Shopify vs Weebly | کدام یک برای شما بهتر است؟

خرید در مقابل وبیلیShopify vs Weebly یک سوال مهم برای هر کسی است که یک فروشگاه اینترنتی ایجاد کند – ما’آنها را تجزیه می کنم تا به شما نشان دهند که برای تجارت شما چه چیزی بهتر است.


چی’تفاوت بین Shopify و Weebly است?

Shopify یک پلت فرم اختصاصی تجارت الکترونیکی است که به شما کمک می کند فروشگاه آنلاین خود را بسازید. این همه چیز را برای اجرای مشاغل خود لازم دارد. از طرف دیگر Weebly یک وب سایت سازنده با عملکردهای تجارت الکترونیک اختیاری است – این بدان معنی است’قدرت کمتری نسبت به Shopify دارند ، اما ساده تر هستند.

حقیقت این است که وقتی Shopify را مقابل Weebly مقایسه می کنیم ، به آنچه شما از فروشگاه خود نیاز دارید ، می رسد.

در این راهنما نگاهی دقیق تر به Shopify vs Weebly می اندازیم و می پرسیم ، کدام یک برای شما بهتر است؟ ما سیستم عامل ها را در ابزارها ، قیمت گذاری ها ، برنامه ها ، پشتیبانی مشتری و سهولت استفاده مقایسه می کنیم. مواردی که برای شما و تجارت آنلاین شما مهم است!

در پایان ما Shopify vs Weebly را با شما مقایسه می کنیم’شما می توانید یک برنده برای فروشگاه خود انتخاب کنید! Shopify یک آزمایش رایگان و Weebly 30 روز ضمانت بازگشت پول ارائه می دهد. بنابراین می توانید قبل از هزینه هر دلار سخت خود ، آنها را برای درایو تست بگیرید. اگر شما’با عجله دوباره ، با استفاده از لینک های زیر شروع کنید:

 • Shopify Free را امتحان کنید
 • Weebly Free را امتحان کنید

Shopify vs Weebly: جوانب مثبت و منفی

قبل از اینکه جزئیات بیشتری را به Shopify vs Weebly بیاندازیم ، اجازه دهید’نگاهی به جوانب مثبت و منفی هر سیستم عامل.

جوانب مثبت

 • ابزارهای قدرتمند تجارت الکترونیک: Shopify همه چیزهایی را که برای ساختن یک فروشگاه پیشرفته نیاز دارید فراهم می کند. بیش از 1200 برنامه انعطاف پذیری خوبی به شما می دهد.
 • پشتیبانی حق بیمه: شما از پشتیبانی 24/7 به عنوان استاندارد در LiveChat ، ایمیل و تلفن دریافت می کنید.
 • بیش از 60 موضوع آماده تلفن همراه: خریدن’مضامین رایگان و پرداخت شده طیف گسترده ای از صنایع را در بر می گیرد و کاملاً روی موبایل و دسک تاپ کار می کند.

منفی خرید

 • هزینه معاملات: برخلاف Weebly ، Shopify مبلغی را برای معاملات (از مگر اینکه از Shopify Payment استفاده کنید) پرداخت می کند..
 • هزینه ها می توانند سوار شوند: هزینه های برنامه ، هزینه ها و پرداخت های ماهانه می تواند Shopify را گران به نظر برساند. اما اگر فروشگاه شما در حال رشد و فروش است ، برنده شد’به نظر می رسد یک مشکل است!

جوانب مثبت

 • بسیار کاربر پسند: Weebly آنچه را که برای ایجاد یک فروشگاه جذاب و کارآمد نیاز دارید فراهم می کند. حتی حداقل کاربر فنی نیز می تواند روی Weebly بلند شود و کار کند.
 • الگوهای به روز: Weebly’تم ها به خوبی طراحی شده و به راحتی قابل تغییر هستند.
 • قیمت های رقابتی: شما می توانید فقط 8 دلار در ماه محصولات خود را به صورت آنلاین به Weebly بفروشید.

Weebly Cons

 • طیف محدودی از ابزارهای تجارت الکترونیک: اگر می خواهید یک فروشگاه الکترونیکی تجارت قدرتمند بسازید ، ممکن است Weebly را پیدا کنید’محدوده ابزار محدود کننده. تمایل دارد ابزارهای جدید کندتر از رقبا مانند Shopify را معرفی كند.
 • سفارشی سازی محدود: ایجاد تغییرات پیچیده در فروشگاه شما می تواند در Weebly دشوار باشد’ویرایشگر.

در اینجا 6 مورد است که شما هنگام ارزیابی Shopify vs Weebly باید در نظر بگیرید:

خریدن

Weebly

از Shopify بازدید Weebly انتخاب برتر بالا
انتخاب Shopify انتخاب برتر Shopify خرید آرم

خریدن

امتیاز کلی

9.4 از 10

Weebly

امتیاز کلی

8.2 از 10

خلاصه

خرید:

Shopify یک بستر اختصاصی تجارت الکترونیک است ، به معنی آن’به طور خاص برای کمک به شما در ساختن یک فروشگاه آنلاین طراحی شده است. این مجموعه با 150+ قالب تجارت الکترونیک متناسب و ویژگی های فروش ویژه همراه است تا فروشگاه شما را برای موفقیت آماده کند. همچنین دارای یک فروشگاه برنامه گسترده است که به شما امکان می دهد قابلیت های اضافی را به فروشگاه خود اضافه کنید. استفاده از Shopify بسیار آسان است ، اما نیست’تی کاملاً ساده به عنوان وبیلی. این گفت ، اگر شما’شما در مورد فروش آنلاین جدی هستید ، شما پیروز شدید’بهتر از Shopify پیدا کنید.

Weebly:

Weebly یک وب سایت سازنده است که در برخی از برنامه های خود دارای قابلیت تجارت الکترونیکی است. این بدان معنی است که شما نمی دانید’باید بلافاصله یک فروشگاه آنلاین بسازید – می توانید ابتدا یک وب سایت ایجاد کنید و هر زمان که می خواهید توابع تجارت الکترونیکی را به آن اضافه کنید’دوباره آماده فروش هستم این باعث می شود Weebly یک انتخاب عالی برای فروشندگان درجه یک یا کوچک باشد. از آنجا که Weebly یک پلتفرم اختصاصی تجارت الکترونیکی نیست ، با این حال ، ویژگی های فروش آن به اندازه ویژگی های Shopify قدرتمند نیست ، و آن را به یک انتخاب ضعیف برای مشاغل بزرگ یا رو به رشد تبدیل می کند.

بیشتر بخوانید

راحتی در استفاده

خرید:

همانطور که Shopify یک تجارت الکترونیکی سنگین وزن است ، در آنجا وجود دارد’یک منحنی یادگیری جزئی برای دستیابی به استفاده از آن است. شما باید کمی برای تسلط بر ویرایشگر و بهره‌برداری از کارایی کمی وقت بگذارید.

در حالی که استفاده از Shopify از Weebly دشوارتر است ، این نباید شگفت آور باشد. Shopify ابزار تجارت الکترونیکی بسیار بیشتری را ارائه می دهد.

این کار نمی کند’هر چند طول می کشد تا بتوانید با Shopify چنگ بزنید. در واقع ما توانستیم فقط در چند ساعت فروشگاهی بسازیم! شما’شما می توانید آن را به سرعت و با افزودن محصولات ، مدیریت موجودی خود و تهیه صفحه اصلی شیک انتخاب کنید.

حتی اگر شما’دوباره غیر فنی ، آن است’بسیار ممکن است به استاد Shopify. و به یاد داشته باشید ، پشتیبانی با کیفیت فقط یک تماس تلفنی است. در ویرایشگر فروشگاه شما نیز ، ابزارکهای راهنما شما را در ساختن فروشگاه خود به صورت مرحله به مرحله راهنمایی می کنند.

اما اگر سهولت استفاده اولویت اول شماست ، شما’من می خواهم حداقل به Weebly یک تست آزمایشی بدهیم.

Weebly:

سهولت استفاده Weebly است’نقطه فروش منحصر به فرد. اصولاً ساختن فروشگاه و راه اندازی آن برای شما بی دردسر است به همین دلیل وبیلی چنین شرکتی موفق است. این قابلیت دسترسی را محور و مرکز تجارت خود قرار داده و از نظر ما ، حتی Wix هم انتخاب آن ساده نیست.

ابزار کشیدن و رها کردن بدان معنی است که ما به معنای واقعی کلمه ماوس را به ویژگی مورد نظر خود اضافه می کنید ، کلیک کرده و آن را به جایی که می خواهید منتقل کنید..

آی تی’این ساده است!

Weebly یک است ‘آنچه که می بینی همانست که بدست می آوری’ سازنده. این بدان معناست که می توانید فروشگاه خود را در هنگام ساختن آن شکل دهید. اگر شما’چیزی را دوست دارم ،’برش دادن و تغییر رنگ ، متن ، تصاویر آسان است – تعداد زیادی!

فروشگاهی که در صفحه نمایش خود مشاهده می کنید همان فروشگاهی است که خریداران هنگام فرود روی سایت شما مشاهده می کنند. این باعث می شود که مجبور شوید بین ویرایشگر و حالت پیش نمایش به عقب و جلو بروید تا بررسی کنید که سایت شما چگونه به نظر می رسد.

Weebly یکی از بهترین پلتفرم تجارت الکترونیک است که می آید سهولت استفاده را با ویژگی ها و کارکردهای مناسب ترکیب کرد تا به شما در فروش آنلاین کمک کند.

بیشتر بخوانید

مضامین & طرح

خرید:

به همین دلیل Shopify یک رهبر بازار تجارت است: همه چیز قصد دارد به شما در فروش کمک کند.

این شامل الگوهای. ما به Shopify امتیاز می دهیم’طراحی تم 5 ستاره از 5 به دلیل حرفه ای و منحصر به فرد بودن آنها. از مد تا مواد غذایی ، مهم نیست که در کدام صنعت کار کنید ، Shopify دارای بیش از 60 مضمون پاسخگو به موبایل است که شما را تحت پوشش قرار می دهد.

می توانید موضوعات را بر اساس صنعت مرور کنید. برخی با برنامه Shopify شما می آیند ، اما برخی دیگر از 140 دلار هزینه اضافی دارند. آنجا’هیچ گونه تعهدی برای استفاده از یک موضوع پرداخت نشده نیست ، اما یک بار خودتان هستید’این ممکن است سرمایه گذاری خوبی باشد.

تم های موجود در فروشگاه خود را خریداری کنید ، بنابراین شما را می شناسید’هر محصول مورد نظر خود را دوباره بدست آورید.

شخصی سازی موضوع شما با Shopify کمی سخت تر از Weebly است. اما با توجه به اینکه یک سیستم عامل چقدر قدرتمند است ، هنوز هم بسیار قابل دسترسی است. حتی اگر شما’دوباره از لحاظ فنی زرنگ نیستید ، می توانید یک موضوع شیک اضافه کنید و آن را به صورت دلخواه تنظیم کنید.

نکته قابل توجه این است که Shopify’تم ها دان نیست’فقط عالی به نظر می رسند ، آنها به شما کمک می کنند تا فروش بیشتری داشته باشید. Shopify به مشاغل در سراسر جهان در تولید بیش از 55 میلیارد دلار فروش کمک کرده است. آنها واقعاً صاحبنظران هستند که چه چیزهایی را برای خط پایین شما جستجو می کنند.

در Shopify در مقابل Weebly سر به سر ، Shopify آن را بر روی تم ها و طراحی سایه می اندازد.

Weebly:

وبی دوست دارد چیزهای ساده را حفظ کند و الگوهای آن بازتاب دهنده این موضوع هستند. آنها ممکن است اساسی تر از Shopify باشند’اما آنها’دوباره واضح و به خوبی طراحی شده است.

در نمودار مقایسه ما ، Weebly 4 ستاره قدرتمند را برای طراحی قالب به دست آورده است. در حالی که آنها نمی توانند’به خوبی به عنوان Shopify ، Weebly’تم ها بسیار محکم هستند و به راحتی می توانند به شما کمک کنند یک فروشگاه اینترنتی صیقلی ایجاد کنید که دارای قابلیت پاسخگویی به موبایل نیز باشد.

Weebly’فروشگاه تم دارای 15 گزینه طراحی برای فروشگاه های آنلاین است. ما از اینکه چقدر خوب به نظر می رسند تحت تأثیر قرار گرفته ایم ، اما تنوع کمتری نسبت به Shopify وجود دارد.

یک منطقه Weebly می تواند به انگشت پا با انگشت پا با Shopify برسد این است که ویرایش تم ها چه بسا ساده است’یکی به فروشگاه خود اضافه کرده اید. ویرایش مضامین بسیار شهودی است ، به این معنی که می توانید با شخصیت خود فروشگاهی بسازید. ما به خصوص دوست داریم ایجاد صفحات محصول مستقل برای هر یک از موارد شما بسیار ساده باشد. با وبلی’تم ها ، کل تجربه کاربر بسیار نرم و نرم است.

برای تنوع محض و به دلیل آنها’دوباره به سمت فروش ، Shopify هدایت شده اید’تم ها کمی بهتر از وبیلی است’s اما اگر می خواهید یک فروشگاه آنلاین را به راحتی و به سرعت راه اندازی کنید ، Weebly مطمئناً ارزش جستجو دارد.

بیشتر بخوانید

ابزارهای تجارت الکترونیکی

خرید:

Shopify یک دستگاه تجارت الکترونیک تمام عیار است که با ابزارهایی همراه است تا به شما در فروش کمک کند. دامنه ابزار در نوک انگشتان شما بسیار جذاب است. آیا شما’با فروش مجدد 10 محصول یا 1000 ، Shopify قابلیت پاسخگویی به نیازهای شما را دارد. آی تی’چرا Shopify بهترین بستر برای مشاغل بزرگ یا فروشگاه هایی است که می خواهند به سرعت رشد کنند.

ما بردیم’اکنون به همه آنها بروید (این مقایسه ناپایدار Shopify vs Weebly است ، به یاد بیاورید) اما چند ابزار تجارت الکترونیکی وجود دارد که باید آنها را برجسته کنیم..

در Shopify می توانید پرداخت بیش از 70 روش پرداخت از جمله PayPal و کارت های اعتباری را با ارزهای مختلف بپذیرید. این Weebly می وزد’چهار گزینه پرداخت از آب است!

تحلیلی که در یک منطقه وجود دارد ، باعث می شود Shopify بسیار زیاد شود. این می تواند به شما کمک کند مشتریان خود را بهتر از سایر پلتفرم های ما درک کنید’تست شده شما’شما می توانید یک سطح از جزئیات شما به سادگی می توانید دریافت کنید’دسترسی به بسترهای نرم افزاری مانند Weebly. هرچه خریداران خود را بهتر بشناسید ، بیشتر می توانید آنها را خوشحال کنید. و مشتری شاد بیشتر هزینه می کند – نقطه شیرین برای هر فروشنده ، درست است?

با Shopify می توانید در سایت های رسانه های اجتماعی مانند Facebook و Pinterest بفروشید. آی تی’همچنین یکی از تنها دو سیستم عامل است که به شما امکان می دهد با فروشگاه اینستاگرام ادغام شوید!

سایر ابزارها به شما امکان می دهند چندین حساب کارمند اضافه کنید ، کدهای تخفیف ارسال کنید ، بلاگ ایجاد کنید ، محصولات اضافه کنید و آنها را به موجودی اختصاص دهید و ایمیل سبد خرید را رها کنید – همه اینها می توانند به بهبود خط پایین شما کمک کنند…

تنها نکته منفی از راه دور Shopify این است که شما می توانید تعداد ابزارها و کارهایی که می توانید با آنها انجام دهید بسیار زیاد است!

می توانید در یک لیست کامل از وب سایت Shopify چشمان خود را جشن بگیرید.

Weebly:

Weebly یک بستر بدون کاراکتر است که هدف آن کمک به مشاغل کوچک یا بازرگانان باند یک نفره است که به راحتی و سریع آنلاین شوند. بنابراین’جای تعجب نیست که ابزارهای تجارت الکترونیکی آن به اندازه Shopify جامع نیست’s.

این گفت ، وبلی اصول را خیلی خوب انجام می دهد. این بدان معناست که Weebly مشتی بالاتر از وزن خود دارد و برخی از بهترین ابزارهای تجارت الکترونیکی هر پلتفرم کشیدن و رها کردن را ارائه می دهد.

چرخ دستی های خرید کاملاً یکپارچه (در برنامه های خاص Weebly) بدان معنی است که مشتریان شما از طریق ثبت سفارش تا تکمیل خرید ، در فروشگاه شما خواهند ماند..

سایر ابزارهای مهم Weebly شامل یک ماشین حساب مالیاتی ، ردیابی موجودی ، سازنده کوپن و بازیابی رها شده سبد خرید – یک ابزار فروش واقعاً مؤثر است که در حال حاضر در Weebly در دسترس نیست.’برای مثال ، Wix رقیب کشیدن و رها کردن Wix.

یک نکته فروش Weebly این است که مهاجرت یک فروشگاه اینترنتی شما به راحتی امکان پذیر است’قبلاً روی سیستم عامل ایجاد شده اید. تمام کاری که شما باید انجام دهید بارگذاری پرونده CSV است. بعد از آن می توانید دقیقاً مانند هر کاربر دیگر ، به طیف کاملی از ابزارهای شخصی سازی در ویرایشگر دسترسی پیدا کنید!

شما ممکن است به فکر Weebly باشید’ابزار تجارت الکترونیک بسیار گسترده است?

خوب ، آنها هستند. اما منطقه ای که Weebly در مسابقه Shopify vs Weebly از دست داد ، تحلیلی است. می توانید فروشگاه Weebly خود را با Google Analytics ادغام کنید ، اما گزارش داخلی به همان اندازه پیشرفته نیست که در Shopify باشد’داشبورد.

این برنده شد’اگر شما مشکل داشته باشید’تعداد کمی از محصولات را به فروش می رسانید ، اما با رشد فروشگاه شما ، این موضوع به مسئله تبدیل می شود.

برخلاف Shopify ، ما’d می گویند محدودیت هایی در مورد آنچه می توانید در وبلی انجام دهید وجود دارد. اما اگر Shopify’ابزارهای صوتی برای نیازهای شما بسیار گسترده به نظر می رسند ، Weebly ارزش شلیک دارد!

برای یک نگاه دقیق تر به Weebly’ابزار تجارت الکترونیکی ، به وبلاگ مراجعه کنید’وب سایت.

بیشتر بخوانید

فروشگاه برنامه

خرید:

فروشگاه اپلیکیشن خوب اکنون بخش اساسی هر پلتفرم تجارت الکترونیکی با کیفیت است. در حالی که ممکن است هنگام شروع فروش به برنامه هایی احتیاج نداشته باشید ، وقتی می خواهید فروشگاه خود را جاز کنید یا برای تحقق یک هدف تجاری نیاز به تغییر چیزی دارید.

آی تی’مطمئناً هنگام نگاه به Shopify در مقابل Weebly چیزی را باید در نظر بگیرید.

خریدن’فروشگاه App App یکی از بهترین ها در تجارت است. می توانید بیش از 1200 برنامه را انتخاب کنید ، پوشش یکپارچه سازی رسانه های اجتماعی تا مالیات. دامنه برنامه ها بدان معناست که یک فروشگاه Shopify اساساً بی حد و مرز است.

این برنامه ها نمی دهند’فقط به شما اجازه می دهد ویژگی های جدید فانتزی اضافه کنید. آنها با انجام کارهای روزمره برای شما وقت شما را آزاد می کنند. بعد می توانید به چه چیزی برگردید’مهم: بهبود فروشگاه و فروش محصولات.

به عنوان مثال ، می توانید یک فرم تماس حرفه ای برای بهبود خدمات به مشتری اضافه کنید ، یا با یک مبدل همکاری کنید و به خریداران این فرصت را بدهید که ارزهای مختلف را مشاهده کنند.

برخی از Shopify’برنامه های رایگان هستند ، برخی از آنها هزینه ماهیانه دارند. شما کنترل کامل بر استفاده از هر برنامه را دارید و در صورت وجود می توانید این پلاگین را بکشید’برای شما کار نمی کند.

App Store واقعاً یک ماین طلایی برای بازرگانانی مثل شما است.

Weebly:

Weebly’مرکز برنامه می گوید که خواهد شد “دنیا را به وب سایت خود بیاورید”. ما فکر می کنیم این قول را تحقق می بخشد!

چیدمان مرکز برنامه تمیزتر و مدرن تر از Shopify است. پیدا کردن خدمات مورد نیاز بسیار آسان است.

حتی اگر Weebly’تمرکز تمرکز روی سادگی است ، مرکز برنامه به این معنی است که می توانید سایت خود را به راحتی گسترش دهید. برنامه های ذکر شده در فروشگاه را می توان با کلیک یک دکمه اضافه کرد ، بنابراین در آنجا’هیچ مشکلی در مورد مرتب سازی ادغام وجود ندارد. برنامه ها کاملاً یکپارچه هستند – شما برنده شدید’برای افزودن آنها به سایت خود ، باید کد را لمس کنید.

برنامه ها به دسته هایی مانند تقسیم می شوند ‘تجارت الکترونیک’ و ‘ارتباطات’. مانند Shopify ، برای به دست آوردن برخی از برنامه های خود’شما نیاز به صرف مقداری پول دارید ، اما آزمایش های رایگان در دسترس است ، بنابراین می توانید قبل از خرید امتحان کنید! از دوره آزمایشی استفاده کنید تا مطمئن شوید این برنامه مناسب سایت شماست.

Weebly’برنامه های s همه چیز را از اضافه کردن یک انجمن به سایت خود تا ارائه صفحات چند زبانه پوشش می دهند. با توجه به سادگی وبلی’ارائه برنامه ، مرکز برنامه یک پیشنهاد بسیار چشمگیر است.

بیشتر بخوانید

قیمت گذاری

خرید:

خوب ، اجازه دهید’بحث در مورد قیمت.

از این گذشته ، هر یک از این پلتفرم ها برای شما چه مقدار هزینه می کند ، بخش بزرگی از بحث Shopify vs Weebly است.

خریدن’برنامه های قیمت گذاری ماهانه عبارتند از:

 • Basic Shopify – 29 دلار
 • Shopify – 79.99 دلار
 • خرید پیشرفته – 299 دلار

Shopify گرانتر از Weebly است ، اما آن است’بخاطر همین’یک پلت فرم تجارت الکترونیک کاملاً گسترده است. شما می توانید طیف گسترده ای از ابزارها و ویژگی ها را برای کمک به تغییر محصولات از قفسه های مجازی خود دریافت کنید.

اگر به ترتیب در برنامه یک یا دو ساله ثبت نام کنید می توانید 10 یا 20 درصد از حساب سالانه خود را ضربت بزنید.

چی’ویژگی های بسیار جالب در مورد Shopify ویژگی های موجود در کلیه برنامه ها است: شما می توانید محصولات نامحدود را بفروشید ، کدهای تخفیف ارسال کنید ، یک گواهی SSL دریافت کنید (این بدان معنی است که وب سایت شما به عنوان علامت گذاری شده است ‘امن است’ به خریداران) 70 دلار ارزش دارد ، و پشتیبانی 24/7 مشتری را دریافت می کنید.

هرچه برنامه Shopify بهتر باشد ، هزینه معاملات شما کمتر می شود. آنها از 2.2٪ در Basic شروع می كنند اما در صورت استفاده از Shopify ناپدید می شوند’دروازه پرداخت خود.

آی تی’ارزش این را در نظر داشته باشید که مقایسه قیمت Shopify در مقابل Weebly می تواند گمراه کننده باشد. مطمئناً ، شما می توانید محصولات خود را در Weebly با قیمت 8 دلار در ماه ، بسیار ارزان تر از Shopify بفروشید. اما شما’محدود به 10 محصول و دان نیست’دامنه پرداخت خود را داشته باشید. خریدن’ابتدایی ترین طرح امکان پرداخت خود را به شما می دهد و به شما امکان می دهد تا محصولات نامحدود را بفروشید ، بنابراین واقعاً Shopify Basic از نزدیک با Weebly Business قابل مقایسه است – و در آنجا’فقط 4.99 دلار در آن است!

در اصل ، Shopify یک بستر طولانی مدت است که می تواند با فروشگاه شما رشد کند.

در کل ، ما’در این عبارت ، آنچه را می پردازید ، یک مؤمن بزرگ باشید. خریدن نیست’ارزان ترین پلتفرم موجود در بازار است ، اما شما همه چیز را برای ساختن یک فروشگاه اینترنتی قدرتمند آنلاین بدست می آورید.

فقط کافی است بپرسید ، آیا داشتن مضرات اضافی مانند پشتیبانی شبانه روزی ، توجیه پرداخت بیشتر برای این سیستم عامل را دارد?

از Shopify استفاده کنید’آزمایش رایگان برای یافتن جواب.

برای راهنمای کامل درباره برنامه های قیمت گذاری Shopify ، ما بررسی قیمت گذاری Shopify را بخوانید.

Weebly:

Weebly یک جایگزین ارزان قیمت برای Shopify است و ارزش بسیار خوبی برای پول ارائه می دهد.

اینجا’آنچه که هر یک از Weebly’برنامه های یک ماه هزینه:

 • رایگان – 0 دلار
 • شروع کننده – 8 دلار
 • طرفدار – 12 دلار
 • تجارت – 25 دلار

در نظر داشته باشید که برای فروش محصولات ، باید در برنامه Weebly پولی قرار بگیرید. و برای فروش بیش از 25 محصول ، شما باید در برنامه تجاری باشید (با Shopify می توانید محصولات نامحدود را در هر برنامه ای بفروشید).

Weebly 3٪ هزینه معاملات را در برنامه های Starter و Pro خود قرار می دهد – بالاتر از هزینه های هر طرح Shopify. با این وجود هیچ هزینه معامله ای در برنامه تجارت وجود ندارد.

برنامه ها ممکن است ارزان تر از Shopify باشد’اما آنها به مراتب بیشتر محروم شده اند. برای مثال ، برای دریافت گواهینامه SSL به عنوان استاندارد با Shopify ، باید به برنامه Business در Weebly ارتقا دهید.

Weebly جایگزین ارزان تری برای Shopify است. آی تی’اگر گزینه خوبی باشید’یک شرکت تجاری کوچک یا بازرگان به دنبال فروش تعداد متوسط ​​محصولات هستید.

از طرف دیگر ، شما شانس بیشتری برای رشد فروشگاه اینترنتی خود به منبع درآمد جدی با کلیه Shopify خواهید داشت’ابزارها و ویژگیهای موجود در اختیار شما.

هنگامی که Shopify و Weebly را با قیمت مقایسه می کنید ، آنچه را که می خواهید از فروشگاه خود بدست آورید ، پایین می آید.

به طور کلی ، Weebly بسیار مناسب است ، به خصوص با توجه به آن’یکی از سیستم عامل های کاربرپسند اطراف است!

Weebly 30 روز ضمانت برگشت پول دارد و یک دوره آزمایشی طولانی را برای شما فراهم می کند. از مزیت استفاده کنید و ببینید آیا Weebly برای شما مناسب است یا خیر.

برای نگاهی عمیق به برنامه های Weebly ، بررسی قیمت گذاری Weebly ما را بررسی کنید.

بیشتر بخوانید

پشتیبانی مشتری

خرید:

با Shopify می توانید از طریق LiveChat ، توییتر ، ایمیل یا از طریق تلفن پشتیبانی دریافت کنید. کمک 24/7 در هر طرح از Basic به بالا در دسترس است.

در صورت داشتن چنین پشتیبانی از شیرینی ارزشمند است’دوباره شروع به فروش آنلاین می کنید. آی تی’مانند داشتن یک مشاور مشاغل ، کارشناس کامپیوتر و طراح همه در یک شرکت قرار گرفته اند!

اگر می خواهید فروشگاه خود را توسعه دهید ، کارشناسان Shopify آماده هستند تا طناب ها را به شما نشان دهند.

در تجربه ما با استفاده از Shopify ، پشتیبانی از کیفیت عالی برخوردار است. آنها سریع می توانند به مسئله شما پاسخ دهند و همیشه راه حلهای مفیدی ارائه می دهند.

Weebly:

Weebly’سطح پشتیبانی مشتری به مراتب پایین تر از Shopify است. برای دریافت پشتیبانی از تلفن ، با Weebly باید به یک برنامه Pro یا Business ارتقا دهید.

به خاطر داشته باشید که چون Weebly بسیار آسان است (فقط در یک لحظه) ، ممکن است شما به اندازه یک پلتفرم پیچیده تر نیاز به پشتیبانی نداشته باشید..

تجربه ما با استفاده از Weebly’پشتیبانی همیشه مثبت بوده است – و همین’پشتیبان گیری شده توسط کاربران’ بازخورد.

در فروشگاهی در مقابل Shopify و Weebly ، پشتیبانی از مشتری ، Shopify برای ما برنده است. در حالی که Weebly’پشتیبانی مناسب و معقول است ، و آن را به راهنماهای عمیق و فروم مفید ارائه می دهد ، Shopify واقعاً می تواند’انجام به اندازه کافی برای شما. و برخلاف Weebly ، Shopify’پشتیبانی 24/7 در دسترس است. Weebly’تیم موفقیت مشتری فقط 6 صبح تا 9 عصر دوشنبه تا جمعه و 8 صبح تا 5 بعد از ظهر در آخر هفته در دسترس هستند.

بیشتر بخوانید

نتیجه

انتخاب یک سکو برای ساخت فروشگاه آنلاین خود تصمیم بزرگی است و کار ساده ای نیست. ما از تجربه می دانیم. آی تی’چرا ما’اینها بررسی های جانبی را مانند این مورد ایجاد کرده است تا به شما در تصمیم گیری آگاهانه کمک کند.

آنجا’هیچ پاسخی به اندازه و همه ندارد’صدور حکم نهایی در مورد Shopify vs Weebly دشوار است.

Shopify تمام ابزارهای لازم برای موفقیت فروشگاه شما را دارد. ابزار فروش آن بسیار پیشرفته تر از Weebly است’، اما همچنین نیاز به کمی زمان و هزینه بیشتر برای راه اندازی دارد. Weebly سریع ، آسان و ارزان است ، در حالی که Shopify قدرتمند ، حرفه ای و کمی گرانتر است.

اگر شما’دوباره به دنبال این هستیم که به سرعت و ارزان آنلاین شوید و تعداد کمی از محصولات را بفروشید ، Weebly قطعاً یک بستر ما است’d توصیه می کنم در نظر بگیرید. اما اگر می خواهید یک تجارت آنلاین را به درآمد تمام وقت تبدیل کنید و حجم بیشتری را بفروشید ، به ابزارهای قدرتمند تجارت الکترونیکی موجود در Shopify نیاز خواهید داشت..

Weebly’ابزارهای ممکن است به اندازه Shopify جامع نباشند’s ، اما آنها برای مشاغل کوچک یا تجار باند یک نفره که می خواهند درآمد خود را بالا ببرند یا اندکی درآمد آنلاین داشته باشند بیش از حد کافی هستند.

هر دو Shopify و Weebly دوره آزمایشی را ارائه می دهند. بهترین کار این است که آنها را امتحان کنید. جنبه های کلیدی ما را ارزیابی کنید’در این مقایسه با Shopify vs Weebly پوشانده شده است و ببینید جعبه های شما کدام یک را نشان می دهد!

 • Shopify را به صورت رایگان امتحان کنید
 • Weebly را به صورت رایگان امتحان کنید

بیشتر بخوانید

بررسی اجمالی

9.4 از 10

از Shopify بازدید کنید
به بررسی Shopify ما مراجعه کنید

8.2 از 10

از Weebly بازدید کنید
به ارزیابی کلی Weebly ما مراجعه کنید این چیه?

رتبه بندی کلی ما براساس میانگین امتیاز کلیه رتبه بندی های ترکیبی است.

چرا این موضوع مهم است?

نمرات ما یک نگاه کلی را در یک نگاه ارائه می دهد که کدام سرویس بهترین ویژگی ها ، ارزش ها و موارد دیگر را به شما ارائه می دهد.

مقایسه خریدن 4.4/5 وزن weebly 4.1 / 5 بستن

سؤالات متداول

آیا Weebly رایگان است?

Weebly برنامه ای رایگان دارد, ولی شما میتوانید’فروش بر روی آن. این طرح رایگان فقط برای استفاده های اساسی طراحی شده است و هیچ ابزار فروش یا پرداخت های آنلاین را شامل نمی شود. برای تجارت الکترونیک, شما به 12 دلار برنامه ماهانه یا بالاتر آن نیاز دارید.

می توانید Shopify را با Weebly ادغام کنید?

آره! با دکمه Shopify Buy می توانید از طریق وب سایت Weebly خود را با قیمت 9 دلار در ماه بفروشید. شما به سادگی دکمه Shopify Buy را در وبلاگ یا وب سایت موجود Weebly خود وارد کرده و فروش خود را شروع می کنید! این یک روش عالی برای شروع ساده است ، قبل از ساختن یک فروشگاه کامل تجارت الکترونیک.

که برای رشد یک تجارت الکترونیکی بهتر است?

Shopify یک سیستم عامل تجارت الکترونیک قدرتمندتر از Weebly است و از ابزارهای بهتری برای پشتیبانی فروشگاه شما برخوردار است’رشد بلند مدت. اگر می خواهید تجارت خود را ترازو کنید ، Weebly محدود کننده را در مقایسه با Shopify پیدا خواهید کرد’طیف وسیعی از ویژگی ها.

استفاده از Shopify یا Weebly آسانتر است?

Weebly یک سیستم عامل کمتر از Shopify است ، اما این بدان معنی است’بسیار دوستانه مبتدی است. می توانید یک فروشگاه را به سرعت راه اندازی کنید ، در حالی که Shopify بیشتر از یک منحنی یادگیری است. هر دو برای مبتدیان مناسب هستند ، اما Weebly هنگام صحبت از سادگی ، حاشیه ای دارد.

Weebly و Shopify هزینه معاملات را شارژ کنید?

Weebly اتهامات a 3٪ هزینه معامله در 12 دلار در هر ماه برنامه خود را, اما نمی کند’در برنامه های Business and Business Plus آن را متهم کنید. Shopify هزینه های معامله را در تمام برنامه های خود ، متفاوت است 2٪ تا 0.5٪ بسته به کدام طرح قیمتی را انتخاب می کنید. با این حال, شما نمی’اگر از Shopify Payments استفاده می کنید ، باید هرگونه هزینه تراکنش را بپردازید, خریدن’دروازه پرداخت داخلی خود.

در عمق ما اطلاعات بیشتری درباره Shopify Payments بیابید بررسی پرداخت پرداخت.

آیا می خواهید میزبانی برای Weebly یا Shopify پیدا کنید?

نه! شما می توانید بدون نگرانی در مورد میزبانی ، مستقیم به ساختمان فروشگاه خود بروید ، زیرا Weebly و Shopify کاملاً برای شما میزبانی شده اند. شما نمی’لازم است به یک ارائه دهنده دیگر بروید ، یا هزینه اضافی بپردازید – فقط بنشینید و شروع به فروش کنید!

آیا می توانم میدان را با Weebly یا Shopify ادغام کنم?

Weebly در واقع توسط Square بدست آمد’جای تعجب نیست که این ادغام اختصاصی را با این پردازنده کارت اعتباری ارائه می دهد! به سادگی حساب مربع خود را به سایت Weebly وصل کنید و پرداخت های آنلاین را بپذیرید. خریدن نمی کند’حمایت از میدان داخلی – شما’در عوض مجبور به استفاده از برنامه هایی مانند Zapier هستید.

با توجه به سایر سازندگان وب سایت تجارت الکترونیک?

نگاهی به راهنمای ما در مورد بهترین سیستم عامل های تجارت الکترونیکی, یا مسابقه رایگان بگیرید برای دیدن اینکه سازنده وب سایت تجارت الکترونیک با نیازهای شما مطابقت دارد.

مطمئن نیستید که کدام وب سایت سازنده برای شما بهتر کار می کند؟ ما را امتحان کنید مسابقه سازگار با وب سایت

همچنین به ما مراجعه کنید نمودار مقایسه سازندگان وب سایت تجارت الکترونیکی برای تفاوت های بیشتر

این راهنمای مفید را پیدا کرد?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map