כמה עולה לארח אתר?

השווה מחירים מספקי האירוח המובילים

אז כמה עולה לארח אתר? אירוח משותף (מהסוג הזול ביותר) עולה 2.75 $ – 15 $ לחודש, ואירוח ייעודי (מהסוג היקר ביותר) עולה $ 80 – 730 $ לחודש..


אבל יש הרבה אפשרויות בין לבין. ישנם מספר סוגים שונים של אירוח לבחירה, ומשתנים רבים ומשונים בהפעלה. אנחנו’אני אעבור את העלות של כל אחד מחמשת סוגי האירוח הפופולריים ביותר.

עלות לארח אתר

בסוף מאמר זה תוכלו לצפות לדעת:

 • איזה סוג אירוח אתה זקוק (אם לא תעשה זאת’אני כבר לא יודע)
 • כמה יעלה אירוח מסוג זה
 • שהם הספקים הזולים ביותר

לתת’מתחילים.

1

עלויות אירוח אתרים הוסברו

עלויות אירוח אתרים יכולות להשתנות, כאשר המחירים מתחילים עד $ 2.75 לחודש ומעלים את כל הדרך עד 729 $ – או אפילו יותר.. העלות תלויה במגוון גורמים, כגון סוג האתר שיש לך, כמה מבקרים חודשיים אתה מצפה שיהיה לך והאם אתה זקוק לשירותים נוספים כגון גיבויים אוטומטיים וחשבון דואר אלקטרוני..

הכרת סוג האתר שאתה רוצה להריץ – או להריץ כרגע – מקל יותר על סוג האירוח שאתה צריך. אתה’עלי גם להבין את רמת השירות שאתה זקוק להם.

בלוג וורדפרס פשוט, למשל, יכול להתחיל עם שירות אירוח משותף במחיר נמוך. לאחר שבלוג זה זוכה לפופולריות גבוהה, עם זאת, בהכרח הוא ידרוש אירוח מסוג חזק יותר עם מגבלות רוחב פס או אחסון בלתי מוגבלים..

ישנם חמישה סוגים של אירוח אנו’אני הולך לדון במאמר זה, מכיוון שהם הנפוצים ביותר על ידי בעלי אתרים.

אירוח משותף

זהו אירוח אתרים ברמה מתחילה. אם יש לכם אתר תנועה נמוך מאוד עם דף סטטי, או בלוג של וורדפרס, זו האפשרות הטובה ביותר. אירוח משותף הוא לרוב הצורה הזולה ביותר של אירוח אתרים, אך גם הפחות חזקה, מכיוון שהאתר שלך הוא אחד מרבים מהאתרים שחולקים משאבים של שרת בודד.

אירוח VPS

אירוח שרתים וירטואלי וירטואלי, או אירוח VPS, הוא הצעד הבא של אירוח משותף. ההבדל הגדול הוא שלכל דבר ועניין, זה נראה כאילו אתה’אתה מפעיל מחדש את השרת שלך. במציאות האתר שלך הוא עדיין אחד מכמה אתרים שמשתפים בשרת יחיד, אך ישנם פחות אתרים שמשתפים במשאבים – כלומר האתר שלך’הביצועים צריכים להיות טובים יותר.

אירוח ייעודי

באמצעות אירוח ייעודי, אתה משלם עבור השרת שלך. בדרך כלל, שירותים אלה מעוצבים לפי שכבות בהתבסס על מידת עוצמת השרת שלך, כמו גם אם מארח האינטרנט מנהל את השירות או שהעסק מנהל אותו באופן פנימי. לא כל ספק אירוח ייעודי מציע שירותים מנוהלים, אם כי יש כאלה.

אירוח בענן

אתה’בטח שמעתי דיבורים על “הענן,” מונח ערמומי שנועד לתאר שירותים מקוונים כמו Dropbox או OneDrive. משמעות הדבר למעשה היא מקבץ שרתים העובד יחד, כך ששירות אינטרנט לעולם לא יירד (או יירד לעתים רחוקות מאוד). אירוח בענן, אם כן, היא קבוצת שרתים הפועלת יחד בכדי להפעיל את אתר האינטרנט שלך. אם שרת אחד יורד, אחר מרים את הרפיון וכן הלאה. כפי שאתה יכול לדמיין, אירוח ענן לא’אני לא זול – אבל אם אתה יכול’אני לא יכול להרשות לעצמו אפילו כמה שעות של זמן השבתה, זו אולי האפשרות הטובה ביותר עבורך.

אירוח וורדפרס

לפני שנתחיל, בואו’יהיה ברור לגבי דבר אחד: אתה יכול להפעיל אתר וורדפרס כמעט בכל שירות אירוח אתרים. אירוח וורדפרס מנוהל אינו עוסק בהפעלת אתר וורדפרס כשלעצמו’זה לגבי קבלת שירות זה’מכוונת לצרכים של אתרי וורדפרס. זה כולל תכונות עיקריות כמו תמיכה 24/7 וגיבויים אוטומטיים, או פריטים אחרים שאתה לא יכול לקבל באמצעות אירוח משותף רגיל.

אינך בטוח איזה סוג אירוח מתאים לך ביותר? תוכלו לקרוא את ההשוואות שלנו בין:

 • VPS לעומת אירוח משותף
 • VPS לעומת אירוח ייעודי
 • וורדפרס מול אירוח ענן

זה’פירוט של כל שירותי אירוח אתרים שלנו. לפני שנחשוב על הפרטים של עלויות אירוח אתרים, זכור שככל שתכנית אירוח האינטרנט שלך גדלה בתכונות, היא בדרך כלל תעלה בעלות.

תסתכל על HostGator’תוכנית אירוח משותפת, למשל. אם אתה מתחיל עם התוכנית הזולה ביותר, אתה יכול להשתמש בתוכנית זו רק עבור דומיין יחיד (כתובת אינטרנט). עם זאת, שתי התוכניות בעלות שכבות גבוהות יותר מאפשרות תחומים ללא הגבלה. לשכבה הגבוהה ביותר יש יתרונות נוספים, כמו כלי אופטימיזציה למנועי חיפוש בחינם וכתובת IP ייעודית.

מחירי אירוח משותפיםככל שתבצע תוכנית אירוח משותפת יקרה יותר עם HostGator, כך תקבל יותר תכונות. אם אתה’אני רוצה לדעת יותר על ספקים שאנו ממליצים עליהם לכל סוג אירוח, עיין במדריכים שלהלן.

 • שירותי האירוח המשותפים הטובים ביותר
 • ספקי האירוח VPS הטובים ביותר
 • אירוח שרתים ייעודיים הטוב ביותר
 • ספקי האירוח הטובים ביותר בענן
 • מארחי וורדפרס הטובים ביותר

2

כמה עולה אירוח אתרים?

עכשיו תן’ראה מקרוב את העלויות של סוגים שונים של אירוח. הרבה מתמחר אתכם’אראה כאן תמחור פרסומי ראשוני, בו אתה משלם מחיר מסוים עבור סכום מסוים של חודשים או שנים של שירות. לאחר תום תקופת הקידום, העלות החודשית עשויה לעלות.

אירוח משותף

2.75 דולר – 15 דולר לחודש

אירוח משותף הוא המקום בו רוב האנשים מתחילים במסע אירוח אתרים.

מבין חמש ספקי האירוח המשותפים המובילים, DreamHost מציעה את תוכנית האירוח המשותפת הזולה ביותר במחיר של $ 2.59 לחודש בלבד. HostGator מגיעה בשנייה קרובה עם 2.75 דולר, בעוד Bluehost ו- InMotion’תוכניות האירוח המשותפות ברמת השכבה העליונה הן שתיהן בסוף היוקר יותר, ועולות $ 13.95 לחודש ו -14.71 $ לחודש בהתאמה.

תכנית כניסה לארח תכנית ברמה הגבוהה ביותר
בתנועה 6.39 דולר 8.49 דולר 14.71 דולר
HostGator 2.75 דולר 3.95 דולר 5.95 דולר
A2 אירוח 3.92 דולר 4.90 $ 9.31 דולר
Dreamhost 2.59 דולר 5.95 דולר
Bluehost 3.95 דולר 5.95 דולר 13.95 $

אירוח VPS

5 $ – 80 $ לחודש

אירוח VPS הוא הצעד הבא של אירוח אתרים משותף כאשר התנועה מתחילה לעלות באתר אינטרנט.

מבין חמשת ספקי האירוח VPS המובילים שלנו, Bluehost ו- iPage שניהם מציעים את תוכניות האירוח VPS הזולות ביותר במחיר של 19.99 $ לחודש לכל תכניות ברמת הכניסה, בעוד iPage מציעה גם את תוכנית ה- VPS העליונה ביותר, במחיר של 79.99 $ לחודש. בממוצע Bluehost הזול ביותר מבין שלוש התוכניות.

תכנית כניסה לארח תכנית ברמה הגבוהה ביותר
בתנועה 29.19 דולר 47.39 דולר 69.34 דולר
A2 אירוח 32.99 $ 46.19 דולר 65.99 $
Bluehost 19.99 $ 29.99 $ 59.99 $
iPage 19.99 $ 47.99 $ 79.99 $
HostGator 29.95 $ 39.95 $ 49.95 $

אירוח ייעודי

80 $ – 730 $ לחודש

אם אתה’החלטנו לשלם עבור השרת שלך, התנועה בטח מתחילה להיות די רצינית והצרכים שלך מגדלים את תוכניות האירוח הנמוכות ביותר..

אירוח ייעודי הוא מהסוג המשתנה ביותר. מבין חמש ספקי האירוח הייעודיים המובילים שלנו, התוכנית הזולה ביותר מגיעה מ- Bluehost במחיר של $ 79.99 לחודש. תוכניות אמצע שכבה מתומחרות בין $ 99.99 לחודש ל- $ 349 לחודש. התוכנית היקרה ביותר היא Siteground’התוכנית העליונה של 729 $ לחודש.

תכנית כניסה לארח תכנית ברמה הגבוהה ביותר
HostGator 118.99 $ 138.99 $ 149.00 $
Bluehost 79.99 $ 99.99 $ 119.99 דולר
בתנועה 105.69 דולר 166.59 דולר 238.99 $
A2 אירוח 141.09 דולר 207.49 דולר 290.49 דולר
SiteGround 269 ​​דולר 349 דולר 729 דולר

אירוח בענן

4.50 $ – 240 דולר לחודש

אירוח בענן הוא אליו אתה פונה כאשר השבתה עשויה להיות קטלנית לעסק שלך. צורת אירוח זו מוודאת שיש’זה תמיד שרת בהישג יד, מוכן לספק את אתר האינטרנט שלך לעולם.

אירוח בענן זול יחסית. מבין חמשת הספקים המובילים שלנו, התוכנית הזולה ביותר מגיעה מ- DreamHost במחיר של $ 4.50 לחודש בלבד. יכולה להיות שונות מאוד במה שאתה מקבל עם תוכנית אירוח בענן, וזה בא לידי ביטוי בעלות; HostGator’התוכנית היקרה ביותר לאירוח ענן עולה 9.95 $ לחודש בלבד, בעוד SiteGround’זה 240 $ לחודש.

תכנית כניסה לארח תכנית ברמה הגבוהה ביותר
A2 אירוח 5 $ 10 דולר 15 דולר
SiteGround 80 $ 160 דולר 240 דולר
בתנועה 21.04 דולר 42.24 דולר 69.34 דולר
HostGator 4.95 דולר 6.57 דולר 9.95 $
Dreamhost 4.50 $ 12 $ 48 דולר

אירוח וורדפרס

4.99 דולר – 290 דולר לחודש

התוכניות הללו מיועדות למי שזקוק לשירותים ייעודיים ומתמחים המיועדים רק לאתרי ובלוגים של וורדפרס.

שוב, יכול להיות הבדל לא קטן במה שאתה מקבל מתוכנית אירוח וורדפרס אחת לאחרת, וזה בא לידי ביטוי במחיר. מבין חמשת ספקי האירוח המובילים בוורדפרס, SiteGround מציע למעשה את התוכנית הזולה ביותר במחיר של $ 3.95 לחודש. מנועי WPE’התוכנית העליונה ביותר היא המחיר הנמוך ביותר במחיר של $ 290 לחודש.

תכנית כניסה לארח תכנית ברמה הגבוהה ביותר
Bluehost 19.95 $ 29.95 $ 49.95 $
A2 אירוח 11.99 $ 18.99 $ 36.98 דולר
בתנועה 4.99 $ 8.99 $ 11.99 $
מנועי WPE 35 $ 115 דולר 290 $
SiteGround 3.95 דולר 5.95 דולר 11.95 דולר

3

עלויות אירוח אתרים נוספות שיש לקחת בחשבון

חבילת אירוח היא דבר אחד, אך לעתים קרובות יש כאלה “מוסתר” עמלות שייתכן שלא באמת תחשוב עליהן עד שאתה’מחדש כבר פועל. מעבר לחבילת האירוח, למשל, עליך להיות בעל תחום. לפעמים רישום שם הדומיין שלך נכלל בחבילת האירוח שלך, ואילו בפעמים אחרות אתה פונה לרשם דומיינים.

כאן’פירוט של כמה מהעלויות הנוספות שעליכם לקחת בחשבון.

רישום שם דומיין

בדרך כלל עולה 10 עד 15 $ לשנה

כשאתה מנהל אתר אתה צריך שם תחום. זוהי כתובת האינטרנט ששמת על כרטיסי הביקור שלך, שקיות הקניות וחומרים שיווקיים אחרים של החברה. רוב האנשים בוחרים שם דומיין. Com, אך אתה יכול גם לבחור מבין סיומות .net, .biz או סיומות ספציפיות למדינות כגון .ca או .us.

לרישום שמות דומיין יש כמה עמלות נוספות משלה, כגון הגנת פרטיות, השומרת את שמך וכתובתך מחוץ לרשימות WHOIS ציבורית.

זה’כמו כן כדאי לציין כי שמירת רישום שמות הדומיין שלך אצל ספק שירותי אירוח אתרים אינה תמיד הבחירה הטובה ביותר. אם אי פעם תרצה לעזוב את מארח האינטרנט שלך, הרישום של הדומיין שלך בשירותים כמו Domain.com או GoDaddy מקל עלייך’אנו נמנעים מהטרחה (והעלות הפוטנציאלית) בהעברת הדומיין שלך לרשם חדש.

עלות רישום תחום godaddyאתה יכול לקנות שם דומיין מותאם אישית לאתר שלך מספק האירוח שלך, או מרשמי תחום כמו GoDaddy. עיין בפירוט המלא שלנו עלויות של שם תחום למידע נוסף.

Office 365 או G Suite

הוספת דוא”ל עסקי וסוויטות פריון עולה בדרך כלל 6 עד 15 דולר לחודש

לא כל המארחים מספקים שירות זה, אך מספר מהם מאפשרים לך לרכוש חשבונות עסקיים עבור G Suite או Office 365 במחירים משתלמים. התוצאה הסופית היא שתוכל לקבל את הדוא”ל העסקי שלך ב- Gmail או Outlook.com.

תעודות SSL

משתנה בחינם ל- 450 דולר לשנה, כאשר המחיר הממוצע עומד על 50 דולר

כשיש לך אישור SSL, האתר שלך מקבל את המנעול הירוק הקטן הזה בסרגל הכתובות של הדפדפן. זהו חובה לכל דף אינטרנט המטפל בעסקאות פיננסיות, או במקום בו משתמשים צריכים להיכנס לאתר. אתרים רבים בוחרים להשתמש ב- SSL גם כשהם’הם רק דפים פשוטים המציגים מידע, מכיוון שגוגל מעדיף לעתים קרובות אתרים המשתמשים ב- SSL על פני אלו שלא תורמים להם’t.

בימינו, מרבית מארחי האינטרנט מספקים תעודות SSL בחינם עם התוכניות הבינוניות עד הגבוהות; עם זאת, זכור כי אם יש לך את הידע הטכני להתמודד עם שורת הפקודה, אתה יכול לקבל אישור SSL בחינם באמצעות Let’הצפנה.

עלות תעודת ssl אירוח a2אתה יכול לקנות מגוון תעודות SSL מובחרות מ- A2 Hosting המאבטחות את האתר שלך ואת נתוני המבקר שלך. רוצים לחסוך באבטחה? בדוק את הדירוג שלנו של 10 ספקי אירוח SSL בחינם הטובים ביותר.

נעילת אתר

בדרך כלל עולה כ 24 $ לשנה

לא כל מארחי האינטרנט מציעים אבטחה נוספת של SiteLock כחלק משירותיהם, אך אלה שבדרך כלל גובים כ -2 $ לחודש. SiteLock מציע תכונות כמו סריקות זדוניות יומיומיות, חומות אש ליישומי אינטרנט והגנה מפני התקפות DDoS. השאלה אם SiteLock שווה את הכסף היא דיון מקוון, אבל ניצחנו’אני לא נכנס לזה כאן. חלק ממארחי האינטרנט מציעים גם שירותי SiteLock בחינם כחלק מהחבילות שלהם.

שירותי גיבוי ושחזור אתרים אוטומטיים

גיבויים לאתרים עם מארחי אתרים הם לרוב בחינם, אך עשויים לעלות 2 $ לחודש ומעלה

בדיוק כמו המחשב האישי שלך בבית, כדאי להעתיק את קבצי האתר שלך למיקום אחר שאינו שרת מארח האינטרנט שלך למקרה שהדבר הגרוע ביותר יקרה. חלק מהתוכניות כוללות גיבויים בחינם, ואילו אחרות זכו’לא לגבות כדי לשמור את הגיבוי, אך עשוי לחייב אותך בדמי שחזור אם הנתונים שלך ייעלמו.

זכור שאתה יכול לגבות את האתר בעצמך, אבל בדרך כלל זה לוקח קצת ידע טכני. אתה’עלי גם לנהל את הגיבויים שלך כדי לוודא שהם’עובד מחדש ומעתיק נכון.

רוצה מידע נוסף? עיין במדריך שלנו לעלויות תחזוקת אתרים כדי לראות היכן אירוח אתרים משתלב עם הוצאות אחרות. 4

כמה עולה לארח אתר: סיכום

עכשיו אתה יודע כמה צריך לארח אירוח אתרים, בהתבסס על סוג האירוח שאתה צריך, מהשירותים שאנו ממליצים עליהם. בהחלט יש מגוון רחב של אפשרויות תמחור, כאשר אירוח עולה בין 2.75 $ ליותר מ- 700 $ לחודש..

אם תבחר בתכנית במחיר גבוה יותר, או במשך הרבה מאוד שנים במחיר נמוך יותר, מארחי אתרים רבים מציעים אחריות מוגבלת לזמן חזרה. אלה נמשכים לרוב בין 30 ל- 90 יום. ככה תוכלו לנסות את השירות, ואם לא תעשו זאת’לא אוהב את זה, אתה יכול להתרחק מבלי לאבד את ההשקעה שלך.

לסקירה, הנה חמשת סוגי אירוחי האינטרנט בהם הסתכלנו, יחד עם טווחי המחירים שלהם:

עלות לארח אתר:

 • אירוח משותף: 2.75 דולר – 15 דולר לחודש
 • אירוח VPS: 5 $ – 80 $ לחודש
 • אירוח ייעודי: 80 $ – 730 $ לחודש
 • אירוח בענן: 4.50 $ – 240 דולר לחודש
 • אירוח וורדפרס: 4.99 דולר – 290 דולר לחודש

הנושא החשוב שיש לזכור באירוח אתרים הוא סוג האתר שאתה’הפעלת מחדש לרוב תכתיב את סוג אירוח אתרים שאתה זקוק לו.

אתרי מתחילים כמעט בכל הקטגוריות צריכים לעבור עם אירוח משותף. אירוח VPS, Dedicated ו- Cloud מיועד לאתרים פעילים יותר, כאשר האחרונים חשובים יותר עבור אתרים שיכולים לעשות זאת’לא יכול להרשות לעצמי השבתה. אירוח וורדפרס, בינתיים, מיועד במיוחד לאתרים מבוססי וורדפרס שרוצים את התמיכה והתכונות המתמחות אשר הצליחו לספק שירותי אירוח וורדפרס..

פעם אתה’יש לך תוכנית האירוח שלך שנבחרה, דון’אל תשכח לקחת בחשבון את התוספות שדיברנו עליהם. אתה’אני אהיה בדרך להפעיל אתר פעיל ומתוחזק תוך זמן קצר.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map