סקירת וורדפרס 2020 | האם וורדפרס מתאימה לך?


הכי טוב בשביל

התאמה אישית ללא הגבלה


wix y wordpress - -

דירוג כולל

4 מתוך 5 כוכבים

וורדפרס הוא כלי פופולרי לבניית אתרים המאפשר לך ליצור כל אתר שאתה יכול לחשוב עליו. זה גמיש במיוחד, כלומר יש לך שליטה מלאה על העיצוב והפונקציונליות של האתר שלך. עליכם להיות בקיאים בקידוד, עם זאת כדי להתקין, להשתמש ולנהל את WordPress.

מהם היתרונות והחסרונות של וורדפרס?

מקצוענים

 • עיצוב, תכונות ופונקציונליות ניתנים להתאמה אישית במיוחד. אתה מקבל גישה מלאה לקודי וורדפרס, כך שתוכל להשתמש ולהתאים אישית כל נושא ועיצובים שיצרו מראש, ועם כל כך הרבה תוספים ואפשרויות נושא, אתה יכול להוסיף כל תכונות או פונקציונליות לאתר שלך בכל עת שתרצה. אין כמעט גבולות!
 • אתה יכול לשלב כלים של צד שלישי כדי ליצור את האתר שאתה צריך. אם אי פעם תרצה להוסיף פורום, כלי קניות, אזור גישה לחברות – כמעט כל תכונות מתקדמות – אתה יכול לעשות זאת על ידי התקנת כלים ותוכנה המסופקים על ידי צד שלישי באמצעות תוספים או קטעי קוד..
 • אתה יכול להשתלט על צרכי האירוח שלך כדי לעזור לאתר שלך לצמוח. וורדפרס מתארחת בעצמה, לכן עליכם לבחור שותף אירוח משלכם ולמצוא אחד המתאים ביותר לצרכים שלכם.
 • יש כמות עצומה של ידע באינטרנט, כך שתוכלו למצוא את העזרה הדרושה לכם. מכיוון שוורדפרס היא קוד פתוח וחופשי לשימוש, תוכלו ליהנות מהידע של קהילה עצומה של משתמשים ומפתחים.

חסרונות

 • אתה בהחלט צריך ידע טכני כדי להתקין ולנהל את האירוח שלך. שימוש ב- WordPress פירושו ניהול אירוח משלך (זה’זה פלטפורמה המארחת את עצמה). רוב בעלי האתר החדשים לא’אני לא יודע את המורכבות של ניהול אירוח משלך, מההגדרה ועד האבטחה.
 • אתה זקוק לידע קידוד כדי לנהל ולפתור בעיות עם WordPress. וורדפרס הוא קוד פתוח, מה שאומר שאיש אינו הבעלים של זה בפועל. אז אם יש לכם שאלה לגבי אתר וורדפרס שלכם, תוכלו לעשות זאת’פשוט צור קשר עם שירות לקוחות וקבל עזרה. תצטרך להסתמך על הקהילה שתספק עזרה או למצוא מפתח שיכול לפתור את הבעיה שלך תמורת תשלום.
 • אתה צריך ידע קידוד כדי להתאים אישית את האתר שלך’עיצוב. אם ברצונך לשנות את מיקום תמונת הכותרת שלך, יהיה עליך לשנות את הקוד בפועל של הנושא שאתה’משתמש מחדש. המשמעות היא שאתה צריך לדעת להשתמש ולערוך HTML / CSS / PHP, או שיש לך תקציב לשכור מפתח אתרים שיעשה זאת עבורך..
 • שם’זה עקומת למידה גבוהה בהרבה עם וורדפרס. וורדפרס אינה “מה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל” בונה אתרים, כך שזה יכול להפוך את וורדפרס לא אינטואיטיבית במיוחד להתמודד עם.

סקירה כללית של וורדפרס

“רוב האנשים המחפשים לבנות אתר ישמעו על וורדפרס. למעשה, סביר להניח שכבר יש לך מושג מה זה וורדפרס, נכון? במילים פשוטות, וורדפרס הוא כלי ליצירת אתרים שניתן להשתמש בו כדי ליצור באופן חופשי אתר מותאם אישית מאוד.”

וורדפרס הוא כלי פופולרי ביותר לבניית אתרים שמשמש יותר מ 80 מיליון אתרי אינטרנט בספירה האחרונה.

וורדפרס התחילה את דרכה כפלטפורמת בלוגים רגילה למדי (WordPress.com), אך במהירות הועברה לבונה אתרים מתוחכם (WordPress.org) המאפשר לכם ליצור כל אתר שתוכלו לחשוב עליו – כולל חברות, פורום, מסחר אלקטרוני, אתרים עסקיים ועוד.

הגמישות של וורדפרס מאפשרת לכם להפוך את התוכן, התמונות, הווידיאו ועוד לאתר פונקציונלי.

דמיין את וורדפרס כמיקרוסופט אקסל. אתה מזין נתונים לגיליון אלקטרוני ו- Excel יפיק את הגרפים והתרשימים היפים. וורדפרס עושה בדיוק אותו דבר, אבל עם אתרים.

WordPress.org לעומת WordPress.com

זה’חשוב לדעת שיש כאלה שתי גרסאות של WordPress העומדת לרשותך, א מתארח באופן מלא ו מתארח בעצמי גרסה.

אם אתה מבולבל באיזה סוג עליך להשתמש, הרשה לי להסביר כיצד הם שונים:

מה’זה ההבדל בין WordPress.com ל- WordPress.org?

 • WordPress.com – זוהי הגרסה המתארחת לחלוטין שמנהלת את האירוח עבורך. אירוח הוא שירות בו נותן השירות אוגר את תוכן האתר שלך באופן מקוון, כך שאנשים יכולים לגשת לאתר שלך על ידי הקלדת כתובת אתר אינטרנט. זה’כמו לשכור דירה כדי שאנשים יידעו בדיוק היכן לבקר בך וכתובת האתר היא שם הרחוב ומספר הבית שלך. WordPress.com דואג לצרכי האירוח שלכם בתשלום חודשי (כמו למשל בניית אתרים כמו Wix או Weebly עשויים לעשות). זה חוסך לך את העבודה למצוא ספק אירוח נפרד ולעבור את כל הז’רגון הטכני הדרוש כדי להקים אתר .
 • WordPress.org – זו הגרסה המארחת את עצמנו שאנחנו בודקים בפוסט זה. WordPress.org מעניק לך שליטה וגמישות מוחלטת על אתר האינטרנט שלך, ללא WordPress.com’מגבלות. שימו לב – מה שאתם מוותרים כאן הוא קלות השימוש. יהיה עליכם להתמודד עם כל ההיבטים הטכניים של בעלות, הפעלה ותחזוקה של אתר וורדפרס.

כמו בכל דבר, שם’זה הפוך וחיסרון. חסרונות WordPress.com בהשוואה ל- WordPress.org הם:

 1. יש לך מגבלות על סוג התוספים שבהם אתה יכול להשתמש: תוספים הם מודולים שבהם תוכלו להשתמש בכדי להוסיף פונקציונליות רבה יותר לאתר וורדפרס שלכם, ממש כמו האפליקציות מוסיפות פונקציות נוספות לסמארטפון שלכם. אתה יכול לדפדף, להוריד ולהתקין כמה תוספים שרק תרצה. עם זאת, לא כל התוספים פועלים ב- WordPress.com, כך שזה באמת יכול להגביל את הגמישות של אתר האינטרנט שלך… שהיא אחת מנקודות המכירה העיקריות של וורדפרס!
 2. אין לך שליטה על מפרט האירוח שלך: זהו פרו נוסף שיש ל- WordPress.org על אתרים של גרור ושחרר שאובד עם WordPress.com. ישנם סוגים שונים של ספקי אירוח ואירוח שתוכלו לבחור בכדי לייעל טוב יותר את מהירות האתר ואת האבטחה שלו. מהירות האתר שלך ואבטחתם יהפכו לחשובים יותר ויותר ככל שהאתר שלך יגדל ויזכה למבקרים רבים יותר. איבוד שליטה בנושא זה יכול להפריע לאתר שלך בטווח הרחוק.

לדעתי, בעל צדדיות מקסימאלית זה היתרון האמיתי של אתר WordPress.org. מדוע להתמודד עם עקומת הלמידה הגבוהה ביותר בשימוש בוורדפרס אם אינך מנצל את מלוא הכוח הגדול ביותר שלה?

קיצור סיפור ארוך, WordPress.org מאפשר לך ליצור אתר ייחודי באמת מעבר להיקף בוני אתרים וגרירה ושחרור. ואילו וורדפרס.com היא פלטפורמה קלילה בהרבה, נטולת מורכבות טכנית (כך שאין כאבי ראש!), וזה עוזר לך להשיג תוצאות דומות לבוני אתרים מובילים וגרירה ושחרור מובילים, כמו Wix.

הערה: מכאן והלאה, אם אומר ‘וורדפרס’ אני מדבר על WordPress.org אלא אם צוין אחרת.

מדוע WordPress כל כך גמישה?

וורדפרס הוא אחד מבוני האתר הגמישים ביותר.

אם אתה’אתה מגיע מרקע של בונה-ושחרור של בניית אתרים, אולי אתה תוהה מה זה שהופך את WordPress לחזק וגמיש כל כך.?

ובכן, זה’זה בגלל זה:

 1. גישה קוד פתוח – באמצעות וורדפרס יש לך גישה לכל הקודים שמפעילים אותה. זה מאפשר לך להתאים אותו או לבנות תכונות חדשות ככל שתרצה. אז זה’זה מאוד שימושי אם יש לך אתר מורכב שזקוק לכלים מותאמים אישית או פונקציונליות נוספת, מכיוון שיש לך גישה לוורדפרס’קוד זה מאפשר לך לעשות זאת. אתה יכול לגרום לזה לעבוד כמו שאתה רוצה!
 2. קהילה מקצועית גדולה – מכיוון שוורדפרס כל כך פופולרית, קל מאוד למצוא מפתח וורדפרס טוב בכל מקום בעולם. שלא לדבר על ישנם המון שיעורים מקוונים והדרכות אליהם תוכלו לגשת בכדי ללמוד כיצד להשתמש בוורדפרס. הקהילה הענקית הופכת את וורדפרס להרבה יותר נגישה כל עוד יש לך זמן ומזומן להשקיע בתהליך הלמידה הראשוני.
 3. מספר אינסופי כמעט של תוספים מכיוון שוורדפרס היא קוד פתוח, כל מי שיש לו כישורי קידוד יכול ליצור כלים, ערכות נושא, תוספים ותכונות עבורו. אז ל- WordPress יש עכשיו אחת מספריות התוספים הגדולות ביותר של כל בניית אתרים בעולם – והיא’זה עדיין צומח! ספריית התוספים האדירה הזו היא זו שמעניקה לוורדפרס את הגמישות שלה והיא אחת התיקיות הגדולות שלה. זקוק לכלי ניהול מוצר? כלי לתשלום? אולי כלי לגישה לחברות? יותר? שם’זה תוסף לכמעט פונקציה או פיצ’ר שברצונך להוסיף לאתר שלך – כמה מדהים זה?

השימוש בתוספי וורדפרס אומר שאתה באמת יכול לדחוף את הגבולות של איזה אתר אתה רוצה ליצור.

עם זאת, החופש והגמישות ההופכים את וורדפרס לכל כך מדהים הם גם הגורם העיקרי לכאבי ראש למתחילים המנסים להשתמש בה. אנחנו’אדון בזה ביתר פירוט בפרוסס & סעיף חסרונות להלן.

מכיוון שוורדפרס יכולה לעשות כל כך הרבה, אתה’אני אגלה שיש לו עקומת למידה גבוהה בהרבה וקשה יותר להתמודד איתה.

זה’זה פשוט לא קל להתאים אישית ולעצב אם לא תעשה זאת’אין לי כישורי קידוד, במיוחד בהשוואה לבוני אתרים עם גרירה ושחרור כמו Wix, Squarespace, Weebly או Shopify.

זה לא אמור’אני לא מפתיע בהתחשב בעובדה כמה וורדפרס מגוונת. עם כל כך הרבה אפשרויות ויכולות, בהכרח יהיה קשה יותר להשתמש בו – בדיוק כמו ללמוד לנהוג במכונית הראשונה שלך הוא יותר מסובך מאשר ללמוד לרכוב על האופניים הראשונים שלך..

וורדפרס היא במיטבה כשאתה באמת יכול לנצל את כל הכוח שלה. זה’זה בהחלט לא הבחירה הטובה ביותר של בונה אתרים אם אתה רוצה ליצור אתר פשוט בלי ללמוד לפחות כישורי קידוד בסיסיים. אם אתה רוצה ליצור אתר אטרקטיבי במהירות ובקלות, בונה אתר גרור ושחרר הוא די והותר לתפקיד..

תחשוב שוורדפרס עשויה להיות טכנית מדי עבורך?

תרשים השוואה של בוני אתרים – אם אתה’אנו מחפשים כלי לבניית אתרים קל יותר לשימוש, אנו’השווינו כמה מהטובים שסביבכם. השימוש בתרשים ההשוואה שלנו יעזור לכם לחסוך זמן רב בבדיקת בונים המנסים למצוא את המתאימה לצרכים שלכם!

איך וורדפרס עובד?

“במילים פשוטות, וורדפרס יכולה לעבוד בכל דרך שתרצו. הכל מסתכם בכישורי הקידוד שלך, הנושא שאתה בוחר והתוספים שאתה מתקין. אתה יכול להוסיף פונקציונליות כמה שפחות או פחות שתבחר. באמצעות וורדפרס, האינטרנט כולו הוא הצדפה שלך!”

אם אתה’אינך מכיר את אופן הפעולה של וורדפרס, ואז זה עשוי לעזור לדמיין אותו כ- iPad ריק. בהתאם לאפליקציות שתתקין, אתה יכול להשתמש ב- iPad שלך כספר, מכשיר משחק, נגן סרטים או פנקס רשימות.

ממש כמו אייפד, וורדפרס היא פלטפורמה לאכסון התוכן שלך, עיצוב נושא האתר והתוספים.

בהתאם לנושא והתוספים שבהם אתה משתמש, אתר וורדפרס שלך יכול להיות אתר מסחר אלקטרוני, אתר עסקי, פורום, פורטל חברות ועוד ועוד..

WordPress אינו’לא מתאפק על ידי מגבלות ספציפיות לפלטפורמה וגמישות זו היא אחת מנקודות המכירה העיקריות שלה. במקום זאת, עם וורדפרס, זה’הנושאים והתוספים שבחרת שקובעים אילו תכונות יהיו זמינות באתר שלך.

לדוגמה, Shopify היא אחת הפלטפורמות המובילות בתחום המסחר האלקטרוני ולכן מספקת לך כלי לנטישת עגלה (למשל, אם משתמש עוזב את האתר שלך מבלי לקנות וחוזר אחר כך, אז הסחורה שלו עדיין תהיה בסל שמחכה לו). הגיוני, נכון? ובכן, תכונה זו זמינה רק בגללך’משתמש מחדש ב- Shopify.

אם היית עובר לבנאי אתר גרירה ושחרור מוביל אחר לכל המטרה כמו Wix, אז אתה’d כבר לא תוכל להשתמש בתכונת נטישת העגלה מכיוון ש- Wix לא מציעה אותה בפלטפורמה שלה.

אבל עם וורדפרס, אתה יכול להוסיף כל התכונות שאתה צריך. אתה יכול להפוך את האתר שלך לבלוג, לחנות מסחר אלקטרוני או למשהו אחר לחלוטין.

וורדפרס מעניק לבעלי אתרים כמוך שליטה וגמישות רבה מכיוון שאתה יכול להשתמש בערכות נושא ותוספים כדי לשלוט בתכונות באתר שלך. אתה’אינך מוגבל על ידי הפלטפורמה כפי שאתה בדוגמה שלמעלה.

עכשיו כשיש לך מושג איך וורדפרס עובד, עדיף שאראה לך כיצד להוסיף תוכן בוורדפרס’מצב עריכה, כן?

איך אתה מנהל את התוכן שלך בוורדפרס?

אם אתה’השתמשת אי פעם בוני אתר גרירה ושחרור, אתה’אכיר את לוח הבקרה של התוכן (או העורך) שנראה כך:

קלות השימוש בביקורת Weebly

כך אנו מכנים א ‘מה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל’ בונה אתרים (או WYSIWYG) וזה’זו מערכת ידידותית למשתמש באמת שמשמעותה שהאתר שלך ייראה זהה בעורך כמו שהוא יתפרסם באופן מקוון.

זה’זה מהיר וקל להעביר תכנים בלחיצה וגרירה, וזה מאוד פשוט לדמיין איך האתר שלך ייראה ברגע שהוא’חי.

מצד שני, ל- WordPress לוח בקרת תוכן שונה מאוד שנראה כך:

אני יודע שזה נראה מאיים – אבל אל’לא לפחד!

באמצעות וורדפרס, אתה מכניס את התוכן שלך לתיבת הזנת התוכן, ממש כמו בכל תוכנת הזנת נתונים. אתה’אני גם שם לב שאתה’יש שתי אפשרויות בפינה השמאלית העליונה של התיבה הזו: חזותי ו טקסט. מה המשמעות של אלה? נו:

 • חזותי: העורך החזותי הוא כמו שימוש ב- Microsoft Word. אתה יכול להוסיף עיצוב ולראות את זה משתקף בתוכן שלך, כך שהוא נותן לך אינדיקציה כיצד הוא ייראה עם פרסוםו. אפילו במצב חזותי, WordPress אינו’לא קרוב להיות עורך WYSIWYG.
 • טקסט: עורך הטקסט הוא כמו שימוש ב- Notepad. עליך להקליד את כל העיצוב והסטיילינג שברצונך להוסיף (למשל מודגש, נטוי, הוספת תמונות וכו ‘) באמצעות קוד HTML (שפת סטיילינג המשמשת בדפי אינטרנט). לא תראה איך התוכן שלך נראה בפועל באתר חי עד שתלחץ “תצוגה מקדימה” או “לפרסם”.

אתה עשוי גם למצוא את זה לאחר לחיצה ‘תצוגה מקדימה’ או ‘לפרסם’ שדף האינטרנט שלך נראה מוזר או לא ממש כצפוי. אם כן, כדאי להיות מוכנים לקרוא מחדש כל שורת טקסט על מנת למצוא ולתקן את הקוד השבור!

אם אתה’מחדש חידוש וורדפרס ומקלט’לא הייתי צריך להשתמש בקוד HTML כדי להגדיר את מראה האתר שלך לפני כן, זה יכול להיות מקור אמיתי לתסכול. למרבה המזל, וורדפרס אכן מנסה להקל עליכם מעט ‘קיצורי דרך’, שהם כמו קיצורי דרך לקוד HTML שנוצרו במיוחד עבור וורדפרס.

אבל אפילו עם קודי קיצור, לקח לי כמה לא מעט לילות ללא שינה ותיקון שגיאות בדף לפני שבסוף הרגשתי בנוח לומר שאני יודע בדיוק מה אני עושה.

יתכן שתבחין בכך שאתה יכול’לא להעביר את התוכן שלך בדף שלך בקלות רבה ככל שתוכל באמצעות בונה אתר גרור ושחרר, כגון Wix.

זה נכון אפילו ב ‘מצב חזותי’ כי זה’זה נושא הוורדפרס שלך השולט לאן הולכים סוגים ספציפיים של תוכן. אתה יכול להשתמש בלוח הבקרה של התוכן של WordPress רק כדי להוסיף תוכן, אך אין לך גישה לעיצוב פריסת העמודים. שינוי העיצוב יכול להיעשות רק על ידי שינוי קוד הנושא.

לדוגמה, אם אתה רוצה להוסיף מצגת שקופיות לתוכן שלך אלא לתבנית שאתה’משתמש מחדש ב-’אין לך קיצור של מצגת שקופיות לתמונה, אז עליך לקוד אפשרות להוסיף אחד לדף שלך בקוד הנושא. אתה יכול גם לדפדף בחיפוש אחר תוסף שמוסיף את הקוד עבורך. כך או כך – זה’זמן ומאמץ נוספים מצידך.

כעת, השווה את זה לבונה אתר גרירה ושחרור בו תוכלו פשוט ללחוץ, לגרור ולשחרר מצגת שקופיות איפה שתרצו בדף ישירות מארגז הכלים של האלמנטים שלכם..

ניהול תוכן וניהול עיצוב פריסה הם שני תחומים שבהם אני מרגיש ש- WordPress נמצא לא הכי קל לשימוש – במיוחד אם אתה לא’לא מכיר את הקידוד.

עם זאת, איפה וורדפרס מאירה היא אם יש לך כמות גדולה מאוד של מידע באתר שלך. הסיבה לכך היא שוורדפרס היא מלך ניהול הנתונים.

זה’הרבה יותר קל לנהל מאות פוסטים או דפי מוצר באמצעות WordPress’סגנון הזנת הנתונים של מערכת ניהול תוכן מאשר בונה אתר וגרירה ושחרור.

לא נמכר? לתת’תסתכל על דוגמא:

נניח שיש לך אתר שמדבר על המוצרים הטכניים האחרונים. באתר שלך יש המון מאמרים חדשותיים ומאות ביקורות על מוצרים. לא ניתן לחשוב על ביצוע וניהול כל הדפים הללו בבניית אתרים של גרור ושחרור. למרות זאת, וורדפרס יכולה להקל עליך לנהל אתר כבד תוכן בשלושה דרכים עיקריות:

(1) אתה מקבל עקביות אוטומטית בתוכן

תבניות ערכת נושא של וורדפרס מגיעות עם עיצובים של פריסה מוגדרת מראש לדפים ודפים, כך שכל מה שתפרסם יופיע באופן אוטומטי באותה דרך. זה מאפשר לך ליצור במהירות פוסטים חדשים עם עיצוב פריסה עקבי.

אז לביקורות המוצר שלך, אתה’ד פשוט הכנס את התוכן, לחץ על פרסם ולכל אחד מהם יהיה אוטומטית אותו עיצוב ופריסה בכל פעם! זה’זה חוסך זמן ענק.

ואילו אם היית משתמש ביצירת אתר גרירה ושחרור, היית צריך לבצע מחדש את עיצוב הפריסה שלך בכל פעם שתתחיל דף חדש. המשמעות היא שכפול ועריכה של דפים קיימים, או שחזור הפריסה מאפס באמצעות כלי גרירה ושחרור!

אני בטוח שאתה כבר יכול לדמיין כמה מהר זה יהפוך למרגיז – במיוחד אם יש לך מאות או אלפי ביקורות על מוצרים להוסיף לאתר שלך.

(2) אתה יכול לבצע שינויים במהירות באתר כולו

מכיוון שמערך התוכן של ביקורות המוצרים שלך נשלט על ידי עיצוב נושא מרכזי מוגדר מראש, זה’זה פשוט מאוד עבורך לבצע שינויים בעיצוב במהירות בכל האתר שלך – אך רק כל עוד אתה יודע לבצע קוד.

נניח שאתה רוצה להזיז את התמונה המוצגת שלך (ככל הנראה תמונת מוצר) מתחת לתיבת סיכום הפוסט בביקורות המוצר שלך. בוורדפרס תוכלו לבצע שינוי פריסה זה על ידי עריכת קוד עיצוב העיצוב והוא יוחל אוטומטית על כל הפוסטים שלכם בו זמנית.

המשמעות היא שכל פוסטי הביקורת שלך יעבירו אוטומטית את התמונה המוצגת מתחת לתיבת סיכום הפוסט ברגע שתפעיל את שינוי העיצוב החדש. זה לא’לא משנה אם יש לך פוסט אחד או אלף פוסטים, אתה פשוט מבצע שינוי אחד בקוד עיצוב העיצוב והפריסה החדשה שלך תשמש את כולם – זה’זה כמו להשתמש בחותך כדי ליצור ביסקוויט באותה צורה.

אם היית משתמש בבונה אתר גרירה ושחרור, היית צריך להיכנס לכל פוסט ביקורת בודד ולהעביר ידנית את התמונה המוצגת מתחת לסיכום הפוסט. המשמעות היא שאם יש לך מאה הודעות ביקורת, עליך לבצע את השינוי מאה פעמים!

אתה’יש לך דרכים טובות יותר לבזבז את זמנך מזה, נכון?

(3) אתה יכול לנהל בקלות פיסות תוכן בודדות

וורדפרס התחילה את החיים כמערכת לניהול תוכן, ולכן זה לא אמור להפתיע שהם מקלים עליך…נו…נהל את התוכן שלך! עמוד ניהול הפוסטים בלוח המחוונים של המשתמשים מעניק לך סקירה כללית ברמה העליונה של כל מה שאתה’פרסמת באתר שלך.

עבור כל הודעה תוכלו לראות את הכותרת, המחבר, הקטגוריה, התגים, התאריך האחרון שעבר ועוד, הכל במסך אחד. אתה יכול גם לסנן פוסטים ולחפש בהם מילות מפתח או ביטויים. זה’זה כמו שיהיה לך ספרייה פרטית משלך, שתוכל למיין ולחפש בכל דרך שתרצה.

נניח שרצית לעדכן את מחיר המוצר מ- $ 10.99 ל- $ 12.99 $ במספר ביקורות. באמצעות וורדפרס זה נעשה בקלות. אתה פשוט מקליד $ 10.99 בסרגל החיפוש ולחץ על ‘חיפוש פוסטים’. זה יעלה כל הודעה בה מתרחש 10.99 $ ותוכל לבצע במהירות את התיקונים הדרושים לך. אתה’אני אמצא את זה חוסך זמן אמיתי אם אתה צריך לעדכן כמה ביקורות בודדות, במקום לבצע שינויים בפריסה סיטונאית.

מצד שני, עם בונה אתר גרור ושחרר אתה פשוט לא’אין לי את היכולת להתעמק בקטעי התוכן האישיים שלך. אתה’אני צריך לשמור רשומה מחוץ לאתר שלך כדי לחפש או לסרוק על כל עמוד ודף כדי לעדכן את המחירים בכל האתר שלך..

כשמדובר באתרים כבדים בתוכן, וורדפרס מקלה עליכם הרבה יותר להישאר בראש הדברים מאשר בונה אתרים וגרירה ושחרור עושה.

חריגים לכלל (שעליך לדעת עליו):

 • סקירה של קוד Wix – פורסם בסוף 2017, Wix Code הוא כלי חדש ומדהים שמאפשר לך ליצור, לערוך ולנהל בקלות עיצובים של פריסת עמוד בכל האתר, כמו שעושה וורדפרס. הטוב מכולם? זה לא’אני לא זקוק לידע קידוד בסופו של דבר. תבדוק את זה עכשיו!
 • פלטפורמות מסחר אלקטרוני – פלטפורמות גרירה ושחרור של מסחר אלקטרוני, כמו Shopify ו- BigCommerce, טובות מאוד בניהול כמויות עצומות של תוכן. הסיבה לכך היא שהפלטפורמות הללו נוצרות למטרה היחידה לעזור לך לבנות, לגדול ולנהל חנות מקוונת בצורה קלה ככל האפשר (והדבר עשוי להיות מלאי של הרבה מוצרים שכל אחד מהם זקוק לעמוד משלהם).

איך מוסיפים, משתמשים ומנהלים תכונות בוורדפרס?

“אתר וורדפרס שלך’התכונות והכלים של התוכנית מוגבלים רק על ידי הנושאים והתוספים שאתה מכיל’משתמש מחדש. זה מה שהופך את וורדפרס למדהימה למדי. ולמזל, פעם אחת’מצאתי את התוסף שאתה רוצה, זה’זה די פשוט להוסיף לאתר שלך.”

מכיוון בוורדפרס יש קהילה כה ענקית של משתמשים ואנשי מקצוע, לעתים קרובות יותר מאשר לא תוכלו למצוא את מה שאתם זקוקים לנושאים ותוספים מוכנים מראש.

אם אתה יכול’כדי למצוא את מה שאתה צריך באמצעות ערכות נושא ותוספים מוכנים מראש, אתה תמיד יכול לשכור אחד ממאגר עצום של מפתחי WordPress כדי לבנות לך נושא או תוסף מותאם אישית..

התקנת תוספים ועיצובים ב- WordPress זה די פשוט.

ל תוספים, למעשה תוכלו למצוא ולבחור את התוסף בו אתם רוצים להשתמש ישירות מלוח הבקרה של וורדפרס, שתוכלו לראות בהמשך:

ל ערכות נושא בחינם, תוכלו למצוא ולבחור את הנושא החינמי בו תרצו להשתמש ישירות גם ב- WordPress שלכם.

ערכות נושא בחינם

ל ערכות נושא בתשלום מראש, יהיה עליך להתקין את העיצוב שלך דרך FTP (אותו אני’אני אסביר בקרוב), או באמצעות וורדפרס’פונקצית העלאת הנושא.

אתה עשוי לגלות שאחרי שוורדפרס מפרסם עדכון, הנושא שלך לא עושה זאת’זה לא עובד כמו פעם. זה נושא נפוץ ופירושו שאתה פשוט צריך לעדכן את הנושא שלך.

כדי להקטין את הנושאים למינימום, אנו ממליצים לבצע את הנהלים המומלצים הבאים:

 1. בחר תמיד תוספים או ערכות נושא שנוצרו על ידי מפתחים מכובדים. אתה יכול לזהות מפתחים אלה מכיוון שלרוב יהיה להם בסיס משתמשים גדול מאוד.
 2. הגבל את מספר התוספים שבהם אתה משתמש בכדי למזער את אי התאמת הקוד למינימום. דון’לא להשתמש בתוספים שהם “טוב שיש”. התמקד רק בתכונות הליבה שאתה יכול’אני לא חי בלי (אני יכול’אני לא מדגיש את זה מספיק!).

מי צריך להשתמש בוורדפרס?

“בונה האתר הטוב ביותר עבורך הוא זה שנותן לך את התכונות הדרושות לך, מבלי להיות קשה מדי או יקר לשימוש.”

זה לא’לא משנה כמה פעמונים ושריקות יש לבונה אתרים. אם אתה’לעולם לא מתכוונים להשתמש בכל תכונה יחידה – מדוע אתה בכלל זקוק להן? דון’אל תשכח, תכונות נוספות פירושן עלויות נוספות, אז אתה’אתה פשוט זורק את הכסף שלך אם אתה’אינך משתמש בכל מה שמוצע.

חשוב באמת להיות כנים באכזריות כלפי עצמך ולחשוב אילו תכונות אתה באמת משתמש וצריך.

אתה’אני אגלה שוורדפרס היא הבחירה הטובה ביותר במצבים הבאים:

 • אתה’היה לי אתר קודם: אם זה לא’האתר הראשון שלך ויש לך קצת ידע על אירוח אתרים וכישורי קידוד בסיסיים, זה יעזור לך לנהל אתר וורדפרס בעצמך.
 • אתה זקוק לחופש עיצוב בלתי מוגבל: אם אתה זקוק לעיצוב אתרים שיכול’לא ייווצר באמצעות בונה אתרים ושירותי גרירה ושחרור, יתכן שתזדקק לוורדפרס’יכולות התאמה אישית של עיצוב אתרים.
 • אתה זקוק לתכונות אתר מיוחדות: אם אתה זקוק לכלי / תכונה מאוד מותאמים אישית שיכולים בוני גרירה ושחרור של אתרים’אינך יכול (למשל, ברצונך לשלב את אתר האינטרנט שלך עם תוכנת CMS כמו InfusionSoft), ניתן לעשות זאת רק באמצעות WordPress.
 • אתה’יש הרבה תוכן: אם יש לך אתר כבד תוכן אז אתה’אני זקוק לבונה אתרים עם מערכת ניהול תוכן מעולה. כמו וורדפרס.
 • אתה’יש לנו זמן + כסף: אם יש לכם זמן ללמוד כיצד להשתמש ולנהל אתר וורדפרס או שיש לכם מספיק תקציב כדי לשכור איש מקצוע שיעזור לכם להתחיל, אז זה’כדאי לנצל זאת!

בשורה התחתונה

לדעתי, וורדפרס אינה דבר שהייתי מציע לאנשים עם כישורי טכנולוגיה מוגבלים, או למי שמעולם לא היה בעל אתר לפני כן..

למה?

ובכן, זה’מכיוון שלוורדפרס יש עקומת למידה הרבה יותר תלולה, עלויות התקנה גבוהות יותר, והיא דורשת ידע טכני רב יותר מאשר בוני אתרים מנוהלים וגרורים ושחררים כמו Wix, Squarespace או Weebly..

WordPress גם כן’לא להציע לך צוות תמיכה ייעודי כך שתוכלו’עלי לפתור בעיות בעצמך (או לשכור מישהו שיעשה זאת בשבילך).

לא בטוח אם וורדפרס מתאימה לך?

נכון לעכשיו, צריך להיות לך רעיון גס אם וורדפרס מתאימה לך. אם אתה’אינכם נמכרים בוורדפרס ופשוט רוצים לבנות אתרים שקל להשתמש בהם ואינו דורש שום כישורים טכניים לבנייה ולהפעלה, אנו ממליצים לקרוא את הדברים הבאים:

 • תרשים השוואה של בוני אתרים – אינך בטוח איזה בונה אתרים הכי מתאים לך? עיין בתרשים ההשוואה המפורט שלנו כדי לראות כיצד הם משתווים זה עם זה, ומצא אחד המתאים לך.
 • חידון בוחרי בוני אתרים – אתה’אתה רק ארבע שאלות פשוטות הרחק מבנאי האתר המושלם שלך! קח את החידון שלנו עכשיו כדי להתחיל.

כמה עולה וורדפרס?

“וורדפרס עשויה להיות בחינם לשימושך, אך עלות אתר וורדפרס שלך תלויה במידה רבה באילו אירוח, נושא, תוספים, תוכנות צד ג ‘, קורסים מקוונים ומפתחים בהם אתה משתמש.!”

אז זה’קשה מאוד לאתר בדיוק כמה עולה אתר וורדפרס. אם אתה’אל תיזהרי, העלויות שלך יכולות להתגבר במהירות, אז זה’שווה לעשות שופינג סביב המבצעים הטובים ביותר.

כדי לתת לך מושג על כמה עלויות אפשריות, מתחת לנו’פירקנו כמה מהעלויות הנפוצות ביותר הקשורות להקמה והפעלה של אתר וורדפרס.

עלויות אירוח אתרים בוורדפרסהדרכות וורדפרס & עלויות קורסיםעלויות נושא של וורדפרסעלויות תוסף WordPressעלויות תמיכה טכנית של וורדפרס
עלויות חודשיות: בכל מקום בין 5 – 100 $
 • אירוח משותף בשיתוף עצמי: 5 $ – 20 $
 • אירוח מנוהל באופן מלא: 30 $ – 100 $
עלויות חודשיות: חינם ל 50 $+
 • זמן ללמוד יסודות: כמה שעות
 • הגיע הזמן ללמוד WordPress: שבועות
עלות חד פעמית: חינם ל -5,000 $+
 • תבניות בסיסיות: 35 $ ​​- 50 $
 • תבניות פרימיום: 80 $ – 200 $
 • שינויים בתבניות: 300 דולר – 1,000 דולר
 • עיצוב אישי: 5,000 $ – 10,000 $+
עלות חד פעמית: 50 $ – 500 $
ו / או
עלויות חודשיות: 5 $ – 150 $
 • תוכנת תשלום:
 • 100 $ – 500 $ (עלות חד פעמית)
 • 30 $ – 80 $ (עלות חודשית)
 • תוכנת Gateway חברות:
 • 100 $ – 300 $ (עלות חד פעמית)
 • $ 50 – $ 150 (עלות חודשית)
 • תוכנת שיווק בדוא”ל:
 • 5 $ – 99 $ (עלות חודשית)
עלות שנתית משוערת: 500 דולר – 1,000 דולר

עלות מפתחים: 100 $ – 180 $ לשעה (רק כנדרש!)

יש לנו פירוט מלא של עלות הקמת אתר וורדפרס כאן: “כמה אתר צריך לעלות“.

האם קל להתקין וורדפרס?

“לא זה’זה לא בונה האתר הידידותי למשתמש ביותר – קשה יותר להגדיר את WordPress בהשוואה לבניית אתרים של גרור ושחרור..”

אם אתה’יש לך את הזמן והשתדל אז, כן, תוכל להקים אתר WordPress בעצמך. אבל אם אתה’אינך טכנאי, היה מוכן לחלק לא מבוטל מרגעי משיכת שיער ומעברי מחשב אם אתה מנסה לעשות זאת.

מצד שני, לבניית אתרים של גרירה ושחרור פשוט לוקח פחות מדקה אחת להגדרה – אתה פשוט נרשם ובוחר תוכנית ואז אתה’אתה מוכן לבנות את האתר שלך!

אתה’עלי לזכור שאתר וורדפרס טיפוסי ייקח גם בין חצי שעה למספר ימים להקמה. הזמן שאתה צריך תלוי בכמות המחקר שביצעת ובאופן שאתה מפותח מבחינה טכנולוגית.

כאן’זה מה שאתה צריך לעשות כדי להקים אתר WordPress:

 1. בחר וקנה שם תחום לאתר שלך מרשם שמות תחום כגון Domain.com (אם אתה’אינך בטוח מה תחום, עיין במדריך למתחילים שלנו בנושא שמות תחום)
 2. מצא ובחר ספק אירוח (אנחנו’יש לך כמה הצעות שתגיע בעוד רגע, אז תחזיק חזק!)
 3. הגדר את וורדפרס במסוף לקוח האירוח שלך (זה משתנה בהתאם לספק האירוח)
 4. הורד ולמד כיצד להשתמש ב- FTP (לפרסום הטכנולוגי Wired יש מדריך סופר מעמיק למתחילי FTP שעשוי להועיל)
 5. הצב את שם התחום שלך לספק האירוח שלך (לעתים קרובות אתה יכול לעשות זאת דרך ספק האירוח שלך!)

לאחר שתסיים את כל זה, תוכלו להתחיל ללמוד כיצד להשתמש ב- WordPress לפני שתתחילו ליצור את אתר האינטרנט שלכם.

אפשרויות אירוח של וורדפרס

“וורדפרס הוא בונה אתרים שמתארח בעצמו, כך שתצטרכו לחקור ולמצוא את האירוח המתאים לצרכים שלכם.”

ללמוד כיצד לנהל אירוח משלך ייקח זמן כיוון שמדובר במיומנות טכנית חיונית שכל בעל אתר WordPress צריך.

אירוח הוא ענף מאוד מבוסס (וחיוני!) כך שכל הספקים הגדולים הם בדרך כלל טובים מאוד. יתכן וטכנאים לא יסכימו איתי ואני’אני בטוח שיש סיבות לכך שספק אחד עשוי להיות מעט טוב יותר מהשני – אבל עבור משתמשים ממוצעים כמוני וכמוני, אני לא הייתי רוצה’אני ממליץ להזיע את ההבדלים הקטנים – כנראה שלא’אני ממילא לא שם לב אליהם!

מבחינתי, מה שמבדיל כל ספק אירוח הוא רמת התמיכה שהם מספקים על גבי שירותי אירוח.

אתה’אני רוצה לגלות אם הם מציעים:

 1. שירות לקוחות מסביב לשעון
 2. תמיכה טכנית עבור לא מפתחים
 3. תמיכה באונייה כמו התקנת הכל בשבילך ועזרה לך להתקין
 4. תמיכה באבטחת אתרים כלולה בחבילה שלך
 5. גיבויים אוטומטיים של אתרים

בדרך כלל אני מסווג את אירוח וורדפרס לשני סוגים: אירוח בניהול עצמי ו אירוח מנוהל באופן מלא.

אירוח בניהול עצמי

זו הבחירה הפופולרית ביותר עבור משתמשי וורדפרס מאז’זה די זול, החל מ- 3 עד 5 דולר לחודש – בעצם המחיר של לאטה טייקווי.

עם אירוח בניהול עצמי, תהיה אחראי ל:

 • הגדרת WordPress בלוח המחוונים של האירוח שלך
 • פתרון בעיות כלשהן עם אתר האינטרנט שלך (אם אתה זקוק לתמיכה, אתה יכול ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות, אך הם מצפים שתהיה לך הבנה מינימלית של אירוח והטכניקות הנלוות אליו!)
 • האבטחה של האתר שלך כדי להגן על האקרים
 • מציאת שירות אחר לגיבוי האתר שלך כמותו’אינו מסופק עם אירוח בניהול עצמי. זה חיוני מכיוון שאם יש בעיות כלשהן, ברצונך לקבל גיבוי ממנו תוכל לשחזר את האתר שלך.

אתה’עלי גם לבחור את סוג האירוח בניהול עצמי שאתה זקוק לו. אתה יכול לבחור מבין:

 • אירוח משותף אפשרות קלה ונוחה לשימוש אם אתה’אתה רק מתחיל בו האתר שלך מתארח בשרת פיזי לצד המון אתרים אחרים. אתה יכול לחשוב על שרת כמו על בית דירות בו האתר שלך ואתרי אינטרנט אחרים גרים או נמצאים ‘מתארח’)
 • אירוח בענן – אירוח משותף אמין ב- ‘שרת וירטואלי’ ולא פיזית. אתה משלם רק עבור מה שאתה משתמש, כך שהוא יכול לחסוך לך כסף רק כשאתה מתחיל לצאת לדרך.
 • אירוח שרת וירטואלי פרטי (VPS) – אפשרות יקרה יותר שיכולה להיות טכנית להתקנה, אבל אתה’יהיה לי פרטיות רבה יותר, שליטה רבה יותר על התכונות שאתה מקבל, ויותר מקום לגדול באתר שלך.
 • אירוח ייעודי – תשלום עבור שרת פרטי משלך לא רק מעניק לך מהירויות מהירות במיוחד ומשאב רב עבור אתר האינטרנט שלך הגדל, אלא אתה יכול אפילו לחייב משתמשים אחרים לחכור מכם מקום. זו האפשרות הטכנית והיקרה ביותר.

ספקים מומלצים המארחים בניהול עצמי:

 1. BlueHost – חברת אירוח פופולרית מאוד, BlueHost הם אמינים וחסכוניים. הם שותפים מועדפים של וורדפרס ומציעים אפשרות להתקנה בלחיצה אחת בכדי להקל על חייכם ככל האפשר. התוכנית הבסיסית של BlueHost נמצאת בשרת משותף, כך שאם אתר וורדפרס שלך יגדל מהר מדי אתה עלול לחוות האטה קלה במהירויות הטעינה. זה בצד, אם אתה’מחדש מחפש תוכנית אירוח נוחה לשימוש וקלה להתקנה שאינה דורשת שום ידע טכני מיוחד, אז כדאי לשקול BlueHost.
 2. HostGator – HostGator הם בחירה פופולרית נוספת של מארח למתחילים. הם נותנים לך מקום בשרת משותף כך שהמשאבים מפוצלים בין מספר רב של משתמשים. המחירים נוחים מאוד ומקבלים כסף רב רוחב פס ואחסון בכסף שלך. זה אמור לעזור לשמור על מהירויות עומס גבוהות יחסית ואת אתר הוורדפרס שלך באופן מקוון.
 3. One.com – One.com מציע אירוח בסיסי ובמחיר סביר, לא משנה מה התקציב שלכם’עובד מחדש עם. זוהי אפשרות ללא שטויות וללא סלסולים המספקת לך את החומרים הדרושים לך כדי לארח את אתר האינטרנט שלך ולהקים אירוח דוא”ל במידת הצורך (כך שתוכל לשלוח דוא”ל מהאתר שלך’תחום ולא מתוך אנו ממליצים עליהם לאתרים אישיים או לעסקים קטנים.

כפי ש’הוא שותף וורדפרס מועדף, אנחנו’כתבנו מדריך המסביר כיצד להתקין וורדפרס באמצעות BlueHost. ההתקנה שלהם בלחיצה אחת היא שימושית במיוחד, אז זהו’אני אעזור לך להשיג את אתר האינטרנט שלך מוקדם יותר!

אירוח מנוהל לחלוטין

אירוח מנוהל באופן מלא הוא שירות שנוצר במיוחד עבור משתמשי וורדפרס, אז זהו’נקרא לפעמים אירוח וורדפרס.

יש לו עלות חודשית גבוהה יותר, אך היא דואגת לצדדים הטכניים והביטחוניים של הדברים עבורך.

לתכניות אירוח אלה יש בדרך כלל שירות לקוחות טוב יותר ולעתים קרובות הם מוכנים לעזור למצוא את מקור הבעיה, אף כי לא מדובר בבעיות אירוח..

אתה’אני אמצא גם שספקי אירוח מנוהלים באופן מלא נוטים להתאים יותר לצרכים שלך. נניח שהאתר שלך יתחולל תנועה פתאומית יום אחד שמציף אותו, ואז ספק האירוח יכול להתאים את דמי התעבורה שלך כדי להבטיח שהאתר שלך לא’לא לקרוס. הם’אני גם אמליץ אם עליך לשדרג את התוכנית או לא, אם פעם התנועה שלך תתחיל לגדול.

תמיכה פרואקטיבית זו אינה רק מועילה אלא גם חוסכת זמן במיוחד!

אני’ניסיתי גם אירוח בניהול עצמי וגם אירוח מנוהל לחלוטין, ועשיתי את המעבר לאירוח מנוהל לחלוטין די מוקדם! התמיכה הנוספת, האבטחה והגמישות של תוכניות אירוח המנוהלות במלואן יחסכו לך זמן רב שאתה’אוכל להשקיע בבניית האתר שלך במקום זאת.

אם אתה’עכשיו אתה תוהה אם אירוח מנוהל באופן מלא מתאים לך, אני’אני מציע את זה לכל מי…

 • פותח אתר חדש ולא’אני לא יודע איזה סוג של תנועה הם יקבלו
 • צופה כי האתר שלהם יזכה לתנועה במהירות רבה וזקוק לספק אירוח שיכול לצמוח איתם
 • רוצה ביטחון ותמיכה טובים יותר ומי כן’לא אכפת לשלם קצת יותר בחודש כדי לחסוך בזמן וכאבי ראש

ספקי מומלצים המארחים המנוהלים לחלוטין:

 1. אירוח וורדפרס של BlueHost – BlueHost’תוכניות האירוח הייעודיות של וורדפרס מציעות התקנה של וורדפרס בלחיצה אחת, מה שחוסך זמן רב מצידך. הם מציעים גם הנחות מעולות לשנה ראשונה ששומרות על עלויות נמוכות מאוד (מסביבות $ 3 לחודש!). אתה יכול לשדרג לשרת פרטי ומסור יותר במהירות ובקלות, ואילו התמיכה 24/7 מאוד שימושית. Bluehost הוא שותף רשמי של וורדפרס ולכן הם זוכים להערכה רבה ואחת האפשרויות הטובות ביותר שתוכלו לבחור בכל מה שקשור לתכניות אירוח מנוהלות באופן מלא..
 2. Siteground וורדפרס אירוח – שדרה’תוכניות אירוח ייעודיות לוורדפרס הן בחירה מצוינת לעסקים. שם’אין הגבלה על כמות המבקרים באתר שלך שיכולה להיות בכל חודש (כמעט ייחודי!) והשרתים המתוחכמים שלהם מבטיחים שהאתר שלך נדיר לעיתים רחוקות. הם מציעים הנחות נהדרות במנוי לשנה הראשונה שלך, אבל אתה’אני זקוק למזומן רציני אם אתה רוצה לשלם עבור כל התכונות.
 3. מנועי WPE – מארח וורדפרס מומחה המציע ביצועים טכניים ללא תחרות ותמיכה למשתמשים. עם זאת, מחיר זה מתחיל ומתחיל ב -29 $ לחודש לתוכניות אישיות. זה די יקר אם אתה’אתה מתחיל אתר וורדפרס חדש ולכן אנו ממליצים עליו לעסקים או לאלה מכם שיש להם את התקציב זמין.

ערכות נושא של וורדפרס

“יש לך מאות אלפי ערכות נושא של וורדפרס לבחירה – האתגר שלך הוא לבחור נושא אחד בלבד!”

אלפי מעצבים ברחבי העולם יוצרים נושאי וורדפרס, כך שלא חסרים לך אפשרויות בחירה – העולם הוא הצדפה שלך!

כאמור, התכונות באתר שלך נשלטות במידה רבה על ידי הנושא והתוספים שאתה מתקין באתר שלך. לכן בבחירת וורדפרס העיצוב שלהם וודא שלא תעשה זאת’לטובת מבט על פונקציונליות. שניהם חשובים באותה מידה ליצירת האתר שאתה צריך.

ישנם שני סוגים של נושאי וורדפרס:

 • חינם
 • שולם

ערכות נושא בחינם של וורדפרס

אתה יכול למצוא בקלות נושאי וורדפרס בחינם ישירות בלוח המחוונים של וורדפרס.

סקירה של נושאים בחינם -פשוט גש ל “מראה חיצוני” ובחר “ערכות נושא”. כאן תוכלו לחפש אחר כל הנושאים החינמיים של וורדפרס.

יש גם יתרונות וחסרונות עם נושאים בחינם.

יתרונות:

 • חינם
 • המון אפשרויות
 • נהדר עבור אתר פשוט עם מעט מאוד תוספים או צרכי התאמה אישית

חסרונות:

 • ייתכן שלא ייווצרו על ידי מפתחים בעלי מוניטין ולכן יש המון שגיאות קידוד אשר עלולות לגרום לשבירת האתר שלך בכל פעם ששם’זה עדכון וורדפרס או תוסף. כדי להימנע מכך, מצא ערכות נושא חינמיות המוצעות על ידי מפתחים מכובדים. מפתחים רבים מציעים גרסאות בחינם של הנושאים שלהם כפריט לקידום מכירות. אם יש לך אתר פשוט מאוד, הגרסה החינמית עשויה להספיק בכדי לכסות את הצרכים שלך.
 • מאז’זה בחינם, אין לך גישה לשירות לקוחות כלשהו. אם אתה מתקשה להשתמש בערכת הנושא, אתה בעצמך. חלק מספקי ערכות נושא בחינם מאפשרים לך להשתמש בערכת הנושא בחינם ותוכל לשלם עבור תמיכה טכנית על בסיס שעתי כשאתה זקוק לעזרה.

ערכות נושא של וורדפרס בתשלום

ערכות נושא בתשלום מהוות את רוב הנושאים של וורדפרס. אתה’הם ממש מפונקים לבחירה שכן ישנם טונות של מפתחים שיוצרים עיצובים של וורדפרס במשך שנים.

אתה’אגלה שישנם בעיקר שני סוגים של נושאים בתשלום: תשלום חד פעמי או חברות שנתית.

תשלום חד פעמי

אתה משלם רק פעם אחת עבור סוג זה של נושא וזה בדרך כלל מגיע עם זמן תמיכה קבוע בין 6-12 חודשים. אחרי זה, אתה’מחדש בעצמך! ספקי נושא מסוימים מאפשרים לך לרכוש תמיכה מורחבת הנמשכת עד שלוש שנים, כמו אחריות מורחבת.

ערכות נושא אלו הן הסוג הנפוץ ביותר שנמצא ב- WordPress והן האפשרות הפופולרית ביותר בקרב משתמשים.

הדבר הטוב לגבי זה ההשקעה הראשונית שלך בכסף היא נמוכה. אם הנושא לא’זה לא מסתדר, זה’לא נגרם שום נזק.

הדבר הרע זה אם אתה בסופו של דבר שומר על הנושא במשך זמן רב, אתה צריך לשלם עבור התמיכה הנוספת. מניסיוני בהפעלת אתר וורדפרס, אתה’אני רוצה להשקיע בתמיכה הנוספת הזו מכיוון שקשה למצוא עזרה טובה.

אתה’ככל הנראה, אני זקוק לתמיכה זו בעת התקנת הנושא מכיוון שתיתקל בבעיות בתאימות תוספים או בהתאמה אישית של ערכות נושא. עדכונים ל- WordPress, תוספים או לנושא עצמו יכולים גם לגרום לבעיות ואתר האינטרנט שלך לא יפעל כראוי. אז זה’זה בהחלט שימושי לגישה לתמיכה מספק השירות שלך אם אתה זקוק לכך.

חברות שנתית

אפשרות החברות השנתית פופולרית ביותר בקרב מעצבים היוצרים אתרים עבור לקוחות.

עם זאת, זה’זו גם בחירה טובה אם אתה:

 • רוצה לשנות את עיצוב האתר שלך באופן קבוע
 • רוצה את השקט הנפשי של הידיעה שאתה יכול ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות בכל פעם שאתה זקוק לעזרה
 • דון’אני לא רוצה להעסיק מפתח או מעצב חדש בכל פעם שאתה נתקל בבעיות בהתאמות אישיות (רוב הזמן, ספקי נושא מבוססי חברות יכולים לעזור לך לפתור את הבעיות הבסיסיות ביותר).

אם אתה’אם כבר תוקצבת עבור מפתח או מעצב, או שיש לך ניסיון בקידוד, יתכן שהיתרונות של חברות שנתית לא יסתכמו כמשתלמים עבורך..

בונוס שכדאי לזכור הוא כי מדובר בחברות שנתית, אתה מקבל גישה לכל המפתח’אוסף הנושאים של, אז אתה לא’אני צריך לבחור רק אחד! כל עוד אתה משלם את התשלום השנתי, אתה נתמך במאת האחוזים על ידי צוות הטכנאים שלהם.

טיפים לבחירת הנושא הנכון של וורדפרס

 1. בחר נושאים ש לתת לך את הפונקציונליות שאתה צריך ולא רק על סמך מבטים.
 2. השתמש בערכות נושא נוצר ותומך על ידי מפתחים אמינים עם היסטוריה ארוכה ביצירת נושאי וורדפרס טובים (’אני אסביר לך איך למצוא נושאים טובים לאתר שלך ברגע).
 3. בחר נושא שהוא מתעדכן לעתים קרובות על ידי היזם מכיוון שהדבר ישמור על חיסכון באג ומעודכן בכל עדכוני וורדפרס. אתה יכול לראות באיזו תדירות העיצוב מתעדכן על ידי בדיקת ה- Changelog שלו.
 4. זה’כדאי לשלם עבור תמיכה נוספת או מורחבת אם יש לך אפס ידע בקידוד או שמעולם לא טיפלת בוורדפרס לפני כן. כאשר אתה’קם בשעה 02:00 מנסה להבין מה השתבש, אתה’אשמח שתהיה תמיכה זו זמינה עבורך!

היכן תוכלו למצוא נושאים טובים של וורדפרס?

אנחנו’מצאנו שספקי הנושאים הבאים מציעים מבחר גדול של עיצובים לאתרי וורדפרס:

 • ערכות נושא אלגנטיות – תשלום חד פעמי או חברות שנתי
 • WooThemes – תשלום חד פעמי וחינם
 • StudioPress – תשלום חד פעמי וחופשי
 • ThemeForest – תשלום חד פעמי
 • MojoThemes – תשלום חד פעמי

תוספי וורדפרס

“יש ממש מאות אלפי תוספי וורדפרס שבהם תוכלו להשתמש בכדי להוסיף פונקציות וכלים לאתר שלכם. בחר רק תוספים עבור תכונות שאתה צריך במקום להתקין הרבה פונקציות שאתה’לעולם לא אשתמש. זה חוסך מקום וגם מפחית את הסיכון לשגיאות גם לאחר עדכוני וורדפרס!”

אתה יכול לחפש תוספים בלוח המחוונים של וורדפרס על ידי מעבר אל “תוספים”. כאן תוכלו לנהל את התוספים ולחפש חדשים.

באתר WordPress.org יש גם ספריית ערכות נושא, שבה תוכלו למיין תוספים לפי פופולריות, פופולריות ומועדפים.

שם’שני סוגים של תוספים, בחינם ומשולמים.

כמו בכל דבר בוורדפרס, דברים בחינם לא עושים זאת’אני ממש לא בא עם תמיכה. יש טונות של תוספים בחינם באמת עשויים ומנוהלים היטב, ואנחנו’אני אראה לך כמה מהם בשנייה. שימו לב אם כי פחות סביר שיעודכנו תוספים בחינם באופן שוטף.

תוספים בתשלום הם בחירה טובה כאשר אתה זקוק לתכונות נוספות או פשוט לא’אני לא רוצה שהתוסף יינטש בעתיד.

הרבה מפתחי תוספים מציעים גרסה חינמית של התוספים בתשלום שלהם, המאפשרת לך לנסות לפני שאתה קונה. זוהי דרך נהדרת להבין כמה ערך תוסף בתשלום יכול להוסיף לאתר וורדפרס שלך או לא.

טיפים לבחירת תוסף וורדפרס

 1. השתמש בתוספים שנוצרו על ידי מפתח אמין.
 2. השתמש בתוספים פופולריים עם בסיס משתמשים גדול, מכיוון שאתה יכול להיות בטוח שהתוסף יהיה לצבוט כדי להתאים לעדכוני וורדפרס ובעיות קידוד..
 3. השתמש בתוספים שמתעדכנים באופן שוטף. אתה לא’אני לא רוצה להשתמש בתוסף ש- hasn’זה לא עודכן בשנתיים האחרונות וסביר להניח שהוא לעולם לא עודכן שוב.
 4. אם אתה זקוק לתמיכה, בחר להשתמש בגרסה בתשלום ולא בגרסה החינמית.

תוספים וורדפרס חיוניים

להלן כמה כלים ותוכנות פופולריים שתוכל להוסיף לאתר וורדפרס שלך שאינו אפשרי עם בוני אתר גרור ושחרר:

ישנם טונות של תוספי וורדפרס לבחירה. אך לא משנה באיזה אתר אנו יוצרים, אלה הם תוספי הליבה בהם אנו משתמשים וממליצים לכל אתרי וורדפרס.

 • CrazyEgg – כלי ניתוח אתר חזותי
 • Yoast – תוסף SEO וורדפרס חיוני המסייע לך לצמצם את התוכן שלך כדי לשפר את דירוג מנועי החיפוש שלך
 • TinyPNG – כלי הדוחס את התמונות שלך מבלי להפחית את האיכות על מנת לחסוך מקום באתר שלך (ולשפר את מהירות טעינת העמודים)
 • Disqus – תוסף מעורבות פופולרי המאפשר לך לקבל ולנהל תגובות באתר שלך
 • CloudFlare – תוכנת ביצועי אתר ושיפור אבטחה
 • InfusionSoft – כלי שיווק דוא”ל וניהול לקוחות מתקדם
 • Akismet – תוסף נגד דואר זבל שמסנן תגובות של דואר זבל כדי שלא תעשה זאת’אני חייב (שווה להתאגד עם דיסקוס, למעלה)

תוספי וורדפרס ספציפיים

אם אתה’אם אתה מחפש לבנות סוג מסוים של אתר וורדפרס, כגון חנות מקוונת או אתר זמין בשפות שונות, אז התוספים הבאים יעזרו לך:

 • aMember – תוסף חברות וורדפרס וכלי ניהול
 • WooCommerce – עגלת קניות מקוונת וכלי ניהול מוצר שהופך את האתר שלך לחנות מסחר אלקטרוני
 • גלריית Envira – תוסף גלריה רספונסיבי שאידיאלי ליצירת תיק וורדפרס
 • יומן הזמנה – תוסף בחינם המאפשר לך לקבל הזמנות מבקרים דרך אתר האינטרנט שלך (אידיאלי למסעדות או לספקי שירותים כמו רופאי שיניים, אינסטלטורים וכו ‘)
 • עיתונות רב לשונית – מאפשרת לך ליצור ולנהל אתר וורדפרס במספר שפות

11

וורדפרס SEO

“וורדפרס מעניקה לך שליטה רבה יותר באתר האינטרנט שלך’s SEO מאשר בונה גרור ושחרר של אתרים. אתה יכול אפילו להשתמש בתוספים כדי לשפר את האתר שלך ולהגדיל את הדירוג שלו בדפי תוצאות מנועי חיפוש (SERP).”

SEO מיועד ‘אופטימיזציה למנועי חיפוש’ וזה’חשוב לאתר שלך מכיוון שבלעדיו, אתר הוורדפרס שלך יתמודד עם דירוג גבוה ב- Google SERPs. SEO הוא אומנות יותר מאשר מדע מדויק ולמרות שזה אולי נשמע מפחיד ברגע זה, זה לא מצליח’אני חייב להיות!

למרבה המזל, אתה יכול להשתמש בוורדפרס כדי לשפר את נראות האתר שלך מבלי שתצטרך להיות גאון טק. להלן כמה דברים מועילים שתוכלו לעשות:

 • וודא שהאתר שלך גלוי – וורדפרס נותנת לך את האפשרות להראות את האתר שלך לגוגל ולמנועי חיפוש אחרים. זה’שימושי להפעיל זאת תוך כדי ביצוע שינויים גדולים, אך אל תעשה זאת’אל תשכח לבטל את הסימון לאחר החיסכון!
 • הגדר קטגוריות ותגים – יצירת קטגוריות ותגים מותאמים אישית בוורדפרס זה ממש קל ועוזר לך למיין את התוכן שלך בצורה מסודרת. זה מקל על מנועי החיפוש להבין מה יש באתר שלך ולהעלות אותו בדפי תוצאות.
 • השתמש בכתובות אתרים ידידותיות לקידום אתרים – וורדפרס מאפשרת לך להגדיר את מבנה האתר שלך’כתובות URL (aka הדפים שלך’ כתובות אינטרנט ייחודיות). משמעות הדבר היא שאתה יכול להגדיר כתובות אתרים ידידותיות לקידום אתרים המתארות ועוזרות ל- Google לזהות את הרלוונטיות של הדפים שלך לחיפוש מסוים..
 • קבל ערך מקסימאלי ממילות מפתח – וורדפרס מאפשרת לך להשתמש בתגי HTML בעת כתיבת תוכן בעורך הטקסט. זה מאפשר לך לתת משקל למילות מפתח על ידי הכללתן בכותרות ובכתוביות של העמודים. זה מסמן אותם כחשובים יותר בעיני מנועי החיפוש ועוזר להסביר על מה עוסק הדפים שלך.

זה רק מגרד את פני השטח, אבל כפי שאתה יכול לראות – אתה באמת יכול לצמצם את ה- SEO שלך באמצעות WordPress.

אתה יכול גם להשתמש בתוספים כדי לשפר את האתר שלך’גם SEO. הזכרתי ‘יוסט’ למעלה וזה ללא ספק התוסף SEO הפופולרי ביותר בסביבה. אני באמת לא’אני לא יודע מה הייתי עושה בלעדיו!

Yoast מאפשר לך להוסיף כותרות מטא ותיאורי מטא לדפים שלך. אלה הכותרות והתיאורים המוצגים על ידי גוגל בתוצאות חיפוש. Yoast גם מאפשר לך להציג בתצוגה מקדימה אותם, כך שתדע איך הם נראים לפני שאתה מפרסם. זה גם יכול לתת לך תובנות נהדרות לגבי אופן השימוש שלך במילות מפתח והאם אתה’משתמשים בהם מחדש או משתמשים בהם יתר על המידה (שניהם גדולים ללא-אין’זה ב- SEO!).

סקירה וורדפרס yoast - -כאן תוכלו לראות את התצוגה המקדימה של Yoast של מאמר זה’מטא כותרת ותיאור מטא. זה גם אומר לי אם הכותרת והתיאור הם קצרים מדי, ארוכים מדי או פשוט צודקים – כמה זה שימושי! רוצה לדעת יותר על קידום אתרים?

 • מדריך קישורים נכנסים SEO + גלה כיצד אתר אחר’זה יכול להשפיע על דירוג מנועי החיפוש שלך
 • מדריך טקסט + עוגן SEO – קרא את עצות השיטות הטובות ביותר שלנו לקבלת היתרון המרבי בעת קישור בין דפים באתר האינטרנט שלך
 • מדריך + ארכיטקטורת אתרים SEO – סקירה מהירה של האופן בו מבנה האתר שלך יכול להפוך את האתר שלך ליותר מושך בגוגל

תמיכה בוורדפרס, הדרכות ומשאבים קהילתיים

“וורדפרס היא תוכנה בחינם אז שם’אין תמיכה בלקוחות. אבל זה לא’לא מתכוון אליך’מחדש לגמרי לבד.”

בוורדפרס יש קהילת תמיכה ענקית שתוכלו לפנות אליה לקבלת עזרה. מכיוון ש- WordPress נמצא בשימוש נרחב כל כך, ישנם המון מדריכים והדרכות בחינם בהן תוכלו להשתמש בכדי ללמוד את הבסיס של הפעלת אתר וורדפרס. יש בעיה? כל מה שנדרש הוא חיפוש מהיר בגוגל כדי למצוא את התשובה שלך – וזה הרבה יותר טוב מאשר לבלות שעות בטלפון בהמתנה שנציג התמיכה בלקוחות לאיסוף, אה?!

אם מיצית את כל המשאבים החופשיים ועדיין תוכל’כדי לפתור את הבעיה שלך, אתה תמיד יכול לשלם עבור מפתח או מעצב עבור העזרה. אנחנו’השתמשנו במקומות שווקים פרילנסרים כמו Upwork בעבר כשאנחנו’חייבים עבודת קידוד או תמיכה בהתאמה אישית.

קהילת וורדפרס & משאבים

 • פורום וורדפרס – כאן תוכלו לחפש בעיות שיש למשתמשים אחרים ב- WordPress שאולי אתם מתמודדים איתן. אם אתה לא’אם לא תמצא משהו, אתה תמיד יכול לפרסם את השאלה שלך ולחכות שהקהילה תעזור.
 • תיעוד וורדפרס – זה נקרא גם קודקס וורדפרס. תוכלו למצוא הכל על WordPress כאן. זה’שימושי במיוחד אם ברצונך לבצע שינויים בקוד באתר וורדפרס שלך. עם זאת, זכור שזה’זה לא המשאב הידידותי ביותר למשתמש. קיימים מדריכים למתחילים טובים יותר’אני אראה לך בעוד שנייה.

הדרכות וורדפרס

אם אתה’אם אתה רציני לגבי וורדפרס, עליך לקחת את הזמן כדי לעבור איזשהו הדרכה בוורדפרס. אני’כבר הזכרתי שלווורדפרס יש עקומת למידה גבוהה יותר מאשר בונה אתרים ושירותי גרירה ושחרור, כך שאני באמת ממליץ לך לקרוא דרך מתחיל’המדריך לפני שאתה נתקע בקנייה של נושא או התקן תוספים כלשהם.

אם אתה רוצה לקחת את זה לשלב הבא וללמוד כיצד להתאים אישית את אתר WordPress שלך, להלן כמה משאבים שתמצא מועיל:

 1. Lynda.com – מציע קורסים בסיסיים לקורסי פרימיום בחינם ונרחבים במחיר של $ 19.99 לחודש
 2. Tutsplus.com – מציע הדרכות הדרכה לקורסים בחינם ופרמיות במחיר של $ 15 לחודש

סקירת וורדפרס: סיכום

וורדפרס אינה מיועדת לכולם. אבל כשאתה יכול לנצל באופן מלא את מה שיש לוורדפרס להציע, זה יכול להיות כלי חזק במיוחד.זה ללא ספק בונה האתר הגמיש ביותר שיש בו ויכול ליצור כמעט כל סוג של אתר שאתה יכול לדמיין – בין אם זה בלוג, אתר לקידום העסק שלך, או חנות מקוונת שמוכרת מוצרים.

וורדפרס הוא נהדר עבור כל מי שצריך אתר מורכב או שיש לו אתר כבד תוכן. אבל רק כל עוד אתה’אל תפחד לשים את הזמן והכסף כדי לקום אותו ולהפעיל את הדרך שאתה רוצה.

החיסרון בשימוש בוורדפרס הוא ההשקעה המקדימה בכסף ובזמן שבוני אתרי גרירה ושחרור אחרים, כמו Wix, לא’יש לי.

אז אם אתה’אינך בטוח לגבי השקעות אלה, עדיף למצוא בונה אתר גרור ושחרר שמתאים לרוב הצרכים שלך. ברגע שאתה יודע שלאתר שלך יש פוטנציאל צמיחה, אתה תמיד יכול לשקול לעבור ל- WordPress מאוחר יותר.

מצא מדריך זה מועיל?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map