תמחור וורדפרס 2020

תמחור WordPress6 הוצאות לתקציב עבור

ישנם שני דברים עיקריים שצריך להזכיר ב- WordPress.org: זה’מערכת ניהול תוכן (CMS), והיא’זה בחינם.


כן, זה’נכון מאוד – תוכנת WordPress.org היא בחינם לחלוטין להורדה, לשימוש. אבל הסיפור לא’בסוף זה – הפוסט הזה יהיה די קצר אם זה יקרה!

מכיוון שבעוד ש- WordPress.org חופשי מבחינה טכנית, זכית’לא להיות מסוגל לגרום לאתר לחיות ללא מזלג על לפחות חלק משש העלויות שאנחנו’אדון במאמר זה. חלק מהעיקרים עולה לכם’המפגש כולל חיובי שמות דומיין, דמי אירוח, ונושאים ותוספים מובחרים.

כמה עולה וורדפרס?

בכיסוי טהור של היסודות, WordPress עולה בערך $ 11 לחודש. עם זאת, באופן מציאותי, אתה צריך לצפות ל עלות חד פעמית בסביבות 200 $, עם תשלום חודשי שוטף (11 $ – 40 $ לחודש). עלויות וורדפרס שלך עשויות להתגנב במהירות לתוך 1000 דולר+ סמן אם אתה צריך לשכור מעצב אתרים.

כאן’זה סקירה מהירה של ששת גורמי התמחור של וורדפרס שאתה’עלי לתקצב עבור:

 1. שם דומיין: 12 $ לשנה.
 2. אירוח: החל מ- $ 3.95 לחודש.
 3. ערכות נושא מוכנות מראש: 0 $ – 200 $ (תשלום חד פעמי).
 4. תוספים: 0 $ – 1,000 $ (תשלום שוטף או חד פעמי).
 5. אבטחה: החל מ- $ 50 (תשלום שוטף או חד-פעמי).
 6. דמי מפתח: 0 $ – 1,000 $ (עלות חד פעמית).

טוב לדעת: WordPress.org ו- WordPress.com אולי נשמעים דומים, אך הם’אתה בעצם שונה מאוד! WordPress.org היא מערכת ניהול תוכן פופולרית (CMS) – כל כך פופולרית, למעשה, שהיא מעניקה שליש מהאינטרנט’אתרי אינטרנט חיים. לעומת זאת, WordPress.com הוא בונה אתרים, שנוצר על ידי וורדפרס כדי להציע לפחות מפותחים דרך קלה יותר להגיע לרשת. קרא את המאמר שלנו על ההבדל בין WordPress.org ל- WordPress.com למידע נוסף!

1

שם תחום ($ 12 לשנה)

בעוד שרוב בוני האתרים כוללים שם תחום בתוכניות התשלום שלהם, בעת בניית אתר באמצעות WordPress.org, אתה’עלי לקנות אחד מרשם תחומים כגון Domain.com.

אנחנו’אני ממליץ לך על שם תחום זה’זה ככל האפשר לשם העסק או האתר שלך. זה צריך להיות קצר ובלתי נשכח!

רוב שמות הדומיינים נכנסים למצב סביר ביותר 11.99 $ לשנה, אך ידוע כי אלה רצויים להתגנב לאלפים – או אפילו למיליונים!

הסיומת הפופולרית והנחשקת ביותר לדומיין היא ‘.com’, אך עיין במדריך שלנו לשמות דומיין לקבלת אפשרויות גיבוי אם החלום שלך .com התחום כבר תפוס!

טוב לדעת: ‘פרימיום’ שמות דומיינים הם שמות דומיינים רצויים ביותר, שנחשפו על ידי המשקיעים כדי למכור מחדש לשוק הכללי ברווח. המחיר הראשוני של שמות אלה יכול להיות באלפים, אך לאחר השנה הראשונה, זה’אתחדש בשיעור $ 10 – $ 15 לשנה. 2

אירוח ($ 3.95 – $ 34.95 לחודש)

מלבד קניית שם דומיין, אירוח הוא פחות או יותר העלות הבלתי נמנעת רק בעת הקמת אתר האינטרנט שלך.

כשאתה קונה תוכנית אירוח, אתה’בעצם אתה שומר מעט שטח אינטרנט לאתר שלך כדי לשבת בו. אין אירוח, אין אתר – זה’זה פשוט כמו זה.

טוב לדעת: אצל בונה אתרים אתה משלם סכום חודשי קטן עבור מחיר ‘הכל פנימה’ שירות – כלול אירוח ושם תחום

מבחינת בחירת מארח, אנחנו’אני ממליץ על Bluehost עבור אתרי וורדפרס. זה יצא בראש המחקר שלנו בנושא אירוח וורדפרס, ומומלץ על ידי וורדפרס עצמה – אתה יכול’לא אומר הוגן מזה! קרא את סקירת Bluehost שלנו כדי לגלות מדוע התרשמנו כל כך מהשירות שלה.

אירוח וורדפרס של BluehostBluehost יצאה בראש המחקר שלנו בנושא אירוח ספציפי לוורדפרס

החדשות הטובות הן שבתכנית הגדולה של הדברים, אירוח עולה באופן יחסי מעט מאוד.

מחירי Bluehost מסוג אירוח * (/ חודש)
אירוח משותף 2.95 דולר – 13.95 דולר
אירוח VPS 18.99 $ – 59.99 $
אירוח ייעודי 79.99 $ – 119.99 $

* שימו לב שחלק מהמחירים הללו הם מבצעי קידום מכירות, והיו נכונים בעת הפרסום. אנו נעדכן אותם לעתים קרובות ככל האפשר, אך אנא בדקו באתר Bluehost את התעריפים המעודכנים ביותר.

עבור אתר קטן או חדש המצפה תנועה מועטה יחסית, אירוח משותף הוא נקודת פתיחה הגונה. Bluehost’התוכנית המשותפת הזולה ביותר עולה רק 3.95 $ לחודש – קצת יותר מעלות קפה הבוקר שלכם.

אם התנועה מתחילה לצבור, אתה’יש לנו אפשרות של VPS או אירוח ענן גמישים יותר כדי להתאים לדוקרנים בתנועה. Bluehost’תוכניות VPS מתחילות בסך הכל 18.99 $ לחודש.

פעם אתה’אתה מכה כמה אלפי ביקורים בחודש, אתה’אני רוצה לעבור לתכנית אירוח ייעודית. עם תוכניות אלה, יש לך שרת ייעודי משלך, שמשמעותו שליטה מלאה על המשאבים. תוכניות ייעודיות מתחילות בשעה 79.99 $ לחודש, אז קפיצה גדולה למדי מתוכניות VPS – אך קחו בחשבון שצריך להביא כמויות אדירות של תנועה כדי לדרוש את התוכניות הללו..

ואילו זה’אין צורך לספק ספק וורדפרס עבור אתר WordPress שלך, זה’זה משהו שאנחנו’אני בהחלט ממליץ בגלל כל התכונות הספציפיות לוורדפרס שהם מציעים. אתה יכול להתקין את WordPress דרך לוח המחוונים Bluehost בלחיצה אחת בלבד, וזה’אני נדאג לעדכונים וגיבויים באופן אוטומטי.

בדוק את הסיכום שלנו עם מיטב ספקי האירוח של וורדפרס כדי לראות מי עוד הצליח במחקר שלנו.

3

ערכות נושא מוכנות מראש ($ 0 – 200 $ בתשלום חד פעמי)

עכשיו אנחנו’יש לנו את עלויות הניהול המשעממות מהדרך, זה’הגיע הזמן למשהו הרבה יותר מהנה – ערכות נושא!

אז הדבר הגדול בקניית נושא הוא… ובכן, שאתה לא’בעצם יש לקנות נושא. שם’זה מבחר שלם של בחינם בספריית וורדפרס שתוכלו להדגים ולהתקין בלחיצת כפתור. הם נוצרו והוגשו על ידי מפתחים ועברו דרך העיניים הפקוחות של צוות סקירת הנושאים. לכל אחד מהם יש גם דירוג משתמש, וזו דרך טובה לוודא שלא תעשה זאת’בסופו של דבר עם בוץ.

ספריית העיצוב הנרחבת של וורדפרסיש מבחר שלם של ערכות נושא בחינם בספריית העיצוב של וורדפרס, או שאתה יכול לשלם 2- $ 200 $ עבור נושא פרימיום מאתר צד שלישי.

למרות שיש המון נושאים בחינם המוצעים, אתה יכול גם לשלם עבור אחד מהם דרך אתר צד שלישי כמו Themeforest. היתרון של תשלום עבור נושא הוא שאתה’סביר להניח שבסופו של דבר יהיה משהו קצת פחות גנרי, וקצת יותר מלוטש. בנוסף, זה’זה תשלום חד פעמי – ופעם אחת’יש לך נושא, אתה יכול להשתמש בו בכמה אתרים שונים שאתה רוצה.

אנחנו’ראינו נושאים המוצעים מכל מקום בין $ 2 ל $ 200, אבל אנחנו’אני אומר שהממוצע הוא סביב 55 $.

תבניות הבלוג שלהםחיפשנו נושא בלוג ב- Themeforest וביקשנו משהו ‘נקי’ ו’מגיב ‘

וודא שאתה קורא תמיד ביקורות משתמשים במידת האפשר, ואל תעשה זאת’לא להתפתות לנושאים זולים ושרטוטים – אתה’אני אבעט את עצמך רק ברגע שעדכון יתגלגל, הנושא שלך לא’לא יתוקן, והאתר שלך נשבר כתוצאה מכך!

ואל’אל תדאג אם הנושא שלך לא’אין לי כל תכונה שאתה צריך – אתה’אני אוכל לעשות זאת בתפזורת (למעשה) ‘אפליקציות’ עבור אתר האינטרנט שלך). אנחנו’אני נראה כמה הם’אני אחזור לך הבא.

רוצה מידע נוסף? המדריך שלנו ל עלויות תחזוקת אתרים מסביר את עלויות האחזקה של גורמי תמחור שונים באתר.

זקוק ליד להתאמה אישית של הנושא שלך? עיין במדריך שלנו בנושא כיצד לעצב אתר לקבלת כמה טיפים מועילים!

4

תוספים ($ 0 – $ 1,000; חלקם עלויות חד פעמיות, חלקן מתמשכות)

כפי שהזכרנו לעיל, תוספים הם דרך להוסיף פונקציונליות לנושא שלכם – כמו למשל להוריד אפליקציות לטלפון או למחשב הנייד.

יש המון תוספים בחינם והרבה פרימיום עם גרסאות בחינם מותאמות. בפשטות, ‘פרויקט אישי’ אתר, כמו בלוג, אתה יכול להתחמק עם מעט בילויים או כלום כאן – זה’כאשר אתה רוצה משהו מורכב יותר שהעלויות יתחברו להיערם.

תוספי WordPressאתה יכול לדפדף באלפי תוספים בספריית התוספים של וורדפרס.

להלן כמה מהתוספים המועדפים עלינו:

 1. יוסט SEO – כלי חובה להסרת SEO שלך (אופטימיזציה למנועי חיפוש), ועוזר לאתר שלך לדרג טוב. שם’זה גרסה חינמית זמינה, או שהפרמיה עולה 69 דולר (חד פעמי).
 2. MonsterInsights – לקחת את הניתוח שלך לשלב הבא. גרסה חינמית זמינה, או גרסאות פרימיום מ- 99.50 דולר – 399.50 דולר לשנה.
 3. MailChimp – לא משנה מה האתר שלך’מטרתו, היכולת לתפוס כתובות ולשלוח דוא”ל היא שימושית במיוחד, ואף אחד לא עושה זאת טוב יותר מ- MailChimp. גרסה בחינם זמינה, או עלות תוכניות פרימיום 59 $ – 149 $ לשנה.

טוב לדעת: זה’חשבו שרק 60% מאתרי וורדפרס שנפרצו נפגעים דרך נושא או תוסף. בחירת תוסף זול או בחינם על פני אחד אמין ובודק היטב יכול לעלות לך הרבה יותר בהמשך הדרך.

אנחנו’סיקרנו תוספים ממוקדי אבטחה בחלק הבא.

5

אבטחה (50 $ – 550 $ כעלות חד פעמית, 50 $ + לשנה רצופה)

אבטחה זה דבר אחר שאתה יכול תיאורטית לא משלמים דבר עבורם, מכיוון שכמה אמצעי אבטחה די חזקים נאפים היישום בתוכנת וורדפרס עצמה.

תוכנת וורדפרס הליבה, יחד עם התוספים והנושאים, ידרשו באופן קבוע עדכון. כאשר יש עדכון זמין, זה’זה חיוני שתתקין אותו בהקדם האפשרי. תוכנה ישנה מותירה אותך פגיע ברצינות להאקרים ונגיפים.

טיפ גדול: בחר ספק אירוח וורדפרס הכולל עדכונים וגיבויים אוטומטיים כסטנדרט, כגון Bluehost.

תעודת SSL

תעודת SSL, או ‘שכבת שקעים מאובטחים’ תעודה, הוא אתר מאובטח חיוני. זה’היא הטכנולוגיה הסטנדרטית לשמירה על אבטחת חיבורי אינטרנט והיא עומדת מאחורי ‘s’ בתוך ‘https’. זה גם נותן לאתר שלך את כל המנעולים החשובים בסרגל החיפוש:

מנעול SSLללא תעודת SSL, המבקרים שלך עשויים להזהיר אותם’אתה נכנס לאתר מאובטח ופרטיו יהיו בסיכון. לא טוב!

בוני אתרים כוללים אישורי SSL כסטנדרט, אך אם אתה משתמש במערכת CMS, אתה’עלי לארגן אחד בעצמך.

אלה עולים בסביבות 50 $ לשנה עבור בסיסי, אך יכולים לזחול עד 600 $ ומעלה עבור אפשרויות ההייטק הגבוהות ביותר.

חלק מספקי אירוח, כולל Bluehost, מציעים תעודת SSL בחינם עם לפחות חלק מתוכניות האירוח שלהם ב- WordPress.

אבטחה זה דבר אחר שאתה יכול תיאורטית לא משלמים דבר עבורם, מכיוון שכמה אמצעי אבטחה די חזקים נאפים היישום בתוכנת וורדפרס עצמה.

תוכנת וורדפרס הליבה, יחד עם התוספים והנושאים, ידרשו באופן קבוע עדכון. כאשר יש עדכון זמין, זה’זה חיוני שתתקין אותו בהקדם האפשרי. תוכנה ישנה מותירה אותך פגיע ברצינות להאקרים ונגיפים.

תוספים

למרות של- WordPress יש רמות הגנה מובנות של אבטחה, ישנם מספר תוספים שיכולים להעניק לך שכבת הגנה נוספת היקרה. אנחנו אוהבים:

 1. UpdraftPlus עבור גיבויים ושחזורים (תוכנית זמינה בחינם, עלות תוכניות פרימיום 70 $ – 195 פאונד כעלות חד פעמית)
 2. סוקורי להגנה מתקדמת ותיקון פריצות (199.99 $ – 499.99 $ כעלות חד פעמית)

גלה עוד

 • גלה את 10 ספקי אירוח SSL בחינם הטובים ביותר כדי לוודא שאתה מקבל הגנה ללא תג המחיר.
 • האם אתה חדש בעולם אבטחת האתר? למד מדוע האתר שלך זקוק ל- HTTPS במדריך הנוח שלנו.
 • אבטחת SSL ותוספים הם’הדרך היחידה שבה תוכלו להגן על אתר וורדפרס שלכם! גלה מה עוד תוכל לעשות במדריך שלנו בנושא כיצד לאבטח אתר

6

עמלות מפתחים ($ 0 – $ 1,000 כעלות חד פעמית)

ולבסוף, תוכלו לבחור לשכור מפתח שיבנה עבורכם את אתר וורדפרס שלכם מאחת מהסיבות הבאות:

 • אתה’מחדש זמן קצר
 • יש לך עיצוב מאוד ספציפי בראש, או שאתה זקוק לפונקציונליות מתקדמת הדורשת קידוד בהתאמה אישית
 • אתה לא’אני לא מרגיש בטוח עם התהליך

זה’קשה לשים נתון מדויק בעלות זו מכיוון שהיא’זה כל כך תלוי בצרכים שלך. אם אתה רק צריך שמישהו יקים עבורך אתר סופר בסיסי, זה יכול לעלות כמו 100 – 200 $.

אם אתה זקוק למשהו די מורכב, אתה יכול בקלות להוציא מעל 1,000 $. אבל מה הופך אתר מורכב? תגיד אתה’מתחיל מחדש חדר כושר. אתה צריך דרך שאנשים יכנסו לחשבונות שלהם, ישלמו עבור חברות ויעלו שיעורי ספרים, אותם אתה צריך להיות מסוגל לתזמן. אתה יכול לראות כיצד פונקציות נוספות יכולות לערום במהירות למשהו שאתה יכול’לא להתמודד בעצמך!

אם זה’שאלה של אמון, יש המון מקורות מקוונים (בתשלום וגם בחינם) כדי להדריך אותך בתהליך. אנחנו’פרסמנו מדריך ליצירת אתר וורדפרס שלכם, וכן 15 טיפים למתחילים בוורדפרס.

קהילת וורדפרס היא גם ידידותית, שלא לדבר על גדולה! אם יש לך שאילתה ספציפית, אתה יכול להמר שהיא כבר נענתה באופן מקוון, בפורום WordPress או במקום אחר. ישנם גם הרבה סרטוני הדרכה בחינם ביוטיוב, או שתוכלו לחשוב לנסות כמה קורסים מקוונים מ- Lynda.com או דומה.

עבדת בעבר עם מעצב אתרים? הרכבנו את המדריך שימושי זה שיעניק לכם 8 טיפים לעבודה עם מעצב אתרים כך שתוכלו להפוך את הפרויקט שלכם למהנה ולהצלחה!

תמחור של WordPress.org: סיכום

אנחנו’הובלת אותך במפתח עולה לך’סביר להיתקל בעת יצירת אתר דרך WordPress.org. כפי שאתה יכול לראות, זה’קשה לשים נתון מדויק כמה זה יעלה – במקום זאת’זה עלות בסיס משויכת (אירוח, תחום ותעודת SSL), כאשר מרבית האנשים זקוקים לבלות קצת יותר בדרך:

מה העלות? כמה זה? באופן חד פעמי, חודשי או שנתי?
שם דומיין 12 $ שנתי
אירוח 3.95 $ – 34.95 $ חודשי
ערכות נושא מוכנות מראש 0 $ – 200 $ חד פעמי
תוספים 0 $ – 1,000 דולר תערובת
אבטחה 50 $ – 550 $ תערובת
דמי מפתח 0 $ – 1,000 דולר חד פעמי

מה עם WordPress.com?

כפי שהובטח, מאמר זה התמקד בעלות הקמת אתר באמצעות WordPress.org, ה- CMS החינמי. אבל זה לא היה בסדר’לא יהיה נכון לא לגעת גם בגרסת בניית האתרים שלה, WordPress.com.

אצל בונה אתרים אתה משלם סכום חודשי קטן עבור אתר זה’זה בעצם מוכן ללכת, כולל דומיין ואירוח כלול. אתה בוחר נושא ומתאים אותו אישית לתוכן שלך. אם אתה’אתה לא משוכנע שיש לך מספיק זמן או ידע טכני להתמודד עם WordPress.org, בונה אתרים יכול להיות אופציה נהדרת עבורך.

כאן’מבט מהיר בתוכניות שונות של WordPress.com:

ככל שבוני אתרים עוברים, WordPress.com הוא הגון (אתה יכול לקרוא את סקירת WordPress.com שלנו על כל היתרונות והחסרונות), אבל יש טובים יותר בחוץ. בדוק את הסיכום שלנו עם בוני אתרים הטובים ביותר, או קח את החידון הקצר שלנו כדי להתאים לפלטפורמה האידיאלית שלך.

שאלות נפוצות

כמה עולה וורדפרס?

וורדפרס היא פלטפורמת קוד פתוח בחינם, אך היא עדיין מגיעה בעלויות המצורפות. העלות העיקרית הקשורה לוורדפרס היא אירוח, המתחיל בסביבות 3.95 $ לחודש. עלויות נפוצות אחרות כוללות דומיינים, ערכות נושא ותוספים. באופן מציאותי, התמחור של וורדפרס נופל בין $ 11 ל- $ 40 לחודש, לאחר עלות חד פעמית של 200 $.

האם עלי לשלם עבור אירוח עבור אתר וורדפרס שלי?

התשובה הקצרה היא כן! ניצחת’לא תוכל לפרסם את האתר שלך באופן מקוון ללא מארח אינטרנט, לכן דמי אירוח הם עלות הכרחית שתקצוב בעת עבודת התמחור של וורדפרס. יש שם המון ספקי אירוח, כך שתצטרך למצוא אחד שמתאים לצרכים שלך ולתקציב שלך. עיין במאמר שלנו בנושא מארחי האינטרנט הזולים הטובים ביותר כדי להשוות בין 50 מהעסקאות הטובות ביותר.

האם עלי להשתמש בערכת נושא חינמית של וורדפרס או נושא פרמיום?

ובכן, זה תלוי בצרכים שלך. הסיכון עם נושאים בחינם הוא שהם’אתה די בסיסי ויכול אפילו להגיע עם בעיות אבטחה אם יש להם מקלט’לא מקודד כראוי. אבל יש עדיין כמה אפשרויות טובות – פשוט תמיד קרא ביקורות וחקר את הנושא שלך לפני שתתחיל אליו. נושאי פרימיום הם בדרך כלל מלוטשים ומאובזרים יותר מנושאים בחינם, לכן אנו ממליצים עליהם לאתר מקצועי יותר.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map