9 بهترین سیستم عامل رایگان تجارت الکترونیکی در سال 2020: صرفه جویی در هنگام فروش آنلاین

ما’در اینجا مجدداً به شما بهترین سیستم عامل های تجارت الکترونیک رایگان را نشان می دهد ، و به شما کمک می کند تصمیم بگیرید کدام یک برای شما مناسب است.


برای مشاغل ، توانایی فروش آنلاین از همیشه مهمتر است. چرا؟ خوب ، برای یک چیز ، رشد فروش دیجیتال بدان معناست که کمتر کسی در مغازه های واقعی خرید می کند.

در سال 2017 ، تقریباً 1.66 میلیارد مردم چیزهای آنلاین را خریداری کردند. اعداد حیرت انگیز ، درست است؟ خوب ، یک پلت فرم تجارت الکترونیک به شما امکان می دهد تا از این روند اینترنت استفاده کنید. در اصل ، آنها به شما امکان می دهند یک فروشگاه آنلاین بسازید و محصولات را به راحتی بفروشید, بدون دانستن نحوه رمزگذاری.

با این حال ، ما می دانیم که اداره یک تجارت گران است. ممکن است شما یک بودجه کافی – یا اصلاً بودجه – برای ایجاد یک فروشگاه آنلاین نداشته باشید. یا مانند اکثر مردم ، شما فقط نمی دانید’زمان جستجوی بهترین مارک ها را داشته باشید.

خوب, ما’تحقیق را برای شما انجام داده ام و پیدا کرد بهترین سیستم عامل های تجارت الکترونیکی رایگان, در وقت خود صرفه جویی می کنید – و از همه مهمتر برای تجارت ، پول.

اما قبل از شروع ، اجازه دهید’برو به اصول اولیه. وقتی نوبت به انتخاب یک پلت فرم تجارت الکترونیکی می رسد ، دو دسته وجود دارد – برنامه هایی که برنامه های رایگان ارائه می دهند و مواردی که شما را به یک محاکمه آزاد محدود می کند.

برنامه های رایگان به شما امکان می دهد یک وب سایت بسازید و کالاهای خود را برای هیچ چیزی بفروشید. با این حال ، شما’تمایل به پیدا کردن وسایل فروش آنها واقعاً محدود است.

از طرف دیگر ، اکثر سیستم عامل ها یک آزمایش رایگان را ارائه می دهند که می توانید قبل از خرید امتحان کنید. آزمایش های رایگان به این معنی است که می توانید تمام مزایای حق بیمه را به صورت رایگان تست کنید (جای تعجب در آنجا نیست) ، اما فقط برای مدت زمان محدود. توجه داشته باشید – اگر درخشش به سکو دارید ، پس از اتمام وقت شما ، شما’برای ادامه استفاده از آن باید هزینه بپردازم.

ما با استفاده از تحقیقات خود’بهترین سیستم عامل های تجارت الکترونیکی رایگان را در زیر ذکر کرده اید.

Contents

بهترین سازندگان وب سایت تجارت الکترونیک رایگان:

 1. Weebly (برنامه رایگان).
 2. کارتل بزرگ (برنامه رایگان).
 3. تماس مداوم (برنامه رایگان)
 4. مربع فروشگاه ساز (برنامه رایگان).
 5. ویکس (رایگان برای ساخت و فروش نیست).
 6. خریدن (امتحان رایگان).
 7. BigCommerce (امتحان رایگان).
 8. فضای مربع (امتحان رایگان).
 9. فرو رفتگی (امتحان رایگان).

بعد از خواندن این مقاله, شما’می دانم که بستر تجارت الکترونیک برای شما بهترین است, و کدام یک از آنها برنامه ای رایگان یا آزمایشی رایگان ارائه می دهد.

برای مرور سریع نحوه مقایسه سیستم عامل های موجود در لیست ما ، نمودار زیر را بررسی کنید.

خوب است بدانید…

آی تی’پیدا کردن یک وب سایت ساز تجارت الکترونیک که در واقع یک برنامه رایگان ارائه می دهد سخت است. ما’Weebly ، BigCartel ، Constant Contact و Square را در صدر لیست ما قرار داده ایم زیرا آنها فقط این کار را انجام می دهند: به شما اجازه می دهد تا بصورت آنلاین و بدون هیچ چیز فروش کنید.

با این حال ، از تجربه ما این سیستم عامل ها کاملاً متبحر نیستند’به اندازه مواردی که شما را برای فروش از طریق وب سایت خود ، مانند Shopify یا Wix ، باید پرداخت کنید. این در نمرات ما منعکس می شود’با توجه به هر پلت فرم تجارت الکترونیکی در زیر.

بهترین سیستم عامل های رایگان تجارت الکترونیک: بررسی اجمالی

با گزینه های زیادی که در آنجا وجود دارد ، ما آن را می شناسیم’همیشه برای تصمیم گیری دشوار است. این’چرا ما’تحقیقات خود را انجام داده ایم و از قوم روزمره خواسته ایم که هر سازنده وب سایت را امتحان کرده و آنها را نمره دهند. اطلاعات بیشتر در مورد روشهای تست ما را در اینجا بخوانید.

برای آسانتر کردن امور ، ما’7 مورد از بهترین سیستم عامل های رایگان تجارت الکترونیک را انتخاب کرده اید که به شرح زیر است:

 1. Weebly – سخاوتمندانه ترین برنامه تجارت الکترونیک رایگان.
 2. کارتل بزرگ – بهترین کار برای مشاغل کوچک که به دنبال کوچک بودن هستند.
 3. تماس مداوم – بهترین فروش برای فروش در کنار.
 4. مربع فروشگاه ساز – یکی که باید تماشا کند.
 5. ویکس – بهترین کار برای کنترل خلاق.
 6. خریدن – بهترین راه حل در سراسر پلت فرم تجارت الکترونیک.
 7. BigCommerce – بهترین کار برای مشاغل بلندپرواز که به دنبال مقیاس هستند.
 8. فضای مربع – بهترین برای طراحی.
 9. فرو رفتگی – بهترین برای دوستداران داده.

برای مرور سریع نحوه مقایسه هر سکو ، جدول زیر را بررسی کنید…

تجارت الکترونیک PlatformProduct LimitProduct TypePayment GatewaysTransactionWeebly

کارتل بزرگ

تماس مداوم

مربع فروشگاه ساز

ویکس

خریدن

BigCommerce

فضای مربع

فرو رفتگی

نامحدودجسمی & دیجیتالپی پال ، نوار ، میدان2.9٪
5جسمیپی پال ، نوار ، میدان
3جسمی & دیجیتالپی پال ، نوار
نامحدودجسمی & دیجیتالپی پال ، میدان2.9٪
نامحدودجسمی & دیجیتالپی پال ، نوار ، میدان
نامحدودجسمی & دیجیتالPayPal ، Stripe ، Amazon ، Apple Pay0٪ (فقط هنگام استفاده از پرداخت های Shopify)
نامحدودجسمی & دیجیتالPayPal ، Stripe ، Square ، Amazon ، Apple Pay
نامحدودجسمی & دیجیتالپی پال ، نوار ، اپل پرداخت
نامحدودجسمیPayPal ، Stripe ، Amazon ، Apple Pay

شماره 1 Weebly

طرح سخاوتمندانه تجارت الکترونیک رایگان

طرفداران:

 • تجارت الکترونیکی فقط اخیراً با طرح رایگان موجود است *
 • محصولات نامحدود اضافه کنید
 • بسیار آسان برای استفاده – آن را’یکی از سیستم عامل هایی که کاربران ما به احتمال زیاد توصیه می کنند

منفی:

 • 2.9 درصد هزینه تراکنش و 30¢ هزینه پردازش مربع برای هر معامله اعمال می شود
 • نامناسب برای مشاغل بزرگ
 • نمی کند’از فروش چند کانال پشتیبانی کنید

* ن.ب. شما می توانید محصولات را از طریق Weebly بفروشید’برنامه رایگان در ایالات متحده ، اما این در حال حاضر در کشورهای دیگر نیست.

Weebly یکی از بهترین سازندگان وب سایت با رتبه بالا است و اکنون این فرصت را برای فروش در برنامه رایگان خود ارائه می دهد. این خبر بزرگی است برای هرکسی که به دنبال راه اندازی یک فروشگاه ساده با قیمت ارزان است.

Weebly یکی از ساده ترین سیستم عامل های تجارت الکترونیکی برای استفاده است, و همچنین یکی از سیستم عامل های تجارت الکترونیکی است که کاربران ما به احتمال زیاد بعد از آزمایش توصیه می کنند. ویرایشگر کشیدن و رها کردن یک دستور العمل بی عیب و نقص برای ساختن فروشگاه شما است ، در حالی که آن’به همان اندازه ساده برای اضافه کردن محصولات به موجودی محصول در باطن.

بهترین سیستم عامل های تجارت الکترونیکی رایگان weeblyکاربران عاشق تنظیم Weebly آسان هستند. شروع به فروش سریع با فروشگاهی که به نظر خوب می رسد آسان است

نزولی Weebly؟ خوب ، چند مورد وجود دارد در مرحله اول ، فاقد برخی از ویژگی هایی است که یک فروشگاه بزرگتر به آن نیاز دارد ، مانند ادغام چند کانال (توانایی فروش از طریق رسانه های اجتماعی) و مدیریت موجودی پیشرفته (بنابراین شما می توانید در صورت بروز همه گیر سطح های سهام را ردیابی کنید).

اما اگر شما’شما فقط برنامه ریزی برای اجرای یک فشار کم فشار با کمتر از 15 محصول ، شما هستید’بعید به نظر می رسد این ویژگی های اضافی را از دست بدهید ، و شما’از Weebly لذت خواهید برد’رویکرد آسان.

نزولی Weebly’برنامه رایگان – مانند بسیاری از برنامه های رایگان – این است که می توانید’یک نام دامنه سفارشی اضافه کنید ، و سایت شما تبلیغات Weebly را نشان می دهد. حتی کوچکترین مشاغل نیز باید در آنجا تأسیس شود و به نظر برسد’قطعاً یک عنصر است ‘تا انجامش نداده ای اعتباری ندارد’ اینجا. با توجه به این موضوع ، توصیه می کنیم که اهدا نکنید’خیلی طولانی در برنامه آزاد بمانید. پاهای خود را پیدا کنید ، سپس به یکی از Weebly ارتقا دهید’سه طرح پرداخت شده:

برنامه ریزی برای قیمت مناسب در هر ماه (صورتحساب سالانه) شخصی

حرفه ای

کارایی

دامنه سفارشی خود را وصل کنید 6 دلار
ساختن یک وب سایت حرفه ای و مارک دار برای تجارت خود 12 دلار
مدیریت و رشد مشاغل خود با ابزارهای تجارت الکترونیکی یکپارچه 26 دلار

به سمت وبلی بروید’صفحه قیمت گذاری برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه می توانید با هر طرح بدست آورید ، یا بازبینی تجارت الکترونیکی Weebly را برای پایین آمدن کامل بخوانید.

شماره 2 کارتل بزرگ

بهترین کار برای مشاغل کوچک به دنبال کوچک ماندن است

طرفداران:

 • تنها سکویی است که به شما امکان می دهد بصورت رایگان بفروشید
 • اعلان های مفید هنگام ساخت سایت
 • ایده آل برای محصولات هنری

منفی:

 • ویژگی ها فاقد عمق و کیفیت هستند
 • تم های ضعیف
 • سخت ترین سکو برای استفاده از وب سایت

Big Cartel یکی از تنها دو سیستم عامل تجارت الکترونیکی است که ما آزمایش کردیم و یک برنامه کاربردی رایگان ارائه می دهد. بله ، آنها برخی از برنامه های پرداخت شده دارند ، اما شما می توانید فروشگاه بدون هزینه کردن یک دلار راه اندازی کنید. این بدان معنی است که اگر شما’دوباره یک صاحب مشاغل با هزینه آگاه باشید ، Big Cartel می تواند برای شما مناسب باشد.

کارتل بزرگBig Cartel مراحل ساخت فروشگاه شما را به روشنی بیان می کند

با این حال – و باید بدون گفتن نیز پیش رفت – بدون هزینه ویژگی های کمتری ارائه می شود.

اولا ، در برنامه رایگان ، شما’فقط می توانید تا پنج محصول مختلف را در سایت خود لیست کرده و بفروشید. برای فروش موارد دیجیتال و شما نیز به برنامه های شخص ثالث نیاز خواهید داشت’دامنه فرعی را خواهم داشت ‘.bigcartel’ بعد از آدرس اینترنتی شما – که این کار را نمی کند’خیلی حرفه ای به نظر می رسید.

از Big Cartel بیشتر می خواهید ، اما نگران هزینه ها هستید؟ شما لازم نیست’t be – Big Cartel بعنوان مقرون به صرفه ترین پلت فرم تجارت الکترونیکی در آزمایش ما.

برنامه های پرداخت شده Big Big Cartel به شرح زیر است:

 • شخصی (9/99 دلار در مترمربع)
 • الماس (19.99 دلار در مترمربع)
 • تیتانیوم (29.99 دلار در مترمربع)

بزرگترین تفاوت بین این طرح ها میزان کالاهایی است که می توانید بفروشید – به ترتیب 25 ، 100 و 300. شما’دامنه خود ، کدهای تخفیف و ردیابی موجودی را نیز در هر طرح دریافت خواهید کرد.

پس اگر شما’شما به دنبال فروش بیش از فقط چند محصول هستید’به احتمال زیاد نیاز به بروزرسانی دارید.

کارتل بزرگ برای بهترین گزینه است… مشاغل کوچک که خوشحال هستند که کوچک بمانند.

شماره 3 تماس ثابت

بهترین قیمت برای فروش در کنار

طرفداران:

 • ارزش عالی برای پول
 • تنظیم فوق العاده ساده با کمک طراحی
 • از بخش های صنعت پشتیبانی می کند

منفی:

 • فقط به زبان انگلیسی در دسترس است – سایتهای چند زبانه وجود ندارد
 • 3٪ هزینه معاملات برای کلیه فروش ها اعمال می شود
 • بدترین را دریافت کرد ‘به احتمال زیاد توصیه می کنم’ از تست ما نمره بگیر

تماس مداوم کاملاً یک پلتفرم محدود است ، اما در آنجا وجود دارد’هیچ ادعایی مبنی بر اینکه آنچه به صورت رایگان دریافت می کنید ویژه است. برای مبتدیان ، دقیقاً مانند BigCartel ، در آنجا وجود دارد’طرحی کاملاً رایگان است که به شما امکان می دهد بصورت آنلاین بفروشید!

آی تی’ثابت تماس با ایجاد طراحی وب سایت ، به معنای به جای انتخاب یک الگوی و ویرایش سایت خود ، ثابت تماس با شما سایتی ایجاد می کند. تنها کاری که باید انجام دهید اینست که به برخی سؤالات اساسی در مورد نوع سایتی که می خواهید پاسخ دهید.

آی تی’تنظیمات بسیار آسان است اما می تواند برای ویرایش ناامید کننده باشد, بنابراین آن’بهترین گزینه برای کسانی که خوشحال هستند که طرح را به سکوی خود رها می کنند – چیزی که از آن است’خیلی خوب است.

ابزارهای SEO (Optimization Engine Search Engine) به عنوان یک نقطه کم واقعی برای ثابت تماس ، اما مورد استفاده قرار می گرفت’در این زمینه پیشرفت های زیادی صورت گرفته است – در واقع ، ویژگی های سئو آن اکنون یک دارایی واقعی است.

ثابت تماس با شما داشبورد سئوی ویژه را در اختیار شما قرار می دهد و براساس عوامل مختلفی به سایت شما نمره می دهد. آی تی’همه نمایش داده شده در یک صفحه واقعاً قابل فهم است که باعث می شود پیشرفت شما به یک نسیم تبدیل شود ، و شما’در مورد چگونگی پیشرفت در هر منطقه نکاتی ارائه شده است.

به عبارت ساده – شما مطمئناً می توانید به ثابت تماس با ما اعتماد کنید تا به شما در یافتن نتایج جستجو حتی بدون دانستن چیزهای زیادی (یا چیز دیگری) در مورد جستجوگرها کمک کنید. جدید ‘Google برای کسب و کار من’ ادغام یکی دیگر از طرفداران بزرگ برای مشاهده آنلاین است.

پس چه’گرفتن؟ با تماس با ثابت ، شما فقط می توانید تا سه محصول فیزیکی یا دیجیتال را بفروشید ، همگی با 3 درصد هزینه معامله. ثابت تماس با برخی از نقاط قوت و ضعف بسیار مهم از نظر ویژگی های آن است.

بازاریابی ایمیلی؟ حیرت آور. ثابت تماس با ما یک شرکت بازاریابی ایمیل است و مهمتر از همه و به راحتی می توانید سازنده وب سایت خود را با سیستم بازاریابی ایمیل خود همگام سازی کنید که بسیار پیشرفته تر از اکثر سیستم عامل ها است’ امکانات.

تماس مداومثابت تماس با بازاریابی پست الکترونیکی ستاره ای شناخته شده است

سئو؟ وحشتناک. تنها کاری که می توانید انجام دهید اضافه کردن توضیحات صفحه و کلمات کلیدی هدف است. در مقایسه با کاری که می توانید در امثال Wix و Shopify انجام دهید ، این’بسیار فقیر است.

حالا که’بیا راه’نگاهی به قیمت گذاری دارید:

 • رایگان – 0 دلار در ماه
 • شروع کننده – 10 دلار در ماه
 • Business Plus – 20 دلار در ماه

برای ما ، طرح استارت نیست’واقعاً ارزش سرمایه گذاری را دارد با این وجود قدم بردار Business Plus قرار دهید ، و ثابت تماس هزینه معامله را کاهش داده و به شما امکان می دهد تا تعداد نامحدودی از محصولات را بفروشید.

در مجموع, تماس مداوم یک پلتفرم دوستانه مبتدی است که’عالی برای هر کسی که نیست’بسیار خلاق هستید و به یک سایت زیبا و زیبا به سرعت زندگی می کنید.

زیرا تجارت الکترونیکی نیست’ما واقعاً فورت آن است’d فقط در صورت نیاز به یک وب سایت بروشور اساسی آن را توصیه می کنید و می خواهید محصول عجیب و غریب را در کنار آن بفروشید.

ثابت تماس بهترین راه حل است… مشاغل که می خواهند تعداد کمی از محصولات را در کنار هم بفروشند.

# 4 فروشگاه سازنده مربع

یکی برای تماشای

طرفداران:

 • Square یک پردازنده پرداخت است ، بنابراین تنظیم پرداخت بدون درز است
 • بسیار سریع تنظیم و استفاده آسان
 • کمک و پشتیبانی پاسخگو

منفی:

 • دامنه محدود برای شخصی سازی سایت شما
 • چند گزینه پردازش پرداخت
 • گزینه ای بسیار مقیاس پذیر برای بازرگانان بزرگتر نیست

در سال 2018 ، Square خریداری Weebly ، سازنده وب سایت که در بالای این لیست قرار دارد. Square Store Builder ترکیبی از غول پردازش پرداخت است’تخصص با Weebly’نرم افزار.

آی تی’سریع راه اندازی یک فروشگاه با مربع بسیار سریع است ، زیرا از ADI (هوش مصنوعی طراحی) برای ساختن یک سایت برای شما استفاده می کند ، بر اساس پاسخ های شما به چند سوال ساده. Weebly این گزینه را به عنوان گزینه دوم ، اما با Square آن دارد’مسیر اصلی است. این بدان معناست که شما از نظر ظاهری و ظاهری سایت خود کنترل کمتری دارید (اگرچه می توانید طراحی تولید شده توسط اتومبیل را تا حدی تغییر دهید) ، اما به این معنی است که به سایتی ختم می شوید که بهترین کار را برای صنعت شما انجام دهد. به علاوه ، شما نمی دانید’از انتخاب غافلگیر شوید – یک مشکل مشترک در مورد سازندگان که صدها قالب برای انتخاب دارند.

اگر در حال حاضر یک فروشگاه آجر و ملات دارید ، و فقط می خواهید آب های تجارت الکترونیکی را آزمایش کنید ، Square’سازنده فروشگاه می تواند گزینه ای عالی باشد – خصوصاً اگر شما’قبلاً پرداختهای خود را از طریق Square پردازش می کنید. می توانید فروشگاه و موجودی آنلاین خود را به راحتی همگام سازی کنید ، بنابراین در آنجا وجود دارد’از نگرانی از سود بیش از حد در سهام برخوردار نیست. همانند Weebly ، شما مبلغی را پرداخت می کنید 2.9٪ هزینه معامله در هر فروش و 30¢ هزینه پردازش (همانطور که Square پردازنده پرداخت است). در مقایسه با Weebly ، این مقدار کمی صرفه جویی می کند – به خصوص اگر شما’دوباره کالاهایی با ارزش کم و یا موارد با حاشیه محدود بفروشید.

اگر تصمیم دارید از برنامه آزاد حرکت کنید ، اینجا’یک مرور سریع از برنامه های پرداخت شده:

قیمت برنامه در ماه (صورتحساب سالانه)
حرفه ای 12 دلار
کارایی 26 دلار
حق بیمه 72 دلار

میدان سر’وب سایت برای اطلاع بیشتر در مورد آنچه با هر طرح دریافت می کنید ، یا برای اطلاعات بیشتر ، نقد و بررسی مربع ما را بخوانید.

بنابراین ، شما ممکن است فکر کنید: این همه بسیار عالی به نظر می رسد – چرا نمی کند’درجه مربع بالاتر?

خوب ، این مجموعه کاملاً جدیدی است ، بنابراین تعداد کمی از خفاش ها وجود دارد که نیاز به اتو کردن دارند. برای مثال در نقاط مختلف فرایند ساخت و ساز’کمی از مارک تجاری Weebly را مشاهده می کنید ، که می تواند سفر را از هم جدا کند. آی تی’همچنین طراحی کمی برای سلیقه ما بسیار محدود کننده است ، اگرچه رویکرد دست از دست قطعاً برای برخی افراد جذاب خواهد بود. اما میدان مطمئناً در حال پیشرفت است ، بنابراین این فضا را تماشا کنید!

شماره 5 Wix

بهترین برای آزادی خلاق

طرفداران:

 • ویرایشگر موبایل
 • فیلم های محصول را اضافه کنید
 • فروش محصولات تکمیلی

منفی:

 • در چند کانال نمی توان فروش کرد
 • بازیابی سبد خرید رها نشده است
 • سیستم موجودی ضعیف

Wix یک است ‘اطراف’ سازنده وب سایت قبل از هر چیز. این بدان معناست که در بالای ابزارهای طراحی وب محبوب خود دارای قابلیت های تجارت الکترونیکی است.

با Wix, با استفاده از برنامه رایگان آن می توانید یک فروشگاه آنلاین خیره کننده بسازید, بدون محدودیت زمانی در این طرح می توانید از ویژگی آسان و کشیدن و رها کردن آن لذت ببرید ، از بین بیش از 500 قالب انتخاب کنید و به مرکز راهنمایی عالی Wix دسترسی داشته باشید.

فروشگاه های wixWix ساده ترین بستر برای ساخت فروشگاه آنلاین شما است

بنابراین شما’فروشگاه خود را ساخته اید و اکنون آماده فروش هستید. در حالی که برنامه رایگان به شما امکان می دهد تا به قلب خود طراحی کنید’محتوای شما ، شما’برای بدست آوردن پول باید پول خرج کنید. دان’هرچند وحشت – ویکس’برنامه های پرداخت شده فقط از 16 دلار در ماه شروع می شود.

هنوز هم بهتر است ، اگر دو سال ثبت نام کنید و به طور کامل پرداخت کنید ، برنامه اساسی فقط به نتیجه می رسد 15 دلار در ماه. فقط در مورد آن فکر کنید – شما می توانید محصولات خود را در همان وب سایت حرفه ای و با همان هزینه ای که به عنوان یک پیتزا مصرف ماهیانه انجام می شود ، بفروشید.

در این طرح بارهای زیادی از ویژگی های عالی دریافت می کنید. اینها شامل پهنای باند نامحدود ، نام دامنه سفارشی رایگان (حذف این لیست) ‘.ویکس’ subdomain) ، و برنامه هایی مانند Ecwid قدرت تجارت الکترونیکی را برای رقیب Shopify و BigCommerce به شما می دهد.

Wix برای بهترین است… کاربرانی که به دنبال کنترل خلاق هستند

شماره 6 خرید

بهترین پلتفرم تجارت الکترونیک همه جانبه

در مرحله اول ، نگاهی گذرا به آنچه Shopify در پاسخ به بیماری همه گیر Covid-19 انجام می دهد:

آی تی’زمان نامشخصی برای شروع یا رشد هر مشاغل است ، اما دان’نگران باشید – خرید آن را کاملا بدست می آورد. در واقع ، مجموعه ای از اقدامات بسیار جذاب جدید برای حمایت از مشاغل کوچک در ماه های آینده را معرفی کرده است. این شامل:

 1. تهیه کارت هدیه فیزیکی و دیجیتال در کلیه برنامه ها. به این ترتیب ، مشتریان شما می توانند بدون خرید کالاهای فیزیکی در حال حاضر از شما پشتیبانی کنند.
 2. 200 میلیون دلار در بودجه مشاغل کوچک موجود است (فقط ایالات متحده). به عنوان بخشی از مشارکت دولتی ، Shopify Capital کمک مالی برای کمک به مشاغل کوچک در توسعه و توسعه در زمانی که ممکن است کم پول نقد باشد ، تأمین می کند.
 3. محاکمه رایگان آن تا 90 روز ادامه دارد. Shopify محاکمه رایگان خود را از 14 روز به 90 سال افزایش داده است و به تجار حتی بیشتر می پردازد تا خدمات بدون ریسک را امتحان کنند.
 4. پشتیبانی جامعه و وبینارهای زنده. مجازی ‘ملاقات’ با جامعه Shopify برای به اشتراک گذاشتن خرد و پشتیبانی.

kudos بزرگ برای Shopify برای پاسخ سریع آن ، و تعهد خود در حمایت از مشاغل کوچک در حال حاضر و همیشه.

طرفداران:

 • بهترین سازنده تجارت الکترونیک همه جانبه
 • سیستم موجودی درخشان
 • فروش در تمام کانال های رسانه های اجتماعی

منفی:

 • هزینه های ماهانه با برنامه ها اضافه می شود
 • هزینه معاملات برای سایر درگاههای پرداخت
 • در هنگام تغییر مضامین ، نیاز به اصلاح مجدد سایت دارید

Shopify پلتفرم تجارت الکترونیکی دارای رتبه برتر است. این دارای جامع ترین طیف ویژگی های فروش ، فروشگاه بزرگ برنامه است و می توانید کانال های مختلفی را به فروش برسانید. آی تی’به راحتی بهترین پلتفرم تجارت الکترونیک همه جانبه است.

بهترین از همه ، آن است یک آزمایش رایگان 14 روزه ارائه می دهد. در این مدت به Shopify دسترسی دارید’ابزار فروش کلاس جهانی ، بدون هیچ هزینه ای.

پس از آن ، اگر عاشق Shopify هستید – و مطمئناً ما این کار را کردیم – شما’باید به روز رسانی کنید از این گذشته ، اینجا واقعاً می توانید تأثیرات بلند مدت ابزارهای تجاری عالی آن را ببینید. هنوز بهتر است ‘ویژگی ها در مقابل قیمت گذاری’ تست نشان داد که Shopify ارزش عالی برای پول را ارائه می دهد.

خریدنShopify سازنده برتر تجارت الکترونیک است که جامع ترین ابزار فروش را ارائه می دهد

برنامه Basic همه هزینه های شما برای یک فروشگاه اینترنتی موفق را با هزینه ای را پوشش می دهد فقط 29 دلار در هر ماه. این امکان را به شما می دهد تا محصولات نامحدود را بفروشید ، بارهای زیادی از برنامه های مفید را پرتاب کنید ، و از طریق 10 کانال مختلف ، فقط 6 دلار در هفته بفروشید.

چی’بیشتر ، با ثبت نام در کل یک سال می توانید حتی بیشتر صرفه جویی کنید. این هزینه ماهانه را به طور عادی کاهش می دهد 26.10 دلار – کاملاً معامله هنگام بررسی آن’بهترین پلتفرم تجارت الکترونیک در اطراف.

برای خرید بهترین گزینه است… هر مشاغلی که به دنبال مقیاس سریع و آسان است.

شماره 7 BigCommerce

بهترین برای مقیاس گذاری مشاغل

طرفداران:

 • فروش در سراسر Facebook و Instagram
 • ابزارهای SEO فوق العاده
 • بیشتر ویژگی های داخلی

منفی:

 • رابط ویرایش گیج کننده است
 • برنامه موبایل وجود ندارد
 • از اصطلاحات پیچیده استفاده می کند

BigCommerce واقعاً به شما امکان می دهد که رویای داشته باشید ، خوب ، بزرگ. آی تی’(اداره) مقیاس پذیر ترین پلت فرم تجارت الکترونیکی, ارائه بهترین ویژگی های داخلی در اطراف. این همه چیز را برای ساختن یک امپراتوری تجارت الکترونیک لازم دارد.

همچنین یکی از طولانی ترین دوره های آزمایشی رایگان را در 15 روز ارائه می دهد که در طی آن می توانید تمام ویژگی های درخشان آن را تست کنید. بعد از این ، شما’باید به روز رسانی کنید حتی می توانید نسخه آزمایشی را درخواست کنید تا ببینید BigCommerce چگونه می تواند به فروشگاه آنلاین شما کمک کند.

سر بالا! با BigCommerce تا سه ماه رایگان دریافت کنید

ما فقط می خواهیم به شما اطلاع دهیم که BigCommerce در حال حاضر ارائه می دهد سه ماه رایگان وقتی وارد یک طرح جدید می شوید برو بررسیش کن!

کدهای کوپن بزرگBigCommerce بیشترین ویژگی های تجارت الکترونیک را در بازار ارائه می دهد

پس از محاکمه خود ، می توانید فروش خود را با BigCommerce از 29.95 دلار در هر ماه (صورتحساب سالانه) ادامه دهید. حتی می توانید 10٪ پس از پرداخت سال پیش پرداخت کنید.

چرا باید زحمت بکشید؟ این به سادگی به آنچه بدست می آید پایین می آید. در تمام برنامه های پرداخت شده شما ، می توانید محصولات نامحدود را از طریق کانال های مختلف مانند فیس بوک ، بی بی و آمازون بفروشید ، کوپن ایجاد کنید ، از پشتیبانی 24/7 و سایر موارد استفاده کنید. این ویژگی ها واقعاً به شکوفایی مشاغل شما کمک می کنند.

BigCommerce برای بهترین راه حل است… صاحبان مشاغل به دنبال مقیاس گسترده هستند

# 8 مربع

بهترین طراحی

طرفداران:

 • ویژگی های عمیق
 • قالب های پیشرو در صنعت برای فروشگاه های آنلاین
 • سیستم موجودی عالی

منفی:

 • روشهای پرداخت را فاقد
 • فروشگاه برنامه وجود ندارد
 • استفاده از سخت ترین سازنده غیر تجارت الکترونیکی

Squarespace رهبر صنعت برای طراحی است, ارائه بهترین قالب ها در بازار. این واقعاً به شما اجازه می دهد تا محصولات شما درخشش و زیبایی بیشتری داشته باشد’ایده آل برای کاربرانی که به دنبال فروش چند مورد هستند در حالی که به دنبال انجام این کار عالی هستند.

مضامین تجارت الکترونیک مربعSquarespace دارای بهترین قالب های طراحی شده است و باعث می شود محصولات شما از هم متمایز شوند

مانند Wix ، Squarespace یک سازنده وب سایت خاص تجارت الکترونیک نیست. بنابراین ، به عنوان شما’انتظار داشته باشید که برنامه های قیمت تجارت الکترونیک بیش از قیمت مناسب باشد. بله ، یک آزمایشی رایگان 14 روزه وجود دارد ، اما می توانید برای آن با Squarespace بفروشید کمتر از 18 دلار در ماه پس از آن. در صورت استفاده از کد تخفیف منحصر به فرد Squarespace ، این فقط در 16.20 دلار در ماه کاهش می یابد.

Squarespace به طور متوسط ​​ارزانتر از Shopify و BigCommerce است ، اما هنوز ابزارهای تجارت الکترونیکی بسیار قوی ارائه می دهد. شما می توانید موارد نامحدود را بفروشید ، محصولات را به صورت عمده بارگذاری کنید ، گزارش درآمد را مشاهده کنید و در صورت کم بودن سهام ایمیل های مستقیم دریافت کنید.

زوجی که با استفاده از الگوهای فروشگاه اینترنتی طراح می توانید از آنها استفاده کنید ، و Squarespace واقعاً به نظر می رسد گزینه ای مناسب – جذاب برای فروشگاه آنلاین شما.

مربع برای بهترین گزینه است… کاربرانی که دارای طراحی هستند

# 9

بهترین برای دوستداران داده

طرفداران:

 • روشهای پرداخت زیادی
 • ابزارهای تحلیلی عالی
 • برنامه تلفن همراه

منفی:

 • نمی توانید محصولات دیجیتال بفروشید
 • هیچ عملکرد وبلاگ نویسی ندارد
 • گواهینامه های SSL هزینه اضافی دارند

Volusion دارای یک پس زمینه واقعاً گسترده است و به شما امکان می دهد تا محصولات نامحدود را با دستورالعمل های روشن ، اعلان ها و ادغام برنامه های زیادی بفروشید. همچنین برخی از ویژگی های عالی تحلیلی را ارائه می دهد. مثل صدای آن؟ خبر خوب: با یک آزمایش 14 روزه می توانید Volusion را به صورت رایگان امتحان کنید.

فرو رفتگی

همانطور که گفتیم ، Volusion به تحلیل مصرف کننده افتخار می کند. به عنوان مثال ، می توانید مشتریانی را که در Google جستجو می کنند مشاهده کنید. در طول محاکمه خود ، شما نیز از پرداخت صفر معامله بهره مند می شوید, ‘محصولات را پیشنهاد کنید’ برای اینکه خریداران به سبدهای خود بیفزایند و بارهای برنامه های شخص ثالث را پرتاب کنند.

شما نیز مانند هر آزمایش رایگان دیگر ، بعد از 14 روز’باید یک طرح پرداخت شده را انتخاب کنید. فرو رفتگی’ارزانترین گزینه فقط 15 دلار در هر ماه هزینه دارد. با استفاده از این طرح ، شما به همه ویژگیهای فوق العاده داخلی که ذکر کردیم دسترسی دارید ، اما شما فقط می توانید تا 100 محصول بفروشید.

با این حال ، با تمام برنامه های Volusion, شما’باید مجوزهای SSL (محافظت از کلاهبرداری) را جداگانه خریداری کنید. اینها 89-99 دلار هزینه دارند, و به صورت استاندارد با سیستم عامل های دیگر بیابید.

بنابراین اگر جاه طلبی های تند تری دارید ، حتماً باید در مورد یک طرح بزرگتر فکر کنید. ما برنامه حرفه ای را توصیه می کنیم ، که در آن می توانید حداکثر 5000 محصول را با 75 دلار مناسب در هر ماه بفروشید.

Volusion برای بهترین حالت است… صاحبان مشاغل داده داده محور

آیا ارزش آن را دارد تا به یک برنامه پرداخت شده ارتقا دهید?

باز کردن قفل ویژگی های اضافی برای یک فروشگاه اینترنتی موفق مهم است. و با سازندگان وب سایت در اطراف امروز ، آن را’ارزان تر از همیشه برای انجام این کار است. بخاطر بسپار – فرومایه’برنامه های سرمایه گذاری فقط از 15 دلار در ماه شروع می شود ، در حالی که بیگ کارتل’فقط با 9.99 دلار در ماه شروع می شود. پس اگر شما’دوباره می دانم که آیا آن را’با ارزش ارتقاء به برنامه پرداخت شده ، جواب تقریباً قطعاً است: بله!

به طور خلاصه ، ارتقاء به یک برنامه پرداخت شده ، تجارت شما را ارتقا خواهد داد. چگونه اینطور است؟ خوب ، مثل هر اشتراکی ، اگر هزینه بیشتری بپردازید ، بیشتر دریافت می کنید. و ما’در زیر پنج مورد از بهترین ویژگی هایی که می توانید در یک برنامه پرداخت دریافت کنید ذکر شده است…

1. بدون تبلیغات

ممکن است شما یک تجارت واقعاً کوچک یا کاملاً جدید باشید ، اما هیچ کس واقعاً آن را نمی داند – مگر اینکه البته شما’مجدداً با استفاده از یک برنامه رایگان در مورد ایجاد کننده تجارت الکترونیک ، و در نتیجه سایت شما با تبلیغات گچ شده است. آنجا’عنصری از ‘تا انجامش نداده ای اعتباری ندارد’ بعنوان یک مشاغل جدید و یک وب سایت غیرحرفه ای نیست’می خواهید سیگنال های مناسب را خاموش کنید.

این می تواند قبل از پرداخت هزینه برای پلت فرم تجارت الکترونیک دلهره آور باشد’شما تضمین مشتری و درآمد را بدست آورده اید ، اما به این یک سرمایه گذاری کوچک اما ضروری فکر کنید. و به یاد داشته باشید ، تمام این سیستم عامل ها به شما امکان می دهند ماه به ماه پرداخت کنید ، بنابراین در آنجا باشید’در صورت عدم فشار برای متعهد شدن به کاری طولانی مدت’دوباره مطمئن نیستم’کار می کنی.

2. ابزار فروش بهتر

یک طرح پرداخت برنده شد’فقط وب سایت شما را حرفه ای تر به نظر می رساند ، وب سایت شما را نیز حرفه ای تر می کند. سیستم عامل های تجارت الکترونیکی از ویژگی های حق بیمه مانند توانایی ارسال ایمیل بازیابی رها شده برای پرداخت اعضای خودداری می کنند – و با دلیل خوبی. در حقیقت ، 69٪ سبد خریدهای آنلاین رها شده است (یعنی مشتری سایت را بدون پرداخت مواردی که در سبد خرید خود جمع کرده اند ، از سایت خارج می کند). ایمیل های ارسال شده به این مشتریان می توانند نرخ باز 45 درصد چشمگیر داشته باشند و در طراحی مجدد این مشتریان بسیار مؤثر هستند. در این روش ، هر ‘حق بیمه’ ویژگی ها احتمالاً هزینه خود را پرداخت می کنند – و سپس برخی از آنها.

3. فروش محصولات بیشتر

بیشتر برنامه های تجارت الکترونیکی رایگان تعداد کالاهایی را که می توانید بفروشید ، قرار داده است. شما با انتخاب برنامه پرداخت شده’به خود آزادی بیشتری بدهید ، و مشتریان بیشتری انتخاب کنید.

4. پشتیبانی بهتری کسب کنید

مشتریان پرداخت کننده تمایل دارند که به روش های بیشتری مانند تلفن از طریق دسترسی به پشتیبانی دسترسی داشته باشند. حتی اگر گزینه های کمک و پشتیبانی مشابه مشتریان پریمیوم را بدست آورید ، بهتر به شما اعتقاد دارید’وقتی نیاز به کمک دارید دوباره در صدر اولویت قرار نخواهید گرفت. دان’صبر کنید تا سایت شما خراب شود ، یا تا زمانی که می توانید’پاسخی به چیزی می دهید’قبل از به روزرسانی ، شما را آجیل رانندگی می کند – اکنون این کار را انجام دهید و خود (و سایت) آینده شما از شما متشکرم!

5- روشهای پرداخت را افزایش دهید

برنامه های پرداخت شده به طور معمول به شما امکان می دهد روش های پرداخت بیشتری را وصل کنید. این به نوبه خود تجربه خرید آسان تری را برای مشتریان شما ایجاد می کند و احتمال وجود آنها را افزایش می دهد’برمی گردم.

نحوه صرفه جویی در برنامه های پرداخت شده

شما بچه ها به وضوح یک دسته زرنگ و دانا هستید ، بنابراین شما’خوشحال می شوم که بشنوید ، حتی اگر ما توصیه می کنیم برای یک برنامه تجارت الکترونیک پرداخت کنید ، هنوز روش های زیادی برای پس انداز پول وجود دارد. به عنوان مثال ، از Shopify استفاده کنید. Shopify پلت فرم تجارت الکترونیک برتر ما است و با ثبت نام برای یک سال و 20٪ با ثبت نام به مدت دو سال می توانید 10٪ پس انداز کنید. ممکن است خیلی زیاد به نظر نرسد ، اما به نظر می رسد’در واقع معادل A است صرفه جویی بین 34.80 دلار و 1.435.20 دلار!

بهترین سیستم عامل های رایگان تجارت الکترونیک: حکم

هنگام ساخت یک فروشگاه آنلاین ، شما دو گزینه دارید. شما می توانید یک طرح رایگان مانند Big Cartel یا Constant Contact – جایی که اهدا نمی کنید ، انتخاب کنید’مبلغی را برای فروش آنلاین بپردازید – یا برنامه پرداختی را مانند Shopify یا BigCommerce انتخاب کنید.

تصمیم گیری در مورد یک سکو واقعا به دو چیز ساده بستگی دارد: بودجه و نیازهای شما. چقدر حاضر هستید برای به روزرسانی فروشگاه خود هزینه کنید و برای رشد به چه ویژگی هایی نیاز دارید?

بهترین سازندگان وب سایت تجارت الکترونیک رایگان عبارتند از:

 1. Weebly (برنامه رایگان).
 2. کارتل بزرگ (برنامه رایگان).
 3. تماس مداوم (برنامه رایگان)
 4. مربع فروشگاه ساز (برنامه رایگان).
 5. ویکس (رایگان برای ساخت و فروش نیست).
 6. خریدن (امتحان رایگان).
 7. BigCommerce (امتحان رایگان).
 8. فضای مربع (امتحان رایگان).
 9. فرو رفتگی (امتحان رایگان).

در حالی که برنامه های رایگان برای صاحبان مشاغل دارای آگاهی از پول کاملاً معنادار است ، اما محدودیت های آنها را دارد.

اولا ، با Wix ، می توانید فروشگاه خود را به صورت رایگان بسازید. به عبارت دیگر ، شما برای ایجاد درآمد ،’باید مقداری خرج کنم.

ثانیا ، در Big Cartel’برنامه رایگان ، شما فقط می توانید پنج محصول را بفروشید. این نیست’t واقعاً برای تجارتهایی که به دنبال مقیاس هستند امکان پذیر است. اگر این هدف شماست ، شما’بهتر است BigCommerce را امتحان کنید یا با استفاده از آزمایش های رایگان آنها را Shopify کنید.

پس چرا باید به فکر ارتقا باشید؟ زیرا ، فقط با چند دلار اضافی در هر ماه ، شما’به طیف گسترده ای از ویژگی ها دسترسی خواهید داشت. مهمترین آنها شامل ابزار فروش بیشتر ، پشتیبانی بهتر مشتری و امکان فروش محصولات بیشتر است.

به طور کلی ، ما توصیه می کنیم امروز برای ثبت نام در یک برنامه تجارت الکترونیک رایگان – یا آزمایش یک آزمایش رایگان – واقعاً از فروش محصولات خود به صورت آنلاین استفاده کنید.

بهترین سیستم عامل های رایگان تجارت الکترونیک: سؤالات متداول

آیا می توانم به صورت رایگان یک فروشگاه آنلاین بسازم?

بله – تقریباً تمام سیستم عامل های تجارت الکترونیک یک آزمایش رایگان ارائه می دهند ، بنابراین می توانید بصورت رایگان ساخت یک فروشگاه آنلاین را آغاز کنید. Big Cartel و Constant Contact به شما امکان ساخت و فروش رایگان می دهد ، در حالی که Wix به شما امکان می دهد بدون هیچ هزینه فروشگاهی بسازید ، اما برای فروش محصولات خود’باید به روز رسانی کنید.

چی’بهترین سیستم عامل برای ساختن یک فروشگاه آنلاین?

طبق تحقیقات ما ، Shopify بهترین پلتفرم تجارت الکترونیک همه جانبه است. این نرم افزار دارای جامع ترین طیف وسیعی از ابزار فروش ، بازار گسترده برنامه ها و پشتیبانی عالی از مشتری است. آی تی’ارزش افزودن Wix ، خلاق ترین کنترل و BigCommerce را نیز دارد که از ویژگی های داخلی موجود در بازار پشتیبانی می کند..

ساخت یک فروشگاه آنلاین چقدر طول می کشد?

بستگی به بستر دارد. ایجاد فروشگاه Shopify چند ساعت طول می کشد ، به لطف نکات بصری و زبان ساده ، BigCommerce به طور معمول یک یا دو روز به طول می انجامد ، به دلیل منحنی یادگیری اولیه ، در حالی که GoDaddy از ADI (هوش مصنوعی طراحی) برای ساخت فروشگاه شما در عرض چند دقیقه استفاده می کند..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me