3 سازندگان وب سایت پاسخگو شگفت آور آسان برای استفاده در سال 2020

چگونه یک سازنده وب سایت پاسخگو ایجاد کنیمامروزه گشت و گذار در اینترنت با دستگاه تلفن همراه و دانستن چگونگی ساخت یک وب سایت پاسخگو موبایل از اهمیت بیشتری برخوردار شده است.


تصور کنید اگر شخصی از وب سایت شما بازدید کرده است ، و به نظر می رسد بسیار وحشتناک در دستگاه تلفن همراه خود است ، فکر می کنید بعد آنها چه کاری انجام می دهند؟ شرط من این است که آنها ممکن است در جای دیگری ترک شوند و به نظر برسند.

آی تی’به اندازه کافی دشوار است که می توانید بازدید کننده ای از سایت خود داشته باشید ، بنابراین آنها را ترک کنید زیرا وب سایت شما کار نکرد’نگاه بسیار کاربر پسند بر روی دستگاه تلفن همراه یک مشکل واقعا بزرگ است.

بنابراین دانستن نحوه ایجاد یک وب سایت پاسخگو موبایل در واقع برای موفقیت شما بسیار مهم است.

در این مقاله ، ما’وب سایت پاسخگو به تلفن همراه (به زبان ساده و بدون حرف) و یکی از ساده ترین و سریعترین راه برای ایجاد یک – استفاده از یک سازنده وب سایت پاسخگو ، مانند: فضای مربع, Weebly یا 1&1.

1

وب سایت پاسخگو موبایل چیست?

به زبان ساده و غیرتکنیک ، وب سایت پاسخگو موبایل یک وب سایت است که تشخیص می دهد بازدید کننده شما از چه وسیله ای استفاده می کند (تلفن های هوشمند ، رایانه لوحی یا رایانه رومیزی) و به طور خودکار طرح وب سایت شما را تنظیم می کند تا با اندازه آن مطابقت داشته باشد. دستگاهی که’مورد استفاده قرار می گیرد.

شما نمی’باید دانشمند موشکی باشید تا بدانید که صفحه نمایش تلفن همراه بسیار کوچکتر از صفحه نمایش تبلت است ، که بسیار بیشتر از صفحه رایانه رومیزی / لپ تاپ است.

سازنده وب سایت پاسخگو - مقایسهشما می خواهید وب سایت شما خیلی شبیه به سمت چپ ، راست باشد?

اگر سعی می کنید چگونه یک وب سایت در صفحه بزرگتر (مانند لپ تاپ یا دسک تاپ خود) به یک صفحه کوچک تلفن همراه مسدود شود ، باعث می شود بازدید کننده شما در اطراف وب سایت خود گشت و گذار کند..

آنها’در نهایت تکان دادن مشت های خود را در هوا ، چند بار بلند فحش می دهیم و به سمت رقبای خود حرکت می کنید’ سایت اینترنتی.

گذشته از ساركسم ، خواندن مطالب وب سایت شما بر روی صفحه نمایش كوچك ، برای حفظ بازدیدكننده خود در وب سایت شما امروزه كاملاً حیاتی است – و یك طراحی پاسخگو موبایل می تواند به شما در انجام این كار كمك كند..

2

چگونه یک وب سایت پاسخگو موبایل به شما کمک می کند?

به سادگی ، آنچه وب سایت پاسخگو موبایل انجام می دهد ، به طور خودکار تنظیم مجدد محتوا و نوار فهرست شما به گونه ای است که بسیار مناسب در یک صفحه کوچکتر قرار بگیرند.

نوار منو معمولاً در یک برگه کوچک می شود ، بنابراین’در هنگام ضربه زدن روی دکمه نوار منو قابل دسترسی است.

از طرف دیگر ، برای وب سایت های پاسخگو غیر تلفن همراه ، همه موارد فهرست شما معمولاً به اندازه مورچه هایی که در آن قرار دارند کوچک می شوند.’دیدن آنها تقریباً غیرممکن است ، مگر اینکه یک ذره بین داشته باشید – هرگز نکشید که برای رسیدن به صفحات خاص روی آنها ضربه بزنید.

بخش های مختلف محتوا در وب سایت شما به طور خودکار دوباره در یک ستون عمودی قرار می گیرند تا نمایش بسیار دلپذیر شوند.

برای وب سایت های پاسخگو غیر تلفن همراه ، محتوای / متن شما به سادگی با اندازه هایی قابل مقایسه با شن و ماسه کوچک شده است (خوب ، بنابراین کمی اغراق آمیز در اینجا ، اما شما این نکته را می گیرید).

نحوه ایجاد یک وب سایت پاسخگو - پاسخگو به تلفن همراهطرح های پاسخگو موبایل به طور خودکار محتوای شما را در دستگاه های تلفن همراه مجددا ترتیب می دهند تا خواندن آن آسان تر شود.

تصور کنید که اگر شما 3 ستون با تصاویر و متن داشتید ، و سعی کنید آن را به یک صفحه کوچک تلفن همراه متصل کنید ، آن را’خواندن بسیار دشوار خواهد بود.

بنابراین ، آنچه که یک وب سایت پاسخگو موبایل انجام می دهد ، این است که 3 ستون را دوباره در یک ستون عمودی قرار دهید ، زیرا اندازه / متن حداقل در صفحه کوچکتر قابل خوانایی است.

این به طور قابل توجهی بازدید کنندگان شما را بهبود می بخشد’ تجربیات کاربر.

3

نحوه ایجاد یک وب سایت پاسخگو با یک سازنده وب سایت پاسخگو

اگر شما’مجدداً یک کد مجازی کد بنویسید ، می توانید الگویی را ارسال کنید که پاسخگوی تلفن همراه باشد. اما 99.9٪ از کل جمعیت ، کدبانویسی نیستند ، بنابراین’خودت خیلی سخت باش.

پس چه کاری می توانید انجام دهید?

ساده ترین راه حل استفاده از ابزارهایی برای کمک به شما در ایجاد یک وب سایت پاسخگو است.

سازندگان وب سایت پاسخگو در خارج وجود دارد که می توانند بدون ایجاد دانستن نحوه نوشتن یک خط کد به شما کمک کنند تا سایتی ایجاد کنید.

ابزار آنها بسیار آسان است – به معنای واقعی کلمه محتوای خود را در قالب بکشید و رها کنید و می توانید وب سایت پاسخگوی موبایل خود را منتشر کنید.

دیگر لازم نیست یک نبوغ فنی باشید تا وب سایت خود را بسازید. این روزها طولانی است و سازندگان وب سایت خاصی (بیشتر در زیر) به شما کمک می کنند تا از 100٪ بهینه سازی وب سایت خود اطمینان حاصل کنید.

وقتی برای استفاده از یکی از این سازندگان وب سایت ثبت نام می کنید ، آنها تمام ابزارهایی را برای اضافه کردن مطالب به وب سایت خود به شما می دهند و آنها وب سایت را برای شما میزبان می کنند ، به این معنی که وب سایت شما می تواند در اینترنت وجود داشته باشد..

دان’می دانید منظور از میزبانی چیست؟ خوب ، خبر خوب این است که شما اهدا نمی کنید’مجبورم آنها با همه این موارد فنی برای شما سروکار دارند ، بنابراین می توانید فقط با ابزار کشیدن و رها کردن آنها ، روی مطالب شخصی خود در وب سایت قرار دهید..

خیلی آسان به نظر می رسد درست است؟ این است.

امروزه فناوری ساخت وب سایتهای مناسب برای موبایل بسیار آسان کرده است. منظورم از فیس بوک است. آنها’دوباره به صدها میلیون نفر در سراسر دنیا وصل می شوید. بنابراین’جای تعجب نیست که ابزارهایی در آنجا وجود دارند که به شما در ساختن وب سایتها کمک می کنند بدون اینکه به هیچ کد دست بزنید.

برخی از این سازندگان وب سایت پاسخگو کدام هستند?

چند سازنده خوب وب سایت پاسخگو هستند که می توانید آنها را بررسی کنید.

همه آنها دوره آزمایشی رایگان را شامل می شوند’مجبور نیستید که به هیچ وجه به استفاده از ابزارهای خود بپردازید. شما فقط باید خوشحال شوید که آنها از برنامه هایشان مشترک هستند’واقعاً برای شما مفید است.

4

وب سایت پاسخگو با مربع

فضای مربع احتمالاً بهترین سازنده وب سایت پاسخگو در بازار امروز است.

آنها کاربران غیر فنی را قادر می سازند وب سایت های زیبا و حرفه ای به دنبال ایجاد کنند تمام الگوهای آنها بسیار جلا و خیره کننده است.

این ویدیو را بررسی کنید تا ببینید چه چیزی Squarespace قادر است:

آنها آنقدر روی طراحی تمرکز می کنند که می توانید بازدیدکنندگان خود را طوری احساس کنید که انگار شما هستند’وب سایت سفارشی برای هزاران دلار ساخته بود (اما شما’در واقع هزینه بسیار کمتری پرداخت می کنید – برای اطلاعات بیشتر به بررسی قیمت گذاری مربع ما نگاهی بیندازید).

وب سایت پاسخگو مربعالگوهای Squarespace وب سایت شما را از رقابت ، روی دسک تاپ ، موبایل و رایانه لوحی جدا می کند.

Squarespace یک رهبر بازار در ایجاد وب سایتهای پاسخگو است, ما همیشه تجربه های مثبت کاربر را در مورد آنها می شنویم.

کاربران نه تنها از اینکه چگونه قادر به ایجاد وب سایتهای عالی هستند ، خوشحال هستند’همچنین خوشحالم که Squarespace پشتیبانی 24/7 را فراهم می کند ، جایی که آنها در کمتر از 1 ساعت به سؤالات ایمیل شما پاسخ می دهند.

5

وب سایت پاسخگو با Weebly

Weebly دست پایین ، آسانترین کشیدن و رها کردن سازنده وب سایت برای استفاده است. بنابراین اگر شما از هر فن آوری می ترسیدید ، آنها’کاندیدای خوبی برای امتحان کردن هستید.

آنها نمی دانند’ابزارهایی به اندازه Squarespace داشته باشید ، اما آن را دارید’عمدی برای نگه داشتن رابط کاربری خود حداقلی و ساده است. این نمیخواد’این بدان معنی است که آنها می توانند’به شما در ساختن یک وب سایت خوب و کارآمد کمک می کند – آنها می توانند!

یک وب سایت پاسخگو با Weebly بسازیدWeebly ساده ترین استفاده از سازنده وب سایت پاسخگو در بازار امروز است.

فقط توجه داشته باشید که حتی اگر Weebly’وب سایت ها دارای قابلیت پاسخگویی به موبایل هستند (ویژگی های تلفن همراه آنها را در اینجا مشاهده کنید) ، مجموعه طرح های آنها به اندازه Squarespace خوب نیست’s.

اگر طراحی برای شما واقعاً مهم است ، Squarespace برای شما بهتر خواهد بود. اما اگر سادگی و سهولت استفاده از طراحی از اهمیت بیشتری برخوردار باشد ، وبی کاندیدای قدرتمندی است.

این بدان معنا نیست که استفاده از Squarespace به هیچ وجه آسان نیست. ما’فقط گفتن Weebly حتی ساده تر است ، اما تجارت کردن الگوهای طراحی شما از Weebly به اندازه حرفه ای به نظر نمی رسد و به روز می شود همانطور که از Squarespace دریافت می کنید..

آخرین چیز – Weebly doesn’یک آزمایش زمان محدود داشته باشید بنابراین می توانید تا زمانی که می خواهید ، از Weebly به صورت رایگان استفاده کنید ، تا زمانی که آماده به روزرسانی شوید. البته تعداد ابزارها و خدمات پشتیبانی که به عنوان کاربر رایگان به آنها دسترسی دارید محدود خواهد شد. اما شما می توانید برای ساختن یک وب سایت قابل ارائه حداقل به صورت رایگان وقت خود را صرف کنید.

6

وب سایت پاسخگو با 1&1

1&1 سازنده وب سایت یک سازنده وب سایت با کاربرد آسان است که در صورت گیر افتادن ، پشتیبانی مشتری زیادی دارد. بنابراین هیچ نگرانی نیست اگر شما فکر می کنید’در راه ایجاد وب سایت پاسخگو خود به کمی کمک نیاز خواهید داشت.

اما ، اگر شما 1 را انتخاب می کنید&1 ، آن’بعید نیست شما’آنها به تیم پشتیبانی خود تکیه می کنند ، زیرا ساختن سایت را بسیار آسان می کنند ، اما تقریباً هزینه ی خود را به Weebly می دهند (تقریباً ، اما نه کاملاً)!

همه 1 و 1’قالب های سازگار با موبایل هستند ، و انتخاب خوبی نیز پاسخگو است. اگر این’یک وب سایت کاملاً پاسخگو که می خواهید ، مطمئن شوید که الگویی را با آن کارایی انتخاب کرده اید.

1 و 1’قالب ها برای ایجاد وب سایت های کاربردی و با کاربرد آسان طراحی شده اند. اما ، اگر شما’همه چیز درباره شیک بودن به نظر می رسد ، ممکن است Squarespace سازنده وب سایت پاسخگو برای شما باشد.

نحوه ساختن یک وب سایت پاسخگو 1and11&1 از پیش نمایش های الگویی عالی برخوردار است که می دانید وب سایت شما روی دسک تاپ و موبایل چه شکلی خواهد بود.

شما’احتمالاً تعجب می کنم که 1&1 شما را برمی گرداند ، درست است؟ خوب ، ممکن است آنها برنامه ای رایگان نداشته باشند ، اما پیشنهادات ویژه خوبی دارند. اگر یک سال ثبت نام کنید می توانید 1 دریافت کنید&1 فقط با 1 دلار در ماه!

7

نحوه ساختن یک وب سایت پاسخگو: نتیجه گیری

هرچه بیشتر و بیشتر افراد از دستگاه های تلفن همراه خود برای گشت و گذار در وب استفاده می کنند ، دوست داشتن وب سایت موبایل شما با اهمیت تر می شود.

یکی از بهترین راه ها برای اطمینان از آماده بودن وب سایت شما برای بازدید کنندگان بیشتر موبایل در سال های آینده ، ایجاد یک وب سایت پاسخگو است.

ایجاد یک وب سایت پاسخگو موبایل به همان سختی نیست که ممکن است امروزه فکر کنید, به عنوان سازندگان وب سایت پاسخگو مانند فضای مربع, Weebly و 1&1 آن را برای شما بسیار آسان ساخته است ، حتی اگر شما در این زمینه نیستید’فن آوری دانش.

اگر رایانه ، اتصال به اینترنت دارید و می توانید چیزهایی را در صفحه نمایش خود بکشید ، می توانید با آنها یک وب سایت نیز بسازید.

ساخت وب سایت شخصی شما دیگر یک پروژه بسیار گرانقیمت نیست. سازندگان وب سایت برای خدمات خود مبلغی شفاف و ماهانه برای شما هزینه می کنند. بنابراین شما’دوباره هزاران دلار به یک فریلنسر تصادفی تحویل نمی دهید بدون اینکه بدانید شما چه چیزی هستید’دوباره خودت را وارد می کنی.

(توجه: اگر تازه از اولین وب سایت خود شروع کرده اید ، من شما را به تلاش برای ساختن وب سایت خود با کشیدن بسیار تشویق می کنم & سازنده وب سایت را توسط خودتان رها کنید. چرا نباید’هنوز یک طراح یا توسعه دهنده استخدام کرده اید؟ بحث ما را اینجا ببینید.)

برای صداها خیلی خوب است؟ این است! و باید آن را برای خودتان ببینید تا آن را باور کنید.

شما’فقط با چند کلیک به دور از داشتن یک وب سایت دوستانه موبایل همراه باشید. زمان آن را به دوستان و خانواده خود نشان دهید!

اوه یک چیز دیگر – اگر شما’مطمئن نیستید که چگونه الگوی طراحی مناسب را برای وب سایت خود انتخاب کنید ، ما یک آموزش در اینجا داریم که 3 معیار ساده برای انتخاب طراحی مناسب را که برای نیازهای شما کار می کند به شما نشان می دهد.

اکنون می دانید ایجاد یک وب سایت پاسخگو چقدر ساده است ، برای شروع کار ، پیوند سازنده پاسخگو انتخاب شده خود را دنبال کنید:

 • مربع مربع را به مدت 14 روز به صورت رایگان امتحان کنید
 • Weebly را به صورت رایگان امتحان کنید
 • 1 را امتحان کنید&1 سازنده وب سایت

این راهنمای مفید را پیدا کرد?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map