Shopify vs Etsy: آیا باید از طریق فروشگاه اینترنتی یا یک بازار آنلاین بفروشید؟

آیا بین Shopify و Etsy پاره شده اید؟ آی تی’جای تعجب نیست – آنها’برای فروش آنلاین هر دو سیستم عامل بسیار مشهور هستید. و از همه مهمتر ، آنها’دوباره محلی محبوب برای خریداران برای خرج کردن پول خود باشید.


Shopify سکویی است که به شما امکان می دهد فروشگاه آنلاین بسیار شخصی خود را بسازید. این ابزارها برای کمک به شما در راه اندازی و اداره کار خود از فروشگاه شما برخوردار است’طراحی برای حمل و نقل. در مقابل ، Etsy یک بازار آنلاین است که به شما امکان می دهد محصولات خود را در کنار سایر فروشندگان آنلاین لیست کنید.

خرید در مقابل مقایسه etsy

Etsy 1.7 میلیون کاربر دارد که به بیش از 33 میلیون خریدار می فروشد. در سال 2017 این خریداران بیش از 3 میلیارد دلار برای Etsy خرج کردند. Shopify دارای چهره ای حتی جالب تر است: بیش از 82 میلیارد دلار فروخته شده است خریدن.

ما نمی خواهیم’شما را مقصر می دانید که می خواهید در آن عمل شرکت کنید!

اما چگونه بین آنها انتخاب می کنید؟ وقتی صحبت از Shopify vs Etsy می شود, Shopify انتخاب بهتری برای فروش آنلاین است. آی تی’مقیاس پذیر تر ، انعطاف پذیرتر است و ابزارهای تجارت الکترونیکی بهتری نسبت به Etsy ارائه می دهد.

گفته می شود ، انتخاب واقعاً به شما بستگی دارد – تجارت ، بودجه و اهداف شما. Shopify در کل بهترین است ، اما این کار سختی نیست’منظورم این است’بهترین انتخاب برای شماست.

ما می دانیم که چقدر می تواند مرتب سازی بر روی اسپیلت باشد. این’چرا ما تحقیق می کنیم تا مستقیماً به حقایق برسیم. در این مقاله ما’شما را از طریق صندوق های مسافرتی و فروشگاه های Shopify و Etsy ، از اصول اولیه تا دامنه ها ، قیمت گذاری و ابزارهای تجارت الکترونیکی ، می گیرید..

بنابراین بنشینید ، سگک بزنید و آماده شوید تا دریابید که آیا Shopify یا Etsy – یا حتی ممکن است هر دو – مکان مناسبی برای شروع سفر فروش شما باشد.

Contents

خرید در مقابل Etsy: جوانب مثبت & منفی

جوانب مثبت:

 • ابزارهای قدرتمند تجارت الکترونیک: Shopify بهترین ابزار فروش را در بازار دارد. به راحتی و با استفاده از ابزارهای موجودی سیستم موجودی ، تجارت خود را مدیریت و توسعه دهید ، که به شما امکان می دهد سفارشات مشتری و سطح سهام را ردیابی ، همگام سازی و نظارت داشته باشید.
 • بسیار مقیاس پذیر: Shopify برای انواع فروشگاه ها ، از تجارت کوچک گرفته تا مارک های بزرگی مانند پنگوئن ساخته شده است. مارک تجاری خود را کنترل کنید ، برای ویژگی های بیشتر ارتقا دهید یا برنامه هایی را برای گسترش سایت خود اضافه کنید’توابع.
 • فروش محصولات نامحدود و بدون محدودیت: کالاها و خدمات فیزیکی را بفروشید و یک اپلیکیشن برای فروش محصولات دیجیتال اضافه کنید. هیچ نوع قاعده ای درباره انواع محصولاتی که می توانید بفروشید وجود ندارد!

منفی Shopify:

 • قرار گرفتن در معرض بیماری: در حالی که مکانهای بازار مانند آمازون ، eBay و Etsy از حجم جستجوی بالایی برخوردار هستند ، مشتریان اهدا نمی کنند’می دانید که آیا فروشگاهی در فروشگاه ساخته شده است یا خیر. آنها باید به طور خاص در سایت شما جستجو کنند. بنابراین ترافیک شما به مارک ، بازاریابی و قرار گرفتن در معرض شخصی شما بستگی دارد.
 • مواد افزودنی: Shopify دارای یک فروشگاه اپلیکیشن چشمگیر است که برای شخصی سازی و پیشبرد فروشگاه شما بسیار عالی است! اما افزودن برنامه ها می تواند هزینه های ماهانه شما را بالا ببرد ، که می تواند برای فروشندگان در مقیاس کوچک مشکل ساز باشد.

Etsy جوانب مثبت:

 • ترافیک: Etsy یک بازار است ، به این معنی که مشتریان Etsy را جستجو می کنند و سپس محصولات شما را از طریق این بستر پیدا می کنند. شما نمی’باید نگران بازاریابی یا تبلیغ برند خود باشید – می توانید به Etsy اعتماد کنید’به جای آن محبوبیت.
 • راحتی در استفاده: شما فقط یک حساب کاربری تنظیم کرده اید ، تصاویر و اطلاعات محصول را بارگذاری کرده و فروش خود را شروع می کنید. این سیستم تجارت الکترونیکی اساسی ، کار با این روش را آسان می کند.
 • هزینه: شما می توانید در برنامه استاندارد با هزینه ماهانه اضافی در Etsy بفروشید. شما هنوز هم باید هزینه های لیست و هزینه معاملات را بپردازید ، اما شما’اشتراک ماهانه را دوباره شارژ نمی کنید مگر اینکه تصمیم به ارتقا دهید.

منفی Etsy:

 • هزینه معاملات: شما در لیست مواردی که از طریق Etsy بفروشید ، هزینه لیست $ 0.20 ، به علاوه 5٪ هزینه تراکنش را پرداخت می کنید. آنجا’همچنین هزینه پردازش پرداخت 3٪ + 0.25 $ استاندارد. با افزایش فروش شما به مبالغ بیشتر ، این هزینه ها می توانند تأثیر بگذارند.
 • محدودیت های محصول: Etsy قوانین محکم در مورد آنچه می توانید از طریق بازار آن بفروشید. Etsy فقط برای کالاهای دست ساز ، لوازم صنایع دستی و کالاهای پرنعمت (که قدمت آنها بیش از 20 سال است) است.
 • کنترل خلاق: اتی’فرمت s به معنی شما نیست’آزادی نسبت به طرح و مارک صفحات محصول خود داشته باشید. شما می توانید آرم خود را وارد کنید اما می توانید’با Etsy یک تصویر با برند قوی ایجاد کنید.

قبل از اینکه ما حرکت کنیم ، اجازه دهید’نگاهی به آنچه Shopify در پاسخ به بیماری همه گیر Covid-19 انجام می دهد:

آی تی’زمان نامشخصی برای شروع یا رشد هر مشاغل است ، اما دان’نگران باشید – خرید آن را کاملا بدست می آورد. در واقع ، مجموعه ای از اقدامات بسیار جذاب جدید برای حمایت از مشاغل کوچک در ماه های آینده را معرفی کرده است. این شامل:

 1. تهیه کارت هدیه فیزیکی و دیجیتال در کلیه برنامه ها. به این ترتیب ، مشتریان شما می توانند بدون خرید کالاهای فیزیکی در حال حاضر از شما پشتیبانی کنند.
 2. 200 میلیون دلار در بودجه مشاغل کوچک موجود است (فقط ایالات متحده). به عنوان بخشی از مشارکت دولتی ، Shopify Capital کمک مالی برای کمک به مشاغل کوچک در توسعه و توسعه در زمانی که ممکن است کم پول نقد باشد ، تأمین می کند.
 3. محاکمه رایگان آن تا 90 روز ادامه دارد. Shopify محاکمه رایگان خود را از 14 روز به 90 سال افزایش داده است و به تجار حتی بیشتر می پردازد تا خدمات بدون ریسک را امتحان کنند.
 4. پشتیبانی جامعه و وبینارهای زنده. مجازی ‘ملاقات’ با جامعه Shopify برای به اشتراک گذاشتن خرد و پشتیبانی.

kudos بزرگ برای Shopify برای پاسخ سریع آن ، و تعهد خود در حمایت از مشاغل کوچک در حال حاضر و همیشه.

تفاوت بین Shopify و Etsy چیست?

بنابراین فقط Shopify و Etsy چیست ، و چگونه آنها متفاوت هستند?

اول از همه ، Shopify یک بستر تجارت الکترونیک است ، که برای افراد ایجاد شده است تا فروشگاه های آنلاین خود را راه اندازی و رشد کنند (برخی از فروشگاه های موفق ساخته شده با Shopify را بررسی کنید). این مجموعه از ابزارها و برنامه های قدرتمند تجارت الکترونیکی برای کمک به شما در انجام این کار برخوردار است.

شما وب سایت تجارت الکترونیکی خود را ایجاد می کنید ، محصولات را بارگذاری می کنید و سفارشات مشتری را پیگیری می کنید. آی تی’راهی آسان برای ساختن یک فروشگاه آنلاین است.

Etsy یک بازار است که در آن شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید و می توانید از طریق آن در کنار سایر فروشندگان Etsy بفروشید. خود را به عنوان تبلیغ می کند “یک بازار خلاق” و فقط کالاهای دست ساز ، پرنعمت یا صنایع دستی می فروشد.

الگوی Etsy

Etsy پلت فرم تجارت الکترونیکی خود را راه اندازی کرده است که می توانید برای فروش محصولات خود یک وب سایت ایجاد کنید. آی تی’الگوی Etsy نامیده می شود و نسبت به بازار Etsy محدودیت کمتری در محصولات دارد.

می توانید به مدت 30 روز آن را امتحان کنید. پس از آن ماهانه 15 دلار هزینه دارد. از آنجا که این جدا از بازار Etsy است ، شما وظیفه تولید ترافیک خود را بر عهده خواهید گرفت.

آی تی’یک سکوی ساده – آن’به هیچ وجه مطابق با استاندارد Shopify نیست ، اما اگر می خواهید از طریق بازار Etsy اقدام به فروش کنید ، یک افزودنی خوب است..

در حال حاضر شما باید یک فروشنده Etsy باشید تا الگوی Etsy را تنظیم کنید – در این مقاله ما’فقط به جای کاوش در وب سایت خود ، Etsy را به عنوان یک بازار بررسی می کنید.

اطلاعات بیشتر

 • تازه شروع کردن? مقاله Shopify ما در زیر میکروسکوپ است معرفی خوبی برای این پلت فرم محبوب تجارت الکترونیک ، از تاریخچه آن تا اینکه چه کسی است’بهترین برای.
 • بررسی Shopify ما را بخوانید برای بحث بیشتر در مورد Shopify’ویژگی ها ، قیمت گذاری ، طراحی و موارد دیگر.
 • فقط می خواهید در مورد هزینه بدانید? ما بررسی قیمت گذاری Shopify به شما می گوید همه شما باید درباره برنامه های ماهانه آن ، ارزش پول و هزینه های اضافی بدانید.
 • آیا می خواهید سیستم عامل های تجارت الکترونیکی را با یکدیگر مقایسه کنید؟ به مقاله تعاملی ما بروید بهترین بهترینها در برابر یکدیگر.
 • ببینید که چگونه Shopify و Etsy با هم مقایسه می شوند فروش بارگیری دیجیتال.

راحتی در استفاده

چه کسی می گوید برای فروش آنلاین باید یک گورو فناوری باشید؟ نه Shopify یا Etsy که’مطمئنا!

Shopify به گونه ای طراحی شده است که بتواند فروشگاه آنلاین خود را بسازد تا حد امکان. سیستم عامل های تجارت الکترونیک غالباً با این کار به خاطر تمام ابزارهای قدرتمند مورد نیاز برای انجام یک تجارت الکترونیکی ، با این کار مبارزه می کنند ، اما در ساخت آن به عنوان ساده ترین شکل ممکن ، Shopify می درخشد.

این کار به شما می دهد در حالی که رابط کاربری خود را تمیز ، شفاف و بسیار کاربر پسند نگه دارید!

داشبورد خریددر اینجا می توانید ببینید که پس زمینه چگونه حرکت آسان است. هنگامی که شما با Shopify کار خود را شروع می کنید ، از طریق افزودن محصولات تا مدیریت سفارشات ، شما را از طریق راه اندازی فروشگاه خود راهنمایی می کند.

Shopify شما را از طریق تنظیمات خود با دکمه های عمل و یک منوی کاملاً واضح راهنمایی می کند. یک بار شما’همه اطلاعات خود را وارد کرده اید ، Shopify با همگام سازی موجودی خود ، پیگیری سفارشات و موارد دیگر ، به مدیریت فروشگاه شما کمک می کند.

Etsy در عمق کمتری است اما به همین راحتی قابل استفاده است! آی تی’فوق العاده ساده و سر راست است.

تمام کاری که انجام می دهید ایجاد یک حساب کاربری است ، نام فروشگاه خود را انتخاب کنید ، فروشگاه خود را انبار کنید ، سپس مطمئن شوید که اطلاعات خود را وارد می کنید تا هزینه دریافت کنید و صورتحساب را تنظیم کنید.

شما’در هر مرحله و آن راهنمایی شد’پر کردن هر مرحله بسیار آسان است:

فرآیند تنظیمEtsy شما را از طریق تنظیمات خود راهنمایی می کند و وارد کردن جزئیات شما را ساده می کند. در اینجا می توانید نحوه ارائه نام فروشگاه ها با استفاده از پیشنهادات خود را مشاهده کنید.

شما می توانید ببینید که چقدر مغازه Etsy خود راه‌اندازی کرده اید و حتی اگر انتخاب اول شما نبود ، به شما کمک می کند تا با استفاده از نام فروشگاه خود ، پیشنهادات متنوعی داشته باشید.’در دسترس است.

یک بار شما’دوباره همه با مراحل راه اندازی ، که’آن را! می توانید شروع به فروش کنید! این باعث می شود اگر شما ایده آل باشید’یک مبتدی که مایل به فروش سریع است.

با اتی ، شما نمی دانید’باید یک وب سایت کاملی مثل شما با Shopify ایجاد کنید. فقط محصولات خود را با توضیحات آنها و شما بارگذاری کنید’خوب است که بروم شما می توانید یک ساعت فروش اینترنتی باشید.

سهولت استفاده: حکم

آی تی’قرعه کشی!

هر دو Shopify و Etsy بسیار ساده برای استفاده هستند. Shopify کمی فنی تر از Etsy است اما با توجه به تعداد ابزار قدرتمند تجارت الکترونیکی ، واقعاً بسیار دوستانه مبتدی است. Etsy سریعتر و ساده تر برای تنظیم هر چند است.

انعطاف پذیری طراحی

آیا تا به حال در یک فروشگاه اینترنتی حضور داشته اید و با طراحی وحشتناک کنار گذاشته شده اید؟ شما’شما تنها نیستید: 38٪ مردم اگر طرح یا طراحی غیرقابل توجه باشد ، وب سایت را ترک می کنید.

این هم مزیت و هم ضرر Etsy است. صفحه فروشگاه شما Etsy را دنبال می کند’طرح و طرح. تمام صفحات فروشنده در Etsy با نام فروشگاه ، آرم ، محصولات و توضیحات به عنوان محتوای شخصی شما یکسان گذاشته شده است..

این یعنی شما نمی’باید نگران طراحی باشید, که از یک طرف عالی است شما می توانید اعتماد کنید که Etsy از طرحی تمیز ، شفاف و جذاب استفاده می کند که محصولات شما را نشان می دهد و یک تجربه کاربری عالی را ارائه می دهد.

به عنوان مثال طرح طرحطرح طراحی etsyEtsy طراحی فروشگاه شما را کنترل می کند. شما تصاویر ، توضیحات و جزئیات محصول خود را اضافه می کنید ، اما طرح کلی در کل Etsy یکنواخت است’بازارچه.

با این حال ، ایستادگی کردن از جمعیت سخت تر می کند!

اتی نمی’هر اتاق را برای شخصی سازی در اختیار شما قرار می دهم. همانطور که از مثالهای بالا می بینید ، تمام آنچه که فروشگاه شما را از همه سایرین در Etsy جدا می کند ، محصولات شما هستند.

شما برنده شد’قادر به ایجاد یک مارک واقعا قوی در این بازار هستید.

اگر کاملاً خوب باشد ، این خوب است’فروش چند مورد یا فقط شروع کردن. اما اگر می خواهید تجارت خود را توسعه دهید به یک برند منحصر به فرد و جامد احتیاج دارید. و این فقط در مورد اتی امکان پذیر نیست.

این امکان در Shopify وجود دارد.

هنگام ایجاد فروشگاه خود Shopify به شما می دهد بیش از 60 موضوع را انتخاب کنید. این مضامین بلوک های ساخت وب سایت شما را تشکیل می دهند. آنها طیف وسیعی از صنایع از مبلمان گرفته تا پوشاک و مد را پوشش می دهند.

علاوه بر راهنمایی در طراحی وب سایت ، موضوع شما همچنین دارای ویژگی هایی است تا بتواند از صنعت انتخابی شما سود ببرد. به عنوان مثال ، یک ویژگی بزرگنمایی محصول برای فروشگاه های پوشاک.

تم ها را خریداری کنیدShopify در کل بیش از 60 موضوع دارد که انواع صنایع مختلف را پوشش می دهد. آی تی’فیلتر کردن این تم ها با استفاده از دسته بندی های ارائه شده ، از سبک طرح بندی تا قیمت ، آسان است.

وجود دارد 10 موضوع رایگان و بیش از 50 موضوع پرداخت شده, قیمت از 140 دلار تا 180 دلار. آنها’به تمام جوابگویان موبایل ، حرفه ای و مدرن نگاه می کنید ، و می توانید هر زمان که بخواهید مضامین را تغییر دهید (فقط ممکن است برای مطابقت با محتوای خود مجدداً محتوای خود را تغییر دهید).

مهمتر از همه ، شما می توانید به قلب خود سفارشی کنید’مطالب!

مضامین برای کمک به شما وجود دارد ، بنابراین’همیشه ایده خوبی است برای انتخاب یکی از مواردی که با هدف فروشگاه شما مطابقت دارد و طرحی را که دوست دارید داشته باشد. اما می توانید به اندازه دلخواه شخصی سازی ، ویرایش و تنظیم مجدد کنید!

با Shopify می توانید یک مارک واقعا بی نظیر برای فروشگاه آنلاین خود ایجاد کنید.

انعطاف پذیری در طراحی: حکم

Shopify برنده انعطاف پذیری در طراحی است!

در حالی که اتی’تنظیمات کنترل شده باعث ایجاد فشار در طراحی صفحه شخصی شما می شوند ، Shopify سفارشی سازی فوق العاده و طراحی های شیکی برای ساخت وب سایت شما ارائه می دهد. این بدان معناست که می توانید یک برند قدرتمند برای رشد و ارتقاء مشاغل خود ایجاد کنید.

ساختار دامنه و URL

اگر دامنه باشید نام دامنه بسیار مهم است’دوباره راه اندازی یک تجارت آنلاین.

نام دامنه آدرس وب سایت است که افراد برای یافتن وب سایت شما از آن استفاده می کنند. به عنوان مثال ، نام دامنه ما www.websitebuilderexpert.com است. شما باید این آدرس را بپردازید و این بدان معنی است که هیچ کس دیگری آنلاین نمی تواند از آن استفاده کند. آی تی’منحصر به فرد برای وب سایت شما است و آن را به بخشی قدرتمند از برند شما تبدیل می کند.

دامنه هایی از این دست ، که خودتان انتخاب و پرداخت می کنید ، نامیده می شوند دامنه های سفارشی.

Shopify شما را به استفاده از دامنه سفارشی تشویق می کند. چرا؟ زیرا یک دامنه سفارشی برای ایجاد a ضروری است قابل اعتماد ، حرفه ای و قابل تشخیص است نام تجاری برای تجارت شما.

خرید نام دامنهShopify پیدا کردن و ثبت نام دامنه سفارشی شما را آسان می کند. این کمک می کند تا با مشتریان ارتباط برقرار کنید ، در Google رتبه بندی کنید و نام تجاری خود را به صورت آنلاین برقرار کنید.

Shopify حتی یک تنظیم خودکار نیز داشته باشد تا بتوانید در اسرع وقت بتوانید یک نام کاملاً شخصی برای فروشگاه آنلاین خود تهیه کنید.

اتی بسیار متفاوت است. چون تو’دوباره از طریق Etsy بفروشید’بازارچه, شما نمی’نام دامنه خود را دریافت کنید. در عوض ، دامنه شما چیزی شبیه به این خواهد داشت: www.etsy.com/shop/your-store-name-here.

تو می توانی’دامنه سفارشی دارید زیرا شما’دوباره زیر چتر اتی فقط در صورت امکان می توانید دامنه خود را به هم متصل کنید’دوباره از سازنده Etsy Pattern استفاده می کنید. این نیست’اگر می خواهید مارک شخصی خود را بسازید اما ایده آل نیست ، ایده آل هستید’برای فروشندگان فردی که مایل به کوچک و ساده نگه داشتن چیزها هستند ، مهم است.

ساختار دامنه و URL: حکم

Shopify برنده دور دامنه می شود!

شما یک دامنه سفارشی با ساختار واضح دارید. آدرس وب سایت شما کاملاً شخصی شماست که مارک شما را تأسیس می کند و حرفه ای به نظر می رسد. اتی نمی’گزینه دامنه سفارشی را داشته باشید ، و تجارت خود را شناسایی کنید.

اطلاعات بیشتر

 • می خواهید درباره نام دامنه اطلاعات بیشتری کسب کنید? مبتدی ما را بخوانید’راهنمای راهنمای نام دامنه چیست برای همه چیز شما باید بدانید.

ابزار و ویژگی های تجارت الکترونیکی

طراحی و نام دامنه بسیار خوب است ، اما اگر سایت شما از ابزارهای تجارت الکترونیکی ضعیف برخوردار است ، شما را در اختیار دارید’هر چقدر هم که آدرس وب سایت شما جالب باشد ، سریعاً دچار مشکل خواهید شد!

Etsy دارای ویژگی های اساسی اما خوب تجارت الکترونیک است تا بتوانید فروشگاه خود را آسان کنید. شما می توانید استفاده کنید ‘فروش در برنامه Etsy’ برای ماندن در صدر موارد در حال حرکت.

برای خرید و چاپ آسان هزینه های تخفیف دار می توانید از اکانت Etsy خود استفاده کنید. این به شما در صرفه جویی در هزینه حمل و نقل و همچنین سرعت بخشیدن به روند کمک می کند.

Etsy همچنین دارای ابزارهای بازاریابی و تبلیغاتی برای افزایش مشتری مشتری ، یافتن آنلاین و ترقی پیروان جدید است. در سیستم عامل های اجتماعی مانند Instagram و Twitter به اشتراک بگذارید ، کوپن ایجاد کنید یا از ابزارهای شخص ثالث مانند Google Shopping استفاده کنید تا توسط افراد بیشتری پیدا شود.

ابزار تجارت الکترونیکیEtsy ابزار تجارت الکترونیکی ساده اما مؤثر برای کمک به شما در مدیریت فروشگاه خود به روشی آسان و فعال دارد.

به یاد داشته باشید که فقط می توانید کالاهای دستباف ، محصولات پرنعمت و لوازم صنایع دستی را در Etsy بفروشید. اگر می خواهید چیزی را که در خارج از این مناطق قرار دارد بفروشید ، Etsy انتخاب مناسبی برای شما نیست.

اگر می خواهید ابزار فروش بیشتری نسبت به برنامه های رایگان در دسترس داشته باشید ، می توانید به Etsy Plus ارتقا دهید. این به شما می دهد:

 • گزینه های قابل برنامه ریزی مانند الگوهای بنر
 • معاملات در آدرس وب شخصی شما
 • تخفیف در مواد بازاریابی مانند کارت ویزیت
 • هشدارهای ایمیل برای ارسال مشتری هنگامی که یک کالا دوباره موجود است
 • اعتبار تبلیغات

از آنجا که Etsy به جای یک سیستم عامل تجارت الکترونیک یک بازار است ، موجودی شما در حساب فروشگاه شما درج نمی شود – شما باید خودتان این موضوع را پیگیری کنید.

به طور کلی ، Etsy آن را با زیبایی خلاصه می کند “ابزارهای ساده و قدرتمند”. آنها’قابل توجه ترین ویژگی های تجارت الکترونیکی در خارج از کشور نیست ، اما برای فروش در مقیاس کوچک محصولات خانگی و صنایع دستی ، آن را به بازار عرضه می کند’دامنه خوبی است.

وقتی بهترین بازار در بازار می آید ، Shopify همه صندوق ها را تیک می زند. در تحقیقات ما آمده است شماره یک برای ویژگی های فروش. این باعث می شود آن را برای هر شغلی که به دنبال رشد است ایده آل کند.

شما می توانید محصولات نامحدود را در تمام فروشگاه های Shopify بفروشید’برنامه ها ، و هیچ محدودیتی برای آنچه شما می فروشید وجود ندارد.

Shopify یک فروشگاه برنامه گسترده دارد ، بنابراین می توانید هر آنچه را که می خواهید به وب سایت خود اضافه کنید. این به شما می دهد سفارشی سازی نهایی و یک مقدار کل از اضافی های قدرتمند را انتخاب کنید!

فروشگاه برنامه فروشگاهیShopify دارای یک فروشگاه برنامه چشمگیر است که صدها برنامه را برای گسترش و سفارشی کردن فروشگاه آنلاین شما ارائه می دهد.

اینجا’لیستی از فقط برخی از ویژگی های شما در سراسر Shopify’برنامه ها:

 • فروش چند کاناله در 10 سیستم عامل مختلف اجتماعی
 • کد تخفیف
 • گواهی SSL رایگان
 • بازیابی سبد خرید رها شده است
 • کارت هدیه
 • نرخ حمل و نقل شخص ثالث محاسبه شده است
 • تجزیه و تحلیل کلاهبرداری
 • برنامه Shopify POS (نقطه فروش)

فروش چند کاناله برای گسترده تر کردن مشتری و ایجاد تجربه خرید آسان به مشتریان بسیار مهم است. گواهی رایگان SSL (Secure Sockets Layer) به این معنی است که سایت شما برای بازدید کنندگان بی خطر است تا جزئیات پرداخت خود را از طریق آن وارد کنند ، و برای هر فروشگاه آنلاین ضروری است..

رها شده سبد خرید بازیابی ایمیل برای مشتریانی که محصولات خود را رها کرده اند در هنگام پرداخت ، ارسال می کند و آنها را ترغیب به بازگشت می کند. این می تواند بهبود یابد 12 تا 15٪ مشتریان!

یکی از Shopify’بهترین ویژگی های فروش سیستم موجودی آن است. برخلاف Etsy ، Shopify موجودی گسترده ای دارد. شما می توانید محصولات را به صورت عمده یا یک بار به صورت همزمان بارگذاری کنید و ابزار مدیریت داخلی سهام را نیز در اختیار شما قرار می دهد’آسان برای ردیابی و تجزیه و تحلیل فروش خود را.

ابزارها و ویژگیهای تجارت الکترونیکی: حکم

Shopify برنده ویژگی های فروش است!

این شرکت به همه چیز نیاز دارد که تجارت در حال توسعه باشد و بسیار پیشرفته تر از Etsy است. اما شما نمی دانید’می خواهید برای ابزارهایی که برنده شده اید پرداخت کنید’استفاده کنید ، بنابراین عاقلانه انتخاب کنید! اتی’ویژگی های اساسی آن را برای فروش مقادیر اندک ایده آل می کند.

اطلاعات بیشتر

 • بررسی Shopify ما را بخوانید برای یک نگاه عمیق تر به Shopify’ابزار و ویژگی های فروش

گزینه ها و هزینه های پرداخت

در بعضی از سیستم عامل ها ، هزینه های معامله می تواند هیولا باشد که در زیر تخت پنهان شده و منتظر پرش است و در آخرین لحظه شوک به شما می دهد. نه Shopify و نه Etsy قیمت هایی مانند این را شارژ می کنند ، اما آن را’هنوز هم همیشه ایده خوبی است تا قبل از ورود به سیستم عامل ، ایده ای درباره گزینه های پرداخت و هزینه های معامله دریافت کنید.

در حالی که اتی نمی کند’هزینه ماهانه را شارژ می کنید ، این کار را انجام می دهد لیست هزینه های 0.20 دلار برای هر محصول. این هزینه برای انتشار لیست شماست که برای چهار ماه یا تا زمان فروش کالا فعال است.

هزینه فروش عالیEtsy لیست هزینه ها و مبادلات تراکنش و همچنین هزینه پردازش پرداخت معمول را پرداخت می کند.

وقتی محصولی را می فروشید ، (تبریک می گویم!) ، یک مورد وجود دارد 5٪ هزینه معامله, بعلاوه 3٪ + 0.25 $ هزینه پردازش پرداخت. این’تعداد زیادی است ، بنابراین در واقع به چه معنی است?

هزینه پردازش پرداخت توسط ارائه دهنده پرداخت (مانند شرکت کارت اعتباری) یا دروازه پرداخت ارسال کننده معامله اعمال می شود. این واقعاً متداول است و به صورت استاندارد ، اگرچه Etsy است’نرخ ها کمی بالاتر از حد متوسط ​​است.

اتی’هزینه های مطمئناً نیست’ارزانترین آنجاست اما آنها نباید’اگر شما جیب هایتان را خیلی سبک کنید’فروش مجدد در مقیاس کوچک. آی تی’فقط یک بار که شروع به کشیدن دلارهای بزرگ می کنید’شروع به احساس سوختن آن 5 درصد هزینه معامله خواهید کرد.

اگر علائم دلاری را مشاهده می کنید ، بسته به اندازه شغل شما ، ممکن است Shopify به عنوان ارزش بهتری برای پول کار کند.

Shopify گزینه های پرداخت مختلفی برای انتخاب دارد. این درگاه پرداخت داخلی خود را به نام Shopify Payments دارد که خیر’هزینه های معاملات را شارژ کنید. در خریدهای پرداخت فقط باید هزینه پردازش کارت را با نرخ 2.2٪ + 20p پرداخت کنید ، بسیار کمتر از Etsy.

گزینه های پرداخت را خریداری کنیدShopify صدها دروازه پرداخت مانند PayPal و Amazon Payments را پشتیبانی می کند ، یا می توانید از شر Shopify Payments برای خلاص شدن از هزینه تراکنش استفاده کنید.

اگر شما’شما از Shopify Payments استفاده کنید’گزینه های پرداخت دیگری نیز دارید – در واقع بیش از 100! اینها شامل PayPal ، Google Pay ، Apple Pay ، Stripe و موارد دیگر است.

اگر شما’مجدداً با استفاده از یکی از این گزینه های پرداخت به جای دروازه Shopify Payments ، بالاترین هزینه معاملات 2٪ و کمترین آن 0.5٪ است. بنابراین با مقایسه این دو ، Shopify نرخ بسیار ارزانتری نسبت به Etsy دارد.

گزینه ها و هزینه های پرداخت: حکم

در کل ، Shopify برنده است!

در صورت استفاده از دروازه پرداخت داخلی آن ، نرخ پایین تری ارائه می دهد و 0٪ هزینه معامله دارد. Shopify هزینه های مقدماتی بالاتری دارد ، اما Etsy’اگر افزایش فروش شما باشد ، هزینه های گرانتر می تواند شما را در دراز مدت بازگرداند.

جذب مشتری

یک بار شما’وقت خود را صرف بارگذاری عکس های محصول خیره کننده و نوشتن توضیحات دقیق کرده اید ، فروشگاه شما سزاوار توجه است. شما نمی’می خواهید وب سایت شما در حیاط خلوت اینترنت پنهان شود.

Etsy مطمئناً نورافکن زیبایی را روی فروشگاه شما می درخشد. آی تی’یک بازار بسیار محبوب با بیش از 33 میلیون خریدار. مردم نمی خورند’باید به دنبال شما بگردم آنها به سادگی Etsy را جستجو می کنند و محصولات شما را با کیفیت و آماده برای خرید می یابند.

ترافیک جستجوEtsy یک برند مستقر و محبوب است. این رتبه اول در گوگل برای اصطلاحاتی مانند “وسایل دست ساز”, که باعث می شود حجم بالای ترافیک به سایت ترغیب شود.

اشکال اتی در آنجاست’هیچ راهی برای تضمین بازدیدکنندگان در فروشگاه شما وجود ندارد. وجود دارد بیش از 50 میلیون محصول در Etsy – بنابراین ایستادن از جمعیت مهم است!

متقابلا, Shopify ابزاری برای ارتقاء خود به شما می دهد. بازدید کنندگان برنده شدند’حتی می دانید که فروشگاه شما روی این پلتفرم ساخته شده است ، بنابراین آنها برنده شدند’سعی کنید با جستجوی هر چیزی غیر از نام فروشگاه شخصی خود ، به آن برسید.

برای رتبه بندی در گوگل ، ارتقاء خود در رسانه های اجتماعی و ایجاد مارک تجاری خود برای جذب مشتریان بیشتر ، باید بهینه سازی موتور جستجوی خود (SEO) خود را انجام دهید..

اگر شما’دوباره فکر میکنی که نمی خوای’نمی دانید از کجا شروع کنید ،’نگران باشید Shopify تمام ابزارهای مورد نیاز شما را از برنامه ها و راهنماهای سئو گرفته تا تبلیغات الکترونیکی و فروش چند کاناله در سراسر Facebook و Instagram می دهد..

هرچند آن’شما بیشتر کار می کنید ، شما’کنترل کامل ارتباط با مشتریان و ایجاد مبارزات بازاریابی لگد را کنترل کنید. شما نمی’باید بنشینید و منتظر بمانید تا بازدید کنندگان در بین شما گیر بیفتند.

جذب مشتری: حکم

اتیسی در این دور پیروز می شود!

تنها کاری که باید انجام دهید این است که بنشینید و استراحت کنید – و امیدوارم مردم محصولات شما را از بین میلیون ها نفر انتخاب کنند. Shopify کنترل بیشتری و حضور منحصر به فرد آنلاین را به شما می دهد ، اما به بازاریابی خاص خود و مجادله SEO نیاز دارد.

اطلاعات بیشتر

 • بررسی ما در مورد 3 بهترین وب سایت سازنده برای بهینه سازی موتور جستجو (SEO) را بخوانید – معرفی خوبی به سئو می دهد و حتی به Shopify نیز اشاره ای می کند!
 • 12 ایده کسب و کار آنلاین – درباره نحوه فروش از طریق وب سایت های تجارت الکترونیکی و بازارهای آنلاین می توانید به شما در ایجاد درآمد جدی کمک کنید.

راهنما و پشتیبانی

چه اتفاقی می افتد اگر تمام تصاویر محصول شما در ساعت 2 صبح ناپدید شوند؟ وحشت می کنی؟ نه! شما با تیم پشتیبانی خودتان تماس می گیرید!

تجارت شما هرگز متوقف نمی شود و Shopify آن را می داند. این’چرا Shopify پشتیبانی 24/7 دارد بنابراین شما’دوباره تمام روز ، تمام شب ، تمام هفته ، پوشیده شده است. اینجا’لیستی از همه گزینه های مختلف پشتیبانی که می توانید انتخاب کنید:

 • تلفن 24/7
 • رسانه های اجتماعی
 • 24/7 چت زنده
 • انجمن
 • پست الکترونیک
 • آموزش تصویری
 • پشتیبانی تخصصی پیشرفته (در مورد برنامه های پلاس)

بنابراین آیا شما’دوباره به یک تلفن کلیپ تبدیل شده یا یک انجمن اجتماع را دوست دارید ، Shopify چیزی دارد که برای همه مناسب باشد. مرکز راهنمایی Shopify در عین حال که طیف گسترده ای از مقالات راهنما و راهنما را ارائه می دهد ، روشن و آسان برای استفاده است.

خرید مرکز راهنمامرکز راهنمایی Shopify به راحتی امکان پذیر است و دارای مقالات و راهنماهای مفیدی است. می توانید آنچه را که می توانید فهرست کنید یا جستجو کنید’دوباره به دنبال.

یکی از بهترین قسمت های Shopify’پشتیبانی زمانی است که از ویرایشگر درخواست کمک می کنید – Shopify شما را مستقیماً به یک صفحه مربوطه در مرکز راهنمایی می برد. این باعث صرفه جویی در وقت شما می شود و عاری از سردرد می شود!

Etsy همچنین دارای مرکز راهنمایی است. آی تی’s به روشی پاک و واضح ارائه شده است ، همچنین دارای یک تابع جستجو است ، بنابراین اگر می دانید چه چیزی را می توانید مستقیماً به جواب برسید’دوباره به دنبال.

مرکز راهنماییاتی’مرکز راهنما دارای طیف وسیعی از مقاله ها و همچنین یک تابع جستجو است که به شما کمک می کند دقیقاً آنچه را لازم دارید پیدا کنید.

Etsy همچنین یک فروم دارد که می توانید در مباحث اجتماع بخوانید و بپیوندید ، سؤال بپرسید و اعلامیه های Etsy را دنبال کنید. می توانید به Etsy ایمیل دهید’در صورت نیاز به کمک بیشتر ، کارمندان پشتیبانی را ترتیب داده و یا تماس تلفنی را برنامه ریزی می کنید.

راهنما و پشتیبانی: حکم

خریدن برنده کمک و پشتیبانی می شود!

آی تی’بسیار جامع تر از Etsy است ، به طوری که شما’دوباره پوشانده شده اید حتی اگر حوادث ساعت 4 صبح اشتباه پیش برود. Etsy مرکز راهنمایی و انجمن های خوبی دارد ، اما می تواند’با Shopify رقابت کنید’پشتیبانی شخصی و عمیق تر.

اطلاعات بیشتر

آیا می توانیم کمک کنیم؟ برای راهنمایی های مفید ، ترفندها و پاسخ های سؤالات متداول پاسخ داده ، هر یک از راهنماهای زیر را بخوانید. ما’برای کمک به اینجا برگردید ، پس وارد شوید!

 • راهنمای ما در مورد نحوه فروش آنلاین یک چک لیست مفید و راهنمای گام به گام در راه اندازی فروشگاه آنلاین شما ارائه می دهد
 • راهنمای ما در مورد نحوه ساخت فروشگاه آنلاین را بخوانید برای 11 مرحله آسان برای شروع کار
 • نه قدم ساده را در اینجا کشف کنید راهنمای ما در مورد چگونگی شروع یک بوتیک آنلاین
 • دریابید که چگونه می توانید در اینستاگرام کسب درآمد کنید, با راهنمایی در مورد بهترین راه های فروش از طریق این بستر اجتماعی محبوب
 • راهنمای ما را در مورد نحوه فروش در Pinterest بررسی کنید به سه روش موثر برای کسب درآمد
 • در مورد 10 قدم موفقیت در آن بخوانید مقاله ما در مورد چگونگی راه اندازی فروشگاه پوشاک آنلاین

قیمت گذاری

در برنامه Shopify خود تا 20٪ صرفه جویی کنید

صرفه جویی 10٪ در هنگام اشتراک ، در اشتراک خود عضو شوید یک سال, و پس انداز کن 20٪ وقتی ثبت نام می کنید دو سال.

یعنی با 20 درصد تخفیف ، شما’پس انداز می کنم 16 دلار در هر ماه در برنامه Shopify ، و 60 دلار در هر ماه در برنامه پیشرفته!

هنگامی که به آن رسیدگی کرد ، قیمت گذاری اغلب چیزی است که ما را به سمت محصولات خود سوق می دهد – یا ما را کنار می گذارد. این خصوصاً در مورد شما صادق است’دوباره به بودجه تنگ بپردازید یا به جای پول خرج کردن به دنبال پول درآوردن باشید!

Etsy هزینه های بسیار کمتری دارد. در ابتدایی ترین سطح آن ، برنامه استاندارد, Etsy هیچ هزینه ماهانه ندارد – فقط هزینه های لیست ، هزینه معاملات و هزینه پردازش پرداخت برای محصولات اعمال می شود.

برای باز کردن ویژگی های بیشتر می توانید با Etsy آپدیت کنید. برنامه پلاس هزینه دارد 10 دلار در هر ماه و مجموعه گسترده ای از ابزارها را برای کمک به رشد فروشگاه شما ، مانند گزینه های قابل تنظیم تر و هشدارهای ایمیل فراهم می کند.

Shopify هزینه های مقدماتی بالاتری دارد ، اما آنچه را می پردازید دریافت می کنید. Shopify سه برنامه قیمت دارد, به علاوه یک آزمایش رایگان 14 روزه. قیمت ها از 29 تا 299 دلار در هر ماه ، و ویژگی های پیشرفته تری را همزمان با اندازه گیری قفل می کنید.

Basic Shopify (29 دلار در ماه)

 • وب سایت تجارت الکترونیکی & وبلاگ
 • محصولات نامحدود
 • 2 حساب کارمندان
 • پشتیبانی 24/7
 • فروش چند کاناله
 • ایجاد سفارش دستی
 • کد تخفیف
 • گواهی SSL رایگان
 • بازیابی سبد خرید رها شده است
 • تجزیه و تحلیل کلاهبرداری
 • برنامه خرید POS
 • نرخ کارت اعتباری استاندارد

خرید (79 دلار در ماه)

 • همه چیز از Basic Shopify
 • 5 حساب کارمندان
 • کارت هدیه
 • گزارش های حرفه ای
 • نرخ کارت اعتباری پایین
 • نقطه اضافی فروش

Advanced Shopify (299 دلار در ماه)

 • همه چیز از طرح Shopify
 • 15 حساب کارمندان
 • گزارش ساز پیشرفته
 • نرخ حمل و نقل شخص ثالث محاسبه شده است
 • نرخ کارت اعتباری پایین

طرح اولیه Shopify در هر ماه 29 دلار هزینه دارد و همه چیزهایی را که برای راه اندازی فروشگاه خود نیاز دارید به شما می دهد. محصولات نامحدود ، فروش چند کاناله ، ایجاد کد تخفیف و بازیابی سبد خرید رها فقط برخی از ویژگیهای موجود در این طرح هستند.

طرح خرید هر آنچه را که برای رشد شغل خود نیاز دارید فراهم می کند 79 دلار در هر ماه. این برنامه همه چیز را دارد که برنامه Basic Shopify ، به علاوه موارد دیگر دارد. از ویژگی های اضافی آن می توان به ایجاد کارت هدیه و گزارش های حرفه ای اشاره کرد.

گرانترین طرح Shopify طرح است 299 دلار در ماه طرح پیشرفته Shopify. این از دو برنامه اول به همراه دارد ، به علاوه سازنده گزارش پیشرفته و نرخ حمل و نقل محاسبه شده توسط شخص ثالث و نرخ کارت اعتباری پایین.

اینها Shopify هستند’برنامه های قیمت اصلی – آنجا’همچنین Shopify Plus که دارای قیمت های سفارشی است و برای مشاغل بزرگ دنیای تجارت الکترونیک است.

اگرچه ممکن است در مقایسه با اتی خیلی به نظر برسند’قیمت های پایین ، Shopify’برنامه های s به دلیل تنوع ویژگی ها و مقیاس پذیری طولانی مدت که با آنها همراه است ، ارزش زیادی برای پول ارائه می دهند.

اتی’قیمت ها می توانند با پرداخت هزینه معاملات آن ، بیشتر شوند و Shopify شوند’هزینه ماهانه با استفاده از برنامه های شخص ثالث می تواند افزایش یابد.

قیمت گذاری: حکم

آی تی’قرعه کشی!

گزینه Etsy ارزان تر است ، اما Shopify با تمام ویژگی های آن ارزش شگفت انگیزی را برای پول ارائه می دهد. این واقعاً به بودجه شما بستگی دارد. Etsy برنده در فروشندگان فردی است ، Shopify برنده مشاغلی است که بودجه لازم برای شروع مقیاس را دارند.

اطلاعات بیشتر

 • بررسی قیمت گذاری Shopify ما را بخوانید برای نگاهی عمیق به قیمت ها ، برنامه ها و ارزش پول آن
 • قیمت های همه را با هم مقایسه کنید پیشرو سازندگان فروشگاه آنلاین
 • نمی دانم از کجا شروع کنم? راهنمای دو بخشی ما در مورد هزینه ساخت یک وب سایت را بخوانید (قسمت 1) و هزینه وب سایت چقدر است؟ (قسمت 2) برای یک راهنمای قطعی در زمینه بودجه ریزی برای وب سایت خود.

با استفاده از Etsy با Shopify

اگر شما’ما این را می خواندیم و هنوز بین این دو پاره شده اید ، خبرهای خوبی داریم. شما می توانید بهترین های هر دو جهان را داشته باشید!

با استفاده از فروشگاه App Shopify, می توانید بازار Etsy را با فروشگاه Shopify خود ادغام کنید. همگام سازی در زمان واقعی اطمینان حاصل می کند که با همگام سازی فروشگاه های Etsy و Shopify خود ، هر زمان که تغییری ایجاد کنید ، از سردرگمی یا اغراق اجتناب کنید..

می توانید این ادغام را به مدت هفت روز رایگان داشته باشید. پس از آن هزینه 60 دلار در هر ماه و شامل ویژگی های سفارشی و بارگذاری نامحدود محصول است.

این یک گزینه عالی است اگر فروشگاه Shopify دارید و می خواهید حضور آنلاین خود را متنوع کنید. با ادغام با Etsy می توانید به مخاطبان جدیدی برسید و از این بازار محبوب نهایت استفاده را ببرید.

اطلاعات بیشتر

شاید شما نمی دانید’می خواهید از Etsy یا Shopify استفاده کنید. این’باشه ، ما’پوشانده ام!

 • مقایسه کنید بهترین سیستم عامل های تجارت الکترونیکی
 • مقاله ما در مورد بهترین گزینه های Etsy را بررسی کنید برای کشف بهترین گزینه های خود ، خواه شما’دوباره از Etsy حرکت می کنید یا فقط تجارت آنلاین خود را شروع می کنید
 • نگاهی به بررسی ما در مورد بهترین گزینه های Shopify بیندازید و رقبای برتر خود را برای یافتن سازنده کامل خود مقایسه کنید

خرید در مقابل Etsy: نتیجه گیری

ممکن است در ابتدا Shopify و Etsy به نظر برسند اما به نظر می رسد’سیستم عامل های فروش بسیار متفاوتی هستند. در این مقاله به تفاوتهای اساسی بین آنها و اینکه چه چیزی باعث پیشرفت آنها می شود ، پرداخته شده است.

Shopify همه چیز را برای موفقیت در کسب و کار شما فراهم می کند. این ابزار فروش قدرتمند ، برنامه های مقیاس پذیر و محدودیتی در فروش شما ندارد. از طرف دیگر ، Etsy دارای محدودیت محصول و ویژگی های اساسی است. هنوز هم’ساده تر و ارزان تر است ، و این باعث می شود فروشندگان در مقیاس کوچک دارای یک طاقچه باشند.

خلاصه ، اینجا’یک جدول کلی برای ارائه خلاصه نگاه سریع:

CategoryShopifyEtsyراحتی در استفاده

قرعه کشی

انعطاف پذیری طراحی

برنده: خرید

دامنه & ساختار URL

برنده: خرید

ابزارهای تجارت الکترونیکی & امکانات

برنده: خرید

گزینه های پرداخت & هزینه

برنده: خرید

جذب مشتری

برنده: Etsy

کمک & پشتیبانی

برنده: خرید

قیمت گذاری

قرعه کشی

Shopify راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی قدرتمند بسیار ساده است.اتی نمی’هر کار فنی را درگیر کنید – یک حساب کاربری ساده تنظیم کنید و فروش کنید.
Shopify طیف وسیعی از قالب ها را به شما می دهد و انواع سفارشی سازی را ارائه می دهد.Etsy شخصی سازی شما را محدود کرده و طرح شما را مدیریت می کند تا بتوانید’یک طراحی منحصر به فرد ایجاد کنید.
شما می توانید یک دامنه سفارشی برای ایجاد یک آدرس وب سایت منحصر به فرد و تبلیغ یک مارک روشن داشته باشید.دامنه شما Etsy است’s به جای خود ، به این معنی که آدرس وب سایت شما برای مشتریان سخت تر است.
Shopify همراه با ابزارهای قدرتمند و یک فروشگاه برنامه گسترده برای اضافه کردن توابع به سایت شما است.Etsy از ویژگی های خوب اما کمی و ساده ای برخوردار است تا بتوانید شغل خود را تا حد امکان آسان کنید.
هیچ هزینه مبادله ای (فقط هزینه کارت اعتباری معمولی) با Shopify Payments نیست. هزینه معامله کمتر از Etsy. صدها دروازه پرداخت را پشتیبانی می کند.Etsy لیست هزینه ها ، هزینه های معاملات و هزینه های کارت اعتباری را دارد.
Shopify تمام ابزارهای لازم جهت ایجاد و ارتقاء مشاغل خود را در اختیارتان قرار می دهد ، اما شما وظیفه رانندگی در وب سایت خود را از طریق بازاریابی ، سئو ، رسانه های اجتماعی و کمپین ها هدایت می کنید..Etsy یک پلتفرم بسیار محبوب با میلیون ها خریدار است. این باعث می شود محصولات شما در معرض دید خوبی قرار بگیرد و به معنای اهدا نباشد’برای اینکه بازدید کنندگان به سایت شما بیایند باید سخت تلاش کنید.
Shopify طیف گسترده ای از گزینه های پشتیبانی ، از 24/7 تلفن و چت زنده به ایمیل و یک مرکز راهنمایی گسترده را دارد.Etsy یک مرکز راهنمایی روشن و مفید و همچنین یک انجمن اجتماع دارد. می توانید با Etsy از طریق ایمیل یا درخواست تماس بگیرید’کارمندان پشتیبانی.
Shopify سه طرح قیمت دارد که از 29 دلار تا 299 دلار در هر ماه است. آنجا’محاکمه رایگان 14 روزه.Etsy در حال حاضر دو برنامه دارد – برنامه رایگان و 10 دلار در ماه به علاوه. یک برنامه Premium وجود دارد که قرار است در سال 2019 منتشر شود.

Shopify یک پلتفرم اختصاصی تجارت الکترونیک است و بهترین گزینه برای هر مشاغل کوچک است که به دنبال افزایش اندازه و ایجاد خود در بازار تجارت الکترونیک هستند. هزینه های مقدماتی بالاتری نسبت به Etsy دارد ، اما با ویژگی های قدرتمند به همراه یک فروشگاه برنامه چشمگیر ، مملو از مربا است.

Etsy یک بازار است که مناسب برای فروشندگان فردی و کوچک است. آی تی’خیلی اساسی تر از Shopify است ، اما هیچ اشتراک ماهانه ای (جدا از هزینه محصول آن) ندارد. این امر گزینه ای عالی را برای امتحان کردن دست خود در تجارت الکترونیک و بدون هیچگونه تعهدی ایجاد می کند.

به طور کلی, Shopify پلت فرم فروش بهتر است. اما اینها خیلی متفاوت هستند تا یکی را به دیگری توصیه کنند. اگر شما’فروش دوباره چند مورد خانگی در ماه ، Etsy بهترین انتخاب برای شما است.

چرا یک حساب Etsy تنظیم نکردید و به آن فرصت دهید ، یا Shopify را امتحان کنید’محاکمه رایگان 14 روزه برای دیدن آنچه فکر می کنید؟ پس از همه ، شما همیشه باید قبل از خرید سعی کنید!

خرید در مقابل Etsy: سؤالات متداول

که ارزانتر است ، Shopify یا Etsy?

وقتی به هزینه های مقرون به صرفه نگاه می کنید ، اتی ارزان تر است. اگر شما’با بودجه تنگ دوباره کار کنید یا فقط می خواهید چند مورد را بفروشید ، Etsy قطعاً ارزان تر از Shopify خواهد بود. اما اگر شما’دوباره درآمد زیادی در فروش کسب می کنید ، اتی’هزینه 5٪ معامله می تواند گران شود ، و در طولانی مدت Shopify ارزان تر می شود.

می توانید اطلاعات بیشتری در مورد Shopify کسب کنید’برنامه ها و هزینه های ما در بررسی قیمت گذاری Shopify.

یا اگر شما’مجدداً به دنبال بودجه هستیم ، برای مقایسه آزمایش های رایگان و حتی برنامه های رایگان ، مقاله ما را در مورد بهترین سیستم عامل های رایگان تجارت الکترونیک بررسی کنید.

چرا باید در Etsy بفروشم?

Etsy مکانی محبوب برای خریداران و فروشندگان است! این دارد بیش از 33 میلیون خریدار, که یک بازار بزرگ است که شما اهدا نمی کنید’می خواهم از دست بدهم. فقط اگر از طریق Etsy بفروشید’فروش کالاهای خانگی ، محصولات پرنعمت ، یا لوازم صنایع دستی. ما فقط آن را برای فروشندگان در مقیاس کوچک توصیه می کنیم.

اگر شما’دوباره به دنبال چیزی کمی پیشرفته تر می گردید ، به نمودار مقایسه محصولات سازنده فروشگاه آنلاین ما نگاهی بیندازید.

که برای مقیاس گذاری تجارت من ، Shopify یا Etsy بهتر است?

Shopify برای مقیاس گذاری در تجارت الکترونیک بهتر است. این شرکت دارای چندین ویژگی و یک فروشگاه اپلیکیشن چشمگیر برای گسترش سایت شما و جذب بازدید کنندگان بیشتر است. خرید و فروش کافی را برای مشاغل کوچک تا مارک های بزرگی مانند پنگوئن انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر می توانید بررسی Shopify ما را بخوانید.

بررسی Shopify vs Etsy ما را مفید دانست?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me