بهترین هاستل جانبی آنلاین برای سال 2020

آی تی’یک سال جدید ، و شما’دوست دارم شروع به دور کردن کمی پول اضافی کنیم – خواه این’برای واریز یک خانه ، یک تعطیلات خوب ، یک روز بارانی یا یک شب جمعه بزرگ. چی’علاوه بر این ، شما فکر می کنید کمی وقت اضافی برای اختصاص دادن به یک فشار در کنار دارید.


اما تفاوت اصلی بین این مقاله و سایر مواردی که ممکن است با آن روبرو شوید این است: می توانید هرکدام از این فشارهای جانبی را فقط با لپ تاپ یا تلفن هوشمند خود شروع کنید *.

* به غیر از شماره 7 ، جایی که کمی تقلب کردیم اما کاملاً ارزشش را داشت.

در میان پیشنهادات ما ، پیاده روی سگ ، دوچرخه سواری برای Deliveroo ، چیدن بستر یا پخت را نمی یابید. این نیست’فروش پخت درجه هفتم ، و شما نمی خواهید’آموزش Triathlon.

شما سزاوار این هستید که به خانه بیایید ، بر روی نیمکت بنشینید و کمی پول اضافی در لباس خواب خود کسب کنید – و ما’شما 18 بهترین راه برای انجام این کار را دارید.

18 بهترین Hustles جانبی آنلاین برای سال 2020:

سر بالا! اگر شما’ما محصولی را برای فروش داریم ، چه فیزیکی و چه دیجیتال ، ما یک بخش کامل از این سایت داریم’اطلاعاتی در مورد راه های ایجاد فروشگاه آنلاین وجود دارد – اما ما برنده شدیم’در این مقاله آن را پوشش می دهیم. درعوض ، توصیه می کنیم حتماً بررسی کنید:

نحوه ساخت فروشگاه اینترنتی – نه قدم آسان برای شروع فروش آنلاین

5 بهترین سازندگان وب سایت تجارت الکترونیک – بهترین انتخاب برای ساخت فروشگاه آنلاین شما

7 بهترین سیستم عامل تجارت الکترونیکی رایگان – سیستم عامل هایی که به شما اجازه می دهند بصورت رایگان فروش خود را شروع کنید

1

انتشار در Medium

عجله جانبی: به طور متوسط ​​منتشر شود

وقتی می توان از طریق اینترنت درآمد کسب کرد ، نوشتن برای وب مسیری آشکار است (منظور من سلام ، ممکن است کمی مغرضانه باشیم). اما وقتی که’تجربه زیادی داشته باشید ، می تواند کار دشواری را برای کار آزاد انجام دهد ، و می تواند کمی بدتر شود. پس از کجا شروع میکنی?

یک وبلاگ مکانی عالی برای نشان دادن چگونگی نوشتن در مورد چیزی است که می توانید در آن بنویسید’مجدداً به آن اشتیاق داریم ، اما ما واقعاً Medium را به عنوان بستری برای ارسال (یا ارسال مجدد) مقالات شما ارزیابی می کنیم. آی تی’یک راه عالی برای ایجاد یک نمونه کار از کار است و شما می توانید در ضمن از طریق Medium یک جسد یا دو نفری درست کنید.’برنامه شریک.

نحوه محاسبه درآمد متوسط ​​بسیار منحصر به فرد است ، و از نویسندگان طاقچه و افرادی که دارای تجدید نظر جمعی هستند ، سود می برد ‘ویروسی’ داستان برای به اشتراک گذاشتن). به عبارت ساده ، درآمد شما به نسبت کل زمان خواندن آنها که اعضای متوسط ​​برای خواندن مقاله شما صرف می کنند بستگی دارد. در حالی که تنها 8٪ از نویسندگان فعال متوسط ​​، بیش از 100 دلار درآمد دارند ، در آنجا’دامنه برای بدست آوردن چیزهای بیشتر از آن – بالاترین نویسنده متوسط ​​پرداخت شده برای ماه نوامبر 2019 با 22،658.57 دلار درآمد کسب کرده است. هرکسی که باشد ، می تواند رسماً وسط خود را تسریع کند.

2

یک اکانت اینستاگرام طاقچه شروع کنید

شتاب جانبی: حساب کاربری طاقچه اینستاگرام

شما’مقالات زیادی راجع به فشارهای جانبی مشاهده خواهید کرد که نشانگر تبدیل شدن به آن هستند ‘تأثیرگذار در اینستاگرام’ به منظور پول نقد اضافی در حالی که شاید این پنج سال پیش کار کرده باشد ، واقعیت این است که اکنون اینستاگرام با این نوع حساب اشباع شده است. شما مگر اینکه چندین هزار دنبال کننده داشته باشید’نمی توانم از فعالیت تأثیرگذار استفاده کنید.

اما این کار نمی کند’منظورم این نیست’پولی که باید در اینستاگرام (و به سرعت) ساخته شود – شما’فقط لازم است کمی خلاق تر شوید. همانطور که می بینیم ، اکانت های طاقچه اکنون بهترین روش برای نزدیک شدن به اینستاگرام است. می توانید از قدرت یک پلتفرم موجود یا سری محبوب برای دستیابی سریع یک پایه فن وفادار بهره ببرید. نمونه های مورد علاقه ماchandler_holding_ur_fav_album ،depopdrama وmeme_appetit هستند. هر یک از این حساب ها به سرعت چندین هزار دنبال کننده کسب کرده اند و دو مورد نیز صرفاً به محتوای ارائه شده توسط پیروان متکی هستند.

یک بار شما’به دنبال آن خوب شد ، می توانید از یکی از روش های مختلف از حساب خود درآمد کسب کنید. depopdrama برای تبلیغ فروشگاه های مختلف Depop در استوری های خود مبلغی را پرداخت می کند ،chander_holding_ur_fav_album یک صفحه اهدا دارد وmeme_appetit اقدام به فروش کالاهای تبلیغاتی از طریق RedBubble می کند ، که بستری برای ما است’بعداً کمی بیشتر صحبت خواهیم کرد.

3

انگلیسی را از راه دور آموزش دهید

عجله جانبی: آموزش زبان انگلیسی

فکر می کنی’مهارت لازم برای ارائه دارید؟ دوباره فکر کنید اگر شما’به انگلیسی (یا به هر زبان دیگری) مسلط باشید ، پس از آن شما’من چیزی را پیدا کرده ام که شخص دیگری می خواهد یاد بگیرد. از آنجا که انگلیسی یک زبان محبوب است ، در اینجا است’بیشترین فرصت افراد زیادی وجود دارند که از راه دور می توانند یاد بگیرند و شرکتهای زیادی نیز آماده عمل به عنوان واسطه هستند.

آموزش دور ، VIPKID ، و QKids خواهد شد همه هزینه خدمات خود را تا حدود 25 دلار در ساعت پرداخت می کنند. شما نمی’برای پیوستن به این سایت ها به هرگونه تجربه تدریس نیاز دارید ، اما بیشتر شما نیاز به داشتن لیسانس دارید’مدرک تحصیلی یک بار شما’چند مشتری معمولی را انتخاب کردید و برای خودتان نامی گذاشتید ، خود را با وب سایت معلم تنظیم کنید (ما عاشق این الگو هستیم ‘معلم خصوصی’ توسط Wix) ، بنابراین شما می توانید شروع به شارژ نرخ های خود و نگه داشتن هزینه کامل خود کنید.

4

نظرسنجی های کامل آنلاین

فشارهای جانبی: نظرسنجی آنلاین

ما’در این باره فوق العاده مقدم خواهید بود – انجام نظرسنجی های آنلاین برنده شد’دلارهای بزرگ را بیاورید ، اما خیلی آسان است. در واقع تقریباً بی فکر است. آی تی’فعالیت عالی برای جا به جایی بخش های خرابی است – رفت و آمد شما ، هنگام تماشای دوباره در تلویزیون و غیره. Survey Junkie یک شرکت نظرسنجی محبوب است و یکی از معدود مواردی است که می تواند ظرف 24 ساعت درخواست پرداخت خود را به شما پرداخت کند. از طریق پی پال یا به شکل کارت هدیه.

هر نظرسنجی بین 50 تا 450 امتیاز کسب می کند و 100 امتیاز معادل 1 دلار است. به خاطر داشته باشید که برخی از این نظرسنجی ها بسیار گسترده خواهند بود و تقریباً نیم ساعت یا بیشتر طول می کشد.

5

ترجمه کردن

عجله جانبی: ترجمه

اگر شما’شما به اندازه کافی خوش شانس هستید که بیش از یک زبان صحبت کنید’گزینه های بیشتری هم در مورد انتخاب یک فشار شتاب وجود دارد. ترجمه یک تجارت رقابتی اما پر سود است و در حالی که شما هستید’احتمالاً برداشتن ترجمه های ادبی یا پروژه های بزرگ تجاری بدون داشتن درجه نسبی دشوار است ، می توانید با یک آژانس همکاری کنید (یا خود به خود اعتصاب کنید) برای انتخاب پروژه های کوچکتر.

سایت هایی مانند Fiverr برای شروع سریع بسیار عالی هستند ، اما بیشتر رقبا در اطراف آن شارژ می شوند 5 دلار برای هر 500 کلمه, آی تی’برای ساختن مقداری پول نقدی در اختیار شما قرار می دهیم – و با رقبای بسیار زیادی ، آن را می کنید’قفل کردن در آن بررسی های مهم بسیار دشوار خواهد بود.

ما’d قطعاً توصیه می کنید که به جای آن کار آژانس را انتخاب کنید یا به شرکتها مراجعه کنید / به طور مستقل به تبلیغات پاسخ دهید. و به نظر معتبر ، شما’یک وب سایت می خواهد نمونه هایی از کار شما و توصیفات مثبت مشتریان را نشان دهد. ما برای این کار الگوی صوفیه توسط Squarespace را دوست داریم – این تعادل ایده آل شخصی و حرفه ای را به نمایش می گذارد.

6

آموزش های YouTube را انجام دهید

فشارهای جانبی: آموزش YouTube

گوگل ‘چگونه میشود یک کراوات را بست؟ چگونه میشود یک کراوات را گره زد’, و نتیجه برتر یک فیلم YouTube است. در این ویدیو ، یک مرد معمولی با توضیحی صداگذاری ، خودش را با کراوات فیلمبرداری کرده است. او پناهنده است’از هر تجهیزات فانتزی استفاده کرده اید ، و فیلم زیر شش دقیقه طول دارد. بیش از 66 میلیون بازدید دارد. با فرض اینکه اکثر مردم این فیلم را تا انتها مشاهده می کنند ، این تیشر کراوات زرنگ و زننده خودش را به دست آورده است بین 200000 تا 450،000 دلار صرفاً از آگهی هایی که YouTube در آغاز فیلم خود اجرا می کند.

برای اینکه بتوانید از یک کانال YouTube به این طریق کسب درآمد کنید ، برخی از الزامات وجود دارد. شما’در 12 ماه گذشته به بیش از 4000 دقیقه به ساعت تماشای کانال نیاز دارید ، به علاوه بیش از 1000 مشترک ، که همه آنها مدتی طول می کشد. از ابزارهایی مانند استفاده کنید ‘TubeBuddy‘ برای کمک به شما در شناسایی شکافهای محتوایی که می توانید پر کنید ، و به دنبال آن بروید!

7

اجاره چیزها را در Fat Llama انجام دهید

فشار جانبی: Fat Llama

باشه ، ما’کمی اینجا فریب خورده Fat Llama سایتی است که در آن می توانید ‘اجاره (تقریبا) هر چیزی’. بنابراین برای استفاده از آن به عنوان بخشی از فشار جانبی خود ، شما’باید چیزی برای اجاره دادن داشته باشم تجهیزات فنی تمایل دارند که واقعاً در Fat Llama خوب عمل کنند. فکر کنید لنزهای دوربین فانتزی ، هواپیماهای بدون سرنشین ، تجهیزات DJ ، پروژکتورها و حتی سازهای موسیقی. تنها حساب غیر ناشناس در صفحه درآمد Fat Llama ، عکاسی است که تقریباً به طور انحصاری لنزهای دوربین را با قیمت تقریبی 15 تا 20 دلار در روز اجاره می کند ، و در یک ماه گذشته چندین هزار دلار درآمد کسب کرد.

وسایل و ماشین آلات تمایل به دریافت پول کمتری دارند اما تقاضای زیادی دارند. واشر فشار ، تمیز کننده فرش ، آهن آلات لحیم کاری – شانس شما هستند’من چیزی را که شخص دیگری به آن نیاز دارد داشته باشد ، اما نمی خواهد’می خواهم بخرم.

و اگر اینطور نیست ، مدتی به Fat Llama نگاه کنید و بازار را ارزیابی کنید. آیا چیزی وجود دارد که بتوانید آن را بخرید که به سرعت خودش را بپردازد؟ آیا می توانید رقبای خود را کم تر کنید و چیزی را که می توانند ارائه دهید’T – مانند تحویل رایگان؟ شما می توانید موارد را در Fat Llama به صورت رایگان ارسال کنید ، و شما’بازپرداخت خسارت تا ارزش 30،000 دلار.

8

آزمایش کاربر وب سایت را انجام دهید

فشار جانبی: آزمایش کاربر

آزمایش کاربر وب سایت به آسانی انجام نظرسنجی های آنلاین و بالقوه سودآورتر است (اگرچه شما’باید توجه بیشتری بکنم) سایت هایی مانند usertesting.com از شما می خواهد عملی را در مورد مشتری انجام دهید’وب سایت (مانند خرید یک محصول خاص) و روایت تجربه خود ، و همچنین برداشت های خود را از سایت ارائه دهید.

هر فیلم بین 10 تا 20 دقیقه طول می کشد و 10 دلار برای شما درآمد کسب می کند, که می تواند به حساب پی پال شما منتقل شود. شما’براساس موقعیت مکانی و دموگرافیک شما با مشتری ها مطابقت خواهید یافت’دیگر نیازی به نگرانی در مورد سطح درک فنی یا تجربه شما نیست – آنها فقط می خواهند افکار صادقانه را از مشتریان معمولی بشنوند تا بتوانند از مضرات ناامیدکننده آهنین خود را از بین ببرند.

9

بازاریابی وابسته را امتحان کنید

بازاریابی وابسته جایی است که شما پیوندهایی به محصولات یا خدمات درون محتوای خود اضافه می کنید ، و اگر خوانندگان خود اقدام به خرید این محصولات پس از کلیک کردن از طریق سایت خود می کنند ، کمیسیون کمی کسب می کنید. به عنوان مثال ، وبلاگ نویسان مد ، پیوندهایی را به لباس هایی که می پوشند ارسال می کنند و اگر خوانندگانشان برای خرید همین لباس ها ادامه پیدا کنند ، سود کمی کسب می کنند.

وقتی نوبت به دست آوردن درآمد از طریق بازاریابی شرکت های وابسته می رسد ، ما توصیه ای مشابه برای شروع یک حساب کاربری اینستاگرام داریم – برو به طاقچه.

بازاریابی وابسته می تواند واقعاً سودآور باشد ، اما رقابت شدید است. شما’برای پیدا کردن طاقچه های خاص خود ، باید به جستجوی شکاف های محتوا بپردازید و به روندهای نوظهور توجه کنید.

10

یک خبرنامه را شروع کنید

عجله جانبی: خبرنامه

برای هر کسی که’هر زمان که مشاغل مستقر در دفتر بوده است ، ایده ثبت نام برای دریافت ایمیل به طور داوطلبانه ممکن است کاملاً بیگانه به نظر برسد. اما ایجاد خبرنامه می تواند برای هر کسی که دارای استعدادی خلاق ، ایده خوب و تمایل به قرار دادن ساعت ها باشد ، تجارت بزرگی باشد..

شروع یک خبرنامه نیست’راهی سریع برای ساختن یک جفتک – اما مطمئناً می تواند یک راه خوب باشد. یک بار شما’با ایجاد یک پایگاه داده وفادار از مشترکین (با استفاده از ابزاری مانند MailChimp یا TinyLetter) ، می توانید از درآمدزایی روزنامه خود استفاده کنید. محبوب ترین روش برای انجام این کار با اضافه کردن لینک های وابسته است (برای دیدن این موارد در بالا ببینید و چگونه می توانید در مورد آن کار کنید) یا کسب درآمد از یک اسپانسر با درج بخشی از محصول یا خدمات آنها..

آی تی’دشوار است برای قرار دادن یک شماره در چقدر می توانید از خبرنامه خود درآمد ، اما به خاطر داشته باشید که برای برخی از افراد ، این کار تمام وقت آنها است – بنابراین’مطمئن هستم که در آنجا می گویم’برخی از پتانسیل های جدی درآمدی در اینجا. با همین نشانه ، شما’درمقابل رقابت جدی قرار بگیرید ، بنابراین ما توصیه می کنیم تحقیقات خود را انجام داده و به عنوان تعداد بیشتری از خبرنامه ها ثبت نام کنید. پیش نویس بعدی و آنچه ما’دوباره خواندن دو مورد مورد علاقه ما هستند.

شما’می خواهم یک سایت ساده ایجاد کنیم تا مکانی برای افراد فراهم شود تا در خبرنامه شما عضو شوند و نمونه هایی از مطالب گذشته را ارسال کنند. ما عاشق قالب ریخته گری توسط Squarespace هستیم’کاملاً متمرکز بر تایپوگرافی – ایده آل برای این است که حرف های شما اجازه صحبت کردن را انجام دهند!

11

محتوای آزاد بنویسید

شتاب جانبی: محتوای آزاد بنویسید

اگر شما’با توجه به ایده یک خبرنامه یا انتشار در Medium ، علاقه منقول شد ، پس احتمال دارد که بتوانید از نوشتن آزادانه درآمد کسب کنید.

بسیاری از مردم عصبانیت خود را به عنوان نویسنده بازاریابی می کنند. آنجا’این تصور غلط است که شما باید F. بعدی اسکات فیتزجرالد برای کارهای خود باشید که ارزش پرداخت آن را داشته باشید. اما واقعیت این است که بسیاری از نوشتن های تجاری فقط به این معنی است که می توان همه چیز را به صورت مختصر و به زبان انگلیسی ساده توضیح داد. و البته ، هجی خوب و گرامر ضروری است.

یک بار شما’با تجربه ای به عنوان یک فریلنسر ، می توانید انتظار داشته باشید که از هر کلمه بین $ 0.12 و 0.20 $ درآمد کسب کنید. اما برای رسیدن به این مرحله ، شما’می خواهم یک پروفایل خوب ایجاد کنیم ، و این شامل شما می شود’حدس زده ام – یک وب سایت! اینجاست که می توانید نمونه های گذشته از کار خود را به نمایش بگذارید ، پست های وبلاگ بنویسید تا علایق خود را نشان داده و راهی برای ارتباط با شما به افراد ارائه دهید. این وب سایت توسط Wooden Writing یک مثال عالی است ، و الگوی نمونه کارها مورد علاقه ما Henson by Squarespace است.

12

اثبات

عجله سمت: تصحیح

آیا شما یک استاد عقاب چشم گرامر و املا هستید اما طرفدار نوشتن نیستید؟ اثبات نسخه برداری می تواند عجیب و غریب جانبی کامل باشد.

اما شروع به کار در داستان نویسی نیست’همیشه سوار آسان برخلاف تصور عامه ، شما نمی کنید’برای انتخاب کار به عنوان یک مترجم آزاد ، در واقع به مدرک انگلیسی نیاز دارید ، اما باید اثبات کنید. به عنوان یک نویسنده ، این کار ساده است – شما فقط می توانید نمونه هایی از کار خود را در یک نمونه کار ارسال کنید. اما برای یک کتاب نویس ، شما’باید مهارت های خود را به روشی متفاوت نشان دهید. برای به دست آوردن اولین شغل خود ، شما’باید نرخ کاملاً رقابتی و / یا لاغر خود را در شبکه خود ارائه دهید. می توانید در سایتهایی مانند Gigs Freelance Writing ، مشاغل تصحیح چاپ را بررسی کنید.

مطمئن شوید که توصیفات را از مشتریهای خوشحال جمع آوری می کنید. به این ترتیب ، شما می توانید یک CV آنلاین بسازید که درمورد پروژه هایی که به شما معرفی می شود ، بطور کامل توضیح دهد’روی آن کار کرده و آن را به عنوان اثبات این که نسخه آنها در دستان ایمن باشد ، به مشتری های آینده ارائه می دهد. باز هم ، قالبهای زیادی وجود دارد که می توانند برای این کار مفید باشند – مورد علاقه ما Suhama by Squarespace است ، زیرا مشتری شما را برای جلوه دادن حداکثر در جلو و مرکز قرار می دهد..

13

یک دوره آنلاین ایجاد کنید

عجله سمت: دوره آنلاین

اگر شما’به دلیل فشارهای جانبی نوشتاری محور ، از عدم توانایی شما در این زمینه غافل شده اید ، سپس گوش دهید: در اینجا’جایی که می توانید تقریباً از هر مهارت مهمی برخوردار شوید ، به شرط آنکه بتوانید درآمد کسب کنید’دوباره مایل به اشتراک گذاری آن هستیم.

دوره های حضوری بسیار پر هزینه هستند ، بنابراین’جای تعجبی نیست که تعداد بیشتری از افراد برای رفع مشکلات به دوره های آنلاین روی می آورند. Udemy یکی از بزرگترین سایت ها برای این نوع دوره است و همه چیز را از آموزش های فتوشاپ گرفته تا آموزش های اعتماد به نفس ، با قیمت ها ارائه می دهد از حدود 15 دلار تا چند صد دلار.

این دوره ها می توانند در کنار هم قرار بگیرند ، اما یک بار’دوباره انجام شد ، آن را’عمدتاً دست از کار می کند. شما’باید به سؤالات پاسخ دهید ، و بعضی اوقات بخش ها را به روز کنید ، اما کار سخت به طور مؤثر انجام خواهد شد. Udemy حتی یک تیم پشتیبانی مربی برای کمک به شما در این راه دارد – و آن’جای تعجب نیست ، با توجه به آنها’50٪ از فروش شما را از طریق پلتفرم آنها انجام می دهد. این’چرا دوباره ، یک بار تو’ما در سایتی مانند Udemy کمی وزوز را جمع آوری کرده ایم ، ما همچنین توصیه می کنیم با راه اندازی یک وب سایت ساده برای تهیه مطالب خود ، این دوره را بر روی یک پلت فرم مورد نظر خود ارائه دهید..

14

پاسخ های متخصص را ارائه دهید

عجله جانبی: پاسخ های خبره

اگر شما’دوباره یک متخصص واجد شرایط در زمینه خود باشید اما دان نکنید’ایده ایجاد دوره آنلاین را دوست داشته باشید ، می توانید با ارائه پاسخ های خبره به سؤالات ، درآمد کمی داشته باشید. سایت هایی مانند JustAnswer و PrestoExperts به شما امکان می دهند به عنوان یک متخصص در هر چیزی از امور مالی تا حیوانات ثبت نام کنید ، اگرچه شما’برای پشتیبانی از انتخاب خود ، باید با شواهد و مدارکی درخواست کنید.

یک بار شما’این کار می تواند یک عجله سمت پر سود باشد. در JustAnswer ، می توانید انتظار داشته باشید که از هر سؤال بین 20 تا 50 دلار درآمد کسب کنید ، در حالی که در PrestoExperts ، می توانید در هر دقیقه 2 دلار به سمت بالا درآمد.

15

بازی در Twitch

فشار طرف: چرخش

اگر خود را گیمر حرفه ای می دانید ، شانس دارید’قبلاً از Twitch شنیده ام. اگر پناه آورده اید’ما ، ما’شما را به طور خلاصه پر می کنم.

Twitch سایتی است که می توانید در آن بازی های ویدیویی و همچنین تماشای سایر افراد را به بازی های ویدیویی پخش کنید. آی تی’چیزی است که نمی کند’به نظر می رسد مانند یک چیز است ، اما آن را’در واقع یک معامله بسیار بزرگ است. Twitch دارای بیش از 15 میلیون کاربر فعال روزانه است.

مانند YouTube ، می توانید در شروع فیلم های Twitch خود از نمایش تبلیغات درآمد کسب کنید. زیرا آن’این یک پلتفرم متعلق به آمازون است’همچنین ایجاد لینک های وابسته آمازون به بازی ها یا سایر محصولات بسیار آسان است. حتی اگر بتوانید نماهای کافی را ارائه دهید ، می توانید معاملات حامی مالی را انتخاب کنید.

16

تی شرت های آنلاین را بفروشید

شلوارهای جانبی: فروش تی شرت آنلاین

همه می دانند که یک نفر که همیشه تیشرت های خوبی دارد. اگر شک دارید که در حقیقت ممکن است آن شخص باشید ، پس گوش دهید: می توانید با فروش تی شرت به صورت آنلاین و بدون نیاز به پردازش پرداخت ، درآمد کسب کنید – یا حتی یک تی شرت را در دست بگیرید..

بله ، ما’جدی است با RedBubble ، تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که طرح خود را بارگذاری کنید – آنها’مواظب بقیه خواهم بود. مطمئناً ، برش شما بسیار کوچک خواهد بود – اما با توجه به اینکه برنده شدید’ما فکر می کنیم باید در بورس سرمایه گذاری کرده و یا برای یک فروشگاه آنلاین هزینه بپردازیم’یک معامله بسیار شیرین است. این راه اندازی برای یک پروژه کوچک کوچک که تا حد زیادی از خود مراقبت خواهد کرد ، ایده آل است’نه تنها تی شرت ها ، بلکه می توانید طرح های خود را برای موارد تلفنی ، هنر دیواری و یک دسته کامل از محصولات دیگر بارگذاری کنید..

تنها افت نزولی؟ خوب ، اجازه دهید’فقط می گویم یک یا دو نفر اول به آنجا رسیدند. RedBubble ، بنابراین شما فوق العاده رقابتی است’می خواهم بازاریابی از محصولات خود را نیز انجام دهم. ما’دوست دارم بگویم که طراحی های جذاب شما به فروش می رسند ، اما با داشتن بسیاری از صفحات محصولات ارائه شده ، حتی بهترین سبک ها به کمی تقویت نیاز دارند.

آیا به دنبال یک بازار جدید براق برای پرش به بازار هستید؟ راهنمای ما را بررسی کنید نحوه فروش آنلاین CBD اگر شما’احساس می کنید کمی پرماجرا تر هستید! 17

در سهام و سهام سرمایه گذاری کنید

عجله سمت: برنامه سهام و سهام

در حالی که سرمایه گذاری در سهام و سهام ممکن است مانند فعالیت بسیار بزرگی به نظر برسد’واقعیت این است که استفاده از هر مبلغی با خردمندانه بهترین راه برای درآمدزایی کمی بیشتر است..

پس اگر شما’از یکی از فشارهای جانبی در این لیست ، کمی پول نقد اضافی ایجاد کردید ، چرا با سرمایه گذاری در این زمینه ، کاری نکرده اید؟ روزگاری یافتن موفقیت در بورس اوراق بهادار به ساعت ها تحقیق دقیق و نظارت مداوم بر روندها نیاز داشت. و مطمئنا ، این هنوز یک گزینه است – اما ما رویکرد برنامه را ترجیح می دهیم.

Robinhood یک برنامه سرمایه گذاری بدون هزینه است ، اما بهتر است برای کسانی که ایده خود را در مورد آنچه در آن وجود دارد بهتر باشد’با این حال ، Swell سرمایه گذاری روی سرمایه گذاری در شرکت هایی که تأثیر مثبتی در جهان دارند ، متمرکز شده است. آنجا’اساساً یک برنامه سرمایه گذاری برای هر کسی است ، بدون توجه به سطح تجربه شما.

برو به بالا 18

فیلم ها را رونویسی کنید

برو به بالا فشار جانبی: فیلم ها را رونویسی کنید

اگر شما’تایپیست با استعداد مجدد ، رونویسی ممکن است روشی مناسب برای شما برای کسب چند دلار اضافی باشد. شما’می خواهم یک تایپیست سریع باشید ، زیرا بیشتر سایت ها به جای ساعتی که برای کار روی آن صرف می کنید ، به ازای هر ساعت صوتی یا تصویری رونویسی شده به شما پرداخت می کنند..

TranscribMe به طور گسترده ای به عنوان یکی از بهترین سیستم عامل های پرداخت شده برای رونوشت ها در نظر گرفته می شود ، مبلغی بین 15 تا 22 دلار در هر ساعت صوتی را پرداخت می کند (کسانی که سابقه قانونی یا پزشکی دارند نرخ بالاتری کسب می کنند). گزارش های من را رونویسی کنید درآمد متوسط ​​ماهانه برای انتقال دهنده ها 250 دلار است, و بالاترین میزان درآمد ماهانه 2200 دلار گزارش شده است.

برو به بالا 19

18 بهترین سر و صدا آنلاین: بسته بندی کردن آن

برو به بالا

با تشکر از اینکه با ما همراه شدیم ، زیرا ما 18 بهترین راه حل آنلاین خود را برای سال 2020 باز کردیم – امیدواریم که چیزی برای همه در آنجا وجود داشته باشد!

اینجا’این لیست یک بار دیگر:

مثل همیشه ، ما’آیا می خواهید آن را به شما خوانندگان با حیرت و زرنگ و دانا برگردانیم – آیا نکات برجسته ای برای تهیه کمی پول دارید؟ هر ‘سریع ثروتمند شوید’ طرح هایی که مانند طاعون باید از آنها دوری کنیم؟ آیا شما موفق شده اید که فشار کار خود را به یک کار تمام وقت تبدیل کنید؟ ما’د دوست دارم از شما بشنوم! لطفا تجربه خود را در نظرات به اشتراک بگذارید ، بنابراین ما می توانیم همچنان این سایت را به عنوان یک منبع مفید و مشترک نگه داریم.

شلوغی مبارک!

برو به بالا

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map