BigCommerce Vs Magento: مسابقه نزدیک تجارت الکترونیکی؟

بهترین آرم سازنده وب سایتBigCommerce vs Magento یک مسابقه بین دو گلادیاتور تجارت الکترونیک است. تصمیم گیری در مورد اینکه کدام یک از بسترهای قدرتمند تر است مشکل است ، اما ما’ما تحقیقات خود را انجام داده ایم و این دو را در همه زمینه های مهم فروش آنلاین مقایسه کرده ایم.


بگذارید قبل از اینكه این دو سكو به داخل كولوسئوم قدم بزنند و شمشیرهای خود را بریزند ، بگذارید’برخی از شماره های کاربر را برجسته می کنید تا دریابید که کدام یک از افراد هستند’قهرمان.

BigCommerce تقریباً به 100000 نفر کمک کرده است فروش آنلاین خود را آغاز کنند, ارائه ویژگی های داخلی هر پلتفرم تجارت الکترونیکی.

این شرکت همچنین دارای برخی از مشتریان بزرگ ، از جمله تویوتا ، کداک و بن است & جری’s همانطور که می بینید, آی تی’برای مشاغل بزرگ که به دنبال رشد سریع هستند.

Magento در حال حاضر قدرت 250،000 فروشگاه آنلاین را دارد, بنابراین آن’به وضوح یک انتخاب محبوب است. با این حال ،’یک سیستم عامل منبع باز است ، به این معنی که هر کس می تواند به صورت رایگان از آن استفاده کند ، اما فقط اگر دانش كدنويسي كافي داشته باشيد. همانطور که می توانید تصور کنید ، آن را’برای همه نیست.

در این مقاله نقاط قوت و ضعف هر پلتفرم کشف می شود و همه چیز را از سهولت استفاده تا قابلیت های بازاریابی پوشش می دهد.

ما در مورد هر سازنده تحقیقات دقیقی انجام دادیم و از افرادی مانند شما خواستیم که آنها را نیز امتحان کنید. به این ترتیب ، شما’من می دانم که جنگجو تجارت الکترونیک به شرط آخرین سکه طلا خود را بر روی.

بگذارید نبرد شروع شود…

Heads up – پیشنهاد BigCommerce!

ما فقط می خواهیم به شما اطلاع دهیم که BigCommerce در حال حاضر ارائه می دهد سه ماه رایگان وقتی وارد یک طرح جدید می شوید به وب سایت BigCommerce بروید تا آن را بررسی کنید!

Contents

BigCommerce vs Magento: جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت و منفی BigCommerce:

BigCommerce ProsBigCommerce منفی
 • فروش در چند کانال
 • عملکردهای عالی SEO
 • بیشتر ویژگی های داخلی هر سیستم عامل
 • ویرایش پیچیده است
 • برنامه موبایل وجود ندارد
 • از اصطلاحات پیچیده استفاده می کند

جوانب مثبت و منفی:

Magento ProsMagento Cons
 • اجرای رایگان
 • جامعه پشتیبانی عظیم
 • در طراحی بسیار انعطاف پذیر است
 • نیاز به دانش برنامه نویسی دارد
 • زمان بر
 • هزینه میزبانی و برنامه ها را بپردازید

چی’تفاوت بین BigCommerce و Magento است?

BigCommerce یک بستر تجارت الکترونیک است و به عنوان یک بسته همه در یک عرضه می شود. شما یک ماهانه هزینه پرداخت می کنید و سپس با استفاده از BigCommerce می توانید سایت خود را بسازید ‘موضوع’, که مانند یک الگوی قابل تنظیم عمل می کند. آی تی’ارزانترین پلتفرم در نوع خود نیست ، اما آن است’طراحی شده است برای کمک به شما در مقیاس نام تجاری خود ، با برنامه ریزی برای حمایت از شما به صدها هزار نفر درآمد. شما نمی’برای ساخت سایت با BigCommerce به مهارت های فنی دیگری احتیاج دارید.

Magento یک نرم افزار تجارت الکترونیک منبع باز است ، و آن است’رایگان. این گفت ، هزینه های شما وجود دارد’باید به طور جداگانه ترتیب دهید – مانند میزبانی ، اقدامات امنیتی و برنامه های SEO. آی تی’همچنین یک سکوی قدرتمند است و انعطاف پذیری کاملی را ارائه می دهد – مضراب شما هستید’برای شخصی سازی سایت خود فراتر از موضوع خود باید بدانید که چگونه کد سازی کنید ، بنابراین یک فرد عادی برای استفاده از آن به تمام پتانسیل خود تلاش خواهد کرد.

اگر باید از BigCommerce استفاده کنید….

 • شما با استفاده از تمام ابزارهایی که در حال حاضر در اختیار دارید ، راه اندازی آسان را ارزشیابی می کنید
 • شما’خوشحالم که کمی هزینه بیشتری را برای سهولت یک بسته بندی همه در یک و یک تیم کمک و پشتیبانی اختصاصی پرداخت می کنید

شما باید از Magento If استفاده کنید…

 • شما در زمینه کد نویسی یا ساخت وب سایت ها تجربه ای دارید
 • شما’خوشحالم که وقتی به وب سایت شما می رسد یک پروژه بزرگتر را انتخاب می کنید

راحتی در استفاده

چیزهای زیادی وجود دارد که هنگام اداره یک تجارت باید در نظر بگیرید. شما می خواهید برای تمرکز بر روی مشتریان ، محصولات و مارک تجاری خود صرف کنید – نه در ساخت ، شخصی سازی و ویرایش یک وب سایت. بنابراین استفاده از BigCommerce و Magento بسیار ساده است?

در ما ‘راحتی در استفاده’ آزمایش کردن, BigCommerce تقریباً خوب عمل کرد. اما بیشتر مردم برای طراحی فروشگاه خود این کار را خیلی سخت و دشوار دانستند.

رابط ویرایش بین دو بخش تقسیم می شود: نمای فروشگاه (آنچه مشتریان شما می بینند) و موجودی (باطن). همچنین از اصطلاحات پیچیده ای مانند سطح SKU و پرونده های CSV استفاده می کند ، بنابراین’مطمئناً برای کاربران با تکنولوژی بیشتر.

با این وجود ، مانند تایپ ، میانبرهای صفحه کلید را ارائه می دهد ‘AP’ برای شروع اضافه کردن محصولات. همچنین اخیراً معرفی شده است ‘طراحی فروشگاه’, که به شما امکان می دهد اثرات ویرایش های خود را در هنگام ردیابی پیگیری کنید.

یکی از کاربران آزمایش شده ما درباره BigCommerce گفت:

این مشکل بود ، اما سیستم عامل بسیار قدرتمندتر بود ، بنابراین چالش ها محتمل تر هستند.

ویرایشگر فروشگاه بزرگ تجارتویرایش در BigCommerce بین فروشگاه و باطن تقسیم شده است ، که می تواند گیج کننده باشد

Magento مشابه BigCommerce است ، به این دلیل که در هر صفحه از اصطلاحات پیچیده استفاده می کند. با این حال ، استفاده از کلی دشوارتر است ، زیرا شما همچنین باید کد خاصی را بدانید. با استفاده از BigCommerce ، همه کارها با چند کلیک و بدون هیچ کدگذاری قابل انجام است.

این یعنی شما’بیشتر احتمال دارد که برای Magento دچار مشکل شوید ، فقط به این دلیل که کارهای بیشتری باید انجام دهید وجود دارد. چی’بیشتر ، اگر خودتان را دچار دردسر کنید ، آنجا’هیچ پشتیبانی تلفنی 24/7 نداریم تا شما را خاموش کنیم (اما ما’بعداً وارد این کار میشوم).

BigCommerce vs Magento – سهولت استفاده: حکم

استفاده از BigCommerce نسبت به Magento ساده تر است, در درجه اول به این دلیل که این کار را نمی کند’نیاز به یکپارچه سازی میزبان دارید. همچنین ، بر خلاف Magento ، شما نمی دانید’برای سفارشی کردن وب سایت خود ، باید هر کد را بدانید – تمام ابزارهای مورد نیاز شما در داشبورد قابل یافتن هستند.

انعطاف پذیری طراحی

BigCommerce دارای هفت موضوع رایگان برای انتخاب است 50+ گزینه پرداخت شده که هرکدام 145 دلار و 235 دلار قیمت دارند. قالب ها نیز دارای قابلیت انعطاف پذیر و دارای قابلیت تحرک موبایل هستند ، همچنین دارای ویژگی های خاص در صنعت و امکان جابجایی مضامین در هر نقطه ای هستند.

تازه معرفی شده ‘طراحی فروشگاه’ به شما امکان می دهد فروشگاه خود را درست جلوی خود شخصی سازی کنید. به سادگی بر روی یک منطقه کلیک کنید ، و به روز کنید. آی تی’فوق العاده ساده است.

تم های بزرگ تجارت

Magento فقط فراهم می کند در کل 12 موضوع – هم رایگان و هم هزینه پرداختی – و تنها 10 مورد از آنها پاسخگوی موبایل هستند. می توانید موضوع خود را از ابتدا ایجاد کنید ، اما این کار نیاز به رمزگذاری جدی دارد – یا چند صد دلار برای پرداخت یک متخصص!

با این حال ، اگر شما’یک رمزگذار با اعتماد به نفس دوباره ، موضوع Magento شما واقعاً همان چیزی است که آنرا درست می کنید. آی تی’از نظر طراحی بسیار انعطاف پذیر تر است ، اما البته ساخت آن بسیار طولانی تر از BigCommerce طول خواهد کشید.

مگنتوMagento در هنگام سفارشی کردن مضامین خود آزادی کاملی را ارائه می دهد – اگر می دانید چگونه کد گذاری کنید

BigCommerce vs Magento – طراحی: حکم

Magento انعطاف پذیری طراحی بسیار بیشتری نسبت به BigCommerce ارائه می دهد, فقط به این دلیل’یک سکوی پیچیده تر است. به عبارت دیگر ، Magento به شما امکان می دهد تا تم های خود را به هر شکلی که می خواهید سفارشی کنید – تا زمانی که تجربه کد نویسی کافی برای کشیدن آن را داشته باشید.

زمان ساخت

مدت زمان ساخت یک فروشگاه با سهولت استفاده می رود. اگر این’آسانتر است که بتوانید راه خود را در اطراف سیستم عامل انجام دهید ، سریعتر باید آنلاین شوید ، درست است؟ با BigCommerce vs Magento ، قطعاً چنین است.

با BigCommerce ، همه آنچه شما برای ساختن یک فروشگاه نیاز دارید در یک مکان است. این بدان معناست که شما می توانید تنها در چند ساعت یک وب سایت تجارت الکترونیکی بسازید. آی تی به دانش فنی کمی احتیاج دارد زیرا آنجاست’کدگذاری لازم نیست.

تجارت بزرگ ساخته شده در ویژگی هایساخت یک فروشگاه BigCommerce به لطف ویژگی های داخلی آن می تواند به سرعت انجام شود

ایجاد فروشگاه Magento می تواند خیلی بیشتر طول بکشد. نه تنها نیاز به ایجاد فروشگاه دارید بلکه شما نیز هستید’باید آن را به یک میزبان نیز متصل کنید.

به طور کلی ، آن را’از نظر فنی بیشتر خواستار کدگذاری و شخصی سازی کامل هستند – ایده آل برای کمال طلبان باهوش فناوری است ، اما نه برای کاربران محدود با زمان و بدون تجربه برنامه نویسی.

BigCommerce vs Magento – زمان ساخت: حکم

آی تی’ساخت سریعتر سایت با BigCommerce نسبت به Magento سریعتر است. Magento با توجه به این واقعیت که شما نیاز به ایجاد فروشگاه خود و مراقبت از میزبانی دارید بسیار وقت گیر است ، در حالی که BigCommerce در اصل آماده است تا بعد از چند ویرایش بروید. Magento کنترل کامل شما را به شما می دهد که زمان بیشتری می برد.

ابزار و ویژگی های تجارت الکترونیکی

اینجا جایی است که BigCommerce واقعاً پیشرفت می کند. این دارای ویژگی های داخلی هر پلتفرم تجارت الکترونیکی و آن است’تنها سازنده ای است که ما آزمایش کردیم که به شما امکان می دهد کالاهای فیزیکی ، دیجیتال و سرویس محور بفروشید.

همچنین می توانید دسترسی داشته باشید بیش از 600 برنامه. این کمتر از سایر سیستم عامل های دیگر است ، اما فقط به این دلیل است که BigCommerce دارای قدرت زیادی در حال حاضر داخلی است.

محصولات بزرگ اضافه کنید

از نظر BigCommerce’ویژگی های فروش ، برخی از بهترین ها عبارتند از:

 • بازیابی سبد خرید رها شده است – BigCommerce با ایمیل های ریکاوری خود 12 تا 15 درصد از مشتری ها برنده می شود ، که ارسال می شوند وقتی مشتریان اقلام را در صندوق خود می گذارند بدون چک کردن
 • ابزار تحلیلی و گزارشگری – سایت خود را مدیریت کنید’عملکرد ، نگاهی به کمپین ها ، جلسات و فروش کلی
 • گواهی SSL – هرگونه پرداخت با رمزگذاری کاربر ایمن است’داده ها

Magento همچنین به طیف گسترده ای از ویژگی ها افتخار می کند. شما می توانید کالاهای فیزیکی و دیجیتالی را به یک سفارش بفرستید و به چندین مکان بفرستید و از بیش از 3،000 پسوند رایگان و پولی دریافت کنید.

برنامه های حمل و نقل مگنتوMagento به 1000 دسترسی دارد’برنامه ها ، از جمله برنامه های بازاریابی و حمل و نقل ، آزادی بیشتری به شما می دهد

برخی از بهترین کارهایی که می توانید با Magento انجام دهید’برنامه ها و برنامه های افزودنی شامل موارد زیر است:

 • کدهای کوپن سفارشی را اضافه کنید – شخصی سازی تخفیف ، مشتریان را به تکرار خرید ترغیب می کند
 • درج آگهی های تبلیغاتی – افزودن پیوندهای هدفمند به بنر وب سایت شما باعث افزایش تبدیل ها می شود
 • ادغام ویژگی های قبل از سفارش – قبل از انتشار محصول بطور خودکار ایمیل ارسال کنید

Bigcommerce vs Magento – ویژگی های فروش: حکم

BigCommerce از ویژگی های فروش بهتری نسبت به Magento برخوردار است. این کشور دارای بیشترین ویژگی های داخلی هر سیستم عامل است که بیشترین قدرت فروش را به شما می دهد. به همین دلیل است’بهترین کار برای مشاغل بزرگ است. در حالی که Magento به شما امکان می دهد فروشگاه خود را با 3،000+ پسوند سفارشی کنید ، اینها همه برنامه های شخص ثالث هستند.

گزینه های پرداخت و هزینه

BigCommerce بیش از پشتیبانی می کند 40 گزینه پرداخت, از جمله نامهای بزرگی مانند ApplePay ، Stripe و Square. همچنین در کلیه برنامه های قیمت و نرخ پیش از مذاکره با PayPal هیچ هزینه معامله ای ایجاد نمی شود ، و حتی در هزینه های بیشتری نیز صرفه جویی می شود.

نه تنها آن ، بلکه’سریع و آسان برای ادغام هر دروازه پرداخت ، بنابراین شما’سریع می گیرم.

گزینه های پرداخت بزرگ تجارتاتصال دروازه پرداخت با چند کلیک در BigCommerce قابل انجام است

Magento کسب درآمد را سخت تر می کند. چطور؟ بر خلاف BigCommerce ، شما نیاز به ادغام برنامه ها برای پردازنده های پرداخت دارید.

بعد از انجام این کار ، شما’به ورودی های اصلی مانند PayPal ، AmazonPay و Stripe دسترسی خواهید داشت. آی تی’شایان ذکر است 148 برنامه پرداخت برای انتخاب وجود دارد که زمان ادغام آنها حتی بیشتر طول خواهد کشید.

با این حال ، این دروازه های دیگری را فراهم می کند که از سایر کشورها و زبانها پشتیبانی می کند – ایده آل برای مشاغل با جاه طلبی های بین المللی.

پردازنده های پرداخت مبلMagento به شما امکان می دهد تا از صدها پردازنده پرداخت را انتخاب کنید ، اما شما’باید برنامه های شخص ثالث اضافه کنید

BigCommerce vs Magento – گزینه های پرداخت: حکم

از نظر گزینه های پرداخت, BigCommerce باعث می شود پرداخت سریعتر و آسان تر شود, بدون احتساب هزینه های معامله در هر برنامه قیمت. افزودن دروازه پرداخت فقط با چند کلیک از داشبورد قابل انجام است ، در حالی که اضافه کردن پردازنده های پرداخت در Magento نیاز به انتخاب و یکپارچه سازی برنامه ها دارد.

ابزار و ویژگی های بازاریابی

سئو

بهینه سازی موتور جستجو مهم است زیرا فروشگاه شما را در Google پیدا می کند. اگر مشتریان می توانند’سایت خود را ببینید ، شما برنده شدید’هر درآمد کسب کنید – و رقبای شما سود خواهند برد.

توابع جستجوگرهاBigCommerce هر آنچه را برای سایت خود لازم دارید برای رتبه بالاتر در موتورهای جستجو است

BigCommerce در تست سئو ما امتیازات کاملی کسب کرد و همه چیزهایی را که برای یک فروشگاه دوستانه Google احتیاج دارید ارائه می دهد. اما Magento نیز عملکردهای بسیار خوبی دارد. در هر دو سیستم عامل ، می توانید:

 • عنوان صفحه و توضیحات متا را ویرایش کنید – این به Google می گوید فروشگاه شما در مورد چیست و به طبقه بندی وب سایت شما کمک می کند
 • متن alt را به تصاویر اضافه کنید – به Google و در نهایت مشتریان کمک می کند تا تصاویر شما را راحت تر پیدا کنند
 • URL ها را سفارشی کنید – ایجاد URL های موضعی و کلمات کلیدی غنی به جلب توجه به وب سایت شما کمک می کند

جایی که Magento کوتاه می آید با هزینه برنامه ها است. اگر می خواهید سایت خود را حتی از نظر SEO دوستانه تر کنید’برای ادغام شخص ثالث ، که همه با BigCommerce ساخته شده اند ، باید هزینه بپردازید.

پسوندهای سرخدارMagento برای برخی از کارکردهای SEO به افزونه های بیشتری احتیاج دارد ، که این هزینه را هم می افزاید

ادغام چند کانال

BigCommerce در این بخش بزرگ است. این ارائه می دهد فروش داخلی در فیس بوک ، پینترست ، اینستاگرام ، eBay ، آمازون ، و بیشتر. این واقعاً فرصتهای شما را باز می کند و شما می توانید با فروش ابزارهای گزارش داده آن فروش را مدیریت کنید.

فروش بزرگ تجارت در ebayبا استفاده از BigCommerce ، می توانید بصورت خودکار در چندین کانال از جمله eBay بفروشید

همانطور که احتمالاً حدس زده اید ، Magento برای ادغام چند کانال به بازار عظیم خود متکی است. برای فروش از طریق کانالهای مختلف ، شما’برخی از برنامه های افزودنی را باید اضافه کنید. می توانید همه مارک های اصلی از جمله Amazon ، eBay ، Etsy ، Facebook و موارد دیگر را اضافه کنید.

BigCommerce vs Magento – ابزار بازاریابی: حکم

BigCommerce از ابزارهای بازاریابی بهتری برخوردار است, به ثمر رساندن علامت های کامل در سئو و پیوند خودکار فروشگاه شما به کانال های بی شماری مانند Facebook ، Amazon و eBay. در عوض ، Magento برای ادغام چند کانال و برای عملکردهای مهم SEO مانند پشتیبانی از کلمات کلیدی نیاز به پسوند شخص ثالث دارد.

کمک و پشتیبانی کنید

در تمام برنامه های قیمت ، BigCommerce 24/7 تلفن و پشتیبانی چت زنده فراهم می کند. این بدان معناست که شما می توانید هر ساعت ساعت یک اصلاح سریع دریافت کنید.

کمک و پشتیبانی شرکت بزرگ تجارتBigCommerce برای کمک به 24/7 از طریق تلفن یا چت زنده وجود دارد

آنجا’بیشتر – اگر شما برای برنامه قیمت Enterprise تصمیم می گیرید ، شما’پشتیبانی اولویتی خواهید داشت. این بدان معناست که تماسهای تلفنی شما به بالای لیست رفته و یک مشاور راهنمایی اختصاصی دریافت می کنید.

مگنتو’بهترین پشتیبانی پشتیبانی فروم آن است. شما می توانید پاسخ همه چیز مورد نیاز کاربران دیگر Magento را پیدا کنید ، و برخی از آموزش های واقعا مفید نیز وجود دارد. با این حال ، این کار نمی کند’t پشتیبانی 24/7 را ارائه دهید ، بنابراین شما’اساساً کاملاً به سوالات متکی هستند – که ممکن است برای پاسخ به سوال شما کافی نباشد.

انجمن راهنمافروم راهنمایی Magento دارای آگاهی است ، اما برای پشتیبانی از پشتیبانی شخصی بیشتر پشتیبانی تلفنی وجود ندارد

BigCommerce vs Magento – راهنما و پشتیبانی: حکم

بین BigCommerce و Magento, BigCommerce کمک و پشتیبانی به مراتب بهتری ارائه می دهد. این سرویس 24/7 تلفنی و پشتیبانی چت زنده و همچنین کمک ایمیل را در اختیار شما قرار می دهد. از طرف دیگر ، Magento کاملاً به فیلم ها و فیلم های آموزشی تولید شده توسط کاربر متکی است ، که احتمالاً اینگونه نیست’به اندازه کافی برای بیشتر مسائل.

قیمت گذاری

BigCommerce سه برنامه اصلی قیمت دارد:

 • استاندارد – 29.95 دلار در هر ماه
 • به علاوه – 79.95 دلار در هر ماه
 • حرفه ای – 249.95 دلار در هر ماه

برنامه استاندارد کاملاً مناسب برای مشاغل کوچکتر است که در هر سال 50 کیلو دلار فروخته می شوند. این محصول با فروش محصولات نامحدود ، تولیدکننده کوپن ، پشتیبانی 24/7 و موارد دیگر همراه است.

طرح پلاس شامل ویژگی های بازیابی سبد خرید رها شده است ، و می تواند کارت های اعتباری را ذخیره کند. Pro همراه با بررسی های مشتری اضافه شده و فیلتر جستجوی محصول ، و آن را برای کسب و کارهای بزرگتر که تا 400 کیلو دلار در سال فروش دارند مناسب ترین است.

BigCommerce همچنین یک برنامه Enterprise را ارائه می دهد که برای شرکت های بسیار بزرگتر است و پیشرفته ترین ابزار را ارائه می دهد. قیمت به نقل قول شما و شما بستگی دارد’برای به دست آوردن یکی از آنها باید مستقیماً با BigCommerce تماس بگیرید.

هنوز قانع نشده؟ نگران نباشید – می توانید BigCommerce را با یک آزمایش رایگان 15 روزه آزمایش کنید ، بنابراین می توانید قبل از خرید امتحان کنید.

برنامه های قیمت بزرگ تجارتBigCommerce دارای سه برنامه قیمت اصلی ، به علاوه وابسته به قیمت گذاری است ‘شرکت، پروژه’ طرح

وقتی صحبت از قیمت گذاری می شود ، Magento یک کیف مخلوط است. در حالی که این پلتفرم در اصل رایگان است ، شما’برای اتصال به هاست ، خریدن مضامین ، ادغام برنامه ها ، باید هزینه پرداخت کنید – لیست ادامه می یابد.

بنابراین بسته به اندازه فروشگاه ماژنتو ، قیمت ها می توانند به طور گسترده تغییر کنند. این می تواند هر چیزی از 4 تا 1 دلار در هر ماه باشد!

BigCommerce vs Magento – قیمت گذاری: حکم

BigCommerce و Magento هر دو رویکرد قیمتها بسیار متفاوت دارند ، بنابراین’سخت است برای گفتن که بهتر است ، یا گران تمام خواهد شد. BigCommerce برنامه های قیمتی کاملاً مشخص را با بسیاری از ویژگی های داخلی ارائه می کند ، بنابراین’ارزش خوبی برای پول. با این حال ، Magento اجازه سفارشی سازی بی حد و مرز را می دهد ، بنابراین بالقوه می تواند فقط چند دلار در ماه (یا بیشتر از یک بزرگ) هزینه کند.’به شما بستگی دارد!)

BigCommerce vs Magento: نتیجه گیری

پس از جستجوی تمام مناطق مهم برای فروش آنلاین ، آن را مشاهده کنید’اکنون مشخص است که کدام پلتفرم انتخاب همه جانبه بهتر است.

در حالی که BigCommerce نیست’ساده ترین نرم افزار در جهان برای استفاده ،’ساده تر از Magento است. این کار نمی کند’t نیاز به دانش برنامه نویسی دارید و همه ابزارها در یک مکان قرار دارند.

Magento با سفارشی سازی بی حد و حصر خود ، انعطاف پذیری طراحی را به شما می دهد. با این حال ، با توجه به این واقعیت که شما نیاز به رمزگذاری همه چیز و اتصال به یک میزبان خود دارید ، به دانش فنی بسیار بیشتری نسبت به BigCommerce احتیاج دارد.

اجازه دهید’سریعاً هر دور را جمع می کنیم تا ببینیم چگونه به اینجا رسیدیم…

دستهBigCommerceMagentoWinnerراحتی در استفادهطرحساختن زمانویژگی های تجارت الکترونیکیگزینه ها و هزینه های پرداختابزار بازاریابیراهنما و پشتیبانیقیمت گذاری
پس از مدتی ساده ، اما در ابتدا با اصطلاحات آن کمی گیج کننده است.بدون دانش برنامه نویسی بسیار دشوار است و نیاز به ادغام میزبان دارد.BigCommerce
7 تم رایگان و 50+ پولی را ارائه می دهد که به راحتی قابل تنظیم هستند.شخصی سازی نامحدود با کد نویسی به شما آزادی خلاقیت کامل می دهد.مگنتو
تمام ابزارهای ساختمانی شما در یک مکان قرار دارند ، بنابراین می توانید به سرعت آنلاین شوید.بسیاری از آزادی بدان معنی است که زمان بیشتری برای ساخت فروشگاه شما صرف می شود.BigCommerce
داخلی ترین ویژگی های هر پلتفرم تجارت الکترونیکی.ویژگی های داخلی محدودکننده ، اما دسترسی به 3،000+ برنامه را امکان پذیر می کند.BigCommerce
پشتیبانی از بیش از 40 پردازنده پرداخت ، بدون هزینه تراکنش.شما باید از بین 148 برنامه دروازه پرداخت ، زمان و هزینه خود را انتخاب کنید. BigCommerce
به شما امکان می دهد توضیحات متا ، URL ها و موارد دیگر را شخصی سازی کنید. همچنین می توانید از طریق کانال های مختلف بفروشید.برخی عملکردهای داخلی داخلی SEO را ارائه می دهد ، اما برای فروش چند کانال نیاز به برنامه دارد.BigCommerce
پشتیبانی 24/7 تلفنی و چت زنده و همچنین راهنما از طریق ایمیل و یک انجمن. به یک انجمن تولید شده توسط کاربر متکی است ، بدون پشتیبانی 24/7.BigCommerce
سه طرح اصلی قیمت گذاری ، از 29.95 دلار تا 249.95 دلار در هر ماه هزینه. شروع کار رایگان است ، اما هزینه ها با میزبانی ، مضامین ، برنامه ها و غیره ممکن است اضافه شود.کراوات

BigCommerce برای کسانی که نیاز به کسب و کار بزرگ و سریع در حال رشد دارند و به سرعت آنلاین راه اندازی می شوند بهترین گزینه است ، در حالی که Magento برای صاحبان مشاغل باهوش فنی است که نمی خواهند’فکر می کنید وقت خود را صرف سفارشی کردن فروشگاه خود با کد کنید.

BigCommerce نسبتاً ساده است و تمام ابزارهای مورد نیاز برای ساختن یک امپراتوری تجارت الکترونیک را در اختیار شما قرار می دهد. در حالی که ساخت وب سایت تجارت الکترونیکی با Magento طولانی تر طول می کشد ، این پلتفرم آزادی خلاقانه کاملی را ارائه می دهد ، که ممکن است برای کمال گرایان جذاب باشد.

به طور کلی, ما’دوباره انگشت شست – و شمشیر چوبی تشریفاتی – را به BigCommerce بازگردانید.

هنگامی که نوبت به ساخت فروشگاه آنلاین شما می رسد ، آن را’بسته کامل است. هر آنچه برای شکوفایی فروشگاه شما نیاز دارید درست در داشبورد وجود دارد ، بنابراین با BigCommerce ، واقعاً می توانید رویای بزرگ داشته باشید.

BigCommerce vs Magento: سؤالات متداول

آیا برای تجارت جدیدم باید از BigCommerce یا Magento استفاده کنم?

همه اینها با کیبورد به دانش فنی و مهارت شما می رسد. BigCommerce یک فروشگاه یک فروشگاه است – هر آنچه را که برای ساختن یک فروشگاه موفق در یک مکان لازم دارید ، در اختیار شما قرار می دهد’سریع و آسان است Magento به برنامه نویسی زیادی و همچنین ادغام با هاست نیاز دارد.

آیا Magento ارزان تر از BigCommerce است?

در سطح پایه – بله. Magento در ابتدا رایگان برای استفاده است ، اما شما’شما باید برنامه های میزبانی و شخص ثالث را خریداری کنید ، که واقعا می توانند هزینه های آن را کاهش دهند. BigCommerce سه طرح قیمت دارد از 29.95 دلار تا 249.95 دلار ، بنابراین بستگی به این دارد که شما چقدر بزرگ هستید..

که بهترین بستر برای ساخت فروشگاه اینترنتی است?

تحقیقات مستقل ما نشان داد که Shopify بهترین پلتفرم تجارت الکترونیک است. امروز Shopify کاملاً جامع ترین پلتفرم تجارت الکترونیکی در بازار است که امتیاز 4.7 از 5 را به خود اختصاص داده است. از مقایسه کنار هم بهترین بهترین سیستم عامل های تجارت الکترونیکی برای اطلاع از اینکه کدام سیستم عامل ها روی پاشنه هایشان داغ هستند ، در کنار هم ببینید..

بهترین ارائه دهندگان میزبانی چه کسانی هستند?

اگر تصمیم دارید با Magento بروید ، شما’شما باید یک ارائه دهنده میزبانی ترتیب دهید. و بهترین ارائه دهنده هاستینگ چیست ، می شنویم که می پرسید؟ تحقیقات مستقل ما نشان داد که Hostgator بهترین ارائه دهنده در کل است ، اما این بسته به نوع میزبانی شما متفاوت است’دوباره بعد از برای اطلاعات بیشتر ، بررسی ما در مورد ارائه دهندگان میزبان برتر را بررسی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map