6 فروشگاه برتر و رقبا

تجارت جایگزین تجارت الکترونیکShopify یکی از بهترین سازندگان وب سایت تجارت الکترونیک در بازار است ، اما این کار را نمی کند’این بدان معنی است’بهترین بستر برای شما اگر به دنبال گزینه های دیگری برای Shopify هستید – خبر خوب ، قطعاً تعدادی از رقبای Shopify هستند که باید آنها را در نظر بگیرید.


Contents

6 گزینه برتر خرید ما

بهترین و درخشانترین رقبای Shopify در صحنه تجارت الکترونیک:

 1. BigCommerce – مقیاس پذیرترین سازنده وب سایت تجارت الکترونیک ، بهترین کار برای مشاغل در حال رشد: از 29.95 دلار در هر مترمربع.
 2. فرو رفتگی – بهترین ویژگی های تجزیه و تحلیل برای ردیابی فروشگاه شما’داده ها: از 29 $ / متر.
 3. WooCommerce (طراحی شده توسط Bluehost) – بهترین گزینه برای شخصی سازی و کنترل: از 0 دلار در هر متر به علاوه هزینه میزبانی
 4. ویکس – بهترین کار برای مشاغل کوچک: از 23 دلار در هر متر.
 5. فضای مربع – بهترین برای طرح های خیره کننده فروشگاه: از 18 دلار / متر.
 6. Weebly – بهترین کارآفرینان: از 0 دلار در هر متر.

BigCommerce Shopify است’بزرگترین رقیب به دلیل طیف گسترده ای از ویژگی های فروش قدرتمند ، در حالی که Wix برای مشاغل کوچکتر به دنبال آزادی خلاقیت بیشتر است. WooCommerce خود میزبان است ، که چالش های فنی را به همراه دارد اما کنترل بیشتری به شما می دهد. Squarespace دارای طراحی های خیره کننده ای است ، Volusion دارای تحلیلی عالی است و Weebly برای کارآفرینان ایده آل است.

حالا که می دانید آنها چه کسانی هستند ، بگذارید’ما به حرکت خود ادامه می دهیم تا بتوانیم اختلافات بین هر پلتفرم را بررسی کنیم ، این برای شما چه معنی دارد و کدام یک را باید امتحان کنید.

Buyify رقبا: مقایسه

ببینید که چگونه سه رقبای برتر Shopify در کلیه مناطق مهم با جدول مفید ما در زیر مقایسه می کنند…

خرید رقباامتیاز کلیراحتی در استفادهارزش پولراهنما و پشتیبانیامتیاز مشتریویکسBigCommerceفضای مربعWeeblyفرو رفتگیBluehost
85٪72٪90٪94٪90٪
84٪66.2٪74٪64٪63٪
83٪68.8٪88٪70٪79٪
83٪80٪90٪60٪79٪
78٪56.9٪74٪76٪49٪
87٪N / A88٪100٪N / A

ما در هر زمینه ای در این لیست تحقیقاتی عمیق انجام داده ایم. سهولت استفاده و نمرات مشتری از افراد واقعی که هر سازنده را آزمایش می کنند ناشی می شود ، و ما برای محاسبه ارزش پول ، هر برنامه قیمت را تجزیه و تحلیل کردیم. بنابراین می توانید مطمئن باشید که ما کاری نکرده ایم’فقط این اعداد را از هوای نازک بیرون بکشید!

شما’متوجه می شوم که Bluehost’آمارها کمی متفاوت از بقیه به نظر می رسند. این’زیرا Bluehost یک ارائه دهنده میزبانی وب است و یک سازنده وب سایت نیست – بنابراین عواملی مانند سهولت استفاده کمی متفاوت هستند. ما توصیه می کنیم WooCommerce را با Bluehost تکمیل کنید ، زیرا این ارائه دهنده هاستینگ برای رسیدگی به کلیه خواسته های یک فروشگاه تجارت الکترونیک موفق مجهز است.

گزینه های فروشگاه های بزرگ آنلاین را خریداری کنید

اگر به یک پلتفرم تجارت الکترونیک نیاز دارید که کمی پیشرفته تر باشد ، و دارای ابزار و انعطاف پذیری زیادی باشد (دقیقاً مانند Shopify) ، در اینجا چند گزینه برای شما در نظر گرفته شده است..

اگر می خواهید فروشگاه های بزرگتر (بسیار تقریباً بیش از 10 محصول) ایجاد کنید ، اگر شغل با حجم فروش بالایی دارید ، یا اگر به توانایی و انعطاف پذیری لازم برای سفارشی کردن فروشگاه تجارت الکترونیک خود نیاز دارید ، برای شما ایده آل است..

اگر می خواهید یک گزینه Shopify که ساده تر و استفاده آسان تر است ، به قسمت بعدی بروید.

شماره 1 BigCommerce

مقیاس پذیرترین سازنده وب سایت تجارت الکترونیک – بهترین کار برای مشاغل در حال رشد

محدوده قیمت: 29.95 $ – 299.95 $ / ماه

BigCommerce یک پلتفرم تجارت الکترونیک بسیار معتبر است که به شما کمک می کند فروشگاه آنلاین خود را بسازید بدون اینکه نیاز به فن آوری زرنگی داشته باشید یا نحوه رمزگذاری را بدانید (اگرچه قطعاً در صورت داشتن مهارت های کد نویسی کمک می کند ، اما یک مهارت لازم نیست).

خرید رقبا گزینه های جایگزین - تجارت بزرگBigCommerce بهترین سازنده تجارت الکترونیک برای مشاغل بزرگ و سریع در حال رشد است.

آنها یک سازنده تجارت الکترونیک میزبان هستند ، به این معنی که’ه “یک توقفگاه” برای ایجاد فروشگاه آنلاین خود.

شما نمی’شما مجبور به دریافت خدمات میزبانی خود هستید ، بنابراین شما نمی خواهید’باید نگران ارتقاء امنیتی و تنظیمات امنیتی باشید. دقیقاً مانند Shopify ، BigCommerce تمام جنبه های فنی پشتیبان کار یک فروشگاه تجارت الکترونیک را برای شما مراقبت می کند.

این کار به شما امکان می دهد فروشگاه خود را به کار بگیرید و خیلی سریع شروع به فروش کنید. محتوا / محصولات خود را وارد کنید ، به یک پردازنده پرداخت و شما متصل شوید’دوباره به مسابقات برگردید.

Pssst! با BigCommerce تا سه ماه رایگان دریافت کنید

ما فقط می خواهیم به شما اطلاع دهیم که BigCommerce در هنگام ثبت نام در یک برنامه جدید ، در حال حاضر حداکثر سه ماه رایگان ارائه می دهد. برای دیدن مستقیم این پیشنهاد به وب سایت BigCommerce بروید!

مطمئناً زمان تنظیم اولیه وجود دارد ، اما بعد از شما’مجدداً این کار را انجام داد ، می توانید روی رشد مشاغل خود (بازاریابی ، تحقق محصولات ، بهینه سازی فروش خود) تمرکز کنید ، و دیگر نیازی به صرف وقت زیاد (یا اصلاً) برای نگرانی در مورد مشکلات عیب یابی فناوری.

لازم به ذکر نیست ، BigCommerce دارای یک تیم پشتیبانی اختصاصی 24/7 (تلفن ، چت زنده ، پشتیبانی از طریق ایمیل) است ، بنابراین شما همیشه نیاز به کسی دارید که در صورت نیاز به هرگونه کمک به شما برسد..

شماره 2 فرو رفتگی

بهترین ویژگی های تجزیه و تحلیل برای ردیابی فروشگاه شما’داده ها

دامنه قیمت: 29 دلار – 299 دلار در ماه

Volusion یک پلتفرم تجارت الکترونیک میزبان است که به منظور کمک به پیشرفت و راه اندازی فروشگاه شما طراحی شده است. آی تی’استفاده از BigCommerce به آسانی قابل استفاده یا قدرت نیست ، اما برای تجارت مناسب نیز پیشنهادات زیادی دارد!

سازنده تجارت الکترونیکی volusionVolusion یک پلتفرم محبوب است که یک راه حل همه در یک برای فروشگاه آنلاین شما ارائه می دهد. این نرم افزار دارای ابزارهای تحلیلی و دیتای عالی برای کمک به شما در ردیابی و رشد کسب و کار شما است.

Volusion مانند BigCommerce و Shopify ، یک پلتفرم تخصصی تجارت الکترونیک است. آی تی’برای شما میزبانی شده است و از ابزارهایی برخوردار است تا بتوانید در فروش آنلاین تا حد امکان آسان و موفق باشید. در تحقیق ما دقیقاً پس از BigCommerce به دلیل ویژگی های فروش آن آمده است. بنابراین می توانید به آن اعتماد کنید’ابزار لازم را برای ایجاد یک تجارت محکم بدست آورد.

این ویژگی ها عبارتند از: بازیابی سبد خرید را رها کرد و توانایی فاکتورها ، بسته بندی برگه ها و رسیدهای POS را شخصی سازی کنید. این یک نمونه عالی از این است که چگونه Volusion می خواهد مشتریان خود موفق شوند و از جمع ایستادگی کنند.

فرو رفتگی’بزرگترین قدرت در آن است ابزار تحلیلی و گزارش دهی چشمگیر. شما می توانید رفتارهای مشتری را تجزیه و تحلیل کنید ، سطح سهام را رصد کنید ، درآمد و کل سفارشات را ثبت کنید و تبدیل ها را ردیابی کنید.

آی تی’پیگیری و تجزیه و تحلیل همه داده های شما آسان است زیرا Volusion همه فروش های شما را به یک مکان می کشد. این خصوصاً اگر مفید باشد مفید است’فروش مجدد در کانالهای مختلف مانند فیس بوک. اساسا, فرو رفتگی’ابزارهای بزرگ داده به شما امکان می دهند تا تجارت خود را به راحتی تحلیل و سازماندهی کنید.

با چهار برنامه قیمت Volusion برای ارائه طیف وسیعی از ویژگی ها و گزینه های پشتیبانی ، انتخاب کنید’چیزی برای همه داره اما ، هشدار داده می شود: هذیان است هزینه های اضافی مانند خرید یک گواهی SSL. این به طور معمول در برنامه های قیمت گنجانده شده است ، بنابراین می تواند باعث تعجب شود.

Volusion isn’ساده ترین سازنده برای استفاده ، بنابراین اگر شما’دوباره به دنبال چیز ساده تری برای تنظیم شما هستید’با Weebly ، Wix ، Squarespace یا BigCommerce بهتر کار می کنیم. اما اگر شما’دوباره آماده است تا آستین های خود را بالا بکشید و از ردیابی موفقیت فروشگاه خود هیجان زده می شوید ، Volusion یک انتخاب برتر است.

شماره 3 WooCommerce با WordPress.org

بهترین گزینه برای شخصی سازی و کنترل است

دامنه قیمت: 0 دلار در ماه (به علاوه هزینه میزبانی)

به طور سنتی ، WordPress به عنوان یک وبلاگ نویس شناخته شده است’بستر های نرم افزاری این’s دیگر درست نیست زیرا WordPress به اندازه کافی پیشرفته است تا بتواند برخی از بزرگترین وب سایت های جهان از جمله برخی از فروشگاه های تجارت الکترونیکی بسیار پیشرفته را تأمین کند..

WooCommerce توسط WooThemes توسط WooCommerce از طریق سایت های وردپرس منجر به هزینه می شود. این بدان معنی است که وب سایت تجارت الکترونیک شما باید بر روی پلت فرم وردپرس ساخته شود و از ابزارهای ارائه شده توسط WooCommerce برای ایجاد فروشگاه آنلاین خود استفاده کنید.

گزینه های Shopify - WooCommerceاز طریق وردپرس با استفاده از WooCommerce برای یک جایگزین قدرتمند تجارت الکترونیکی برای Shopify بفروشید.

چی’جالب اینجاست که WooThemes توسط Automattic ، که WordPress.com را اداره می کند و به WordPress.org کمک می کند ، بدست آمد. بنابراین قطعاً WooCommerce مورد توجه وردپرس قرار گرفته است.

WooCommerce در وب سایت خود اعلام کرد که در حال حاضر نیرو دارند بیش از 29٪ از کل فروشگاه های آنلاین, کمترین تأثیرگذار.

WordPress.org یک بستر منبع باز است. این بدان معنی است که اگر می خواهید از WooCommerce برای تأمین انرژی فروشگاه تجارت الکترونیکی خود استفاده کنید ، مجبور خواهید بود مقداری داشته باشید مهارتهای فنی, یا توانایی استخدام یک توسعه دهنده خوب برای کمک به شما در ایجاد و حفظ جنبه های فنی وب سایت (مانند تنظیم خدمات میزبانی خود را دارید).

چارچوب اساسی WooCommerce برای بارگیری شما رایگان است ، و آنها همچنین افزونه ها / ابزار رایگان زیادی را به شما ارائه می دهند. اما اگر می خواهید ویژگی های پیشرفته تری داشته باشید ، می توانید افزونه های ممتاز را نیز خریداری کنید.

اگر شما’اشتهای فنی برای انجام کارهای زیادی در سیستم خود دارید یا شخصی که در ساخت و نگهداری فروشگاه خود به شما کمک کند ، ممکن است WordPress / WooCommerce انتخاب مناسبی برای شما نباشد.

در پایان روز می توانید یک فروشگاه تجارت الکترونیکی بسیار پیشرفته و توانمند با WooCommerce ، اما شما’شما باید به جنبه های فنی عملکرد فروشگاه خود متعهد شوید.

WooCommerce / WordPress به راحتی به عنوان Shopify کار نمی کند ، و برخلاف Shopify, شما مسئولیت کلیه کارهای فنی پشتیبان خواهید بود.

به هر حال ، اگر به دنبال سرویس میزبانی ممتاز وردپرس هستید ، WP Engine را نیز توصیه می کنیم. آنها’کمی دقیق تر از برخی دیگر از خدمات میزبانی سنتی ، اما آنها یک سرویس میزبانی اختصاصی وردپرس هستند و خدمات / پشتیبانی از آنها بسیار خوب است.

گزینه های فروشگاه های کوچک آنلاین را خریداری کنید

برای فروشگاه های کوچکتر که به استفاده از ابزارهای تجارت الکترونیک آسان تر نیاز دارند.

اگر شما’به یک بستر بسیار پیشرفته یا انعطاف پذیر مانند Shopify نیاز دارید ، و ترجیح می دهید از چیزی ساده تر ، کاربرپسندتر ، ارزان تر و پشتیبانی 24 ساعته استفاده کنید ، سپس در اینجا چند توصیه وجود دارد..

شماره 1 تجارت الکترونیکی Wix

بهترین کار برای مشاغل کوچک است

دامنه قیمت: 23 دلار – 500 دلار در ماه

Wix یک سازنده وب سایت کشیدن و رها کردن خالص است, به این معنی که به معنای واقعی کلمه می توانید هر محتوا را در هر نقطه در وب سایت خود قرار دهید. آی تی’همچنین یکی از سیستم عامل های تجارت الکترونیک مورد علاقه ما نیز می شود.

تجارت الکترونیکی Wix برای استفاده بسیار آسان است (هیچ برنامه نویسی و مهارت های فنی لازم را ندارد) ، یک تیم پشتیبانی عالی عالی (تلفن یا ایمیل) دارد ، و یک تیم از توسعه دهندگان برای مدیریت کلیه مشخصات فنی برای شما دارد ، بنابراین شما نمی خواهید’لازم نیست نگران ساختن و راه اندازی فروشگاه تجارت الکترونیکی خود باشید.

ویژگی های جدید مانند Wix Corvid و Wix SEO Wiz حتی می توانند به شما در رشد سریع فروشگاه آنلاین خود از طریق ایجاد صفحه پویا کمک کنند (به صفحات اختصاصی برای هر محصولی که همه آنها را فقط با چند کلیک می فروشید فکر کنید) و به مشتریان بالقوه کمک کنید تا آن را از طریق موتورهای جستجو پیدا کنند..

خرید رقبا گزینه های خرید - WixWix یک وب سایت سازنده است که به شما ابزاری می دهد تا بتوانید به راحتی یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای را ایجاد کنید.

کاری که Wix به عنوان یک پلت فرم تجارت الکترونیک بسیار عالی انجام می دهد این است که همه چیز را ساده می کند. شما’با استفاده از Wix در وقت و تلاش زیادی صرفه جویی می کنید زیرا ویرایشگر با کاربرد آسان باعث می شود الگوهای تجارت الکترونیکی موجود و حرفه ای طراحی شده در یک فروشگاه اینترنتی زیبا و کاملاً کاربردی برای تجارت خود بیاموزید..

ویکس’انتخاب ویژگی های تجارت الکترونیک کاملاً پیشرفته یا جامع نیست به عنوان سازندگان خالص وب سایت تجارت الکترونیک که در بالا بحث کردیم (از جمله Shopify) ، آنها’قابل استفاده مجدد است و کلیه اصول اولیه مورد نیاز برای ساختن یک فروشگاه کاربردی برای فروش محصولات را پوشش می دهد.

با افزایش تعداد فروشگاه های تجارت الکترونیکی در Wix ، این شرکت بیشتر و بیشتر تمرکز خود را به سمت این کاربران می چرخاند و مرتباً ویژگی های بیشتری را اضافه می کند. Wix شهرت زیادی برای نوآوری دارد و بنابراین تمرکز بیشتر بر روی تجارت الکترونیکی همه چیز فقط می تواند خبر خوبی باشد!

اگر یک صاحب مشاغل کوچک هستید و می خواهید یک فروشگاه آنلاین ایجاد کنید ، بدون آنکه با وسایل فنی حرف بزنید ، پس Wix گزینه ای عالی برای شماست که امتحان کنید.

شماره 2 فضای مربع

بهترین راه حل برای طراحی فروشگاه های خیره کننده

دامنه قیمت: 18 دلار – 40 دلار در ماه

Squarespace یک وب سایت سازنده است که از ویژگی های قوی تجارت الکترونیکی پشتیبانی می کند. شما نمی’برای ساختن یک فروشگاه خیره کننده با Squarespace باید کد نویسی را بشناسید یا مدرکی در طراحی وب داشته باشید.

دارای بهترین کیفیت طراحی در بازار است و از سیستم موجودی بسیار خوبی برخوردار است.

فضای مربع خرید جایگزینSquarespace برای نمایش محصولات شما قالبهای طراح خیره کننده ای را ارائه می دهد. ویژگی های وب سایت با کیفیت عالی و یک سیستم موجودی قوی از موفقیت فروشگاه اینترنتی شما پشتیبانی می کند.

این سازنده براق و روان است. شما نمی’لازم است میزبان خود را پیدا کنید یا نگران اجرای به روزرسانی های خود باشید. این همه برای شما قابل دستیابی است و باعث می شود فروش و فروش سریع و آسان شود.

در صورت تمایل می توانید کد دلخواه اضافه کنید اما با کیفیت عالی Squarespace’فروشگاه آنلاین آن را قالب بندی می کند’لازم نیست آی تی’جای تعجب نیست Squarespace برای انعطاف پذیری طراحی در تحقیقات ما برتر شد – شما می توانید قالب ها را در هر زمان تغییر دهید و حتی در یک بار روی چندین طرح کار کنید.

مربع موجود نیست’فقط یک چهره زیبا با توجه به آن’قبل از هر چیز یک سازنده وب سایت است و قابلیت های تجارت الکترونیک نیز در آن گنجانده شده است’برخی از ابزار فروش با کیفیت بالا.

امنیت SSL گنجانده شده است, اطمینان از ایجاد سایت شما برای اطمینان بازدید کنندگان. بازیابی سبد خرید و حسابهای مشتری تجربه خرید سریع و آسان را در فروشگاه شما ایجاد می کند.

Squarespace همچنین دارای سیستم موجودی بسیار قوی است. کاملاً از رقبای خود Wix و Weebly سبقت دارد. در حقیقت ، Squarespace’سیستم موجودی موجودی بیشتر در فروشگاه Shopify است’سطح به عنوان مثال می توانید محصولات را یک بار یا به صورت عمده بارگذاری کنید و سطح سهام خود را از طریق هشدارهای ایمیل پیگیری کنید.

فضای مربع’برنامه های تجارت الکترونیک از 18 دلار – 40 دلار در ماه (صورتحساب سالانه) هرچند آن’استفاده از BigCommerce آسانتر است ،’جدیدترین سازنده دوستانه مبتدی در آنجا نیست. بنابراین اگر می خواهید چیزی بسیار ساده باشد ، در عوض Wix و Weebly را بررسی کنید.

شماره 3.تجارت الکترونیک Weebly

بهترین کارآفرینان

دامنه قیمت: 0 دلار – 26 دلار در ماه

Weebly در حال حاضر یکی از بهترین سازندگان وب سایت کشیدن و رها کردن برای مشاغل کوچک و سایت های نمونه کارها در بازار است.

در مقایسه با Wix ، Weebly ابزارهای کمتری دارد اما همانطور که گفته شد آنها بسیار کاربر پسند هستند.

خرید رقبای جایگزین - WeeblyWeebly یک وب سایت سازنده است که در تمام برنامه های پرداخت شده خود به راحتی تجارت می کند ، بنابراین می توانید به راحتی بصورت آنلاین بفروشید.

ویژگی های تجارت الکترونیکی آنها نسبتاً جامع و ساده برای استفاده است (اما هیچ جا به اندازه Shopify کامل نیست) ، به شما امکان می دهد بدون داشتن مهارت فنی ، خیلی سریع یک فروشگاه آنلاین بسازید, یا نگران هرگونه جنبه فنی در ساخت وب سایت هستید.

گرچه وبیلی’ابزارهای تجارت الکترونیک به اندازه سازندگان خالص فروشگاه آنلاین جامع نیستند ، اما این ویژگی ها به اندازه کافی برای شما در ایجاد یک فروشگاه آنلاین موفق دارند..

باز هم ، آنها یک سازنده وب سایت بسیار کاربر پسند و شهودی هستند ، بنابراین منحنی یادگیری بسیار کم است. آی تی’یک نرم افزار تجارت الکترونیک عالی برای مبتدیان.

Weebly برای ایجاد وب سایت با آن رایگان است و شما می خواهید اگر می خواهید بصورت آنلاین بفروشید و ویژگی های بیشتری را باز کنید ، به برنامه های حق بیمه خود ارتقا دهید..

چگونه یک گزینه Shopify Alternative را انتخاب می کنید?

همانطور که از جداول ما در بالا می بینید ، در هنگام انتخاب یک گزینه جایگزین Shopify ، موارد مهمی وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

شما باید در مورد این فکر کنید:

 • راحتی در استفاده
 • ارزش پول
 • پشتیبانی مشتری
 • کیفیت ویژگی ها
 • طراحی قالب

انتخاب گزینه جایگزین مناسب Shopify نیز به سطح مهارت فنی شما بستگی دارد. اگر شما’یک طرفدار برنامه نویسی باشید ، بنابراین باید با یک سیستم عامل منبع باز مانند WooCommerce که به شما امکان طراحی سفارشی نامحدود را هنگام طراحی فروشگاه اینترنتی خود می دهد ، بروید. با این حال ، سازندگان وب سایتهایی مانند Wix ، Weebly ، Squarespace و BigCommerce برای مبتدیان فناوری هستند و هر آنچه را که برای ساخت فروشگاه تجارت الکترونیک لازم دارید همه در یک مکان ارائه می دهند.

نتیجه گیری – خرید گزینه های جایگزین & رقبا

اگر شما Shopify و کار نکرده اید را آزمایش کرده اید’دریابید که آنها مناسب شما هستند ، یا اگر هنوز در مرحله تحقیق اولیه هستید ، چند گزینه دیگر Shopify برای شما در نظر گرفته شده است..

6 نفر از بهترین رقبا Shopify:

 1. BigCommerce.
 2. فرو رفتگی.
 3. WooCommerce طراحی شده توسط Bluehost.
 4. ویکس.
 5. فضای مربع.
 6. Weebly.

BigCommerce به دلیل ویژگیهای فروش قدرتمند ، گزینه پیشنهادی برتر Shopify است. آی تی’به طور کامل میزبانی شده است ، به این معنی که بدون نگرانی در مورد هیچ یک از محصولات فنی ، می توانید مستقیم به فروش بروید.

Volusion با داشتن طیف گسترده ای از ابزارهای تحلیلی گزینه خوبی برای فروشگاه های بزرگتر است ، در حالی که WooCommerce در صورت کامل بودن’دوباره به دنبال کنترل شخصی سازی کامل بر روی سایت خود هستید. شما’شما باید از طرف فنی اطمینان داشته باشید و میزبانی سایت خود را پیدا کنید – توصیه می کنیم Bluehost را بررسی کنید!

اگر شما’دوباره به دنبال یک گزینه جایگزین Shopify هستید’s استفاده راحت تر, تقریباً به مهارت فنی احتیاج ندارد ، اما با ابزارهای کمی پیشرفته و انعطاف پذیری همراه است ، سپس به Wix ، Squarespace یا Weebly نگاهی بیندازید. این سازندگان برای کارآفرینانی که به دنبال ایجاد یک فروشگاه حرفه ای و بدون هیچ زحمتی هستند مناسب هستند.

همه سیستم عامل های موجود در این لیست جدا از WooCommerce با یک آزمایش رایگان ارائه می شوند ، تا بتوانید بفهمید کدام یک برای شما کاملاً بدون ریسک مناسب است. ما به شدت توصیه می کنیم که از یک محاکمه رایگان (یا دو) پرش کنید تا دریابید که کدام رقیب Shopify برای شما مناسب است!

سؤالات متداول

ساده ترین استفاده از گزینه Shopify چیست?

Weebly را به هر کسی که به دنبال ایجاد یک فروشگاه آنلاین است به راحتی و به سرعت توصیه می کنیم. ویرایشگر آنها بسیار آسان برای استفاده است بنابراین فروشگاه آنلاین شما می تواند ظرف مدت چند ساعت فعال و فعال شود.

اطلاعات بیشتر در مورد Weebly را در بررسی دقیق تجارت الکترونیکی Weebly بخوانید تا متوجه شوید که آیا در آن وجود دارد’مسابقه عالی شماست.

این گفته می شود, آی تی’ایده خوبی است که قبل از حل و فصل انتخاب نهایی خود ، یک زن و شوهر از سازندگان وب سایت را امتحان کنید. همه چیزهای مختلف را آسان می یابند ، بنابراین ممکن است جواب شما مثل ما نباشد!

ارزان ترین گزینه Shopify چیست؟?

از نظر فنی ، WooCommerce و Weebly ارزان ترین گزینه های Shopify هستند’دوباره استفاده کنید.

با این حال ، با WooCommerce ، آنچه باید در نظر داشته باشید این است که این یک پلتفرم تجارت الکترونیکی شخصی است که به معنای آن است که باید خود را برای میزبانی خود بپردازید. این می تواند از 5 تا 15 دلار در ماه. همچنین لازم است نام دامنه خود را که در اطراف است وصل کنید 10 دلار در سال.

اگر شما’از نظر فنی زرنگ نیستید ، و در ساختن فروشگاه خود دچار مشکل هستید ، ممکن است مجبور شوید برای کمک به شما یک توسعه دهنده استخدام کنید. این می تواند بسیار گران شود.

Weebly یک سازنده وب سایت میزبانی ، کشیدن و رها کردن است که برنامه هایی را از 0 دلار تا 26 دلار در ماه ارائه می دهد. این باعث می شود اگر شما یک انتخاب عالی باشید’دوباره فردی غیر فنی باشید که به دنبال گزینه ای با قیمت مناسب است.

کدام گزینه جایگزین Shopify دارای بهترین قالب ها است?

Squarespace دارای بهترین کیفیت طرح های هر سازنده ای در بازار است. شما می توانید بدون دانستن یک خط کد ، یک فروشگاه واقعاً خیره کننده ایجاد کنید! تمام قالب های مربع دارای قابلیت های تجارت الکترونیکی هستند ، بنابراین شما باید بیش از 60 انتخاب کنید اگر می خواهید یک طراحی واقعا تخصصی باشد ، 12 قالب در گروه فروشگاه های آنلاین وجود دارد.

اگر می خواهید طیف وسیعی از انتخاب را بدون قربانی کردن کیفیت انتخاب کنید, نگاهی به Wix. Wix دارای طیف گسترده ای از قالب های خیره کننده است که به فروشگاه شما اجازه می دهد تا حرفه ای و جلا به نظر برسد و به سختی و هر تلاشی از طرف شما به هیچ وجه! و انتخاب شما با Wix شگفت انگیز است – آنها دارند بیش از 510 قالب برای شما انتخاب کنید!

کدام گزینه جایگزینی برای Shopify برای مشاغل کوچک مناسب است?

برای فروشگاه های آنلاین که قرار است در زیر 50 محصول به فروش برسند, ما Wix را به عنوان بهترین گزینه Shopify توصیه می کنیم.

ویکس’ابزارهای تجارت الکترونیکی به شما امکان می دهند در هیچ زمان و به هیچ وجه یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای و کاملاً کاربردی ایجاد کنید! اطلاعات بیشتری در مورد آن در بررسی کامل تجارت الکترونیک Wix ما بخوانید تا ببینید’برای شما مناسب است.

کدام گزینه جایگزینی برای Shopify برای مشاغل بزرگ مناسب است?

اگر شما’شما یک فرد غیر فنی هستید و شما’به امید فروش بیش از 50 محصول در فروشگاه آنلاین خود, BigCommerce بهترین گزینه Shopify است. آنها هستند یک ‘یک فروشگاه’ سازنده وب سایت تجارت الکترونیک.

می توانید اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی های آن ، ابزار فروش و سایر موارد را در بررسی BigCommerce ما بخوانید ، یا ببینید که چگونه این مقایسه را با Shopify در BigCommerce در مقابل Shopify مقایسه می کند..

اگر شما’دوباره به دنبال یک سیستم عامل پیشرفته تر و از نظر فنی چالش برانگیز هستید ، می توانید Magento یا WooCommerce را در نظر بگیرید..

آیا باید از WooCommerce یا Shopify استفاده کنم?

بستگی به سطح مهارت فنی شما دارد. WooCommerce یک سیستم عامل منبع باز است که به معنی شما است’مجبور هستید که همه چیز را خودتان رمزگذاری کنید ، و میزبانی وب و امنیت را سازماندهی کنید. از طرف دیگر ، Shopify یک وب سایت ساز است و این بدان معناست که می توانید همه ابزار مورد نیاز برای ایجاد یک فروشگاه آنلاین را در یک مکان پیدا کنید و ساختن یک فروشگاه تجارت الکترونیکی را برای هر کس بسیار آسان می کند..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map