نوشتن برای وب: 19 نکته برتر

Contents

راهنمای نهایی نوشتن برای وب

نوشتن تصویر برجسته برای وبنوشتن محتوا برای مخاطبان آنلاین با چالش ها ، قوانین و مشکلات خاص خود همراه است. مردم در همه جا هنگام نوشتن محتوای وب خود اشتباهات بزرگی مرتکب می شوند.


ما نمی خواهیم’می خواهم به آنها بپیوندی.

ما’دوباره مطمئن شوید که بیش از خطرات سفر مشترک قیام می کنید ، و شما را در مسیر ایجاد محتوای آنلاین خیره کننده قرار می دهید. رقابت خود را ضرب و شتم کنید ، خوانندگان خود را خیره کنید و با راهنمای کامل ما به وب سایت خود نفس بکشید.

ما’مهمترین قواعد نوشتن برای وب را پوشش خواهیم داد و بینشهای منحصر به فردی از متخصصان واقعی را که برای تولید محتوا ستاره ای برای زندگی تکیه می کنند ، برای شما به ارمغان می آورد..

حتی جوانب مثبت در نوشتن وب می توانند خواننده های خود را گیر بیاورند’ علاقه. آیا شما’این وبلاگ به راه اندازی مجدد وبلاگ ، نوشتن نسخه برای وب سایت تجاری خود یا مدیریت حساب های رسانه های اجتماعی ، توصیه های عملی را برای بهبود تعامل و افزایش تبدیل می دهد..

اولین نکته غیررسمی ما کوتاه نگه داشتن مقدمه است – بنابراین ما’د بهتر است به سمت چیزهای خوب بروید!

کارشناس سازنده وب سایت برای نوشتن اینفوگرافیک وب برای نوشتن اطلاعات وب

اینفوگرافیک مفید ما تمام 19 مرحله مورد نیاز برای نوشتن برای وب را نشان می دهد. در صورت صرفه جویی در مصرف آن ، اشتراک گذاری آن و هر زمان که به نکات مفید در مورد نوشتن نیاز دارید ، مجدداً به آن برگردید!

اگر یک لیست قدیمی قدیمی را ترجیح می دهید ، در اینجا’هر یک از مراحل دوباره:

19 قانون برتر برای نوشتن در وب

1 خواننده خود را تحقیق کنید
2 دشمن خود را بشناسید
3 از سرفصل ها استفاده کنید
4 خواننده خود را قلاب کنید
5 زبان را ساده نگه دارید
6 به خوانندگان بگویید که کجا هستند
7 اطلاعات مربوط به بار در جلو
8 مستقیم باشید
9 از لحن مکالمه استفاده کنید
10 فعال باشید ، نه منفعل 11 آن را کوتاه نگه دارید
12 با تصاویر بخشنده باشید
13 برای خوانندگان صفحه بنویسید
14 نوشتن خود را برای اسکیمرها و اسکنرها لایه کنید
15 ژارگون را کنار بگذارید
16 اثبات به درستی
17 دان’از میکروسکوپ خود غافل شوید
18 مراقب ابرداده خود باشید
19 سلام به رسانه های اجتماعی سلام کنید

حالا تو’با 19 قدم ساده ما کاملاً مسلح باشید ، برای تفصیل کامل هر یک ، به علاوه برخی از نکات اختصاصی جایزه متخصصان ، مطالعه کنید!

حالا تو’با 19 قدم ساده ما کاملاً مسلح باشید ، برای تفصیل کامل هر یک ، به علاوه برخی از نکات اختصاصی جایزه متخصصان ، مطالعه کنید!

اطلاعات بیشتر

 • ما را بررسی کنید نمودار مقایسه سایت سازنده وب سایت اگر ساخت وب سایت گام بعدی شماست – بهترین سازندگان اطراف را مقایسه می کند!
 • آیا برای شروع یک وبلاگ قصد استفاده از نکات مربوط به نوشتن وب متخصص ما را دارید؟ ممکن است نظر ما را در این زمینه پیدا کنید بهترین سیستم عامل های وبلاگ نویسی مفید.
 • به دنبال چیزی کمی خاص تر می گردید؟ ما نحوه نوشتن فراخوانی برای اقدام راهنما نکات تخصصی در مورد ایجاد نسخه کپی متقاعد کننده دارد.

قبل از اینکه تو شروع کنی

در این بخش ما’پوشش:

نکته شماره 1: در خواننده خود تحقیق کنید

نکته شماره 2: دشمن خود را بشناسید

شماره 1 خواننده خود را تحقیق کنید

قبل از قرار دادن قلم روی کاغذ – یا به عبارت دیگر ، انگشتان دست به صفحه کلید – باید ذهن خوانندگان خود را بدست آورید. آی تی’برای شناخت مخاطبان خود ضروری است تا بتوانید علاقه آنها را جلب کنید و نیازهای آنها را برآورده کنید. از خود بپرسید: چرا افراد به سایت من می آیند؟ آنها به دنبال چه می گردند?

وقتی جواب این سؤالها را گرفتید ، در آنجا باشید’فقط یک کار برای انجام دادن: آنچه را که می خواهند به خوانندگان بدهید.

خوانندگان موجودات ناخوشایند ، بی تاب و پرواز هستند – از زبان اشتباه استفاده می کنند ، یا اطلاعات اشتباهی به آنها می دهند ، و آنها’قبل از گفتن سایت خود را ترک می کنید “لطفا دان’برو.” در اینجا چند نکته برای رضایت مشتری آورده شده است:

 • ایجاد personas – سعی کنید بین سه تا پنج شخصیت ایجاد کنید که بخش های مختلف مخاطبان شما را نشان می دهد. شما می توانید این کار را از طریق مصاحبه با خوانندگان زندگی واقعی ، استفاده از داده های جمعیتی تحلیل سایت خود انجام دهید و به خوانندگان خود نگاهی چشمگیر بیندازید.’ پروفایل های اجتماعی.
 • نوشتن خود را متناسب با مخاطبان مورد نظر خود تنظیم کنید – از همان زبان خوانندگان خود استفاده کنید. اگر شما’دوباره برای دموگرافیک مسن تر می نویسید ، دان’از کلمات عامیانه نوجوان استفاده کنید ، و اگر هستید’برای مخاطبان انگلیسی یا آمریکایی دوباره بنویسید ، مطمئن شوید که’دوباره با استفاده از زبان و منابع صحیح.
 • دان’متوقف کردن سوالات – حتی یک بار تو’دوباره انتشار محتوای منظم ، دان’فرض کنید می دانید خوانندگان شما چه می خواهند. برای اطمینان از خواندن خوانندگان خود ، بررسی و تحقیق خود را ادامه دهید.

مشاوره از کارشناسان

جان پانل
جان پانل
, مدیر ارشد بازاریابی در دسترسی به ذخیره سازی خودکار

“یکی از مهمترین عناصر نوشتن برای وب ، شناخت مخاطبان شما است. چهار سال پیش ، ما ماهانه بیش از 100 بازدید ارگانیک به وبلاگ خود جذب می کردیم. با تغییر در تاکتیک ها ، ما شروع به نوشتن مطالب منظم ، با کیفیت و بهینه شده که به نفع بازدید کنندگان وب سایت ما باشد ، هدف قرار می دهیم و اکنون 2500+ بازدید ارگانیک در ماه تولید می کنیم.”

شماره 2 دشمنت را بشناس

هنگامی که خوانندگان خود را مانند آنها می شناسید’دوستان قدیمی هستند ،’زمان تحقیق برای رقبا است. شما باید دو نکته مهم را بدانید: رقبای شما چه کسانی هستند و چه کسانی هستند’دوباره انجام می دهی.

تحقیقات رقبا برای درک کارهایی که شما باید انجام دهید برای این است که خوانندگان بتوانند سایت خود را بیش از هر کس دیگری انتخاب کنند’s.

ابتدا باید رقبای اصلی خود را مشخص کنید. سعی کنید ده رقبای برتر خود را لیست کنید – اگر ایده ای ندارید ، می توانید با Googling از خدمات اصلی ، محصول یا موضوع خود مطلع شوید و ببینید کدام سایتهای دیگر بیشترین بازدید را دارند.

نکته برتر! می توانید از ابزاری مانند SEMrush استفاده کنید تا بفهمید کدام سایتها برای کلمات کلیدی خاص رتبه بندی می شوند ، و چگونه سایت خود را مقایسه می کند.

حالا می دونی کی هستی’باید پیروز شوید ، برای یک سهام مجازی کنار بیایید. نگاه کنید به چه نوع محتویاتی می پردازند’دوباره تولید می شود – آیا این فیلم ها ، پست های وبلاگ ، اخبار و یا بارگیری ها است؟ چی’سطح کیفیت؟ هر چند وقت یکبار محتوای تازه چاپ می کنند?

یک بار شما’مشخصات خوبی از رقبای خود کسب کرده اید ، می توانید مهمترین سؤال را مطرح کنید: چه کاری بهتر می توانم انجام دهم?

مشاوره از کارشناسان

لوک بودکا


لوک بودکا
, مدیر TopLine Comms

“درک کنید که چشم اندازهای شما به دنبال چه چیزی هستند و چرا آنها را جستجو می کنید’دوباره به جستجوی آن می پردازید. هنگام جستجوی آنچه در آینده شما جستجو می کنید ، به مطالبی که نگاه می کنید نگاهی بیندازید. سپس مطالب بهتری را بنویسید – به ترتیب!”

از خواننده خود دور نشوید

در این بخش ما’پوشش:

نکته شماره 3: از سرفصل ها استفاده کنید

نکته شماره 4: خواننده خود را قلاب کنید

نکته شماره 5: زبان را ساده نگه دارید

نکته شماره 6: به خوانندگان بگویید کجا هستند

شاید از مقایسه کاربران وب با حیوانات وحشی و همین موضوع شنیده باشید’دقیقاً همان چیزی است که ما’در اینجا صحبت می کنم. امروز’خوانندگان آنلاین در حال شکار برای اطلاعات هستند, اما آنها نمی دانند’می خواهم با از بین بردن وب معادل یک گاومیش غول پیکر ، انرژی زیادی مصرف کنید. درست مانند یک شیر طعمه خود را انتخاب می کند ، آنها دائماً در جستجوی مطالبی هستند که می توانند به راحتی هضم کنند.

اگر خواننده ای نیست’از آنچه می بینند خوشحال می شوید ، می توانید شرط بندی کنید’در عرض چند ثانیه. خشن ، درست است؟ خوشبختانه ، روش هایی وجود دارد که می توانید پیام های صحیح را ارسال کنید تا اهدا نکنید’خواننده خود را دور کنید.

شماره 3 از عنوان استفاده کنید

بهترین راه برای فورا خواندن خواندن استفاده از عناوین است. این نشانگر روشنی از صفحه شما است’محتوا ، بدون اینکه خواننده مجبور شود ، خب ، هیچ یک از آن را بخواند.

چه زمانی’آخرین باری که یک صفحه وب را از ابتدا تا انتها می خوانید ، بدون پرش به جلو یا بخش های اسکن؟ شرط می بندم که نبود’هر وقت اخیر.

سرفصل ها باعث می شود که خوانندگان بتوانند به سرعت مطالب و مطالب شما را بدست آورند و به بخشی که بیشتر مایل به خواندن آنها هستند بروند. به عنوان هایی مانند پست های امضا فکر کنید و خواننده را به خود جلب کنید’توجه و تکان دادن آنها در جهت درست.

عناوین همچنین باعث می شوند صفحه شما جذاب تر به نظر برسد. آنجا’هیچ چیز بدتر از این نیست که وقتی با یک متن عظیم متن روبرو می شوید’دوباره در اینترنت مرور می کنید!

نکته برتر! سرفصل ها برای خوانندگان شما عالی هستند ، اما آنها’برای سئو نیز مهم است. بهینه سازی خوب موتور جستجوگر به سایت شما کمک می کند تا در نتایج موتور جستجو رتبه خوبی کسب کند ، و داشتن سرفصل های خوب و ساخت یافته یکی از راه های مهم برای بهینه سازی سایت شما.

شماره 4 خواننده خود را قلاب کنید

چگونه خواننده خود را چنگ می زنید’به جای اینکه دکمه عقب را بزنید ، توجه آنها را جلب کنید و مقاله خود را بخوانید ? شما باید قلاب درست کنید.

همه ما عاشق کمی درام هستیم. بحث و جدال ، رمز و راز ، واقعیت های شگفت آور – همه آنها ما را با یک اثر کلیدی جلب می کنند: ما می خواهیم بیشتر بدانیم. اگر می توانید محتوای خود را با یک واقعیت ، یک سؤال ، یک نظر جنجالی یا حتی یک حکایتی شروع کنید ، شانس خوبی برای جذب خوانندگان خود دارید’ توجه.

نوشتن برای نوک وب خواننده خود را قلاب می کند

شماره 5 زبان را ساده نگه دارید

در مدرسه’مجدداً تشویق می شوید تا در هر فرصت ممکن ذهن خود را گسترش دهید و به اصطلاحنامه برسید ، نوشتن برای وب کمی متفاوت است. در واقع ،’کاملاً برعکس.

تو باید نوشتن خود را ساده نگه دارید – در حدود سطح شما’d انتظار داشته باشید افراد 12 ساله به راحتی درک کنند. این’درست است ، شما باید تصور کنید’برای دانش آموزان هفتم نوشتن!

با استفاده از زبان ساده’منظورم “گنگ زدن” محتوای عالی شما در حقیقت ، در واقع می تواند استعداد بیشتری را به وجود آورد تا نوشتن ساده به نظر خوب برسد. (حداقل ، که’آنچه ما دوست داریم فکر کنیم!)

زبان ساده قابل اسکن تر است ، باعث می شود مطالب شما در دسترس مخاطبان گسترده تری قرار گیرد و به افراد کمک می کند تا پیام شما را خیلی سریعتر درک کنند.

مثال

&# 10060؛ 1: نوشتن به زبان غیر پیچیده و قابل درک هنگام ایجاد محتوا برای مخاطبان آنلاین ضروری است ، به دلیل الگوهای خواندن و عادات که اغلب توسط خوانندگان آنلاین به تصویر کشیده می شود ، که با تاکتیک های بکار رفته هنگام خواندن انواع دیگر مطالب منتشر شده تفاوت زیادی دارد..

&# 10004؛&# 65039؛ 2: نوشتن به زبان ساده و کاربر پسند هنگام نوشتن برای وب کلیدی است. این به این دلیل است که مردم نمی دانند’مطالب آنلاین را بخوانید مثل این که یک کتاب بخوانند.

با کدام مثال بیشتر احتمال دارد که با آن درگیر شوید؟ مخصوصاً وقتی’دوباره روی تلفن خود هستید ، این مقاله را در پنج دقیقه اضافی بین جلسات در محل کار بررسی می کنید؟ چه دوست داشته باشی چه نه, “ساده” زبان جهانی وب است.

شماره 6 به خوانندگان بگویید که کجا هستند

چیزی که بسیاری از نویسندگان وب فراموش می کنند این است که خوانندگان شما ممکن است هیچ ایده ای درباره سایت شما نداشته باشند. برخلاف کتاب ، در آنجا’شروع ، میانه یا پایان ندارد و محتوای شما باید آن را منعکس کند.

هرگز فرض نکنید که خواننده شما در صفحه اصلی شما بوده است یا در مورد صفحه شما کاوش نکرده است – آی تی’احتمالاً آنها’فقط فقط در سایت خود گنگ زده اید و انتظار دارید که فوراً جواب دهید.

اگر شما’در حال نوشتن یک سری پست های بلاگ متصل یا راهنماهای مربوطه ، مطمئن شوید که به شماره قبلی پیوند می دهید تا خواننده شما بتواند به عقب برگردد و زمینه ای پیدا کند. اگر شما’دوباره موردی را مرور کنید ، مطمئن شوید که به سرعت آنچه را که در ابتدا است یادآوری کنید.

شما ایده را می گیرید. ما همیشه بررسی ها و مقایسه های خود را با توضیح مختصری که سازنده وب سایت انجام می دهد ، چگونگی کشیدن و رها کردن ، یا میزبانی چیست و چرا به آن احتیاج دارید ، قبل از ورود به گوشت مقاله ، شروع می کنیم..

افرادی که این چیزها را از قبل می دانند می توانند از پیش بروند ، اما از جمله این اطلاعات اطمینان حاصل می کنید که اهدا نمی کنید’هر خواننده ای را بیگانه کنید که به دنبال آن پاسخ ها بودند.

نوشتن برای نوک وب به خوانندگان بگویید که کجا هستند

خواننده خود را نگه دارید

در این بخش ما’پوشش:

نکته شماره 7: اطلاعات بارگذاری جلو

نکته شماره 8: مستقیم باشید

نکته شماره 9: از یک تن مکالمه استفاده کنید

نکته شماره 10: فعال باشید ، نه منفعل

نکته شماره 11: آن را کوتاه نگه دارید

نکته شماره 12: با ویژوالها سخاوتمند باشید

یک بار شما’موفق به خواندن خواننده خود شده اید’توجه ، باید آنها را در صفحه خود نگه دارید. این ساده تر از انجام گفته می شود. به طور متوسط ​​، مردم فقط حدود 20٪ کلمات را در یک صفحه وب می خوانند. (پس اگر شما’باز هم این مقاله را می خوانید – تبریک می گویم!)

در اینجا نکات و ترفندهای ساده ای برای بهره‌مندی بیشتر از خوانندگان شما آورده شده است’ محدوده توجه محدود.

شماره 7 اطلاعات بارگیری جلو

آیا شما شنیده اید که میانگین مدت توجه بشر اکنون کوتاه تر از ماهی ماهی است؟ ما’دوباره بیشتر از گذشته پریشان می شوید, از دست دادن غلظت بعد از گذشت بیش از هشت ثانیه.

تحقیقات اطلاعات دیجیتال اینفوگرافیکاعتبار: دنیای اطلاعات دیجیتال

به همین دلیل است’برای بارگذاری اطلاعات شما بسیار مهم است, به جای انتظار برای نتیجه گیری ، قسمت های آماده سازی کلید را در ابتدای قطعه قرار دهید.

این نیست’یک رمان آگاتا کریستی که در آن تعلیق ایجاد می کنید و جواب را به مردم می دهید در پایان. درعوض ، باید مهمترین اطلاعات را در اسرع وقت ارائه دهید.

شاید شما متوجه شده باشید که در ابتدای این مقاله ، ما آنچه را که می خواهیم پوشش دهیم را تشریح کردیم و سپس بلافاصله موارد لازم برای پیشگیری کلید را ذکر کردیم. این اطمینان را به خواننده می دهد که پاسخ های واقعی دریافت می کند ، هرگونه احساس کشیدن را از بین می برد و حتی به عنوان یک تیزر عمل می کند..

به عنوان مثال ، اگر شما’دوباره نوشتن یک قطعه مقایسه ، دان’منتظر بمانید تا پایان برنده شوید. به آنچه فکر می کنید فکر کنید’d می خواهید اگر خواننده هستید – بلافاصله جواب دهید ، سپس آنها را ترغیب کنید تا به مطالعه ادامه دهند “چرا” پشت استدلال شما.

با ارائه نسخه خلاصه ای از مطالب خود می توانید خواننده خود را باز کنید’کنجکاوی – شما’ثابت کردید که می دانید چه چیزی هستید’دوباره صحبت می کنیم ، و اکنون آنها می خواهند اطلاعات بیشتری کسب کنند!

شماره 8. مستقیم باشید

وقتی کسی برای مخاطبان آنلاین می نویسد ، اتصال آن دشوار است. صدای زیادی وجود دارد ، چگونه آنها حرف های خود را برای ایستادگی از جمع می گیرند?

ممکن است همین حالا کمی احساس سردرگمی کنید ، زیرا ما فقط از آدرس مستقیم استفاده نکردیم. آدرس مستقیم همان جایی است که شما در واقع به عنوان خواننده خطاب می کنید “شما.” دان’با مبهم درگیر شوید “آنها” یا منسوخ شده است “یکی” – آن یکی را برای شخصیت های Downton Abbey ذخیره کنید.

استفاده کنید “شما” برای پرداختن به خواننده خود ، از آنها استفاده کنید “ما” برای صحبت از نقطه نظر یک شرکت و استفاده “من” برای یک صدای فردی.

این مستقیم تر است و بلافاصله رابطه ای بین شما و خواننده شما برقرار می شود.

استثنائاتی وجود دارد ، مانند گزارش های خبری ، اما در کل این یک قانون مهم است که باید به آن رعایت شود. حتی وب سایت های بانکی و قانونی از زبان مستقیم برای جذابیت مخاطبان خود و شما استفاده می کنند’آن را در سراسر وب مشاهده خواهید کرد – همان “درباره ما” صفحات همه از آدرس مستقیم استفاده می کنند!

نوشتن برای نوک وب مستقیم است

شماره 9 از یک تن مکالمه استفاده کنید

زمان سوال: آیا ترجیح می دهید با دوستان خود گپ بزنید یا توسط کسی که از زبان رسمی و سخنرانی سخنرانی می کند سخنرانی کنید؟ ما’دوباره حدس می زنیم که ما جواب می دانیم ، و آن’چرا ما با صدای بسیار مکالمه ای از صدا می نویسیم.

این نمیخواد’برای همه وب سایت ها کار کنید ، اما اگر می توانید از زبان چیتی استفاده کنید ، ما آن را توصیه می کنیم. استفاده از کلمات آشنا ، پرسیدن سؤال ، پرت کردن گفته های شناخته شده و درج شخصیتی می تواند در درگیر خواننده شما بسیار طول بکشد.

به مارک ها ، وب سایت ها و وبلاگ های مورد علاقه خود فکر کنید – از چه نوع لحنی استفاده می کنند؟ آیا آنها از زبان روزمره استفاده می کنند و جملات آنها را بازیگوش می کنند؟ اگر چنین است ،’زیرا آنها’با هدف مستقیم مخاطبان خود و ایجاد تجربه خواندن شخصی قرار می گیرید.

و آن’دقیقاً همان کاری است که شما باید انجام دهید. بعضی اوقات ، به معنای خم کردن تعدادی از قوانینی است که در دبیرستان آموخته اید. این در ابتدا می تواند عجیب باشد ، اما به محض این که طعم آن آزادی را گرفتید ، شما’تلاش می کنم برگردم!

در اینجا چند نمونه از روش هایی که می توانید نوشتار خود را کمتر کنید آورده شده است ‘کاغذ دانشگاه’ و بیشتر ‘گپ گرفتن’:

 • جملات خود را بشکنید: می توانید جملات خود را کمی انتخاب کنید. می دانید ، برای تأکید مثل ما’دوباره انجام می دهی!
 • جملات را شروع کنید “اشتباه” مسیر: دوستداران گرامر در همه جا ، به دور نگاه کنید ، زیرا هنگام نوشتن وب می توانید جملات را با آنها شروع کنید “و,” “ولی,”, “بنابراین,” و “زیرا.” برو ، ما می دانیم که شما می خواهید.
 • جملات ویژه را در خط خود قرار دهید: اگر شما’یک نکته را دوباره بیان کنید ، یک عبارت خاص را تأکید کنید ، یا بخواهید خواننده چیزی را به خاطر آورد ، آن را در خط خودش قرار دهد. این همچنین می تواند در کنترل سرعت و طنز مؤثر باشد.
 • کمی گاه به گاه باشید: شما می توانید از صداهایی مانند phew ، اعتصابها (مانند این) استفاده کنید ، و حتی حکایات شخصی خود را برای ارتباط با خوانندگان خود به اشتراک بگذارید. مراقب باشید با این موارد کنار بیایید – آنها را با دقت جیره بندی کنید!
 • بگذارید صدای شما بدرخشد: نوشتن شما باید شرکت یا مارک شما را منعکس کند ، اما این نتیجه ای ندارد’منظورم از سبک منحصر به فرد خودتان است’ارزش افزوده را اضافه کنید به ما اعتماد کنید ، خوانندگان شما از تماس شخصی قدردانی می کنند!

این تکنیک ها به نوشتن خود کمک کنید تا انسانی تر صدا شود, که به نوبه خود به افراد کمک می کند تا با آنچه شما هستند ارتباط برقرار کنند’دوباره گفتن دان’چهره باشید – به خوانندگان خود اجازه دهید احساس کنند که شما را می شناسند.

مشاوره از کارشناس

اندی گولپی

اندی گلپیس, بنیانگذار و مدیر خلاق در MadeByShape

“اولین و اساسی ترین نکته من این است که خودتان باشید و نمایانگر شخصیت برند خود باشید. اگر شما’دوباره یک آژانس غیررسمی که مستقیم و مختصر است – به دنبال آن باشید. از طرف دیگر ، اگر شما’دوباره یک شرکت رسمی و رسمی است که هر روز لباس می پوشد پس از آن باید زبان این سایت را بیان کند.”

شماره 10 فعال باشید ، نه منفعل

این یک ترفند نوشتن خوب است که ممکن است فنی به نظر برسد اما در واقع آسان است هنگامی که می دانید چه چیزی را جستجو کنید.

آی تی’زمانی که شما را معرفی کردیم در مقابل نوشتن فعال. برای اینکه در مورد آن فنی باشید ، وقتی با صدای فعال می نویسید ، موضوع جمله عمل را انجام می دهد ، در حالی که وقتی با صدای منفعلانه می نویسید ، موضوع عمل را دریافت می کند.

به نظر می رسد که پیچیده تر از واقعیت است ، بنابراین اجازه دهید’در عوض از یک مثال استفاده کنید اجازه دهید’این جمله معروف را می گیرید, “گربه روی حصیر نشست.” این با صدای فعال نوشته شده است. اگر آن را بازنویسی کنیم به طوری که آن’منفعل است ، می رود: “حصیر توسط گربه نشسته بود.” خیلی جذاب نیست ، همین است?

همیشه باید سعی کنید با صدای فعال بنویسید. دلیلش این است که’پردازش برای خوانندگان بسیار ساده تر است – درک کمتری از مغز ما طول می کشد ، یعنی ما’احتمالاً بیشتر از آن بخوانید.

نکته برتر! صدای منفعل هنوز هم می تواند ابزاری قدرتمند باشد. اگر می خواهید صوری تر یا معتبر تر به نظر برسید از صدای منفعل استفاده کنید. همچنین اگر به ویژه مفید باشد می تواند مفید باشد’دوباره با موقعیتهای ظریف سروکار دارید.

صدای غیرفعال بسیار مستقیم و شخصی تر از صدای فعال است و این باعث می شود که حیرت انگیز تر شود – این امر باعث می شود هنگام ارسال نامه به یک همکار یا تهیه یک شکایت ، آن را مفید واقع کنید..

مثلاً گفتن “تو نکردی’پروژه را به موقع به پایان برسانید” می تواند به برخی از درام های دفتر ناراحت منجر شود ، در حالی که “این پروژه به موقع به پایان نرسید” بسیار کمتر متهم است.

نوشتن با صدای فعال همچنین به روشن نگه داشتن ، مختصر و تأثیرگذاری کمک می کند. نوشتن منفعل می تواند مبهم و واژگان باشد و باعث می شود خواننده را به جای ارائه پیام خود به وضوح مخاطب قرار دهید.

نوشتن برای نوک وب فعال باشد نه منفعل

شماره 11 آن را کوتاه نگه دارید

آی تی’یکی از اصلی ترین قوانین نوشتن برای مخاطبان آنلاین: شما نیاز دارید تا حد ممکن در چند کلمه به نکت خود برسید. احکام طولانی ممکن است به دست ارنست همینگوی و جیمز جویس کار کند ، اما متاسفانه آنها’وقتی در وب می نویسید ، بزرگ و خیر باشید.

و آن’فقط جملات نیست ،. کلمات ساده ، جملات کوتاه و پاراگراف های جالب ، سه گانه طلایی نوشتن وب موفق است.

جملات و پاراگرافهای کوتاه به شما کمک می کند تا مختصر بمانید ، و خواننده خود را متوقف کنید که از نیمه خود نقطه را خاموش کند. آی تی’همه چیز در مورد نگه داشتن خواننده شما’توجه و به دست آوردن حداکثر استفاده از هر کلمه.

نکته برتر! سعی کنید در صورت امکان جملات خود را بیش از 25 کلمه نگه‌دارید و بندهای شما بیش از سه خط نباشد.

یک روش عالی برای آزمایش اینکه نوشتن وب شما بیش از حد واضح باشد استفاده از ابزار قابل خواندن است. اینها کار شما را اسکن می کنند و کلمات و جملات زیادی را انتخاب می کنند.

خوانایی ابزار قابل خواندنخواندنی ابزاری است که همه چیزهایی را که باید در مورد خوانایی نوشتار خود بدانید به شما می گوید.

ما’d توصیه می شود خواندنی ، که می توانید به صورت رایگان استفاده کنید. آی تی’به شما می گویم کدام کلمات و جملات خیلی طولانی است ، در کجای شما’از صدای غیرفعال استفاده کرده اید ، و حتی اینکه لحن شما رسمی تر باشد یا مکالمه باشد. شما همچنین نمرات کلی کسب می کنید – یک B یا بالاتر را هدف بگیرید.

شماره 12 با ویژوال ها سخاوتمند باشید

مقالات با تصاویر دارای 94٪ بازدید بیشتر از موارد بدون. بله ،’فقط نوشته های شما نیست’وقتی مهم هستی’دوباره ایجاد محتوای آنلاین – شما به تصاویر نیز احتیاج دارید.

آیا این’عکس ها ، فیلم ها ، اینفوگرافیک ها یا نمودارها ، تصاویر به افراد کمک می کند تا اطلاعات را پردازش کرده و توجه خود را جلب کنند.

چرا ما اینقدر به سمت تصاویر کشیده شده ایم؟ خوب ، مغزهای ما برای پردازش بصری کاملاً سفت و سخت هستند ، به این معنی که انسانها پردازش تصاویر را با سرعت بالا نسبت به متن آسانتر می کنند. بنابراین ، تصاویر نمی توانند’فقط آنجا زیبا باشید – آنها’برای اینکه خواننده خود را درگیر کنید ضروری است.

سعی کنید از تصاویری استفاده کنید که هم به موضوع شما و هم برای مخاطبان مورد نظر شما مربوط باشد. به عنوان مثال ، اگر شما را می شناسید’نوشتن برای دانشجویان کالج ، دان’از تصاویر مستمری بگیران که از بازنشستگی خود استفاده می کنند ، استفاده کنید.

شما نمی’باید برای تصاویر حرفه ای هزینه زیادی (یا اصلاً) هزینه کنید. می توانید تصاویر رایگان و با کیفیت بالا را از سایت هایی مانند Unsplash بارگیری کنید یا اعتبار خود را از Adobe Stock پرداخت کنید.

یک راه خوب برای افزایش تأثیرات تصویری شما استفاده از تصاویر افراد است. آی تی’مشخص شد که افراد نسبت به عکس های بدون چهره به تصاویر با چهره توجه بیشتری می کنند – به عنوان مثال ، عکس های افراد در اینستاگرام 38٪ بیشتر از تصاویر بی چهره لایک دریافت می کنند!

چهره ها به ایجاد احساس همدلی در خواننده شما کمک می کنند و حتی می توانند در جایی که خواننده شما توجه آنها را معطوف می کند تأثیر بگذارد.

مطالعات ردیابی چشم نشان داده است که ما در تصاویر نگاه مردم را دنبال می کنیم. پس اگر شما’به عنوان مثال ، این می تواند یک روش خوب برای امتحان کردن خوانندگان خود به دکمه اشتراک باشد!

تصاویر به عنوان مثال superdrySuperdry از این تصویر در صفحه اصلی خود استفاده کرده است – توجه کنید که چطور نگاه افراد در تصویر به سمت تماس تعطیلات به فروشگاه برای اقدام هدایت می شود.

کسی را کنار نگذارید

در این بخش ما’پوشش:

نکته شماره 13: برای خوانندگان صفحه بنویسید

نکته شماره 14: نوشتن مقاله برای اسکیمرها و اسکنرها

نکته شماره 15: جارگون را کنار بگذارید

فارغ از توانایی یا تجربه فنی آنها ، اینترنت برای هر کس و هر کس وجود دارد. وقتی تو’مجدداً برای وب می نویسید ، باید مطمئن شوید که کلمات شگفت انگیز شما برای لذت بردن همه مناسب است!

شماره 13 برای خوانندگان صفحه بنویسید

خواننده صفحه نمایش برنامه ای است که محتوای روی صفحه را می گیرد (مانند متن ، تصاویر و پیوندها) و آن را در قالب قرار می دهد که افراد دارای اختلالات بینایی به راحتی می توانند مانند گفتار یا بریل از آن استفاده کنند..

آی تی’مهم است که به یاد داشته باشید که نوشته های شما برنده شد’فقط توسط خوانندگان مورد بررسی قرار می گیرد – در زیر موارد ساده ای وجود دارد که می توانید برای دستیابی بیشتر به مطالب خود برای انواع خواننده ها انجام دهید:

 • عناوین خود را ساختار دهید – خوانندگان صفحه اغلب از سرفصل ها برای پیمایش صفحات استفاده می کنند ، بنابراین حتماً خود را انجام دهید’با صفحه خود روشن و ساختار یافته اید’طرح یک سیستم ساخت یافته H1 ، سپس H2 ، سپس H3 خواهد بود و در صورت نیاز به H2 باز می گردند. دان’به عنوان مثال ، بین H1 و H6 پرش کنید ، زیرا این امر برای خواننده صفحه گیج کننده خواهد بود.
 • در متن alt خود توصیفی باشید – وقتی می توانید’شما یک تصویر را می بینید ،’متکی به متن alt توصیفی (تصویر است’توضیحات ، که وقتی روی آن معلق می شوید) ظاهر خواهد شد تا به شما بگوید تصویر نشان می دهد. متن Alt برای SEO نیز مهم است ، بنابراین به هر حال باید این کار را انجام دهید ، اما مطمئن باشید’تصویر کاملی در اختیار کاربران قرار می دهد.
 • پیوندهای خود را روشن کنید – به این فکر کنید که آیا پیوندهای شما به تنهایی معنا پیدا می کنند یا خیر. “اینجا کلیک کنید” نمیخواد’به این فکر کنید که کاربر در کجا ممکن است به پایان برسد!
 • در پخش خودکار فیلمها مراقب باشید – اگر یک خواننده صفحه نمایش متن را به گفتار تبدیل کند ، و سپس یک ویدیو شروع به پخش خودکار در صفحه شما می کند ، آن را’برای کاربر گیج کننده و کمکی خواهد بود. حداقل گزینه ای را برای خاموش کردن خودکار پخش ارائه دهید.
 • دان’مبهم است – مراقب باشید و به این فکر کنید که آیا صفحه شما برای شخصی که می تواند معنا داشته باشد یا خیر’آن را ببینید. به عنوان مثال ، در فرم don’فقط می گویم “برای تأیید اینکه این مطلب را خوانده اید ، تیک تیک بزنید.” یک خواننده صفحه ممکن است فرم را رد کرده باشد – در عوض ، مجدداً آنچه را که کاربر با آن موافقت می کند ، دوباره تکرار کند ، مانند: “ثبت نام در حال حاضر حضور شما را تأیید می کند. برای تأیید اینکه این مطلب را خوانده اید ، تیک تیک بزنید.”

نوشتن برای نوک وب برای خوانندگان صفحه بنویسید

چرا سعی نمی کنید سایت خود را با یک صفحه خوان بخوانید؟ این بهترین ایده را در مورد چگونگی دسترسی محتوای شما به افراد کم بینایی به شما می دهد و به شما نشان می دهد که در کجا هستید’قبلاً دوباره عمل میکنم!

برای اطلاعات بیشتر در مورد کارهایی که می توانید برای دسترسی بیشتر سایت خود انجام دهید ، این مقاله را بخوانید: من وب را برای یک روز با استفاده از صفحه خوان استفاده کردم

شماره 14 نوشتن مقاله خود را برای Skimmers و اسکنر

آی تی’غم انگیز است ، اما درست است – همه نمی خواهند با یک فنجان قهوه حل و فصل کنند ، پای خود را بالا بروند و قطعه شما را از ابتدا تا انتها بخوانند. بیشتر خوانندگان شما اسکیمر یا اسکنر هستند.

اسکیمرها و اسکنرها در اسرع وقت به دنبال اطلاعات خاص هستند. اسکیمرها در تلاشند تا به طور کلی نسبت به آنچه در صفحه است و اگر وجود داشته باشد ، احساس کنند’آنها چیزی هستند’لذت ببرید یا مفید بیابید اسکنرها کمی بیشتر توجه می کنند – آنها یک سؤال خاص در ذهن دارند و در حال شکار هستند.

‘چطور جرات می کنند که با نوشتن من مثل این رفتار کنند!’ ممکن است وسوسه شوید که فریاد بزنید – اما دان نکنید’تی اسکیمرها و اسکنرها سزاوار یک تجربه خواندن عالی هستند ، به خصوص که اکثر مخاطبان شما را تشکیل می دهند.

ما’چند نکته کلیدی را که می توانید برای درست کردن متن خود انجام دهید ، بیان کرد ‘قابل تهیه’ و قابل اسکن (و ما’شما آن را در نقاط گلوله قرار دهید ، زیرا همه اسکنرها و اسکنرهای آنجا هستند!)

 • استفاده از عناوین – دوباره ، عناوین بهترین دوست شما هستند!
 • از جسورانه استفاده کنید – برای برجسته کردن حقایق کلیدی یا عبارات مهم از آن استفاده کنید
 • از فضای سفید استفاده کنید – فضای سفید پاراگراف ها و تصاویر را احاطه کرده است. آی تی’مهم است که صفحه خود را شکسته و متن خود را نفس بکشید – این به خواننده شما اجازه می دهد’مغز نیز نفس می کشد
 • از لیست ها و نقاط گلوله استفاده کنید – آنها’هضم خوانندگان آسانتر است!
 • استفاده از جعبه ها – برای جلب خواننده می توانید اطلاعات مهم را در جعبه ها شکسته کنید’توجه

دان’احساس می کنید که همه کپی های دقیق و عمیق شما در حال هدر رفتن هستند. اگر هیچ چیز دیگری نباشد ، Google از محتوای با کیفیت و فرم بلند لبخند می زند ، بنابراین ایجاد نوشتن وب زیبا به سایت شما کمک می کند تا رتبه خوبی کسب کند.

شماره 15 ترک جارگون

فقط دان’تی استفاده کنید. جارگون.

حداقل ، اگر می توانید از آن جلوگیری کنید!

آنجا’هیچ راهی برای از دست دادن خوانندگان سریعتر از احساس احمق بودن آنها با اصطلاحات فنی طاقچه.

زمانهایی وجود دارد که’استفاده از جارگون غیرقابل اجتناب است ، به خصوص اگر شما باشید’در حال نوشتن در مورد فن آوری ، پزشکی ، و یا تجارت است. در اینجا ، در وب سایت سازنده خبره ، در مورد سازندگان وب سایت ، هاستینگ و حتی کد نویسی می نویسیم – ما’دیگر هیچ غریبه ای به jargon نیست!!

هنگامی که در نوشتار خود باید ژارگون را درج کنید ، حتماً ابتدا آن را به طور واضح برای خواننده خود توضیح دهید. اولین باری که از مخفف اختصاری یا مخفف استفاده می کنید (برای مثال SEO) نام مناسب را آورده و آن را توضیح می دهید تا خواننده شما بداند منظور شما چیست.

هرگز فرض نکنید که خواننده شما آنچه را می دانید بداند. به این ترتیب ، شما نمی دانید’هر کسی را که ممکن است یادداشت ژارگون را از دست داده است ، مستثنی کنید.

(اوه ، و سئو مخفف بهینه سازی موتور جستجو است ، فقط در صورت تعجب کسی.)

نوشتن برای نوک وب ژارگون را ترک کنید

نکاتی درباره ارسال

در این بخش ما’پوشش:

نکته شماره 16: به درستی اثبات کنید

نکته شماره 17: دان’t میکروسکوپ خود را نادیده بگیرید

نکته شماره 18: از ابرداده خود مراقبت کنید

نکته شماره 19: به رسانه های اجتماعی سلام کنید

خبر غم انگیز این است’همه برای نکات ما در مورد نوشتن نسخه واقعی وب شما – اما خبر خوب سرگرم کننده نیست’پایان دادن به آنجا: ما’شما باید چهار مرحله دیگر را نیز برای تسلط خود داشته باشید تا بتوانید مخاطبان خود را خیره کنید.

شما’ما خیلی نزدیک به یک استاد نویسندگی در وب هستیم ، بنابراین ما’مستقیماً به آنجا می رسم – آنجا’وقت برای هدر دادن نیست!

شماره 16 اثبات خواندن مناسب

نوشتن مقاله خود را از طریق بخوانید. سپس دوباره آن را بخوانید. سپس استراحت کنید ، قهوه بخورید ، پیاده روی کنید و سر خود را پاک کنید. سپس دوباره آن را بخوانید.

نوشتن برای نوک وب اثبات را به درستی بخوانید

اثبات قرائت یک قدم اساسی است. اگر هرگونه خطای املایی یا خطایی در نسخه نهایی رخنه کند ، می تواند به طور جدی روی خواننده شما تأثیر بگذارد’به آنچه شما اعتماد دارید اعتماد دارید’دوباره گفتن این کار نمی کند’به عنوان حرفه ای یا قابل اعتماد روبرو شوید!

نکته برتر! دان’سعی کنید خواندن اثبات خود را انجام دهید. اطمینان حاصل کنید که زمان کافی را برای تألیف مناسب قبل از مهلت انتشار بگذارید.

توصیه می کنیم قبل از انتشار ، حداقل یک نفر دیگر را برای مطالعه اثر خود بخوانید. آی تی’خوب است که یک جفت چشم تازه پیدا کنید’آسان است که هنگام هرگونه خطای کوچک کور شوید’مدتی روی یک قطعه کار کرده ام.

شماره 17 دان’t میکروسکوپ خود را نادیده بگیرید

میکروکوپی بخشهای کوچکی از کپی را توصیف می کند که به کاربران در جهت یابی در وب سایت کمک می کند. پیام های خطا و دکمه های پیوند هر دو نمونه میکروسکوپ هستند.

میکروسکوپ صفحه خطای eharmonyاین صفحه خطا از eharmony نمونه ای از میکروسکوپ است! این کار نمی کند’کاربر را رها کنید ، اما گزینه های زیادی برای ادامه استفاده از سایت به شما می دهد.

در زیر نکات اصلی ما برای تهیه میکروسکوپ خوب:

 • خطاب به خواننده خود’نگرانی ها – شما’وقتی شرکتها قول داده اند که به شما اسپم نکنند یا داده های خود را به اشتراک نگذارند ، این را در فرم های اشتراک مشاهده خواهید کرد.
 • خاص باشید – با پیام های خطا ، دان’فقط می گویم “نادرست فرم ، لطفا دوباره امتحان کنید.” در عوض ، خاص باشید و یک پیشنهاد دقیق ارائه دهید: “رمز عبور شما نادرست است.”
 • اقدام ارائه دهید – میکروسکوپ می تواند آخرین مانع بین خواننده شما و دکمه خروج باشد. همیشه قدم بعدی را به آنها بدهید – برای مثال ، در صورت امکان’وارد حساب کاربری خود شوید ، پیوندی را برای بازیابی جزئیات آنها یا کمک دریافت کنید.
 • کوتاه نگه دارید – آی تی’به همین دلیل میکروسکوپ نامیده می شود!
 • چیزی را تا اخر دنبال کردن – برچسب های دکمه باید مطابق با آنچه کاربر هنگام کلیک بر روی آن اتفاق می افتد مطابقت داشته باشد. کاربران نباید’اگر شما اسپم دریافت کنید’قول داده نخواهم داد با پیروی از وعده های خود اعتماد ایجاد کنید.

میکروسکوپ کوچک اما قدرتمند است. دان’قدرت خود را برای تأثیرگذاری بر کاربر خود دست کم بگیرید’تصمیمات – میکروسکوپ خوب می تواند بسیار قانع کننده باشد ، در حالی که میکروسکوپ بد می تواند خوانندگان شما را برای تپه ها در حال اجرا کند.

مشاوره از کارشناسان

هانا ویتفیلد

هانا ویتفیلد ، مدیر محتوا در متخصص ساخت وب سایت

“کلمه کلمه ، وب سایت شما’میکروسکوپ مهمترین محتوای آن است. این کمک می کند تا کاربران خود را از طریق سایت شما حرکت کنند ، و اعتماد ایجاد می کند تا آنها را قادر به انجام عمل مورد نظر (یا, ‘تبدیل’) با اعتماد به نفس. وقت خود را برای درست گرفتن بگیرید. به مارک هایی که الهام می گیرید نگاه کنید و از ابزارهایی مانند Optimizely و Hotjar استفاده کنید’همیشه آزمایش ، یادگیری و بهبود می کنید.”

شماره 18 مراقب ابرداده خود باشید

فراداده ممکن است مثل یکی از روبات های فیلم ترانسفورماتور به نظر برسد ، اما به نظر می رسد’در واقع فقط اطلاعات صفحه ای است که در صفحه نتایج موتور جستجو نمایش داده می شود.

آی تی’مهم است که توجه زیادی به ابرداده خود داشته باشید ، زیرا این امر به خوبی در جایگاه سایت شما در نتایج جستجو تأثیر می گذارد ، و همچنین به جای نتایج ذکر شده در بالا یا زیر تأثیر می گذارد که چگونه بسیاری از افراد می توانند روی وب سایت خود کلیک کنند.!

وقتی در Google جستجو می کنید ، شما’عنوان متا را مشاهده می کنید و توضیحات متا ظاهر می شود. عنوان متا عنوان آبی است که برای بازدید از سایت کلیک می کنید. توضیحات متا همان پاراگراف کوچکی است که در زیر ظاهر می شود تا کمی در مورد صفحه بگویید.

مثال فوق دادهدر این مثال, “مجله تایم” عنوان متا است ، و متن آغاز شده است “شکستن اخبار و تجزیه و تحلیل” توضیحات متا است.

عناوین متا

عنوان متا شما باید کوتاه باشد و به وضوح به کاربر بگویید از صفحه مورد نظر چه انتظاری دارد’دوباره در مورد بازدید هستم شما باید کلمات کلیدی خود را در عنوان متا درج کنید تا به صفحه خود در رتبه بندی بالاتر کمک کنید.

عنوان متا شما نیست’فقط به Google متوسل شوید – شما همچنین باید کاربران را ترغیب کنید که روی پیوند شما کلیک کنند. چند تاکتیک وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید تا عنوان متا را جذاب تر و چشمگیرتر از رقبای خود بدانید’, شامل:

 • استفاده از اعداد – برای مثال استفاده از اعداد مخصوصاً برای راهنماها خوب است, “چگونه می توان در 5 مرحله آسان کار رویایی خود را دریافت کرد.” آی تی’ایده خوبی است که هنگام استفاده از اعداد عجیب و غریب استفاده کنید’دوباره سعی در گرفتن مردم’توجه – دان’به ما اعتقاد داری؟ این مطالعه موردی را در روانشناسی عجیب و غریب و حتی شماره مطالعه کنید.
 • از کلمات قدرت استفاده کنید – کلمات قدرت مربوطه را با دقت انتخاب کنید تا اعتماد به نفس ببخشند ، کنجکاوی را نادیده بگیرند و به طور کلی باعث می شوند مردم بخواهند روی پیوند شما کلیک کنند. کلمات مثال شامل “حیرت آور,” “انحصاری,” “صرفه جویی,” و “فوق سری.”
 • تاریخ را درج کنید – شما نمی’مجبور به انجام این کار ، اما آن را’روش خوبی برای نشان دادن محتوای شما به روز و به روز به افراد است.

توضیحات متا

برخلاف عناوین متا ، توضیحات متا نمی دهند’t مستقیماً بر رتبه بندی شما در نتایج جستجو تأثیر می گذارد. با این حال, آنها تأثیر زیادی بر اینکه مردم می خواهند از صفحه شما بازدید کنند ، تأثیر دارند, بنابراین هنوز هم سزاوار عشق و توجه زیادی است.

توضیحات متا’خیلی طولانی باشید ، اما می خواهید اقناع و اطلاعات زیادی را در آنجا جمع کنید تا بازدید کنندگان سایت خود را به خود جلب کنند. روشن باشید که صفحه در مورد چیست ، به آنچه بازدید کننده پیدا می کند ، اشاره کنید و همچنین سعی کنید فراخوانی را برای اقدام انجام دهید., مانند “امروز وبلاگ خود را شروع کنید.”

شماره 19 سلام به رسانه های اجتماعی

ما’به آخرین مرحله راهنمای ما برای نوشتن برای وب رسیده ایم. رسانه های اجتماعی مکانی عالی برای به اشتراک گذاشتن نوشتار شما با جهان است ، اما همین’همچنین سکویی است که شامل قوانین نوشتن و مشکلات آن است.

شما لازم نیست’سعی کنید در هر بستر اجتماعی که می توانید به اشتراک بگذارید. درعوض ، بهترین ها را برای شما و مخاطبان مورد نظر خود انتخاب کنید و متعهد شوید که برخی از محتوای با کیفیت را برای آن کانال ها تولید کنید.

آی تی’معمولاً کاملاً واضح است که چگونه باید در رسانه های اجتماعی بنویسید – به عنوان مثال ، همه می دانند که آن را در توییتر کوتاه نگه دارند زیرا در واقع تعداد شخصیت های شما را کاهش می دهد – اما چند نکته کوچک وجود دارد که فکر می کنیم ممکن است به شما کمک کند.

اولین نکته این است که صدای خود را نگه دارید. آیا شما’مجدداً یک وبلاگ نویس شخصی در حال نوشتن یک شرکت بزرگ هستید ، باید صدای شما در تمام کانال های شما سازگار باشد. این سایت شما را نیز شامل می شود’محتوای ، ایمیل و رسانه های اجتماعی.

مورد دوم این است که پست های خود را مرتبط نگه دارید. اگر شما’یک شرکت قانونی مجدداً مشغول به اشتراک گذاری فیلم گربه یا استفاده از اختصارات باشید. بله ، این چیزها در کانالهای اجتماعی به طور گسترده پذیرفته شده است ، اما متفق القول نیست’بنابراین برای مارک های جدی پذیرفته شده است.

سوم این است که دقیقاً بدانید که چه چیزی را می خواهید از پست های رسانه های اجتماعی خود خارج شوید. آیا می خواهید دنبال کننده شوید؟ به افراد اجازه دهید از طریق وب سایت خود کلیک کنند؟ پیروان موجود را ترغیب به تبدیل کنید؟ در نظر داشتن این هدف به تمرکز پست های شما کمک می کند و به اشتراک گذاری شما مرتبط می شود.

سلام برای رسانه های اجتماعی سلام

نوشتن برای وب: جمع بندی

تبریک می گویم! شما اکنون یک نویسنده وب کاملاً حرفه ای هستید ، آماده برای ایجاد محتوای آنلاین با کیفیت خود هستید!

ما’از میان 19 قدم مورد نیاز برای پیروزی در رقبای خود و خواندن خوانندگان خود ، لگد ، اسکن ، فرو رفته و فرو رفته و از طریق 19 قدم که باید دنبال کنید ، فرو رفت. اجازه دهید’از آن مراحل سریعاً تازه می شوید.

19 گام برتر برای نوشتن برای وب

 1. خواننده خود را تحقیق کنید
 2. دشمنت را بشناس
 3. از عناوین استفاده کنید
 4. خواننده خود را قلاب کنید
 5. زبان را ساده نگه دارید
 6. به خوانندگان بگویید کجا هستند
 7. اطلاعات بارگیری جلو
 8. مستقیم باشید
 9. از لحن مکالمه ای استفاده کنید
 10. فعال باشید نه منفعل
 11. آن را کوتاه نگه دارید
 12. با تصویری سخاوتمند باشید
 13. برای خوانندگان صفحه بنویسید
 14. نوشتار خود را برای اسکیمرها و اسکنرها لایه کنید
 15. ترک جارگون
 16. اثبات درست خواندن
 17. دان’از میکروسکوپ خود غافل شوید
 18. مراقب ابرداده خود باشید
 19. سلام به رسانه های اجتماعی

شما از همان روزهای ابتدایی تحقیق در مورد خوانندگان خود ، برای به اشتراک گذاشتن کار خود در رسانه های اجتماعی ، شما’مسیری طولانی پیش آمده است.

ما میتوانیم’صبر کنید تا ببینم شما چه هستید’شما با نکات ما – شما’حتی هنگامی که شروع به نوشتن محتوای وب خود می کنید ، حتی به نکات متخصص خود نیز می پردازید. اکنون بروید و بنویسید ، اما برگردید تا به ما بگویید که چگونه کار خود را شروع می کنید!

آیا می دانید یک چیز یا دو مورد درباره نوشتن برای وب است؟ دانش خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me