GoDaddy vs Squarespace: آیا به سرعت یا طراحی نیاز دارید؟

تصمیم گیری در مورد نحوه ایجاد وب سایت شخصی خود نیست’آسان است گزینه های زیادی در آنجا وجود دارد ، اما در صورت وجود’شما در حال خواندن این ، شما’احتمالاً تصمیم گرفته اید که وب سایت سازنده بهترین شرط بندی شماست.


اگر شما’قبلاً می دانم, سازنده وب سایت یک بستر آنلاین است که به شما کمک می کند بدون ایجاد کد ، وب سایت خود را ایجاد کنید.

یک بار شما’تصمیم به استفاده از سازنده وب سایت گرفتید ، تصمیم بزرگ بعدی که باید انتخاب کنید کدام یک را انتخاب کنید. از این گذشته تعداد زیادی در آنجا وجود دارد!

GoDaddy vs Squarespace

GoDaddy و Squarespace هر دو سازنده وب سایتهای محبوب هستند اما برای افراد بسیار متفاوت طراحی شده اند.

استفاده از GoDaddy سریعترین راه برای ایجاد یک وب سایت است. آی تی’استفاده آسان و ارزان نیز قیمت ها فقط با 10 دلار در ماه شروع می شوند. Squarespace کمی بیشتر وقت گیر است و هزینه کمی کمی بیشتر دارد – ارزانترین طرح Squarespace 12 دلار در ماه است.

با این حال ، آنچه را برای آن پرداخت می کنید دریافت می کنید – Squarespace’طرح های بهترین در بازار است. GoDaddy’الگوهای می توانند’کمک کنید اما کمی نگاه کنید ‘دشت جین’ در مقایسه. کاربران ما تقریباً به همان اندازه احتمالاً GoDaddy و Squarespace را توصیه کردند ، اما به دلایل مختلف: آنجا’مبادله ای روشن بین سرعت / هزینه و طراحی.

شما می توانید این موضوع را در نمرات ما منعکس کنید ، و هر دو سیستم عامل را در طی فرآیند تحقیق کامل ما قرار داده اند:

در اینجا ، در متخصص ساخت وب سایت ، آن را مشاهده می کنید’کار ما این است که محصولات را آزمایش کنیم و به شما بگوییم چقدر خوب هستند. در زیر ، شما’خواهید فهمید که کدام یک از این سیستم عامل ها سازنده وب سایت همه جانبه تر هستند ، مردم روزمره درباره GoDaddy و Squarespace چه فکر می کنند ، و کدام یک بهترین گزینه برای شماست.

اطلاعات بیشتر:

10 بهترین وب سایت سازنده – نظرات ما را در مورد 10 بهترین سازنده وب سایت در بازار بخوانید (هشدار اسپویلر – GoDaddy و Squarespace هر دو ویژگی!)
نمودار مقایسه مقایسه سازندگان وب سایت – بهترین (و بدترین) هر سازنده در دستی ‘در یک نگاه’ قالب برای مقایسه مستقیم

کد پیشنهاد مربع کد – در حال حاضر در مربع تنظیم شده است؟ این کد 10٪ تخفیف از هر برنامه پرداختی را با کاربران متخصص سازنده وب سایت دریافت می کند.

از امتحان سازنده وب سایت ما استفاده کنید – انتخاب بیش از حد؟ دو دقیقه مسابقه ما را برای یافتن بهترین سازنده وب سایت برای نیازهای خود انتخاب کنید.

6 وب سایت بهترین طراحی – از انتخاب های برتر سال جاری الهام بگیرید!

1

GoDaddy vs Squarespace: جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت و منفی GoDaddy

پیشنهادات خداحافظیشماره 1

شماره 2

سایتهایی با ADI ایجاد می کند و یک راه حل سریع برای ایجاد وب سایت ارائه می دهد
هر زمان تم را تغییر دهید و سایت شما به طور خودکار محتوای شما را مجدداً تنظیم کند
GODADDY CONSشماره 1

شماره 2

برخی از ویژگی ها فاقد عمق است
محدودیت در آزادی خلاقیت

جوانب مربع و جوانب مثبت

پیشنهادات آبشارشماره 1

شماره 2

ویژگی های با کیفیت واقعی برای کمک به زنده ماندن وب سایت شما
تم های نفس گیر با بارهای سفارشی سازی
مخفف SQUARESPACEشماره 1

شماره 2

برنامه های قیمت گذاری نسبتاً گران است
رابط ویرایش می تواند مدتی طول بکشد تا بتوانید با آن آشنا شوید

2

راحتی در استفاده

هنگامی که اکثر وب سایتها به شما می گویند که استفاده از آن آسان است ، از آن استفاده می کند’اغلب یک اظهار نظر ناپسند است. آنها’چند دقیقه آن را امتحان کنید ، سپس انگشت شست را به بالا یا پایین ببخشید. ما کارها را متفاوت انجام می دهیم.

از زمانی که ما’عادت داشتیم روزهایمان را صرف انجام تحقیقات کنیم ، چه چیزی’ممکن است برای ما آسان نباشد. بنابراین ، ما با بعضی از افراد روزمره ملاقات کردیم و آنها را مجبور به آزمایش GoDaddy و Squarespace نیز کردیم. ما از آنها خواسته ایم وب سایت خود را بسازند و به آسانی نتیجه گیری کردند که کارهای مختلفی را پیدا کردند.

پس از آن ، ما برای مصاحبه سریع با آنها نشستیم ، جایی که ما هستیم واقعاً با افکارشان درباره سازندگان وب سایت آشنا شدم. در اینجا چند چیز است که مردم مجبور به گفتن هستند:

من فکر می کنم GoDaddy راهی بسیار سریع برای ایجاد یک وب سایت است. در کمتر از یک ساعت سایتی دارم که به نظر خوب می رسد.

ویرایشگر خدایاGoDaddy به شما امکان می دهد وب سایت خود را ویرایش کنید پس از اینکه نمونه ای از آنچه سایت شما می تواند به نظر برسد را ویرایش کنید

موضوع Squarespace نه تنها به نظر باورنکردنی رسید ، بلکه تمام ویژگی هایی که برای موفقیت لازم داشتم در انتظار من بودند.

ویرایشگر مربعفضای مربع’ویرایشگر پاک و پاک است و همچنین از طریق کشیدن و رها کردن کار می کند

انتخاب موضوع مناسب با Squarespace دارای اهمیت است. همه آنها باورنکردنی به نظر می رسند ، اما پیدا کردن یکی از ویژگی های مورد نیاز شما در دراز مدت ، این کار را برای شما در طولانی مدت آسانتر خواهد کرد.

همچنین از مردم پرسیدیم که چقدر احتمال دارند’d این است که GoDaddy یا Squarespace را به دوستان خود توصیه کنید. GoDaddy با 8٪ توصیه بیشتر به بازار آمد از مربع. این امر به این سادگی رسیده است که یک وب سایت GoDaddy را از ابتدا جمع کنید.

GoDaddy vs Squarespace – سهولت استفاده: حکم

در کل ، GoDaddy سکوی ساده تر برای استفاده است. این برنامه با سرعت خالص اجرا می شود تا وب سایت را برای شما طراحی کند ، که می توانید پس از آن آن را شخصی سازی کنید. با مربع ، شما’برای ساختن وب سایت خود با تکیه بر تم های خیره کننده آن و چه ویژگی هایی در دسترس هستید.

3

انعطاف پذیری طراحی

طراحی به دو چیز می رسد: ظاهر و کنترل. در نهایت ، شما می خواهید وب سایت شما خوب به نظر برسد ، اما شما همچنین می خواهید که بتوانید تمبر خود را روی آن قرار دهید. برای انجام این کار ، شما باید سطح مناسبی از شخصی سازی داشته باشید.

هر دو GoDaddy و Squarespace’تم ها پاسخگوی تلفن همراه هستند.

GoDaddy با ADI (هوش مصنوعی طراحی) همکاری می کند تا به وب سایت شما برای شما کمک کند. با طرح یک سؤال از قبیل آنچه برای وب سایت می خواهید (به عنوان مثال وبلاگ نویسی ، تجارت) ، می تواند بر اساس پاسخ های شما طرحی ایجاد کند.

پس از آن ، شما سطح مشخصی از کنترل خلاق را دارید. می توانید موضوع را تغییر دهید ، اندازه / فونت متن را ویرایش کنید ، دکمه های درج و غیره را وارد کنید. با این حال ، به دلیل اینکه GoDaddy هنگام طراحی وب سایت خود مسئولیت آن را به عهده می گیرد ، خودتان کنترل خلاق خود را از دست می دهید.

از طرف دیگر میدان مربع شما را در صندلی رانندگی قرار می دهد. شما با انتخاب طیف وسیعی از موضوعاتی که بصورت تخصصی در کنار هم قرار گرفته اند ، شروع می کنید. سپس می توانید موضوع را با محتوای شخصی خود تنظیم کنید ، تنظیماتی انجام دهید و ویژگی های اضافی دیگری را که می خواهید بکشید.

مضامین مربعمضامین Squarespace برای هر نوع وب سایت خلاق بسیار درخشان است

نه تنها مربع را انجام می دهد’تم ها به اندازه یک توسعه دهنده وب حرفه ای خوب به نظر می رسند’(در واقع ، آنها’همه آنها توسط طراحان ایجاد شده اند!) ، آنها’همچنین از نظر آنچه می توانید ویرایش کنید انعطاف پذیر است. Squarespace سطح شخصی سازی را ارائه می دهد که معدود سازندگان وب سایت دیگر با آن مطابقت دارند.

GoDaddy vs Squarespace – طراحی: حکم

Squarespace به وضوح گزینه بهتری برای طراحی است. مضامین آن به زیبایی طراحی شده اند ، و یک بار هم شما’شما ویرایشگر را آویزان کردید’در کنترل کامل وب سایت خود خواهید بود’طراحی نهایی. GoDaddy بیشتر محروم و ساده است. آی تی’سریعتر ، اما شما کنترل خلاق کمی از دست می دهید.

4

ویژگی ها و ابزارها

آی تی’همیشه خوب است به این نکته توجه کنیم که یک وب سایت چه ویژگی هایی دارد. از این گذشته ، این تعیین می کند که چه کاری می توانید یا می توانید’روی پلتفرم انجام دهید.

آی تی’از اهمیت ویژه ای در مورد GoDaddy و Squarespace برخوردار است ، زیرا بازار برنامه های خاص خود را ندارد. این بدان معنی است که تنها ویژگی های ارائه شده ویژگی های داخلی هستند – در آنجا’هیچ راهی برای افزودن موارد اضافی وجود ندارد. بنابراین ، اجازه دهید’نگاهی به آنچه در هر دو منطقه می توانند انجام دهند وجود دارد.

تجارت الکترونیک

در اینجا چند تفاوت اساسی وجود دارد ، اما ما’با مرور ویژگی هایی که هر دو سیستم عامل مشترک دارند ، شروع می شود:

 • SSL Security – ایمن از پرداخت های مشتری و معاملات محافظت می کند
 • پشتیبانی از PayPal ، Stripe و Square به عنوان پردازنده های پرداخت
 • گزینه ای برای فروش محصولات نامحدود
 • بازیابی سبد خرید رها شده – ایمیلی را به مشتریان ارسال کنید که به آنها یادآوری می کند قبل از پرداخت سایت شما را ترک کنند یا خیر
 • امکان ایجاد کدهای تبلیغی و تخفیف

با این حال ، تفاوت آنها این است که GoDaddy نمی کند’نرخ اجرای معاملات خود را اجرا کنید. این بدان معنی است که با Squarespace ، شما’در بالای دروازه پرداختی که برای پردازش تراکنش انتخاب کرده اید ، باید هزینه اضافی بپردازید.

مربع مربع برنده خود بر روی چند مورد است. برای یک ، شما می توانید محصولات دیجیتال و کالاهای فیزیکی مانند دوره های آنلاین و بارگیری نرم افزار را بفروشید. در GoDaddy ، آن را’فقط محصولات فیزیکی.

همچنین Squarespace به شما امکان می دهد فروشگاه خود را با اینستاگرام همگام کنید. این بدان معناست که شما می توانید به طور مستقیم در اینستاگرام به مردم بفروشید ، بدون اینکه مجبور به ترک رسانه های اجتماعی برای خرید شوید.

چه در مورد فروش آفلاین?

اکنون Squarespace یکپارچه سازی مربع را ارائه می دهد ، به این معنی که می توانید محصولات را بصورت آفلاین بفروشید ، پرداخت کارت را انجام دهید و همه چیز را با موجودی آنلاین خود همگام نگه دارید – تمام آنچه شما نیاز دارید برنامه تجارت Squarespace و یک خواننده کارت مربع (49 دلار) است. این نیست’چیزی که GoDaddy در حال حاضر ارائه می دهد ، یک امتیاز عالی برای Squarespace نیز هست.

نگاهی عمیق تر به تجارت الکترونیکی GoDaddy و Squarespace بخواهید?

بررسی تجارت الکترونیکی GoDaddy

بررسی تجارت الکترونیکی مربع

می خواهید آنها را با دیگر سیستم عامل های تجارت الکترونیکی مقایسه کنید?

بهترین سیستم عامل های تجارت الکترونیکی

وبلاگ نویسی

شما می توانید پست های وبلاگ خود را به دسته بندی ها جدا کنید ، یک فید RSS را وارد کنید و وبلاگ خود را ردیابی کنید’عملکرد از طریق تجزیه و تحلیل ، اما این’تا آنجا که می رود.

با استفاده از Squarespace می توانید تمام این کارها و موارد دیگر را انجام دهید. آی تی’ویژگی های وبلاگ نویسی بسیار خوب و خوب هستند. می توانید یک بخش نظرات برای خوانندگان ، بایگانی پست های قدیمی ، نشانک های اجتماعی اضافه کنید و یک ویژگی جستجو را اضافه کنید تا افراد بتوانند آنچه را پیدا می کنند’دوباره به سرعت جستجو می کنید.

به دنبال ایجاد یک وبلاگ هستید?

چگونه یک وبلاگ را راه اندازی کنیم

9 بهترین سیستم عامل وبلاگ نویسی

بازاریابی ایمیلی

هر دو به شما امکان می دهند آدرس های ایمیل سفارشی خود را از طریق G Suite دریافت کنید ، اگرچه GoDaddy همچنین دارای یک سرویس ایمیل داخلی با هزینه اضافی است..

GoDaddy و Squarespace همچنین به شما امکان می دهند کمپین های بازاریابی ایمیل را اجرا کنید. GoDaddy’s در حالیکه Squarespace میزبان سایت است’s همچنین با استفاده از کمپین های ایمیل Squarespace میزبان داخلی است. می توانید تعداد انگشت شماری از الگوهای ایمیل را انتخاب کنید ، سپس محتوای خود را اضافه کنید و آنها را به کاربران خود بسپارید.

ادغام رسانه های اجتماعی

این منطقه دیگری است که GoDaddy دارای نور است ، به این ترتیب که می توانید دکمه های اجتماعی را فقط بر روی وب سایت خود تعبیه کنید. می توانید به صفحات فیس بوک ، توییتر یا اینستاگرام خود پیوند برقرار کنید و افراد می توانند بر روی آنها کلیک کنند تا کار شما را ببینند و شما را دنبال کنند.

مربع مجدداً موارد را یک قدم فراتر می برد. به شما می دهد ‘سهام اجتماعی’, بنابراین کاربران می توانند با چند کلیک محتوای شما را در رسانه های اجتماعی خود ارسال کنند. جاسازی یک خوراک اجتماعی نیز آسان است ، و همینطور’یک راه عالی برای نشان دادن آخرین پست ها ، توییت ها و تصاویر اخیر کاربران است.

GoDaddy vs Squarespace – ویژگی ها: حکم

آی تی’یکی دیگر از پیروزی ها برای Squarespace. از ویژگی های زیادی برای انتخاب استفاده می کند ، اما بیش از این ، آنها واقعاً کاملاً ساخته شده اند. آی تی’آن کیفیت کمی اضافی که می بیند Squarespace در اینجا GoDaddy را مورد ضرب و شتم قرار می دهد. هنوز گزینه های زیادی در GoDaddy وجود دارد ، اما با همان استاندارد نیست.

5

سئو

SEO (بهینه سازی موتور جستجو) فرایندی است که به وب سایت شما در رتبه بندی بالای لایک های گوگل کمک می کند. هرچه نتایج جستجوی شما بالاتر باشد ، افراد احتمال بیشتری دارند که سایت شما را ببینند ، سپس روی آن کلیک کنید. روشهای زیادی برای بهبود سایت شما وجود دارد’SEO و سازندگان وب سایت در ارائه ابزارهای خاصی برای کمک به شما کارهای بزرگی انجام می دهند.

GoDaddy و Squarespace از نظر پشتیبانی SEO خود تقریباً یکسان هستند. در هر یک ، می توانید:

 • عناوین / توضیحات متا را ویرایش کنید – متنی که در جستجوی Google ظاهر می شود
 • نوارهای URL را تغییر دهید – متن بین اسلایدها به جلو, ‘/’, بعد از دامنه خود
 • متن alt alt را اضافه کنید – در مورد تصاویر خود چیزی بنویسید تا Google آنچه را که نمایش می دهد را درک کند
 • پشتیبانی از کلمه کلیدی را دریافت کنید – بنابراین می دانید که کلمات یا عبارات را در کپی خود قرار دهید
 • از تم های پاسخگو موبایل استفاده کنید – به این معنی که سایت شما به طور خودکار با اندازه های مختلف صفحه نمایش تنظیم می شود (چیزی که موتورهای جستجو به دنبال آن هستند)

جایی که GoDaddy فقط از طریق نقشه سایت به Squarespace پیست می کند. GoDaddy به شما امکان می دهد یک نسخه از وب سایت خود را بارگذاری کنید’ساختار URL به Google ، به این معنی که Google درک بهتری از نحوه ارائه سایت شما خواهد داشت.

سئو GoDaddyفقط برخی از ابزارهای جستجوگرها GoDaddy فراهم می کند

GoDaddy vs Squarespace – SEO: حکم

آی تی’نزدیک است ، اما GoDaddy برنده سئو می شود. سطح کنترل شما در هر دو وب سایت سازنده یکسان است ، اما با استفاده از GoDaddy ، می توانید برای بهره مندی متقابل ، نقشه سایت را به Google ارسال کنید. فضای مربع هنوز هم برای سئو عالی است ، و شما برنده شدید’با رتبه بندی بسیار زیاد با وب سایت Squarespace مشکل دارید.

آیا می خواهید درباره سئو اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ برخی از راهنماها و نکات مفید ما را بخوانید:

 • سایت اینترنتی معماری
 • بک لینک
 • متن لنگر

6

راهنما و پشتیبانی

سطح کمکی که دریافت می کنید برای موفقیت وب سایت شما بسیار مهم است. در کنار کیفیت پشتیبانی ، آن را نیز پشتیبانی می کند’همچنین برای کمک به انواع مختلفی خوب است.

با GoDaddy, شما پشتیبانی تلفنی 24/7 دریافت می کنید و گزینه چت زنده ای دارید که تا 6 عصر باز است. متأسفانه ، در آنجا’بدون پشتیبانی ایمیل.

کمک و پشتیبانی GoDaddy

با فضای مربع, شما از پشتیبانی ایمیل 24/7 دریافت می کنید و همچنین از دوشنبه تا جمعه 4 صبح تا 8 عصر EST گزینه چت زنده را دارید. این کار نمی کند’اگر چه پشتیبانی تلفن داشته باشید.

پایگاه دانش مربعمرکز راهنمایی Squarespace کاملاً مشخص شده است تا به شما در یافتن پاسخ سریع و آسان کمک کند. و همچنین نوار جستجو و دسته های مرور ، می توانید از بین وبینارها ، فیلم ها و پشتیبانی از ایمیل انتخاب کنید.

یک بار دیگر ، جدایی زوج ها دشوار است ، اما یک معامله گر وجود دارد – مراکز کمک آنها. مرکز راهنما یک منبع داخلی است که در آن می توانید راهنمایی های مفیدی درباره نحوه انجام کارهای خاص پیدا کنید. شما به سادگی سؤال خود را تایپ می کنید ، به جستجوی ضربه زده و راهنمای مربوطه را پیدا می کنید.

ما GoDaddy را پیدا کردیم’مرکز راهنمایی برای کوچک شدن درهم و برهم بودن. GoDaddy در ابتدای سال برای استفاده از ADI ، پلت فرم خود را تغییر داد ، اما همه راهنماها به روز نشده اند.

فضای مربع’از طرف دیگر مرکز راهنمایی پاک و پاک است. آی تی’آسان برای حرکت و پیدا کردن دقیقا همان چیزی است که شما’دوباره به دنبال.

GoDaddy vs Squarespace – راهنما و پشتیبانی: حکم

Squarespace تاج را برای کمک و پشتیبانی می گیرد. هر دو GoDaddy و Squarespace پشتیبانی 24/7 ، چت زنده و مراکز کمک را ارائه می دهند. مربع پیروز است زیرا مرکز راهنمایی آن کمک کنندهتر است. راهنماها همه به روز هستند ، و آن’آسان برای پیدا کردن آنچه شما’دوباره به دنبال.

به سایر مقایسه های GoDaddy یا Squarespace علاقه مندید?

Wix vs GoDaddy

Weebly vs Squarespace

7

قیمت گذاری و ارزش پول

اگر شما’دوباره یک طنز فناوری نیست ، دانستن آنچه هست و نیست’ارزش برای پول با سازندگان وب سایت می تواند سخت باشد. خوشبختانه ، ما’نگاهی کامل از طریق GoDaddy و Squarespace داشت’برنامه ریزی قیمت گذاری را برای دیدن بهتر معاملات به شما ارائه می دهد.

GoDaddy چهار برنامه قیمت گذاری دارد, از 10 دلار در ماه تا 25 دلار در ماه. به عنوان سازندگان وب سایت می آیند ، GoDaddy’برنامه های ارزان قیمت هستند ، اما برای پول خود چه می کنید?

خوب ، شما می توانید از همان ویرایشگر استفاده کنید ، مضامین یکسانی داشته باشید و از هر چهار برنامه پشتیبانی یکسانی کسب کنید. اگر شما’هرچند ، باید به برنامه استاندارد 15 دلار در ماه یا حتی بهتر از آن ، برنامه حق بیمه 20 دلار در ماه مراجعه کنید..

در اینجا گزینه های اشتراک گذاری اجتماعی اضافی ، ابزارها و راهنمایی های سئو و گزینه پذیرش پرداخت های آنلاین برای خدمات و رزرو ها را دریافت می کنید. با برنامه تجارت الکترونیک – بله ، شما آن را حدس زده اید – می توانید محصولات را بصورت آنلاین بفروشید. این باعث می شود همه ویژگی های تجارت الکترونیکی که در بخش ویژگی ها درباره آنها صحبت کردیم باز شود و یک داشبورد کوچک خوب برای شما فراهم کند.

برنامه های قیمت گذاری خدادادی خدادادی در مقابل مربع فضایی

Squarespace همچنین چهار برنامه قیمت گذاری دارد, از 12 دلار / ماه تا 40 دلار در ماه. این دو طرح ارزان تر برای افراد یا مشاغل اهداکننده است’نیاز به فروش آنلاین دارید. تقریباً به همه چیز دسترسی پیدا می کنید و برخلاف GoDaddy ، امنیت SSL در تمام برنامه ها گنجانده شده است.

قیمت گذاری سطح بالایی به شما امکان تجارت الکترونیکی می دهد. می توانید هر موضوع Squarespace را به یک فروشگاه زیبا تبدیل کرده و وب سایت خود را با خرید اینستاگرام ادغام کنید.

قیمت گذاری مربعSquarespace چهار طرح قیمت گذاری را ارائه می دهد که هرکدام برای نیاز دیگری در نظر گرفته شده اند.

در هر برنامه مربع 10٪ صرفه جویی کنید!

ما یک کد پیشنهادی اختصاصی داریم 10٪ شما را پس انداز خواهد کرد در اولین خرید خود با Squarespace! به سادگی کد را وارد کنید WBE در پرداخت.

برای اطلاع بیشتر در مورد پس اندازهایی که می توانید بدست آورید ، کد پیشنهادی ما در Squarespace را بررسی کنید.

GoDaddy vs Squarespace – ارزش پول: حکم

آی تی’کراوات! GoDaddy دارای برنامه های ارزان قیمت تر است ، اما Squarespace اطلاعات بیشتری به شما می دهد. اگر شما’در مورد همه موارد اضافی جالب توجه نیست ، GoDaddy یک انتخاب عالی برای سایت های ساده است. Squarespace سرشار از کیفیت است و می تواند به شما در ایجاد یک وب سایت عملکردی و تصویری خیره کننده کمک کند.

نقد و بررسی قیمت گذاری SquarePace – در مورد آنچه بیشتر می آموزید’در هر طرح گنجانده شده است 8

GoDaddy vs Squarespace: نتیجه گیری

در حال حاضر ، شما باید این ایده را داشته باشید که کدام وب سایت سازنده در هر یک از مناطق ما بهتر است’نگاه کردم اینجا’بازگشت سریع:

GoDaddy vs SquarespaceGoDaddySquarespaceراحتی در استفاده

طرح

امکانات

سئو

راهنما و پشتیبانی

ارزش پول

یک رویکرد بسیار ساده و سریع به طراحی وب به لطف ADI ​​است.کمی از یک منحنی یادگیری شیب دار ، اما به اندازه کافی آسان پس از درک ویرایشگر است.
انتخاب محدود موضوع و کنترل خلاق به دلیل ADI.مضامین زرق و برق دار و سطح عالی سفارشی سازی.
مقدار مناسبی از ویژگی ها و ابزارهای ارائه شده ، اما تعداد کمی از کیفیت واقعی آن ندارند.ویژگی های سطح بالا با کیفیت واقعی که برای فروشگاه ها و وبلاگ های آنلاین مناسب است.
کنترل عالی روی مواردی که بر سئو تأثیر می گذارند ، به علاوه یک گزینه نقشه سایت درخشان.دسترسی به تمام عملکردها و ابزارهای اصلی جستجوگرها.
پشتیبانی تلفنی 24/7 و گزینه چت زنده. مرکز راهنمایی کمی منسوخ و آگاهانه.پشتیبانی ایمیل 24/7 و گزینه چت زنده. واقعاً مرکز راهنمایی را تمیز و پاک کنید.
برنامه های قیمت گذاری ارزان و گزینه ساخت فروشگاه اینترنتی.برنامه های قیمت گذاری نسبتاً گران قیمت ، اما کیفیت زیادی را برای پول خود دریافت می کنید – هم در طراحی و هم در ویژگی ها.

حالا ما’با جزئیات بیشتری با GoDaddy و Squarespace مقایسه کرده اید ، می توانید در آنجا مشاهده کنید’تعداد بسیار بیشتری برای جدا کردن آنها از سرعت و طراحی ساده است. GoDaddy’ارزان ترین طرح چند دلار ارزان تر از Squarespace است’s – اما Squarespace’ویژگی های فراوان و خوب ساخته شده به این معنی است که شما به همان اندازه صدای جنجال برای جگر خود را تحمل می کنید.

با نگاهی عمیق تر ، Squarespace از قابلیت سئو بهتری نسبت به GoDaddy برخوردار است و برای فروش آنلاین نیز مجهز تر است ، اگر این چیزی است که می خواهید در آینده امتحان کنید. کمک و پشتیبانی Squarespace نیز به طرز چشمگیری قوی تر است. در کل ، Squarespace برنده ماست – مگر اینکه زمان واقعاً ذات باشد.

9

GoDaddy vs Squarespace: سؤالات متداول

GoDaddy و Squarespace چه کسانی هستند’رقبای اصلی?

تعداد زیادی سازنده وب سایت دیگر در خارج وجود دارند ، اما دو مورد برجسته عبارتند از Wix و Weebly. Wix یک وب سایت سازنده است که هم ADI و هم ویرایشگر کشیدن و کشیدن را ارائه می دهد. برای مطالعه بیشتر در مورد Wix و Weebly ، بررسی Wix و بررسی Weebly ما را بررسی کنید.

چرا نباید’t من فقط یک توسعه دهنده وب سایت استخدام کردم?

آی تی’نه تنها قیمتی که مردم را از توسعه دهندگان دور می کند – آن هم’تعمیر و نگهداری مداوم دنیای طراحی وب همیشه تغییر می کند و وب سایت ها به سرعت منسوخ می شوند. آی تی’راحت تر بودن در سکویی که دوباره اختراع شود و ویژگی هایی را برای شما به روز کند تا بتوانید از زمان تغییر استفاده کنید ، به جای اینکه برای ایجاد تغییرات با هر دو یا دو سال با توسعه دهنده خود تماس بگیرید..

چه می شود اگر فقط به یک فروشگاه اینترنتی نیاز داشته باشم?>

اگر تنها هدف وب سایت شما تجارت الکترونیکی است ، شما’می خواهم یک راه حل قدرتمند تر. GoDaddy و Squarespace برای فروش کالای عجیب و غریب در اینجا و آنجا مناسب هستند ، اما سازندگان فروشگاه های آنلاین مانند Shopify و BigCommerce به تجار کمک می کنند تا فروشگاه های خود را به سطح بعدی برسانند. می توانید بررسی ما درباره بررسی Shopify و BigCommerce را مطالعه کنید.

مقایسه ما مفید است?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me