هزینه ساخت یک وب سایت 2020 | آزمایشها و تجربیات ما

Contents

هزینه ساخت یک وب سایت “واقعی” هزینه ساخت یک وب سایت در ابتدای کار یک راز کامل برای ما بود. آیا 500 دلار خواهد بود؟ 1000 دلار؟ 5000 دلار؟ یا بهشت ​​نهی می کند ، بیشتر??

وقتی تصمیم گرفتیم در سال 2010 وب سایتهایی بسازیم تا در زمینه درآمد خود از آن استفاده کنیم ، ما این کار را نکردیم’حتی بدانید اولین گام برای ساختن وب سایت چیست ، هرگز هزینه ساخت آن را در نظر نگیرید.


ما انجام ندادیم’بدانید که چگونه کد گذاری کنید ، بنابراین ساختن یک وب سایت سفارشی به تنهایی کاملاً از این مسئله خارج نبود.

ما به وب نگاه کردیم و چند مقاله در مورد هزینه ساخت وب سایت وجود داشت. در حالی که این موارد نکات مرجع چندانی را به ما ارائه می دادند ، آنها بر هزینه ساخت وب سایت های سفارشی متمرکز بودند.

در آن زمان ، یک وب سایت طراحی شده سفارشی ممکن است در آینده ما باشد ، اما ما هنوز برای آن نوع تعهدات مالی ، ذهنی و زمانی آماده نبودیم.

بعد از سفر طولانی و پرزحمت ما برای فهمیدن چیزها (به معنای بیرون کشیدن بیشتر موهایمان و احساس مثل ما)’هر از گاهی تبدیل به افراد عصبانی می شویم) ، ما چندین نکته داده برای برجسته کردن ، بینش و بازتاب های خود برای اشتراک گذاری با شما داریم.

طرح کلی

برای مطالعه بخش های خاص بر روی لینک های زیر کلیک کنید:

1. تلاش بیهوده ما برای حدس زدن هزینه ساخت یک وب سایت

2. برای مدیریت هزینه ها کوچک و کوچک کردن ضررهای احتمالی خود را شروع کنید

3. 4 سوال – قبل از شروع کار بدانید که در واقع به چه چیزی نیاز دارید

4. بدانید چه نوع وب سایتی را باید بنا کنید – این هزینه های شما را تحت تأثیر قرار می دهد

5. اصول اولیه برای جلوگیری از فاجعه مالی

6. بکش & سازندگان وب سایت را رها کنید & چقدر هزینه دارند

7. هزینه ساخت وب سایت (سازندگان کشیدن و رها کردن ، WordPress یا سفارشی)

8. زمان شما نیز هزینه ساخت وب سایت شما است

9. نتیجه

یک سازنده وب سایت را انتخاب کنید و امروز به صورت آنلاین درآمد کسب کنید

چه نوع سایتی می خواهید بسازید?

ایجاد یک وب سایت ایجاد یک فروشگاه آنلاین وب سایت فروشگاه آنلاین

دستیابی به هزینه ساخت یک وب سایت – ویژگی خارجی ما

اشتباه-درباره-هزینه-ساختمان-وب سایت-حداقلما سعی کردیم هزینه اولیه ساخت وب سایت خود را هنگامی که برای اولین بار شروع به کار کردیم ، بفهمیم و تازه آنقدر به یک نکته تمرکز سنگین برای ما تبدیل شد که ما را از برداشتن اولین قدم به سمت ایجاد یک وب سایت فلج کرد..

ما آنقدر روی پول و بودجه متمرکز بودیم که واقعاً ما را از نظر تمرکز روی تصویر بزرگتر کور کرده است. برای ما این بود که شروع به ساختن وب سایت کنیم تا محصولات را بصورت آنلاین بفروشیم.

ما کاملاً وسواس از سؤالاتی از قبیل:

 • آیا واقعاً به یک طراح وب سایت احتیاج دارم?
 • چگونه باید یک طراح یا توسعه دهنده استخدام کنم & هزینه آنها در کشورهای در حال توسعه (مانند هند) یا در کشورهای توسعه یافته چقدر است?
 • آیا من هم به یک طراح و هم به یک توسعه دهنده احتیاج دارم؟ یکی اینکه وب سایت خوب به نظر برسد و دیگری تکنسین کد که موتور وب سایت را می سازد.
 • طراحان و توسعه دهندگان خوب را از کجا می توانم پیدا کنم?
 • واقعاً به چند ساعت نیاز دارند؟ آنها گفتند که این کار 1000 ساعت به طول خواهد انجامید. واقعاً?
 • آیا واقعاً آنچه را که می خواهم پس از پرداخت دریافت خواهم کرد?
 • آیا آنها “واقعاً” دید من را بفهم?
 • چگونه می دانم آنها برنده شدند’منو برید؟ من نمیخوام’حتی آنها را می شناسم!
 • اگر پاره شدم ، چه کاری می توانم انجام دهم؟ آیا تا به حال پول خود را پس خواهم گرفت???
 • من نمیخوام’من بودجه بزرگی خواهم داشت ، بنابراین اگر آنها مرا جبران کنند ، من’من واقعا پیچ خورده!!!!
 • Blah blah blah (سایر سؤالات تصادفی و ناامیدکننده)…

اگر در حال فکر کردن در مورد موارد مشابه هستید – STOP!

یکی از بزرگترین اشتباهی که مرتکب شدیم این بود که ما مرتکب اشتباه شدیم’سؤالات درست بپرسید.

به عقب نگاه می کنیم ، ذهن ما مانند یک میمون بیش از حد که در یک قفس کوچک به دام افتاده بود ، رفتار می کرد و فقط آن را تکان می داد تا سعی کنیم خودمان را از احساس گرفتگی رها کنیم. ندانستن هزینه متوسط ​​برای ساختن وب سایت ، مانع از پیشروی ما شده است.

با گذشت سالها ، ما و دوستان خود در Expert Market چند شریک با کیفیت را دستکاری کرده ایم که می توانند به سرعت وب سایت های خیره کننده ای بسازند. اگر شما’دوباره سعی می کنید خودتان را بسازید ، یا به سادگی اهدا نکنید’وقت داشته باشید ، استخدام یک حرفه ای ارزش توجه دارد. در زیر نگاهی بیندازید!

با قدم های بامیه کمی شروع کنید – ضررهای احتمالی خود را محدود کنید

پس از ایستادن ، متوقف کردن تلاش برای فهمیدن مراحل بعدی ما ، آنچه را که معلم کلاس مکانیک دبیرستان من گفت:

“برای یادگیری نحوه ساخت موتور برای اتومبیل ، بگذارید’با ساخت این موتور ریز برای ماشین چمن زنی شروع می کنیم.”

ایده ساده این است که قبل از حرکت به سمت چیزهای بزرگتر ، کوچک شروع کنیم ، پاهای خود را مرطوب کنیم. به این ترتیب ، آسیب (در صورت وجود) ، می تواند محدود باشد.

اشتباه ذهنی ما این بود که ما یک وب سایت بزرگ و پیچیده را پیش بینی کردیم. اگر بازدید کننده این کار را انجام دهد ، وب سایت ما این کار را خواهد کرد. اگر او این کار را کرد ، پس این کار دیگر به طرز جادویی این کار را انجام می دهد.

ما انجام ندادیم’حتی اصول را آموخته ایم و ما به این فکر می کردیم که چگونه می توان وب سایتهایی را ساخت که مانند آمازون ، فیس بوک یا گروپون کار کنند.

این’مثل برنامه ریزی برای ساختن یک فراری وقتی که نمی کردیم’بدانید که موتور برای چه چیزی است یا چگونه می توانید در مخزن بنزین قرار دهید.

دیوانه؟ بله.

آی تی’همین مورد با ساختن وب سایت ها دان’با ساختن وب سایت کامل اینقدر دچار حوصلگی می شوید.

مهمترین چیز این است که برای شروع کار ، ایجاد انگیزه و محدود کردن تعهدات مالی خود در صورت عدم اهتمام’کار کنید (دقیقاً مثل همه سرمایه گذاری ها).

بله ، هزینه ساخت یک وب سایت نگران کننده است ، اما روش هایی برای آن وجود دارد “مدیریت” این – که ما’پایین می روم.

نفس عمیق بکش و بگذار’پیش می رود…

4 سؤال – آنچه را که لازم دارید قبل از شروع کار ، پیدا کنید

در ابتدای سفر ، همه سوالات اشتباه را پرسیدیم و همین باعث شد که همه چیز را بر روی دیوار پرتاب کنیم ، دعا می کنیم که در واقع چیزی بچسبد.

این یک مورد کلاسیک است “من نمیخوام’آنچه را که واقعاً می خواهم سرنخ ضعف و سرنوشت داشته باشید…”

اگر شما’دوباره احساس می کنم که’کاملا طبیعی است هیچ کس انتظار ندارد که شما بدانید که باید مراقب آن باشید و آن چیست’چرا تو’دوباره می خوانید این مقاله ، درست است?

ما با کشیدن آزمایش کردیم & سازندگان وب سایت ، WordPress ، قالب های رایگان ، الگوهای پرداخت را رها کنید. ما حتی برای ساخت یک وب سایت سفارشی وردپرس مبلغی چند هزار دلاری خرج کردیم.

بنابراین’منصفانه است که بگوییم ما’ام “اطراف بلوک بوده است” چند بار و سهم عادلانه ما از برآمدگی و کبودی را گرفت.

در دیدگاه, ما در محافل در حال اجرا بودیم زیرا همه سؤالات WRONG را پرسیدیم.

بنابراین ما مدتی استراحت کردیم ، مجدداً گروه بندی کردیم و رویکرد خود را برای برنامه ریزی وب سایت خود تنظیم کردیم.

ما فرایند را با این موارد ساده کردیم چهار سؤالی که باید از خود بپرسید:

شماره 1 چی’بودجه واقع بینانه شما برای وب سایت خود است?

هزینه ساخت وب سایت فراتر از طراحی و راه اندازی اولیه است.

هزینه های نگهداری مداوم زیادی مانند میزبانی ، اشکال زدایی / عیب یابی ، اضافه کردن ویژگی ها / ابزارهای جدید و غیره وجود دارد.

بنابراین شما واقعاً دو لایه هزینه برای بودجه برای (1) تنظیم و طراحی اولیه و (2) هزینه های نگهداری ماهانه یا سالانه در جریان دارید.

اگر منابع مالی دارید که می تواند صدها دلار در هر ماه برای سرمایه گذاری در وب سایت خود افزایش یابد ، ممکن است چیزی مانند WordPress برای شما مناسب باشد.

اگر شما’آماده نیستید که بیش از 100 دلار در ماه هزینه کنید زیرا تجارت شما هنوز در آن مرحله قرار ندارد ، سپس یک راه حل میزبانی شده (مانند کشیدن & قطره ساز وب سایت) ممکن است رویکرد بهتری باشد.

بنابراین به این فکر کنید که چقدر آماده هستید که به طور مداوم سرمایه گذاری کنید. آیا بیش از 100 دلار در ماه است؟ یا کمتر از 100 دلار در هر ماه?

ما’در زیر تعداد دیگری را مشاهده خواهید کرد.

اگر فکر می کنید سازنده وب سایت می تواند بهترین گزینه برای شما باشد ، با مقایسه سریع مورد علاقه های ما در جدول زیر:

شماره 2 چگونه می خواهید وب سایت خود را مدیریت کنید?

آیا می خواهید کنترل کاملی بر وب سایت خود داشته باشید و کارها را خودتان انجام دهید؟ یا اینکه می خواهید همه کارها را به یک طراح / توسعه دهنده واگذار کنید?

این مورد بسیار مهمی بود که از دست دادیم.

به خاطر داشته باشید که اگر اهدا نکنید’شما فکر می کنید کار را خاموش کنید ، شما’به طور کلی باید صبر کنید تا کار انجام شود مگر اینکه شما طراح / توسعه دهنده تمام وقت خود را استخدام کنید. بسته به حجم کار و پاسخگویی عمومی پیمانکار شما ، زمان انتظار می تواند متفاوت باشد.

در آن زمان ، ما در حال حاضر یک وب سایت طراحی شده سفارشی در وردپرس داریم. در حالی که یک طراحی سفارشی سکسی به نظر می رسد ، مشکلاتی وجود دارد که ما مرتکب نشده ایم’انتظار دارم.

پس از کار در سایت اختصاصی وردپرس برای چند ماه در آن زمان ، متوجه شدیم که کار نکردیم’آن را دوست دارم که به دلیل:

 • برخی از افزونه های وردپرس با طراحی ما مغایرت دارند. وقتی برخی از ابزارها و افزونه ها را نصب کردیم ، آنها برخی از ویژگی های سفارشی را که توسعه دهنده ما ساخته ، شکستند. بنابراین ما مجبور شدیم به برنامه نویس خود بپردازیم تا مجدداً وب سایت خود را پیکربندی کند تا کارها کار کنند. وقتی تو’دوباره ابزارهایی را که توسط توسعه دهندگان مختلف ساخته می شود ، جمع می کنیم’تعجب آور نیست که برخی از آنها برنده شدند’خوب با هم کار می کنیم آی تی’فقط بخشی از این روند ، و این برای ما ناامید کننده بود زیرا این امر به فشار روانی ما افزود.
 • وردپرس نمی کند’از کاربر پسند ترین طرح طرح برخوردار باشید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید نمایش پرده ای بزرگ را در بالای صفحه خود اضافه کنید ، ممکن است لازم باشد یک افزونه یا قطعه کد سفارشی اضافه کنید (اگر این الگو وجود ندارد’یک ابزار نمایش پرده ای از پیش ساخته شده در طرح داشته باشید). اگر می خواهید برخی از مطالب را در صفحه تغییر دهید ، باید کدها را ویرایش کنید. حس می شد هر زمان که می خواستیم طراحی را اصلاح کنیم ، مجبور شدیم به ما کمک کند ، زیرا ما این کار را نکردیم’می دانید که چگونه پس از آن کدگذاری کنید.

بنابراین از خود بپرسید – آیا می خواهید کنترل کامل بر جنبه های ویرایش وب سایت خود را داشته باشید ، بدون این که بدانید چگونه کد گذاری کنید؟ یا با واگذاری تمام ویرایش ها (بزرگ و کوچک) به پیمانکاران استخدام شده اشکالی ندارد?

اگر شما’می خواهید هزینه کنید و منتظر بمانید تا کسی تمام تغییرات را برای وب سایت شما انجام دهد ، بنابراین می توانید سطح کنترل خود را حفظ کنید ، سپس بکشید & قطره ساز وب سایت مناسب تر خواهد بود.

اگر بودجه دارید و می خواهید بیشتر کارها را برای یک شخص استخدام شده بارگذاری کنید ، ممکن است چیزی پیشرفته تر مانند WordPress خوب کار کند.

شماره 3 اکنون به چه ویژگی هایی نیاز دارید ، به چه ویژگی هایی LATER نیاز دارید و چه ویژگی هایی عادلانه هستند “داشتنش خوبه”?

وقتی برای اولین بار شروع کردیم ، همه چیز را می خواستیم. ما می خواستیم همه زنگ ها و سوت ها را که می بینیم وب سایتهای جالب دیگری دارند. ما می خواستیم آنچه که فکر می کنیم راه حل کامل باشد.

بعد از چند بار ضربه زدن زیاد به دیوار ، متوجه شدیم که زندگی ما بدون سردردهایی که پیچیدگی به وجود می آورد بسیار خوشایندتر است.

ما انجام ندادیم’برای کار کردن در تجارت ، به همه زنگ ها و سوت ها نیاز دارید. اگر مدل تجاری ما ناقص بود ، تمام پیچیدگی های طراحی برنده می شدند’تفاوت معناداری ایجاد کنید.

بنابراین تصمیم گرفتیم که بهتر است مواردی را که ساده و بی رحمانه برش داده ایم ، حفظ کنیم’برای ساختن یک وب سایت لاغر و کاربردی که به اندازه کافی مناسب برای انجام کار باشد ، کاملاً احتیاج دارید. می دانستیم که پس از کسب درآمد از وب سایت ، همیشه می توانیم بعداً ارتقا یابیم.

از خود بپرسید – آیا اکنون به همه چیز احتیاج دارید؟ آیا اگر این کار را نکرده اید ، تجارت شما شکست خواهد خورد’وب سایت کامل داشته باشید?

مشاغل نمی دهند’شکست بخاطر اینکه وب سایت های آنها فاقد زنگ و سوت هستند. اگر می توانید مشکلی را پیدا کنید که نیاز به حل دارد ، ما به شما قول می دهیم که اهدا نمی کنید’برای ساختن یک تجارت به پیشرفته ترین وب سایت نیاز دارید.

دان’فراموش نکنید – ما تضمین می کنیم که شما نیاز به طراحی مجدد وب سایت خود در مقطعی دارید. این می تواند یک تجدیدنظر بزرگ یا فقط طراحی مجدد بخشی از وب سایت شما باشد. شما می توانید تغییرات زیادی در چیدمان و مطالب ایجاد کنید زیرا می دانید بازدید کنندگان وب سایت شما به دنبال چه چیزی هستند و چه چیزی را بهتر می فهمید’در وب سایت شما کار می کند و چه چیزی نیست’تی این را در خاطر داشته باشید و طبق آن برنامه ریزی کنید. آرزو می کردیم کسی در این باره به ما بگوید.

یک نسخه اساسی و کاربردی از وب سایت خود بسازید و در صورت لزوم بعداً آن را ارتقا دهید. بدترین کاری که می توانید انجام دهید این است که ماه ها بگذرانید و پول زیادی را برای ساختن یک وب سایت اختصاص دهید ، سپس بدانید که تجارت شما نمی خواهد’کاملا کار.

شماره 4 آیا می خواهید خودتان با جنبه های میزبانی ، امنیت و فنی مقابله کنید?

عملکرد یک وب سایت می تواند بسیار اداری باشد. مواردی مانند پیکربندی سرویس هاستینگ شما ، نظارت بر آن ، به روزرسانی بستر شما (مانند به روزرسانی های وردپرس که هر از گاهی صادر می شود) ، اطمینان از به روزرسانی های برنده’با الگوی و افزونه های خود و غیره در تضاد باشید.

این ممکن است برای جانبازان فصلی یا افرادی که اهدا نمی کنند ، کار بزرگی باشد’فکر کنید آستین های خود را بالا بکشید تا کمی کار فنی انجام دهید. اما آیا شما آن شخص هستید?

ما پناه نداریم’t قبل از راه اندازی وب سایت وردپرس ، به اندازه کافی تجربه کرد که این سؤال را در نظر بگیرد و کار بسیار فنی دیگری برای مدیریت از آنچه که برای آن چانه زنی کرده ایم به پایان رسید..

مدیریت جنبه های فنی وب سایت شما یک اولویت شخصی است. شما نمی’اگر مجبور نباشید’می خواهم (با کمک کشیدن & سازندگان وب سایت را رها کنید – بیشتر در زیر).

بعضی از مردم’به آن توجه کنید و زمان و منابع کافی برای مقابله با آن داشته باشید. برخی برنده شدند’منابع زمانی ، مالی و ذهنی داشته باشید. آیا تو?

بدانید که چه نوع وب سایت شما می بایست در حال ساخت باشد – این به تأثیر هزینه های شما می پردازد!

چگونه به 4 سؤال فوق پاسخ دادید?

در صورت وجود: بستر انعطاف پذیر و فشرده تر مانند WordPress برای شما مناسب خواهد بود.

 1. بودجه بالاتر و انعطاف پذیر تری دارید (برای مرحله BOTH مرحله تنظیم و نگهداری مداوم).
 2. شما ترجیح می دهید خیلی با ساخت و ویرایش سایت خود دست و پنجه نرم نکنید. شما منابع مالی برای تأمین منابع کار برای طراحان / توسعه دهندگان دارید ، حتی اگر بخواهید ویرایش های کوچک طراحی را انجام دهید. شما همچنین نمی دانید’فکر کنید منتظر تغییرات باشید.
 3. شما واقعاً به ویژگی های پیشرفته و زنگ ها و سوت های بیشتری احتیاج دارید که می توانند به صورت سفارشی در وب سایت و شما کدگذاری شوند’با پرداخت هزینه به کسی که در صورت شکستن آنها را برطرف کند اشکالی ندارد.
 4. شما نمی’ذهن خود را برای مدیریت میزبانی خود ، انجام به روزرسانی در وردپرس و نظارت بر عملکرد وب سایت خود – اساساً نقش مدیر IT برای وب سایت خود بازی کنید.

اگر در مورد هر یک از سوالات بالا نگرانی دارید ، ممکن است بخواهید استفاده از کشیدن را در نظر بگیرید & برای شروع ، وب سایت ساز را رها کنید.

اگر کسب و کار شما به جایی برسد که چنین سرمایه گذاری توجیه شود ، همیشه می توانید به سازندگان وب سایت پیشرفته تر (مانند WordPress) ارتقا دهید..

پرش به کار بردن چیزی مانند WordPress نیاز به یک سرمایه گذاری قابل توجه در زمان شما دارد (که ممکن است محدود شود زیرا احتمالاً کارهای دیگری برای انجام دادن دارید). این یک سرمایه گذاری بزرگ مالی نیز هست.

پس اگر شما’مطمئن نیستید که به چیزی به اندازه WordPress پیشرفته نیاز دارید ، چگونه خطرات خود را مدیریت و کاهش می دهید?

اصول ساخت وب سایت را برای محدود کردن یک داروی مالی بیاموزید

فصل 2 --- آسان برای استفاده-وب سایت-سازنده-دقیقهکاری که در نهایت تصمیم گرفتیم انجام دهیم اینست که واقعاً کوچک شروع کنیم. یک قدم کوچک در هر زمان ، به اصطلاح.

ما از تعقیب همه جدیدترین ویژگی ها کاملاً ضرب و شتم شدیم و صریحاً می گفتیم که دست به کار نمی شویم’زمان کافی برای مقابله با کلیه کارهای فنی را دارید که با سازندگان وب پیشرفته تر به وجود آمده است.

همه آنچه ما می خواستیم (و مورد نیاز) یک وب سایت کاربردی بود که کار می کرد و نمی کرد’به زمان ، پول و تعهدات نگهداری مداوم نیاز دارید.

ما در تلاش برای ایجاد یک تجارت بودیم ، بنابراین متعهد شدن وقت و هزینه زیادی برای یک وب سایت تلف نمی شد’اولویت یا الف “باید”.

سازندگان وب سایت drag and drop نرم افزارهای آنلاین هستند که ما را قادر به ایجاد وب سایت ها بدون دانستن نحوه نوشتن یک خط کد می کند. بنابراین این برای ما عالی بود.

آنها همچنین تیم های پشتیبانی برای پاسخگویی به هرگونه سؤال را دارند و تیم های فنی برای مدیریت تمام جوانب فنی ساخت وب سایت ها ، بنابراین ما نمی دانیم’مجبورم.

اگر مفهوم کسب و کار ما مشغول به کار بوده و یا جذب شده باشد ، می توانیم همیشه پول و وقت بیشتری را برای ساختن یک وب سایت پیشرفته تر سرمایه گذاری کنیم ، یا حتی استخدام یک برنامه نویس برای کمک به ما.

راهنمای بخش-تصویر بند 1-دقیقهاما قبل از رسیدن به آن نقطه ، ما می خواستیم از دید تعهدات مالی محافظت کنیم ، و “ثابت کن” ایده کسب و کار ابتدا با کشیدن & رها سازنده وب سایت.

با استفاده از چند سازنده وب سایت ، ما با نام دامنه ها ، نحوه اتصال آنها به وب سایت ها ، چگونگی تنظیم ایمیل ، نحوه استفاده از ویرایشگرهای تصویر ساده برای ایجاد گرافیک ، نحوه انجام SEO اصلی (بهینه سازی موتور جستجو) بیشتر آشنا شدیم. ، نحوه ایجاد پست های وبلاگ ، نحوه تولید محتوا و غیره.

اینها همه مبانی ساخت وب سایت کاربردی است. با استفاده از این سازندگان ساده و بدون استفاده از کد ، وب سایت ها این امکان را برای ما فراهم کردند تا بسیاری از وقت خود را آزاد کنیم تا بتوانیم “تمرین” جنبه های دیگر ایجاد یک وب سایت.

با نگاه به گذشته ، اگر ما در یادگیری نحوه رمزگذاری یا یادگیری چگونگی مدیریت یک توسعه دهنده بدون آنکه در ابتدا چند وب سایت ساده تر یاد بگیریم ، گرفتار آن شدیم ، هنوز فکر می کنم می توانیم به جایی که امروز هستیم برسیم ، اما آن جاده می تواند باشد. بسیار سخت تر (از نظر ذهنی و مالی) بوده اند.

ساختن وب سایت ها و پیشرفت کسب و کار شما با وب سایت ، یک بخش متحرک نیست. این یک سیستم کامل است که بخش های مختلفی از حرکت را شامل می شود (بازاریابی ، تولید محصول و غیره)

کمک به کشیدن & رها سازنده وب سایت ، چیزی که’استفاده بسیار ساده ، ما را قادر ساخت تا بسیاری از وقت و انرژی ذهنی خود را برای تمرکز روی چیزهای دیگر آزاد کنیم.

ما واقعاً این واقعیت را به وجود می آوریم که توانستیم خود را از اضطراب ذهنی برای ساختن یک وب سایت پیچیده منهدم کنیم ، مجدداً انرژی خود را به بخش های مهم دیگر تجارت خود هدایت کنیم ، به آنچه’قادر به دستیابی به امروز هستیم.

برخی از DRAG هستند & سازندگان وب سایت DROP & چگونه می توانید آنها را هزینه کنید?

اگر احساس می کنید استفاده از وب سایت سازنده drag and drop ممکن است گزینه بالقوه ای برای شما باشد (در کجای آن)’به اندازه کافی آسان برای شماست که بتوانید کل وب سایت خود را مدیریت کنید ، و بدون آنکه بدانید چگونه کد گذاری کنید) ، پس از آن’زمان لازم است تا تعدادی از آنها را امتحان کنید تا ببینید که کدام وب سایت سازنده در واقع می تواند برای شما بهتر کار کند.

از زمانی که ما’در گذشته از تعداد زیادی از آنها استفاده می شده است ، ما یک مقایسه را برای برجسته کردن جوانب مثبت و منفی برخی از سازندگان وب سایت ارائه می دهیم. این بستگی به نیاز شما و اینکه چگونه از رابط کاربری آنها دوست دارید ، بستگی دارد.

بسته به نوع سازنده وب سایت که استفاده می کنید ، و برنامه ای که برای ثبت نام در آن استفاده می کنید ، استفاده از یک سازنده وب سایت در هر جایی از $ 4 – 25 دلار در ماه هزینه دارد..

بسیاری از این وب سایت ها دارای یک نقشه رایگان هستند ، بنابراین می توانید قبل از ارتقاء آنها را به صورت رایگان تست کنید. هیچ محدودیتی برای برنامه های رایگان آنها وجود ندارد ، بنابراین می توانید تا زمانی که می خواهید از برنامه رایگان استفاده کنید. اگر آنها اهدا کنند’برنامه ای رایگان داشته باشید ، حداقل آنها حداقل 2 هفته آزمایشی رایگان داشته باشند.

در حالی که برنامه های پرداخت شده ماهانه ، هزینه های مکرر هستند ، در نظر داشته باشید که ایده در اینجا محدود کردن خطرات مالی شماست.

روند فکر ما این بود – ما می توانیم 25 دلار در ماه (و آن’در برنامه های ماهانه بالاتر) ، به جای پرداخت هزینه “تأیید نشده” صدها تا هزاران دلار توسعه دهنده.

علاوه بر این ، در هر ماه با 25 دلار یا حدود 25 دلار ، از تیم های مراقبت از مشتری آنها پشتیبانی می کنیم و تیم فنی آنها در پس زمینه کار می کند تا اطمینان حاصل شود که تمام جنبه های فنی وب سایت ما به طور کامل مدیریت می شود.

چی’بدترین چیزی که می تواند رخ دهد؟ همیشه می توانیم برنامه خود را با سازنده وب سایت لغو کنیم و از آن فاصله بگیریم.

دان’فراموش نکنید ، شما می توانید با سازنده کاملاً راحت شوید زیرا می توانید از برنامه رایگان یا دوره آزمایشی آنها استفاده کنید. در واقع ، تقریباً بدون پرداخت سکه به آنها ، می توانید یک وب سایت کامل با یک برنامه رایگان بسازید.

سازندگان وب سایت بیشترین ابزار مورد نیاز برای ساختن یک وب سایت کاربردی ، از جمله خدمات میزبانی (به منظور انتشار سایت شما به صورت آنلاین) ، ابزارهای تولید محتوا (امکان درج عنوان ، متن ، گرافیک ، نمایش اسلایدها و غیره) و الگوهای طراحی.

همه این موارد را به صورت رایگان دریافت می کنید و برای باز کردن ابزارهای بیشتر ، گزینه ارتقاء را نیز باز می کنید.

این’چگونه می توانید خطرات مالی خود را به طور مؤثر مدیریت کنید ، و به همان اندازه مهم ، از وسواس ذهنی بیش از هزینه متوسط ​​برای ساختن یک وب سایت متوقف شوید.

برخی از سازندگان وب سایت اگر در برنامه های سالانه آنها ثبت نام کنید ، برای اولین سال یک نام دامنه سفارشی رایگان به شما می دهند. پس از اولین سال رایگان ، معمولاً حدود 20 دلار برای تجدید هر سال هزینه دارد. اگر ترجیح می دهید نام دامنه دلخواه خود را در جای دیگری خریداری کنید زیرا معمولاً ارزان تر است ، می توانید نام دامنه خود را از طریق GoDaddy خریداری کنید ، و هزینه آن در حدود 12 تا 15 دلار در سال است. از منظر تصویر بزرگتر ، آن’تفاوت معنی داری نیست.

هزینه برای ساختن وب سایت با استفاده از یک DRAG & DROP BUILDER ، WORDPRESS یا ایجاد یک وب سایت سفارشی

ما شما را می شناسیم’خیلی مشتاق هستید که به تعداد بیشماری فرو بروید. پس بگذار’می رود.

اگر می خواهید برخی از سنجش های ضرب و شتم پهن ، در اینجا آنها به صورت سالانه:

 • بکش & Drop Builder – 100 تا 400 دلار
 • وردپرس – 140 تا 500 دلار **
 • سفارشی – 2،000 دلار – 10،000 دلار+

ما’در هزینه نام دامنه ، ارزانتر میزبانی و الگوی حق بیمه برای وردپرس ، و برخی از داده ها از تجربیات خود در داشتن یک سایت سفارشی ساخته شده ، کاملاً فاقد واقعیت است..

در اینجا چندین مقاله بحث وجود دارد که ما شما را با ایده ای عمیق تر از افکار خود در مورد مقایسه با استفاده از یک درگ به شما ارائه می دهیم & سازنده وب سایت را در مقابل استفاده از وردپرس رها نکنید.

مضامین های زیبا (یکی از بهترین توسعه دهنده های تم وردپرس امروز) ، تخمین زده اند که فقط برای شروع کار با WordPress می تواند حدود 200 دلار – 1،000 دلار طول بکشد (و این عامل استخدام کسی برای کمک به شما نیست)..

هزینه ساخت یک وب سایت - تم های زیبامنبع: مضامین زیبا (توجه: فرض می کنید که اهدا نمی کنید)’کسی را استخدام کنید تا به شما کمک کند)

آنها همچنین تخمین زده اند که یک تم وردپرس سفارشی حدود 3000 دلار – 6،000 دلار (برای طراحی و توسعه) هزینه خواهد داشت ، و یک وب سایت سفارشی وردپرس در حدود 6000 دلار – 15،000 دلار (برای طراحی و توسعه ، با افزونه های سفارشی) است. تخمین های آنها را می توانید در اینجا مشاهده کنید.

آی تی’مهم است که بدانیم’واقعاً چالش برانگیز است برای مشخص کردن حتی یک هزینه بالگرد. اگر شما’تا به حال با برخی از افراد که سعی در ساخت خانه های خود داشتند صحبت کرده اند ، پس یک داستان نسبتاً سازگار به دلیل شرایط غیرقابل پیش بینی بودجه بیش از حد است. همین مفهوم بسیار به همان روش برای ساخت یک سایت سفارشی اعمال می شود.

هزینه ساخت یک وب سایت یک هدف دائما در حال حرکت است ، به خصوص هنگامی که از وردپرس یا سایت های سفارشی استفاده می شود.

به همین دلیل است که استفاده از سازنده وب سایت drag and drop یک راه خوب برای شروع یادگیری اصول ساخت وب سایت ، آزمایش ایده های خود و محدود کردن ریسک های مالی خود است (از آنجا که هزینه ماهانه ثابت است و می توانید سایت خود را بصورت زیر بسازید بدون هیچ کد – شما نمی دانید’اصلاً باید فنی باشد).

زمان شما نیز هزینه ای برای ساختن وب سایت شما است

اجازه دهید’با آن روبرو هستم ، زمان پول است.

اگر می خواهید یک وب سایت بسازید ، آماده باشید تا انرژی ذهنی و جسمی زیادی را به پروژه خود وارد کنید (حتی اگر از ساختمان وب سایت خود برون سپاری کنید).

این هزینه را چگونه می توانید در ساخت وب سایت خود تعیین کنید؟ خوب ، شما’باید حدس بزنید که چقدر یک ساعت از وقت شما ارزش دارد.

آیا یک ساعت وقت شما 20 دلار ارزش دارد؟ 50 دلار؟ 100 دلار؟ اگر کسی به شما نزدیک شد و سؤال کرد که چقدر به دست شما خواهد رسید “خرید” چه ساعتی از وقت شما برای کمک به آنها است’قیمت مناسب برای شما؟ مبلغی که هم اکنون کارفرمای شما به شما پرداخت می کند ، می تواند یک سنجس خشن باشد.

تعداد آن را بگیرید و چند ساعت برای ساختن وب سایت خود برنامه ریزی کنید و آن را چند برابر کنید و حدس بزنید که چقدر هزینه های اضافی برای ساخت وب سایت شما (براساس تعهد زمانی شما) هزینه خواهد کرد.

بنابراین ، آیا شما وقت خود را صرف فهمیدن کلیه موارد فنی مانند میزبانی ، امنیت ، برنامه نویسی خواهید کرد؟ براساس تجربیات خود ما واقعاً سریع می شود.

جنبه های فنی نه تنها مهمترین زمان مکیدن نیستند بلکه تمایل دارند شما را از بین ببرد ، دیدگاه شما را نسبت به زندگی نشان دهد و فقط شما را به یک آدم زیبا تبدیل کند که اطراف خود باشد (که’چه اتفاقی برای ما افتاد!)

بنابراین هزینه فراتر از زمان است ، و ممکن است در شادی شخصی شما تأثیر بگذارد!

با استفاده از درگ & قطره ساز این نقطه درد را تا حد زیادی برطرف می کند. آنها با تمام سردردهای فنی سر و کار دارند ، بنابراین شما می توانید به موارد مهم دیگر نیز توجه کنید و به طور کلی ، شما را با روحیه بسیار بهتری حفظ کنید!

نتیجه گیری – هزینه ای برای ساختن یک وب سایت

ما می دانیم که ساخت وب سایت شخصی خود چقدر ناامیدکننده است ، به خصوص وقتی که اولین بار است. یک میلیون چیز و نگرانی وجود دارد که از ذهن شما عبور می کند و ما’خودمان از طریق آن گذشتیم.

مانند هر تلاش یا پروژه اصلی که می خواهید کاوش کنید ، با مراحل کوچک و کودکانه شروع کنید تا خطرات نزولی خود را محدود کنید.

بنابراین به جای بیرون رفتن با تمام اسلحه های خود ، متعهد ساختن هزاران دلار به یک توسعه دهنده ناموجود برای ساختن وب سایت خود برای شما ، چرا سعی نکنید این کار را خودتان با تعهد ماهانه کوچکتر 4 تا 25 دلار با استفاده از سازنده وب سایت انجام دهید.?

اگر بعد از گذشت چند ماه نظر خود را تغییر دهید ، ضررهای مالی شما فقط به حدود 100 دلار محدود می شود – یعنی’از نظر مدیریت ریسک بسیار مناسب و معقول است.

استفاده از یک وب سایت ساز بسیاری از سردردهای فنی شما را از بین می برد’d روبرو شوید ، و خطرات مالی خود را محدود کنید.

این همچنین به شما کمک می کند تا خود را از اضطراب روانی نگران کنید که دائماً درمورد ایجاد یک وب سایت چقدر برای شما هزینه خواهد داشت. همیشه می توانید برنامه پرداخت ماهانه خود را متوقف کنید.

اگر وب سایتی که ایجاد کرده اید پتانسیل را نشان می دهد ، و کسب و کار / پروژه شما را در جهت درست حرکت می دهد ، همیشه می توانید بعداً سرمایه گذاری پول بیشتری را برای ساختن یک وب سایت سفارشی تر در نظر بگیرید. در آن زمان ، شما’یک حس کلی در مورد نحوه کار ساخت وب سایت دارید.

این یکی از بهترین روش ها برای محدود کردن ریسک های مالی شما در هنگام ایجاد اولین وب سایت شما است.

سازندگان وب سایت به شما امکان می دهند تا به سرعت شروع به کار کنید تا بتوانید شتاب بیشتری کسب کنید تا بتوانید نتایج واقعی ملموس را ببینید. در مقابل رفتن به یک سری ژیمناستیک ذهنی ، سعی در مرتب کردن بر اساس همه فنی “چیز” ایجاد وب سایت ها ، و نگرانی در مورد اینکه هزاران دلار یک توسعه دهنده بد به طور بالقوه می تواند از شما دور شود.

گفتن این مسئله زیاد اتفاق می افتد ، اما اتفاق می افتد’(اداره) “عامل ترس” که شما را از عمل و حرکت به جلو فلج می کند. این’آنچه در آن زمان برای ما اتفاق افتاده بود ، نبود’اصلاً جالب است.

بنابراین برای صرفه جویی در وقت ، سردرد و به حداقل رساندن ریسک های مالی خود ، ما توصیه می کنیم ایده های خود را با سازندگان وب سایت بدون کد بررسی کنید..

اطلاعات بیشتر:

بهترین سازندگان وب سایت کشیدن و رها کردن

بهترین سازندگان وب سایت تجارت الکترونیک

این راهنمای مفید را پیدا کرد?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map