סקירת מחירים על אתר SiteGround 2020

אתר SiteGround ידוע בזכות אמינותו ולקוחותיו המאושרים. למעשה, ספק האירוח מתהדר ב- דירוג אושר 99.7% מאלו המשתמשים בשירותו.


אבל מה עם SiteGround’תמחור? האם התכניות שלה טובות לכסף? והאם הוא מציע הנחות מיוחדות? למטה, אנחנו’אני אענה על כל זה ועוד.

מומחה בונה אתרים עובד מתוך אמונה שכל מי שצריך אתר צריך להיכנס לרשת בצורה היעילה ביותר.

סקירת SiteGround

על מנת לעזור לכם לגלות באיזה דרך מדובר, אנו’יש לך שעות של מחקר כדי למצוא לך את התכונות והעסקאות הטובות ביותר. לאלה שממהרים, הנה’מבט ראשון על ביצועים טובים של SiteGround במחקר שלנו על כמה תחומי אירוח מרכזיים, כולל כל זה חשוב ‘ערך’ ציון:

כפי שאתה יכול לראות, SiteGround’ציון הערך לכסף נראה די ממוצע. מה’עם זאת, החשיבות היא היכולת לנפות את התוכניות המוגזמות שלה ולחשוף את התוכניות בעלות ערך אמיתי – שאנו’אני אדגיש לאורך כל הדרך.

אם אתה רוצה להסתכל יותר על כל מה ש- SiteGround עוסק, קרא את הסקירה הייעודית שלנו בנושא SiteGround.

מידע נוסף

שירותי אירוח אתרים הטובים ביותר – גלה מיהם 11 הספקים המדורגים המובילים

תרשים השוואה בין אירוח אתרים – הסתכל זה לצד זה בתכונות המוצעות

1

מחירי אירוח משותפים

אירוח משותף הוא האירוח הבסיסי והזול ביותר. אם אתה’אם אתה מחפש להשיג את האתר שלך באינטרנט כמה שפחות, אירוח משותף הוא הדבר הטוב ביותר שלך.

SiteGround’מבנה התמחור של אירוח אירוח משותף יכול להיות מעט מבלבל, אז נסח איתנו.

ל- SiteGround שלוש תוכניות אירוח משותפות, שנעו בין $ 3.95 לחודש ל- $ 11.95 לחודש. עם זאת, מחיר זה חל רק לטווח הראשון שלך, כלומר, פעם אחת’נגמרו (אתה יכול להתחייב לתקופת שנה, שנתיים או שלוש), אתה’אני יחויב במחיר מלא.

תמחור רגיל מתחיל מ- $ 11.95 לחודש. ה ‘מחירים מיוחדים’, כפי שמכנה אותם SiteGround, הם למעשה הנחות נאמנות. אם אתה מתחייב לשלם עבור אירוח בשלוש השנים הבאות מראש, נהדר! אתה’ll חסוך בין 66% ל- 70% בכל חודש.

מחירי אירוח משותפים של SiteGroundSiteGround’תמחור אירוח משותף זה די אמצע הדרך בהשוואה לספקיות מובילות אחרות.

העניין הוא שלא כולם’אני בטוח כל כך להתחייב לספק במשך כל כך הרבה זמן. אם אתה רק רוצה לשלם עבור שנה ולראות איך זה הולך, אתה’אני אשיג 12 חודשים רק בשעה ‘מחיר מיוחד’.

SiteGround’מחירי האירוח המשותפים הם גם באמצע הדרך. אתה יכול לקבל מחירים מוזלים (ומוצר טוב יותר) מזולים כמו HostGator או Bluehost, בעוד 1&1 IONOS אפילו מציע אירוח משותף תמורת דולר בחודש זו השנה הראשונה!

תכונות אירוח משותפות של SiteGround

להלן מספר תכונות עיקריות שאתה יכול לצפות מ- SiteGround, ואיך התוכניות שלה שונות זו מזו.

תכונה StartUp GrowBig GoGeek אבטחת SSL גיבויים יומיים לוח מחוונים cPanel SuperCacher תמיכה בעדיפות
&# 10004; &# 10004; &# 10004;
&# 10004; &# 10004; &# 10004;
&# 10004; &# 10004; &# 10004;
איקס &# 10004; &# 10004;
איקס איקס &# 10004;

אנו מעריכים שתנאים אלה עשויים להיות לא מוכרים, אז הנה’סקירה מהירה של משמעות כל אחד מהם:

אבטחת SSL – תעודה המאבטחת את האורח שלך’נתונים כשהם גולשים באתר האינטרנט שלהם ומתקיימים ביניהם אינטראקציה. אתה יכול לדעת אם לאתר יש SSL בסמל המנעול הקטן שליד כתובת האתר.

גיבויים יומיים – SiteGround מאפשר לך להחזיר את האתר למצב קודם אם אתה נתקל בבעיות. גיבויים אלה מתרחשים מדי יום, כך’זו הנקודה האחרונה שאתה’אוכל לשחזר מ-.

לוח מחוונים cPanel – חשוב על זה כמרכז הבקרה שלך. כמעט על ידי כל ספקי האירוח הגדולים, cPanel הוא לוח מחוונים בו תוכלו לבצע שינויים באתר שלכם ובאירוח שלו..

SuperCacher – לאחר שמישהו ביקר באתר שלך, SiteGround’s SuperCacher יאחסן עותק של הדף בו הם ביקרו. המשמעות היא שאם הם יחזרו לדף במועד מאוחר יותר, זה’אני נטען מהר יותר עבורם.

תמיכה בעדיפות – SiteGround מציעה תמיכה 24 שעות ביממה לכל לקוחותיה באמצעות כרטיסים, צ’אט חי וטלפון. אם אתה’בתכנית GoGeek, בקשות העזרה שלך יקבלו עדיפות לפני לקוחות אחרים.

8 שירותי אירוח משותפים הטובים ביותר – מצא את הספק המושלם שלך

6 ספקי אירוח משותפים בזול – אחרי מציאה? עיין באפשרויות התקציב הטובות ביותר

2

מחירי אירוח בענן

אירוח בענן נותן לך את האיזון המושלם בין כוח ובמחיר זול. במקום לקשור אותך לשרת אחד, זה מושך משאבים מהרבה מקומות שונים ויוצר ‘וירטואלי’ במקום זאת.

SiteGround מציע ארבע תוכניות אירוח בענן, כמו גם את היכולת ליצור תוכנית אישית משלך. קביעת מחירי התוכניות נעים בין $ 80 לחודש ל -240 $ לחודש, בעוד שתוכנית מובילה המותאמת אישית עשויה להחזיר לך $ 2,100 לחודש.

מחירי אירוח ענן של SiteGroundSiteGround’אירוח ענן זה גמיש מאוד ומאפשר לך לבחור את מגבלות המשאב שלך.

תוכניות אלה יקרות להפליא בהשוואה לספקים אחרים. אירוח A2, למשל, מספק אירוח בענן החל מ -5 דולר. SiteGround’השירות עשוי להיות חזק יותר, אך לדעתנו הוא לא עושה זאת’אני לא מתחייב בתשלום חודשי להשקות עיניים.

6 ספקי אירוח הטובים ביותר בענן – גלה כיצד לעלות בענן תשע עם המארחים הללו 3

מחירי אירוח ייעודיים

אירוח ייעודי מיועד לעסקים גדולים שאתריהם מושכים אלפי מבקרים בחודש. זה’זה נחשב לסוג האירוח החזק ביותר.

יש שלוש תוכניות אירוח ייעודיות ב- SiteGround, כולם יקרים להפליא. תוכנית הכניסה תחזיר לך $ 269 לחודש, ולשדרג, אתה’אני מסתכל על אחת מה- תוכנית כוח ($ 349 לחודש) או תוכנית סופר-כוח (729 $ לחודש).

מחירי אירוח ייעודיים ל- SiteGroundל- SiteGround שלוש חבילות אירוח ייעודיות שהן עוצמתיות מאוד, אך יקרות מאוד.

מהמחקר שלנו מצאנו כי HostGator היא הספקית הטובה ביותר לאירוח ייעודי. לא רק זה, HostGator’התוכנית היקרה ביותר עולה רק 20 $ יותר מ- SiteGround’s תוכנית כניסה. טירוף!

ל- SiteGround יש כמה תכונות מאוד עוצמתיות, עם זאת. השירות מנוהל באופן מלא עבורך, שם’תמיכה VIP 24/7, והשירות משתלב בצורה חלקה עם אתרים הבנויים בכל מערכות ניהול התוכן העיקריות, כולל וורדפרס, ג’ומלה ומג’נטו..

אתה יכול גם לבחור היכן תרצה שהשרת שלך ישוכן – בארה”ב, אירופה או אסיה. עצה היא שהשרת יהיה ממוקם קרוב למקום בו רוב האתר שלך’המבקרים מבוססים – ככל שהנתונים צריכים לנסוע פחות, כך האתר שלך יטען מהר יותר.

עם זאת, עדיין מצאנו את SiteGround’זה מתכנן להיות במחיר מופקע. 1&1 IONOS יצא בראש המחקר שלנו עבור ערך אירוח ייעודי לכסף.

תכונות אירוח ייעודיות של SiteGround

אירוח ייעודי קשור לכוח – כמה שטח אחסון אתה מקבל, מה מגבלות רוחב הפס שלך ומהירות האתר שלך’ביצועים. להלן תוכל לראות בדיוק עד כמה האתר שלך יכול להיות חזק בכל תוכנית.

כוח כניסה תכונה סופר כוח אחסון SSD RAM רוחב הפס ליבות מעבד
480 ג’יגה-בייט 960 ג’יגה-בייט 2 x 960 ג’יגה-בייט
16 ג’יגה 32 ג’יגה 64 ג’יגה
10 טרה-בתים 10 טרה-בתים 10 טרה-בתים
4 4 2X6

אחסון SSD – כונני מצב מוצק עוזרים לאחסן את האתר שלך’מידע זה. הם מודרניים יותר מכוננים קשיחים מסורתיים, ועוזרים לאתר שלך לטעון מהר יותר.

RAM – זיכרון גישה אקראית שונה ל- SSD בכך שהוא מאחסן נתונים באופן זמני. זה יעזור להפעיל את האתר שלך כשתתבקש, לפני שתמחק את הבקשה לאחר השלמתה. זה כך שניתן לאחסן מידע ללא הגבלת זמן.

רוחב הפס – רוחב הפס הוא העברת האתר שלך’הנתונים מהשרת שלו למחשב כאשר מישהו נוחת באתר שלך. ככל שיש לך רוחב פס רב יותר, אנשים יכולים לגשת לאתר שלך בו זמנית.

ליבות מעבד ניתן לחשוב על יחידות עיבוד מרכזיות כמוח של המחשב שלך. הם עוזרים בניהול משימות, ושומרים על כל מה שמתקתק. ככל שיש לך יותר, כך יותר ‘אינטליגנטי’ האתר שלך הוא, כלומר הוא יכול לבצע משימות במהירות רבה יותר.

9 ספקי אירוח מובילים מובילים – Who’זה הטוב מהטובים ביותר?

סקירה של HostGator גלה כיצד HostGator מעלה את התחרות שלה

4

מחירי אירוח בוורדפרס

אירוח וורדפרס תוכנן במיוחד עבור אתרים הבנויים על וורדפרס. זה מגיע עם שלל תכונות מגניבות ההופכות את אירוח אתר וורדפרס לסופר קל מאוד.

ישנן שלוש תכניות אירוח של וורדפרס ב- SiteGround. לכל דבר ועניין, מדובר באותן תוכניות ש- SiteGround משתמש לאירוח משותף, החל מ- $ 3.95 לחודש ל- $ 11.95 לחודש.

בדומה לאירוח משותף, מחירים אלה זמינים רק לתקופת ההרשמה הראשונית שלך, שיכולה להיות בין שנה לשלוש. לאחר מכן המחירים חוזרים לתעריפים הרגילים של $ 11.95 לחודש – $ 34.95 לחודש.

מחירי אירוח WordPress של אתר וורדפרסSiteGround’אירוח וורדפרס פועל מאותן תוכניות כמו אירוח משותף.

SiteGround הוא מומלץ אישית על ידי וורדפרס, ומציע תמורה נהדרת לכסף. לצורך ההקשר, וורדפרס’ ספקים מומלצים אחרים – Bluehost ו- DreamHost – מתחילים את התוכניות שלהם במחיר של $ 29.99 לחודש ו- $ 19.95 לחודש בהתאמה.

אם אתה מנהל חנות מסחר אלקטרוני בוורדפרס, אתה יכול אפילו לקבל אירוח ספציפי גם עבור WooCommerce. בקצרה, SiteGround’אירוח וורדפרס הוא אחד השירותים הטובים ביותר שלו.

תכונות אירוח וורדפרס של WordGround

מכיוון ש- SiteGround משתמש באותן תוכניות עבור אירוח וורדפרס שלה כמו אירוח משותף, התכונות זהות. עם זאת, אתה מקבל כמה תוספות וורדפרס שנוספו, אם כי זמינות בכל שלושת התוכניות. אלו כוללים:

התקנות בלחיצה אחת – SiteGround כולל פונקציה מובנית המאפשרת לך לשלב את אתר WordPress שלך עם לוח המחוונים cPanel בלחיצה אחת פשוטה בלבד..

עדכונים אוטומטיים – SiteGround מספק עדכונים אוטומטיים לכל תוכנות וורדפרס. עדכונים קלים מתרחשים אחת לשבועיים, ואילו הגדולים מתרחשים כל כמה חודשים. זה משהו ש’דאג לך.

8 מארחי וורדפרס הטובים ביותר – המילה ברחוב היא שמונת המארחים עבורך

סקירה של – חקור את WordPress’ ספק אחד מומלץ

סקירה של DreamHost – שינה קלה לאחר קריאה על כל מה שיש ל- DreamHost להציע

5

מחירי אירוח משווקים

אירוח משווקים הוא המקום בו אתם רוכשים שנה’שווה לארח, ואז למכור אותו למישהו אחר. זה’משתמשים בדרך כלל על ידי סוכנויות ומפתחי עיצוב אתרים שרוצים להציע ללקוחות יותר מסתם יצירת אתרים, או כאלה שמחפשים להקים חברת אירוח אתרים משלהם..

אירוח משווקים עובד בצורה שונה מאוד מסוגים אחרים של אירוח אתרים. אתה רוכש ‘נקודות זכות’, שהם המקבילה לשנה’שווה אירוח משותף. לאחר מכן ניתן למכור אותם לאחרים תמורת תשלום חודשי.

בעיקרו של דבר, אתה הופך למתווך בין ספק האירוח לאדם שאותו’ממש משתמש בשירות האירוח. SiteGround מציע שלושה שכבות תמחור שונות, המבוססות על כמה נקודות זכות אתה קונה.

קרדיט אחד עד ארבעה יעלה לך 49 דולר כל אחד. חמש עד עשרה עולים 45 דולר, בעוד ש -11+ הם 42 $. אתה צריך לקנות לפחות חמישה קרדיטים כדי להתחיל, ואתה יכול למכור אותם לכל אחד ובכל זמן.

מחירי אירוח מפיצי SiteGroundSiteGround’אירוח המשווקים עובד על מערכת אשראי. כל אשראי מייצג שנה’שווה אירוח משותף.

חשבו על אירוח משווקים כמו לבקש ממישהו לעצב עבורכם אתר וורדפרס. הם לא’לא WordPress בבעלותך, אבל הם’אתה בקיא מאוד, ועומד לרשותך. אם אתה מוכר אירוח, אתה צריך לדעת איך זה עובד, ועליך לתמוך במי שאתה מוכר לו.

5 ספקי אירוח המשווקים הטובים ביותר – מצא את הספק שעובד עבורך 6

מחירי אירוח ארגוני

אירוח ארגוני הוא תוכנית שתוכננה על ידך. אתה מחליט אילו משאבים אתה זקוק וכיצד האתר שלך יתארח. הספק ינהל את כל מה בשבילך, אבל מה שהם מנהלים זה לגמרי תלוי בך.

SiteGround’אירוח ארגוני מותאם לך. בגלל זה, אין תמחור קבוע, עם תוכניות העובדות על בסיס הצעת מחיר.

הדבר הטוב ביותר הוא ליצור קשר ישיר עם SiteGround כדי לדון בדרישות האירוח המדויקות שלך.

מקרה מקרה: GREENPEACE

דוגמה למקום בו SiteGround סיפקה חבילה ארגונית היא עם GreenPeace. לצדקה הסביבתית היו צרכים מאוד ספציפיים, מכיוון שהיא צפתה קפיצי ענק בתנועה בעת הפעלת א ‘להציל את האמזונס’ קמפיין.

SiteGround’הפיתרון של זה היה לבנות תוכנית אירוח על פני שני מרכזי נתונים – האחד מבוסס ארה”ב, השני באירופה – ותכנון תשתית ענן פרטית ליתירות גבוהה ללא כשל בנקודות איתות.

הודות ל- SiteGround, GreenPeace הצליחה לטפל בהצלחה בכל דוקרני התעבורה שהגיעו עם הסיקור התקשורתי הכבד, וכעת היא מתקרבת ליעד ההתרמה שלה..

עלויות נוספות של SiteGround

דבר אחד זה’זה חיוני בכדי להשיג את האתר שלך ברשת הוא רכישת שם תחום.

SiteGround מכסה הרבה דברים שייתכן שתצטרך לשלם עליהם במיוחד עבור ספקים אחרים – אבטחה, גיבויים, בניית אתרים וכו ‘- אך דבר אחד שתצטרך לממן עליו הוא שם תחום.

שם הדומיין שלך הוא מה שמופיע אחרי www. – לדוגמה: ‘websitebuilderexpert.com’

עלות הדומיין משתנה בהתאם לסוג הדומיין הרצוי – .com הוא הנפוץ ביותר, כאשר SiteGround גובה $ 15.95 לשנה עבור דומיינים אלה.

מחירי תחום SiteGroundאתה יכול לרכוש דומיין באמצעות SiteGround במקביל להירשם לתכניות האירוח שלו.

לקבלת פירוט מחירים מהיר של סיומות הדומיין הפופולריות ביותר, עיין בטבלה שלנו למטה:

מחיר תחום אתר תחום .com .נטו .org .מידע .co.uk
15.95 $ לשנה
17.95 $ לשנה
17.95 $ לשנה
17.95 $ לשנה
19.95 $ לשנה

מהו שם תחום? – המדריך שלנו למתחילים

תמחור אתרים: סיכום

ו… לנשום. זה’זה מציע את כל סוגי האירוח של SiteGround – כל תכניות התמחור האישיות שלו, תחת קורת גג אחת.

כעת עליך לדעת איזה סוג של תכונות אתר האינטרנט שלך זקוק, איזה סוג אירוח אתה זקוק ואיזו תוכנית מתאימה לצרכים האלה.

כדי לסכם מחדש, תוכלו לראות כאן את כל טווחי התמחור של הצעות SiteGround:

מחירי אירוח אתרים

 • אירוח משותף: $ 3.95 לחודש – $ 34.95 לחודש
 • אירוח בענן: 80 $ לחודש – 240 $ לחודש
 • אירוח ייעודי: 269 $ לחודש – 729 $ לחודש
 • אירוח וורדפרס: $ 3.95 לחודש – $ 34.95 לחודש
 • אירוח משווקים: 42 $ / אשראי – $ 49 / אשראי
 • אירוח ארגוני: ציטוט

כל התוכניות של SiteGround כוללות אחריות להחזר הכסף עבור 30 יום. זה אומר שאתה יכול לנסות כל תוכנית אירוח למשך חודש, ואם לא תעשה זאת’לא אוהב את זה, אתה יכול לבטל לקבלת החזר מלא. שם’זה ממש לא סיכון!

אם אתה’אתה עדיין לא בטוח, מדוע שלא תבדוק את אחת הספקיות המובילות האחרות שאנחנו’נבדק? אתה יכול לקרוא את סקירה כללית שלנו על מיטב מארחי האינטרנט, או להשוות אותם זה לצד זה בתרשים ההשוואה שלנו לאירוח אתרים.

שאלות נפוצות

כמה אמין הוא SiteGround?

SiteGround מאוד אמין. יש לו זמן uptime של 99.98%, כלומר האתרים שהוא מארח מופעלים רק למשך דקה אחת בממוצע בשבוע. זה’זה בלתי אפשרי עבור ספק אירוח להבטיח 100% זמן עבודה, אבל SiteGround’s 99.98% זה די נאה קרוב.

היכן הדירוג של SiteGround הוא אצלנו’נבדק?

די טוב, בעצם. זה פשוט החמיץ את המקום החמישי והגיע עם ציון כולל של 4 כוכבים מתוך 5. HostGator הוא הספק הכי טוב שאנחנו’בדקנו, ציון 4.6 כוכבים. עם זאת, הדבר באמת מסתכם הוא סוג האירוח האישי שאתה זקוק לו.

לאיזה אירוח האתר Site הטוב ביותר?

אירוח וורדפרס. זה’מומלצת כאחת משלושת הספקים המובילים על ידי וורדפרס עצמה, ומציעה תמורה טובה לכסף. יש לו גם אירוח ספציפי עבור WooCommerce, כך שהוא תומך גם במסחר אלקטרוני. היינו רוצים’עם זאת, אני לא ממליץ על אירוח ייעודי’במחיר מופרז.

מהו סוג האירוח הטוב ביותר לעסקים קטנים?

שוב, רוב זה מסתכם בעסק שלך’ צרכים אישיים – אך לצורך השירות הכולל, עליך להסתכל על HostGator, InMotion או Bluehost. כדי לקבל תחושה טובה יותר של שלושת הספקים הללו ועוד, קרא את המדריך שלנו לאירוח אתרים הטוב ביותר לעסקים קטנים.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map