Shopify vs WordPress: کدام یک برای ساخت فروشگاه آنلاین شما بهتر است؟

خرید در مقابل وردپرسفروش خرده فروشی تجارت الکترونیک هستند تخمین زده می شود تا سال 2021 5 تریلیون دلار خجالتی باشد, و آن’اکنون به لطف سیستم عامل هایی مانند Shopify و WordPress ، فروشگاه آنلاین خود را آسان تر کرده اید.


Shopify یک بستر اختصاصی تجارت الکترونیک است که به شما کمک می کند فروشگاه آنلاین خود را بسازید. این سایت شما را برای شما میزبان می کند و تمام ابزارهای مورد نیاز را در اختیار شما قرار می دهد. متقابلا, WordPress یک بستر منبع باز است. شما باید میزبان سایت خود باشید و افزونه هایی مانند WooCommerce را برای ابزارهای تجارت الکترونیکی نصب کنید.

هر دو در فضای ساخت وب goliath هستند ، اما نیازهای بسیار متفاوتی را برآورده می کنند. ما’برای کمک به شما در تصمیم گیری کدامیک برای شما مناسب است: Shopify یا WordPress.

ما’بطور مستقل ، تعداد زیادی سیستم عامل از جمله این دو مورد را مورد بررسی و آزمایش قرار داده و اکنون در موقعیت مناسب برای به اشتراک گذاشتن یافته های ما با شما هستیم – ببینید چگونه این سیستم عامل ها در تحقیقات ما در زیر به ثمر رساندند:

در پایان این راهنما ، شما’می دانید تفاوت های عمده چیست و تصوری روشن از اینکه Shopify یا وردپرس برای شما مناسب است یا خیر.

Contents

اطلاعات بیشتر

 • مطمئن شوید که بهترین فروشگاه اینترنتی خود را انتخاب می کنید – بررسی ما را در ادامه بخوانید 7 بهترین سیستم عامل تجارت الکترونیکی
 • آیا می خواهید سازندگان ebst را با هم مقایسه کنید؟ ما را بررسی کنید نمودار مقایسه سایت سازندگان تجارت الکترونیک

چی’تفاوت بین Shopify و وردپرس?

Shopify همان چیزی است’شناخته شده به عنوان ‘سازنده وب سایت’. بنابراین برای درک اینکه Shopify چیست ، ابتدا باید بدانیم سازنده وب سایت چیست.

سازنده وب سایت ابزاری آنلاین است که به افرادی که دانش فنی محدود و یا فنی ندارند ، کمک می کند تا وب سایت شخصی خود را بسازند. آنها سپس هر ماه مبلغ اندکی را برای ادامه زندگی سایت خود به سکوی سازنده وب سایت پرداخت می کنند.

Shopify مخصوص تجارت الکترونیک ساخته شده است ، بنابراین’فقط تا کنون مورد استفاده برای ایجاد فروشگاه های آنلاین (بر خلاف وبلاگ ها یا نشانه های آنلاین).

وردپرس کمی متفاوت است. به دو شکل – WordPress.com و WordPress.org ارائه می شود.

WordPress.com یک بستر وبلاگ نویسی است که به همان روش سازنده وب سایت کار می کند ، به شما امکان می دهد وب سایت خود را به راحتی ایجاد کنید. WordPress.org یک نرم افزار میزبان است, و بسیار پیشرفته تر است.

می توانید تقریباً در مورد هر نوع وب سایت با WordPress.org – از جمله فروشگاه های آنلاین – ایجاد کنید’این نسخه از وردپرس است که ما هستیم’مقایسه می کنم با Shopify.

به طرز حیرت انگیزی, WordPress.org تقریباً یک سوم کل وب سایتهای اینترنتی است. از طرف دیگر ، شما دارید خریدن – یک پلت فرم تجارت الکترونیک مشهور در جهان که’در مشاغل بزرگ و افراد مشهور به طور یکسان مورد استفاده قرار می گیرد و در کل بیش از 600000 فروشگاه آنلاین قدرت دارد.

Shopify به منظور کمک به مردم در شروع به کار فروشگاه های آنلاین خود ساخته شده است ، به این معنی که تمام ابزارهایی را که می توانید در نوک انگشتان لازم داشته باشید ، دارد. برخلاف Shopify ، WordPress نمی کند’برای تجارت الکترونیک راه اندازی شده اید ، اما افزونه های بسیار خوبی وجود دارد که می توانید نصب کنید تا فروش آنلاین را شروع کنید ما افزونه WooCommerce را توصیه می کنیم تا سایت وردپرس شما را به فروشگاه آنلاین تبدیل کند.

برای راه اندازی فروشگاه با Shopify ، تمام کاری که می کنید ایجاد یک حساب کاربری است ، یک موضوع را انتخاب کنید ، محصولات خود را اضافه کنید و شما’دوباره خاموش است در مقابل ، وردپرس کمی بیشتر زمان می برد. برای شروع و سفارشی کردن وب سایت خود باید ابتدا میزبانی را پیدا کنید (ما Bluehost را توصیه می کنیم) ، سپس مضامین و افزونه ها را نصب کنید.

Shopify vs WordPress: جوانب مثبت و منفی

Shopify vs WordPress: جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبتمنفی خرید
 • شما نمی’برای استفاده از Shopify به برنامه نویسی یا دانش فنی نیاز دارید
 • آی تی’ساخته شده برای وب سایت های تجارت الکترونیک ، بنابراین تمام ابزار فروش شما نیاز دارید برای شما تنظیم شده است
 • شما نمی’باید هزینه میزبانی یا امنیت خارجی را بپردازید
 • شما مجبور به پرداخت مبلغ تراکنش اضافی (0/5 تا 2 درصد در هر تراکنش) هستید مگر اینکه از Shopify استفاده کنید’دروازه پرداخت خود ، Shopify Payments
 • اگر تصمیم دارید موضوع خود را تغییر دهید ، مجبورید محتوای خود را دوباره تنظیم کنید
 • آی تی’s هنوز به عنوان یک سکوی کشیدن و رها کردن مانند Wix مانند پایه یا ساده نیست

جوانب وردپرسوردپرس منفی
 • قدرتمندتر و انعطاف پذیرتر از Shopify ، امکان سفارشی سازی کامل را فراهم می کند
 • ویرایشگر جدید آن, ‘گوتنبرگ’, استفاده از آن را کمی ساده تر می کند
 • تعداد زیادی از منابع مفید بصورت آنلاین ، هم از طریق انجمن کاربر و هم برای توسعه دهندگان حرفه ای ، وجود دارد
 • برای استفاده از این بستر به سطح مناسبی از دانش فنی نیاز دارید
 • خیلی سریع می تواند خیلی گران شود
 • شما باید مواردی مانند میزبانی وب را تهیه کنید (ما Bluehost را توصیه می کنیم) ، امنیت و یک نام دامنه را خودتان تهیه کنید

استفاده از آنها چقدر آسان است?

برنامه نویسی بزرگترین تفاوت در مورد Shopify vs WordPress است. با Shopify می توانید بدون نیاز به دانستن یک خط کد ، فروشگاه آنلاین خود را ایجاد و سفارشی کنید.

شما’با گفتن Shopify کمی در مورد موقعیت فعلی خود شروع می کنید – خواه شما در حال حاضر بصورت آنلاین و یا حضوری بفروشید و اگر چنین است ، درآمد فعلی شما چیست.

از اینجا ، تو’وارد Shopify می شویم’داشبورد مانند اتاق کنترل خود به این فکر کنید ، از آنجا می توانید هر کاری را با فروشگاه آنلاین خود مدیریت کنید. حتی راهنمایی ها و راهنمایی هایی وجود دارد که به شما کمک می کند چطور و از کجا شروع کنید.

داشبورد خریدخریدن’داشبورد s شیب ملایمی در طراحی وب سایت تجارت الکترونیکی شما دارد.

اضافه کردن محصولات نیز بسیار ساده است. می توانید با وارد کردن یک فایل CSV موجود با تمام اطلاعات مربوط به محصول خود ، آنها را بصورت جداگانه – با بارگذاری عکس های محصول خود و اضافه کردن توضیحات ، قیمت ها و انواع مختلف – یا به صورت عمده ، اضافه کنید..

رابط کاربری شبیه به یک سند کلمه است ، بنابراین شما نباید’گیر کرده اید که اطلاعات را وارد می کنید. و حتی اگر انجام دهید ، آنجا’همیشه از روی دست پشتیبانی می کنند.

خریدن محصولاتافزودن محصولات در Shopify بسیار ساده است.

وردپرس کمی پیچیده تر است. برای مبتدیان ، شما’لازم است بدانید که چگونه کدگذاری کنید – حتی اگر اینطور باشد’فقط در یک سطح اساسی – برای استفاده از سیستم عامل.

آی تی’همچنین بطور طبیعی برای فروش آنلاین تنظیم نشده است ، بنابراین برای آماده سازی تجارت الکترونیک وب سایت خود باید یک افزونه را نصب کنید.

تعداد زیادی پلاگین تجارت الکترونیکی در آنجا وجود دارد – مانند WooCommerce ، Ecwid و BigCommerce – بنابراین’مهم است که قبل از تصمیم گیری در مورد استفاده از آنها ، مدتی را در خواندن مطالب صرف کنید.

مانند Shopify ، وردپرس داشبورد متمرکز خود را دارد که می توانید وب سایت خود را مدیریت کنید. از آنجا که وردپرس یک چنین بستر گسترده ای است ، می تواند کمی سرسام آور شود زیرا ابزارها و گزینه های بسیار زیادی وجود دارد.

داشبورد وردپرسهمه چیز از طریق داشبورد وردپرس مدیریت می شود.

آی تی’بسیار ساده است برای ایجاد محتوا و اضافه کردن محصولات ، اما هنگامی که نوبت به شخصی سازی سایت شما می رسد’ظاهر ، همه چیز می تواند کمی مشکل.

بهترین شرط شما این است که یا وقت زیادی را صرف یادگیری همه ترفندهای تجارت وردپرس کنید ، یا هزینه ای را برای یک توسعه دهنده برای کمک به شما هزینه کنید – اگرچه آنها می توانند هزینه های چشم نواز را بپردازند.

Shopify vs WordPress: سهولت استفاده – برنده

Shopify بدون شک سکوی ساده تر برای استفاده است. شما برخلاف وردپرس ، اهدا نمی کنید’نیاز به درک درستی از کد ندارید و همچنین نیازی به نصب نرم افزار اضافی ندارید که به شما امکان می دهد بصورت آنلاین بفروشید. با Shopify ، تمام ویژگی های تجارت الکترونیکی لازم داخلی است.

اطلاعات بیشتر

 • به دنبال چیزی فوق العاده سریع و آسان هستید؟ بررسی ما از 4 آسان ترین سازندگان وب سایت ADI برای استفاده ارزش نگاه کردن دارد!
 • اگر شما’فکر می کنید از کجا شروع کنیم ، راهنمای جامع ما را در این قسمت بخوانید نحوه ساختن فروشگاه اینترنتی برای یک مرحله به مرحله تفکیک

ساخت زمان مانند Shopify و WordPress چیست?

زمان ساخت مستقیماً با سهولت استفاده مرتبط است. به طور طبیعی ، هرچه استفاده از سکوی ساده تر باشد ، راه اندازی سریعتر برای شما سریعتر خواهد بود.

بدون شک گزینه Shopify گزینه سریعتر است هنگام ایجاد یک فروشگاه آنلاین آی تی’یک سازنده وب سایت است که’به طور خاص برای کمک به شما در ایجاد وب سایت تجارت الکترونیکی طراحی شده است.

اگر خرید نکنید ، فروشگاه مناسب نیست’می خواهید بصورت آنلاین بفروشید. بنابراین اگر فقط به یک سایت شخصی یا تجاری منظم احتیاج دارید – و وقت خود را ارج می کنید – پس چیزی مانند Wix یا Squarespace به مراتب مناسب تر است.

وردپرس این امکان را برای شما فراهم می کند که هم وب سایت های تجارت الکترونیکی و هم تجارت الکترونیکی ایجاد نکنید. با این حال ، زمان تنظیم به دو دلیل اصلی طولانی تر است:

در مرحله اول ، وردپرس بسیار فنی تر است و به همین دلیل پیچیدن سر شما سخت تر است. به علاوه ، اگر می خواهید یک فروشگاه آنلاین بسازید ، باید افزونه های تجارت الکترونیکی اضافی نصب کنید.

ثانیا ، شما باید مواردی مانند میزبانی وب و نام دامنه را بطور جداگانه تنظیم کنید.

خوب است بدانید…

Bluehost ارائه دهنده میزبانی برتر رتبه ما است. این برنامه هم برنامه های میزبانی WordPress و WooCommerce را ارائه می دهد ، قیمت ها فقط با 2.95 دلار در ماه شروع می شوند. بسته به نوع برنامه ای که شما انتخاب می کنید ، دارای بسیاری از ویژگی های مفید مانند نصب یک کلیک وردپرس ، نام دامنه رایگان و گواهی SSL و نصب خودکار WooCommerce خواهد بود. این امر باعث می شود فرآیند راه اندازی کاملاً سریعتر و ساده تر انجام شود و در وقت شما برای ساخت و طراحی فروشگاه وردپرس صرفه جویی شود.

Shopify vs WordPress: Build Time – Winner

زیرا سهولت استفاده تأثیر مستقیمی بر زمان ساخت دارد, Shopify گزینه سریعتر است. مجدداً ، همه چیز مورد نیاز شما داخلی است ، و باعث می شود تا زمان تصمیم گیری در مورد کدام افزونه تجارت الکترونیکی برای استفاده در وردپرس صرفه جویی در هزینه های شما صرفه جویی شود – به ذکر نیست مرتب سازی میزبان و امنیت.

قالب ها و مضامین

قالب ها (که اغلب به آنها مضامین گفته می شود) ، طرح اصلی وب سایت شما هستند. به آنها مانند طراحی پاورپوینت فکر کنید ، جایی که قبل از افزودن مطالب به نحوه نمایش اسلایدهای خود انتخاب می کنید.

Shopify دارد بیش از 70 موضوع برای شما انتخاب کنید.

10 مورد از این تم ها رایگان است ، در حالی که 60+ دیگر از 140 دلار شروع می شوند. به نظر می رسد شیب دار است ، اما به نظر می رسد’یک سرمایه گذاری یک طرفه است که به زنده ماندن وب سایت شما کمک می کند.

مهم است, اینها همه پاسخگو موبایل هستند, معنی سایت شما’وقتی افراد در حال مرور بر روی تلفن همراه یا رایانه لوحی خود هستند ، طرح بندی متناسب با اندازه های مختلف صفحه نمایش متناسب خواهد بود.

تم ها را خریداری کنیدخریدن’فروشگاه تم اجازه می دهد تا فهرست ، پیش نمایش ، و حتی مرتب سازی بر اساس طبقه بندی.

هنگامی که انتخاب شد ، وردپرس Shopify را از آب خارج می کند. وردپرس بیش از 1000 مضمون ارائه می دهد – و همین’فقط برای تجارت الکترونیک!

همچنین تعداد زیادی مضمون وجود دارد که افزونه ها یا خودشان را تهیه می کنند ، یا توسط توسعه دهندگان شخص ثالث ساخته شده اند.

تم های وردپرسدر حالی که خود وردپرس دارای بیش از 200 موضوع است ، بیش از 5،000 طراحی شده توسط اشخاص ثالث موجود در WordPress.org وجود دارد

به ناچار با وجود چنین طیف وسیعی برای انتخاب ، برخی از مضامین وردپرس بهتر از سایرین هستند. همه پاسخگوی موبایل نیستند ، و مواردی که توسط خود وردپرس طراحی نشده ممکن است هنگام گردآوری به روزرسانی با این سیستم عامل روبرو شود.

به همین دلیل ، ما’d توصیه می کنید از یکی از WordPress استفاده کنید’ مضامین تجارت الکترونیکی خود. شما’همچنین قادر خواهید بود تا آنها را به دل خود تنظیم کنید’مطالب اگر دانش صحیح از کد نویسی دارید ، کنترل سایت خود را کنترل کنید’زیبایی شناسی بسیار بی حد و حصر است.

Shopify vs WordPress: Templates and Themes – برنده

در نهایت ، تم های Shopify vs WordPress به این سؤال می رسد که آیا می خواهید سادگی یا سفارشی سازی داشته باشید. خریدن’مضامین پاسخگو و خارج از جعبه هستند ، اما در آنجا’انتخاب محدود است و فقط می توان آنها را ویرایش کرد. مضامین وردپرس در کیفیت متفاوت است ، اما شما می توانید همه چیز را سفارشی کنید. برای ما, آی تی’کراوات.

اطلاعات بیشتر

 • چقدر خوب هستند Shopify’تم ها؟ اطلاعات بیشتری در ما پیدا کنید بررسی مضامین خرید
 • به دنبال الهام هستید؟ بیشتر از این لیست نمونه نگاه نکنید 48 قالب تجارت الکترونیک حرفه ای رایگان برای امتحان کنید

ابزار و ویژگی های تجارت الکترونیکی

ابزار و ویژگی ها گوشت و استخوان یک وب سایت تجارت الکترونیکی است. آنها’چه چیزی به شما در بازاریابی و فروش محصولاتتان کمک می کند.

Shopify ابزار تجارت الکترونیکی داخلی خود را برای استفاده شما دارد ، در حالی که WordPress به ویژگی های تجارت الکترونیکی ارائه شده توسط پلاگین های شخص ثالث اعتماد دارد..

ویژگی های Shopify

Shopify به شما امکان می دهد مبلغ نامحدودی از محصولات را در هر برنامه قیمت گذاری بفروشید. همچنین می توانید محصولات فیزیکی و بارگیریهای دیجیتال را نیز بفروشید.

کلیه ابزارهای اصلی بازاریابی ، حمل و نقل ، موجودی و تحلیلی ساخته شده است که نسخه های جایگزین یا پیشرفته تر هر یک از آنها در Shopify ارائه می شود.’فروشگاه برنامه با هزینه اضافی.

Shopify صدها ویژگی تجارت الکترونیکی دارد. ما’من به قسمت های برتر می پردازیم ، و چرا آنها’بسیار مهم است:

 • بازیابی سبد خرید رها شده – سایت خود را تنظیم کنید تا یادآوری های ایمیل را به مشتریانی که وب سایت شما را با مواردی که در سبد خرید خود قرار داده اند ، ارسال کنید ، قبل از بررسی ، ارسال کنید.
 • کد تخفیف – کدهای منحصر به فردی را ایجاد کنید که مشتریان بتوانند در هنگام پرداخت وجه شما از پس انداز خود استفاده کنند. این موارد همچنین برای استفاده در بازاریابی ایمیلی بسیار عالی است.
 • ادغام چند کانال – دان’فقط خود را به وب سایت خود محدود کنید ، مستقیماً در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی اجتماعی و بازارهای جهانی ، مانند Facebook و Amazon ، بفروشید.

فروشگاه تجارت الکترونیکویژگی های فروش Shopify برای افزایش عملکرد تجارت الکترونیکی اثبات شده است.

ویژگی های وردپرس

برای روشن شدن ، WordPress هیچ ویژگی تجارت الکترونیکی برای شروع ندارد. اینها باید از طریق افزونه های شخص ثالث اضافه شوند.

از آنجا که هر افزونه دارای ویژگی های مختلف تجارت الکترونیکی است ، آن را ارائه می دهد’گفتن وب سایت خاص شما غیرممکن است. برای اینکه طعم و مزه ای از آنچه انتظار دارید را در اینجا به شما بدهد’آنچه دو محبوب ترین افزونه – WooCommerce و Ecwid ارائه می دهند:

ویژگی های WooCommerce

ویژگی های woocommerceWooCommerce توسط همان شرکتی ساخته شده است كه وردپرس را ایجاد كرده است.

 • محصولات نامحدود را بصورت فیزیکی و دیجیتال بفروشید
 • گزینه وبلاگ نویسی داخلی
 • بررسی محصولات و رتبه بندی ها
 • مرتب سازی و فیلتر کردن محصولات

ویژگی های Ecwid

ویژگی های ecwidEcwid با WordPress یا Wix یکپارچه ادغام می شود و می تواند به صورت رایگان مورد استفاده قرار گیرد.

 • پرداخت مهمان
 • محصولات مورد علاقه خود را ذخیره کنید
 • ماشین حساب حمل و نقل
 • ترجمه چند زبانه

Shopify vs WordPress: ابزارها و ویژگیهای تجارت الکترونیکی – برنده

وردپرس برای ابزارها و ویژگی ها فقط Shopize می کند. می توانید یک افزونه را جستجو کنید که همه جعبه های شما را نشان می دهد’دوباره به دنبال آن هستید و آن را نصب کنید. این گفت ، تو’تلاش می کنم تا بتوانید هرچه بیشتر می توانید پیدا کنید’با Shopify کار کنید – تقریباً همه چیز قابل تصور توسط یک ابزار یا برنامه پوشانده شده است.

گزینه های پرداخت و هزینه های معامله

نحوه پذیرش پرداخت می تواند تفاوت بین فروش یا عدم فروش باشد. آی تی’مهم است که مشتریان خود را با محبوب ترین گزینه ها ارائه دهید.

Shopify بیش از 100 دروازه پرداخت مختلف را پشتیبانی می کند ، از جمله همه هیت های بزرگ: PayPal ، Stripe ، Square ، Amazon Pay و Apple Pay.

همچنین دارای دروازه پرداخت مخصوص به خود – Shopify Payments – است که می تواند سفارشات را در بیشتر ارزهای اصلی پردازش کند.

فایده انتخاب شركت پرداختی این است كه شما برنده شدید’هزینه معامله دیگری اضافه می شود.

با درگاه های پرداخت دیگر ، بسته به نوع برنامه قیمت گذاری Shopify که وارد سیستم خود شده اید ، می توانید انتظار داشته باشید بین هر معامله بین 0.5 تا 2 درصد هزینه داشته باشید..

خرید و فروش هزینه های معاملهتفاوت در هزینه های مبادله معاملات در سراسر Shopify’برنامه های حق بیمه.

وردپرس مشابه ویژگی های تجارت الکترونیکی آن’ گزینه های پرداخت از طریق افزونه های آن ارائه می شود. تجارت الکترونیک WooCommerce ، Ecwid و WP ، همه دروازه های اصلی را پوشش می دهند و شما برنده شدید’هر چیزی بیشتر از هر یک از آنها شارژ می شود’هزینه معامله خود.

در زیر می توانید ببینید که کدام دروازه اصلی پرداخت توسط هر پلتفرم / افزونه پشتیبانی می شود:

سکوها / افزونه هاکارت های اعتباری / بدهیپی پالنوارمربعآمازون پرداختاپل پرداختدروازه پرداخت خودخریدنWooCommerceاویید
تجارت الکترونیکی WP
&# 10004؛&# 10004؛&# 10004؛&# 10004؛&# 10004؛&# 10004؛&# 10004؛
&# 10004؛&# 10004؛&# 10004؛&# 10004؛&# 10004؛&# 10004؛ایکس
&# 10004؛&# 10004؛&# 10004؛&# 10004؛ایکس&# 10004؛ایکس
&# 10004؛&# 10004؛&# 10004؛&# 10004؛ایکسایکسایکس

Shopify vs WordPress: گزینه های پرداخت و هزینه های معامله – برنده

آی تی’کراوات دیگری ، این بار برای گزینه های پرداخت و هزینه های معامله. در حالی که Shopify از نظر گزینه های پرداخت بهترین ردیف است ، در صورت استفاده از چیزهای دیگری غیر از Shopify Payments ، هزینه های اضافی متحمل خواهید شد. هیچ یک از وردپرس’ افزونه ها می توانند با گزینه های پرداخت با Shopify مطابقت داشته باشند ، اما هیچ هزینه اضافی وجود ندارد.

که برای سئو بهتر است?

بهینه سازی موتور جستجو (به طور خلاصه SEO) روند افزایش وب سایت شما است’در موتورهای جستجو مانند Google و بینگ ، با استفاده از اصطلاحات خاص آن ، موتورهای جستجو قابل مشاهده است.

Shopify به شما امکان می دهد این کار را به چند روش انجام دهید ، از جمله اضافه کردن عناوین و توضیحات مشخصی که در نتایج جستجو برای هر صفحه وب (ابرداده) ظاهر می شود ، و شخصی سازی URL ها و ساختار سایت خود را به این ترتیب انجام دهید.’درک موتورهای جستجو آسانتر است ، یا ‘خزیدن’.

یک سری دیگر از ویژگی های سئو منظم دیگر نیز وجود دارد ، اما ما’دوباره نمی خواهم در اینجا غافل شوم. در عوض ، برای بررسی کامل دقیقاً آنچه می توانید و می توانید بررسی کنید’برای بهینه سازی سایت خود انجام دهید.

WordPress SEO ، شما برنده شد’از تعجب از یادگیری ، از طریق افزونه های خارجی انجام می شود. محبوب ترین افزونه SEO WordPress SEO Yoast است که می تواند به صورت رایگان استفاده شود یا 69 دلار برای به دست آوردن ویژگی های پیشرفته آن.

Shopify vs WordPress: SEO – Winner

منطقه دیگری, یکی دیگر از برتری های Shopify با ابزار SEO آن است. نه تنها بیشتر قابلیت های SEO آن داخلی است ، بلکه می توانید در صورت وجود برنامه های خاص SEO را نیز نصب کنید’هر کاری پیشرفته تر که می خواهید انجام دهید. یک عقیده رایج وجود دارد که سازندگان وب سایت از نظر سئو بد هستند ، اما Shopify به طور جدی آن اسطوره را برطرف می کند.

اطلاعات بیشتر

 • هنوز نگران این هستید که آیا فروشگاه شما با Shopify رتبه خواهد داد؟ ما را بخوانید نقد خرید SEO Review برای تفصیل بیشتر.
 • فکر می کنید باید فقط وردپرس را برای سئو خود انتخاب کنید؟ قبل از انجام این کار ، مقاله ما را بررسی کنید SEO Builder وب سایت در مقابل SEO WordPress SEO!

آیا تعمیر و نگهداری مداوم وجود دارد?

هر دو Shopify و WordPress به روزرسانی های معمول خود را انجام می دهند.

در حالی که از Shopify استفاده می کنید ، این اتفاق به طور خودکار اتفاق می افتد و برنده خواهد شد’t شما را در کوچکترین تأثیر می گذارد. با این حال’چیزی است که شاید لازم باشد با WordPress به آن توجه کنید.

وردپرس’ نرم افزار اصلی ، مضامین و افزونه ها همه می توانند در زمان های مختلف و در صورت بروزرسانی ، به روز شوند’دوباره از یک موضوع یا افزونه ای که توسط وردپرس ساخته شده است استفاده نکنید ، ممکن است موارد را از دست دهید.

به این فکر کنید مانند پرداخت صورتحساب خود را. اگر در اقامتگاه اجاره ای زندگی می کنید و صورتحساب خود را در آن گنجانده اید ، اهدا نمی کنید’نیاز به نگرانی در مورد هزینه فردی هر یک از ابزارها دارید. اما اگر بخواهید آب ، گرمایشی و برق خود را به طور جداگانه مرتب کنید ، صورتحسابها دشوارتر می شوند.

برای جلوگیری از دردسر ، توصیه می کنیم از ارائه دهنده هاست استفاده کنید که مراقب بروزرسانی ها برای شما باشد. Bluehost در تحقیقات میزبان ما برای وب سایت های WordPress قرار گرفت و نصب های یک کلیک و به روزرسانی های خودکار روزانه را ارائه داد.

همین مورد در مورد وب سایت شما نیز صدق می کند’امنیت با Shopify ، یک گواهینامه SSL در هر نقشه درج می کنید که از شما و سایت شما محافظت می کند’داده بازدید کنندگان. این مورد دیگری است که باید با وردپرس به صورت جداگانه تحقیق و هزینه کنید.

Shopify vs WordPress: Maintenance Maintenance & امنیت – برنده

Shopify تسلط خود بر وردپرس را حفظ کرده و در دور ادامه تعمیرات پیروز می شود. Shopify و WordPress هر دو در تلاشند تا پلتفرم خود را بی نقص جلوه دهند تا بروزرسانی ها اجتناب ناپذیر باشند – تفاوت در این است که شما باید در بالای وردپرس نگه دارید’ به روز رسانی ، در حالی که Shopify’دان’به فکر دوم احتیاج دارید.

راهنما و پشتیبانی مشتری

خریدن’کمک مشتری برای هیچ کس دوم نیست. می توانید 24 ساعت از 7 طریق از طریق تلفن ، ایمیل ، چت زنده و از طریق Shopify کمک 24/7 دریافت کنید’مرکز راهنمایی در محل.

مهمتر از آن ، مشتریان در برنامه Shopify Plus به مدیر موفقیت تجاری خودشان ، که مسئولیت ارائه راهنمای مستقیم شما را دارد ، می توانند دسترسی پیدا کنند..

خرید مرکز راهنماShopify از پشتیبانی عالی در محل برای کمک به شما در این زمینه برخوردار است’راهنماها ، تلفن ، انجمن ها یا فیلم ها

وردپرس از این جهت متفاوت است که هیچ راهنمایی مستقیمی وجود ندارد. فقط منابعی مانند انجمن ها وجود دارند که پشتیبانی را ارائه می دهند.

همانطور که می دانیم ، وردپرس یک بستر فنی به مراتب فنی تر است و به همین ترتیب ، این کار را نمی کند’پیش بینی می کنید که کاربران آن به نگه داشتن دست خود نیاز دارند. آی تی’همچنین رایگان است ، بنابراین شما’برای دریافت خدمات باکیفیت پرداخت نمی کنید.

انجمن های وردپرسوردپرس فقط یک تالار گفتگو پر از اطلاعات فنی دارد.

اطلاعات زیادی در مورد وردپرس به صورت آنلاین وجود دارد ، اما شما’باید برخی از آنها را الک کنید ‘اخبار جعلی’ برای پیدا کردن چیزهای مفید.

Shopify vs WordPress: راهنمایی مشتری & پشتیبانی – برنده

Shopify دسته کمک و پشتیبانی را به راحتی انجام می دهد. ممکن است سطح اطلاعات به صورت آنلاین وجود نداشته باشد که در مورد وردپرس وجود داشته باشد ، اما در آنجا وجود دارد’هیچ جایگزینی برای کمک های شخصی و اختصاصی وجود ندارد. تعداد کاملی از راه هایی که می توانید برای پشتیبانی با Shopify تماس بگیرید ، آن را به یک برنده آشکار تبدیل می کند.

چقدر آنها هزینه دارند?

هزینه یکی از مهمترین عوامل هنگام تصمیم گیری برای سرمایه گذاری در هر چیزی است و تصمیم گیری بین Shopify و وردپرس فرقی ندارد.

Shopify ارائه می دهد محاکمه رایگان 14 روزه و سه برنامه اصلی, همراه با Shopify Lite (که به شما امکان می دهد یک فروشگاه فیس بوک راه اندازی کنید) و Shopify Plus (طرحی از سطح سازمانی که به صورت نقل قول به صورت نقل قول فروخته می شود).

99٪ از شما احتمالاً با یکی از سه برنامه اصلی بهترین نتیجه را خواهید داشت ، به همین ترتیب’آنچه ما هستیم’بحث خواهم کرد در زیر می توانید شکاف قیمت ها و همچنین پس اندازهایی را که در صورت تعهد به مدت طولانی تری می توانید در هرکدام ایجاد کنید ، مشاهده کنید:

برنامه های قیمت گذاری ShopifyShopify BasicShopifyAdvanced Shopifyماهانه1 سال
دلار / ماهپس انداز (٪)2 سال
دلار / ماهپس انداز (٪)
29.00 دلار79.00 دلار299.00 دلار
26.10 دلار$ 71.10269.10 دلار
10٪10٪10٪
23.20 دلار63.20 دلار239.20 دلار
20٪20٪20٪

10٪ یا 20٪ ممکن است خیلی زیاد به نظر نرسد ، اما این پس اندازها می توانند به سرعت اضافه شوند. به عنوان مثال ، اگر در برنامه Advanced Shopify ثبت نام کنید ، خودتان هستید’d با ثبت نام برای یک سال از قبل 358.80 دلار پس انداز کنید و برای ثبت نام در دو سال پیش 1435.20 دلار. این یک صرفه جویی آسان برای مشاغل است که اگر با Shopify خوب کار کنند و یک تجارت مداوم داشته باشند. یک برنامه ریزی کمی به جلو می تواند به معنای پس انداز بزرگی باشد.

بیشتر تجار کوچک Shopify Basic را کاملاً مناسب می یابند. شما’به همه مضامین دسترسی خواهید داشت ، از همان ویرایشگر استفاده می کنید ، پشتیبانی 24/7 دریافت خواهید کرد و اکثر ویژگی های تجارت الکترونیک را در اختیار خواهید داشت.

مزیت ارتقاء برنامه Shopify این است که مهمتر از همه شما’یک ابزار گزارش دقیق و بازیابی سبد خرید رها خواهید کرد. دو پاداش گسترده برای هر مشاغل.

برنامه Advanced Shopify دوباره یک قدم فراتر می رود و به شما امکان می دهد گزارش های پیشرفته و حمل و نقل را در زمان واقعی انجام دهید.

برای ما, طرح Shopify با 79 دلار در ماه / بهترین ارزش برای پول است. بازیابی سبد خرید رها شده به خودی خود به راحتی می تواند به شما کمک کند تفاوت 50 دلاری در هزینه ارتقاء هر ماه را جبران کنید.

از طرف دیگر وردپرس کاملاً رایگان است. دان’فریب خورده ،’هنگامی که از خواب برخیزید و دویدید ، دور از آزادی است.

در اینجا می توانید دقیقاً ببینید که چقدر همه هزینه های شما را برای راه اندازی و چگونگی هزینه شما می برد ‘رایگان’ می تواند به سرعت چند صد دلار شود.

هزینه میزبانی وب سایت وردپرسآموزش های وردپرس & هزینه دروسهزینه های تم وردپرسهزینه افزونه وردپرس
هزینه های ماهانه: هر جایی بین 5 تا 100 دلار
 • میزبان مشترک خود میزبان: 5 دلار – 20 دلار
 • میزبانی کاملاً مدیریت شده: 30 دلار – 100 دلار
هزینه های ماهانه: رایگان به 50 دلار+
 • زمان یادگیری اصول: چند ساعت
 • زمان یادگیری وردپرس: هفته ها
هزینه یک بار: رایگان به 5000 دلار+
 • الگوهای اولیه: 35 دلار – 50 دلار
 • الگوهای حق بیمه: 80 دلار – 200 دلار
 • تغییرات الگو: 300 دلار – 1000 دلار
 • طراحی دلخواه: 5000 دلار – 10،000 دلار+
هزینه یک بار: 50 دلار – 500 دلار
و / یا
هزینه های ماهانه: 5 دلار – 150 دلار
 • نرم افزار پرداخت:
 • 100 دلار – 500 دلار (هزینه یک بار)
 • 30 دلار – 80 دلار (هزینه ماهانه)
 • عضویت نرم افزار Gateway:
 • 100 دلار – 300 دلار (هزینه یک بار)
 • 50 – 150 دلار (هزینه ماهانه)
 • نرم افزار بازاریابی ایمیل:
 • 5 دلار – 99 دلار (هزینه ماهانه)

در صعود ، وردپرس’ افزونه WooCommerce برای استفاده رایگان است. Ecwid همچنین دارای یک برنامه رایگان است ، اما شما فقط می توانید محصولات نامحدود را با Ecwid Unlimited بفروشید که هزینه آن 99 دلار در ماه است.

یک روش خوب برای تفکر در مورد Shopify vs WordPress از نظر هزینه از طریق هتل ها است.

Shopify بسته ای همه جانبه است که در ابتدا گران تر به نظر می رسد ، اما یک بار شما’دوباره وجود دارد ، همه چیز شما نیاز دارید گنجانده شده است. وردپرس در ابتدا گزینه ای مناسب برای بودجه است ، تا زمانی که متوجه نشوید که باید هزینه همه چیز را بپردازید ، از غذا و نوشیدنی خود ، گرفته تا آفتاب های ساحلی.

Shopify vs WordPress: Cost – Winner

با وجود این واقعیت که وردپرس از نظر فنی رایگان است, در کل Shopify بسیار ارزان تر است. برنامه ها از 29 دلار در ماه – 299 دلار در ماه متغیر است و شامل همه موارد مورد نیاز شما می شود. WordPress برای استفاده رایگان است اما شما’برای میزبانی ، مضامین و افزونه ها باید همه را جداگانه جستجو کنید.

خرید در مقابل وردپرس: افکار نهایی

Shopify یک سازنده محبوب تجارت الکترونیک است’فقط برای کمک به مردم در ایجاد فروشگاه های آنلاین خود طراحی شده اند. از طرف دیگر این است وردپرس, که برای فروش آنلاین به افزونه ای مانند WooCommerce نیاز دارد ، اما به شما انعطاف پذیری کامل نسبت به فروشگاه شما می دهد. آی تی’یک سکوی قدرتمند است ، به خصوص اگر شما دانش فنی خاصی دارید.

Shopify vs WordPress یک نبرد بزرگ بین دو وب سایت سنگین وزن است.

Shopify یک سازنده وب سایت تجارت الکترونیکی است که به شما امکان می دهد بدون داشتن استاد کد ، فروشگاه آنلاین ایجاد کنید.

این باعث می شود Shopify برای مبتدیان و مبتدیان تحت فشار زمان مناسب باشد, در حالی که WordPress برای راه اندازی کمی زمان و تلاش بیشتری نیاز دارد. دانستن نحوه کدگذاری فایده ای دارد که سطح سفارشی سازی بیشتری را باز می کند و وردپرس را برای فروشندگان جاه طلب و باهوش ایده آل می کند..

وردپرس رایگان است ، اما شما’باید هزینه میزبانی را بپردازید ، به علاوه هر تم یا افزونه ممتازی که ممکن است بخواهید برای فروشگاه خود استفاده کنید.

این امر باعث می شود وردپرس برای بودجه بسیار دشوار باشد ، همانطور که در آنجا وجود دارد’قیمت گذاری مشخصی نیست ، اما به این معنی است که می توانید هزینه های خود را کنترل کنید. در همین حال ، Shopify سه طرح اصلی قیمت برای شما دارد که از 29 دلار در ماه شروع می کنید.

برای به دست آوردن همه مناطقی که ما داریم’اینجا نگاه کردم’یک جدول خلاصه سریع:

AreaShopifyWordPressراحتی در استفادهساختن زمانمضامینویژگی های تجارت الکترونیکیپرداخت و معاملاتسئونگهداریراهنما و پشتیبانیهزینه
استفاده آسان تر ، نیاز به دانش رمزگذاری ندارد.فنی تر است اما سفارشی سازی تقریبا بی حد و حصر به شما می دهد.
سریع برای دریافت و کار فروشگاه خود با بارگذاری محصولات فله و داشبورد بصری.روند کمی طولانی تر مگر اینکه شما’دوباره یک سحر کدگذاری است. شما’شما نیاز به انتخاب و نصب افزونه تجارت الکترونیکی دارید.
بیش از 70 موضوع برای انتخاب که همه آنها تلفن همراه پاسخگو و طراحی داخلی هستند.هزاران موضوع برای بررسی اما کیفیت آنها متفاوت است.
با تمام ویژگی های تجارت الکترونیکی لازم برای فروش آنلاین و مقیاس کسب و کار شما همراه است.بسیاری از افزونه های اصلی از ویژگی های تجارت الکترونیکی مناسبی برخوردار هستند ، اما ممکن است شما نیاز به جستجوی ابزارهای جداگانه برای مواردی مانند تجزیه و تحلیل کنید.
بیش از 100 گزینه پرداخت مختلف و دروازه خاص خود را دارد. البته هزینه های معامله خود را نیز به شما تعلق می گیرد.به افزونه ای که استفاده می کنید بستگی دارد ، اما بیشتر آنها از دروازه های پرداخت اصلی پشتیبانی می کنند که هزینه های معاملاتی به خودشان ندارند.
ویژگی های داخلی SEO به شما امکان می دهد وب سایت خود را بهینه کرده و صفحه وب خود را بهینه کنید’رتبه بندی ها.شما’به افزونه سئو نیاز دارید و برای دسترسی به ویژگی های حق بیمه که به صورت استاندارد در Shopify است ، باید هزینه اضافی بپردازید.
به روزرسانی ها برنده شدند’در وب سایت خود تأثیر بگذارید زیرا همه چیز از خانه مراقبت می شود.بسته به موضوع ، هاست و امنیت که می خواهید ، بروزرسانی ها ممکن است سایت شما را تحت تأثیر قرار دهد.
24/7 کمک از طریق تلفن ، ایمیل و چت زنده موجود است. آنجا’همچنین یک مرکز راهنما و پشتیبانی پیشرفته برای کاربران Shopify Plus است.هیچ نوع پشتیبانی شخصی نیست ، اما در آنجا وجود دارد’اطلاعات فنی زیادی در وردپرس وجود دارد’ انجمن ها.
محاکمه رایگان 14 روزه و سه طرح اصلی قیمت گذاری که از 29 دلار در ماه / 299 دلار در ماه متغیر است.رایگان برای استفاده است اما می توانید به سرعت به چند صد دلار افزایش یابد وقتی که شما برای تم ، میزبانی ، پلاگین ها و آموزش پرداخت می کنید.

ما توصیه می کنیم اگر خرید کنید

شما دانش فنی محدودی دارید و می خواهید فروشگاه آنلاین خود را ایجاد کنید. آی تی’آسان است برای پیگیری بودجه خود را به عنوان همه چیز از میزبانی و امنیت خود را ، از ویژگی های اضافی ، در یک هزینه ماهانه گنجانده شده است.

اگر وردپرس را توصیه می کنیم اگر

شما نوعی دانش برنامه نویسی یا بودجه ای برای پرداخت هزینه برای یک توسعه دهنده دارید’کمک شما’شما کنترل کاملی بر سایت خود خواهید داشت’سفارشی سازی و تعداد تقریباً بی پایان گزینه ها در هنگام طرح تم و پلاگین ها وجود دارد. با این حال ، شما باید هزینه زیادی را برای یک سایت برتر تجارت الکترونیکی بپردازید.

کدام یک را که تصمیم می گیرید در نهایت به سطح بودجه و مهارت شما می رسد. برای ما, Shopify پلتفرم کلی بهتر برای وب سایت های تجارت الکترونیکی است. شما همه چیز لازم را برای موفقیت و رشد خود دارید ، همه در یک داشبورد با کاربرد آسان بسته بندی شده اند.

دان’اما فقط به یک تصمیم عجولانه پرش کنید. امروز Shopify و WordPress را به صورت رایگان امتحان کنید و ذهن خود را بسازید. فروشگاه اینترنتی بسیار شخصی شما فقط با چند کلیک فاصله دارد.

خرید در مقابل وردپرس: سؤالات متداول

بهترین افزونه تجارت الکترونیک وردپرس چیست؟?

معمولاً بستگی به نیاز شما از فروشگاه اینترنتی شما دارد. بهترین افزونه کلی ما’WooCommerce در اینجا آمده است. آی تی’ساخته شده توسط همان شرکتی که WordPress را ایجاد کرده است ، دارای ویژگی های مفیدی نیست’هزینه های معامله خود را شارژ کنید و می توانید به صورت رایگان مورد استفاده قرار بگیرید.

آیا برای میزبانی با Shopify باید هزینه بپردازید?

نه! با Shopify ، میزبانی از شما مراقبت می کند و به عنوان بخشی از هزینه ماهانه شما برای استفاده از این سیستم عامل پرداخت می شود. این برای هر سازنده وب سایت یکسان است. این تنها سیستم عامل های خود میزبان ، مانند وردپرس است ، جایی که شما نیاز دارید تا میزبان خود را جداگانه تهیه کنید.

بهترین ارائه دهنده هاست برای وردپرس چیست؟?

بسیاری از ارائه دهندگان میزبانی وب میزبانی ویژه برای وب سایت های وردپرس طراحی کرده اند. از تحقیقات ما ، Bluehost دارای بهترین سرویس میزبانی وردپرس است و دارای امکاناتی مانند نصب های یک کلیک و بروزرسانی های خودکار است. چرا در مورد بهترین ارائه دهندگان میزبانی وردپرس بیشتر بخوانید.

می توان Shopify و WordPress را با هم استفاده کرد?

آره! وردپرس در واقع یک افزونه Shopify دارد. این به شما امکان می دهد از یک موضوع Shopify در سایت وردپرس خود استفاده کنید و به شما قابلیت تجارت الکترونیکی را می دهد. همچنین به شما امکان می دهد سایت وردپرس خود را به فیس بوک پیوند دهید و از پشتیبانی 24/7 دریافت کنید ، همه فقط با 9 دلار در ماه.

چی’بهترین سازنده وب سایت غیر تجارت الکترونیکی?

اگر شما’دوباره علاقه ای به فروش آنلاین ندارید – یا فقط می خواهید کالای عجیب و غریب یا دو مورد را تغییر دهید – Wix بستری برای شماست. آی تی’قابل استفاده بسیار آسان ، با یک ویرایشگر کشیدن و رها کردن بصری ، و پر از ویژگی های با کیفیت است. اطلاعات بیشتر در مورد Wix Review ما را بخوانید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map