راهی آسان برای کسب و کارهای کوچک برای کسب درآمد بیشتر

راهی آسان برای کسب و کارهای کوچک برای کسب درآمد بیشتربر اساس تحقیقات گسترده انجام شده توسط Weebly ، من معتقدم که اغلب نادیده گرفته شده و آسان راهی برای کسب و کارهای کوچک برای کسب درآمد بیشتر و رشد مشاغل آنها ایجاد سادگی وب سایت است..


پس از آن ، چه کسی نمی کند’الان وب سایت داری؟ دان’تمام مشاغل دارای وب سایت هستند?

در حقیقت… تکان دهنده – نه.

یادم است وقتی اواسط سال 90 هنوز در دبیرستان بودم’هیچ کس ایمیل ، تلفن همراه نداشت و مفهوم یافتن اطلاعات در اینترنت هنوز هم بسیار خارجی بود. ما کتابخانه هایی داشتیم (به یاد داشته باشید ، کتاب های فیزیکی واقعی؟) و آنها اولین و بارها بودند ، تنها راه انجام تحقیقات مناسب.

15 تا 20 سال سریع پیش بروید ، همه چیز آنلاین است و یک کتاب فیزیکی تقریباً یک چیز گذشته است. گوگل در کمتر از 20 سال به اینترنت مسلط شده است (در سال 1996 ایجاد شد) و همه چیز اکنون آنلاین است.

این’چیزی که فکر کردم اما همین است?

بسیاری از مردم هنوز نمی دانند’وب سایت داشته باشید

Weebly اخیراً از سال 2013 اینفوگرافیک در مورد حضور وب سایت در ایالات متحده ایجاد کرد. اینفوگرافیک (نگاه کنید به شکل زیر) اساساً نشان می دهد که هنوز چند نفر (عمدتا سازمان های کوچک مانند مشاغل و غیرانتفاعی) اهدا نمی کنند.’وب سایت ، و پتانسیل رشد ایجاد کنندگان وب سایت.

من آمار را بسیار جالب دیدم و در همان زمان کمی شوکه شدم. در اینجا فقط چند نکته برجسته آورده شده است:

 • 58٪ از مشاغل وب سایت ندارید
 • 56٪ مصرف کنندگان به مشاغلی که دارای وب سایت نیستند اعتماد ندارند
 • 40٪ سازمان های غیر انتفاعی وب سایت ندارند
 • 75٪ مصرف کنندگان دان’به دلیل عدم اطمینان از ایجاد وب سایت هایی با کیفیت بالا ، وب سایت ها را راه اندازی کنید
 • 50٪ کسانی که شروع می کنند ، تلاش می کنند تا پایان دهند’یک نقشه / نقشه راه مناسب داشته باشید
 • 67٪ افرادی که از Weebly برای ساخت وب سایت استفاده می کنند می خواهند تجارت آنلاین انجام دهند یا فعالیت های موجود خود را برای جذب مشتری بیشتر توسعه دهند

آیا مردم می توانند به تجارت شما اعتماد کنند?

براساس وبلی’اینفوگرافیک و تحقیق, آی تی’باورش سخت است که اکثر مشاغل کوچک هنوز حضور وب سایت ندارند, به خصوص هنگامی که سازندگان وب سایت مانند Weebly ، قرار دادن وب سایت را بسیار آسان می کند (به بررسی کامل ما درباره Weebly و اینکه چقدر کاربر پسند اینجا است) مراجعه کنید..

این یک نکته به خصوص مهم است که تحقیقات نشان می دهد 56٪ از مصرف کنندگان به شغلی که دارای وب سایت نیست اعتماد ندارند.

بنابراین اگر شما یک صاحب مشاغل کوچک هستید که هنوز هم اهدا نمی کنید’وب سایت داشته باشید, این یک فرصت عظیم برای شما است که به سرعت بتوانید تجارت خود را توسعه دهید. این همان چیزی است که من به عنوان یک در نظر می گیرم “دسترسی آسان” جایی که شما فرصتی دارید که بدون ایجاد تلاش و سرمایه گذاری زیاد ، تجارت خود را به سرعت رشد دهید ، با ایجاد یک وب سایت ساده و در عین حال حرفه ای برای حضور آنلاین در تجارت و اعتبار مورد نیاز خود.

سازندگان وب سایت می توانند به شما کمک کنند

ایده ایجاد یک وب سایت برای تجارت شما می تواند دلهره آور باشد. دقیقاً مثل من که سعی می کنم موتور ماشین را از ابتدا مونتاژ کنم (وقتی این را می گویم باور کنید’فاجعه خواهد شد!). آی تی’خارجی است ،’ترسناک است ، و به نظر نمی رسد بدون استخدام ارائه دهنده خدمات که ممکن است هزاران دلار برای ساخت و نگهداری یک وب سایت ساده شارژ کند.

خوشبختانه ، تعدادی سازنده وب سایت واقعاً خوب ، جامد و ساده وجود دارند که می توانند به سرعت و به راحتی به شما کمک کنند (بله’درست است!) وب سایت شخصی خود را شلاق بزنید (بیشتر در زیر).

این واقعا نیست’وارد کردن متن ، تصاویر از محصولات یا خدمات خود ، برخی از فیلم های تبلیغاتی (در صورت وجود) ، یک فرم تماس با هم بسیار دشوار است ، بنابراین افراد می توانند به شما ، آدرس و نقشه خود را به ایمیل ارسال کنند. اگر فقط آن را ساده نگه دارید می توانید طی چند ساعت تمام کارها را انجام دهید.

دان’سعی کنید دنیا را بسازید’زیباترین و پیچیده ترین وب سایت. شما نمی’به آن احتیاج دارم اگر شما’کافی شاپ کافی است ، شما فقط به آدرس ، شماره تماس ، برخی از تصاویر زیبا و حرفه ای مغازه خود ، قهوه ، مشتریان لبخند زده و داشتن یک نقشه مناسب نیاز دارید ، تا بتوانید شما را پیدا کنید. آی تی’واقعاً ساده است هر چیزی بیشتر از این به شما سردرد می بخشد و شما را از اتمام وب سایت خود منصرف می کند.

کدام وب سایت سازنده می تواند کمک کند?

من با تجربه خودم ، من’d توصیه می کنید سازندگان وب سایت زیر را بررسی کنید و من واقعاً معتقدم که شما می توانید برای مدت کوتاهی یک وب سایت با هر یک از آنها ایجاد کنید ، زیرا آنها به منظور کمک به افراد غیر فنی در ساختن وب سایت ها طراحی شده اند..

همچنین ، آنها برنده شدند’هزاران دلار خود را به عنوان آنها شارژ کنید’بسیار مناسب است به خصوص برای یک تجارت کوچک (از رایگان تا کمتر از 25 دلار در هر ماه).

 • Weebly
 • ویکس
 • فضای مربع
 • جیمدو
 • شبکه ها

نکته اصلی شروع کار است. اگر واقعاً دان ندارید خلاق شوید’برای ساختن یک وب سایت ساده وقت دارید. سازندگان وب سایت که در بالا به آنها لیست کردم ، ابزارهای اساسی ساخت وب سایت را در اختیار شما قرار می دهند. سعی کنید یک دانش آموز دبیرستانی را در Craigslist استخدام کنید تا به شما کمک کند. کودکان و نوجوانان امروزه در این نوع چیزها جنجال می زنند ، و اکثر آنها دان نیستند’کل پول بخواهید در اعمال نفوذ خلاق شوید “ارزان تر” منابع.

همه سازندگان وب سایت که در بالا به آنها اشاره کردم سازندگان کشیدن و رها کردن هستند – به معنای واقعی کلمه شما به معنای واقعی کلمه تصاویر ، متن ، نمایش اسلایدها ، نقشه ها و غیره را به وب سایت می کشید و رها می کنید.. برای تکمیل وب سایت خود نیازی به دانستن هیچ کدی ندارید – به همین دلیل است که می توانید یک وب سایت برای کسب و کار خود تهیه کنید.

این یکی از ساده ترین راه ها برای رشد و توسعه مشاغل ، گسترش آنلاین و رسیدن به مخاطبان جدید است, و به طور بالقوه درآمد بیشتری کسب کنید. لازم به ذکر نیست ، طبق تحقیقات Weebly ، بیشتر مصرف کنندگان اهدا می کنند’به مشاغل اعتماد کنید که وب سایت ندارند.

آی تی’درست است ، زیرا من می توانم شغلی کم اعتماد و یا اعتماد پیدا کنم “سایه دار” اگر آنها’وب سایت داشته باشید این عادلانه است یا نه ، این کار را نمی کند’واقعاً مهم است در این روز و سن ، داشتن یک وب سایت باعث ایجاد اعتبار می شود و این روند فقط در سال های آینده رشد خواهد کرد.

اینجا’وبیلی’اینفوگرافیک:

ایجاد یک وب سایت رایگان

این بررسی مفید یافت?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me