاعاتی MS-SQL ، ASP.NET یا NET Core در وب سایت خود دارید ،’در عوض به میزبانی ویندوز احتیاج دارم. اما اگر نه (یا اگر هستی’در واقع مطمئن نیستید که این اصطلاحات به چه معنی است) ، میزبانی لینوکس برای شما بسیار مفید خواهد بود. آی تی’به طور کلی استفاده آسانتر از میزبانی ویندوز در نظر گرفته می شود’متنوع تر است ، و انتخاب گسترده تری از ارائه دهندگان به شما می دهد.

همچنین بررسی کنید:

نمودار مقایسه میزبانی وب – برای حضور در کنار هم میزبان وب برتر امروز در بازار.

ما مسابقه میزبانی مسابقه – ما باید بر اساس پاسخ های شما به چند سوال سریع به ارائه دهنده میزبانی ایده آل خود هدایت شوید.

نحوه میزبانی وب سایت – راهنمای بی معنی ما برای زنده ماندن سایت شما با موفقیت.

1. Bluehost

بهترین ارائه دهنده میزبانی لینوکس در کل

Bluehost یک ارائه دهنده میزبان همه جانبه است و به خصوص هنگام میزبانی وب سایت های وردپرس ، این نمایش را به سرقت می برد. براساس تحقیقات ما نقاط قوت و ضعف آن را بررسی کنید:

شروع قیمت ماهانه

ضمانت Uptime

ویژگی های اصلی

نام دامنه گنجانده شده است?

تضمین بازگشت پول?

پشتیبان گیری رایگان?

24/7 راهنما و پشتیبانی?

3.95 دلار
99.98٪
به روزرسانی های خودکار وردپرس با یک کلیک
آره
30 روز
رایگان با برخی از برنامه ها ، می توانید با قیمت 2.99 دلار در ماه به دیگران اضافه شود
بله ، از طریق تلفن و چت زنده

آنچه ما در مورد Bluehost دوست داریم

در اینجا جوانب اصلی انتخاب Bluehost آورده شده است:

 1. بارهای از ویژگی های خاص ویژه وردپرس. وردپرس را فقط با یک کلیک نصب کنید و به روزرسانی های افزونه / نرم افزار را خودکار کنید.
 2. ضمانت شدید به موقع. این خود را در برابر امثال HostGator نگه می دارد.
 3. قیمت پایین. در این لیست ارزان ترین نیست ، اما برخی از بهترین ارزش ها هستند.
 4. وردپرس توصیه می شود. Bluehost صریحاً توسط WordPress توصیه می شود و از سال 2005 انجام شده است!
 5. کمک و پشتیبانی عالی در چت زنده ، تلفن و ایمیل. کسی’24/7 ، ما می توانیم این واقعیت را بدهیم که آنها واقعاً چیزهای خود را بدانند.

چه چیزی قابل بهبود است

Bluehost از کجا امتیازها را از دست داد?

 1. حداقل برای یک سال ثبت نام کنید. این امر کاملاً احساس تعهد می کند وقتی که بیشتر ارائه دهندگان اجازه می دهند قراردادهای ماهانه را بپیچانید ، اما شما’هنوز 30 روز ضمانت برگشت پول را داشتید.
 2. SSL رایگان فقط با برنامه Pro و بالاتر ارائه می شود. بیشتر ارائه دهندگان این موارد را بصورت رایگان به صورت استاندارد شامل می شوند.
 3. موارد اضافی ناخواسته در پرداخت. هنگام ثبت نام در Bluehost ، خودتان مراقب باشید که موارد اضافی ناخواسته را علامت بزنید’به صورت خودکار در بعضی از مواردی که ممکن است لازم نباشد انتخاب می شوید.
 4. انتقال سایت رایگان نیست. آنجا’راهنمای مفصلی برای انجام این کار خود در مرکز دانش Bluehost است ، یا در غیر اینصورت می توانید 149.99 دلار برای Bluehost پرداخت کنید تا آن را برای شما جابجا کند.

2. HostGator

بهترین زمان برای uptime

HostGator یک ارائه دهنده میزبانی با کیفیت است که بهترین بروزرسانی هر کسی را در بازار تضمین می کند. بررسی کنید که چقدر خوب آن را در تخته به ثمر رساند:

شروع قیمت ماهانه

ضمانت Uptime

ویژگی های اصلی

نام دامنه گنجانده شده است?

تضمین بازگشت پول?

پشتیبان گیری رایگان?

24/7 راهنما و پشتیبانی?

2.75 دلار
99.99٪
گواهی SSL ، پهنای باند نامحدود ، نرم افزار بازاریابی ایمیل
بله ، برای یک سال با هر برنامه سالانه
45 روز
نه
بله ، از طریق تلفن و چت زنده

آنچه راجع به HostGator دوست داریم

آنجا’چیزهای زیادی راجع به HostGator دوست داریم – در تحقیقات ما به دلایلی 4.6 / 5 امتیاز کسب کرد!

 1. طیف گسترده ای از انواع و برنامه های میزبان لینوکس. با تغییر و تکامل وب سایت شما ، آن را تغییر می دهد’خوب است بدانید که فضای زیادی برای رشد دارید.
 2. بهترین ضمانت به موقع هر ارائه دهنده ، امیدوار کننده 99.99٪. این بدان معناست – حداقل در تئوری – سایتی که از طریق HostGator میزبانی شود باید حداکثر تا زمان ممکن فعال شود (هیچ ارائه دهنده ای نمی تواند 100٪ به موقع را تضمین کند). اگر HostGator از این قول کوتاه بیاید ، آن را قبول می کند’یک ماه به شما رایگان می دهم.
 3. گواهینامه های SSL رایگان (برای ایمن نگه داشتن سایت شما) و نام دامنه رایگان با برنامه های سالانه – اگر شما کامل باشید’دوباره سایت جدیدی را شروع می کنید ما به خصوص از ثروت ویژگی های موجود در HostGator تحت تأثیر قرار گرفتیم’برنامه های مشترک.
 4. پشتیبانی عالی ، با کمک 24/7 دستی از طریق چت زنده و تلفنی. پایگاه دانش HostGator همچنین یک منبع بسیار مفید و به راحتی قابل جستجو است ، به این معنی که شما اغلب می توانید به سوالات خود پاسخ دهید.
 5. انتقال سایت رایگان – هرچند آن’ارزش بررسی مضاعف دارد که این مسئله در مورد برنامه شما صدق می کند’دوباره ثبت نام کنید با.
 6. بهترین برنامه های اختصاصی میزبانی. اگر از قبل سایت بزرگی دارید که به هاست اختصاصی نیاز دارد ، طبق تحقیقات ما ، HostGator بهترین انتخاب است.
 7. ارائه دهنده هاست سبزترین لیست در این لیست. میزبانی وب یکی از صنایع بسیار آلوده کننده است ، اما HostGator متعهد است تا اثرات زیست محیطی خود را کاهش دهد و رد کربن خود را با 130٪ جبران کند.

چه چیزی قابل بهبود است

چه چیزی میزبان HostGator را از به ثمر رساندن یک عالی 5/5 حفظ کرد?

 1. شفافیت قیمت گذاری. HostGator نیست’بسیار شفاف در مورد اینکه برنامه شما پس از اتمام دوره ارتقاء اولیه چقدر هزینه خواهد کرد. اکثر ارائه دهندگان دوره اول قیمت پایین را به عنوان یک انگیزه ارائه می دهند ، اما بیشتر درمورد آنچه می توانید انتظار داشته باشید یک بار پرداخت کنید ، واضح تر هستند.’تمام شد.
 2. برنامه ها نیستند’ارزان ترین, اگرچه ما به دلیل همه چیزهایی که در آن گنجانده شده است ، آنها را به عنوان یک ارزش خوب در نظر می گیریم.

3. InMotion

بهترین برای میزبانی مشترک و VPS

در حالی که HostGator عنوان بهترین ارائه دهنده میزبانی لینوکس را به دست آورد ، InMotion واقعاً ما را با برنامه های میزبانی مشترک و VPS لینوکس تحت تأثیر قرار داد. آی تی’گزینه خوبی برای وب سایت های نسبتاً کوچک یا جدید است:

شروع قیمت ماهانه

ضمانت Uptime

ویژگی های اصلی

نام دامنه گنجانده شده است?

تضمین بازگشت پول?

پشتیبان گیری رایگان?

24/7 راهنما و پشتیبانی?

2.95 دلار
99.97٪
برنامه های میزبانی مشترک / VPS سخاوتمندانه ، گواهی SSL رایگان
آره
90 روز
آره
بله ، از طریق تلفن و چت زنده

آنچه راجع به InMotion دوست داریم

در حرکت’برنامه های میزبانی مشترک و VPS دارای ویژگی های ممتاز و مقرون به صرفه هستند. در اینجا نکات برجسته آورده شده است:

 1. فضای نامحدود و پهنای باند دیسک ، حتی با ارزانترین طرح مشترک. این بسیار سخاوتمندانه است ، و چیزی نیست که ارائه دهندگان زیادی ارائه دهند.
 2. کارمندان خبره. هر یک از اعضای کادر پشتیبانی InMotion 160 ساعت آموزش دریافت می کنند ، بنابراین می توانند با پرس و جوهای پیچیده تری مقابله کنند.
 3. تهیه نسخه پشتیبان رایگان ، SSL رایگان و دامنه رایگان با تمام برنامه ها. باز هم ، اینها برنامه های بسیار سخاوتمندانه ای هستند و هزینه های اضافی شما را واقعا کم نگه می دارند.
 4. 90 روز ضمانت برگشت پول. این بدان معناست که می توانید InMotion را برای مدت زمان مناسب و بدون هیچ گونه نگرانی از قفل شدن با ارائه دهنده ای که انجام نمی شود ، امتحان کنید.’متناسب با تو.
 5. نقل و انتقالات رایگان سایت. آیا سایت شما به صورت رایگان به InMotion منتقل شده است.

چه چیزی قابل بهبود است

آیا InMotion اشکال عمده ای دارد؟?

 1. ضمانت متوسط ​​متوسط. در 99.97، ، آن را’به سختی بد نیست – فقط پایین تر از سایر ارائه دهندگان برتر.
 2. برنامه های اختصاصی گران قیمت هستند. این نیست’اگر شما مشکلی ندارید’هنوز به دنبال این نوع میزبانی نیستید ، اما چیزی برای فکر کردن در مورد آینده است.

4. میزبانی A2

بهترین ها برای میزبانی ابر

در حالی که میزبانی A2 ما را با برنامه های میزبانی ابری و گزینه های پشتیبانی تحت تأثیر قرار داد ، اما عمدتاً برای ارزش پول پایین آمد:

شروع قیمت ماهانه

ضمانت Uptime

ویژگی های اصلی

نام دامنه گنجانده شده است?

تضمین بازگشت پول?

پشتیبان گیری رایگان?

24/7 راهنما و پشتیبانی?

$ 5.99
99.97٪
ایمیل رایگان Office 365 ، نام دامنه رایگان ، گواهی SSL رایگان
نه
ارائه نشده است
آره
بله ، فقط از طریق تلفن

آنچه در مورد A2 Hosting دوست داریم

میزبانی A2 ممکن است در جایگاه چهارم قرار داشته باشد ، اما ویژگی خاصی دارد: میزبانی ابر لینوکس.

 1. بهترین ارائه دهنده میزبانی ابر. A2 دارای یک ترکیب میزبان Cloud Cloud ، دارای حداکثر حافظه رم بالاتر و پردازنده های بیشتر از چهار ارائه دهنده بعدی ، و همچنین دسترسی ریشه ای و قیمت های مناسب مقرون به صرفه (از 5 دلار در ماه). میزبانی A2’برنامه های ابری برای مقیاس گذاری سایت شما ایده آل هستند.
 2. هر زمان ضمانت برگشت پول. میزبانی A2 در خدمات خود اطمینان دارد’ارائه این امکان را برای شما فراهم می کند که هر زمان که بخواهید مبلغ طرفداری داشته باشید. آی تی’تنها ارائه دهنده این ارائه دهنده!
 3. انتقال سایت رایگان. A2 هاستینگ سایت شما را بدون هیچ گونه هزینه ای از سیستم ارائه دهنده فعلی شما به سیستم خود منتقل می کند – به علاوه اگر بزرگ شما باشد’دوباره به دنبال تغییر هستید.

چه چیزی قابل بهبود است

A2 هاستینگ وقتی خدمات مشتری و ویژگی های آن را می بیند ، از پارک خارج می کند ، و از امکانات مفید و مناسب برای نقل و انتقالات سایت رایگان برخوردار است. پس چطور نیست’در لیست بالاتر بروید?

 1. ضمانت زمان کم. 99.95٪ پایین تر از تقریباً هر ارائه دهنده دیگر در این لیست است و A2 نمی کند’راهی را برای شما فراهم کنید تا بتوانید زمان خود را اندازه گیری کنید. با این وجود ، به ازای هر ساعت سایت شما 5٪ از هزینه ماهانه شما بازپرداخت می کند.
 2. نام دامنه ای موجود نیست. البته اگر قبلاً یکی از این موارد را داشته باشید مشکلی نیست ، اما این بدان معنی است که در صورت عدم پرداخت هزینه برای نام دامنه’تی انتظار داشته باشید این میزان بین 10 تا 20 دلار در سال باشد.

5. SiteGround

میزبان قابل اعتماد لینوکس ، با کمک و پشتیبانی خوب

SiteGround یک جفت امن در دنیای میزبانی وب است ، اما یک پرچمدار نیست. نحوه عملکرد آن در تحقیقات ما را بررسی کنید:

شروع قیمت ماهانه

ضمانت Uptime

ویژگی های اصلی

نام دامنه گنجانده شده است?

تضمین بازگشت پول?

پشتیبان گیری رایگان?

24/7 راهنما و پشتیبانی?

3.95 دلار
99.98٪
بیایید رمز امنیتی و مجوز SSL را برای امنیت بیشتر رمزگذاری کنیم
نه
30 روز
آره
بله ، از طریق تلفن و چت زنده

آنچه راجع به SiteGround می خواهیم

در اینجا مزایای اصلی انتخاب SiteGround آورده شده است:

 1. SiteGround از نظر امنیتی بسیار مهم است. امنیت برای همه ارائه دهندگان میزبانی یک اولویت است ، اما SiteGround واقعاً این را به سطح بعدی می برد. شما’یک مجوز SSL تجدید خودکار خودکار و یک Let دریافت خواهید کرد’ادغام رمزگذاری ، به علاوه SiteGround سرور شما را به طور مداوم (هر 0.5 ثانیه) مانیتور می کند تا در حملات مخرب بکوشد.
 2. تن از ویژگی های سازگار با وردپرس. این موارد شامل Smart WordPress Staging برای آزمایش تحولات سایت ، افزونه WordPress Starter برای newbies ، افزونه SiteGround Migrator برای انتقال آسان سایت و به روزرسانی خودکار نرم افزار به صورت استاندارد است..
 3. پشتیبان گیری روزانه اتوماتیک رایگان, با استفاده از یک دکمه در کنترل پنل خود ، نسخه های قدیمی سایت خود را تنها با یک کلیک مجدداً نصب کنید.

چه چیزی قابل بهبود است

SiteGround دارای تعداد زیادی جوانب مثبت و یک نتیجه اصلی:

 1. SiteGround یک گزینه ارزان قیمت است. در حالی که قیمت استارت بالا در بالا فقط یک قدم ملایم از برنامه های ارزان تر در اطراف است ، از جدول زیر می توانید مشاهده کنید که این سرعت به سرعت بالا می رود. ما خوانندگان خود را در مورد مهمترین ملاحظات آنها هنگام انتخاب ارائه دهنده هاستینگ مورد بررسی قرار دادیم و 55٪ قیمت ها را گفتند – بنابراین این یک ضربه بسیار بزرگ برای یک ارائه دهنده خوب دیگر است..

6. GoDaddy

قدرت و ویژگی های زیادی دارد

GoDaddy یک جک آنلاین از تمام معاملات است و ارائه دهنده هاستینگ است که خوانندگان ما به احتمال زیاد از آن خبر داشته اند. اما چگونه این کار را تحت میکروسکوپ WBE انجام داد?

شروع قیمت ماهانه

ضمانت Uptime

ویژگی های اصلی

نام دامنه گنجانده شده است?

تضمین بازگشت پول?

پشتیبان گیری رایگان?

24/7 راهنما و پشتیبانی?

$ 5.99
99.97٪
ایمیل رایگان Office 365 ، نام دامنه رایگان ، گواهی SSL رایگان
نه
ارائه نشده است
آره
بله ، فقط از طریق تلفن

آنچه در مورد GoDaddy دوست داریم

GoDaddy’اندازه و حضور چند مزیت اساسی را به همراه دارد:

 1. مقدار زیادی بارگیری رایگان. از آنجا که GoDaddy بسیاری از خدمات آنلاین را در زیر چتر خود دارد ، آن است’در موقعیت عالی برای پرتاب مجانی آزاد ، مانند ایمیل Office 365 و گواهی SSL (هر دو برای سال اول) ، تهیه نسخه پشتیبان رایگان و نام دامنه رایگان.
 2. این یک وب سایت سازنده عالی دارد. این بدان معناست که اگر مسیر خود میزبانی بیش از حد وقت را ثابت کند می توانید به استفاده از آن تغییر دهید.

چه چیزی قابل بهبود است

آنجا’مطمئناً فضای بهبودی است. در اینجا دو حوزه وجود دارد’شناسایی شده:

 1. بدون ضمانت برگشت پول. GoDaddy تنها ارائه دهنده ای است که حداقل برای چند روز این استاندارد را ارائه نمی دهد.
 2. بدون چت 24/7. این در طول روز موجود است ، اما خارج از ساعات اداری نیست. خوانندگان ما به ما گفتند که چت زنده راه مورد علاقه آنها برای برقراری تماس با یک تهیه کننده است ، بنابراین این یک ضربه است.

7. iPage

برنامه های ارزان لینوکس ، اما با هزینه سرعت

iPage’برنامه های ارزان قیمت جذاب است. با این حال ، تحقیقات ما نشان داد که اگرچه آنها ممکن است برای پول خوب باشند ، اما در چند حوزه اصلی سقوط می کنند:

شروع قیمت ماهانه

ضمانت Uptime

ویژگی های اصلی

نام دامنه گنجانده شده است?

تضمین بازگشت پول?

پشتیبان گیری رایگان?

24/7 راهنما و پشتیبانی?

1.99 دلار
99.94٪
ساختار قیمت گذاری ساده ، پشتیبانی خوب
آره
30 روز
هر بار – 100 دلار
بله ، از طریق تلفن و چت زنده

آنچه در مورد iPage دوست داریم

iPage مزایای بسیار قانع کننده ای دارد.

 1. قیمت پایین! مثل ، خیلی کم اگر عاشق یک معامله هستید ، بیشتر به دنبال آن نباشید.
 2. پشتیبانی شدید. شما نمی خواستید’از این قیمت انتظار پشتیبانی 24/7 مشتری از طریق تلفن و چت زنده را دارید ، اما iPage ارائه می دهد.
 3. میزبانی مشترک با کیفیت خوب. آنجا’فقط یک طرح مشترک – اما با 1.99 دلار شروع می شود ، با 7.99 دلار تجدید می شود و می تواند تا 500000 بازدیدکننده داشته باشد ماهانه. خوب!

چه چیزی قابل بهبود است

شما’در مورد چند عامل با iPage سازش خواهید کرد – این مرحله چقدر به نیازهای شخصی شما بستگی دارد.

 1. ضمانت زمان کم. بنابراین در تئوری ، سایتی که با iPage میزبانی شود ، بیشترین خرابی هر ارائه دهنده را تجربه خواهد کرد. باز هم ، این هنوز فقط چند ساعت در سال کاهش می یابد – خواه این کار ایجاد شود و یا شکسته شدن سایت شما به زمینه شما بستگی دارد.
 2. تهیه نسخه پشتیبان از شما هزینه زیادی خواهد داشت! هر بار 100 دلار ، به طور دقیق.
 3. سرعت آهسته. iPage’برنامه ها نیست’t بسیار قدرتمند ، که به سرعت بارگذاری صفحه کمتر (و تأثیر منفی بالقوه در رتبه بندی ها) ترجمه می شود.

8. DreamHost

فضای ذخیره سازی زیادی – برای سایت های پر فشار از نظر رسانه ای

DreamHost’برنامه ها با ذخیره سازی سخاوتمندانه است ، اما به عنوان یک ارائه دهنده ، در دو بخش اصلی – یعنی کمک و پشتیبانی ، سقوط می کند:

شروع قیمت ماهانه

ضمانت Uptime

ویژگی های اصلی

نام دامنه گنجانده شده است?

تضمین بازگشت پول?

پشتیبان گیری رایگان?

24/7 راهنما و پشتیبانی?

2.59 دلار
99.95٪
به طور مداوم قیمت پایین ، مقدار زیادی فضای ذخیره سازی
آره
97 روز
آره
ارائه نشده است

آنچه ما در مورد DreamHost دوست داریم

در اینجا نکات برجسته DreamHost آورده شده است’میزبان لینوکس.

 1. ارزان ترین قیمت میزبانی مشترک تمدید. در حالی که برخی از ارائه دهندگان’ قیمت ها واقعا یکبار بالا می روند’دوباره از دوره تبلیغ ، DreamHost خارج شوید’ارزانترین برنامه اشتراکی به تنها 4.95 دلار در ماه افزایش می یابد – کمترین میزان از ارائه دهندگان ارائه شده در اینجا.
 2. ذخیره سازی سخاوتمندانه. در سراسر انواع میزبانی ، DreamHost’برنامه های منظم بیشترین فضای ذخیره را ارائه می دهند.

چه چیزی قابل بهبود است

و اکنون ، برجسته ها.

 1. هیچ کمک و پشتیبانی از طریق تلفن یا چت زنده ، همیشه. می توانید از طریق سیستم بلیط درخواست پشتیبانی کنید ، اما در غیر این صورت برای حمایت از خودتان باقی مانده اید – نه چیزی که ما هستیم’d توصیه می کنم ، مخصوصاً برای افرادی که میزبانی جدید دارند.
 2. DreamHost نمی کند’از cPanel استفاده کنید. cPanel داشبورد میزبان استاندارد صنعت است و دستیابی به آن آسان است. DreamHost از پنل مخصوص خود استفاده می کند ، که به معنای آنجا خواهد بود’اگر بعد از میزبانی سایت خود در جای دیگر عضو شوید ، منحنی یادگیری جزئی است.

9. هاستینجر

ویژگی های سلب شده اما قیمت های بسیار ارزان با تخفیف

هاستینجر نمونه ای کلاسیک از ارائه دهنده ای است که در آن هستید ‘آنچه را پرداخت می کنید دریافت کنید’. بله ، قیمتی که می پردازید بسیار پایین است – اما خدمات شما’دوباره بدست آورد ، که برنده شد’برای همه باشد:

شروع قیمت ماهانه

ضمانت Uptime

ویژگی های اصلی

نام دامنه گنجانده شده است?

تضمین بازگشت پول?

پشتیبان گیری رایگان?

24/7 راهنما و پشتیبانی?

1.95 دلار
99.91٪
به طور مداوم قیمت پایین ، مقدار زیادی فضای ذخیره سازی
با چند برنامه
30 روز
آره
ارائه نشده است

آنچه راجع به هاستینجر دوست داریم

در اینجا Hostinger هستند’جوانب اصلی:

 1. قیمت های تبلیغاتی بسیار پایین. Hostinger ارزان ترین راه برای میزبانی وب سایت شما ، با قیمت های تبلیغاتی سنگین را ارائه می دهد. آی تی’شایان ذکر است که ارزانترین طرح با همان قیمت معادل برنامه های GoDaddy ، Bluehost و InMotion (7.99 دلار) پس از اتمام تبلیغات نوسازی می شود..
 2. پشتیبان گیری رایگان. روزانه برای برنامه های حق بیمه و تجاری (و بالاتر) ، و در غیر اینصورت هفتگی.

چه چیزی قابل بهبود است

چند منطقه مهم وجود دارد که هاستینجر برای رقابت در رده های برتر باید به آنها توجه کند:

 1. کمک و پشتیبانی از طریق چت زنده یا از طریق تلفن انجام نمی شود. مانند DreamHost ، یک سیستم فروش بلیط تنها گزینه شماست.
 2. ضمانت بی موقع. با قول فقط 99.91٪ ، این پایین ترین تضمین شده توسط هر ارائه دهنده است ، اگرچه در صورت افت و خیز شدن حداکثر زمان رسیدن به زیر 99.9٪ ، 5٪ بازپرداخت صورتحساب ماهانه شما را ارائه می دهد.
 3. هیچ برنامه میزبانی اختصاصی وجود ندارد. این یعنی آنجا’یک سقف شیشه ای برای سایت شما’رشد از طریق Hostinger.

بهترین ارائه دهندگان میزبانی لینوکس: خلاصه

با تشکر از اینکه با ما همراه بودیم ، زیرا بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب لینوکس را مرور کردیم! آیا شما’یک مبتدی که به دنبال پشتیبانی بیشتر هستید ، یا یک میزبان متخصص فصلی که به دنبال چیزی غنی از ویژگی هستید ، امیدواریم که’ارائه دهنده ایده آل خود را پیدا کردید. اجازه دهید’انتخاب های برتر ما را یک بار دیگر به دست آورد:

9 بهترین ارائه دهنده میزبان سرور لینوکس

 1. Bluehost – بهترین ارائه دهنده میزبان لینوکس
 2. میزبان – بهترین زمان برای uptime
 3. در حرکت – بهترین برای برنامه های میزبانی مشترک و VPS
 4. میزبانی A2 – بهترین برای میزبانی ابر
 5. SiteGround – قابل اعتماد ، با کمک و پشتیبانی خوب
 6. GoDaddy – قدرت و ویژگی های زیادی در اختیار شما قرار می دهد
 7. iPage – برنامه های ارزان قیمت ، اما با هزینه سرعت
 8. DreamHost – بارهای فضای ذخیره سازی. عالی برای سایت های سنگین رسانه ای
 9. میزبان – ویژگی های سلب شده اما قیمت های ارزان با تخفیف ارزان

Bluehost بهترین ارائه دهنده میزبان لینوکس در کل ، با انتخاب بسیار خوبی از برنامه ها در انواع میزبان است. اگر شک دارید ، Bluehost را امتحان کنید.

اگر شما’مجدداً میزبان یک سایت کوچک هستید ، یا می دانید که به میزبانی مشترک یا VPS احتیاج دارید ، با InMotion بروید. شما’پشتیبانی زیادی ، انتقال رایگان سایت (در صورت نیاز) و به طور کلی یک سرویس با ارزش عالی دریافت خواهید کرد.

اگر شما’مجدداً یک سایت پر ترافیک را اجرا می کنید و نگه داشتن زمان حداکثر زمان ممکن در اولویت اصلی است ، نگاهی به HostGator بیندازید.

اگر نگرانی اصلی شما این است که هزینه ها را تا حد ممکن پایین نگه دارید ، به iPage ، DreamHost و Hostinger نگاه کنید – اگرچه فقط با یک دلار یا تقریباً در معرض خطر ، ما نمی خواهیم.’توصیه می کنم بدون بررسی سه مورد اول ، مستقیماً برای این ارائه دهندگان پرش کنید.

و اگر وجود دارد’هر چیزی که پناه داشته باشیم’پوشیده ، یا شما’d از ما بخواهید که با یک توصیه شخصی کمک کنیم ، لطفاً در نظرات به ما اطلاع دهید – ما’د دوست دارم از شما بشنوم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me