9 بهترین سازندگان وب سایت نمونه کارها

بهترین سازندگان وب سایت نمونه کارهادر این مقاله به تفصیل از 9 بهترین سازنده وب سایت پرتفوی در بازار و نکاتی درباره نحوه انتخاب صحیح برای شما می پردازیم..


استفاده از سازنده وب سایت برای ایجاد وب سایت نمونه کارها خود راهی سریع و آسان برای ساختن گالری خصوصی و آنلاین شما است. آی تی’بهترین راه برای نشان دادن کار خود به طرفداران ، یا حتی توجه مشتری های جدید بالقوه است.

اما با انتخاب های بسیار زیاد ، فقط سازنده نمونه کارها را چگونه انتخاب می کنید؟ تعدادی از عوامل به آن توجه می کنند: بودجه ، قابلیت شخصی سازی و ادغام رسانه های اجتماعی ، فقط برای ذکر چند مورد.

ما’از طریق سازندگان وب سایت برتر پیرامون خود گشت و گذار کرده اید تا یک سری از بهترین موارد برای ایجاد یک نمونه کار آنلاین را برای شما به ارمغان بیاورند.

ما ساعتها در حال تحقیق در مورد هر سازنده وب سایت هستیم که بررسی می کنیم ، و حتی به افراد عادی می رسیم که آنها را نیز امتحان کنند. ما قیمت ها ، ویژگی ها ، سهولت استفاده و موارد دیگر را آزمایش می کنیم ، تجزیه و تحلیل می کنیم و مقایسه می کنیم تا توصیه های عمیق و بی طرفی به شما ارائه دهیم.

برای اینکه بهترین سازندگان وب سایت نمونه کارها را برای شما به ارمغان بیاوریم ، ما روی این موضوع تمرکز کردیم:

 • توان مالی
 • طرح
 • SEO (بهینه سازی موتور جستجو)
 • راحتی در استفاده

اینها مناطقی هستند که هنگام ایجاد و رشد وب سایت موفقیت آمیز نمونه کارها موفق ترین اهمیت را دارند ، بنابراین ما هر سازنده را بر اساس این عوامل به طور خاص ارزیابی کرده ایم.

ما همچنین به کمک و پشتیبانی ، ویژگی هایی از جمله ادغام رسانه های اجتماعی و رتبه بندی کاربران در زندگی واقعی نگاه کردیم تا 9 مورد برتر که در زیر ذکر شده است را در اختیار ما قرار دهد..

Contents

9 بهترین سازندگان وب سایت نمونه کارها

 1. فضای مربع – بهترین وب سایت پرتفوی کلی.
 2. Weebly – بهترین قیمت برای قیمت مناسب.
 3. ویکس – بهترین راه برای افزایش ترافیک به سایت شما.
 4. دادا – طراحی نمونه کارها شیک.
 5. GoDaddy – سریعترین راه برای ایجاد یک وب سایت.
 6. به طرز چشمگیر – بهترین برای کمک و پشتیبانی.
 7. WordPress.com – ویژگی های قدرتمند.
 8. جیمدو – ساده ، اما فاقد مقیاس پذیری است.
 9. SITE123 – بهترین کار برای راحتی همه در یک.

بهترین وب سایت های نمونه کارها نیاز به استفاده و نشان دادن کار شما دارند. این’چرا ما این انتخاب ها را دوست داریم – خصوصاً سه نفر برتر ما. Squarespace طرح های براق را با ویژگی های قدرتمند ترکیب می کند ، Weebly برای کسانی که با بودجه مناسب هستند بهترین است و Wix برای رشد نمونه کارها شما ایده آل است’مخاطبان.

اگر شما’دوباره در Squarespace – انتخاب برتر ما فروخته شده است – سپس به آن ضربه بزنید ‘الان شروع کن’ دکمه برای فهمیدن کدام یک از برنامه Squarespace با نیازهای شما مطابقت دارد:

اینجا’تصویری از نحوه عملکرد سه سازنده برتر وب سایت در تحقیقات ما:

اطلاعات بیشتر

 • آیا می خواهید بهترین سازندگان نمونه کارها را در کنار هم ببینید؟ ما را بررسی کنید نمودار مقایسه مقالات سازنده وب سایت نمونه کارها.
 • آیا شما یک عکاس هستید که به دنبال نمایش کارهای خود هستید؟ ما مقایسه وب سایت برای مقایسه عکاسان می تواند به شما کمک کند!
 • اگر شما’یک هنرمند باشید ، به بررسی ما در مورد آن نگاهی بیندازید بهترین سازندگان وب سایت برای هنرمندان.
 • یک بار شما’سازنده پرتفوی کامل خود را پیدا کردید ، راهنمای مفید ما را در اینجا مشاهده کنید چگونه می توان یک نمونه کار آنلاین تهیه کرد برای شروع ایجاد!

بهترین سازندگان نمونه کارها کدامند؟?

اگر می خواهید روشی مناسب برای بودجه برای نشان دادن و ایجاد علاقه به کارهای خلاقانه خود داشته باشید ، انتخاب سازنده مناسب وب سایت نمونه کارها ضروری است. انتخاب اشتباه و خود را انجام دهید’به طور بالقوه وقت و هزینه زیادی را برای کمترین پاداش یا هدر دادن هدر می دهید!

ایجاد وب سایت پرتفوی خود با سازنده وب سایت کاربر پسند ، روشی بسیار مقرون به صرفه برای ذخیره و به اشتراک گذاری کارهایی است که شما به آنها افتخار می کنید. همچنین می تواند به شما در ایجاد مخاطب و ایجاد مشاغل جدید کمک کند تا بتوانید اشتیاق خود را به یک حرفه تبدیل کنید – رویای!

اینجا’نگاهی فوری به 9 بهترین سازندگان وب سایت نمونه کارها:

 1. فضای مربع – بهترین وب سایت پرتفوی کلی.
 2. Weebly – بهترین قیمت برای قیمت مناسب.
 3. ویکس – بهترین راه برای افزایش ترافیک به سایت شما.
 4. دادا – طراحی نمونه کارها شیک.
 5. GoDaddy – سریعترین راه برای ایجاد یک وب سایت.
 6. به طرز چشمگیر – بهترین برای کمک و پشتیبانی.
 7. WordPress.com – ویژگی های قدرتمند.
 8. جیمدو – ساده ، اما فاقد مقیاس پذیری است.
 9. SITE123 – بهترین کار برای راحتی همه در یک.

آی تی’ارزش انتخاب وقت خود را هنگام انتخاب سازنده وب سایت نمونه کارها دارید. بیشتر فهرست های ما دارای برنامه های رایگان هستند – یا حداقل یک آزمایش رایگان ارائه می دهند.

ما به شدت توصیه می کنیم که از این برنامه ها و آزمایش های رایگان استفاده کنید’یک روش مفید و بدون ریسک برای امتحان کردن قبل از خرید استفاده کنید ، و می تواند بعداً باعث سردرد شما شود!

لیست ما از سازندگان برتر وب سایت نمونه کارها در زیر یک روش عالی برای تصمیم گیری در مورد اینکه کدام پلتفرم مناسب برای نمونه کار شما است ، راهی مناسب است..

هر یک از گزینه های ما قالب های خیره کننده ، ابزارهای طراحی فوق العاده ، نمایشگرهای چشم نواز برای نمایش کارهای شما و ویژگیهای تقویت کننده سئو را برای کمک به شما در یافتن آنلاین توسط طرفداران و مشتریان فراهم می کند..

شماره 1 فضای مربع

بهترین وب سایت پرتفوی کلی

Squarespace یک سازنده وب سایت است که به دلیل ایجاد وب سایت های با قابلیت خیره کننده و همراه با تلفن همراه شناخته شده است. به دلیل داشتن برنامه های حق بیمه ماهانه و الگوهای زیبا و طراحی آگاهانه ، در بین عکاسان و هنرمندان محبوب است.

در تحقیقات ما ، Squarespace به عنوان بهترین انتخاب همه جانبه درخشید. این برنامه به ویژه با توجه به ویژگی ها و طراحی های خود ، ترکیب ابزارهای با کیفیت و الگوهای حرفه ای طراحی شده است. ویژگی های آن همه در داخل ساخته شده است و کیفیت آن را تضمین می کند.

مربع فضایی نکرد’برای سهولت استفاده از امتیاز خوبی برخوردار شوید – اشکال چنین قدرت یک ویرایشگر کمی چالش برانگیز است. هنوز ، شما نمی دانید’فقط به کمی مهارت و اعتماد به نفس به مهارت های برنامه نویسی یا تجربه فناوری نیاز دارید!

Squarespace یک سکوی شماره یک است که به شما کمک می کند تا یک وب سایت پرتفوی حرفه ای به دنبال ایجاد کنید. قالب ها واضح ، تمیز و پر از فضای سفید هستند که به سبد شما احساس بسیار بالایی می بخشد و واقعاً می تواند شما را بالاتر از همسالان خود بالا ببرد.

قالب ها همچنین دارای قابلیت پاسخگویی به تلفن همراه هستند تا اطمینان حاصل کنند که کار شما در هر زمان و هر کجا که مشاهده شود عالی به نظر می رسد.

نگاهی ‘خیابان’ قالب زیر ، که باعث می شود کار خلاقانه شما جلوی و مرکز قرار گیرد ، در حالی که صفحه را از هرگونه محتوای غیر ضروری پاک می کند.

این باعث می شود بازدید کنندگان شما در کارهایی که ایجاد کرده اید درگیر شوند و به سرعت نشان می دهد که وب سایت شما در مورد چیست – این -’گالری خصوصی خود را دارد و بنابراین باید مانند یک ظاهر شود!

قالب نمونه کارها مربع بهترین نمونه سازنده وب سایتفضای مربع’الگوهای نمونه کارها انواع مختلفی از گزینه های نمایش چشم نواز برای کارهای شما ، از جمله شبکه (فوق) ، موزاییک تصویر و تصاویر قهرمان تمام صفحه را ارائه می دهد

داشتن یک طراحی وب سایت جذاب و حرفه ای مهم است اگر می خواهید یک برداشت اول قوی ایجاد کنید و از طریق نمونه کارها خود به کسب و کار منجر شوید.

اما تماس با افراد با شما در صورت امکان غیر ممکن است’به صورت آنلاین یافت می شود ، بنابراین’اطمینان بخشیدم که Squarespace برای اطمینان از یافتن صفحات شما توسط موتورهای جستجو آسان می کند تا محتوای شما را به درستی نشان دهد.

راهنماهای موجود در سایت همچنین نحوه بهینه سازی هر بخش از نمونه کارها را به منظور بهبود دید آنلاین خود توضیح می دهند – برای درام زدن ترافیک و به دست آوردن برخی از مشتریان جدید بالقوه ضروری است..

جوانب مثبت منفی
قالب های موجود در Squarespace خیره کننده است ، که بسیاری از آنها بهترین صنعت را در نظر می گیرند. آنها’به ویژه برای نیازهای خلاقانه خوب است – پرتفوی موجود است. مربع نمی کند’یک برنامه رایگان داشته باشید ، اما قیمت های آن بسیار رقابتی است. آی تی’خیلی زودتر از بعضی از رقبایش مثل Weebly ، خیلی گران است’ارزان ترین گزینه در بازار است. اما آن’هنوز هم یک انتخاب مقرون به صرفه است.
Squarespace سعی در ارائه راه حل های داخلی همه ویژگی های اصلی آن دارد. شما واقعاً می توانید تفاوت را در مقایسه با قرعه کشی خوشبختی که افزونه ها می توانید احساس کنید. منحنی یادگیری در Squarespace کمی مطابق با استانداردهای سازنده وب سایت است. ترفندهای کل فناوری بهتر توسط سیستم عامل هایی مانند GoDaddy ارائه می شوند.

این راهنماها شامل متن و فیلم هستند که برای انواع مختلف یادگیرنده بسیار مفید است. برای من ، من با تماشای و تکرار کردن بهترین چیزها را یاد می گیرم ، اما شما می توانید به جای خواندن توضیحی متن ، اطلاعات را بهتر پردازش کنید. خوشبختانه ، Squarespace هر دو ما را تحقق می بخشد!

اضافه کردن صفحات به وب سایت نمونه کارها سریع و آسان است ، بنابراین’برای اضافه کردن یک وبلاگ و شروع به ایجاد محتوای تازه برای بازدید کنندگان و Google برای فهرست کردن بدون درد (که این اصطلاح به کار رفته در توصیف نحوه مرتب سازی سایت شما در بین سایر مواردی است که خزیده است) بدون درد است – این یک وضعیت برنده است که باید جذب کند بازدید کنندگان بیشتری داشته باشید و آنها را برای مدت طولانی کار خود را مرور کنید.

فضای مربع’قیمت گذاری: 12 دلار+

تماس با همه دانشجویان!

آیا شما دانشجوی نیاز به یک نمونه کار هستید؟ شاید شما’دوباره آزاد می کنید تا کمی پول اضافی بیاورید؟ اگر چنین است ، شما’دوباره شانس دارید!

اگر شما’دانش آموز شوید و یک آدرس ایمیل معتبر مدرسه داشته باشید, می توانید 50٪ تخفیف سال اول مربع خود را دریافت کنید. ایده آل برای یک نمونه کار جدید!

فقط به یاد داشته باشید ، می توانید’از این تخفیف در کنار هر کد پیشنهادی دیگر استفاده کنید. می توانید آن را اعمال کنید حداکثر سه وب سایت هرچند تحت آدرس ایمیل یک مدرسه.

اگر می خواهید 50٪ در برنامه خود صرفه جویی کنید, امروز به میدان مربع بروید و برای شروع مدرسه به جستجوی مدرسه خود بپردازید!

فضای مربع’برنامه ها با 12 دلار در هر ماه شروع می شود. این به طیف گسترده ای از ویژگی ها ، از جمله فضای ذخیره و نامحدود پهنای باند (مناسب برای نمونه کارهای سنگین تصویری) می دهد ، که بیشتر از آن است که در Wix بدست آورید’ارزان ترین 13 دلار در هر ماه برنامه!

آنجا’برنامه تجارت الکترونیک همچنین از 26 دلار شروع می کند در صورتی که بخواهید مستقیماً از طریق نمونه کارها خود آثار هنری بفروشید – یک چرخش پول بالقوه مناسب و معقول اگر بتوانید ترافیک خود را رشد دهید..

هر برنامه ای را که انتخاب کنید ، همیشه در Squarespace شروع می کنید’محاکمه رایگان 14 روزه ، بنابراین شما باید زمان تصمیم گیری در مورد آن را داشته باشید’برای شما مناسب است.

اطلاعات بیشتر در مورد مربع:

بررسی مربع مربع – بررسی دقیق ما به نظر می رسد در Squarespace عمیق است تا ببینیم که آیا در آن وجود دارد’سازنده وب سایت برای شما.

راهنمای قیمت گذاری مربع – درباره Squarespace اطلاعات کسب کنید’برنامه های حق بیمه و هزینه آنها

کد پیشنهادات مربع – با کد تخفیف منحصر به فرد ما ، 10٪ تخفیف از هر طرح مربع دریافت کنید

کد پیشنهادات مربعاز کد پیشنهاد استفاده کنید "WBE" برای پرداخت 10٪ تخفیف

از هر برنامه مربع 10٪ تخفیف دریافت کنید
avkanî
آماده است تا Squarespace را برانید؟ ما یک کد پیشنهاد منحصر به فرد برای خوانندگان خود داریم 10٪ شما را پس انداز می کنم هزینه هر طرح مربع! برای بازخرید این تخفیف ، به سادگی وارد کنید:
کد پیشنهاد: “WBE”
در پرداخت.

در حالی که Squarespace نیست’کاملا کاملا کاربر پسند برخی از سازندگان دیگر ، مانند Wix و Weebly ، آن را’هنوز هم بسیار آسان برای دستیابی به.

فیلم های آموزشی عمیق و راهنماهای راهنمایی درباره هرگونه مشکلی که ممکن است با آن روبرو شوید و پشتیبانی مشتری 24/7 بدان معنی است که مشکلات به سرعت حل می شوند – بنابراین شما’وقتی تو حلق آویز نیستی’کارهای بهتری برای انجام دادن دارم.

ویرایش صاف و شهودی است و همه چیز از نوار منو به جای Wix رانده می شود’برای مثال جعبه ابزار شناور.

برای ما ، Squarespace یک سازنده وب سایت نمونه کارها ایده آل است اگر به دنبال وب سایتی باشید که خیره کننده به نظر برسد و احساسی حرفه ای و باکیفیت از آن داشته باشد. ویرایشگر نسبتاً آسان است ، بنابراین می توانید به سرعت دلخواه خود یک وب سایت نمونه کارها طراحی کنید ، در حالی که راهنماهای سئو به شما کمک می کنند تا توسط موتورهای جستجو پیدا شوید (و امیدوارم منجر به برخی مشتری های جدید شود).

شماره 2 Weebly

بهترین قیمت برای قیمت مناسب

Weebly یکی از ساده ترین هاست و مقرون به صرفه ترین سازندگان وب سایت نمونه کارها, ساختن آن عالی انتخاب اگر به دنبال یک تجربه ساخت نمونه کارها ساده هستید.

وبی در تحقیقات ما یکی از بالاترین امتیازات را هم از نظر ویژگی و هم برای ارزش پول دریافت کرد. این’زیرا به دلیل اینکه طیف وسیعی از ویژگیها را حتی در برنامه های کم هزینه آن ارائه می دهد ، به این معنی که برای پول خود پول بیشتری کسب می کنید. این کمک و پشتیبانی سقوط کرد ، و پشتیبانی از تلفن فقط در برنامه های گران تر موجود است.

Weebly’طراحی قالب در طی ماههای اخیر بهبود یافته است و گرچه اینگونه نیستند’آنها کاملاً چشمگیر به عنوان Squarespace هستند ، آنها سادگی را ارائه می دهند که برای یافتن در جای دیگر تلاش خواهید کرد.

weebly portfoli قالب بهترین وب سایت سازندهWeebly’قالب ها چیزها را ساده نگه می دارند – به شما کمک می کنند یک پرتفوی عالی به سرعت و به راحتی ایجاد کنید ، بدون اینکه وقت خود را با هر جزئیات در صفحه تلف کنید.

تمیز و اساسی ، Weebly’طرح های s پاسخگو برای موبایل و مناسب برای نمونه کارهای ساده هستند, اما اگر می خواهید چیزی کمی برجسته تر از آن باشد’ارزش یک الگوی شخص ثالث را در نظر بگیرید.

چندین رسانه آنلاین وجود دارد که در ایجاد الگوهای فانتزی برای Weebly تخصص دارند ، که یک روش عالی برای ساده نگه داشتن روند ساخت و ساز است اما در پایان با یک وب سایت واقعاً قابل توجه.

جوانب مثبت منفی
وبی بین سهولت استفاده و شخصی سازی ، تعادل خوبی برقرار می کند. آیا می خواهید یک الگوی از پیش تعیین شده را پر کنید؟ تو می توانی آن را انجام دهی. آیا می خواهید به طور بنیادی الگویی را تغییر دهید تا به سبد خود یک پاپ منحصر به فرد بدهید؟ تو هم میتونی اون کار رو بکنی. Weebly بارهای برنامه ای دارد ، اما بسیاری از آنها به یک برنامه حق بیمه نیاز دارند. مطمئن باشید’قبل از انجام این مرحله از ویژگی ها استفاده خواهید کرد.
مربع’کسب اخیر Weebly بدان معنی است که می توانید به سازنده اعتماد کنید’عملکرد تجارت الکترونیک قوی تر می شود. اگر می خواهید از سبد سهام خود سود ببرید ، چیزی را باید در خاطر داشته باشید. مگر اینکه تو’کد نویسی راحت است ، ممکن است Weebly را در هنگام سفارشی سازی محدود کنید. ایده آل نیست اگر می خواهید تن از آزادی خلاقیت داشته باشید!

Weebly’قیمت گذاری: 6 دلار+

یکی از بهترین موارد Weebly ، قیمت های مناسب آن است. برخلاف Squarespace ، Weebly با یک برنامه رایگان همراه است ، بنابراین شما می توانید بدون هزینه کردن یک سنت ساخت و انتشار کنید.

Weebly’طرح ارزان قیمت ترین برنامه 6 دلار در هر ماه برنامه شخصی است که با مقایسه با رقبای اصلی Wix و Squarespace بسیار مقرون به صرفه است..

با این حال ، برای حذف تبلیغات و ایجاد یک نمونه کارها حرفه ای ، شما’لازمه 12 دلار در هر ماه برنامه حرفه ای.

بله آن’دو برابر قیمت برنامه شخصی ، اما آن است’بیشتر از ارزش آن به دلیل ویژگی های اضافی که برنامه حرفه ای آن را باز می کند – از جمله ذخیره نامحدود و دامنه رایگان.

شما همچنین می توانید ابزار تجارت الکترونیکی بهتر مانند ماشین حساب حمل و نقل را بدست آورید تا فروش کار خود را از طریق وب سایت خود آسان تر کنید. مهمتر از همه ، این ارزان ترین برنامه Weebly برای حذف تبلیغات در وب سایت شما است!

ما برنامه حرفه ای را به هر کسی که کار خود را بصورت آنلاین تبلیغ کند توصیه می کنیم – آی تی’ارزانترین برنامه برای انتخاب اگر می خواهید نمونه کارهای خود را جدی بگیرید.

Weebly همچنین دارای چندین برنامه است که یک روش عالی برای مقیاس بندی سایت شما بدون نیاز به به روزرسانی برنامه شما است. شما به سادگی می توانید ویژگی های اضافی مورد نیاز خود را یک به یک اضافه کنید ، و آن را به گزینه ای مناسب برای بودجه برای رشد نمونه کارها تبدیل می کنید.

Weebly’برنامه ها

چندین برنامه تقویت کننده SEO در Weebly موجود است’مرکز برنامه ها و آپلود کننده تصویر شما را به اضافه کردن برچسب های متا به هر اثر هنری که ممکن است بارگذاری کنید تشویق می کند.

هر دو می توانند به شما در افزایش دید شما در موتورهای جستجوگر مانند Google کمک کنند ، همچنین به شما در بهبود رتبه خود برای جستجوی کلمات کلیدی مرتبط کمک می کنند. Weebly اضافه کردن و نگهداری یک وبلاگ را بسیار ساده کرده است تا بتوانید مرتباً محتوای تازه ای را ایجاد کنید.

بیشتر Weebly’برنامه های s فقط در دسترس هستند مشترکین برنامه حق بیمه, بنابراین ممکن است ارزش برداشت چند دلار در هر ماه برای به دست آوردن مزایای برنامه حق بیمه را داشته باشد.

شما’همچنین می توانید به فضای ذخیره سازی نامحدود و پهنای باند مورد نیاز برای پشتیبانی از پرتفوی های سنگین تصویر دسترسی پیدا کنید و در صورت نیاز فضای رشد را فراهم کنید..

اطلاعات بیشتر در مورد Weebly:

مرور وببلی بررسی دقیق Weebly همه چیزهایی را که باید در مورد این سیستم عامل بدانید به شما می گوید

راهنمای قیمت گذاری Weeblyما هزینه های مربوط به Weebly را توضیح می دهیم’برنامه های حق بیمه

Weebly’ویرایشگر s ویرایشگر کشیدن و رها کردن ساده است که به شما امکان می دهد عناصر صفحه را همانطور که می بینید مناسب حرکت دهید – ایده آل برای خلاقیت.

Weebly’ویرایشگر s همچنین شامل یک ویرایشگر فرم داخلی است که ساده کردن فرم می باشد و افراد را ترغیب می کند تا مستقیماً از طریق وب سایت خود با شما تماس بگیرند.

Weebly را برای اوراق بهادار کوچک ، ساده یا برای هر کسی که می خواهد یک وب سایت نمونه کارها سریع و ارزان بسازد ، توصیه می کنیم. ویرایش بسیار ساده است بنابراین شما نمی دانید’اصلاً لازم نیست نگران هر گونه منحنی یادگیری باشید. گزینه های سئو خوب هستند و موارد ضروری را پوشش می دهند ، در حالی که یک برنامه حق بیمه به شما امکان دسترسی به برنامه های اضافی تقویت کننده سئو را می دهد ، اطمینان حاصل می کند که توسط طرفداران و مشتریان در موتورهای جستجو پیدا می شوید..

شماره 3 ویکس

برای افزایش ترافیک به سایت خود بهترین گزینه است

Wix یک سازنده وب سایت با کاربرد و همه کاره است. دارای ویرایشگر کاربر پسند است که به شما کمک می کند یک وب سایت زیبا نمونه کارها را به سرعت ایجاد کنید ، و بسیار مقرون به صرفه است. این پشتیبانی با پشتیبانی بسیار خوبی برای مبتدیان SEO نیز انجام می شود و باعث می شود مخاطبان خود را آسان تر کنید.

Wix یک بستر عالی برای ایجاد وب سایت نمونه کارها شما است. فراهم می کند بیش از 500 قالب, از این تعداد 40 طراحی متمرکز و 17 مورد برای پرتفوی ها ساخته شده اند, مانند ‘نمونه کارها طراحان سه بعدی’ زیر.

قالب نمونه کارها wix بهترین سازنده وب سایتقالب های Wix بسیار چشم نواز هستند و ایجاد یک وب سایت پرتفوی زیبا را به سرعت برای شما آسان می کنند

کار از قالب ها یک راه عالی برای ایجاد سریع وب سایت نمونه کارها حرفه ای و چشم نواز است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که برای کار خود طرحی را که دوست دارید با گالری ها پیدا کنید ، محتوا و شما را خاموش کنید’دوباره برای انتشار خوب است – نمی توانست’راحت تر باش!

در حقیقت ، Wix در تحقیقات ما از 5 ستاره چشمگیر از 5 امتیاز برای مشتری خود و 4.3 از 5 ستاره به دلیل سهولت استفاده ، آن را به یکی از سازندگان مبتدی مبتدی در خارج از کشور بدست آورد..

جوانب مثبت منفی
Wix کنترل خلاق بسیار خوبی را برای کسانی که می خواهند تمبر خود را بر روی طرح نمونه کارها قرار دهند ارائه می دهد. سازنده کشیدن و رها کردن به معنای این است که اگر تصور کنید می توانید آن را انجام دهید. تو می توانی’بین الگوهای تغییر دهید. اگر تصمیم دارید می خواهید نمونه کارها را دوباره طراحی کنید’باید آن را از ابتدا بازسازی کنید.
تمام سایتهای ساخته شده در Wix به طور خودکار برای کار در دستگاهها بهینه سازی شده و به نظر می رسد به همان اندازه تیز در تلفن ها و لپ تاپ ها به نظر می رسند. میزان کنترل خلاق برای برخی می تواند بسیار زیاد باشد. اگر شما می خواهید یک نمونه کار ساده ساده به سرعت زندگی می کنند Wix ممکن است بهترین مناسب نیست.

یکی از بهترین راه هایی که Wix برای ساختن یک سبد موفق به شما کمک می کند ، ساخت ساده ترین SEO است. SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization است و برای یافتن سایت شما در Google مهم است.

SEO می تواند برای مبتدیان دلهره آور باشد ، اما Wix راهنماهای مفیدی دارد و حتی یک Wiz SEO برای ایجاد یک راهنمای شخصی و گام به گام برای دنبال کردن شما. این یک مثال خارق العاده از چگونگی بالا رفتن از Wix و فراتر از آن برای کمک به سایت شما در موفقیت است.

وقتی تو’در واقع سایت خود را می سازید ، نکات راهنمایی معلق در هوا برای توضیح اینکه چه ویژگی هایی انجام می دهند وجود دارد ، در حالی که با کشیدن عناصر و رها کردن آنها در هر کجا که فکر می کنید کارها باعث می شود طراحی نمونه کارها شما بسیار ساده باشد.

جای تعجب نیست که ویکس امتیازهای کاملی را برای کمک و پشتیبانی در تحقیقات ما کسب کرد!

کشیدن و رها کردن ویرایش همچنین باعث می شود در صورت اهدا نکردن ، طرح خود را تغییر داده یا موارد دیگر را حذف کنید’فکر می کنم چیزی’کار می کند -’آن سبک گالری خاص را دوست دارید؟ فقط آن را حذف یا تنظیمات ظاهر را تغییر دهید!

اطلاعات بیشتر در مورد Wix:

بررسی Wixاگر شما’دوباره به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد Wix هستید و این مکان بسیار خوبی برای شروع است.

راهنمای قیمت گذاری Wixما نگاه دقیق تری به هزینه های هر طرح حق بیمه Wix می اندازیم.

Wix به شما امکان می دهد با کلیک یک دکمه ، وبلاگ اضافه کنید ، ایده آل برای بازاریابی محتوا و برای به اشتراک گذاشتن تخصص و به روزرسانی های خود با طرفداران. نگه داشتن وبلاگ همچنین راهی عالی برای خزیدن Google برای مطالب تازه است (که این اصطلاح برای توصیف چگونگی خواندن مطالب وب سایت شما و مرتب سازی آن استفاده می شود) و به طور بالقوه باعث تقویت سایت شما می شود’رتبه بندی ، بیش از حد.

Wix به شما این امکان را می دهد تا برچسب های متا و داده های متا را به تصاویر و صفحات خود اضافه کنید تا دید آنلاین خود را تقویت کنید. این می تواند احتمال اینکه مشتریان جدید بتوانند سبد شما را پیدا کنند و در مورد فرصتهای احتمالی ارتباط برقرار کنند ، افزایش دهد و به همین دلیل به تنهایی’به منظور ایجاد یک برداشت بهتر بهتر ، یک طرح حق بیمه پرداخت شده را در نظر بگیرید.

ویکس’قیمت گذاری: 13 دلار+

Wix یک طرح رایگان ارائه می دهد ، که یک نقطه شروع عالی است – اما برای هرکسی که امیدوار است تصور به یاد ماندنی را ایجاد کند ، آن را نشان می دهد’واقعاً ارزش آن را دارد که کمی پول بپردازید تا پرتفوی خود را به سطح بعدی سوق دهید.

ویکس’برنامه های پرداخت شده از 13 دلار در هر ماه شروع می شود. برنامه های پرداخت شده به شما امکان می دهد از یک نام دامنه سفارشی (یا آدرس وب سایت) – اساساً وب سایت نمونه کارها خود استفاده کنید’کدپستی کد پستی) و کلیه تبلیغات را نیز حذف می کند – به بازدید کنندگان این امکان را می دهد تا روی کاری که می خواهید نشان دهند تمرکز کنند!

شما’حداکثر 20 گیگابایت فضای ذخیره سازی و پهنای باند نامحدود (داده های مورد استفاده برای تأمین وب سایت خود را بصورت آنلاین) در تمام برنامه های حق بیمه پرداخت شده دریافت خواهید کرد. این ایده آل است اگر شما’یک هنرمند ، طراح گرافیک هستید یا در یک رسانه تصویری کار می کنید زیرا این بدان معنی است که شما اهدا نمی کنید’باید نگران اندازه فایلهای بزرگ باشید که منابع شما را تخلیه می کند.

با برنامه های حق بیمه همچنین می توانید به قالب های بیشتر ، ابزارهای بیشتر و برنامه های بیشتر از برنامه دسترسی پیدا کنید بازار برنامه Wix – جایی که می توانید انواع برنامه های جالب را پیدا کنید که مواردی مانند بازاریابی دیجیتال ، سبک های طراحی اضافی و انواع ویژگی های جالب را برای سبد آنلاین خود در بر می گیرد..

اگر می خواهید یک سبد ارزان قیمت ، منحصر به فرد و جلب توجه داشته باشید ، مطمئناً ویکس مورد توجه است. آی تی’استفاده آسان است و گزینه های بیشتری را برای نشان دادن کار خود نسبت به تقریباً دیگر سازندگان وب سایت در اختیار شما قرار می دهد. کمک اضافی سئو همچنین اگر شما باشد ، آن را به یک سازنده کامل تبدیل می کند’دوباره به دنبال این هستید که ترافیک زیادی به سایت خود وارد کنید.

شماره 4 دادا

طرح های نمونه کارها شیک

Duda یک سازنده وب سایت است که با طرح های بسیار شیک و مناسب برای یک نمونه کار بسیار عالی و براق ارائه می شود. این یک کمک خلاق را به شما کمک می کند ، با ارائه الگوهای طراحی شده حرفه ای که می توانید تا حدودی آن را شخصی سازی کنید. آی تی’کمی در سمت گران قیمت است ، اما دارای ویژگی های بسته بندی شده است.

Duda برای هر کسی که می خواهد یک نمونه کار خیره کننده و بدون مسئولیت کنترل کامل خلاقانه در سایت شما باشد ، گزینه ای ایده آل است. شما می توانید بیش از 90 قالب را انتخاب کنید ، همه آنها تمیز ، ساده و شیک هستند.

سایت شما’طراحی s بستگی به الگوی شما دارد – برخلاف Wix ، شما می توانید’طرح خود را کاملاً طراحی کنید ، بنابراین حتما الگویی را که دوست دارید انتخاب کنید. تمام قالب ها کاملاً قابل پاسخگویی به موبایل هستند ، بنابراین کارهای شما در گوشی های هوشمند و تبلت ها و همچنین روی دسک تاپ به بهترین شکل ممکن به نظر می رسد.

قالب های سازنده نمونه کارها DudaDuda دارای بیش از 90 قالب است که همگی مدرن ، جذاب و سفارشی سازی آسان هستند.

در ابتدا ، Duda ایجاد شده است تا طراحی وب را برای آژانس ها و فریلنسرها آسانتر کند ، اما پلت فرم کاربری آسان آن بدان معنی است که می تواند توسط هر کسی که یک وب سایت حرفه ای به دنبال دارد ، قابل استفاده باشد..

این تمرکز بر طراحی وب بدان معناست که در کنار طراحی های شیک ، یک تن از ویژگی ها را به دست می آورید. اینجا’نگاهی به برخی از دادا می اندازیم’ویژگی های:

 • 55+ زبان برای سایتهای چند زبانه
 • طرح بندی وبلاگ قابل برنامه ریزی
 • ابزارهای تجارت
 • ابزارک ها
 • نظرات در سایت
 • گزینه های ویرایش CSS و HTML
 • سازنده ابزارک
 • ویرایشگر تلفن همراه برای مدیریت در حال حرکت
 • ویرایشگر عکس
 • کتابخانه تصویر رایگان

از وبلاگ نویسی گرفته تا تجارت الکترونیک ، ایجاد وب سایت های چند زبانه و موارد دیگر ، Duda دارای یک لیست برجسته از ویژگی هایی است که شما می توانید با استفاده از.

یکی از جالب ترین ویژگی های ارائه شده توسط Duda ، ویجت های آن است. ابزارک ها مانند برنامه ها هستند – آنها عملکرد اضافی را به وب سایت شما اضافه می کنند!

می توانید از میان ابزارک های موجود مانند پنجره های بازشو ، فرم های تماس ، کلیک بر روی دکمه های تماس ، کوپن ، رزرو ، منوها و موارد دیگر کلیک کنید. یا می توانید ویجت خود را برای یک سرویس سفارشی تر بسازید!

جوانب مثبت منفی
کنترل خلاق در محدودیت های الگو هدایت می شود ، و این باعث می شود تا محتوای خود را وارد کنید و انجام شود! ایده آل است اگر شما نمی دانید’می خواهید هیجان در طراحی چیدمان خود را بخواهید. برنامه های گران قیمت قیمت گذاری ، این گزینه را به گزینه کم هزینه تر تبدیل می کند. قیمت ها با 14 دلار در هر ماه (صورتحساب سالانه) و بدون برنامه رایگان شروع می شود.
ویجت ها و برنامه های باورنکردنی داخلی را به شما ارائه می دهد تا به سبد خرید شما قدرت ببخشد و خدمات شخصی را برای سایت خود ایجاد کند. این امر به ویژه اگر مفید باشد می تواند مفید باشد’مجدداً رزرو ، سوالات یا رویدادهای در حال اجرا را می پذیرید. آزادی خلاقانه کمتر نسبت به سایر سازندگان ، بنابراین اگر می خواهید کنترل خلاقانه ای نهایی داشته باشید ، این کار ساده ای نیست’سازنده را برای شما.
طراحی کاربر پسند و ساده ، ایجاد وب سایت شیک را آسان می کند. ابزارهای اصلی جستجوگرها یعنی شما’برای یافتن نمونه کارها به صورت آنلاین با چالش بیشتری روبرو خواهید شد.

دادا’نقاط قوت در طراحی های آن نهفته است ، و در تحقیقات ما از این درخشید – این 4.9 ستاره از 5 را برای انعطاف پذیری طراحی دریافت کرد ، و آن را به بالاترین سازنده امتیاز در این گروه تبدیل کرد!

اگرچه ارزش پول را کاهش داد ، کاهش یافت. دادا’طرح های جذاب و ویژگی های فانتزی در برنامه های قیمت آن منعکس شده است. با 14 دلار در ماه شروع می شود’یکی از گرانترین سازندگان لیست ما است.

دادا’قیمت گذاری: 14 دلار+

Duda سه برنامه قیمت دارد:

 • پایه: 14 دلار در هر ماه (صورتحساب سالانه)
 • تیم: 22 دلار در ماه (صورتحساب سالانه)
 • آژانس: 74 دلار در هر ماه (صورتحساب سالانه)

طرح اولیه شامل گزینه های چند زبانه ، رمزگذاری HTTPS است و به شما امکان می دهد یک وب سایت بسازید. در این طرح فقط به پشتیبانی ایمیل دسترسی دارید که کمتر از ایده آل نیست.

تیم تنها ما را برنامه ریزی می کند که یک آزمایش 14 روزه رایگان ارائه می دهد. این یک روش خوب برای امتحان کردن ویژگی های پیشرفته تر آن است ، اما اگر بودجه خود را بخرید کمی ناامید کننده است’تا 22 دلار در هر ماه افزایش یابد.

به همین دلایل ، داود تنها 1.6 ستاره از 5 برای ارزش پول کسب کرد. ناگفته نماند که این بهترین سازنده نمونه کارها برای انتخاب شما نیست’روی یک بودجه سخت احتیاج دارید و خواستگاری واقعی برای جنجال خود می خواهید.

این گفت ، اگر شما’برنامه آژانس ممکن است به دنبال ایجاد چندین پرتفوی مختلف باشد ، گزینه خوبی است ، زیرا این امکان را می دهد تا هشت وب سایت را با هزینه 74 دلار در ماه ایجاد کنید (سالانه صورتحساب).

به طور کلی ، اگر ارزش طراحی را بیش از ارزش پول بپردازید ، دانا عالی است و دان نیست’توجه داشته باشید که برای الگوهای مدرن و طیف گسترده ای از ویژگی های خود بپردازید.

شماره 5 GoDaddy

سریعترین راه برای ایجاد یک وب سایت

شاید GoDaddy به عنوان مکانی برای تأمین نام دامنه شناخته شود ، اما یک ابزار ساخت وب سایت شگفت آور و مناسب نیز ارائه می دهد. آی تی’بستر خوبی برای ایجاد یک نمونه کارها اساسی و کاربردی است ، اما isn’در هر نقطه نزدیک به عنوان جامع Wix یا Squarespace وقتی گزینه های طراحی به کار می روند…

جوانب مثبت منفی
GoDaddy ساده با استفاده از پشتیبانی مشتری 24/7 ، گزینه ای مناسب و قابل اعتماد برای نمونه کارها است. در مورد طراحی کاملاً محدود است ، مخصوصاً وقتی با بازرگانان سبک مانند Squarespace یا Duda مقایسه شود.
راحتی همه در یک. با GoDaddy می توانید از نام دامنه ، هاستینگ و نمونه کارها خود در یک مکان مراقبت کنید. ویژگی ها نیست’t به عنوان براق یا به عنوان بسیاری از رقبای خود به خوبی توسعه یافته است. GoDaddy کاربردی است ، اما خیلی بیشتر از این نیست.

رابط کاربر پسند و کارآمد است ، در حالی که ‘کشیدن و انداختن’ ویرایشگر به شما امکان می دهد تصاویر / متن / موارد دیگر را در صفحه تغییر دهید’هیچ منحنی یادگیری برای نگرانی در مورد.

نکته مورد علاقه ما در مورد GoDaddy استفاده از آن است هوش طراحی مصنوعی (ADI).

با GoDaddy ADI ، شما’از شما خواسته شده است که اطلاعات اصلی را در مورد سایت خود وارد کنید ، به عنوان مثال آنچه در آن است’به نام ، خواه آن باشد’در صورت نیاز به فروشگاه آنلاین ، و غیره ، نمونه کارها را به شما ارائه می دهد.

از پاسخ های شما ، GoDaddy سپس به صورت خودکار یک وب سایت شخصی برای شما ایجاد می کند!

می توانید موضوعی را که دوست دارید بهترین گزینه را انتخاب کنید ، طرح رنگ را تغییر دهید ، تصاویر را جایگزین کنید ، صفحات اضافه کنید ، و آن را کاملاً مورد نظر خود قرار دهید – اما GoDaddy با ایجاد اصول اولیه برای شما ، شروع واقعی را به شما می دهد. شما نمی’باید از ابتدا بسازید و در وقت خود صرفه جویی کنید.

این باعث می شود GoDaddy سریعترین سازنده ای باشد که می توانید برای ایجاد نمونه کارها خود انتخاب کنید – تنظیم فقط چند دقیقه طول می کشد ، و حتی با ویرایش و بارگذاری مطالب شخصی خود ، می توانید یک سایت را در کمتر از یک ساعت زندگی کنید.!

این تجربه ساختمان صاف در GoDaddy منعکس شده است’امتیاز مشتری – در آزمایش ، این چشمگیر را دریافت کرد 4.8 ستاره از 5 نفر از کاربران ما. آی تی’وقتی ویژگی ها یا پشتیبانی می شود ، راحت نشسته و در وسط بسته کاملاً چشمگیر نیست.

الگوی پرتفوی خدادادی بهترین سازنده وب سایتGoDaddy’قالب ها همه پاسخگو به موبایل هستند ، اما متناسب با پرتفوی ساده و کاربردی طراحی شده اند. اگر واقعاً می خواهید ایستادگی کنید ،’ارزش دارد که بستر دیگری مانند Squarespace را در نظر بگیرید

GoDaddy بیش از 300 قالب حرفه ای طراحی شده با گزینه های بیشمار طراحی خاص نمونه کارها را برای استفاده به عنوان نقطه پرش به شما ارائه می دهد. همچنین به شما کمک می کند تا حساب های رسانه های اجتماعی خود را در وب سایت پرتفوی خود ادغام کنید ، این می تواند به شما در افزایش مشخصات و رشد مخاطبان کمک کند.

اطلاعات بیشتر در مورد GoDaddy:

بررسی وب سایت GoDaddy سازنده – تفکیک عمیق ما از نقاط قوت و ضعف آن

نکته مهم فروش GoDaddy پشتیبانی 24/7/365 در دسترس مشتریان است – و می توانیم تأیید کنیم که این از تجربه خود ما بسیار قابل اعتماد است!

GoDaddy’قیمت گذاری: 10 دلار+

GoDaddy’برنامه های ماهانه نیز بسیار منطقی هستند. برای یک وب سایت نمونه کارها ، شما’دوباره به دنبال حدود 10 دلار در هر ماه هستید.

GoDaddy چهار طرح پرداخت شده دارد که از سالی 10 تا 25 دلار در هر ماه صورتحساب می شود. برای یک نمونه کار حرفه ای شما’به احتمال زیاد به 15 دلار در هر ماه برنامه استاندارد احتیاج دارید’ارزانترین برنامه شامل SEO. همه برنامه ها با یک آزمایش رایگان یک ماهه رایگان ارائه می شوند.

شماره 6 به طرز چشمگیر

برای کمک و پشتیبانی بهترین است

Strikingly یک وب سایت ساده است که هدف آن ایجاد آسان وب سایت برای همه و همه است. این فلسفه استقبال در ویرایشگر مبتدی مبتدی و منابع پشتیبانی مفید نشان داده شده است.

Strikingly یک وب سایت ساز ساده است که با یک برنامه رایگان ، ویژگی های اساسی و طراحی های نسبتاً انعطاف پذیر همراه است. سادگی آن استفاده از آن را آسان می کند ، اما همچنین می تواند باعث افزایش سریع اعتماد به نفس و سبد خرید شما شود.

اگر شما’مجدداً به دنبال ایجاد رایگان هستید ، باید بدانید که Strikingly با یک برنامه رایگان همراه است ، اما این تنها به شما امکان می دهد وب سایتهای یک صفحه ای بسازید. این نمیخواد’t بدیهی ترین انتخاب برای وب سایت نمونه کارها است ، اما نمونه هایی بسیار شیک وجود دارد که می توانید برای الهام از آنها استفاده کنید!

نمونه های نمونه سازنده نمونه کارها قابل توجهمی توانید Strikingly را مرور کنید’صفحه الگوی الهام بخش و نمونه هایی از دیگر سایت های نمونه کارها ایجاد شده با این سازنده ساده

بنابراین ، چگونه Strikingly در آزمایش ما عمل کرد ، و چه چیزی’قدرت اصلی آن است?

به طور خلاصه – جالب توجه یک وب سایت ساز ساده اما شیک است. تمرکز آن روی قابلیت دسترسی ، باعث خوشبختی فناوریهای پیشرفته می شود ، اما می تواند این احساس را برای هر کسی که تجربه بیشتری دارد محدود کند..

اگر رویاهای بزرگی برای نمونه کارها دارید ، شما’احتمالاً خیلی طولانی قبل از خیلی طولانی به Strikingly برخوردید.

گفته می شود ، این نرم افزار با ابزارهای عالی وبلاگ نویسی ، طراحی های انعطاف پذیر همراه است و ارزش بسیار خوبی برای پول ارائه می دهد. حتی اگر می خواهید چند محصول از طریق سایت خود بفروشید ، می توانید یک فروشگاه کوچک به سبد خود اضافه کنید.

جوانب مثبت منفی
کمک و پشتیبانی خارق العاده این سازنده را برای افراد تازه کار مناسب می کند. کنترل خلاق محدود می تواند با افزایش اعتماد به نفس شما ناامید کننده باشد ، یا اگر آزادی خلاقانه ای کامل نسبت به طراحی خود داشته باشید.
ابزارهای عالی وبلاگ نویسی به این معنی است که می توانید به راحتی کارهای خود را با پست های معمولی وبلاگ تلفیق کنید تا بازدید کنندگان را درگیر کنید. وب سایت های یک صفحه می توانند شیک باشند اما منظم نیست’ایده آل برای اوراق بهادار بزرگ یا پیچیده.
بدون توجه به تجربه شما ، دوستانه فوق العاده مبتدی و قابل دسترسی برای هر کس است. وقت خود را برای مشاغل هنری بیشتر آزاد کنید! وب سایت های یک صفحه می توانند شیک باشند اما منظم نیست’ایده آل برای اوراق بهادار بزرگ یا پیچیده.

با کمک و پشتیبانی آن ، جایی که واقعاً ما را تحت تأثیر قرار داده است.

چت زنده 24/7 ، فیلم های مبتدی مفید ، مقاله ها ، یک انجمن ایده ، به علاوه گزینه ارسال پیام به پرسنل پشتیبانی Strikingly ، همه این موارد اضافه شده است تا Strikingly بهترین سازنده برای کمک و پشتیبانی در بازار باشد.

هنگامی که ما به طرز چشمگیری سعی کردیم’پشتیبانی چت زنده ، درخواست قیمت گذاری ما خوانده شد و به آن پاسخ داده شد در عرض یک دقیقه – که’بسیار چشمگیر است! بالاتر از آن ، ‘افسر خوشبختی’ که پاسخ داد ، مفید ، دوستانه بود و بلافاصله به سؤال ما پاسخ داد.

به طور شگفت انگیزی سازنده نمونه کارها چت زندهبه طرز چشمگیر’پشتیبانی چت زنده سریع و مفید است و افسر خوشبختی بلافاصله به سؤالات ما پاسخ داد.

جایی که به طرز حیرت انگیزی انجام نداد’این کار را به خوبی انجام دهید ، ویژگی هایی است – فقط به ثمر رسیده است 2.3 ستاره از 5 برای این منطقه.

از نظر ویژگیهای اساسی طیف نسبتاً معقولی دارد – اما در مقایسه با پیشنهادات سازندگان دیگر مانند Squarespace ، قابل توجه ظاهر می شود بسیار محدود و اساسی.

اگر می خواهید یک نمونه کار کوچک و ساده برای به نمایش گذاشتن کار خود داشته باشید ، آن را انجام دهید’کار را انجام خواهم داد اگر می خواهید حضور آنلاین خود را رشد داده و از طریق وب سایت نمونه کارها خود یک تجارت ایجاد کنید, شما برنده شد’t به طرز چشمگیری بسیار مقیاس پذیر پیدا کنید.

شما برای به دست آوردن بیشترین استفاده از مزاحمت ، شما’شما به یک برنامه پرداخت نیاز دارید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Strikingly’ویژگی ها ، برنامه ها و قالب ها ، در عمق ما بررسی کنید به طرز چشمگیری مرور کنید.

به طرز چشمگیر’قیمت گذاری: 8 دلار+

وقتی که ارزش پول را بدست آورد ، به سختی گلزنی کرد ، و آن را دریافت کرد 3.7 از 5 ستاره. این یک برنامه رایگان بسیار سخاوتمندانه است که شما می توانید تا زمانی که دوست دارید در آن بمانید و برنامه های پرداخت شده آن بسیار مقرون به صرفه است.

سه طرح پرداخت شده برای انتخاب وجود دارد:

 • محدود: 8 دلار در هر ماه (صورتحساب سالانه)
 • طرفدار: 16 دلار در هر ماه (صورتحساب سالانه)
 • VIP: 49 دلار در ماه (سالانه صورتحساب)

برای ساختن یک وب سایت چند صفحه ای در اختیار شما قرار می دهد’لازمه حداقل 16 دلار در هر ماه برنامه حرفه ای, این شرم آور است که سایر سازندگان به شما اجازه می دهند این کار را با ارزان ترین برنامه های خود انجام دهید. در کل ، به طرز چشمگیر’برنامه های ارزان قیمت ارزش زیادی برای پول ارائه می دهند و یک روش کم هزینه برای اضافه کردن یک زن و شوهر از محصولات به سبد خرید شما ارائه می دهند.

شماره 7 WordPress.com

بسته بندی شده پر از ویژگی های قدرتمند

WordPress.com یک نسخه کاربر پسند تر از بستر منبع باز WordPress.org است. تفاوت این است که شما نمی دانید’برای WordPress.com باید میزبانی یا امنیت پیدا کنید – می توانید به صورت رایگان ثبت نام کنید و شروع به ساختن کنید. ساده!

با این حال ،’ارزش دارد فوراً بگوییم WordPress.com در درجه اول برای وبلاگ نویسی ساخته شده است. وقتی سعی می کنید انواع دیگری از سایت ایجاد کنید ، خیلی سریع به چالش کشیده می شوید.

این’چرا WordPress.com به دلیل سهولت استفاده در آزمایش ما ، فقط 3.2 از 5 ستاره را کسب کرده و کمترین امتیاز مشتری را کسب کرده است.

با این حال ، WordPress.com شایستگی هایی برای نوع مناسب کاربر دارد. اگر شما’شما مایلید قالب های سنگین وبلاگ نویسی خود را ،’لیست بسته بندی شده ای از ویژگی ها و قیمت های مناسب را پیدا خواهید کرد.

با وجود تمرکز بیشتر روی وبلاگ نویسی ، WordPress.com دارای 61 مضمون ویژه Portfolio است که شما می توانید انتخاب کنید. از این تعداد ، 11 مورد استفاده رایگان دارند و همه آنها از نظر موبایل قابل استفاده هستند.

سازنده نمونه کارها wordpress.comWordPress.com صدها موضوع برای انتخاب شما دارد ، از جمله 61 تم نمونه کارها در طیف وسیعی از سبک های مختلف.

برخی از مضامین شیک تر از سایرین هستند ، بنابراین در انتخاب یک مورد نظر خود وقت خود را اختصاص دهید – آن را’ایده خوبی برای پیش نمایش موضوع با کلیک بر روی ‘نمایش زنده زنده’ دکمه. این به شما نشان می دهد که چه تمی به نظر می رسد و به شما امکان می دهد از طریق صفحات مختلف کلیک کنید تا تصویر کامل دریافت کنید.

جوانب مثبت منفی
فراوانی از ویژگی ها ، این موضوع را به یک انتخاب وسوسه انگیز تبدیل می کند. از وبلاگ نویسی گرفته تا سئو و فراتر از آن ، آنجا’ابزاری برای هر نیاز است. خیلی مبتدی دوستانه نیست ، بنابراین شما’برای به دست آوردن بیشترین استفاده از این سازنده به زمان ، اعتماد به نفس و صبر نیاز دارید.
قیمت های معقول به معنای این است که شما صدای جنجال واقعی را به دست می آورید و راه حل برای انواع بودجه ارائه می دهید. در تست کاربر کمترین امتیاز مشتری را کسب کردیم.
اگر می خواهید یک وبلاگ را با نمونه کارها خود ترکیب کنید ، بهترین گزینه است زیرا وبلاگ نویسی WordPress.com است’هدف اصلی. قالب ها و ویژگی ها کاملاً متمرکز بر بلاگ ها هستند ، به معنی آنها’مثل همیشه سایر سازندگان چنین تصویری نیستند’ طرح ها.

شخصی سازی طرح زمینه شما در WordPress.com نیست’تقریباً به آسانی مانند سایر سازندگان موجود در لیست ما. این کار نمی کند’استفاده از کشیدن و رها کردن. در عوض شما محتوا و طراحی را جداگانه ویرایش می کنید.

برای به دست آوردن بیشترین استفاده از WordPress.com شما’همچنین باید برای برخی از برنامه نویسی آماده شوید.

WordPress.com سعی می کند به شما کمک کند ، با ارائه یک لیست چک و اعلان های مفید برای راهنمایی شما در هنگام ساختن. اما فاقد سرعت و سهولت سازندگانی مانند GoDaddy و Wix است ، بنابراین برای این کار آماده باشید و زمان کافی را برای کنار آمدن با WordPress.com اختصاص دهید..

واقعیت این است که ، کاربران ما برای تسلط بر WordPress.com تلاش کرده اند و بیشتر آنها این کار را نکرده اند’به خصوص از استفاده از آن لذت ببرید.

خوب ، ممکن است در حال فکر کردن باشید ، پس چرا آن را در لیست بهترین سازندگان وب سایت نمونه کارها گنجانده اید?

خوب ، WordPress.com یک بستر قدرتمند ، انعطاف پذیر و محبوب است و اگر می خواهید یک وبلاگ را با نمونه کارها خود ترکیب کنید ، برنده شد’ابزارهای بلاگ نویسی بهتر را در هر جای بازار پیدا کنید.

ابزار SEO آن نیز بسیار جذاب است. WordPress.com 80-90٪ کار را برای شما انجام می دهد ، با مکانیک سئو داخلی که از بیت های فنی مراقبت می کند.

یکی دیگر از مثبت های WordPress.com به عنوان سازنده وب سایت نمونه کارها ، برنامه های قیمت آن است. مانند Weebly ، Wix و Strikingly ، این برنامه با یک برنامه رایگان ارائه می شود که می توانید برای همیشه در آن بمانید.

با این حال ، برای به دست آوردن یک دامنه حرفه ای ، پشتیبانی 24/7 یا ابزار بازاریابی ، شما هستید’شما به یک برنامه پرداخت نیاز دارید.

 • برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد WordPress.com و کشف اینکه آیا این کار را انجام داده است یا خیر’سازنده برای شما ، خواندن کامل ما بررسی WordPress.com.
 • برای درک تفاوت های WordPress.com و .org ، ما را ببینید مقایسه WordPress.com در مقابل WordPress.org.

قیمت گذاری WordPresss.com: 5 دلار+

WordPress.com برخی از قیمت های خارق العاده را ارائه می دهد که در کنار ویژگی های مختلف آن ، به معنای آن است که در تحقیقات ما برای ارزش پول بسیار ارزشمند است.

این برنامه دارای چهار برنامه پرداخت شده و همچنین برنامه رایگان آن ، از 5 دلار تا 45 دلار در ماه است:

 • برنامه شخصی: 5 دلار در هر ماه (صورتحساب سالانه)
 • طرح حق بیمه: 8 دلار در هر ماه (صورتحساب سالانه)
 • طرح تجاری: 25 دلار در هر ماه (صورتحساب سالانه)
 • طرح تجارت الکترونیک: 45 دلار در ماه (صورتحساب سالانه)

ارزان ترین برنامه شخصی ، پشتیبانی 24/7 را باز می کند ، در حالی که برنامه Premium به شما امکان دسترسی به ابزارهای بازاریابی و کسب درآمد مانند سئو ، رسانه های اجتماعی پیشرفته و دکمه های PayPal را می دهد..

به طور کلی ، اگر می خواهید یک وبلاگ را در وب سایت نمونه کارها خود گنجانید ، WordPress.com یک انتخاب کامل است’تلاش زیادی است. سایر سازندگان نمونه کارها این کار را بهتر انجام می دهند ، اما WordPress.com جایگاه خود را در این لیست از طریق ویژگی های قدرتمند و برنامه های مناسب قیمت به دست آورده است.

شماره 8. جیمدو

ساده اما فاقد مقیاس پذیری است

جیمدو یک سازنده وب سایت نسبتاً ساده است که به سمت کاربران تجارت الکترونیکی متمایل است. اگر امیدوار هستید با ارتقاء کار خود مقدار کمی پول بدست آورید – پس جیمدو انتخاب مناسبی از سکو برای شماست. اما برای یک پرتفوی کامل تر ، شاید بخواهید یک سازنده همه کاره تر مانند Squarespace یا Weebly در نظر بگیرید.

جیمدو یک بستر مناسب برای طراحان ، هنرمندان و خلاقان است تا کارهای خود را به نمایش بگذارند و تبلیغ کنند.

قالب نمونه کارها jimdo بهترین سازنده وب سایتجیمدو’قالب ها مملو از تصاویر بزرگ و جسورانه است تا به شما در جذب مخاطب کمک کند’توجه

انتخاب الگو ممکن است کمی محدود باشد اما طرح ها کاملاً با ذهنیت خلاقانه طراحی شده اند ، پر از تصاویر بزرگ و انتخاب گسترده ای از عناصر برای نشان دادن کار شما با روشی چشم نواز.

آی تی’ترکیب متن و تصویر بسیار آسان است تا زمینه را به پروژه ها اضافه کنید ، طرح هایی را در یک گالری به نمایش بگذارید ، یا حتی یک سبد خرید را برای تشویق خرید اضافه کنید.

جوانب مثبت منفی
ترکیبی جامد از سازنده نمونه کارها و پلت فرم تجارت الکترونیک. اگر برنامه ای برای کسب درآمد از سبد خود دارید ، بسیار مفید است. گزینه های قالب ضعیف با گزینه های محدود برای تغییر طراحی و قرار دادن تمبر در سبد خود’ظاهر.
برای رایگان تبلیغات وب سایت خود ، کمترین امتیاز قیمت را در صنعت ارائه می دهد. رابط Clunky. به دور از ساده ترین سازنده نمونه کارها برای استفاده.

به ژیمدو عمیق تر حفاری کنید’جوانب مثبت ، منفی ، ویژگی ها ، قیمت گذاری و موارد دیگر با جزئیات ما بررسی جیمدو.

جیمدو’قیمت گذاری: 9 دلار+

جیمدو دو مجموعه متفاوت از قیمت برنامه دارد – محدوده Jimdo Dolphin ، و محدوده Jimdo Creator. جیمدو دلفین برای مبتدیان بهترین است ، در حالی که جیمدو خالق بیشتر به متخصصان برنامه نویسی علاقه دارد.

جیمدو دلفین یک برنامه رایگان دارد و چهار برنامه پرداخت شده از 9 دلار تا 39 دلار در هر ماه (سالانه صورتحساب). طرح شروع 9 دلار در هر ماه به شما امکان می دهد تا 10 صفحه بسازید – در صورت نیاز به بیش از این ، برنامه بعدی ماه 15 دلار هزینه دارد و به شما امکان می دهد تا 50 صفحه بسازید ، که باید بیش از حد کافی باشد!

Jimdo Creator همچنین یک برنامه رایگان دارد ، اما برنامه های پرداخت شده آن اندکی گران تر است و از 10 دلار تا 40 دلار در ماه متغیر است..

اگر نیازهای شما مرتفع نیست’بیش از حد خواستار و شما نمی دانید’می خواهید پول زیادی خرج کنید (برنامه بدون آگهی فقط 9 دلار در ماه هزینه می کند) ، سپس جیمدو انتخاب کاملی برای هر کسی است که به دنبال ایجاد یک وب سایت نمونه کارها ساده است.

شماره 9 SITE123

بهترین برای راحتی همه در یک

SITE123 یک سازنده نسبتاً اساسی است که هدف آن آسانتر ساختن زندگی شما با حداقل دردسر است. اگر می خواهید همه چیز را کوچک و قابل کنترل نگه دارید بدون اینکه زمان زیادی صرف کنید ، SITE123 یک انتخاب سریع و مناسب است. آی تی’کمی از همه چیز برخوردار است ، اما قدرت چندانی ندارد ، بنابراین بهترین برای اوراق بهادار ساده است.

SITE123 مانند GoDaddy ، از ADI برای طراحی سایت شما و تنظیم سریع ترین و سریع ترین نمونه کارها استفاده می کند. آی تی’جای تعجبی ندارد که SITE123 دریافت کرد 4 از 5 ستاره برای سهولت استفاده!

SITE123’الگوهای موجود نیستند’به همان اندازه مربع خیره کننده است’به عنوان مثال ، اما آنها’دوباره جذاب هستم شما می توانید بر اساس صنایع مانند عکاسی ، هنرهای خلاقانه ، موسیقی و موارد دیگر فیلتر کنید.

قالب های سازنده نمونه کارها site123SITE123 دارای طیف وسیعی از قالب های جذاب است که برای وب سایت های ساده نمونه کارها مناسب است

تو می توانی’پس از زنده بودن سایت خود ، الگوهای را تغییر دهید ، بنابراین در انتخاب الگو خود مراقب باشید. همه طرح ها دارای قابلیت پاسخگویی به تلفن همراه هستند و می توانید نمای تلفن همراه را ویرایش کنید تا مطمئن شوید کار شما به بهترین شکل در هر دستگاه به نظر می رسد.

جوانب مثبت منفی
آسان برای ساخت با آن به شما می دهد همه چیز شما را در نوک انگشتان شما لازم است. عدم کنترل خلاق – برای مثال می توانید’هنگامی که سایت شما زنده شد ، طراحی مجدد را تغییر دهید ، که طراحی مجدد را محدود می کند.
پشتیبانی عالی چت زنده وجود دارد که در صورت گیر شدن به شما کمک می کند. ویژگی ها نیست’خیلی مقیاس پذیر ، بنابراین’برای رشد بلند مدت نمونه کارها خود ایده آل نیست.
بسیار مبتدی دوستانه است ، و می توانید به صورت رایگان بسازید! آی تی’یک سازنده بسیار اساسی است ، بنابراین ما نمی خواهیم’آن را برای مشاغل یا پروژه های بزرگ توصیه کنید.

SITE123 بهترین برای نمونه کارهای شخصی است – ما نمی خواهیم’اگر شما آن را توصیه می کنم’به عنوان ویژگی های آن ، در اطراف کار خود یک تجارت تجاری ایجاد می کنید’بسیار مقیاس پذیر است.

SITE123 با هدف ارائه خدمات کاملاً گرد با ارائه تمام ویژگی های کلیدی سایت شما برای برخاستن از زمین.

در تحقیقات ما دریافتیم که ، در حالی که این ویژگی ها مفید هستند ، آنها اهدا نمی کنند’به آنها عمق زیادی دارد.

SITE123 نمی کند’ویژگیهای قدرتمندی به شما ارائه می دهم بنابراین اگر می خواهید رشد را هدایت کنید ، یک نمونه کار پیچیده بسازید ، یا یک سایت پیشرفته را به بازدید کنندگان خود ارائه دهید ، شما’بهتر است با یک سازنده نمونه کارها که در این مقاله بالاتر نشان داده شده است ، بهتر عمل کنید.

مطمئن نیستید که SITE123 دارای آنچه شما هستید هستید’دوباره دنبالش می گردید؟ با متخصص ما اطلاعات کسب کنید بررسی SITE123.

SITE123’قیمت گذاری: 12.80 دلار

SITE123 دو برنامه قیمت برای انتخاب دارد: برنامه رایگان و برنامه حق بیمه ماهانه 12.80 دلار.

برای اتصال دامنه حرفه ای ، آگهی های SITE123 را حذف کنید ، یا محصولات خود را از طریق سایت خود ، به شما بفروشید’به برنامه حق بیمه نیاز دارید.

این دلیل دیگری است که SIT123 isn نیست’یک گزینه بسیار مقیاس پذیر است – اگر از طرح حق بیمه پیشی بگیرید ، شما هستید’دوباره گیر کرده از طرف دیگر ، این ساختار قیمت گذاری گزینه ای قابل کنترل و مقرون به صرفه را برای پرتفوی های کوچک و شخصی ارائه می دهد.

SITE123 برای مبتدیانی که مایل به ساختن یک سایت کوچک و ساده هستند بسیار عالی است. به طور کلی’انتخابی ایمن است که زندگی شما را آسان می کند – تا زمانی که اهدا نکنید’خیلی ازش بپرس.

نکاتی درباره انتخاب یک وب سایت سازنده نمونه کارها

استفاده از سازنده وب سایت برای ایجاد سبد دیجیتالی خود ، به طور فزاینده ای انتخاب می شود برای خلاقان از انواع پیش زمینه ، از جمله طراحان ، هنرمندان ، مدل ها ، نویسندگان ، فیلمسازان و عکاسان..

نه تنها این یک راه آسان و مقرون به صرفه برای نشان دادن استعدادهای خود به سایر نقاط جهان است ، بلکه این نیز هست’یک فرصت عالی برای درام زدن مشاغل جدید است.

اما اول انتخاب سازنده وب سایت مناسب برای نمونه کارها خود است. شما’گزینه های زیادی را بدست آورده اید ، بنابراین چگونه می دانید از کجا شروع کنید?

برای اینکه شما را به مسیر درستی برساند – و در زمان خرید و صرفه جویی در وقت و تلاش زیادی صرفه جویی کنید – این کار را می کند’به یاد داشته باشید که بهترین سازندگان وب سایت نمونه کارها به شما کمک می کنند:

 • کار خود را به نمایش بگذارید و از جمع ایستادگی کنید
 • پیدا کنید و مخاطبی پیدا کنید
 • ایجاد تماس با صنعت و فرصت های شغلی جدید
 • پس انداز کنید (با در دسترس بودن و مقیاس پذیر بودن)
 • صرفه جویی در وقت و تلاش (با استفاده از آن آسان است)

مربع-نمونه کارها-وب سایت سازندهداشتن یک وب سایت نمونه کارها ، گالری خصوصی خود را به صورت آنلاین به شما می دهد تا بتوانید استعدادهای خود را به جهانیان نشان دهید

کار خود را به نمایش بگذارید و از جمع ایستادگی کنید

سازندگان وب سایت ایجاد وب سایت پرتفوی خیره کننده خود را بسیار آسان کرده و مهارت های خود را به جهانیان نشان می دهند.

اجازه دهید’گالری پر از کار خود و هیچ کس دیگری را تصور نکنید’این کاملاً به نشان دادن مهارتهای شما اختصاص داده شده است و هرکسی می تواند در هر ساعت از روز از آن بازدید کند. این امر به شما در معرض نمایش بیشتر ، رقابت مستقیم کمتر و فرصتی برای نشان دادن کار خود به بهترین وجه ممکن می دهد – این درست به نظر می رسد درست عالی است?

حال اگر بتوانید آن گالری را خودتان بطور کامل طراحی کنید و بسازید – چه می کنید -’اولین چیزی راجع به ساخت و ساز می دانید؟ حتی بهتر ، نه?!

بهترین سازندگان وب سایت نمونه کارها قالب های زیادی را ارائه می دهند که بطور خاص برای کمک به شما در نمایش کار خود به بهترین وجه ممکن ارائه شده اند.

شما’مجدداً می توانید محتوای نسخه ی نمایشی را مطابق متن مناسب ویرایش و اصلاح کنید – بنابراین اگر از ویژگی خاصی می خواهید ، بگویید یک گالری به سبک موزائیک – سپس به سادگی تصاویر موجود در قاب ها را با عکس یا محتوای خود جایگزین کنید.!

این کار نه تنها کارهای خلاقانه و اصلی شما را برای کاربران قرار می دهد ، بلکه کار بسیار باورنکردنی و صرفه جویی در زمان است.

از آنجا که قالب ها از قبل با فروشگاه های نمونه کارها طراحی شده اند (اما هنوز هم کاملاً قابل ویرایش هستند) ، بازدید کنندگان مشکلی برای یافتن مطالب مورد نظر خود ندارند.’دوباره به دنبال مسیریابی در حال حاضر بهینه سازی شده است تا ساده و مستقیم باشد – خواه از آن’یک گالری یا تصاویر ، پیوندهایی برای نوشتن نمونه ها ، یا حتی یک صفحه تماس برای ارتباط با شما.

شما حتی می توانید بازارهای برنامه ها را مرور کنید (بیشتر سازندگان وب سایت یکی از شکل ها یا شکل دیگری دارند) برای گزینه های نمایش اضافی یا ویژگی های اضافی برای نشان دادن کار خود و برجسته کردن آن در یک بازار شلوغ – این’در اصل همان بارگیری برنامه ها برای تلفن هوشمند یا رایانه لوحی شما است!

این که آیا شما یک هنرمند ، عکاس ، یک مدل یا هر نوع خلاق دیگری هستید – به یک سکو نیاز دارید تا بتوانید کاتالوگ کاری خود را به نمایش بگذارید. سازندگان وب سایت Portfolio انتخاب های گسترده ای از الگوهای جذاب و چشم نواز را در اختیار شما قرار می دهند که به شما کمک می کند تا از بین جمعیت ، بسیاری از گالری ها و گزینه های نمایش برای برجسته کردن کار خود استفاده کنید ، برنامه هایی برای افزودن ویژگی های جلب توجه و تشویق ناوبری ساده تا بازدید کنندگان بتوانند به سرعت همه چیزهایی را که باید ارائه دهید ببینید.

پیدا کنید و مخاطبی پیدا کنید

بهترین سازندگان وب سایت نمونه کارها می توانند به تقویت دید آنلاین شما کمک کنند ، اتصال وب سایت خود را با حساب های رسانه های اجتماعی برای ارتقاء سطح متقابل آسان کرده و ابزار بازاریابی را برای کمک به شما در جذب این کلمه به طرفداران و مشتریان بالقوه فراهم کنند.!

با توجه به همه انتقاداتی که از آنها می شود ، سازندگان وب سایت در واقع ابزارهای بسیار خوبی برای SEO (بهینه سازی موتور جستجو) ارائه می دهند که می تواند سایت شما را بهبود بخشد تا به آن در رتبه های بالاتر در صفحات نتایج موتور جستجو کمک کند (SERP).

آی تی’آسان برای اضافه کردن ‘برچسب های alt’ به تصاویر و ‘داده های متا’ به صفحات وب – هر دو مانند توضیحات وب سایت نمونه کارها شما عمل می کنند که به موتورهای جستجوگر کمک می کند تا آن را مرتب و طبقه بندی کنند ، شبیه به تار و پود در پشت کتاب.

داشتن ‘برچسب های alt’ و ‘داده های متا’ به منظور رتبه بالاتر و یافتن توسط افراد آنلاین ضروری است.

شما همچنین می توانید یک اضافه کنید وبلاگ از طریق اکثر سازندگان وب سایت بسیار آسان به وب سایت خود مراجعه کنید ، این می تواند راهی عالی برای نشان دادن دانش و ارتقاء کارهای خلاقانه شما باشد.

این به عنوان بازاریابی محتوا شناخته می شود و همچنین می تواند به شما در رتبه بندی بالاتر در SERPS کمک کند زیرا Google محتوا را در صفحه شما اسکن می کند و کلمات مرتبط با آنچه را که شخصی در جستجوی آن است انتخاب می کند..

به عنوان مثال ، اگر عکاس هستید و در مورد انواع فیلمی که هنگام فیلمبرداری از مناظر استفاده می کنید ، تعداد زیادی پست وبلاگ می نویسید ، پس شما’وقتی شخصی جستجو می کند شانس بهتری برای رتبه بندی بالایی خواهد داشت ‘بهترین فیلم دوربین برای عکاسی منظره’.

حفظ وبلاگ راهی آسان و در عین حال مهم برای ایجاد محتوای جدید منظم برای سایت و بازدید کنندگان شما است.

ابزارهای بازاریابی نیز وجود دارد که می تواند برای ارتقا بیشتر نمونه کارها و گسترش کلمه در مورد استعدادهای خلاقانه شما استفاده شود.

بیشتر سازندگان وب سایت نوعی ابزار بازاریابی ایمیل مانند Wix را ارائه می دهند’s ‘Wix Shout’, ایده آل برای ارسال اخبار به روز و یا اطلاع رسانی به طرفداران خود در مورد نمایشگاه یا نمایشگاه بعدی شما.

شما می توانید از این کمپین های ایمیل با برنامه های بازاریابی اضافی ، مانند پشتیبانی پشتیبانی کنید ‘ژنراتور ترافیک’ که می تواند کمپین های Google Adwords را برای شما ایجاد کند و به سمت نمونه کارها ترافیک شما را هدایت کند – راهی عالی برای یافتن در بازار هدف شما.

شما حتی می توانید یک برنامه را برای اتصال فید رسانه های اجتماعی خود با وب سایت خود بارگیری کنید.

تصور کنید هماهنگ سازی روزنامه های پرتفوی خود را با حساب اینستاگرام خود برای بازاریابی بسیار ساده و متقابل پلت فرم انجام دهید که واقعاً می تواند برای شما مخاطب اختصاصی ایجاد کند!

بسترهای نرم افزاری مانند Wix و Squarespace چندین ابزار بازاریابی برای کمک به شما در بالا بردن سبد سهام خود به سطح بعدی ارائه می دهند. برای اطلاع رسانی به مشترکین به روزرسانی ها در سبد خرید خود ، کمپین های تخصصی بازاریابی ایمیل ایجاد کنید ، با رسانه های اجتماعی ادغام شوید و کار خود را از طریق کانال های مختلف نشان دهید ، یا حتی یک وبلاگ اضافه کنید تا دانش و تخصص خود را نشان دهد. مردم میتوانند’اگر آنها اهدا نکنند ، از کار شما قدردانی می کنند’بدانید که وجود دارد ، بنابراین از ابزار بازاریابی ارائه شده توسط سازندگان وب سایت استفاده کنید تا خود را به طرفداران و مشتریان بالقوه ارتقا دهید.

تماس با صنعت و مشاغل جدید ایجاد کنید

از آنجا که این اولین بار است که بیشتر مشتریهای آینده نگر کار شما را می بینند’بسیار مهم است که شما یک تصور عالی عالی درست کنید – درست مثل اینکه این یک مصاحبه شغلی باشد.

من می دانم که من (و بسیاری از دوستان و همکاران و من’من مطمئن هستم که شما نیز!) همیشه در هنگام ایجاد اولین تصور قوی موفقیت بیشتری داشته اید و همین مسئله در مورد وب سایت شما نیز صادق است.

آیا این’مصاحبه شغلی یا وب سایت پرتفوی شما ، برای ایجاد برداشتی که تأثیر بگذارد ، می پردازد. سازندگان وب سایت نمونه کارها که در زیر توصیه می کنیم ایده آل هستند تا خود را به بهترین وجه ممکن متوجه شوید.

داشتن الگوهای زیادی برای انتخاب ، نکته مهم دیگری برای هر کسی است که یک وب سایت نمونه کارها را ایجاد می کند ، زیرا گزینه های زیادی را برای تصمیم گیری در مورد چگونگی ایجاد اولین تصور در اختیار شما قرار می دهد..

ویرایشگرهای کاربر پسند ، طراحی وب سایت را ساده و بدون عارضه نگه می دارند, بنابراین آن’بدون ایجاد یک صفحه تماس خاص یا اضافه کردن یک جعبه تماس ، بدون درد است تا افراد به راحتی سوالات خود را ارسال کنند یا به شما اطلاع دهند.

به یاد داشته باشید ، مردم راحتی را دوست دارند ، بنابراین اگر چنین باشد’ارتباط با شما سخت است ، بنابراین می توانید فرصتهای تجاری بالقوه پرسود را از دست بدهید!

فقط تصور کنید که صرفه جویی در وقت چگونه می توانید با ایمیل و تماسهای سرد از کار خود صرفه جویی کنید تا بتوانید مشاغل را ترغیب کنید و تجارت کنید – فقط یک فرم تماس اضافه کنید و بگذارید مردم مستقیماً با شما در تماس باشند.!

سازندگان وب سایت می توانند صفحات و فرم های مخاطب را به وب سایت پرتفوی شما اضافه کنند تا مشتریان آینده نگر بتوانند مستقیماً با شما تماس بگیرند. این امر با نیاز شما برای ارسال ایمیل های سرد یا برقراری تماس های استرس زا برای درخواست مشاغل از بین می رود ، و این یک فرصت بزرگ صرفه جویی در وقت است. برای کمک به وب سایت خود در رتبه بندی بالاتر و یافتن در صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) و شما به این برنامه ها و ویژگی های تقویت کننده SEO اضافه کنید.’شما در راه تولید بسیاری از مشاغل جدید خواهید بود!

پس انداز کنید (با در دسترس بودن و مقیاس پذیر بودن)

استفاده از یک سازنده وب سایت گزینه ای بسیار مقرون به صرفه تر از استخدام یک طراح حرفه ای است که ممکن است هزاران دلار پس انداز کند.

تقریباً همه سازندگان وب سایت برنامه ای رایگان ارائه می دهند که در صورت نیازهای شما عالی است’خیلی خواستار.

با این حال ، اگر می خواهید فضای بیشتری ، قالب های بیشتر یا دامنه سفارشی (مانند آدرس وب سایت شخصی شده) بیشتری داشته باشید ، آن را وارد کنید’ارزش در نظر گرفتن یک طرح حق بیمه پرداخت شده را دارید.

برای قیمت استارباکس گرانده کافه لاته هر ماه (حدود 5-10 دلار) شما’نه تنها قادر به ساختن وب سایت نمونه کارها خود خواهید بود ، بلکه شما برنده شد’حتی لازم است نگران چیزهایی مانند میزبانی ، ذخیره سازی و امنیت سایت باشید زیرا همه از آنها مراقبت خواهد شد!

این زمان ، تلاش و صرفه جویی در هزینه بسیار خوبی است’d در غیر این صورت در صورت همکاری با یک طراح باید به تحقیق ، مقایسه و پرداخت هزینه از جیب خود بپردازید.

برنامه های پرداخت شده همچنین فضای ذخیره و پهنای باند بیشتری را به شما می دهد ، که هر دو در رشد وب سایت شما مهم هستند.

داشتن فضای ذخیره سازی بیشتر به شما امکان می دهد برای نگه داشتن کاربران ، محتوای بیشتری را به نمونه کارها خود اضافه کنید ، در حالی که پهنای باند نام داده هایی است که در هنگام بازدید از وب سایت شما استفاده می شود و توسط سازنده وب سایت شما انتخاب شده است..

پهنای باند بیشتر بدان معنی است که می توانید از بازدید کنندگان بیشتر و سطح بالاتری از ترافیک حمایت کنید.

سالها طول می کشد تا شما یک لایحه را در یک سازنده وب سایت تهیه کنید که با هزینه آن مطابقت داشته باشد استخدام یک طراح وب سایت, در نظر من فکر می کنم اگر بودجه تان کم باشد ، هر چه بیشتر استرس مالی را حذف کنید ، منطقی تر خواهد بود.

سازندگان وب سایت نمونه کارها توصیه می شود که نه تنها آسان برای استفاده نیست بلکه آنها چیزهایی را نیز در بودجه نگه می دارند. برنامه های حق بیمه ماهانه پرداخت شده مقرون به صرفه هستند و بسیار ارزان تر از هزینه های جاری شما هستند’اگر با استخدام یک طراح وب یا توسعه دهنده گران قیمت باشید ، سایت خود را از ابتدا متأثر می کند. برنامه های پرداخت شده همچنین شامل میزبانی ، ذخیره سازی و پهنای باند هستند – اگر مجبور بودید همه آنها را جداگانه توسط خودتان مرتب کنید ، گران قیمت می شوند..

در وقت و تلاش خود صرفه جویی کنید (با انتخاب آسان و استفاده آسان)

ویرایشگرهای کشیدن و رها کردن مورد استفاده سازندگان وب سایت ، حتی ایجاد بزرگترین تکنوفوبا را حتی در بزرگترین زمان ممکن ایجاد وب سایت خیره کننده و حرفه ای به راحتی امکان پذیر نمی کند..

تقریباً همه سازندگان اصلی وب سایت ویرایشگر کشیدن و رها کردن آسان را ارائه می دهند که تقریباً آنچه را که روی قلع می گوید انجام می دهد! شما عنصری مانند متن یا تصویر را انتخاب می کنید و سپس آن را به جایی که می خواهید در صفحه بکشید و در آنجا رها می کنید – ساده.

ویرایشگرهای کشیدن و رها کردن نیز شناخته می شوند ‘آنچه که می بینی همانست که بدست می آوری’ ویرایشگرها (WYSIWYG) ، به این معنی که هر تغییری که در ویرایشگر ایجاد می کنید در وب سایت زنده شما منعکس می شود.

آی تی’وقتی می خواهید کارت تولد سفارشی را در سایتی مانند Moonpig ایجاد کنید ، کارت مانند شما خواهد بود – کارت دریافتی شما دقیقاً شبیه به طرحی است که شما طراحی کرده اید.

کشیدن و رها کردن ساختمان وب سایت بسیار آسان و فاقد دردسر است’از شما بخواهید که اصلاً در مورد کد نویسی چیزی بدانید ، که این امر با کج کردن کد به طرز فجیعی از بین می رود و به شما امکان می دهد تا روی ایجاد یک وب سایت پرتفوی خیره کننده تمرکز کنید.

این یک روش کار صرفه جویی در وقت است زیرا شما’اساساً در زمان واقعی ویرایش می شوید ، بنابراین می دانید که دقیقاً نمونه کارها شما به بازدید کنندگان چگونه نگاه خواهد کرد.

اما برای برخی از خوانندگان ، زمان ممکن است حتی بیشتر از حق بیمه باشد و شاید نتوانید چند ساعت را برای اختصاص یک وب سایت نمونه کارها اختصاص دهید. در این حالت ، فقط با قالب های از پیش طراحی شده کار کنید و به همان اندازه یا به اندازه دلخواه ویرایش کنید ، سپس آن را در وب منتشر کنید.

برای ایجاد آرامش بیشتر ، سازندگان وب سایت کمک زیادی به شما می کنند تا تجربه ساختمان خود را به طور روان اجرا کنید و اطمینان حاصل کنید که اهدا نمی شوید’به دردسر بیفتید.

از جمله گزینه های پشتیبانی موجود ، Wix است’راهنماهای ابزار در ویرایشگر که توضیح می دهد اگر روی نمادهای سؤال کوچک شناور هستید چه ابزارهایی را انجام می دهید ، Weebly را شامل می شود’چت کمک به صورت زنده برای حل کارآمد مشکل و همچنین Squarespace’فیلم های آموزشی عمیق و راهنماهای پشتیبانی گسترده.

آی تی’مهم این است که در صورت نیاز به پشتیبانی در دسترس باشید زیرا این امر به شما در حل سریع مسائل کمک می کند ، بنابراین می توانید کار خود را ادامه دهید و اهدا نکنید’وقت خود را تلف کنید و منتظر جواب باشید.

هنگامی که شما به راحتی می توانید عکس ها یا کارهای هنری خود را در هر کجا که می خواهید بکشید و رها کنید ، طراحی یک نمونه کار منحصر به فرد را به طرز باورنکردنی بسیار ساده می کند. این همچنین بدان معنی است که شما نمی دانید’لازم است بدانید که چگونه با HTML کار کنید ، به این معنی که می توانید وب سایت خود را سریعتر ایجاد کنید. و از آنجا که نمونه کارها شما مانند ویرایشگر ظاهر خواهد شد ، به این معنی است که می توانید طراحی خود را مرتب تنظیم کرده و دقیقاً بدانید که چگونه به بازدید کنندگان شما نگاه خواهد کرد. اگر واقعاً نیاز به صرفه جویی در وقت دارید – پس آنجا’قالب های از پیش طراحی شده برای ویرایش و انتشار ، ساده است!

بهترین سازندگان وب سایت نمونه کارها: recap

شکست نهایی 9 بهترین سازندگان وب سایت نمونه کارها

 1. فضای مربع – بهترین وب سایت پرتفوی کلی.
 2. Weebly – بهترین قیمت برای قیمت مناسب.
 3. ویکس – بهترین راه برای افزایش ترافیک به سایت شما.
 4. دادا – طراحی نمونه کارها شیک.
 5. GoDaddy – سریعترین راه برای ایجاد یک وب سایت.
 6. به طرز چشمگیر – بهترین برای کمک و پشتیبانی.
 7. WordPress.com – ویژگی های قدرتمند.
 8. جیمدو – ساده ، اما فاقد مقیاس پذیری است.
 9. SITE123 – بهترین کار برای راحتی همه در یک.

ما به دقت مهمترین عوامل برای ایجاد یک سبد موفق را شناسایی کردیم و براساس آن این سازندگان را رتبه بندی کردیم. با نگاهی به قیمت مناسب ، طراحی ، سئو ، سهولت استفاده و موارد دیگر ، ما برای ساخت این لیست قطعی 9 برتر برتر ، هر سازنده را آزمایش و به ثمر رساندیم..

وب سایت نمونه کارها شما برای همه اهداف و اهداف گالری آنلاین خود شما است. این بدان معناست که نه تنها نیاز به نشان دادن آثار هنری شما دارد بلکه باید خود جذاب باشد ، به صورت آنلاین قابل مشاهده باشد و برای تنظیم و اجرا خیلی گران نیست..

فضای مربع به دلایل زیادی سازنده نمونه کارها برتر ما است.

این مجموعه ای از قالب های زیبا و حرفه ای طراحی شده را ارائه می دهد ، که به عنوان یک پایه عالی برای وب سایت نمونه کارها شما عمل می کنند. آی تی’طراحی شده برای ایجاد خلاقیت’ زندگی آنلاین راحت تر ، حتی اگر شما’مجدداً برای فشرده شدن زمان ، می توانید یک گالری آنلاین زیبا و زیبا بسازید.

Squarespace نیز یک انتخاب بسیار مقیاس پذیر است, با هر دو ابزار و برنامه ای برای تنظیم و ترغیب نمونه کارها خود’رشد بلند مدت.

در حالی که این کار را نمی کند’یک برنامه رایگان ارائه دهید ، برنامه های حق بیمه آن بسیار مقرون به صرفه است. در حقیقت ، این قیمت نسبت به سایر سازندگان برتر از جمله Wix ، Duda و SITE123 ارزانتر است. و حتی Squaresapce’ارزان ترین برنامه پرداخت شده به شما امکان ذخیره و پهنای باند نامحدود را برای شما فراهم می کند که برای بارگذاری رسانه ها و دریافت مقادیر زیاد بازدید کننده ایده آل است..

به محاکمه آزاد 14 روزه خود بروید و ببینید که آیا با حکم ما موافق هستید – به دلیل طراحی های خیره کننده ، بصری و ویژگی های با کیفیت بالا, ما Squarespace را به عنوان بهترین سازنده وب سایت پرتفوی همه جانبه توصیه می کنیم.

اگر به پایان رسید عاشق مربع’محاکمه آزاد ، ما’یک معامله کمی منحصر به فرد برای شما – دریافت کنید 10٪ تخفیف اولین برنامه مربع خود را با وارد کردن کد WBE در پرداخت یک درمان ویژه برای خوانندگان ما!

نزدیک عقب مربع Weebly و Wix قرار دارد که هر کدام نقاط قوت خود را دارند. Weebly بسیار مقرون به صرفه است ، در حالی که Wix هنگام رشد سایت شما پشتیبانی بسیار خوبی را ارائه می دهد.

ما طیف کاملی از دیگر سازندگان وب سایت نمونه کارها را بررسی کردیم ، بنابراین شما باید انتخاب ایده آل خود را در این لیست پیدا کنید. برخی بهتر از دیگران هستند ، اما فقط شما می توانید بدانید کدام یک برای شما بهترین است.

هر کدام از سازندگان را انتخاب کنید ، یک بار که هستید’نمونه کارها را ایجاد کردید ، برگردید و به ما اطلاع دهید که چگونه کار خود را آغاز کردید!

سؤالات متداول

پرتفوی آنلاین چیست؟?

نمونه کارها آنلاین مجموعه دیجیتالی یک است’کار ، معمولاً در یک وب سایت قرار دارد. این کار شما را – خواه از نوشتن یا نقاشی کردن – به راحتی در دسترس مشتریان و کارفرمایان بالقوه قرار می دهد. در عصر دیجیتال پرتفوی های آنلاین روشی عالی برای نمایش آنچه شما هستند’قادر به.

آیا می توانم وب سایت نمونه کارها را به صورت رایگان تهیه کنم?

خوب نیست ، نه اگر می خواهید وب سایت خود را آن را’هزینه های چند دلار برای هر راه ممکن است. حتی اگر سایت خود را از ابتدا بسازید (که بسیاری از آنها بخصوص در حوزه طراحی و توسعه) این کار را می کنید’هنوز لازم است چند میزبان برای میزبانی وب و نام دامنه را بشویید.

من’من مطمئن نیستم که سازنده وب سایت نمونه کارها برای استفاده است. باید چکار کنم?

بازی در اطراف. بیشتر سازندگان آزمایش های رایگان ارائه می دهند ، بنابراین از آنها استفاده کنید. اگر صدای Squarespace را دوست دارید ، این کار را نمی کند’منظور شما این است که باید بلافاصله ثبت نام کنید. برای یک کارآزمایی ثبت نام کنید و ببینید آیا بستر مناسب نیازهای شما است یا خیر. اگر جالب است ، ثبت نام کنید. اگر اینگونه نباشد ، هیچ آسیبی ندیده است. شما به این کار خود مدیون هستید که بهترین سازنده نمونه کارها را پیدا کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me