תמחור מנועי WPE 2020

תמונה בהצגת תמחור של wpengineלפני שאתה נרשם ל- WPEngine, ישנם כמה דברים מרכזיים שכדאי לדעת. בעיקר, כמה תוכניות המחירים שלה? האם הם ערך טוב? ואיזה מהם הכי מתאים לך? לתת’תסתכל.


WPEngine היא ספקית אירוח לאתרי וורדפרס – למעלה מ- 90,000 אתרי וורדפרס, להיות יותר ספציפי!

WPEngine מציעה אירוח באתרים בכל הגדלים, אך אנו ממליצים עליה עסקים גדולים יותר מכל בגלל התכונות הכבדות והמחירים הגבוהים שלו. אם אתה’אתה לא משתמש בוורדפרס אז זכית’מאז להוציא הרבה מהסקירה הזו WPEngine מארח רק אתרי וורדפרס. לאלו מכם שאינם משתמשים בוורדפרס, ישנן אפשרויות רבות אחרות – קראו את הסקירה שלנו על ספקי האירוח הטובים ביותר!

למעשה, WPEngine לא’פשוט תציע אירוח לאתר שלך – זה הולך לקילומטר הנוסף מנהל את הכל בשבילך, כולל גיבויים אוטומטיים, עדכונים אוטומטיים והגנה מפני פריצות.

אז מה אתה משלם עבור שירות זה? WPEngine שומר על זה פשוט, עם ארבע תוכניות מחיר ללא עמלות נסתרות.

תוכניות מחיר wpengineל- WPEngine ארבע תוכניות מחיר שיסייעו בהיקף העסק שלך, והיא מציעה אחריות להחזר הכסף של 60 יום.

כפי שאתה יכול לראות, מנועי WPE’תוכניות המחיר שלה הן’לא הזול ביותר בשוק. מאמר זה יעמיק בפרטי כל תוכנית, כך שתוכלו לראות בדיוק מה תקבלו עבור כספכם.

1

כמה הם מנועי WPE’תוכניות?

ל- WPEngine ארבע תוכניות מחירים, החל מ 35 דולר לחודש לתכנית תמחור מותאמת אישית. שלא כמו המחירים שמציעים רוב ספקי האירוח, WPEngine לא’לא להפעיל מבצעים לקידום מכירות – המחירים שלו אולי נראים יקרים, אבל לכל הפחות, מה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל.

תוכלו להשוות בין תוכניות אלה לבין תכונות המפתח שלהן בטבלה שלהלן.

StartupGrowthScaleCustomמחיר חודשימחיר שנתיאחסוןרוחב הפס
/ חודשביקורי אתרים
/ חודשמספר האתרים
35 $115 דולר290 $הצעת מחיר בהתאמה אישית
350 דולר

1,150 דולר

2,900 דולר

הצעת מחיר בהתאמה אישית
10 ג’יגה-בתים20 ג’יגה30 ג’יגהעד 1 TB
50 ג’יגה200 ג’יגה400 ג’יגה400 ג’יגה+
25,000100,000400,000מיליונים
151525

דבר חשוב לדעת הוא של- WPEngine יש אחריות להחזר הכסף של 60 יום בתכניות ההפעלה, הצמיחה והקנה מידה שלה, כלומר אתה יכול להירשם ללא סיכון לחלוטין. אם אתה’אינך שמח, אתה יכול להחזיר את הכסף שלך כל עוד הוא’בתוך פרק זמן של 60 יום.

אתה’אני שם לב שאנו’כוללים גם את המחירים החודשיים והשנתיים – אם כי המחירים השנתיים אכן נראים מעט עיניים, אך זה’כדאי לדעת שתשיג ביעילות חודשיים חינם על ידי חתימה לתכנית השנתית.

2

תוכנית הפעלה

35 $ ​​לחודש, או 350 $ לשנה

תוכנית ההפעלה היא הזולה ביותר של WPEngine’תוכניות מחיר s, והוא נועד לתמוך ב- אתר קטן או בלוג. זה מגיע עם תכונות בסיסיות, כולל נפח אחסון של 10 ג’יגה-בתים ואתר בודד, אך יש לו גם כלים מפוארים שנזרקים בחינם.

תוכנית זו יכולה’אני לא תומך באתר גדול אנו ממליצים עליו לעסקים קטנים, או כאלה שרק מתחילים. WPEngine ממליץ על תוכנית זו לבלוגים, אך במציאות’זו לא בחירה אידיאלית – 35 דולר לחודש זה די תלול, במיוחד אם אתה’מחדש לא מרוויח כסף מהאתר שלך.

אתה יכול לקבל מושג כיצד למעשה WPEngine יקר לעומת ספקים אחרים בסקירתנו את מיטב מארחי העסקים הקטנים.

תכונות

מלבד תכונות האחסון והרוחב הפס הבסיסיות, תוכנית ההפעלה מגיעה גם עם מגוון של תכונות טכניות ומתקדמות כדי לעזור לאתר הקטן שלך להצליח. כאן’הצצה אל התכונות שאתה מקבל כשאתה נרשם לתוכנית ההפעלה:

 • אתר אחד כלול
 • אחסון של 10 ג’יגה-בתים
 • רוחב פס של 50 ג’יגה-בתים לחודש
 • אישורי SSL אוטומטיים
 • ערכות נושא של סטודיופרס 35+
 • אתרים הניתנים להעברה
 • מסגרת בראשית
 • סביבות פיתוח, שלב וייצור
 • PHP 7.3 מוכן
 • LargeFS
 • CDN גלובלי
 • ביצועי דף

בחלק מהתכונות הללו יהיו מתחילים שורטים את הראש, ואנחנו יכולים’אני לא מאשים אותם – אם אתה רק רוצה את היסודות, אתה’אני אשתפר טוב יותר עם הדולר שלך במקום אחר. עם זאת, אם יש לך ידע טכני כלשהו, ​​כלים אלה יעניקו לך שליטה רבה יותר על הפעלת האתר שלך.

עזרה ותמיכה

כל התוכניות מעניקות לך גישה למרכז התמיכה של WPEngine – למעשה, אתה לא’אפילו לא צריך להירשם כדי לגלוש באמצעות המאמרים, הסרטונים וההוראות שלה. עם תוכנית ההפעלה אתה מקבל גישה ל- WPEngine’s תמיכה בצ’אט חי 24/7, וזו תכונת עזרה שימושית.

כאשר בדקנו את התמיכה בצ’אט חי, קיבלנו תגובות די מהירות – קרא בקארילי והגיב לשאילתה שלנו כמעט באופן מיידי.

דוגמה לצ'אט חי wpengineאתה מקבל תמיכה בצ’אט חי בתכנית ההפעלה, שהיא בדרך כלל מהירה ומועילה. 3

תוכנית צמיחה

115 דולר לחודש, או 1,150 דולר לשנה

תוכנית הצמיחה נדיבה יותר מתוכנית ההפעלה, עם קצבאות גדולות יותר עבור תכונות כגון רוחב פס ושטח אחסון. יש לו את המשאבים לתדלק את האתר שלך’הצמיחה שלה, מבלי להחליף אותך בתכונות שאתה לא עושה’עדיין לא צריך.

כמו שאתה יכול לנחש מהשם, תוכנית זו מתאימה לאתרים עסקיים החווים צמיחה. הוא מציע כפול מהאחסון ומכפיל רוחב הפס של תוכנית ההפעלה, מה שהופך אותו לנקודת התחלה טובה יותר עבור רוב האתרים הקיימים.

תכונות

תמורת 80 דולר נוספים לחודש, תוכנית הצמיחה מרימה את הגבולות מתוכנית ההפעלה, ומעניקה לאתר שלך יותר מקום לנשום – ובכן, תגדל! השדרוג לתכנית הצמיחה מבטל את הנעילה של התכונות הבאות, מעל לאלה שנמצאו בתוכנית ההפעלה:

 • חמישה אתרים כלולים
 • אחסון של 20 ג’יגה-בייט
 • רוחב פס של 200 ג’יגה-בתים בחודש
 • תעודות SSL מיובאות

תכונות אלה נותנות לך את הכלים להפעלה אתר מקצועי יותר, ולשקול יעדים שאפתניים יותר לעסק שלך. תוכנית הצמיחה תומכת עד 100,000 ביקורים לחודש! האתר שלך יכול להתמודד עם התנועה המוגברת הזו בגלל העלייה ברוחב הפס, שהיא חיונית לאתר שגדל.

עזרה ותמיכה

למרות שעדיין יש לך גישה למרכז הצ’אט והתמיכה החי, עם תוכנית הצמיחה, אתה מקבל תמיכה טלפונית 24/7. זה שימושי במיוחד אם יש לך בעיות מורכבות או ייחודיות יותר שאתה צריך לפתור או לדון עם סוכן תמיכה.

4

תוכנית קנה מידה

290 דולר לחודש, או 2,900 דולר לשנה

תוכנית הסולם מוצגת כ- WPEngine’s תוכנית המחיר הטוב ביותר, עם יכולת צמיחה ושיפור אפילו יותר מתוכנית הצמיחה.

תוכנית זו היא הטובה ביותר עבור אתרים גדולים וצומחים במהירות – אתה לא’אל תכלול תכונות מהודרות במיוחד, אז אתה’משדרג מחדש בעיקר עבור אחסון נוסף, רוחב פס וקצבאות אתרים.

תכונות

תוכנית הקנה מידה עושה את מה שהיא אומרת על הפח – היא מעלה את גבולותיך, ונותנת לך את המשאבים להעצים את האתר שלך בזמן שאתה מגדיל. בתוכנית זו האתר שלך יכול להתמודד עד 400,000 ביקורים לחודש – אם אתה’אם זה פופולרי, אנו מברכים אותך!

כאן’זה מה שאתה מקבל עם תוכנית הסולם, לצד אותם תכונות כמו תוכנית הצמיחה:

 • 15 אתרים כלולים
 • אחסון של 30 ג’יגה-בתים
 • רוחב פס 400GB לחודש

אתה לא’לא לבטל את הנעילה יותר “טכני” תכונות בתוכנית קנה המידה – דברים כמו אישורי SSL מיובאים ונושאים של StudioPress נשארים זהים – אבל אתה מקבל גידול במשאבים שלך, עם להכפיל את רוחב הפס של תוכנית הצמיחה. פירוש הדבר שיש לך את הכוח והחדר באמת להגדיל את הפעולה שלך, ולדחוף את האתר שלך לשלב הבא!

עזרה ותמיכה

אתה מבין אותה רמה של עזרה ותמיכה בתוכנית קנה המידה כמו שאתה עושה בתוכנית צמיחה, כלומר יש לך גישה למרכז התמיכה, צ’אט חי ותמיכה טלפונית 24/7.

5

תוכנית אישית

הצעת מחיר בהתאמה אישית

התוכנית המותאמת אישית היא המתקדמים ביותר של WPEngine’תוכניות מחיר של זה, ויש לו את התכונות התומכות בעסקים גדולים מאוד. התוכנית הזו לא’לא קבעתי תמחור במקום זאת אתה פנה למומחה מכירות כדי לקבל הצעת מחיר בהתאמה אישית.

תוכנית זו בנויה עבור עסקים גדולים ואתרים קריטיים למשימה. אז אם אתה’אם אתה מרוויח דולרים גדולים או סומך לחלוטין על אתר האינטרנט שלך להישרדות העסק שלך, אז התוכנית המותאמת אישית היא בשבילך.

תכונות

אתה יכול להגיד שלום למגוון תכונות מרשים כשאתה נרשם לתוכנית המותאמת אישית. כמו גם לקבל כל הכלים מתכניות השכבה התחתונה, אתה גם מקבל גישה לתכונות מהודרות אפילו יותר כדי להעניק לאתר שלך את הטיפול המשובח:

 • 25 אתרים כלולים
 • אחסון של 100 ג’יגה-בתים ל- 1TB
 • רוחב פס 400GB
 • וורדפרס רב-אתרי
 • GeoTarget
 • ביצועי תוכן
 • שער SSH

לא רק שתכונות אלה פירושן שאתה מקבל שירות באיכות גבוהה יותר עבור אתר האינטרנט שלך, אלא שזה גם אומר שמבקרים באתר שלך מקבלים רמה טובה יותר של אינטראקציה. לדוגמה, GeoTarget מאפשר לך לזהות מאיפה מישהו מבקר, ולהראות להם תוכן זה’זה רלוונטי למיקום שלהם.

זה אומר שאתה יכול להציע יותר שירות מותאם אישית ורלוונטי דרך אתר האינטרנט שלך, שהוא חשוב במיוחד לעסקים גדולים.

עזרה ותמיכה

כאשר אתה’אם אתה מפליג על ספינה גדולה יותר, אתה זקוק ליותר ידיים על הסיפון ובהחלט יותר סירות הצלה למקרה שמשהו ישתבש. זה’למה התוכנית המותאמת אישית יש אפשרויות עזרה ותמיכה מרובות לרשות לקוחותיה.

יש לך גישה ל- WPEngine’זה מקורות תמיכה רגילים, אבל אתה גם מקבל onboarding יעוץ ו הערכת מוכנות, כדי לוודא שהכל בצורת ספינה ומוכן לדרך לפני שתכה לפרסם.

אם אתה רוצה אבטחה נוספת, אתה יכול לשלם עבור תוספות כגון ניהול הצלחת לקוחות ותמיכה בכרטיסים 27/7, אשר נמצאים’לא ניתן לקנות בתוכניות אחרות.

6

עלויות מדגם WPE נוספות

כל WPEngine’התוכניות של התוכנית כוללות מגוון תכונות הכלולות בחינם, המובנות באופן אוטומטי בתכנית שלך. עם זאת, עבור כל תוכנית יש גם מבחר תוספות העומדות לרשותך לרכישה תמורת עלות נוספת.

תוספות אלה הן אופציונליות לחלוטין, אז זהו’תלוי בך אם אתה רוצה לשלם קצת יותר עבורם. אנחנו’בחנו אותם ובכמה הם עולים, כך שתדעו בדיוק מה אתם’נרשמת מחדש ל -.

אתרים נוספים

יש מגבלות על מספר האתרים הכלולים בתוכנית שלך – תוכנית ההפעלה מאפשרת אוטומטית אתר אחד, למשל – אבל מה אם אתה זקוק ליותר? האם עליכם לשדרג לתכנית הבאה?

התשובה היא, לא! אתה יכול להוסיף אתרים נוספים לתכנית שלך, כלומר אתה’אתה לא תקוע עם התוכנית שלך’הגבלת עד שאתה’אתה מוכן לשדרג. אתרים נוספים אלה עולים 20 דולר לחודש כל אחד – אתה יכול להוסיף עד 24 בתוכנית ההפעלה, ואילו המספר שאתה’מותר להוסיף להוסיף עולה על תוכניות מתקדמות יותר.

תמחור wpengine תוספותזה’זה קל מאוד לבחור את התוספות שלך – פשוט סמן את האפשרויות שאתה’אני אוהב! הנה אנחנו’הוספנו אתר אחד נוסף, והסכום נוסף בסרגל הצד הימני.

ביצועי תוכן

מוסיף ‘ביצועי תוכן’ לתוכנית שלך נותן לך נתוני Google Analytics ספציפיים לוורדפרס לנתח היישר מלוח המחוונים של מנהל המערכת. זה יכול לתת לך תובנות יקרות ערך באתרך’ביצועים, וביצע שיפורים לתוכן שלך בהתבסס על תוצאות אלה.

דון’אל תדאג – אתה לא’לא צריך להיות מומחה של Google Analytics כדי ליהנות מכך!

הוספת ביצועי תוכן למחירי התוכנית שלך 25 דולר לחודש נוסף על המנוי הרגיל שלך.

ביצועי תוכן wpengineביצועי תוכן מעניקים לך תובנה לגבי הביצועים של המאמרים והכותבים שלך, מה שחיוני לשיפור האתר שלך ולקבל יותר קוראים.

GeoTarget

זה כלול בחינם בתוכנית המותאמת אישית, אבל אם אתה רוצה GeoTarget לאתר שלך, אז אתה’מחדש במזל – אתה יכול לקנות אותו בקלות לאתר שלך. עם GeoTarget אתה יכול תגלה היכן נמצא מבקר, ולהעביר להם תוכן מותאם.

geotarget wpengineGeoTarget עולה 15 דולר לחודש ומאפשר לך לספק תוכן ממוקד ורלוונטי למבקרים שלך בהתאם למיקום שלהם.

אם זה’עם הצגת המטבע המקומי שלהם, או מודעות רלוונטיות עבור האזור שלהם, GeoTarget מאפשר לך ליצור תוכן מותאם אישית יותר למשתמשים שלך.

החדשות הטובות הן’זה גם לא יקר מדי – GeoTarget תחזיר אותך בדיוק 15 דולר לחודש, מה שהופך את זה ל התוסף הזול ביותר שתוכלו לבחור.

אבטחה גלובלית

אבטחת Global Edge כוללת שורה של תכונות אבטחה, כולל Cloudflare CDN, חומת אש ליישומי אינטרנט (WAF) והגנה על שירות מפוזר (DDoS)..

אבטחת קצה גלובליאם אתה רוצה הגנה נוספת באופן מקוון, אתה יכול להוסיף Global Edge Security לאתר שלך תמורת $ 30 לחודש.

בעיקרון, הוספת תכונה זו משפרת את האתר שלך’אבטחה בעזרת כלים טכניים אלה, וחוסך לך כמה כאבי ראש במהלך הדרך!

ההגנה לא’אני לא זול ב 30 דולר לחודש, אבל תלוי בגודל העסק שלך’סביר להניח שתחסוך יותר ממה שתוכל להפסיד אם האתר שלך ייפול מהתקף מגעיל.

WordPress Multisite

וורדפרס Multisite הוא תוסף שימושי המאפשר לך לרוץ מספר אתרי וורדפרס מהתקנה יחידה. זה מאפשר לך ליצור רשת של אתרים שכולם חולקים אותם נושאים ותוספים זהים.

זה יכול להקל על חייך’מחדש ניהול המון אתרים – זה’זה יעיל ויכול להיות הרבה יותר קל מאשר להתקין את WordPress שוב ושוב ולנהל את כל האתרים שלך במקומות נפרדים.

זה’זה לא לכולם, אבל אם תחליט ש- WordPress Multisite יתאים לצרכים שלך, אז אתה’אני צריך חילוף 20 דולר לחודש כדי לאפשר זאת באמצעות WPEngine.

wpengine wordpress רב - -תוכלו לגלות יותר אודות השימוש ב- WordPress Multisite, ואם כן’זה מתאים לך, ב- WPEngine’מאמר מועיל “מהו WordPress Multisite?”

תמחור מנועי WPE: סיכום

אנחנו’בחנו, בדקו וקדחנו למטה ל WPEngine’מתכנן תמחור, השווה אותם זה לצד זה ואז חושף את הפרטים של כל אחד מהם בנפרד. אפילו כיסינו את כל העלויות הנוספות שתרצו לתקצב עבורן – או להימנע מהן – בעת ההרשמה ל- WPEngine.

התוצאות הן ב: WPEngine’תוכניות המחירים של זה די יקרות, ובסך הכל דון’לא מציע ערך מדהים לכסף. הספק המתאים ביותר עבור עסקים גדולים, אך עבור מרבית האתרים תוכלו למצוא ערך טוב בהרבה במקום אחר.

אם WPEngine היא הספק המתאים לך, אז אתה’יש לנו ארבע תוכניות מחיר לבחירה – אלה נעות בין 35 עד 290 דולר לחודש, עם תוכנית מותאמת אישית לתמחור מותאם יותר.

עם זאת, אם נראה כי WPEngine הוא מעבר לתקציב שלך, או שפשוט לא שווה את ההשקעה, אז יש לך אפשרויות אחרות. אנחנו יכולים להמליץ Bluehost כספק האירוח הטוב ביותר בוורדפרס, עם מחירים החל מ- 2.95 דולר לחודש עבור אירוח משותף בוורדפרס.

A2 אירוח מציע גם שירות איכותי למשתמשים בוורדפרס, עם מחירים החל מ 3.93 דולר לחודש עבור תוכניות אירוח משותפות בוורדפרס.

בסופו של יום, אם אתה רק רוצה את היסודות ואתה על תקציב, WPEngine זכה’אני לא נותן לך את התמורה לכסף שאתה’מחדש מחפש. אבל אם אתה כן רוצה לנסות זאת, יש לו ערבות נדיבה של 60 יום להחזר הכסף ללא עמלות נסתרות – אתה יכול לעשות גרוע יותר!

תמחור מנועי WPE: שאלות נפוצות

האם אוכל לעבור מחיוב חודשי לשנתי, או להפך?

כן! אתה יכול לשנות את התוכנית שלך מחיוב חודשי לשנתי בפורטל המשתמשים שלך, או אם אתה רוצה לשנות משנה לשנה, אז אתה’אני רק צריך לשלוח דוא”ל

האם אוכל לשדרג מאוחר יותר?

כן! משתמשים מסוימים יצטרכו לשלוח דוא”ל לצוות החיוב לצורך שדרוג, בעוד שאחרים יכולים לשדרג פשוט על ידי כניסה לפורטל המשתמשים שלך. ברגע שיש, פשוט לחץ “שנה את התוכנית שלך” לבחור לאיזו תוכנית תרצה לעבור. אתה יכול אפילו לבחור תוספות נוספות לאתר שלך באזור זה אם ברצונך להוסיף לתוכנית שלך.

האם אוכל לשדרג לאחור או להסיר תוספות?

כן! עם זאת, זה יכול לקחת קצת יותר זמן מאשר להוסיף אותם. אתה צריך לשלוח דוא”ל

מה קורה אם האתר שלי מקבל יותר מבקרים ממה שהתוכנית שלי מאפשרת?

דון’אל תדאג, WPEngine ניצחה’לא לנתק את האתר שלך – אם יש לך עלייה פתאומית בתנועה, אתה’אני רק יחויב בעלות יתר של $ 2 לכל 1,000 מבקרים חודשיים נוספים. מערכת זו נועדה לאפשר לאתר שלך להתמודד עם התנועה המוגברת, מבלי לרוקן את חשבון הבנק שלך.

איזו תוכנית WPEngine היא הטובה ביותר?

שם’אין תשובה מוגדרת לאיזו תוכנית היא הטובה ביותר – זה’זה כמעט איזו תוכנית המתאימה לך ביותר. WPEngine מתייגת את תוכנית הקנה המידה שלה כתכנית הערך הטובה ביותר, אך עבור אתרים עסקיים קטנים עד בינוניים ביותר אנו’ממליץ להתחיל בתוכנית הצמיחה. הכל תלוי בתקציב שלך ובצרכים הספציפיים שלך!

האם יש ל- WPEngine מחירים לקידום מכירות?

לא, WPEngine כן’t לא מציע מחיר מוזל למשתמשים חדשים. זה יוצא דופן, מכיוון שרוב ספקי האירוח יגבו מחיר נמוך מאוד עבור הקדנציה הראשונה שלך, שתתחדש אז בקצב הרגיל. WPEngine אינו’אל תעשה זאת, כלומר בזמן שזה’זה יקר יותר, אתה לא’לא יפתיע כל הפתעות כשמגיע זמן ההתחדשות.

האם יש ל- WPEngine תוכניות אירוח זולות יותר?

לא – בעוד ספקי אירוח אחרים מציעים מגוון סוגי אירוח שונים בטווח מחירים, WPEngine מספקת אירוח וורדפרס מנוהל בלבד. פירוש הדבר שיש לו רק ארבע תוכניות מחיר אלה, במקום להציע תכניות מרובות כגון שיתוף, VPS ואירוח ייעודי.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map