15 הטיפים המובילים ב- WordPress SEO

מסמר את ה- SEO של וורדפרס באמצעות רשימת הטיפים הקלים שלנו

לאתר הוורדפרס החדש שלך יש נושא מותאם אישית מפואר, הפוסטים הראשונים בבלוג מוכנים וזה’הגיע הזמן להכות בפרסום.


אבל לא כל כך מהר! האם חשבת על אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO), מה שעלול להפוך את האתר שלך לאטרקטיבי יותר למנועי חיפוש כמו גוגל? אם לא, המשך לקרוא ואנחנו’אני אעביר לך כמה טיפים בסיסיים כדי להתחיל.

קידום אתרים הוא חלק קריטי בכל אתר אינטרנט המחפש להגדיל את מספר המבקרים שלו. כאשר ה- SEO שלך נמצא בנקודה, זה מקל על מנועי החיפוש לקרוא ולהבין מה’זה באתר שלך. לאחר מכן זה יכול לשפר את האתר שלך’הדירוג בדפי תוצאות החיפוש. עם קידום אתרים מוצק, יש לך סיכוי טוב יותר להסתיים באותו דף ראשון וחשוב של תוצאות גוגל, שם רוב האנשים מתחילים (ומסיימים) את החיפושים ברשת שלהם..

התהליך הזה הוא חצי אמנות, חצי מדע. שם’אין נוסחת קסם אחת שתגיע לראש הדירוג בחיפוש, אבל יש הרבה מה שתוכל לעשות כדי לשפר את הסיכויים שלך לפגוע בגוגל’העמוד הראשון. חלק מקידום אתרים כרוך בתחזוקת אתרים בסיסית, בעוד שאסטרטגיות אחרות דורשות תשומת לב לכל היבט באתר שלך’דפים, כותרות ופוסטים. זה נשמע מסובך, אבל SEO עבור וורדפרס באמת אינו’לא כל כך קשה – כל עוד שאתה’אתה מוכן להשקיע מאמץ קטן.

טוב לדעת: אנחנו’שמנו את הטיפים שלנו לפי הסדר שלדעתנו הקלה ביותר עבור בעלי אתרים לעקוב. הפריטים הראשונים הם’לא בהכרח החשוב ביותר עבור קידום אתרים, אך הם יסודיים. ברגע שאתה מקבל את היסוד, הבנייה על גבי זה הרבה יותר קלה. במאמר זה, אנו’אני מניח לך’אני משתמש בגירסה האחרונה ויציבה של וורדפרס, שבכתיבה זו הייתה וורדפרס 5.2.2.

15 טיפים פשוטים ל- SEO של וורדפרס

 1. בחר מארח אינטרנט מהיר
 2. בדוק את ביצועי האתר שלך
 3. אבטח את האתר שלך באמצעות SSL
 4. אבטח את האתר שלך באופן כללי
 5. בדוק את היררכיית האתר שלך
 6. בדוק את ההגדרות הכלליות
 7. בצע אופטימיזציה של כותרת עמוד, קו תגית ופרמלינקס
 8. כתוב תיאור מטה מוצק
 9. צור מפת אתר XML
 10. פוסטים משתמשים בכותרות משנה ובתיאורי מטא
 11. בצע אופטימיזציה של פוסטים למילות מפתח
 12. רק H1 אחד לפוסט
 13. הימנע מתוכן משוכפל
 14. הבן קטגוריות ותגים
 15. קישור: פנימי וחיצוני

1

בחר מארח אינטרנט מהיר

באופן טבעי, אתה רוצה שאנשים יבקרו באתר שלך, יזכו בחוויה טובה ויוכלו לגשת לתוכן שלך ולשתף אותו בקלות. כך גם גוגל. וזה יתגמל אתרים שמסמנים את כל התיבות הללו בדירוג גבוה יותר.

האתר שלך’המהירות או זמן הטעינה שלה הם גורם מכריע בהבטחתך לספק חווית משתמש נהדרת, כך גם’חיוני שתבחר ספק אירוח עם מהירויות גבוהות. אחרי הכל, משתמשי האינטרנט לא’לא כמו אפילו לחכות רק 400 אלפיות השנייה לאתר שיטען.

מה זה אירוח אתרים?

אירוח אתרים הוא שירות המאפשר גישה לאתר האינטרנט שלך באינטרנט. ללא אירוח, אתר וורדפרס שלך לא יכול להופיע באינטרנט. אתרים מאוחסנים במחשבים המכונים שרתים, המנוהלים על ידי ספקי אירוח אתרים. כאשר אדם רוצה להציג את האתר שלך, ספק שירותי אירוח האינטרנט שלך יחבר את האתר שלך למשתמש’מחשב דרך שרת.

אתה’אני גם זקוק לארח עם זמן uptime של כמעט 100%. זמן עבודה הוא משך הזמן שספק אירוח נשאר בפעולה, ולכן משך הזמן שהאתר שלך פועל. אם האתר שלך מושבת לעתים קרובות ויכול’לא ניתן לגשת אליו, Google תעניש את זה.

אנו ממליצים להשתמש בספק אירוח כדוגמת HostGator או InMotion, מכיוון שהם מציעים שילוב נהדר בין מהירויות גבוהות ובין זמן הפעלה מושלם. Bluehost היא גם אפשרות טובה עבור וורדפרס. אנחנו’דירגנו את זה כמארח האינטרנט מספר 1 עבור אתרי וורדפרס וזה’אפילו הומלצו על ידי וורדפרס עצמה.

עוד מידע

 • כדי לגלות אילו מארחי אתרים אנו ממליצים על קידום אתרים ומדוע, בדוק את הסקירה של ספקי האירוח הטובים ביותר עבור SEO.
 • לפרטים הנמוכים בספקי האירוח המובילים שלנו באתרי וורדפרס, עיין במדריך שלנו בנושא מיטב מארחי וורדפרס..
 • קרא את הביקורות שלנו על HostGator, InMotion ו- Bluehost לקבלת פירוט מפורט של כל מארח.
 • עיין במדריך שלנו כיצד ליצור אתר ידידותי לנייד כדי להעניק למשתמשים הניידים שלך את החוויה הטובה ביותר.

2

בדוק את ביצועי האתר שלך

מארח אתרים הוא רק חלק אחד בפאזל גדול בהרבה עבור ביצועי האתר. הנושא שלך, השימוש בתוספים ואפילו גודל התמונה יכולים להשפיע עליו. אחת הדרכים הקלות ביותר לבדוק את ביצועי האתר שלך היא לפתוח את קונסולת הוורדפרס שלך וללכת אליהם כלים > בריאות האתר.

דף זה מביא ציון לאתר שלך’ביצועים וביטחון, ומציע שיפורים. במקרים מסוימים אתה עלול לא להסכים עם מה שמציע כלי זה, אך התעלם מהם רק אם אתה מבין מה ההשלכות של כל הצעה.

בשלב הבא השתמש בגוגל’s תובנות מהירות עמוד לבדיקת האתר שלך’דפים שונים. רוב הדפים אמורים לקבל ציון זהה, אם אתה’אתה מנהל בלוג ללא קוד מיוחד בעמודים ספציפיים. לאחר השלמת הניתוח, גלול מטה אל הזדמנויות , ואז לבדוק אם יש שיפורים שתוכל לבצע.

3

אבטח את האתר שלך באמצעות SSL

הייתה תקופה בה אתה’אני רואה רק סמל נעילת SSL בדפדפן שלך בעת בנקאות או קניות באינטרנט. אולם בימים אלה לרוב האתרים אישורי SSL. זה בין היתר בגלל מודעות גדולה יותר לאבטחה מקוונת, אך זה’זה גם בגלל גוגל. העולם’מנוע החיפוש הפופולרי ביותר מדרג כעת אתרים שמשתמשים בהצפנת SSL גבוהה יותר מאשר אתרים שאינם SSL, ואף עלולים להעניש אתרים שאינם תורמים’זה לא.

השימוש ב- SSL עשוי להיראות מטופש אם האתר שלך מפרסם מתכוני עוגה או מציע טיפים לתחזוקת מכוניות, אך SSL הופך את כולם לבטוחים יותר. חוץ מזה, בימים אלה אתה לא’אני אפילו לא צריך לשלם עבור SSL מאז ה- Let’s סמכות הצפנה נותנת אישורים בחינם. לרוב מארחי האינטרנט יש כלים אוטומטיים להוסיף SSL לאתר שלך, כולל שילוב חינם עם Let’הצפנה.

טיפים SEO WordO בואו להצפיןבואו להצפין הוא שירות הניתן על ידי קבוצת המחקר בנושא אבטחה באינטרנט (ISRG) המעניק לאתרי תעודות SSL בחינם, ליצירת מרחב אינטרנט מאובטח ומכבד יותר פרטיות. 4

אבטח את האתר שלך באופן כללי

הוספת SSL היא רק חלק אחד של מיקוד עמוק יותר באבטחת האתר. אם האתר שלך נפרץ, זה יכול להשפיע על דירוג החיפוש שלך. אבטחת אתרים כוללת דברים בסיסיים, כגון שימוש בסיסמה חזקה בכניסה ל- WordPress. עליך גם להפעיל את התוסף fail2ban עבור WordPress, שמגיע בדרך כלל עם התקנת WordPress טרייה. תוסף זה מונע ניסיונות כניסה ברוט כוח. הפעל גם את Akismet, תוסף ברירת מחדל נוסף המונע ספאם בתגובות, שיכול גם להשפיע לרעה על דירוג החיפוש.

מעבר לכך, עליכם לעדכן את וורדפרס והתוספים שלכם, למחוק את ערכות הנושא של וורדפרס’אינך משתמש ומעדכן PHP בשרת באופן קבוע. חלק מהעדכונים הקריטיים עשויים להיות מטופלים אוטומטית על ידי מארח האינטרנט שלך, תלוי בתוכנית האירוח שלך. למידע נוסף על אבטחת וורדפרס, עיין בטיפים ב- WordPress.org.

5

בדוק את היררכיית האתר שלך

האופן בו האתר שלך מאורגן יכול גם לעשות את ההבדל הגדול עבור SEO. באופן כללי, ברצונך שיהיה לך דף בית עם תפריט מסודר בבירור, קבוצת קטגוריות (אנחנו’אני אגיע לזה) לניווט באתר לפי נושא, ואז הפוסטים והדפים הסטטיים שלך. זהו מבנה האתר עליו ממליץ יוסט, תוסף SEO פופולרי לוורדפרס.

טיפים SEOליוסט יש גרסת חינם וגם גרסת פרימיום, והיא מספקת המון עזרה SEO באמצעות אופטימיזציה של מילות מפתח להזדמנויות קישור פנימיות (עוד על אלה בהמשך). 6

בדוק את ההגדרות הכלליות

יש כמה הגדרות וורדפרס בסיסיות שאתה צריך לארגן. לך ל הגדרות > כללי ובחר בין שימוש ב- www או לא, בשני נקודות: כתובת וורדפרס ו כתובת אתר. יש לטפל בזה כבר, אך תוכל לשנות זאת כאן אם תצטרך לעשות זאת. הדבר החשוב הוא לבחור פורמט אחד ולהיצמד אליו, מכיוון שגוגל מתייחס ל- avocadotoast.com ו- www.avocadotoast.com כשני אתרים שונים.

הבא, עבור אל הגדרות > קריאה וודא שהתיבה מתחת “נראות של מנועי חיפוש” לא נבדק. הגדרה זו מיועדת לאנשים שלא’אני לא רוצה שמנועי חיפוש יכללו אינדקס לאתרים שלהם, כלומר לא אתה.

ז

בצע אופטימיזציה של כותרת עמוד, קו תגית ופרמלינקס

חזור אל הגדרות > כללי. כאן, וודא שכותרת האתר שלך היא תיאורית, והבהיר מה האתר שלך’המיקוד הוא. עליך גם לתת לאתר שלך קו תגית תיאורי עם מילות מפתח שגוגל תכיר. מנועי חיפוש לוקחים בחשבון את הכותרת ואת קו התיוג שלהם בעת הדירוג, מכיוון שהם עוזרים לתאר על מה האתר שלך עוסק.

הבא, עבור אל הגדרות > פרמלינקס ובחר את שם הודעה כפתור רדיו. זה יוצר כתובות URL על סמך פוסט הבלוגים וכותרות העמודים שלך. כברירת מחדל, וורדפרס משתמשת במבנה URL מספרי, אשר אינו עושה זאת’זה לא יכול לסייע לקידום אתרים כמו כתובות URL מתארות.

8

כתוב תיאור מטה מוצק

בכל פעם שתוצאות חיפוש יוצאות לאתר, אתה בדרך כלל רואה קטע טקסט תחת כותרת האתר. גוגל יכולה ליצור קטע זה באופן אוטומטי, אבל זה’עדיף אם תיצור משלך. כדי לנהל את זה, זה’עדיף להתקין תוסף WordPress SEO. שתי האפשרויות העיקריות כרגע הן Yoast ו- All-in-One SEO Pack. שניהם פופולריים, ולשניהם גרסה חינמית. במאמר זה, אנו’משתמש ביואסט כדוגמאות שלנו.

טיפים של SEO WordPress SEOהתיאור המטא של דיסני (הקטע שמתחת לכותרת הכחולה) מספק סקירה תמציתית של דברים אודות האתר, ואיזה מידע תוכלו לצפות למצוא.

לאחר התקנת התוסף Yoast (תוספים > הוסף חדש > חפש את יוסט > להתקין), לחץ על אפשרות הניווט החדשה מצד שמאל קידום אתרים > מראה חיפוש > סוגי תוכן. גלול מעט למטה, ואתה’אני אראה תיבה להכנסת תיאור מטה. וודא שתאור המטא שלך תואם לאתר שלך’זה להתמקד, וזה’זה כתוב בקול פעיל שמעודד אנשים ללחוץ על הקישור שלך.

להלן מספר דוגמאות טובות לתיאורי מטה שנשלחו מגוגל:

טוויטר

לראות מה’זה קורה בעולם כרגע. הצטרף לטוויטר היום. הרשמה התחבר.

נטפליקס

צפו בסרטים של נטפליקס & תכניות טלוויזיה מקוונות או זרם ישירות לטלוויזיה החכמה, קונסולת המשחקים, המחשב האישי, המק, הנייד, הטאבלט ועוד.

KFC

לחצו כאן לקבלת ליקין האצבעות’ תפריט טוב, מצא מסעדה או הזמנה למשלוח בקרבתך. העוף, העוף השלם ותו לא.

כל התיאורים המטאיים הללו מציינים באופן ברור מאוד על מה האתר עוסק.

9

צור מפת אתר XML

קובצי Sitemap של XML הם מפות עבור Google שנכתבות בשפת הסימון eXtensible Markup (XML). אלה רשימות טקסט של כל אתר האינטרנט שלך’דפים, פוסטים, תגיות, קטגוריות ומידע אחר. הפורמט מקל על גוגל למצוא את כל הדפים החשובים באתר שלך.

אם אתה’כבר התקנת את Yoast, מפת האתר של XML אמורה’נוצר באופן אוטומטי. אתה יכול לבדוק זאת על ידי מעבר אל קידום אתרים > כללי ולוודא שהלחצן עבור קובצי Sitemap של XML נקבע ל על.

אם אתה לא’אני לא רוצה להשתמש ב- Yoast ואז נסה את התוסף הקלאסי Google XML Sitemaps.

10

השתמש בכותרות משנה ובתיאורי מטא בפוסטים

עכשיו אנחנו’הניחנו את בסיס SEO לאתר שלנו, זה’הגיע הזמן לחשוב על העבודה היומיומית שלנו עם פוסטים. כאשר אתה’אם אתה מארגן פוסט, אתה רוצה לוודא שאתה משתמש בכותרות משנה כמו H1, H2, H3 או H4. השימוש בהם מספק מבנה טוב יותר ליצירתך עבור קוראים אנושיים, והופך את הנושא למובן יותר למנועי חיפוש הסורקים את האתר שלך.

במאמר זה ממש, למשל, אנו’אתה משתמש ב- H2 כגודל הכותרת לכל אחד מ -15 הטיפים שלנו, בעוד שההקדמה בחלקו העליון כוללת H1. כל הכותרות הללו מקלות על הניווט ביצירתנו ומאפשרות לקוראים לקפוץ לקטעים שהם’אני מעוניין ביותר בכך. זה גם מסמן ל- Google על מה העבודה הזו ואיזה סוג תוכן היא מכילה.

אתה’אני רוצה גם כותרת מעניינת עבור כל פוסט זה’זה קשור לנושא.

לבסוף, כתוב גם תיאור מטה עבור כל פוסט. לשם כך, לחץ על סמל ה- Yoast בממשק העריכה של הפוסט ואז בסרגל הצד הימני לחץ תצוגה מקדימה של קטע טקסט. לאחר מכן מלא את התיבה שכותרתה תיאור מטא.

עצה מועילה

 • למידע מעמיק יותר אודות מבנה וכתיבת אתר האינטרנט שלך’תוכן (כולל טיפים ממומחים אמיתיים), עיין במדריך שלנו בנושא כתיבה לאינטרנט.

11

בצע אופטימיזציה של פוסטים למילות מפתח

מילות מפתח הן האגוזים והברגים של SEO. אלה המילים שקשורות ישירות לתוכן האתר, עמוד האתר או הפוסט שלך. אם אתה’אם אתה כותב על כדורגל, למשל, ייתכן שמילות המפתח שלך יהיו “כדורגל,” “כדורגל,” ו “גביע העולם.” מילות מפתח משמשות בכותרת של פוסטים בבלוגים ובדפים הסטטיים שלך, ובדרך כלל מופיעות בגוף הפוסטים שלך בתדירות קבועה. זה’זה גם תרגול טוב להשתמש במילות מפתח כטקסט העוגן לקישורים בפוסט שלך.

השימוש במילות מפתח הוא בהחלט אמנות יותר מאשר מדע, מכיוון שניתן בקלות לעשות זאת יתר על המידה. כאשר זהו, הדף שלך עלול לקבל עונש ‘מילוי מילות מפתח’, או סתם נראים מגוחכים. דון’אל תשכח – אתה רוצה לבצע אופטימיזציה עבור גוגל, אך בסופו של דבר אתה’כותב מחדש לבני אדם, לא לרובוטים.

עליכם להישאר גם במסלול שלכם. דון’אל תפתח ציד אחר מילות מפתח למונחים שאינם קשורים למיקוד האתר שלך. אם אתה’למשל, מוכר ביטוח חיים’אל תנסה להבחין בפופולריות של מונחי חיפוש עבור אריאנה גרנדה או ספיידרמן אלא אם כן זה הגיוני איכשהו לאתר שלך’מטרות ונושאים. זה לא’זה לא אומר שאתה יכול’לא להיות יצירתי או ללכת על משיק מדי פעם, אבל נסה להישאר בנושא כמה שיותר.

12

כלול רק H1 אחד לפוסט

כותרת הפוסט או העמוד הם המקום היחיד שצריך להיות בו כותרת H1 – הסוג הגדול ביותר של הכותרת שתוכלו להכין. כל מה שאחרי זה צריך להשתמש ב- H2, H3 ו- H4, כפי שנדון בעבר. כותרת H1 היא איתות לגוגל לגבי המיקוד של דף או פוסט נתון.

וורדפרס מקל על זה, מכיוון שרק כותרת הפוסט מוגדרת כ- H1 כברירת מחדל. מה’יותר מכך, עם כלי העריכה הרגילים, אינך יכול ליצור H1 בגוף הפוסט. עם זאת אתה יכול לערוך את הפוסטים שלך כ- HTML ולהתחיל להכניס < h1 >< / h1 > תגיות בכל מקום. זה רעיון רע. דון’לא תעשה את זה.

13

הימנע מתוכן משוכפל

סימן גדול נוסף לבלבול הוא אם אתה מכסה את אותה הבעיה בדיוק, או מילות מפתח, במספר פוסטים או דפים. שם’זו תפיסה שגויה נפוצה כי מיקוד לאותו נושא במספר עמודים ישפר את הדירוג שלך בתוצאות החיפוש לנושא זה. ובכן, זה לא’t. למעשה יש לזה השפעה הפוכה.

ידוע כקניבליזציה של מילות מפתח, אתה’אתה בעצם מתחרה בעצמך בנושא מסוים ועל ידי כך מפחית את האיכות והסמכות של האתר שלך. לרוב זה גורם לכך שהאתר שלך נדחף עוד יותר לאורך הדירוג.

אסטרטגיה טובה יותר היא לבחור פוסט בודד ואז לעדכן את הפוסט כנדרש. לדוגמה, אם יש לך הודעה בשם “מתכוני העוגה הטובים ביותר אי פעם,” התייחס לזה כאל “ירוק-עד” לאחר פירושו שהנושא לעולם לא מעודכן. ניתן לעדכן ולכתוב מחדש תוכן ירוק-עד. גישה זו טובה בהרבה מיצירת פוסטים חדשים שעושים מחדש את אותו הנושא.

14

היכנס לאחיזה עם קטגוריות ותגים

וורדפרס תומכת בקטגוריות ותגים, שיכולים גם לעזור לגוגל לנתח ולהבין את התוכן שלך. להבין מה ההבדל יכול להיות מעט מבלבל – בעיקרון, אתה רוצה להשתמש בקטגוריות לאתר שלך’הנושאים העיקריים, עם תגים המשמשים לפרטים נוספים.

בלוג שעוסק בספרים, למשל, עשוי להשתמש בקטגוריות כמו מדע בדיוני, ספרות, תרגומים ומבוגרים צעירים. לאחר מכן התגים יכללו כותרות של ספרים, שמות של סופרים, בתי הוצאה ונתונים אחרים הספציפיים לאותו פוסט.

15

הוסף קישורים – פנימיים וחיצוניים כאחד

ישנם שני סוגים של קישורים באתר: קישורים חיצוניים המובילים לאתרים אחרים וקישורים פנימיים המובילים לתוכן באתר שלך. שניהם יכולים להועיל לקידום אתרים. בימים אלה נראה כי מומחי SEO מעדיפים קישורים פנימיים ומציעים להגביל את כמות הקישורים החיצוניים באמצעות תגיות nofollow. תג nofollow אומר לגוגל לא לספור קישור מסוים כהצבעה חיובית כלפי אתר צד שלישי’מוניטין של.

הקפידו לקשר לדפים פנימיים וחיצוניים כשזה הגיוני, וודאו שהטקסט בו אתם משתמשים לקישורים הוא תיאורי איכשהו. עקוב אחר עצות בסיסיות זו, ועליך להיות בסדר.

טיפים SEO בנושא וורדפרס: סיכום

הנה יש לנו את זה: 15 טיפים של WordPress SEO כדי לגרום לגוגל להבחין באתר שלך (ובתקווה) לדרג אותו גבוה יותר. בעזרת שימוש נכון במילות מפתח, קישור, קטגוריות, תגיות, תיאורי מטה, תוספים כמו Yoast ותחזוקה נאותה של אתרים, עליכם להיות בדרכם לדירוג טוב יותר בגוגל ובמנועי חיפוש אחרים..

אנחנו’רק גירדנו את פני ה- SEO בעזרת היסודות האלה. עם הזמן תוכלו ללמוד על דרכים יותר ניואנסות לשיפור קידום אתרים, כמו גם לשפר את היכולת שלכם לכתוב תיאורי מטא יעילים, קווי תגיות וכותרות.

לסיכום, 15 הטיפים שלנו ל- WordPress SEO כדי להתחיל בעבודה הם:

 1. בחר מארח אינטרנט מהיר
 2. בדוק את ביצועי האתר שלך
 3. אבטח את האתר שלך באמצעות SSL
 4. אבטח את האתר שלך באופן כללי
 5. בדוק את היררכיית האתר שלך
 6. בדוק את ההגדרות הכלליות
 7. בצע אופטימיזציה של כותרת עמוד, קו תגית ופרמלינקס
 8. כתוב תיאור מטה מוצק
 9. צור מפת אתר XML
 10. פוסטים משתמשים בכותרות משנה ובתיאורי מטא
 11. בצע אופטימיזציה של פוסטים למילות מפתח
 12. רק H1 אחד לפוסט
 13. הימנע מתוכן משוכפל
 14. הבן קטגוריות ותגים
 15. קישור: פנימי וחיצוני

עקוב אחר הטיפים לעיל, ואתה’אני אהיה בדרך לאסטרטגיית קידום אתרים יעילה תוך זמן קצר.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map