9 بهترین گزینه برتر برای Wix: ما به رقبا Wix & rsquo نگاه می کنیم

بهترین گزینه wix گزینه برجسته


Wix سازنده وب سایت رتبه برتر شماره یک ما است ، اما این کار را نمی کند’منظورم این است’حق برای همه است.

آیا شما’شما به دنبال گزینه های جدید برای سایت جدید خود هستید ، یا می خواهید از Wix به چیز دیگری تغییر دهید ، شما’دوباره در جای مناسب ما بازار را می شناسیم و رقبای درون را می شناسیم.

در اینجا در سایت سازنده وب سایت ، ما تحقیقاتی را انجام می دهیم تا داده های دقیقی و متعادل به شما ارائه دهیم تا بتوانید بهترین سازنده وب سایت را برای وب سایت خود انتخاب کنید. اگر می خواهید جایگزینی برای Wix داشته باشید ، این مقاله به شما کمک می کند گزینه های خود را باریک تر کنید و بهترین نتیجه را پیدا کنید.

ما’شما یک مرور کلی از Wix می دهم’رقبای اصلی ، و تفصیل تفصیل این گزینه ها بر اساس آنچه آنها هستند’دوباره بهترین برای.

این راهنما را پوشش می دهد که گزینه جایگزین Wix برای سایتهای تجاری ، وبلاگ نویسی ، که ساده ترین کاربرد آن ، بهترین تجارت الکترونیکی و خلاصه آن است ، که بهترین مکان برای ایجاد وب سایت همه جانبه است. اما اول ، اجازه دهید’نگاهی بیندازید که این رقبا چه کسانی هستند…

9 بهترین گزینه برای Wix

 1. Weebly – بهترین کار برای تجارت.
 2. GoDaddy – بهترین راه برای یک سایت تجاری سریع و آسان.
 3. SITE123 – بهترین راه برای یک سایت سریع و آسان.
 4. WordPress.org – بهترین برای آزادی خلاقانه و وبلاگ نویسی.
 5. WordPress.com – بهترین برای وبلاگ نویسی.
 6. فضای مربع – بهترین برای طراحی.
 7. به طرز چشمگیر – بهترین ارزش برای پول.
 8. خریدن – بهترین برای تجارت الکترونیکی.
 9. BigCommerce – بهترین فروشگاه های بزرگ آنلاین.

بهترین سه گزینه جایگزین Wix عبارتند از Weebly ، GoDaddy و SITE123. این’زیرا آنها’با این وجود ویژگی هایی از قبیل وبلاگ نویسی و فروش آنلاین را با همه دوستانه و سریع برای ساختن آنها ایجاد می کنید. Weebly بهترین جایگزین Wix است زیرا سهولت استفاده را با طیف گسترده ای از ابزارهای با کیفیت عالی ترکیب می کند.

اطلاعات بیشتر

 • 10 بهترین سازنده وب سایت سال 2019 – حتماً یکی از بهترین ها را انتخاب کنید. لیست قطعی ما را ببینید!
 • بهترین سازندگان وب سایت رایگان – آیا می خواهید یک جایگزین عالی Wix برای استفاده به صورت رایگان استفاده کنید؟ لیست ما از بهترین سازندگان رایگان را بررسی کنید.
 • نمودار مقایسه سایت سازنده وب سایت – ببینید که چگونه هر یک از بهترین سازندگان در نمودار مفید ما مقایسه می شوند.

1

آیا گزینه های بهتری برای Wix وجود دارد?

آنجا’هیچ منکر نیست که Wix بسیار محبوب است. شما تبلیغات را در تلویزیون و یوتیوب می بینید ، و اگر هم هستید’پس از آن به دنبال سازندگان وب سایت آنلاین بوده اید و احتمالاً این احتمال وجود دارد’در خوراک رسانه های اجتماعی شما نیز ظاهر شد Wix به خاطر تبلیغاتش ، تبلیغاتی را ارائه می دهد و هزینه آن را پرداخت می کند.

فقط نمودار زیر را مشاهده کنید تا ببینید چگونه اعداد جستجوی گوگل با دو رقیب اصلی آن یعنی Weebly و Squarespace مقایسه می شوند!

نمودار روند مربع wix weeblyاین نمودار علاقه به سازندگان وب سایت های Wix ، Weebly و Squarespace را به مرور زمان نشان می دهد و نشان می دهد که چگونه Wix از طریق محبوبیت خود بر بازار حاکم است..

همانطور که می بینید ، Wix’تیم تبلیغاتی می دانند که آنها چیست’دوباره انجام می دهند ، و تیم محصولاتشان را نیز انجام می دهند. در حالی که ما رتبه Wix را به عنوان سازنده وب سایت شماره یک رتبه بندی می کنیم ، بسیاری از گزینه های Wix در خارج وجود دارد! اجازه دهید’نگاه دقیق تری داشته باشید که کدام یک از بهترین نوع سایت مورد نیاز شما هستند.

2

Wix Competitions: 9 برتر

ما تحقیقات گسترده ای را درباره Wix انجام دادیم’رقبا برای یافتن بهترین گزینه ها ، و آنچه که بهترین ها برای آنها وجود دارد. در اینجا نتایج آمده است:

 1. Weebly – بهترین گزینه جایگزین همه جانبه. Weebly از ویژگی های بسیار بیشتری نسبت به Wix برخوردار است – این ویژگی ها داخلی هستند ، بنابراین شما نمی خواهید’باید آنها را به عنوان برنامه های شخص ثالث مانند شما با Wix نصب کنید.
 2. GoDaddy– بهترین راه برای یک سایت تجاری سریع و آسان: جست و خیز از ابتدا ، می توانید به چند سؤال پاسخ دهید و GoDaddy یک سایت تجاری عالی برای شما با استفاده از ADI ایجاد می کند (هوش مصنوعی طراحی).
 3. SITE123 – با استفاده از ADI ، این سازنده فقط از چند سؤال ساده ، سایتی از قبل فرمت شده را برای شما ایجاد می کند ، و آن را آسان تر از همیشه کرده و باعث صرفه جویی در وقت شما.
 4. WordPress.org – بهترین برای وبلاگ نویسی ، این بستر منبع باز نیاز به دانش برنامه نویسی دارد. اما شما’سطح بالایی از کنترل خلاق و آن را به دست خواهید آورد’عالی برای مقیاس گذاری سایت ها.
 5. WordPress.com – اگر بهترین گزینه برای وبلاگ نویسی هستید’یک رمزگذار مطمئن نیستید استفاده آسان تر از پلت فرم WordPress.org ، ویژگی های قدرتمند وبلاگ نویسی را با طراحی وب سایت سازنده ترکیب می کند.
 6. فضای مربع– بهترین راه برای ایجاد سایتهای زیبا ، زیبایی و حرفه ای.
 7. به طرز چشمگیر – بهترین ارزش برای پول و عالی برای مبتدیان ، به ویژه وبلاگ نویسان.
 8. خریدن – بهترین برای سایت های بزرگ و جدی تجارت الکترونیک. این سطح بالایی از کنترل خلاق را ارائه می دهد که Wix را محبوب می کند ، همراه با ابزارهای مدیریت تجارت برای پشتیبانی از سایت شما’رشد.
 9. BigCommerce – بهترین راه حل برای مشاغل بزرگ است زیرا بهترین راه حل های دور را برای فروشگاه های آنلاین ارائه می دهد.

3

بهترین گزینه های Wix برای سایت های تجاری

Weebly بهترین جایگزین Wix برای سایتهای تجاری است. Weebly با داشتن فضای ذخیره سازی بیشتر و امکانات بیشتر در خانه نسبت به Wix ، یک انتخاب عالی برای وب سایت تجاری شما است.

Weebly’ویژگی های s بر خلاف Wix ساخته شده اند. Wix بیشتر از برنامه های شخص ثالث استفاده می کند که می تواند هزینه کلی ساخت و رشد وب سایت شما را بالا ببرد. Weebly به شما کمک می کند تا با ارائه طیف گسترده ای از ویژگی های داخلی ، هزینه های خود را کاهش دهید. اینها شامل فرم ها ، گالری های عکس ، بازاریابی ایمیل و موارد دیگر می باشد.

این گفت ، وبی بیشتر از Wix منحنی یادگیری دارد. در تحقیقات ما ، مردم استفاده از آن را 22٪ دشوارتر از Wix می دانند.

بنابراین Weebly کمی بیشتر عادت می کند – اما اگر شما’از نظر فنی مطمئن نیستید ، دان’نگران باشید ،’هنوز هم به سمت غیر رمزگذارها در نظر گرفته شده است.

اگر می خواهید خیلی ساده نگه دارید ، پس بررسی کنید GoDaddy. با استفاده از ADI (هوش مصنوعی طراحی) ، GoDaddy ایجاد وب سایت شما را بسیار سریع و آسان می کند. این فناوری راه اندازی آنلاین را آسانتر از همیشه می کند.

تنها کاری که می کنید پاسخ دادن به چند سؤال درباره نوع وب سایت شماست’دوباره ایجاد می کنید ، و الگویی را به شما می دهد تا با اطلاعاتی که ارائه می کنید ، ارائه شود’داده ام اگر شما’در حال ساختن یک فروشگاه آنلاین ، ویژگی های مربوطه در حال حاضر برای شما تنظیم شده اند ، به همراه نام سایت شما. این بدان معنی است که می توانید در مدت زمان چند دقیقه وب سایت داشته باشید!

اما به طور کلی ، Weebly زمینه بزرگی برای رشد نام تجاری و تجارت شما ارائه می دهد.

4

کدام سازندگان وب سایت برای استفاده از Wix Wix آسان تر هستند?

اگر شما’دوباره به دنبال چیزی هستم’آسان و فوق العاده سریع برای استفاده, نگاهی به SITE123 بیندازید. این سازنده وب سایت در استفاده از ADI مشابه Wix و GoDaddy است. این یک الگوی مناسب و شخصی با تمام ویژگی هایی که قبلاً نصب کرده اید ایجاد می کند.

تمام آنچه شما انجام می دهید این است که از شما چند سؤال بپرسید – برای مثال ، نام سایت شما و نوع سایتی که می خواهید. سپس از پاسخ های شما برای ایجاد یک وب سایت از پیش ساخته استفاده می کند و در وقت و تلاش برای شروع از ابتدا صرفه جویی می کند. واقعاً به آسانی یکی ، دو ، سه است.

اینجا’آنچه یک کاربر SITE123 راجع به این سازنده دوستانه مبتدی باید بگوید:

“به طور کلی من آن را واقعاً بسیار ساده برای استفاده پیدا کردم.”

این سادگی باعث می شود که ساختن یک وب سایت حتی برای عصبی ترین فن آورترین فناوری سریع و ممکن باشد. یکی از نقاط قوت SITE123 کمک و پشتیبانی شگفت انگیز آن است. بنابراین ، حتی اگر شما به مشکل خورده اید ، شما’کمک در دست شما است.

بهترین پشتیبانی از طریق قابلیت چت زنده ارائه می شود ، که شما را از طریق فرآیند ایجاد راهنمایی می کند. این امر باعث می شود کل ساختمان و ویرایش سفر بسیار آسان تر شود ، زیرا شخصی در آنجا دارید تا با او صحبت کرده و هر زمان که بخواهید سؤال کند.

در کل ، SITE123’ایجاد خودکار و پشتیبانی از چت زنده از سطح برتر ، آن را به ساده ترین سازنده وب سایت برای استفاده تبدیل می کند.

اگر صدای این سبک ADI برای ساختن یک وب سایت را دوست دارید ، اما دوست ندارید’T Fancy SITE123, چرا GoDaddy را چک نمی کنید? این امکان را به شما می دهد تا با استفاده از اطلاعاتی که در اختیار شما قرار می دهید ، یک وب سایت ایجاد کنید و یک وب سایت شخصی برای ویرایش ایجاد کنید. باز هم ، این بدان معنی است’انتشار سریع وب سایت بسیار سریع و آسان.

اما اگر می خواهید در ایجاد و ویرایش وب سایت خود بیشتر تلاش کنید, نکته جالب دیگر انتخاب برتر است. هنوز تمرکز زیادی در ایجاد ساده برای هر کس و هر کس برای ایجاد وب سایت خود دارد. در واقع ،’هدف این است که وب سایت شما در اسرع وقت زندگی کند: 15 دقیقه دقیق باشد!

ویرایش ، تغییر و شخصی سازی الگوی انتخابی شما بسیار جالب است. شما از اینکه خودتان آنرا طراحی کرده اید و بدون هیچ زحمتی یا سردرد از شروع شروع ، رضایت دارید.

با هر یک از این سه سازنده شما’تجربه ساختن وب سایت خود را بدون استرس تجربه خواهید کرد. SITE123 و GoDaddy سریعترین هستند و جایگزین های خوبی برای Wix ADI هستند. به طرز حیرت انگیزی دستهای بدون دردسر شبیه به Wix را فراهم می کند’ویرایشگر کشیدن و رها کردن.

5

بهترین رقیب Wix برای وبلاگ نویسی

بهترین گزینه Wix برای وبلاگ نویسی ، وردپرس است. چه انتخاب کنید WordPress.com یا WordPress.org بستگی به نیاز و اعتماد به نفس شما دارد. WordPress.org اصلی و نهایی پلتفرم وبلاگ نویسی است ، اما به یاد داشته باشید که سازنده وب سایت واقعی نیست.

WordPress.com یک سازنده وب سایت سنتی نیست ، اما طراحی آن ساده تر است ، بنابراین ویژگی های قدرتمند وبلاگ نویسی را دریافت می کنید که وردپرس با این کار ساده تر از ایجاد کننده وب سایت شناخته شده است..

می توانید اطلاعات بیشتر در مورد WordPress.org را در مقاله تفصیلی ما بخوانید. اما در حال حاضر ما’دوباره قصد داریم روی WordPress.com تمرکز کنیم’نزدیکتر به یک سازنده وب سایت واقعی است و استفاده از گزینه دیگر از دو سیستم عامل وبلاگ نویسی ساده تر است.

WordPress.com برای وبلاگ نویسی ساخته شده است ، و نشان می دهد! آی تی’آنچه این سازنده به بهترین وجه انجام می دهد ، (به این معنی است که اگر شما می خواهید یک وب سایت بسیار سفارشی برای هر چیز دیگری غیر از وبلاگ نویسی خود داشته باشید)’بهتر است به جای دیگری نگاه کنید).

اگر شما’WordPress.com که به دنبال یک متخصص وبلاگ نویسی هستید ، تمام ویژگی های مورد نظر خود را دارد. اینها شامل اضافه کردن نظرات ، تجزیه و تحلیل های خاص وبلاگ ، دسته بندی نمایش ، فید RSS و امکان بایگانی وبلاگ های قدیمی تر است. ویکس نمی کند’از این دو ویژگی آخر پشتیبانی کنید ، بنابراین WordPress.com یک انتخاب عالی برای فرار از این محدودیت ها است.

6

کدام وب سایت سازنده بهتر از Wix برای طراحی است?

بهترین جایگزین Wix برای طراحی های خوب ، Squarespace است. Wix می تواند ضمن داشتن بیش از 500 قالب طراحی حرفه ای ، دارای افتخار باشد’با مربع مربع رقابت کنید’نگاه تمیز و ساختاری.

بسیاری از Wix را به خاطر سطح بالای کنترل خلاقانه ابزار ویرایش کشیدن و رها کردن دوست دارند ، اما برخی دیگر این شیوه ویرایش نامحدود را عامل اضطراب می دانند. یک کلیک یا لغزش اشتباه و وب سایت شما می تواند برای بیننده از هم جدا یا نامتعادل به نظر برسد.

اما مربع’قالب ها از بخش ها ، فاصله دهنده ها و بلوک ها برای راهنمایی و هدایت شخصی سازی شما استفاده می کنند. دامنه قالب های متناسب با آن را اضافه کنید’روشن است که چرا Squarespace مورد علاقه زیبایی شناسی است.

نمونه های قالب مربعفضای مربع’قالب ها تمیز ، جذاب و حرفه ای هستند و دارای طیف وسیعی از طراحی های خاص در صنعت هستند.

اینجا’آنچه یک متخصص صنعت در مورد Squarespace باید بگوید’طرح ها:

“من احساس می کنم مربع مانند آنها به هم رسیده اند’د اکثر مردم’نیازهای آنها ، آنها ممکن است راه حل عاری از خطر را به نوعی ، ظاهر و ویژگی های مدرن تر ، و بله ، ارائه دهند’این دو چیز است که بیشتر از همه برجسته است.”

مربع Squarespace به دلیل سبک و سهولت قالب های خود ، به عنوان بهترین سازنده در تحقیقات ما در نظر گرفته شد..

7

کدام رقبای Wix بهترین ارزش برای پول است?

یک وب سایت سازنده نسبتاً جدید برنده این است: قابل توجه ارزش شگفت انگیز برای پول است. آنجا’طیف گسترده ای از قالب های شیک ، ویژگی های عالی از جمله فروشگاهی ساده و ابزارهای بلاگ نویسی ، پشتیبانی مشتری 24/7 و هیچگونه فشار برای ارتقاء از برنامه رایگان.

این سازنده وب سایت رایگان همه جانبه و رایگان برای مبتدیان است. آی تی’فوق العاده ساده برای ایجاد وب سایت های اساسی یک صفحه ای – شما نمی دانید’حتی باید یک خط کد را بدانید! با انتخاب قالب انتخابی ، می توانید در حدود 15 دقیقه وب سایتهای یک صفحه ای حرفه ای و شیک با Strikingly ایجاد کنید.

چند نمونه از سایتهای ساخته شده با Strikingly را در زیر مشاهده می کنید:

نمونه های قابل توجه وب سایتاین نمونه از سایتهای منتشر شده در Strikingly در سبک و موضوع متنوعی ساخته شده اند ، اما همه حرفه ای و بی نظیر به نظر می رسند.

از مثالهایی که در مورد Strikingly آورده شده است’وب سایت آن را’پاک کردن قالب ها طیف گسترده ای از صنایع را شامل می شود ، از پرتفوی گرفته تا CV های آنلاین ، وبلاگ ها و فروشگاه های آنلاین..

با استفاده از ویژگی فروشگاه ساده حتی در برنامه رایگان این بدان معنی است که هر کسی می تواند از طریق وب سایت Strikingly خود اقدام به کسب درآمد کند. شما فقط می توانید یک نسخه با سهام نامحدود را در نسخه رایگان به فروشگاه خود اضافه کنید ، بنابراین اگر می خواهید بیشتر بفروشید یا به روزرسانی کنید یا به Shopify نگاهی بیندازید.

قابل توجه همچنین در برنامه رایگان خود طیف وسیعی از ویژگی های وبلاگ نویسی را دارد. اینها شامل نشانک های اجتماعی ، یک ویژگی جستجوی RSS و جستجوی بخش ، بخش نظرات و دسته های نمایش است. تنها کاری که باید انجام دهید اینست که ویژگی Simple Blog را به سایت خود اضافه کنید و بتوانید نوشتن کنید! بنابراین, اگر شما’دوباره یک وبلاگ نویس باشید اما فکر کنید ممکن است وردپرس خیلی فنی باشد و بخواهید کوچک را شروع کنید ، پس Strikingly بهترین انتخاب شماست.

سادگی قابل توجه’الگوهای s بدان معنی است که اگر شما می خواهید سطح بالایی از کنترل خلاق ، مانند با Wix را داشته باشید ، خود هستید’بهتر است به دنبال سازنده ای مانند WordPress یا Squarespace باشید. اما اگر شما’خوشحالم که اجازه می دهیم این قالب بیشتر کارها را انجام دهد ، بنابراین این یک انتخاب عالی است. می توانید وب سایت خود را به سرعت ، به راحتی و بدون پرداخت هزینه در صورت تمایل خود ، راه اندازی کنید’می خواهم!

8

بهترین گزینه تجارت الکترونیکی برای Wix

Shopify بهترین سازنده وب سایت برای ایجاد فروشگاه آنلاین خود به عنوان جایگزینی برای Wix است.

این ارزش کاربران کنترل خلاق را در Wix با ابزارهای قدرتمند تجارت الکترونیکی که باعث فروش و پشتیبانی فروشگاه اینترنتی شما می شوند ، ترکیب می کند’رشد با Shopify می توانید طیف وسیعی از ویژگی های Wix را پشتیبانی نکنید ، مانند:

 • واردات عمده محصولات
 • مشتری در منطقه پرداخت ورود به سیستم که جزئیات پرداخت را ذخیره می کند
 • اخطار سبد خرید رها شده است
 • ادغام چند کانال

Wix از تجارت الکترونیکی پشتیبانی می کند ، اما همانطور که این ویژگی ها نشان می دهند ، Shopify از خدمات برتر در هنگام کمک به شما در مدیریت و ساختن شغل خود برخوردار است. به عنوان مثال ، Wix به شما امکان می دهد کدهای تخفیف ایجاد کنید اما این کار را نمی کند’گزینه ای را برای محدود کردن تعداد دفعات استفاده از آن فراهم کنید. با Shopify می توانید کدهای تخفیف ایجاد کنید ، آنها را در محصولات خاص اعمال کنید و استفاده از آنها را محدود کنید.

خرید می تواند’t برای شخصی سازی کاملاً با Wix رقابت کنید. اما Shopify برای پشتیبانی از فروشگاه شما از ویژگی های فروش قوی تر و خاص تری برخوردار است’رشد و کمک به حداکثر رساندن حضور آنلاین خود به عنوان یک تجارت.

اگر شما’مدیریت مجدد یک تجارت بزرگتر پس از آن BigCommerce ارزش بررسی دارد.

BigCommerce از ابزارهای قدرتمندی برای افزایش فروش شما ، از ایجاد کمپین های تبلیغاتی گرفته تا لیست های آرزوی محصول برای سایت شما ، و ادغام فروشگاه شما در کانال های مختلف رسانه های اجتماعی نیز برخوردار است.

اگر واقعاً می خواهید روی مقیاس گذاری تجارت خود تمرکز داشته باشید و از سرمایه گذاری در آن رشد خوشحال شوید ، این امر به یک انتخاب هوشمندانه تبدیل می شود. این یک سازنده تجارت الکترونیک قوی است که کلیه راه حل های گرد را برای فروشگاه آنلاین شما ارائه می دهد.

Heads up – پیشنهاد BigCommerce!

ما فقط می خواهیم به شما اطلاع دهیم که BigCommerce در حال حاضر ارائه می دهد سه ماه رایگان وقتی وارد یک طرح جدید می شوید به وب سایت BigCommerce بروید تا آن را بررسی کنید!

9

بهترین گزینه جایگزین Wix چیست؟?

پس از بین این رقبا Wix ، بهترین سازنده وب سایت همه جانبه کدام است؟ ویکس معمولاً این عنوان را در اختیار دارد ، اما بهترین رتبه دوم است Weebly. طیف گسترده ای از ویژگی های داخلی آن باعث شده است که برای مقیاس بندی وب سایت شما ایده آل باشد ، و ابزارهای برتر SEO (بهینه سازی موتور جستجو) آن را برای تقویت حضور آنلاین شما آسان می کند.

کمترین برنامه قیمت گذاری فقط با 8 دلار در ماه (با اشتراک سالانه) آغاز می شود. این کار برای تعداد برنامه ها و ویژگی هایی که دریافت می کنید ارزش بسیار خوبی برای پول ارائه می دهد. در ابتدا استفاده از Weebly می تواند کمی دشوار باشد ، اما اگر وقت دارید که راه خود را یاد بگیرید ، آنگاه خود هستید’به زودی آن را آسان و لذت بخش خواهید یافت!

اگر یک فروشگاه آنلاین دارید ، Weebly نیز یک انتخاب خوب است. تمرکز تجارت الکترونیک قوی را می توان در آخرین به روزرسانی های برنامه موبایل خود مشاهده کرد. به شما امکان می دهد تا شغل خود را در حال حرکت مدیریت کنید ، از چاپ لیبل های حمل و نقل مستقیم از برنامه تا ایجاد کوپن های شخصی و مارک شده از تلفن خود.

اگرچه Weebly بهترین جایگزین Wix همه جانبه ما است, WordPress.org سزاوار ذکر است این یکی از محبوب ترین سیستم عامل های اطراف است – بیش از 30٪ اینترنت از وردپرس استفاده می کنند! برای استفاده از وردپرس باید نحوه کدگذاری را بدانید ، همچنین برای ارائه دهنده هاست خود نیز پیدا کرده و هزینه آن را می پردازید.

اگر فکر هر یک از این عاقبتهاست’آیا در چکمه های خود لرزیدید ، سپس WordPress.org یک انتخاب عالی است. ما آن را اینجا توصیه می کنیم زیرا در مقایسه با سازندگان وب سایت آنلاین ، کنترل خلاقیت و آزادی بسیار بیشتری دارد ، به این معنی که تقریباً هر چیزی ممکن است!

شما کنترل کاملی در نحوه طراحی و مدیریت وب سایت خود دارید ، و جنبه کدگذاری به این معنی است که می توانید با هر ویژگی و کارکردهای دلخواه خود سایتهای پیچیده ایجاد کنید. این بدان معناست که دوستانه مبتدی نیست ، اما باعث می شود آن را به یک بستر بسیار قدرتمند و محبوب برای ایجاد وب سایت تبدیل کنید.

بهترین گزینه های Wix: نتیجه گیری

Wix یک سازنده وب سایت محبوب است و به درستی! در حقیقت’بسیار محبوب است ، گاهی اوقات می تواند مانند آن احساس شود’تنها گزینه در آنجا است. اما چندین انتخاب عالی دیگر وجود دارد ، خواه یک فروشگاه آنلاین یا یک وبلاگ بخواهید ، یک مبتدی یا یک برنامه نویسی برای برنامه نویسی باشید.

بهترین انتخاب همه جانبه ما به عنوان یک گزینه جایگزین Wix است Weebly, بخاطر طیف وسیعی از ویژگی ها ، عملکردهای تجارت الکترونیکی و راهنماهای سئو ، که آن را نیز به بهترین گزینه برای وب سایت های تجاری تبدیل می کند. اگر شما’دوباره یک رمزگذار مطمئن باشید, WordPress.org یک گزینه بسیار انعطاف پذیر با خلاق ترین کنترل موجود است.

9 بهترین گزینه برای Wix: recap

 1. Weebly – بهترین کار برای تجارت.
 2. GoDaddy– بهترین راه برای یک سایت تجاری سریع و آسان.
 3. SITE123– بهترین راه برای یک سایت سریع و آسان.
 4. WordPress.org– بهترین برای آزادی خلاقانه و وبلاگ نویسی.
 5. WordPress.com– بهترین برای وبلاگ نویسی.
 6. فضای مربع– بهترین برای طراحی.
 7. به طرز چشمگیر– بهترین ارزش برای پول.
 8. خریدن– بهترین برای تجارت الکترونیکی.
 9. BigCommerce– بهترین فروشگاه های بزرگ آنلاین.

بنابراین ، واقعاً چیزی برای همه وجود دارد. این که آیا شما Shopify یا Weebly ، WordPress یا Squarespace را قهرمان کنید ، می توانید سازنده وب سایت بی نظیر خود را پیدا کنید بدون اینکه وارد Wix شود’مبارزات تبلیغاتی. تلویزیون را خاموش کنید ، آن تبلیغات را نادیده بگیرید و از ساخت وب سایت بسیار شخصی خود بر روی سکوی جدید خود لذت ببرید!

درباره لوسی کارنی

لوسی کارنی

شما’دوباره تنها نیستید! ساختن یک وب سایت می تواند ترسناک باشد ، به خصوص اگر خودتان باشید’مثل من بدون تجربه برنامه نویسی قبلی من با کمک متخصصان خودم’در اینجا به عنوان یک صدای دوستانه به شما کمک می کند تا شما را به دنیای هیجان انگیز ساختمان وب سایت هدایت کند. اگر من می توانم آن را انجام دهم ، بنابراین شما می توانید!

مشاهده همه پست های Lucy Carney

پست های مرتبط

 • بررسی قیمت Wix
 • صفحه تست لحن CPC
 • Wix Promo Code 2020
 • Wix vs Squarespace Wix vs Squarespace 2020 | 9 تفاوت شما باید بدانید
 • آرم بررسی وب سایت smugmug Smugmug Review 2020 – 10 سؤالی که باید بپرسید

پیام بگذارید

پاسخ را لغو کنید آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلدهای لازم علامت گذاری شده است * نظر * نام: * آدرس ایمیل: *

مسابقه سازنده وب سایت

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me