برنامه نویسی برای مبتدیان – بهترین راه برای یادگیری کدهای HTML و CSS برای ایجاد یک وب سایت

سردرگمی-درباره-کد-دقیقهدر سال 2010 وقتی اولین وب سایت خود را ساختیم ، بودجه 200 دلار داشتیم.


از آنجا که ما نمی کردیم’پولی برای استخدام یک طراح وب سایت دارید ، تصمیم گرفتیم از یک درگ استفاده کنیم & سازنده وب سایت را رها کنید و شروع به یادگیری کدهای اساسی HTML و CSS کنید.

ما تحقیقات خودمان را انجام می دهیم تا تصمیم بگیریم که سازنده وب سایت برای اهداف مختلف بهترین است. برای دریافت توصیه ای در مسابقه ما شرکت کنید’شخصی سازی شده به نیازهای شما.

برنامه نویسی برای مبتدیان می تواند دلهره آور باشد ، اما ما نمی دانیم’متاسفم از هزینه کردن (یا سرمایه گذاری) وقت برای یادگیری کد اصلی ، زیرا ما قادر به تغییر و تحولات بسیار جزئی در طراحی وب سایت خود به سرعت و سریع بودیم ، که در غیر این صورت مجبور می شدیم به یک طراح مبلغی 100 دلار بپردازیم..

نه به ذکر ما’d باید منتظر بمانید تا کار به پایان برسد و زمان گردش به طور متوسط ​​می تواند دو روز باشد.

در آن زمان ما به هیچ وجه هیچ برنامه نویسی استاد نداشتیم. حتی اگر ما تازه کار برنامه نویسان تازه کار بودیم ، این مهارت به ما آزادی و کنترل بیشتری در طراحی وب سایت ما می داد.

این بسیار توانمند و رهایی بخش بود که می دانستیم ما تحت رحمت یک طراح وب سایت یا رمزگذار قرار نمی گیریم.

در حال حاضر ، من نمی گویم شما باید یک سحر کد نویسی شوید.

اجازه دهید’صادق باشید ، ممکن است شما یک شغل تمام وقت داشته باشید و وب سایت شما فقط می تواند یک سرگرمی جانبی یا یک وب سایت تجاری برای کمک به رونق شرکت شما باشد’حضور آنلاین.

فقط باید به اندازه کافی بدانید که یک کادر نوشتاری با رنگ پس زمینه دلخواه و یک ظاهر طراحی فونت اضافه کنید. فقط ممکن است بخواهید برخی از ویرایش های اساسی را که برنده شده اید تغییر دهید’زمان زیادی ببرید ، اما هنوز هم به اندازه کافی است که به شما امکان می دهد انعطاف پذیری طراحی داشته باشید.

از آنجا که بسیاری از مردم از ما سؤال می کردند که منابع خوب و قابل اطمینان را برای یادگیری اصول اولیه کد نویسی پیدا کنیم ، تصمیم گرفتیم این راهنمای برنامه نویسی برای مبتدیان را جمع آوری کنیم ، این مجموعه ای از کلیه منابع کدگذاری ماست.’از گذشته استفاده می کردیم که هنگام شروع کار به ما کمک کرده اند.

اگر می خواهید برخی از برنامه نویسی های اساسی را یاد بگیرید تا بتوانید کنترل بیشتری بر وب سایت خود داشته باشید حتی در هنگام استفاده از کشیدن & سازنده وب سایت را رها کنید ، این منابع مبتدی HTML / CSS قطعاً می توانند کمک کنند.

برای ساخت یک وب سایت به چه زبان کد نویسی نیاز دارید?

ساختار اصلی یک وب سایت کدهای HTML و CSS است.

زبانهای رمزگذاری پیشرفته تر که در وب سایتها استفاده می شوند jQuery ، JavaScript و PHP هستند.

راستش را بخواهید ، اگر از درگ استفاده می کنید & سازنده وب سایت را رها کنید ، برای شروع فقط به HTML و CSS نیاز دارید.

برای کاربران وردپرس ، ممکن است بخواهید PHP را به لیست خود اضافه کنید زیرا WordPress یک وب سایت بسیار پیچیده تر از هر کشیدن است & سازندگان وب سایت را رها کنید. برای ایجاد تغییرات در وب سایت های وردپرس ، تعداد بیشتری ریزه کاری لازم است.

از نظر ما ، کدهای HTML و CSS همان چیزی است که افراد مبتدی باید از ابتدا شروع کنند.

اگر به تازگی علاقه ای به برنامه نویسی وب سایت دارید ، همیشه می توانید زبانهای پیشرفته کدگذاری را بعدا یاد بگیرید.

چه نوع از منابع موجود است?

دو نوع منبع وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید: رایگان یا پرداخت شده.

جوانب مثبت و منفی برای هر دو وجود دارد و توصیه می کنیم هر دو منابع رایگان و پولی را امتحان کنید تا آنچه را برای شما مفید است پیدا کنید.

البته ، ابتدا با موارد رایگان شروع کنید ، زیرا ممکن است آنها را برای نیازهای خود کافی پیدا کنید.

چرا از منابع رایگان استفاده می کنید?

طرفداران

 • مزیت بارز این است که هست رایگان.
 • تن از انتخاب و اطلاعات در مورد راه حل های مختلف. اگر یک سؤال یا مشکل بسیار خاص دارید ، منابع رایگان عالی هستند. این امر به این دلیل است که افراد زیادی در مورد مشکلات بسیار خاص می نویسند که فقط برای پوشش در یک دوره پرداختی بسیار خاص هستند. بنابراین هنگامی که ما یک مشکل منحصر به فرد داریم که یک راهنمای معمولی می تواند داشته باشد’پاسخ دهید ، ما معمولاً در انجمن ها و منابع رایگان به دنبال نکات و جواب می گردیم.

منفی

 • وجود دارد اطلاعات بسیار زیادی به صورت آنلاین در دسترس است, می تواند گیج کننده باشد و شما نمی دانید از کجا شروع کنید.
 • مطالب و موضوعات بحث و گفتگو در تالارها به روش هضم آسان مانند دوره های پولی سازماندهی نمی شوند. اگر شما در جمع آوری اطلاعات پراکنده خوب هستید ، ممکن است این مسئله برای شما مشکل ایجاد نکند. اما برای اکثریت قریب به اتفاق مردم ، این می تواند روند یادگیری شما را از زمان شما کند کند’برای پیدا کردن مطلبی که برای شما مفید باشد باید از میان کوه اطلاعاتی حفر کنید.
 • هر کسی می تواند آموزش های آنلاین ارسال کند و ممکن است فرد معتبر نباشد. یک تازه کار که بیش از حد اعتماد به نفس دارد ممکن است تصمیم بگیرد یک آموزش را ارسال کند که می تواند نادرست باشد. صد راه برای بریدن پای وجود دارد ، اما راه مناسب چیست؟ به عنوان یک مبتدی ، شما راهی نخواهید داشت که بدانید آیا اطلاعاتی که می خوانید در واقع بهترین روش است.

چرا از منابع پرداخت شده استفاده می کنید?

طرفداران

 • دوره های پرداخت شده به طور کلی به خوبی برگزار می شوند و در دوره هایی که به راحتی قابل هضم هستند ، مخصوصاً برای مبتدیان طراحی می شوند. بدون نیاز به حفر هزاران پست توسط پست های مختلف “کارشناسان” یا بفهمید از کجا شروع کنیم شما فقط باید برنامه های درسی را دنبال کنید و در راه خود هستید.
 • شما در حال یادگیری بهترین شیوه های برنامه نویسی از متخصصان معتبر خواهید بود. عادات بد به سختی قابل تغییر است. هنگام یادگیری یک مهارت جدید ، آن را’همیشه ایده خوبی است برای جلوگیری از استانداردهای کد نویسی بد از افرادی که در درجه اول واجد شرایط آموزش کد نیستند.

منفی

 • دوره های معمولی از همه جنبه های رمزگذاری وب سایت می گذرد. به عنوان مثال ، اگر شما فقط می خواهید یک راه حل سریع در مورد چگونگی اضافه کردن یک جعبه متن با پس زمینه سفارشی پیدا کنید ، ممکن است از شانس خود خارج شوید. ممکن است لازم باشد قبل از این که بتوانید چیز خاصی را که لازم دارید یاد بگیرید ، یک بخش خوب از دوره را طی کنید.

هم منابع رایگان و هم پرداخت می توانند به روش های مختلف به شما کمک کنند ، بنابراین’خوب است که به هر دو نوع آموزش آموزش برنامه نویسی دسترسی داشته باشید.

حالا ، بگذار’لیست پیشنهادی از آموزش کد نویسی آنلاین را که به نظر ما بسیار مفید است ، انجام می دهیم.

بهترین راه برای یادگیری برنامه نویسی برای مبتدیان

شماره 1 Lynda

هزینه: محاکمه رایگان / 19.99 دلار – هر ماه 29.99 دلار

بهترین منابع برنامه نویسی برای مبتدیان lynda

Lynda دروس خود را در قالب های ویدیویی ارائه می دهد ، بنابراین آنها بسیار آسان هستند.

ما واقعاً آموزش های ویدیویی آنها را دوست داریم زیرا کد یادگیری را آسان تر می کند.

دوره ها جامع هستند که نه فقط مقدمات را شامل می شوند. بنابراین هرچه در برنامه نویسی بهتر شوید ، به آموزش های پیشرفته تری دسترسی خواهید داشت. بنابراین آموزش های آنها می توانند “با تو رشد کن” هرچه در برنامه نویسی بهتر می شوید.

Lynda چیزی بیش از HTML ندارد & دوره های CSS. آنها تقریباً همه چیز را از برنامه نویسی گرفته تا طراحی گرافیکی پوشش می دهند ، و شما به کلیه دوره های آنها در زیر یک عضویت دسترسی دارید که می توانید هر زمان لغو کنید.

تجربیات من با Lynda:

من’از Lynda برای یادگیری HTML ، CSS و PHP استفاده کرده اید. به طور کلی این کار خوبی در آموزش اصول اولیه انجام داد.

من می خواهم که چگونه دوره ها به شکلی ساخته شده اند که نظرات کاملی از مراحلی که برای یادگیری این زبان های جدید برنامه نویسی باید به من ارائه دهند ،.

یادگیری نحوه رمزگذاری بسیار بصری است. فیلم ها واقعاً به درک ایده های پیچیده کمک می کنند. توصیه می کنم هر از گاهی فیلم ها را متوقف کنید تا بتوانید کدها را برای خودتان امتحان کنید.

یک چیزی که نکردم’مانند Lynda این است که ویرایشگر کد داخلی وجود ندارد. این بدان معناست که قبل از اینکه بتوانم کدی بنویسم ، باید ویرایشگر کد را در لپ تاپ خود بارگیری کنم.

بنابراین انتظار دارید که در ابتدا برخی از تنظیمات را داشته باشید. پس از نصب برنامه ها ، هیچ گونه تعمیر و نگهداری دیگری وجود ندارد.

چه کسی باید از لیندا استفاده کند?

 • اگر شما’بدانید که چگونه یا از کجا شروع به یادگیری کدهای HTML و CSS کنید.
 • اگر شما یادگیری با فیلم را ترجیح می دهید از خواندن متن.
 • اگر ترجیح می دهید یادگیری را در یک محیط ساختار یافته ، مشابه برنامه درسی سنتی مانند برنامه هایی که در مدرسه تدریس می شود ، انجام دهید.

کد شماره 2

هزینه: دوره های درسی پایه رایگان / 19،99 دلار در ماه برای دوره های حق بیمه

بهترین منابع برنامه نویسی برای کدگذاری مبتدیان

Codecademy از روش تعاملی برای آموزش کد به مبتدیان استفاده می کند – این باعث می شود یادگیری بسیار سرگرم کننده شود.

شما به سادگی دستورالعمل ها را در یک ویرایشگر کد تعاملی دنبال می کنید. ویرایشگر بطور خودکار کدهای شما را به یک صفحه نمایش بصری ترجمه می کند.

به این ترتیب ، می توانید ببینید که کدهایی که نوشتید واقعاً در یک مرورگر وب مانند هستند – بسیار جالب!!

این بازخورد فوری به شما امکان می دهد پیشرفت خود را بلافاصله مشاهده کنید. این امر به ایجاد یک محیط یادگیری سرگرم کننده کمک می کند و باعث می شود ایده یادگیری نحوه کدگذاری جذاب تر شود.

شما می توانید تمام دوره های کدگذاری مبتدی آنها را به صورت رایگان طی کنید. اگر می خواهید به دوره های پیشرفته تر پیشرفت کنید ، می توانید در دوره های برتر آنها ثبت نام کنید.

تجربیات من با Codecademy:

من’از Codecademy برای یادگیری یک زبان برنامه نویسی پیشرفته تر مانند JavaScript استفاده کرده است. سرگرم کننده بود و دستورالعمل ها به راحتی دنبال می شدند.

این کار در آموزش اصول اولیه کار خوبی انجام داد و من توانستم بعد از چند ساعت جاوا اسکریپت بسیار ساده ای بنویسم.

من عاشق ویرایشگر کد داخلی هستم که منظورم این نبوده است’برای شروع برنامه باید بارگیری کنید.

دستورالعمل ها نیز بسیار چشمگیر بودند. احساس می کردم یک راهنما به من نشان می دهد که در هر مرحله از راه چه کاری انجام می دهم.

یک مورد که من می خواهم نسخه متن این دوره است. در یادگیری نحوه رمزگذاری چیزهای زیادی برای به یاد آوردن وجود دارد. من باید یک دفترچه یادداشت را در کنار خود نگه دارم تا تمام کدهای من را یادداشت کنم’آموخته ام و آنچه باید برای آنها استفاده شود. خوب است که یک فهرست کد قابل بارگیری داشته باشید بنابراین من نمی دانم’باید خودم را خلق کنم.

چه کسی باید از Codecademy استفاده کند?

 • اگر با آزمایش و خطا و تماشای نمونه های زنده بهتر یاد می گیرید.
 • اگر در مورد نوشتن کدها به طور صحیح نیاز به بازخورد فوری دارید ، نیاز دارید.

شماره 3 TutsPlus

هزینه: دوره های رایگان پایه / 15 دلار در ماه برای دوره های حق بیمه

بهترین منابع برنامه نویسی برای tutsplus مبتدی

آنچه TutsPlus را از Lynda و Codecademy متمایز می کند این است که روشهای مختلفی را برای یادگیری نحوه رمزگذاری به شما می دهد..

TutsPlus نمی کند’فقط برای راهنمایی های مبتدیان برنامه نویسی را برای شما فراهم می کند تا شما را در مسیر صحیح شروع کند ، همچنین دارای کتابخانه کامل آموزش های کوتاه و ساده است که در هنگام طراحی وب سایت نیاز به اصلاح سریع دارید..

TutsPlus’ کتابخانه گسترده آموزشهای کوتاه کنترل بیشتری را در مورد آنچه می خواهید بیاموزید به شما می دهد. این امر به ویژه خوب است اگر شما از قبل بدانید چه طراحی هایی را می خواهید به دست آورید. می توانید به راحتی تمام اطلاعات اضافی را دور بزنید و مستقیم به راه حل ها بروید.

تجربه من با TutsPlus:

من از مبتدی آنها استفاده کردم’راهنمای jQuery ، CSS3 و HTML5. در آن زمان من در حال حاضر برخی از دانش در مورد برنامه نویسی ، بنابراین مبتدی’راهنمای راهنما یک دوره تازه ساز خوب برای من بود. به راحتی قابل پیگیری بود و به خوبی نوشت.

برخی مبتدی’راهنماهای راهنما همچنین دارای فیلم هایی هستند که مفید بودند.

اگر به برنامه عضویت حق بیمه آنها بپیوندید ، می توانید تمام پرونده ها و تصاویر استفاده شده را در راهنماها و آموزش های خود بارگیری کنید. این بسیار عالی بود زیرا باعث می شد زمان زیادی را از نیاز به نوشتن یادداشت ها و فهرست کد خود صرفه جویی کنم.

آنچه من در مورد TutsPlus دوست دارم ، کتابخانه عظیم آنها آموزش کوتاه برنامه نویسی و طراحی است.

چه کدهایی که هنگام ساختن وب سایت نیاز دارید تا حد زیادی توسط طراحی وب سایت شما در حال دستیابی است. از آنجا که تقریباً تعداد نامحدود امکانات طراحی وجود دارد ، در تئوری ، شما می توانید طیف گسترده ای از مشکلات طراحی را برای حل کردن داشته باشید.

به همین دلیل TutsPlus است’ مبتدی’راهنمای s فقط می تواند اصول اولیه را پوشش دهد و شما برای تکمیل راه حل های طراحی خاص تر به آموزش های کوتاه خود متکی هستید.

از آنجا که TutsPlus یک کتابخانه آموزش گسترده را به شما ارائه می دهد ، شما شانس بهتری برای یافتن راه حل برای مشکل خاص خود نسبت به سایر منابع دیگری دارید که ما’تا الان پوشیده شده.

چه کسی باید از این استفاده کند?

 • اگر در هنگام یادگیری اصول اولیه با استفاده از مبتدی ، به یادگیری خود مستقیم پاسخ دهید’راهنما ، سپس راهنمایی ها و ترفندهای پیشرفته ای را که می خواهید با استفاده از کتابخانه آموزش کوتاه خود بیاموزید ، انتخاب و انتخاب کنید.

شماره 4 مدرسه W3S

هزینه: راهنمای مرجع رایگان

بهترین منابع برنامه نویسی برای مدارس مبتدی w3s

این راهنمای مرجع نهایی برای کد نویسی HTML و CSS است.

هر آنچه شما باید درباره برنامه نویسی وب سایت بدانید را می توان در W3Schools.com یافت.

نکته ای که باید در نظر داشته باشید اینست که W3Schools در مقایسه با Lynda ، Codecademy یا TutsPlus به اندازه یک منبع آموزشی مؤثر نیست..

در حالی که پوشش آنها از دانش برنامه نویسی بسیار جامع است ، احساس می کنم توضیحات کدگذاری آنها بسیار محدود است و آنها را نمی پذیرند’انجام یک کار بسیار خوب در واقع آموزش به شما نحوه رمزگذاری است.

در عوض ، از W3Schools بعنوان فرهنگ لغت HTML استفاده کنید & کدهای CSS.

تجربه من با مدارس W3S:

W3Schools اولین منبعی بود که من برای اولین بار به یادگیری کدهای HTML و CSS به آن روی آوردم. من به سرعت فهمیدم که آنها یک راهنمای مرجع تر از یک وب سایت آموزشی هستند.

در حالی که ممکن است مکان مناسبی برای یادگیری کد نباشد ، آنها بهترین راهنمای مرجع آنلاین هستند.

هر زمان که من در مورد یک کد یا کد های جایگزین که نمی توانم استفاده کنم مطمئن نیستم ، برای یافتن جواب از W3Schools استفاده می کنم.

این مخصوصاً برای کدهایی که اهدا نمی کنید مفید است’به طور مرتب استفاده کنید و به راحتی فراموش می شوید.

چه کسی باید از این استفاده کند?

 • اگر شما از قبل دانش برنامه نویسی اساسی دارید ، آنها منبع مرجع خوبی برای شما هستند.
 • از آن مانند فرهنگ لغت یا دانشنامه برای کدگذاری HTML / CSS استفاده کنید که در صورت فراموش کردن کدهای خاص می توانید به آنها مراجعه کنید.

شماره 5 ترفندهای CSS

هزینه: آموزش رایگان

بهترین منابع برنامه نویسی برای ترفندهای CSS مبتدی

کدهای CSS یک وب سایت را کنترل می کند’طراحی s ، مانند رنگ متن یا قرار دادن تصویر پس زمینه. بنابراین به نوعی ، تعداد نامحدودی از روش ها برای رمز نگاری در طراحی خود وجود دارد زیرا تقریباً امکان طراحی نامحدود وجود دارد.

این زمانی است که یک منبع رایگان مانند CSS-Tricks بسیار مفید خواهد بود.

CSS-Tricks صدها آموزش کوتاه CSS دارد ، بنابراین می توانید برای یافتن بهترین راه حل ها برای مشکلات خود جستجو کنید.

تجربه من با ترفندهای CSS:

CSS-Tricks یکی از وب سایتهایی است که من هنگام طراحی وب سایت به طور روزانه از آن بازدید می کنم. پیدا کردن آنچه نیاز دارم بسیار آسان است و یک کتابخانه عظیم از راه حل های کوتاه وجود دارد.

CSS- ترفندها همچنین دارای یک جامعه فعال هستند ، بنابراین اگر راه حل لازم نباشد’برای شما کار می کند ، شما به احتمال زیاد می توانید یک راه حل متفاوت در نظرات پیدا کنید.

چه کسی باید از این استفاده کند?

 • اگر درک اساسی از کدهای CSS دارید و برای مشکلات کدگذاری CSS بسیار خاص نیاز به راه حل های سریع دارید.

نتیجه گیری – راهنمای برنامه نویسی برای مبتدیان

این راهنمای مفید را پیدا کرد?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me