DIY وب سایت سازندگان: آیا کاربرد آنها آسان است؟

DIY وب سایت سازنده


سازندگان وب سایت DIY راهی برای افراد عادی است که بدون استفاده از کد ، وب سایت های خود را طراحی و ساخته می کنند. دانش فنی دیگر دیگر مانعی برای ورود به اینترنت نیست, آیا شما’دوباره یک کارآفرین یا یک سرگرمی هستید.

آنها’دوباره بیشتر استفاده می شود رهبر صنعت Wix اکنون بیش از 119 میلیون کاربر ثبت نام شده دارد, بیش از 3 میلیون نفر در حال پرداخت مشتری هستند. این’تعداد زیادی وب سایت.

این قطعه همه چیزهایی را که باید در مورد سازندگان وب سایت DIY بدانید شامل خواهد شد – آنها چه هستند ، چه چیزی هستند’قادر به توانایی هستید ، و کدام یک بهترین گزینه برای شماست (اگر می خواهید یک بار امتحان کنید).

اگر می خواهید سر و صداهای خود را کاهش داده و درباره سازندگان وب سایت های خاص بیشتر بدانید ، ما’پوشانده ام برخی از بهترین سازندگان وب سایت DIY که در حال حاضر در اطراف هستند شامل موارد زیر است:

 • ویکس
 • Weebly
 • فضای مربع
 • GoDaddy

برای بررسی کامل هر سازنده ، پیوندها را دنبال کنید. یا این جدول خلاصه سه مورد برتر ما را بررسی کنید:

در مورد بقیه شما ، برای پایین آمدن کامل در مورد سازندگان وب سایت DIY بخوانید.

یک وب سایت ساز DIY چیست؟?

سازندگان وب سایت DIY راهی برای انجام خود وب سایت هستند. شوکر این’آن را به طور خلاصه ، اما تعداد بیشتری از آن وجود دارد. مانند هر چیز دیگری نقاط قوت و ضعف خود را دارند – و تاریخ.

وب سایت های اولیه باید با استفاده از html به صورت دستی نوشته شوند. Dreamweaver یکی از پیشگامان اولیه بود ، در حالی که ممکن است برخی از شما GeoCities را از روز به یاد داشته باشید. اگرچه دومی در سال 2009 برابر شد ، روح وی در Neocities زندگی می کند ، یک سکوی عالی برای کسانی که به دنبال یادگیری ساختمان وب سایت در سطح رمزگذاری هستند..

این گفت ، بسیاری از ما نمی دانیم’زمان یا تمایل به یادگیری کد و ساختن وب سایت از ابتدا را داشته باشید. ما همچنین پول لازم برای پرداخت یک حرفه ای را نداریم تا این کار را برای ما انجام دهد. امروز’سازندگان وب سایت برای پر کردن این شکاف وجود دارند. آنها’در مورد ارائه انعطاف پذیری کد بدون نیاز به انجام خودتان ، دوباره صحبت کنید. آنها’درباره آزادی عدم ایجاد یک وب سایت از سطح بالا ، تمرکز بیشتر بر روی تصویر بزرگتر.

آنها این کار را با ارائه الگوها انجام می دهند و به شما امکان می دهند تا متناسب با آن ، آنها را سفارشی کنید. اگر می خواهید جزئیات اصلی را وارد کنید و آنجا را رها کنید ، خوب است. اگر می خواهید همه چیز راجع به آن تغییر دهید ، می توانید.

این همه به صورت آنلاین انجام می شود. شما نمی دانید’t نرم افزار ساخت وب سایت را بارگیری کرده و سایتی را در رایانه خود ایجاد کنید. شما به سایت مورد نظر می روید ، وارد سیستم می شوید و وب سایت خود را در آنجا مدیریت می کنید. این خود به روش کلی گرفتن اکثر سازندگان وب سایت کمک می کند. آنها می توانند در صورت تمایل از تمامی موارد فنی (هاستینگ ، نام دامنه و غیره) مراقبت کنند.

راحتی و کنترل نان و کره سازندگان وب سایت DIY است. آنها به شما امکان می دهند وب سایتهای کاملاً کاربردی را سریع و سریع راه اندازی کنید. همانطور که ویدیوی ما در زیر نشان می دهد ، می توانید یک ساعت در یک ساعت حرکت کنید.

بازی

باور کنید یا نه ، این فیلم قانونی است. شما واقعاً می توانید یک وب سایت کاملاً کارآمد در کمتر از یک ساعت در بیشتر سازندگان وب سایت راه اندازی کنید. هرکسی که علاقه مند به سایت خود باشد ، زمان بیشتری را برای این پروژه اختصاص می دهد ، البته ، اما سازندگان مانند Wix اطمینان از زمان و تخصص خود را دارند و دیگر مانعی برای ورود نیستند.

همانطور که بنیانگذار Wix ، Avishai Abrahami می گوید ، سازندگان وب سایت هستند “ایجاد وب را برای همه ساده کنید”. این’طول و کوتاه آن است.

آنها برای چه کسانی هستند?

چی’در مورد سازندگان وب سایت بسیار جالب است’برای همه دوباره مؤثر است آماتورها و حرفه ای ها به طور یکسان می توانند از آنها برای راه اندازی وب سایت ها برای شغل یا لذت استفاده کنند. تحقیقات خود ما نشان داده است که دو سوم وب سایت ها برای استفاده شخصی ساخته شده اند. دان’احساس می کنید فقط مشاغل به وب سایت احتیاج دارند. آنها’دوباره در اقلیت هستید! سازندگان وب سایت DIY تقریباً در مورد هر نوع سایت هستند.

قالب ها برای تهیه انواع مختلف سایت طراحی شده اند. آیا می خواهید سایتی برای رستوران خود تنظیم کنید؟ آنجا’مجموعه ای از قالب ها فقط برای رستوران ها خواهد بود. اوراق بهادار عکاسی؟ آره. وبلاگ ها؟ آره.

تعداد فزاینده ای از سازندگان DIY به صراحت در تجارت الکترونیک متمرکز شده اند – فروش آنلاین چیزها. آنها چارچوبی را که برای شروع یک فروشگاه آنلاین نیاز دارید فراهم می کنند. Shopify و BigCommerce در حال حاضر سگ های بزرگی هستند که سیستم عامل هایی مانند Sellfy به دنبال نگه داشتن آنها بر روی انگشتان خود هستند.

به طور خلاصه ، سازندگان وب سایت برای منابع مالی و فنی محدود هستند. همانطور که خودمان فهمیدیم ، هزینه ساخت یک وب سایت یک هدف دائما در حال حرکت است و دامنه زیادی برای خارج شدن از کنترل دارد. نرخ ثابت سازندگان وب سایت به این معنی است که می توانید بدون ایجاد سوراخی در جیب خود وارد دنیای طراحی وب شوید.

آن ها چه می توانند بکنند?

ارزش اصلی سازندگان وب سایت DIY به شما امکان می دهد تا روی طراحی و عملکرد متمرکز شوید. آنها تمایل دارند یکی از دو شکل را بکشند: کشیدن و رها کردن و تولید.

سازندگان بکشید و رها کنید آنچه را که روی قلع می گویند انجام دهند (در صورت وجود)’خوب است) شما به سادگی عناصر صفحه را درجایی که می خواهید قرار دهید و به شکلی که می بینید مناسب است. سایت های ایجاد شده چند سؤال از شما می پرسند و براساس پاسخ های خود سایتی را برای شما ایجاد می کنند. شما هنوز هم می توانید نتایج را سفارشی کنید و عناصر اضافه یا حذف کنید ، اما آنها’معمولاً یک تجربه ساختار یافته تر است.

در باطن آنها به شما در مدیریت بهینه سازی موتور جستجو (SEO) کمک می کنند و به سایت شما بهترین فرصت ممکن برای رتبه بندی خوب در گوگل و بینگ را می دهند. بسیاری نیز تجزیه و تحلیل ارائه می دهند ، که به شما امکان می دهد ببینید که چند نفر از سایت های شما بازدید می کنند ، چه می کنند’دوباره انجام می دهند ، و آنها کجا هستند’دوباره آمده از.

چه چیزی در دسترس وب سایت سازندگان وب سایت است?

تعداد سازندگان تمام وقت در حال رشد است و همه آنها به طرز وحشتناکی خوب نیستند. با رشد بازار’فقط طبیعی است که وانمودان سعی کنند از پهن باند صعود کنند. آنچه سازندگان وب سایت خوب در دسترس هستند سوال واقعی است.

بستگی به خواسته و نیاز شما دارد. هیچ اندازه همه متناسب نیست ‘بهترین’ سازنده وب سایت این کار نمی کند’وجود داشته باشد ، و هرگز نخواهد بود. متغیرهای بسیار زیادی وجود دارد. در عوض ، مجموعه ای از سازندگان برتر وب سایت DIY وجود دارد که خواسته های مختلف را برآورده می کنند.

شما می توانید یک ایده در نگاه اول از آنچه ما می دانید بدست آورید’در نمودار مقایسه سازنده وب سایت ما دوباره صحبت می کنیم ، اما ما’به عمق کمی بیشتر در زیر خواهید رفت.

استفاده سازندگان وب سایت آسان است

ما می خواستیم بیش از یک نظر در این باره ارائه دهیم ، بنابراین ما’تحقیقاتی را در مورد همه سازندگان برتر وب سایت انجام داده ایم. آزمایش های تجربه کاربر با ویژگی ها ، پشتیبانی و قیمت گذاری جمع آوری شده است تا لیستی از ساده ترین سازندگان وب سایت برای استفاده را جمع آوری کند..

با توجه به این نکته ، سازندگان وب سایت زیر برای افرادی که پیشینه کد نویسی ندارند ، هستند. آنها با پشتیبانی خوب و رابط های بصری قابل استفاده هستند. آنها نمی دانند’تی همیشه به اندازه برادران پیشرفته خود کنترل باطن را ارائه می دهید ، اما اگر می خواهید وب سایت خود را با هر دردسر کمتری ایجاد کنید ، این راه هاست.

Wix

Wix بهترین سازنده کشیدن و رها کردن در حال حاضر در آنجا است. این امکان را به شما می دهد تا کنترل کاملی بر نحوه ظاهر وب سایت خود داشته باشید. آیا می خواهید لوگوی شما در آنجا باشد؟ آن را به آنجا منتقل کنید. آیا می خواهید که پاراگراف وارونه باشد؟ خود را بد گویی کنید. رابط کاربری در ابتدا می تواند کمی پررنگ باشد ، اما هنگامی که با آن دست و پنجه نرم کردید Wix یکی از ساده ترین سازنده ها برای استفاده است.

برای کسانی که در طراحی وب طراحی جدید و مشتاق یادگیری هستند ، Wix گزینه خارق العاده ای است. آزادی ارائه شده شما را به یادگیری اصول اساسی طراحی وب دعوت می کند: چگونه صفحه اصلی خود را ارائه دهید ، چه چیزی را در نوار پیمایش خود قرار دهید – همه این موارد خوب.

آزمایش کاربر ما Wix را نشان داد’ترکیبی از سهولت استفاده و پشتیبانی مشتری در حال حاضر بی نظیر است. تازه کارها و جوانب مثبت از آن استفاده می کردند. ما خودمان فکر می کنیم’یکی از بهترین گزینه ها برای افرادی که در طراحی وب جدید هستند. این خود را بهتر به وب سایتهای ساده وام می دهد ، اما پس از آن اکثر وب سایت ها ساده هستند.

GoDaddy

این در آزمایش کاربر ما واقعاً خوب انجام شد. GoDaddy یک تجربه ساختمان با راهنمایی بیشتری را ارائه می دهد و آنها این کار را به روشی انجام می دهند’شهودی و آسان برای دنبال کردن. برای به دست آوردن یک وب سایت کوچک و صیقلی سریع از سطح زمین ممکن است هیچ سازنده ای بهتر از GoDaddy نباشد. آنها همچنین ثبت دامنه و هاستینگ را ارائه می دهند ، بنابراین با آنها می توانید همه کارها را در یک مکان انجام دهید.

سازندگان پیشرفته وب سایت

در امتداد منحنی ناقوس سازندگان وب سایت DIY وجود دارد که استفاده از آنها دشوارتر است اما کنترل و مقیاس پذیری بیشتری را ارائه می دهند. اینها به یک مکان شیرین و زیبا تبدیل می شوند که در آن تلاش های وب سایت شما پشتیبانی می شود اما در آنجا وجود دارد’همچنین فرصتی برای پیشرفت مهارتهای فنی خود است.

فضای مربع

Squarespace سازنده وب سایت شخصی دلباخته ، اسرارآمیز و اندکی pretentious است که در گوشه ای سیگار می کشد. آنها’در حال حاضر شیک ترین پلتفرم بازی در حال حاضر بسیار دور و دور است ، و باطن آنها به اندازه کافی پیشرفته است تا بتواند سایت های بزرگ و پر تقاضا مانند مجلات را اداره کند.

نمونه های مربع مربعSquarespace به درستی به دلیل کیفیت قالب های خود مشهور است ، که همه بهینه سازی شده اند تا بتوانند به خوبی در صفحه نمایش رومیزی و تلفن های همراه کار کنند.

فضای مربع’ثروت از الگوهای زیبا به این معنی است که می توانید روی محتوای وب سایت خود تمرکز کنید ، که در نهایت مهمترین چیز است. آی تی’کاملاً جزئی از باشگاه کشیدن و رها کردن نیست ، اما همین است’هنوز هم یکی از بهترین سازندگان برای شخصی سازی است.

این قابلیت اضافه شده به این معنی است که برای به دست آوردن بیشترین سود از مربع کد ، باید با برخی برنامه نویسی راحت باشید ، اما’گزینه خوبی برای آنهایی است که علاقه مندند بدانند که چه چیزی باعث ایجاد یک سایت بزرگ می شود.

WordPress.org

این جهان کاملاً دیگری است – تقریباً حتی به عنوان سازنده وب سایت نیز صلاحیت آن را ندارید. WordPress.org یک سیستم مدیریت محتوای منبع باز (CMS) است. اگر این کار را نمی کرد’برای شما معنی دارد ، شاید بهتر باشد از سازنده وب سایت استفاده کنید. هنوز هم’هنگامی که می خواهید یک سایت را به سطح بعدی ببرید ، سکوی مورد استفاده است. تقریباً یک سوم اینترنت در پایه های WordPress.org ساخته شده است.

CMS اساساً سازنده وب سایت و بدون دستی است. شما باید بتوانید کدگذاری کنید ، از مواردی مانند خود میزبانی وب خود مراقبت کنید. آی تی’آنقدرها که فکر می کنید فنی نیست ، اما مطمئناً سهولت DIY سازندگان وب سایت را از دست می دهید.

همچنین ، برای روشن شدن ، WordPress.org نباید با WordPress.com اشتباه گرفته شود ، یک پلتفرم وبلاگ نویسی بسیار عالی اما در غیر این صورت محدود.

سازندگان وب سایت تجارت الکترونیک

برخی از سازندگان وب سایت روی خرده فروشی آنلاین متمرکز شده اند. اگر می خواهید با سهولت نسبی یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید ، این راه ها برای پیشبرد شماست.

خرید Shop

Shopify در سال 2006 راه اندازی شد و در سالهای اخیر به طرز چشمگیری رشد کرده است. هرچه بیشتر و بیشتر مردم به اینترنت می روند برای فروش چیزها ، آنها’برای فروش آنها نیاز به جایی دارید. این’جایی که Shopify قدم گذاشته است. آنها’به طور مؤثر یک سازنده وب سایت تجارت الکترونیک هستید و یک چارچوب عالی برای راه اندازی فروشگاه آنلاین ارائه می دهید.

تجربه مشتری در قلب آنچه انجام می دهد است. در واقع ، این توسط سه دوست تاسیس شد که سعی در فروش اسنوبرد بصورت آنلاین داشتند. آنها تحت تأثیر گزینه های موجود برای خودشان قرار نگرفتند. مأموریت آنها امروز ارائه به کاربران است “یک پلتفرم بدون دردسر برای ایجاد تجارت خرده فروشی آنها.”

سازندگان وب سایت های عمومی مانند Wix و Shopify تجارت الکترونیکی را از طریق افزونه ها ارائه می دهند. این تا حدودی خوب است ، اما فروشگاه های آنلاین در مقیاس بزرگ به سیستم عامل های اختصاصی نیاز دارند. Shopify بهترین آنها در حال حاضر است ، به خصوص برای کسانی که تازه کارشان را شروع می کنید.

BigCommerce

BigCommerce ابزارهای بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد ‘بیرون جعبه’ از Shopify ، تجارت از آن است’clunkier برای استفاده مقایسه ما از Shopify و BigCommerce را برای تفسیر کامل نحوه مقایسه آنها و کدام یک احتمالاً مناسب تر برای شما بخوانید.

محدودیت های آنها چیست?

مانند هر چیز دیگر ، سازندگان وب سایت نمی توانند’کامل دانستن نقاط ضعف آنها به همان اندازه مهم است که شناخت نقاط قوت آنها. وب سایت ها یک تجارت جدی هستند و شما نمی خواهید’می خواهید خود را با بستر نادرست زین کنید.

در اینجا برخی از کاستی های بالقوه سازندگان وب سایت DIY آورده شده است:

محدودیت های سفارشی سازی. برخی از سازندگان وب سایت می توانند در هنگام سفارشی سازی سایت شما کاملاً محدود کننده باشند. آی تی’قیمت شما برای ساختار و راحتی پرداخت می کنید. سازندگان کشیدن و رها کردن انواع Wix تلاش می کنند تا حد امکان به شما امکان کنترل را بدهند ، اما حتی آنها محدودیت های خود را نیز دارند. برای عملکرد واقعی و ارائه منحصر به فرد در آنجا’هیچ راهی برای کنار زدن HTML و CSS نیست. همه جاده ها منجر به کد در شبکه های جهانی می شوند.

میزبانی مشترک. وب سایت ها به مکانی برای ذخیره سازی نیاز دارند که در آن هر کس در هر زمان و هر زمان می تواند به هر مکانی دسترسی پیدا کند. به این میزبانی گفته می شود. بیشتر سازندگان وب سایت این کار را برای شما انجام می دهند ، اما شما’سایت re با سایر سایتهای این سیستم منابع را به اشتراک خواهد گذاشت. به این میزبان مشترک گفته می شود. آی تی’به ندرت مسئله ای برای وب سایت های کوچک است ، اما به همان اندازه که در آنجا زیاد می شوند’ریسکی که آنها برنده شدند’قادر به کنار آمدن سایتهای مربوط به خطر میزبانی مشترک سرعت بارگذاری کندتر یا حتی اگر افراد کافی سعی در بازدید از آن داشته باشند ، قطع برقرار شود.

بدون نسخه پشتیبان. به استثنای Weebly و IM Creator ، سازندگان وب سایت معمولاً اهدا نمی کنند’t به شما اجازه می دهد تا از سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. این امر حرکت از یک سکو به سکو دیگر را بسیار دشوار می کند. سازندگان وب سایت نمی توانند’موسسات خیریه آنها می خواهند شما را به عنوان مشتری یکبار از شما حفظ کنند’شما را به خود جلب کرده است ، و این یکی از اصلی ترین راههای انجام این کار است.

آنها نمی دانند’مقیاس T خوب است. این نیست’جهانی کاملاً صادق است ، اما این’این پرونده اغلب به اندازه کافی برای پرچم گذاری است. هرچه سایت شما بزرگتر شود ، آن را نسبت به یک وب سایت سازنده کمتر مناسب می کند’می شود برای سایت های کوچک’ایده آل هستید ، اما اگر رویای یک سایت بزرگ و پیچیده را در سر دارید ، ممکن است از ابتدا با WordPress.org همراه باشید.

بسیاری از شما هرگز با هیچ یک از موارد فوق روبرو نخواهید شد. آنها’موانع کوچک است ، اما آن’ارزش این که سازندگان وب سایت شفاف باشند ، اشکالاتی ندارد. بسیاری از آنها آزمایش های رایگان و یا خدمات freemium را ارائه می دهند ، بنابراین در آنجا هستند’زمان کافی برای وزنه کردن چیزها برای خودتان قبل از صرف یک سنت است.

اگر شما’دوباره شروع می کنیم ، آنجا’مورد جدی برای سازندگان وب سایت است. آنها’مقدمه ای برای دنیای طراحی وب است. حتی اگر از سایت خود پیشی بگیرید و به چیزی پیشرفته تر نگاه کنید ، تجربیات شما باعث می شود تجهیزات بهتری برای آن سفر فراهم شود.

هزینه سازندگان وب سایت DIY چقدر هزینه دارد?

طولی و کوتاه مدت آن ، ایجاد وب سایت های DIY تنها در صورتی گران است که تصمیم بگیرید برنامه های گران قیمت خود را طی کنید. هیچ ترفند و هزینه ای غیرقابل پرداخت وجود ندارد. یک سایت اصلی فقط به منابع یک برنامه اساسی نیاز دارد و آن’همه شما’باید هزینه بپردازم. یک سایت پیشرفته با درخواست های بیشتر به منابع یک برنامه پیشرفته نیاز دارد.

برای چه چیزی’ارزش دارد ، تحقیقات ما سه سازنده زیر را به عنوان بهترین ارزش برای پول به دست آورد:

 1. ویکس
 2. به طرز چشمگیر
 3. Weebly

به راحتی ، هر یک تجربه ساخت وب سایت کاملاً متفاوت را ارائه می دهند. Wix با کشیدن و رها کردن ، Strikingly ساده و ساختاری است ، و Weebly با تعادل هر دو روبرو می شود. همه آنها آزمایش های رایگان ارائه می دهند ، بنابراین در آنجا’فرصت کافی برای دیدن کدام یک با شما کلیک می کند.

اگر شما’تازه کار را شروع می کنید ، آخرین کاری که باید انجام دهید پرتاب پول به اطراف است. با رشد وب سایت خود ، یک برنامه مقرون به صرفه را انتخاب کنید و اندازه گیری کنید.

نتیجه

برنامه نویسان دیگر هیچ انحصاری در طراحی وب ندارند. سازندگان وب سایت DIY این امکان را برای همه فراهم کرده اند که بتوانند حضوری را به صورت آنلاین و شیک و کاربردی بسازند. اگر واقعاً می خواهید (اگرچه ما نمی خواهیم) یک وب سایت را در یک روز بیرون کنید’من توصیه می کنم کاملا که گونگ هو).

سازندگان وب سایت بسیار خوبی هستند ، اما هیچ وجود ندارد ‘بهترین’ سازنده وب سایت این به نیازهای شما بستگی دارد اگر سهولت استفاده برای شما مهم است ، برای امتحان رایگان با امثال آن ثبت نام کنید ویکس یا GoDaddy. اگر می خواهید دانش فنی خود را در هنگام ساخت توسعه دهید ، چیزی شبیه به آن است فضای مربع ممکن است بیشتر از کوچه شما باشد. به آنها چرخش دهید و ببینید چه کلیک می کند. این هیچ تلاشی برای هزینه کردن ندارد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map