BigCommerce vs Shopify | 7 چیزهایی که باید در نظر بگیرید


در اینجا 7 موردی را که باید هنگام تصمیم گیری بین Shopify vs BigCommerce در نظر بگیرید:

خریدن

BigCommerce

از Shopify به BigCommerce دیدن کنید انتخاب برتر بالا
انتخاب Shopify انتخاب برتر Shopify خرید آرم


خریدن

امتیاز کلی

9.4 از 10

BigCommerce

امتیاز کلی

8.4 از 10

خلاصه

خرید:

Shopify بهترین سازنده تجارت الکترونیک در بازار است. این ویژگی فروش قدرتمند فروش را با یک ویرایشگر دوستانه مبتدی برای کمک به شما در راه اندازی و رشد فروشگاه خود ترکیب می کند. Shopify به شما 150+ مضمون – بیشتر از BigCommerce – که توسط طراحان مستقل ایجاد شده اند ، اطمینان می دهد که نمای آنلاین فروشگاه شما مدرن و حرفه ای به نظر می رسد. در صورت نیاز به کمک ، Shopify از پشتیبانی 24/7 (مانند BigCommerce) از طریق چندین کانال از جمله چت زنده و تلفن برخوردار است..

BigCommerce:

BigCommerce مقیاس پذیرترین سازنده تجارت الکترونیک است و این امر را برای فروشگاه های بزرگ و سریع در حال رشد کامل می کند. دارای ویژگی های داخلی بیشتری نسبت به Shopify است ، یعنی شما نمی خواهید’برای افزودن کارکردهای مهم به سایت خود ، باید به خرید یک تن برنامه اعتماد کنید. این نرم افزار همچنین دارای ابزارهای چشمگیر SEO است و از فروش گسترده چند کاناله پشتیبانی می کند. استفاده از BigCommerce نسبت به Shopify بسیار آسان تر است ، اما از برخی اصطلاحات کاملاً پیچیده استفاده می کند ، و آن را برای افراد تازه کار با تجربه کمی فناوری مناسب تر می کند..

بیشتر بخوانید

مضامین / طراحی

خرید:

داشتن یک فروشگاه زیبا به فروشگاه تجارت الکترونیک شما اعتبار می دهد (بله – مردم خیلی سریع قضاوت می کنند!)

تا این لحظه ، تم های Shopify احتمالاً برخی از جذاب ترین مضامین فروشگاهی هستند که امروزه در بازار وجود دارد. آنها تازه ، مدرن ، زیبا و حرفه ای هستند.

یکی از اصلی ترین دلایل جذاب بودن تم Shopify این است که زیرا آنها از طراحان مستقل استفاده می کنند تا این طرح ها را برای آنها ایجاد کنند. بنابراین ، در حالی که Shopify در ساخت ابزار و پلت فرم تجارت الکترونیک بسیار عالی است ، آنها طرح ها را به متخصصان طراحی واگذار می کنند.

این بدان معنی است که در حالی که برخی از مضامین آزاد هستند ، بسیاری از آنها وجود دارد "حق بیمه" تم ها و شما می توانید در هر موضوع آنها را از 100 دلار تا 180 دلار خریداری کنید.

به خاطر داشته باشید که این یک سرمایه گذاری یک بار در طراحی شماست (بدون پرداخت مکرر ، مگر اینکه شخصی را استخدام کنید تا حتی بیشتر از پیش نمای فروشگاه خود را نیز سفارشی کند).

در حال حاضر ، Shopify به شما 149 موضوع برتر و 24 موضوع رایگان ارائه می دهد. همه آنها پاسخگوی موبایل هستند.

BigCommerce:

مضامین BigCommerce اخیراً بهبود یافته است ، زیرا آنها از لحاظ استراتژیک بر ایجاد زمینه های جذاب تر و حرفه ای تر برای کاربران خود متمرکز شده اند..

پیش از این ، یک اشکال عمده در کیفیت طرح های آنها بود ، اما آنها شروع به جلب توجه به Shopify می کنند.

BigCommerce ، مشابه Shopify ، تم های حق بیمه و رایگان را نیز به شما ارائه می دهد. قیمت یک تم پریمیوم از 145 دلار – 235 دلار است ، که تفاوت چندانی با قیمت تم Shopify ندارد. در زمینه بزرگتر ایجاد یک تجارت ، اختلاف قیمت قابل توجه نیست.

در حال حاضر ، BigCommerce به شما 76 تم برتر (همه پاسخگو به تلفن همراه) و تنها 7 موضوع رایگان ارائه می دهد. در کل ، BigCommerce هنوز هم از نظر انتخاب طراحی Shopify را دنبال می کند. اما آنها در دوره های اخیر تلاش های زیادی را برای بهبود این امر انجام داده اند.

بیشتر بخوانید

ابزار تجارت الکترونیکی

خرید:

Shopify تمام ابزارهای اساسی را برای شما در ساخت فروشگاه تجارت الکترونیکی کاربردی در اختیار شما قرار می دهد. با این حال ، ابزارهای پیشرفته تر ، مانند لیست خواسته های مشتری ، بررسی محصولات ، توصیه های محصول و غیره ، باید از طریق فروشگاه برنامه خود (به قسمت زیر) به فروشگاه آنلاین شما اضافه شوند..

برخی از این برنامه ها رایگان هستند و برخی از آنها برنامه های پریمیوم (پرداخت شده) هستند. دلیل پرداخت هزینه برنامه ها به این دلیل است که توسط توسعه دهندگان ابزار خارجی ساخته شده اند که تنها تمرکز آنها توسعه و بهبود این ابزارها است.

آنچه Shopify انجام داده است دعوت از آنها برای ادغام ابزارهای خود در بستر Shopify است ، بنابراین می توانید بدون لمس یک خط کد از این ابزارها استفاده کنید. بنابراین پرداخت های اضافی که شما برای استفاده از این برنامه های پرداخت شده انجام می دهید ، بیشتر به توسعه دهندگان برنامه می رود.

این برنامه ها اختیاری هستند و اگر نیازی به آنها ندارید ، مجبور نیستید از آنها استفاده کنید یا هنوز فروشگاه شما برای آنها آماده نیست. اما با رشد کسب و کار شما ، داشتن این ابزارها برای رشد با مشاغل خود گزینه ای فوق العاده است.

BigCommerce:

BigCommerce احتمالاً یکی از جامع ترین مجموعه ابزارها را در بین همه سازندگان پیشرو وب سایت تجارت الکترونیک دارد.

آنها ابزار بیشتری به شما ارائه می دهند "بیرون جعبه" که در برنامه های ماهانه اصلی آنها گنجانده شده است ، بنابراین به شکلی ارزش بیشتری را از BigCommerce کسب می کنید.

اگر به ابزارهای بیشتری فراتر از مجموعه اصلی که BigCommerce به شما پیشنهاد می کند نیاز دارید ، آنها همچنین دارای یک فروشگاه App هستند که در آن می توانید ابزارهای پیشرفته ایجاد شده توسط سایر توسعه دهندگان را پیدا کنید.

دقیقاً مانند Shopify ، این گزینه عالی است ، زیرا هرگز نمی دانید پس از شروع کار بزرگتر ، به چه ابزارهای اضافی نیاز دارید. افزودن ابزارها / برنامه های بیشتر به فروشگاه آنلاین شما از نظر فنی چالش برانگیز نیست ، زیرا تمام برنامه ها ساخته شده اند تا کاملاً با پلت فرم BigCommerce یکپارچه شوند..

به طور کلی ، BigCommerce به عنوان بخشی از برنامه های اصلی ماهانه آنها ابزارهای پیشرفته تری به شما ارائه می دهد.

بیشتر بخوانید

پشتیبانی کاربر

خرید:

Shopify پشتیبانی 24/7 را در اختیار شما قرار می دهد ، بنابراین حتی اگر وسط شب سؤال یا مشکلی دارید ، همیشه می توانید به یک پشتیبانی فنی برسید.

می توانید از طریق تلفن ، ایمیل یا چت زنده به Shopify دسترسی پیدا کنید. بنابراین آنها کانالهای خوبی برای شما دارند تا بتوانند برای کمک با کسی در تماس باشند.

همچنین Shopify دارای یک انجمن بزرگ جامعه است که می توانید با سایر کاربران Shopify و همچنین با پرسنل پشتیبانی Shopify ارتباط برقرار کنید. یکی از مهمترین مزیت های شرکت در انجمن این است که شما به طور بالقوه می توانید از آنچه صاحبان مشاغل دیگر انجام می دهند ، سؤالاتی که در مورد آنها وجود دارد و شاید برخی از راه حلهای جالب درباره آنها بدست آورید ، بدست آورید..

در پایان روز ، در حالی که تیم پشتیبانی Shopify در ارائه پشتیبانی فنی از شما عالی است ، می توانید بسیاری از موضوعات تجاری را بیاموزید & راه حل های دیگر صاحبان فروشگاه های تجارت الکترونیک در انجمن.

BigCommerce:

BigCommerce همچنین از طریق کانال های مختلف از جمله تلفن ، ایمیل و چت زنده پشتیبانی 24/7 شما را ارائه می دهد.

شبیه به Shopify ، پشتیبانی 24/7 وقتی سؤال دارید یا در ساعات کار غیرقانونی مشکلی ندارید ، بسیار مفید است..

BigCommerce همچنین یک انجمن بزرگ جامعه دارد که می توانید در آن سؤال کنید و سایر صاحبان مشاغل یا تیم فنی BigCommerce می توانند به شما پاسخ دهند. بنابراین به نوعی ، شما در حال گسترش منابع راه حل خود در خارج از تیم پشتیبانی BigCommerce هستید.

همیشه خوب است که بتوانید ببینید صاحبان مشاغل دیگر چه کاری انجام می دهند و اگر زمان کافی را در انجمن سپری می کنید ، ممکن است چند نکته مفید برای بهبود شغل خود پیدا کنید.

بیشتر بخوانید

بازار – کارشناسان

خرید:

در صورت تمایل ، Shopify صدها نفر از متخصصان واجد شرایط / پیش تصویب شده برای استخدام شما دارد.

این متخصصان می توانند ضمن آزاد کردن وقت خود ، فروشگاه خود را به سطح بعدی ببرند تا بتوانید روی سایر جنبه های شغلی خود تمرکز کنید..

این متخصصان شامل طراحان ، توسعه دهندگان (برای ایجاد ابزارهای سفارشی) ، راه اندازی فروشگاه ، بازاریابان و عکاسان هستند. صدها نفر از آنها در بازار موجود است که در شهرهای مختلف جهان واقع شده است.

Shopify ابتدا آنها را با مکان های جغرافیایی نزدیک به شما لیست می کند ، بنابراین اگر می خواهید با کسی که در نزدیکی شما قرار دارد کار کنید ، متخصصانی را پیدا کنید که به شما نزدیکتر باشند..

باز هم ، استخدام Shopify Experts کاملاً اختیاری است ، اما در صورت رشد شغل خود می خواهید از مزایای آنها استفاده کنید..

BigCommerce:

BigCommerce همچنین به شما کارشناسان از پیش تصویب شده / واجد شرایطی را ارائه می دهد که می توانید استخدام کنید. می توانید طراحان ، بازاریاب ها یا آژانس ها را برای کمک به شما در ساخت فروشگاه خود استخدام کنید.

با این حال ، BigCommerce تعداد متخصصان کمتری برای استخدام نسبت به Shopify دارد ، بنابراین پیدا کردن یک متخصص مناسب برای شما کمی چالش برانگیز است ، به خصوص اگر می خواهید راهنمایی پیدا کنید که از لحاظ جغرافیایی به شما نزدیکتر باشد..

از این منظر ، در می یابیم که اکوسیستم تخصصی Shopify در مقایسه با بازار متخصصان ارائه شده توسط BigCommerce بسیار پیشرفته تر و توسعه یافته است..

اگرچه ممکن است هنگام شروع کار ، این یک نگرانی فوری نباشد ، اما احساس می کنیم فکر کردن برای شما مهم است ، زیرا دسترسی به یک اکوسیستم قدرتمند و متنوع یک مزیت مهم برای شما است ، به خصوص هنگامی که شروع به کار می کنید. برای رشد.

بیشتر بخوانید

فروشگاه برنامه

خرید:

هنگامی که کسب و کار شما شروع به رشد می کند و به مقادیر بیشتری برای مقیاس کار خود نیاز دارید ، می توانید ابزارهای پیشرفته تری را در فروشگاه App Shopify پیدا کنید تا به شما کمک کند "توسعه دادن، گسترش" عملکرد فروشگاه تجارت الکترونیک شما.

Shopify در حال حاضر بیش از 1500 برنامه را در فروشگاه برنامه خود ارائه می دهد. این برنامه ها شامل ابزارهایی هستند که به شما در بهبود فروش خود کمک می کنند & بازاریابی ، رسانه های اجتماعی ، مدیریت و یا خودکارسازی کارهای اداری مانند موارد مربوط به موجودی ، تحقق ، حمل و نقل ، پشتیبانی مشتری ، حسابداری ، گزارش دهی و غیره.

همانطور که در بالا گفته شد ، Shopify در برنامه های اصلی خود ابزارهای کمی پیشرفته تری به شما ارائه می دهد ، اما می توانید آنها را از طریق فروشگاه App Shopify تکمیل کنید. برخی از این برنامه ها رایگان هستند و برخی از آنها نیز پرداخت می شوند. بنابراین فقط توجه داشته باشید که اگر تصمیم دارید برنامه های پولی زیادی را به فروشگاه تجارت الکترونیکی خود اضافه کنید ، سرمایه گذاری ماهانه شما در فروشگاه شما می تواند افزایش یابد..

اما از طرف تلنگر ، این نیز باید بدان معنا باشد که مشاغل شما در حال رشد است که این یک نشانه عالی است.

BigCommerce:

BigCommerce همچنین به شما کمک می کند تا عملکردهای بیشتری را به فروشگاه تجارت الکترونیک خود اضافه کنید.

همانطور که گفته شد BigCommerce ابزارهای بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد "بیرون جعبه" به عنوان بخشی از برنامه های اصلی آنها ، هنگامی که با Shopify مقایسه می شوند. بنابراین بسته به اینکه به چه ابزاری برای تأمین انرژی شغل خود نیاز دارید ، ممکن است به برنامه های کمتری نیاز داشته باشید.

نکته قابل ذکر این است که BigCommerce به شما نزدیک به 250 برنامه در کل ، در مقابل 1500 پیشنهاد شده توسط Shopify را ارائه می دهد. این بدان معنا نیست که BigCommerce نسبت به Shopify پایین تر است ، همانطور که گفته شد BigCommerce به عنوان بخشی از برنامه اصلی آنها ابزارهای کمی بیشتری به شما ارائه می دهد..

اما این بدان معنی است که اکوسیستم توسعه دهندگان ابزار برای Shopify گسترده تر از BigCommerce است. مشابه بحث در مورد خبرگان فوق ، این ممکن است یک نکته قابل توجه برای شما باشد ، زیرا در طولانی مدت ، داشتن بیشتر برنامه نویسان برنامه معمولاً نشان می دهد که پلتفرم تجارت الکترونیک ممکن است قوی تر باشد و دورتر باشد..

بیشتر بخوانید

اعتبار

خرید:

در حال حاضر Shopify دارای بیش از 325،000 کاربر پرداخت شده و بیش از 24 میلیارد دلار معاملات انجام داده است. این میزان فروش به ازای هر تجار با استفاده از Shopify به 73.846 دلار می رسد.

Shopify بیش از 170 موضوع را برای شما انتخاب کرده است ، بیش از 1500 برنامه و یک انجمن متخصص بزرگتر برای استخدام شما برای بهبود فروشگاه تجارت الکترونیکی شما.

بر اساس این آمار ، آنها پیشنهاد می کنند که Shopify از اساس محبوبیت بیشتری برای استفاده کاربران برخوردار است و مبتنی بر داشتن کاربران با هزینه بیشتر و جامعه بزرگتر از متخصصان و توسعه دهندگان ابزارهای ساختمانی و ارائه خدمات به فروشگاه های کاربران است..

همچنین در اینجا می توانید ببینید که براساس Google Trends ، Shopify از نظر تعداد جستجو در موتورهای جستجو بسیار محبوب تر است..

BigCommerce:

BigCommerce دارای بیش از 95،000 کاربر پرداخت شده است (آخرین بار در اواسط سال 2015 به روز شده است و آنها دیگر داده های به روز شده مشتریان را منتشر نمی کنند) ، و تاکنون معاملات بیش از 9 میلیارد دلار پردازش کرده اند.

براساس آخرین داده های موجود از BigCommerce که شامل کاربران پرداخت شده (95،000) و فروش پردازش شده (5 میلیارد دلار) – هنگامی که BigCommerce آخرین گزارش کاربران پرداخت شده خود را اعلام کرده است) ، این میانگین به ازای هر تاجر با استفاده از BigCommerce 52.630 دلار فروش محصول است که به مراتب پایین تر است. خریدن.

BigCommerce تقریباً 70 موضوع برای انتخاب از شما ارائه می دهد ، به طور قابل توجهی کمتر از Shopify. BigCommerce همچنین برنامه های بسیار کمتری نسبت به Shopify (250 در مقابل 1.500) دارد و یک انجمن متخصص کوچکتر نیز در صورت تمایل می توانید از آن استفاده کنید..

به خاطر داشته باشید که این معیارها در سطح بسیار بالایی قرار دارند و به معنای قطعی به معنای این نیست که Shopify از همه ابعاد بهتر از BigCommerce است.

بیشتر بخوانید

قیمت گذاری

خرید:

Shopify دارای 5 برنامه قیمت گذاری: Lite (9 دلار در ماه / ماه) ، Basic Shopify (29 دلار در ماه) ، Shopify (79 دلار در ماه) ، Advanced Shopify (299 دلار در ماه) و برنامه سطح سازمانی.

در صورت ثبت نام در برنامه سالانه و در صورت ثبت نام به مدت 2 سال 20٪ تخفیف می توانید دریافت کنید.

هرچه این طرح بالاتر باشد ، ابزارهای پیشرفته تر و محدوده ذخیره سازی در دسترس شما قرار می گیرد.

توجه داشته باشید که اگر از خدمات پردازش پرداخت خود Shopify با عنوان Shopify Payments استفاده می کنید ، کلیه هزینه های معامله حذف می شود. اگر تصمیم دارید از یکی از 70 پردازنده پرداخت استفاده کنید (مانند PayPal ، Stripe و غیره) ، در این صورت هزینه معاملات (2٪ برای Lite) وجود دارد. & برنامه های اولیه Shopify ، 1٪ برای طرح Shopify و 0.5٪ برای طرح Advanced Shopify).

بنابراین مطمئناً ارزش استفاده از سرویس پردازش پرداخت خود Shopify را در نظر دارید تا بتوانید از پرداخت هزینه تراکنش جلوگیری کنید و سود بیشتری به جیب خود اضافه کنید.

همچنین لازم به ذکر است که Shopify در تمام برنامه های خود پهنای باند نامحدودی به شما می دهد.

BigCommerce:

BigCommerce دارای 4 برنامه قیمت گذاری: استاندارد (29.95 دلار در ماه) ، به علاوه (79.95 $ در ماه) ، Pro (199.95 $ در ماه) و برنامه سطح Enterprise.

اگر در برنامه سالانه آنها ثبت نام کنید ، 10٪ تخفیف دریافت می کنید.

هرچه این طرح بالاتر باشد ، ابزارهای پیشرفته تر و محدوده ذخیره سازی در دسترس شما قرار می گیرد.

BigCommerce در تمام برنامه های خود هیچ هزینه معامله ای را به شما پرداخت نمی کند. بنابراین شما باید بیشتر سود خود را حفظ کنید.

همچنین پهنای باند نامحدودی را در تمام برنامه های BigCommerce به دست خواهید آورد.
با این حال ، BigCommerce شما را ملزم به ارتقا به برنامه بالاتر می کند اگر دلارهای فروش 12 ماهه شما بیش از آستانه خاصی باشد.

اگر میزان فروش شما در هر 12 ماه از 50،000 دلار بیشتر است ، باید به برنامه Plus ارتقا دهید. اگر میزان فروش شما در هر 12 ماه از 125000 دلار بیشتر است ، باید به برنامه Pro ارتقا دهید. اگر فروش شما از یک میلیون دلار بیشتر است ، باید به برنامه Enterprise ارتقا دهید.

ما اعتقاد داریم این عدم موفقیت در پرداخت هزینه معاملات است. هرچه فروش بیشتری تولید کنید ، در آستانه فروش خاص ، باید به یک برنامه بالاتر ارتقا دهید.

با بیان این مطلب ، اگر نمی خواهید هزینه های معاملاتی را بپردازید و نیازی به بروزرسانی در برنامه های بالاتر نیست ، استفاده از Shopify با خرید آن با Shopify Payment (پردازنده پرداخت) بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

بیشتر بخوانید

نتیجه

خرید:

Shopify گزینه های طراحی فروشگاه بسیار بیشتری را به شما ارائه می دهد ، و مضامین آنها همه آماده موبایل است. آنها همچنین اگر می خواهید ابزار بیشتری برای گسترش کارایی وب سایت تجارت الکترونیک خود داشته باشید ، یک فروشگاه اپلیکیشن بسیار بزرگ نیز دارند و اگر می خواهید طراحان ، توسعه دهندگان و سایر ارائه دهندگان خدمات تأیید شده و متخصص خود را استخدام کنید ، به گروه خود بسیار بزرگتر می بالید. کسب و کار. Shopify همچنین بیش از 4 برابر کاربران پولی بیشتر از BigCommerce دارد ، نشان می دهد که آنها یک پلتفرم تجارت الکترونیک محبوب تر برای استفاده هستند. این امر همچنین مشهود است که آنها ایجادکننده تم ، برنامه نویسان و متخصصان اکوسیستم خود را برای خدمت رسانی به شما ارائه می دهند ، اگر تصمیم دارید از آنها استفاده کنید.

BigCommerce:

ابزارهای BigCommerce کمی جامع تر از Shopify هستند. آنها همچنین انتخاب خوبی از طرح های فروشگاهی را برای انتخاب شما دارند اما Shopify موارد بیشتری دارد. توجه داشته باشید که همه مضامین BigCommerce هم پاسخگوی موبایل نیستند ، اما اکثر آنها از این نظر هستند. BigCommerce حدود 250 برنامه برای کمک به اضافه کردن قابلیت های بیشتر به فروشگاه شما دارد و همچنین به شما متخصصان واجد شرایط مانند طراحان و توسعه دهندگان می خواهد آنها را استخدام کنید. اگرچه BigCommerce کاربران کمتری را پرداخت کرده است ، اما لازم به ذکر است که Shopify در اوایل شروع فعالیت نسبت به BigCommerce داشت. به طور کلی ، ما مشاهده می کنیم که Shopify در حال افزایش کاربری پرداخت شده خود سریعتر از BigCommerce است.

در پایان روز ، هر دو Shopify و BigCommerce پیشرو در ارائه دهندگان راه حل های تجارت الکترونیک هستند. هر دو بسیار توانمند هستند و دارای طیف گسترده ای از ابزارهای متمرکز تجارت الکترونیکی برای کمک به شما در رشد شغل خود هستند.

Shopify دارای یک مجموعه تم بزرگتر ، بازار متخصصان بزرگتر ، برنامه های بیشتر و گروه بزرگتری از مشتریان با پرداخت هزینه است. همه این موارد به سمت مسیری که Shopify یک سکوی بزرگتر و محبوب تر است که مردم برای ساخت فروشگاه های آنلاین خود استفاده می کنند ، اشاره دارد.

اما مهم است که هر دو مورد را آزمایش کنید تا ببینید کدام یک بهتر نیازهای منحصر به فرد شما را دارد. Shopify یک دوره آزمایشی 14 روزه رایگان دارد و BigCommerce یک دوره آزمایشی 15 روزه رایگان دارد. هیچ پاسخ قطعی در مورد اینکه کدام یک برای شما بهتر است وجود ندارد ، بنابراین ما به شما توصیه می کنیم که هر دو را برای یک درایو تست بگیرید تا ببینید کدام یک را بهتر دوست دارید!

بیشتر بخوانید

بررسی اجمالی

9.4 از 10

از Shopify بازدید کنید
به بررسی Shopify ما مراجعه کنید

8.4 از 10

از BigCommerce دیدن کنید
به بررسی کلی BigCommerce ما در رتبه بندی کلی مراجعه کنید این چیه?

رتبه بندی کلی ما براساس میانگین امتیاز کلیه رتبه بندی های ترکیبی است.

چرا این موضوع مهم است?

نمرات ما یک نگاه کلی را در یک نگاه ارائه می دهد که کدام سرویس بهترین ویژگی ها ، ارزش ها و موارد دیگر را به شما ارائه می دهد.

مقایسه خریدن بزرگ تجارت 4.7 / 5 4.2 / 5 بستن

با توجه به سایر سازندگان وب سایت تجارت الکترونیک?

نگاهی به راهنمای ما در مورد بهترین سیستم عامل های تجارت الکترونیکی, یا مسابقه رایگان بگیرید برای دیدن اینکه سازنده وب سایت تجارت الکترونیک با نیازهای شما مطابقت دارد.

مطمئن نیستید که کدام وب سایت سازنده برای شما بهتر کار می کند؟ ما را امتحان کنید مسابقه سازگار با وب سایت

همچنین به ما مراجعه کنید نمودار مقایسه سازندگان وب سایت تجارت الکترونیکی برای تفاوت های بیشتر

این راهنمای مفید را پیدا کرد?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map