סקירת HostGator: האם זה מתאים לך?


הכי טוב בשביל

הכי טוב עבור Uptime


דירוג כולל

5 מתוך 5 כוכבים

HostGator הוא אחד מספקי האירוח המובילים שלנו מסיבה טובה. זמן השימוש, תמיכת הלקוחות והתכניות המשותפות שלו הם (פשוטו כמשמעו) אין דבר! המשך לקרוא כדי לגלות אם HostGator הוא הספק הטוב ביותר לאתר שלך.

הוא HostGator הספק הטוב ביותר עבור האתר שלך?

אז אתה’חושב להתחיל עם HostGator או לעבור אליו. זה’בהחלט ספק אירוח פופולרי להפליא – 46% מהאנשים שסקרנו ידעו על HostGator. אתה יכול’אני ממש לא משתבש עם ספק האירוח הזה, אבל אנחנו’אני אתן לך להיטיב ו הרע כך שתוכלו לבחור את הבחירה הכי מושכלת.

כדי להתחיל, כאן’מבט מהיר ב- HostGator:

הסבר מערכת דירוג כוכבים

HostGator ציון 4.7 / 5 כוכבים במחקר שלנו, שמרוויח אותו במקום שני קרוב מאוד ממש מאחורי Bluehost – אז אתה’אני בהחלט תהיה בידיים טובות. המשך לקרוא לשקלול HostGator’חיובי ושלילי, ולהחליט אם זה’זה הספק הטוב ביותר עבור אתה.

מקצוענים & חסרונות

מקצוענים

 • Uptime: HostGator מציעה אחריות uptime ללא תחרות של 99.99%
 • תכונות: HostGator מציע יותר תכונות בתוכניות המשותפות שלה מאשר מרבית ספקי האירוח, כולל תוכנת שיווק בדוא”ל בחינם כדי להעביר את האתר שלך לשלב הבא
 • עזרה ותמיכה: HostGator’בסיס הידע של תמיכת הלקוחות הוא אוצר חיפושים, ופונקציית הצ’אט החיה שלו מהירה ואמינה

חסרונות

 • HostGator’התוכניות של היקרות מעט יותר יקרות מזו של מתחרות מובילות אחרות
 • HostGator’לוח הבקרה ועיצוב האתרים הם מעט מתוארכים, מה שמאפשר חוויית משתמש מגושמת

HostGator בקצרה

HostGator התחיל צנוע בחדר מעונות באוניברסיטת פלורידה האטלנטית בשנת 2002 (מה שמסביר את “גאטור,” למקרה שתהית). מאז החברה פתחה משרדים ברחבי העולם והיא מארחת למעלה מ- 8 מיליון תחומים.

דירוג כללימספר 2 מתוך 12 ספקי אירוח
תמחורהחל מ- $ 2.75 לחודש (מתחדש ב- $ 6.95 לחודש)
תכניות אירוחShared, WordPress, VPS, Dedicated ו- Cloud
עזרה & תמיכהצ’אט חי, טלפון ואימייל 24/7
תכונותתעודת SSL, רוחב פס בלתי מוגבל, תוכנת שיווק בדוא”ל
זמן עבודהערבות 99.99%

זמן עבודה

HostGator מציע א אחריות uptime של 99.99%, מה שמשווה לטוב ביותר בשוק (זה’זה בלתי אפשרי להבטיח 100% זמן עבודה). המשמעות היא שהאתר שלך יחווה פחות משעה של השבתה בשנה. אם אתה’אם מחפש אמינות, HostGator הוא קרם היבול – סוג זה של עקביות הוא אידיאלי לכל אתר, אך במיוחד אם אתה’אני מחפש להקים חנות למסחר אלקטרוני. זמן זה כסף, אחרי הכל!

זמן פעולה קרוב למושלם הוא אחת הסיבות לכך ש- HostGator מדורגת במקום הראשון בסיכום שלנו עם ספקי האירוח הטובים ביותר למסחר אלקטרוני..

תכונות

HostGator מציעה חמישה סוגים שונים של אירוח: וורדפרס, VPS, ייעודי וענן משותפים, מנוהלים. כאן’פירוט בסיסי מכל סוג:

 • אירוח משותף היא אפשרות האירוח הקלה והזולה ביותר, בה אתה משתף שרת ומשאביו עם אתרים אחרים. המחירים מתחילים מ- 2.75 $ לחודש.
 • אירוח וורדפרס מנוהל היא הדרך המהירה והמשולבת ביותר לארח אתר וורדפרס. סוג זה מגיע עם הגירה בחינם, כך שאם יש לך אתר וורדפרס קיים, תוכל להעביר אותו ל- HostGator ללא עלות. מחירי התוכנית מתחילים מ- $ 5.95 לחודש.
 • אירוח VPS (שרת וירטואלי פרטי) הוא יקר יותר, אבל אתה מקבל את מה שאתה משלם עליו – או במקרה זה, יותר משאבי שרת במיוחד עבור האתר שלך. VPS שווה לקחת בחשבון עבור עסקים קטנים, בעוד אתרים אישיים / לא מסחריים זכו’אני לא צריך לבזבז את הכסף הנוסף. המחירים מתחילים ב- $ 29.95 לחודש.
 • אירוח ייעודי הוא סוג האירוח היקר ביותר, וזה’זה הכרחי רק לעסקים גדולים של מסחר אלקטרוני. עם זאת, אם זה נשמע כמוך, הרי שאין אפשרות להתמודד עם המדרגיות והעוצמה שמציע אירוח ייעודי. המחירים מתחילים ב- $ 118.99 לחודש.
 • אירוח בענן היא צורה מחודשת של אירוח משותף שמבטיח מהירות, אמינות ומשאבים טובים יותר. אירוח בענן נחשב בטוח יותר מאירוח משותף, ומסיבות אלה הוא’זה קצת יותר יקר. המחירים מתחילים מ- $ 4.95 לחודש.

מידע נוסף על סוגי אירוח

 • האירוח המשותף הטוב ביותר
 • אירוח VPS הטוב ביותר
 • האירוח הייעודי הטוב ביותר
 • אירוח ענן הטוב ביותר

תכונות HostGator

כל תוכנית HostGator מגיעה עם תעודת SSL בחינם ורוחב פס בלתי מוגבל. אתה מקבל גם תחום בחינם לשנה הראשונה (אחרי זה, אתה’עלי לשלם כדי לחדש את שם הדומיין שלך). תכונות אלה אינן’זה לא נדיר, אבל HostGator בולט בכך שהוא מציע גם חשבונות דוא”ל, תחומי משנה ופרוטוקול העברת קבצים (FTP) ללא הגבלה (המאפשרים לך להעביר קבצים ממחשב לרשת). HostGator כוללת גם אחסון בלתי מוגבל בתוכניות האירוח המשותפות שלה, שרוב הספקים מחזיקים מעמד עד לשדרוג לאירוח מתקדם יותר.

HostGator נותן לך את האפשרות להשתמש בכלי גרירה ושחרור משלה כדי ליצור את האתר שלך. הקבלן מציע מספר גדול של תבניות על פני 20 קטגוריות, כולל צילום, מסעדות ותיקים אישיים. עם זאת, בעוד שתבניות אלה ניתנות להתאמה אישית, הן’אינך קל מאוד לנווט – אז אם אתה’אני מעדיף לא להתחייב את הזמן’t יש להשתמש ב- HostGator’בונה אתרים משלו!

אם אתה מתכנן ליצור אתר אינטרנט באמצעות מערכת CMS, אתה’אשמח לדעת ש- HostGator’אפשרות אירוח WordPress מגיעה עם התקנה נוחה בלחיצה אחת. הוא מציע תמיכה גם בג’ומלה ודרופל, ופלטפורמת המסחר האלקטרוני מג’נטו.

עיין בפירוט המלא שלנו של WordPress.org כדי לראות כיצד אתה יכול להפיק את המרב.

ה תכונה בולטת ב- HostGator’התוכנית הבסיסית היא תוכנת שיווק הדוא”ל החינמית שהיא מספקת באמצעות קשר קבוע. תכונה זו היא בעלת ערך להפליא, מכיוון שהיא מאפשרת לבנות קהל באמצעות עלוני מידע עקביים וקמפיינים אוטומטיים בדואר אלקטרוני. ממש כמו זמן עבודה חזק, שיווק בדוא”ל הוא נכס לכל אתר, אבל זה’מועיל במיוחד עבור אתרי מסחר אלקטרוני.

תמחור

אתה יכול להירשם לתכנית HostGator עם מסגרות זמן שמשתנות בין חודש לשלוש שנים. ככל שתתחייבו יותר זמן מראש כך המחיר החודשי המקביל יהיה זול יותר. לדוגמה, בואו’תסתכל על HostGator’התוכנית המשותפת הבסיסית ביותר:

מסגרת זמןעלות
חודש אחד10.95 $ לחודש
שלושה חודשים10.95 $ לחודש
שישה חודשים10.95 $ לחודש
שנה אחת5.95 $ לחודש
שנתיים3.58 דולר לחודש
שלוש שנים$ 2.75 לחודש

אנו חושבים ששלוש שנים היא התחייבות עצומה, לכן אנו ממליצים לדבוק באפשרות החיוב השנתית – אתה’אני עדיין תחסוך כסף, אבל זכית’אל תנעל את עצמך יותר מדי זמן. אתה’עלי עדיין לשלם את כל 12 החודשים הראשונים מראש בהתחלה, ורוב ספקי האירוח מארגנים את תוכניות התשלומים שלהם בדרך זו.

ראש בראש: מחירי קידום מכירות!

כל ספק אירוח אתרים ינסה למשוך אתכם למחירי קידום מכירות. אם אתה רואה כוכבית לצד תוכנית תמחור אצל כל ספק’זה אומר שאתה’אני אשלם יותר מהמחיר המפורסם לאחר הקדנציה הראשונה.

בטבלה שלהלן, אנו’סיכמנו את מחירי החידוש לקידום מכירות ומחויבים מדי שנה של כל אחד מ- HostGator’תוכניות, כך שתוכל להשוות:

סוג אירוח מחיר טווח מחירים לקידום מכירות, מחויב מדי שנה משותף

וורדפרס מנוהלת

VPS

מוקדש

ענן

2.75-5.95 $ לחודש $ 6.95-8.95 לחודש
$ 5.95-9.95 לחודש 7.95-11.95 דולר לחודש
29.95-49.95 $ לחודש 49.95-69.95 $ לחודש
118.99-148.98 דולר לחודש 138.99-199.01 דולר לחודש
$ 4.95-9.95 לחודש 7.95-11.95 דולר לחודש

HostGator ציון 3.5 / 5 במחקר שלנו עבור תמורה לכסף, מה שמציב אותו באמצע החבילה (מקום 6 מתוך 12, ליתר דיוק). HostGator’טווח המחירים המבוא של $ 2.75-148.98 לחודש מעט יקר יותר מהמתחרים המובילים כמו Bluehost ו- A2 Hosting, שנעים בין $ 2.95-119.99 לחודש ו- $ 1.98-141.09 / חודש, בהתאמה.

דף תמחור משותף של hostgator

למרות ש- HostGator קצת יותר יקר, אתה מקבל את מה שאתה משלם עבורו. זה’מדורגת במקום השני בסך הכל (מתוך אותם 12 ספקים) מכיוון שאותה קפיצה קלה במחיר מגיעה עם המון פיצ’רים וזמני זמן ללא תחרות. הרבה אנשים נוטים להעריך גם תכונות על פני כסף – של אנשים מחפש להחליף ספקי אירוח, הגורם החשוב ביותר מבין הסקרים שסקרנו היה “תכונות אירוח” ב 32%. “תמחור” למעשה הגיעה לעדיפות שנייה, בשיעור של 27%. זה מראה שאנשים שכבר חווים אירוח של אתר גילו שאתה עושה זאת לעיתים קרובות “קבל את מה שאתה משלם עבורו,” וזה’שווה לבזבז קצת נוסף על התוכנית והתמיכה הנכונים.

כמה עולה לארח אתר?

HostGator מציעה גם ערבות להחזר הכסף בחזרה למשך 45 יום, אשר חורגת מעבר לתקן התעשייתי של חודש. האותיות הקטנות הרגילות חלות, עם זאת: ההחזר אינו’זה לא חל על תוכניות שרת ייעודיות, ותוכניות ששולמו באמצעות המחאה, הזמנת כסף או העברה בנקאית אינן זכאיות.

קרא את סקירת המחירים הנרחבים שלנו על HostGator לקבלת סקירה מעמיקה יותר במחיר של ספק זה.

אבטחה

בנוסף לתעודת ה- SSL החינמית שמגיעה עם כל תוכנית, HostGator מגן גם מפני התקפות של מניעת שירות (DDoS) המופצות, המתרחשות כאשר נפח גדול של תנועה מזויפת מציף שרת אינטרנט ומציף את משאביו כך שהמבקרים הקבועים יוכלו’לא לגשת לאתר. HostGator’מרכזי הנתונים של S יכולים לאפשר הגנה מפני שיטפון כדי להימנע מהתקפות DDoS. הספק גם מבטיח שמרכזי הנתונים שלו עצמם (כלומר היכן שוכנים השרתים הפיזיים) הם מתקנים מאובטחים ביותר עם גישה מוגבלת.

אם אתה רוצה לוודא שהאתר שלך מאובטח במיוחד, HostGator מציע תוסף אבטחה SiteLock החל מ- $ 1.94 לחודש. SiteLock הוא כלי הסורק את האתר שלך אחר איומים ופגיעויות פוטנציאליים, ויכול גם לתקן רבים מבעיות האבטחה שהוא מגלה. כאשר סריקת SiteLock מוצאת משהו חשוד באתר שלך, אתה’נקבל התראה בדוא”ל ובחלונית הבקרה של HostGator.

אבטחת sitelock של

שם’אין ספק ש- SiteLock הוא כלי נהדר שיש בארסנל שלך. אבל עם הראש: מחירי קידום מכירות עדיין חלים כאן. סכום של 1.94 דולר לחודש חל רק כשאתה קונה חבילה לשלוש שנים, בעוד שתוכנית SiteLock הזולה ביותר שאתה יכול לקנות באמצעות שטרות HostGator במחיר של 2.08 דולר לחודש למשך שנה. חשבונות התוכנית היקרים ביותר הם 41.67 דולר לחודש למשך שנה – אם כי מרבית האתרים הקטנים יותר זכו’אני לא צריך לדאוג לבזבז כל כך הרבה על הגנה.

תמיכה & קלות שימוש

HostGator בוחן 5 מתוך 5 מושלמים במחקר שלנו לקבלת עזרה ותמיכה. הספק מציע שירות צ’אט וטלפון חיה 24 שעות ביממה (ללא תשלום), אבל זה’זה לא איפה שהוא בולט מהקהל. HostGator’בסיס הידע הנרחב מרחיק לך כמה לחיצות מכל המידע שאתה צריך – זה’זה אוצר וירטואלי וזכית’אני לא צריך לטרוח בכל צלילי חיוג או להעביר שיחות כדי לגשת אליו.

סרגל החיפוש של בסיס ה - hostgator

בסיס הידע שניתן לחפש מכסה כל דבר, החל מתחומים ועד עיצוב, ומציע גם פורומים שבהם תוכלו לשמוע ישירות ממשתמשי HostGator אחרים. כמובן, HostGator’צ’אט חי ותמיכה טלפונית הם גם נכסים. משתמש אחד בשם מייקל אומר על חוויית הצ’אט החיה שלו:

“הם ענו וניסו לעזור לי מכל הבחינות. הם אפילו ענו על שאלות שלא היו קשורות לאירוח שלהם, או באשמתם.”

וגם זו הייתה החוויה שלנו. כשבדקנו את HostGator’בצ’אט החי, היינו מחוברים לאדם אמיתי מייד, וכל השאלות שלנו נענו תוך מספר דקות משאלתנו. המהירות אינה’גם הגורם היחיד שהופך את השירות הזה למעולה – כל התשובות שקיבלנו היו מפורטות ומועילות.

כשמדובר בתמיכת לקוחות, HostGator מצליח מאוד. אבל כשמדובר על קלות השימוש, HostGator’העיצוב שלו מיושן מעט.

פריסת עמוד פורטל ה - hostgator

בחלקו העליון של החלון מוצגות כרטיסיות לכל הרכיבים השונים הדרושים לכם לאירוח אתרים: החשבון שלי, חיוב, אירוח, דומיינים, תמיכה, ו שיווק. כל זה נגיש בקלות, וזה הדבר החשוב ביותר. אולם המתווה יכול היה לעשות עם שיפוץ מודרני. החדשות הטובות הן, רק אתה יראה את דפי ניהול האתר שלך ב- HostGator – דפים אלה זכו’לא ישפיע על האופן בו מבקרים תופסים את האתר שלך!

דבר נוסף שכדאי לזכור בעת השימוש ב- HostGator הוא שכמו רוב ספקי האירוח, HostGator יכלול אוטומטית תוספות מסוימות לעגלת הקניות שלך בקופה. משמעות הדבר היא שאם אתה’קונה, למשל, את המשותף “האצ’לינג” תכנן שנה אחת, ואז תוספו לעגלת הקניות שלך תוספות לא חיוניות כמו הגנת SiteLock וגיבוי CodeGuard. זה מבוטל בקלות – כל שעליכם לעשות הוא לבטל את סימון התיבות הללו – ו- HostGator כולל פריטים אלה מכיוון שהם’אתה תוספות נהדרות לכל תוכנית אירוח. אך הקפד לוודא שלא תעשה זאת’אני לא יודע במודע עבור כל תוספות!

סקירת HostGator: האם זה מתאים לך??

HostGator מדורגת במקום השני בכל הדירוגים שלנו מסיבה טובה – אכן, הערבות לזמן הפעולה הבלתי מנוצח שלה בלבד הופכת אותו לאופציה חזקה. נוסף על כך, תמיכת לקוחות טובה והרבה תכונות (אפילו בתוכניות משותפות) הופכות את HostGator לאופציה אנו ממליצים לכל אחד.

אז אתה יכול’אני לא משתבש עם HostGator, אבל זה’זו לא הדרך היחידה ללכת נכון. אם אתה’אתה מודאג במיוחד משילוב וורדפרס, אז Bluehost עשוי להיות הדבר הטוב ביותר שלך. אם אתה מכיר אותך’אתה מוכן לדלג על התוכניות המשותפות ולעבור ישר ל- VPS, אז שווה לבדוק את InMotion. השאירו תגובה למטה ויידעו אותנו מה העדיפויות העיקריות שלכם!

9

שאלות נפוצות

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me