SiteGround vs InMotion 2020: انتخاب برتر شما

محل تصویر تصویر در مقابل Inmotionبه دنبال ارائه دهنده هاست هستید و از SiteGround و InMotion شنیده اید؟ بین آنها گیر کرده یا فقط می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ شما’به جای مناسب آمده اید!


ما’تحقیقات ما را با جمع آوری و مقایسه داده ها در ارائه دهندگان میزبان وب سایت پیشرو انجام داده ایم تا این سردرگمی را برطرف کرده و به شما در تصمیم گیری بهترین سایت کمک کند..

اینجا’برای مقایسه با SiteGround و InMotion یک مقایسه bitesize را انجام می دهیم.

جلو راست: در حرکت SiteGround را در رده بندی های تحقیق ما قرار دهید ، و آن را به عنوان برنده این مقایسه بدست آورید.

اگرچه این دو رقیب کاملاً مطابقت دارند ، اما InMotion ارائه دهنده همه جانبه ای است. این سایت در نوع میزبانی و ویژگی های ارائه شده (از جمله فضای دیسک) ، و همچنین ارزش پول ، SiteGround را شکست.

SiteGround هنگام نوبت و پشتیبانی به شدت عمل کرد و آن را به یک انتخاب مطمئن برای هاست شما تبدیل کرد. از طرف دیگر ، InMotion با ویژگی های میزبانی کاملاً معتبر ، در سراسر تابلو عالی است.

هر دو SiteGround و InMotion سیستم عامل میزبانی قوی و کاملاً گرد هستند که هر یک از نقاط قوت خاص خود را دارند. به عنوان مثال ، InMotion بهترین انتخاب برای میزبانی مشترک و VPS است ، در حالی که SiteGround مطمئن ترین ارائه دهنده است.

ارائه دهنده هاستینگ که با آن می روید به سایت شما و نیازهای فردی بستگی دارد. درباره هر کدام از ارائه دهندگان بیشتر بخوانید – برای بررسی های عمیق ما در مورد هر کدام ، پیوندهای زیر را دنبال کنید:

 • SiteGround
 • در حرکت

یا اگر شما’ما علاقه مند به ادامه ادامه مطلب و در حالی که ما به طرف جوانب مثبت و منفی این ارائه دهندگان می پردازیم. زمان برای فهمیدن کدام یک برای شما مناسب است!

طرفداران & منفی SiteGround و InMotion

اینجا’مجموعه ای از جوانب مثبت و منفی سایت SiteGround و InMotion.

مزایای SiteGroundشماره 1شماره 2شماره 3شماره 4شماره 5
پشتیبانی 24/7 مشتری به شما کمک می کند تا بدون دردسر در حال اجرا باشید
عالی برای کاربران وردپرس – یکی از 3 ارائه دهنده برتر که وردپرس توصیه می کند
پشتیبان گیری روزانه خودکار رایگان به شما امنیت و آرامش می بخشد
قیمت گذاری مقرون به صرفه – بدون پرداخت هزینه پنهان و شگفتی های ناخوشایند در پرداخت
99.98٪ به روز یعنی سایت شما اکثر اوقات به روز می شود
SiteGround منفیشماره 1شماره 2
فضای محدود دیسک می تواند چه مقدار داده را در سایت خود ذخیره کند
قیمت ها می توانند ارزان تر باشند – SiteGround ارزش کمتری برای پول از InMotion ارائه می دهد
جوانب مثبتشماره 1شماره 2شماره 3شماره 4شماره 5
پشتیبانی از مشتری بسیار آموزش دیده به این معنی است که شما اهدا نمی کنید’مجبورید فقط مسائل را حل کنید
فضای نامحدود دیسک به شما فضای زیادی برای سوختن سایت شما می دهد’رشد
ذخیره سازی رایگان SSD بدان معنی است که سایت شما سریعتر از سایتهایی که از حافظه سنتی استفاده می کنند ، اجرا خواهد شد
دامنه رایگان – شما می توانید با دریافت دامنه خود به صورت رایگان پس انداز کنید
90 روز ضمانت برگشت پول به این معنی است که می توانید بدون ریسک آن را امتحان کنید
منفی حرکتشماره 1شماره 2
اندکی زمان کمتری نسبت به SiteGround ، اما فقط با مقدار کمی
بدون سرور ویندوز ، به معنی آن است’نامناسب برای هاست مخصوص ویندوز – اگرچه بیشتر افراد برنده شدند’به این گزینه احتیاج دارید

هر دو ارائه دهنده تقریباً 100٪ به موقع دارند – InMotion 99.97٪ و SiteGround با 99.98٪ جلو می روند. Uptime زمان واقعی سرور است که بصورت آنلاین کار می کند. آی تی’همیشه فاکتور مهمی است که باید به آن توجه کنید زیرا می خواهید سایت شما تا حد ممکن در وب قابل مشاهده باشد.

دقیقاً مانند اکثر ارائه دهندگان ، جعبه هایی وجود دارد که برای شیرین کردن معامله به کار می روند! SiteGround از پشتیبان روزانه رایگان سایت شما ایجاد می کند بنابراین شما’اگر مجبور باشید خطایی را پوشش دهد (مانند حذف تصادفی صفحه اصلی خود) مجدداً پوشیده شده است!

در حرکت’فضای ذخیره سازی رایگان SSD و دامنه رایگان برای همیشه جذاب نیز افزودنیهای عالی هستند. SSD مخفف است درایو حالت جامد و یک هارد سریعتر ، قابل اطمینان تر از رایانه های سنتی است زیرا این سیستم عامل است’s 100٪ الکترونیکی! می توانید اطلاعات بیشتر در مورد این را در بخش ویژگی ها مطالعه کنید.

InMotion نسبت به SiteGround ، ارزش بسیار بهتری را برای پول ارائه می دهد ، قیمت های مقرون به صرفه را با ویژگی های با کیفیت عالی ترکیب می کند. بعدا می توانید جزئیات قیمت و ارزش پول را با یکدیگر مقایسه کنید.

SiteGround vs InMotion: جوانب مثبت و منفی – حکم

InMotion به طور کلی از SiteGround بهتر است. آی تی’بسیار نزدیک است هر چند! آنها هر دو نسخه پشتیبان تهیه رایگان ، کمک و پشتیبانی با کیفیت بالا و سرعت سریع را ارائه می دهند. SiteGround دارای ضمانت به موقع بالاتر اما InMotion است’دامنه رایگان و فضای نامحدود دیسک فقط آن را در وهله اول قرار داده است.

اطلاعات بیشتر

 • بهترین ارائه دهندگان جانبی را در کنار ما مقایسه کنید نمودار مقایسه میزبانی وب

ویژگی ها ، عملکرد, & راحتی در استفاده

وقتی تو’دوباره ارائه دهنده ای را انتخاب می کنید که می خواهید دقیقاً بدانید آنها چیست’من باید پیشنهاد کنم.

آی تی’اگر به روزرسانی وحشتناک باشد ، یا با شور و هیجان برای فضای نامحدود در دیسک ثبت نام کنید ، ارزش آن را ندارد که توسط یک دامنه رایگان ترسیم شوید ، فقط برای کشف رابط کاربری گیج کننده و دست و پا گیر است.!

خوشبختانه ، شما نمی دانید’باید نگران هر یک از این موارد با این ارائه دهندگان باشید. در حقیقت, InMotion 5 ستاره از 5 را به دلیل ویژگی های آن به ثمر رساند, اگر می خواهید یک میزبان قدرتمند برای وب سایت خود داشته باشید ، این یک انتخاب عالی است. برای مقایسه ویژگی های اصلی ارائه شده توسط SiteGround و InMotion به زیر نگاهی بیندازید:

SiteGroundInMotionدامنه رایگانصفحه کنترلپشتیبان گیری رایگانانتقال بدون تقسیمفضای دیسکوقت تمام وقت
نهبله (در برنامه 12 ماهه)
cPanelcPanel
آرهآره
آرهآره
حداکثر 30Bنامحدود
99.98٪99.97٪

هر دو InMotion و SiteGround ارائه دهندگان میزبان مستقل هستند. در حالی که این بدان معناست که آنها از میزبان غول هایی مانند Bluehost یا HostGator کوچکتر هستند ، اما واقعاً باعث افزایش کیفیت خدمات آنها و اهمیت تجربه مشتری می شوند. که خبرهای خوبی برای شماست!

دامنه رایگان معمولاً از ویژگیهایی است که افراد به آنها مهمترین و مهمترین چیزهاست. چرا که نه! آی تی’یک برخورد عالی و جذاب.

InMotion فقط برای دامنه های 12 و 24 ماهه خود دامنه رایگان ، (یا انتقال دامنه رایگان را اگر از قبل داشته باشید) ارائه می دهد. بخاطر بسپار’فقط برای مشتریان جدید است و در برنامه میزبانی اختصاصی موجود نیست.

ویژگی های میزبانی مشاغل اشتراکی Inmotionدر حرکت’هاست اشتراکی دارای طیف گسترده ای از ویژگی ها است. ویژگی های اصلی در اینجا نشان داده شده است ، و شامل ذخیره سازی رایگان SSD ، دامنه رایگان و ضمانت برگشت 90 روزه پول است.

هر دو از پشتیبان گیری بدون نسخه و پشتیبان گیری رایگان استفاده می کنند و از آنها استفاده می کنند cPanel برای رابط کاربری آنها cPanel به دلیل آن محبوبیت زیادی در ارائه دهندگان میزبان دارد’قابل اعتماد و آسان برای استفاده.

SiteGround cPanel خود را بهبود بخشیده و ویژگیهای اضافی را برای افزایش کارایی و ادغام آن در منطقه کاربر اضافه کرده است تا آن را در حد امکان برای شما کاربر پسند کند..

InMotion از اینکه متخصص cPanel هستند افتخار می کنند – آنها همچنین آن را برای افزایش کارایی و سهولت استفاده سفارشی کرده اند ، و آن را با همه بسته های میزبانی رایگان رایگان گنجانده اند..

کدام یک را ترجیح می دهید کاملاً به سلیقه شخصی بستگی دارد – ما فکر می کنیم SiteGround’s به دلیل تمرکز روی تجربه عالی کاربر کمی بهتر است. هر دو برای حرکت کاملاً واضح و ساده هستند ، بنابراین ، در هر صورت می توانید از یک رابط با کیفیت و آسان برای استفاده مطمئن باشید – برنده شوید!

البته ما’در حال حاضر هر دو به خاطر نمرات بالای زمان بالایی خود تمجید کرده اند. 100٪ به موقع نیست’t ممکن است ، اما هر دو SiteGround و InMotion وقتی صحبت از قابلیت اطمینان سرور است ، درست در آنجا قرار دارند.

SiteGround در واقع زمان بروز آن را 99.9٪ اعلام می کند که بسیار چشمگیر است. ما’دوباره قطعاً این را نمی گویید’دقیق ، فقط در زمان آزمایش آن ، ما 99.98٪ را ثبت کردیم ، که هنوز هم بسیار سریع است!

ویژگی های نقشه سایت مشترکSiteGround’ویژگی های ضروری میزبانی حتی در برنامه میزبانی مشترک ، پایین ترین سطح قیمت ، شامل می شود و یک سازنده وب سایت رایگان ، پشتیبان گیری روزانه خودکار و پشتیبانی 24/7 را شامل می شود..

گذشته از دامنه آزاد ، فضای دیسک تفاوت عمده جدول مقایسه ما است. فضای دیسک همان مقدار داده است که می توانید در سرور وب خود ذخیره کنید.

SiteGround به کاربران ارائه می دهد 10 گیگابایت در برنامه StartUp, که اساسی ترین ردیف قیمت است فضای دیسک بالا می رود 20 گیگابایت در برنامه وسط GrowBig ، و می رسد 30 گیگابایت در برنامه برتر GoGeek.

اگر شما’مطمئن نیستید که به چه مقدار نیاز دارید ، SiteGround به شما توصیه می کند که برای هر نوع وب سایت برای کدام نوع مناسب مناسب است. اگر شما’با این وجود می خواهید نگران فضای کافی در دیسک باشید ، اما InMotion بارهای زیادی از آن را ارائه می دهد – فضای نامحدود دیسک ، در واقع.

InMotion همچنین کلیه برنامه های خود ذخیره سازی رایگان SSD را ارائه می دهد. این چیه؟ خوب, SSD مخفف Solid State Drive است. ذخیره سازی SSD نسبت به هارد دیسک های سنتی سرعت و اطمینان بیشتری دارد زیرا 100٪ الکترونیکی است.

این بدان معنی است که وب سایت شما خیلی سریعتر عمل می کند ، به این معنی که بازدید کنندگان شما برنده می شوند’انگشت شست خود را رها کرده و منتظر بارگذاری سایت شما هستند.

SiteGround دارای حافظه SSD در کلیه بسته های اشتراکی و رایانه ای پرداخت شده است. این سیستم معمول برای ارائه دهندگان میزبانی است. اما InMotion ، حافظه SSD را به صورت رایگان ارائه می دهد!

SSL یکی دیگر از مخففات بزرگ برای پرتاب ، SSL است. این مخفف است لایه های سوکت ایمن و اساساً بدان معنی است که هر اطلاعاتی که بازدید کنندگان در سایت شما وارد می شوند رمزگذاری می شوند. این به بازدید کنندگان و موتورهای جستجوگر مانند Google نشان می دهد که سایت شما ایمن است و به آنها اعتماد دارید. هر دو SiteGround و InMotion این موضوع را به صورت رایگان ارائه می دهند’اینجا برنده دیگری است!

از آنجا که هر دو ارائه دهنده در رقابت با غول های میزبان در آنجا هستند ، منطقی است که آنها چنین قدرت های خوبی را برای مشتریان خود ارائه می دهند.

ما’برخی از مهمترین و محبوب ترین ویژگی ها را انتخاب کرده اید ، اما موارد بسیاری دیگر وجود دارد! برای دیدن طیف گسترده ای از ویژگی های ارائه شده توسط هر ارائه دهنده ، پیوندها را دنبال کنید.

SiteGroud vs InMotion: ویژگی ها – حکم

ویژگی های InMotion برای ویژگی های SiteGround را ضرب می کند. SiteGround با تضمین به موقع خود و ذخیره سازی SSD مبارزه بسیار خوبی را انجام می دهد – با این حال ، InMotion با نام دامنه رایگان ، فضای نامحدود دیسک و موارد دیگر برنده می شود. این 5 ستاره به خاطر ویژگی هایش – شما می توانید’خیلی بهتر از این!

اطلاعات بیشتر

 • کشف کنید 10 بهترین ارائه دهنده میزبان SSL رایگان در بررسی دقیق ما
 • آیا cPanel برای شما مهم است؟ مقایسه کنید 7 بهترین ارائه دهندگان میزبان cPanel برای پیدا کردن بازی کامل
 • مشاغل کوچک به ویژگیهای خاص نیاز دارند – درباره آن اطلاعات کسب کنید بهترین میزبانی وب برای مشاغل کوچک در بررسی ما

که دارای یکپارچه سازی بهتر WordPress است?

آیا به فکر استفاده از وردپرس برای ساخت وب سایت خود هستید؟ شاید شما قبلاً داشته باشید؟ سپس شما’می دانم چه بازیکن بزرگی است – بیش از 30٪ از اینترنت با وردپرس تغذیه می شود!

بنابراین’ارزش فکر کردن در مورد شما به ارائه دهنده هاستینگ نیاز دارید که سایت وردپرس شما را قهرمان کند. در غیر این صورت’d مانند خرید جعبه ابزار است ، فقط برای باز کردن آن و پیدا کردن هیچ کدام از پیچ گوشتی ها در واقع مناسب نیست!

بنابراین ، شما می خواهید یک ارائه دهنده هاستینگ با ویژگی ها و پشتیبانی مناسب داشته باشید تا واقعاً به رشد سایت شما کمک کند. اما از کجا شروع کنیم؟ چگونه می دانید چه چیزی باعث ارائه دهنده خوب میزبانی وردپرس می شود؟ خوب ، چرا مستقیماً به منبع مراجعه نمی کنیم?

خود وردپرس لیستی از سه ارائه دهنده برتر میزبانی را برای ، خوب ، سایت های وردپرس ایجاد کرده است! شما می توانید آن را برای خودتان ببینید اینجا, اما در صورت امکان’تعلیق را تحمل کنید ، اینجاست: SiteGround در رتبه سوم قرار گرفته است به عنوان یکی از “بهترین و درخشان ترین جهان میزبان”.

و آن’جای تعجب نیست که SiteGround این مکان را در کانون توجه وردپرس به دست آورده است.

ابزارهای وردپرس سایتSiteGround’طیف گسترده ای از ویژگی های وردپرس شامل نصب یک کلیک ، به روزرسانی خودکار و انتقال رایگان سایت می باشد که مدیریت سایت شما را آسان می کند.

با نصب یک کلیک ، به روزرسانی های مدیریت شده و پشتیبانی 24/7 متخصص و همچنین طیف وسیعی از سایر مشخصات تخصصی ، مدیریت سایت وردپرس خود با SiteGround بسیار آسان است. به علاوه ، Siteground در مورد امنیت جدی است و از سایت وردپرس شما در برابر هک ها محافظت می کند.

InMotion همچنین دارای یک بسته میزبانی بسیار خوب وردپرس از جمله محافظت در برابر هک و به روزرسانی های خودکار اختیاری وردپرس است. اگر شما’مجدداً سایت وردپرس خود را راه‌اندازی کنید ، یک گزینه از پیش نصب مفید وجود دارد و این بدان معنی است که سایت شما برای شما نصب و آماده استفاده خواهد شد.

InMotion شش برنامه قیمت را برای میزبانی وردپرس انتخاب کرده است ، در حالی که SiteGround سه رده قیمت معمول خود را دارد.

SiteGround vs InMotion: ادغام وردپرس – حکم

SiteGround در دور ادغام وردپرس پیروز می شود. اگرچه InMotion از پشتیبانی بسیار خوبی برای WordPress برخوردار است ، می تواند’سایت را محاصره کنید. خود وردپرس SiteGround را به میزبانی سایت وردپرس شما توصیه می کنند و آنها باید بهترین ها را بدانند.

می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید?

 • به بررسی وردپرس ما مراجعه کنید برای اطلاعات بیشتر در مورد این بستر قدرتمند وبلاگ نویسی.
 • که است بهترین ارائه دهنده میزبانی وردپرس?
 • میزبانی برای شما مناسب نیست؟ ما را بخوانید بررسی WordPress.com برای بیشتر.

SiteGround & InMotion: پشتیبانی مشتری

همه ما می توانیم با کمی پشتیبانی اکنون و پس از آن انجام دهیم. حتی هنگامی که شما نمی دانید’به آن احتیاج دارم ،’فقط خوب است که آن را بدانید’اونجا SiteGround و InMotion افتخار می کنند که بهترین خدمات ممکن را به مشتریان خود ارائه دهند. بنابراین چگونه آنها این کار را انجام می دهند?

SiteGroundInMotionمرکز دانشچت زنده24/7 چت زندهتلفنتلفن 24/7بلیطاسکایپ
آرهآره
آرهآره
آرهآره
آرهآره
آرهآره
آرهآره
نهآره

InMotion یک مرکز پشتیبانی شفاف ، آسان و استفاده گسترده با پیوندهای مفید به سوالات متداول (سؤالات متداول) و راهنماهای کاربر و آموزش.

به عنوان مثال ، راهنماهای محصول ، آموزش های ایمیل و وب سایت ، کانال های آموزش ، پشتیبانی جامعه و حتی یک کانال YouTube با آن وجود دارد “چگونه” راهنماهای ویدیویی.

اگه میتونی’پاسخ خود را در پایه پشتیبانی بیابید ، می توانید به InMotion نیز دسترسی پیدا کنید’کارمندان پشتیبانی از طریق چت زنده ، تلفن و اسکایپ. هر عضو تیم پشتیبانی حداقل باید داشته باشد 160 ساعت آموزش داخلی در مورد موضوعات تخصصی به منظور پاسخ به سؤالات شما ، بنابراین آنها’مطمئن باشید که به شما کمک می کند!

مرکز پشتیبانی استرسدر حرکت’مرکز پشتیبانی شامل لینک های مفید ، سؤالات متداول ، نحوه راهنمایی و آموزش – و آن است’فقط شروع است!

SiteGround طیف مشابهی از ویژگیهای پشتیبانی مانند InMotion را دارد و این موضوع را با یک رویکرد همفکر برای مراقبت از مشتری عالی جفت می کند. پایگاه دانش SiteGround پاک ، ساده و آسان برای یافتن راه خود است.

با نوار جستجو در بالای صفحه می توانید به سادگی پاسخی برای سؤال خود جستجو کنید ، یا پیوندهای موجود در دسته های زیر آن را مرور کنید. هر بخش دارای طیف گسترده ای از مقاله های راهنما است ، بنابراین مطمئناً چیزی برای کمک به حل مسئله شما وجود دارد.

اما اگر نه ، دان’نگران باشید می توانید با یک فرد واقعی صحبت کنید ، و برنده شدید’باید ساعت ها منتظر آن باشید. در SiteGround’در صفحه پشتیبانی یک زمان پاسخ داده شده برای هر کانال پشتیبانی وجود دارد.

پشتیبانی بلیط 24/7 فقط 10 دقیقه زمان پاسخ دادن دارد ، در حالی که شما’پاسخی فوری را از طریق چت زنده و پشتیبانی تلفنی 24/7 دریافت خواهید کرد. SiteGround’مرکز تماس با هدف عمد تحت الشعاع قرار گرفتن است’منتظر ماندم.

پایگاه دانش سایتSiteGround’پایگاه دانش شامل نوار جستجو و لیستی از دسته بندی های مختلف است که برخی از آنها شامل میزبانی مقالات مرتبط ، سؤالات متداول cPanel و طیف وسیعی از سؤالات برنامه به علاوه موارد بیشتر.

برای اطلاعات بیشتر می توانید SiteGround را بررسی کنید’آموزش ها و وبینارها ، یا حتی از Setup Wizard استفاده کنید تا اولین مراحل خود را در جهان میزبان راهنمایی کند..

اگر شما’به کمک فوری احتیاج دارید اما فقط می خواهید آخرین اخبار را مورد توجه قرار دهید ، می توانید SiteGround را دنبال کنید’وبلاگ برای انواع بروزرسانی!

SiteGround vs InMotion: راهنما و پشتیبانی – حکم

SiteGround و InMotion هنگام کمک و پشتیبانی قرعه کشی می شوند. هر دوی آنها طیف کاملی از کانالهای پشتیبانی را برای شما ارائه می دهند تا در صورت گیر افتادن از آنها استفاده کنند. آنها’با سطح پشتیبانی کیفی که ارائه می دهند برابر است. می توانید به آنها 24/7 دسترسی داشته باشید و هر دو متخصص داخلی را ارائه دهید.

قیمت گذاری & ارزش پول

چیزهای خوب در بسته های کوچک (قیمت) عرضه می شوند! بنابراین SiteGround و InMotion چقدر به این موضوع رضایت دارند؟ اجازه دهید’نگاهی.

نرخهای ماهانه *

SiteGroundInMotionمیزبانی مشترک یا مشاغلمیزبانی وردپرسمیزبانی VPSاختصاصی میزبانی وبمیزبانی ابرمیزبان نمایندگی فروش
3.95 دلار – 11.95 دلار6.39 دلار – 14.71 دلار
3.95 دلار – 11.95 دلار$ 6.99 – $ 105.69
29.19 دلار – 69.34 دلار
269 ​​دلار – 729 دلار105.69 دلار – 519.49 دلار
80 دلار – 240 دلار5 دلار – 160 دلار
42 دلار – 49 دلار (به ازای هر اعتبار)15.39 دلار – 89.94 دلار

* نرخ ماهانه نشان داده شده ارائه دهندگان’ قیمت تخفیف اولیه برای مشتریان جدید. این قیمت ها فقط برای دوره اول شما ماندگار می شوند ، سپس با نرخ عادی تجدید می شوند – آن’قبل از ثبت نام همیشه ارزش بررسی این قیمت های تجدیدپذیر را دارید.

در حالی که هیچ کدام ارزان ترین در بازار نیستند ، هر دو هنوز هم ارزش خوبی برای پول دارند ، به ویژه با توجه به میزان ویژگی های رایگان که هر دو ارائه دهنده آن در آن قرار دارند.

InMotion ارزش بهتری برای پول از SiteGround ارائه می دهد ، و از این 5 ستاره 3.8 ستاره می کند. SiteGround فقط 2.4 ستاره برای قیمت گذاری خود به ثمر رساند – به دلیل قیمت بالای تجدید آن ، این مارک ها را از دست داد. InMotion در درازمدت ، به ویژه برای برنامه میزبانی مشترک خود ، در طولانی مدت ارزانتر عمل می کند.

در حالی که بسیاری از ارائه دهندگان میزبان ، افزودنیهای زیادی در پرداخت دارند که می توانند کل هزینه را افزایش دهند ، اما SiteGround و InMotion هر دو با طراوت مطابق با قیمت خود کنار می آیند..

به عنوان مثال ، SiteGround یک هزینه ثبت دامنه $ 17،95 استاندارد را به برنامه شما اضافه می کند ، و سپس فقط به شما این امکان را می دهد تا گزینه SG Site Scanner را هدیه دهید (که در هر سال 19/80 دلار است).

InMotion دارای افزودنیهای مختلفی است که می توانید در صورت پرداخت ، آنها را انتخاب کنید’دوباره به طور خودکار انتخاب نشده ، بنابراین آنها برنده شدند’به جمع خود اضافه شوید مگر اینکه خودتان آنها را انتخاب کنید.

SiteGround’اساسی ترین برنامه بسته میزبانی مشترک آن است. شما سه گزینه قیمت دارید: 3.95 $ برنامه StartUp ماهانه ، 5.95 $ برنامه GrowBig در ماه یا 11.95 دلار در ماه برنامه GoGeek. طرح StartUp به یک وبلاگ متوسط ​​، شخصی یا وب سایت تجاری اختصاص داده شده است و دارای ویژگی هایی برای پشتیبانی از این امر است.

برنامه سایت برنامه های قیمت میزبانی مشترکSiteGround دارای سه برنامه قیمت برای بسته میزبانی مشترک آن است که طیف وسیعی از ویژگی ها در آن معنی دارد’چیزی برای همه.

این برنامه ها برای میزبانی وردپرس نیز یکسان است و حرکت در لایه های مختلف را آسان می کند.

در حرکت’برنامه اصلی میزبانی تجارت مشترک است. مانند SiteGround ، سه طرح قیمت دارد که از Launch شروع می شود ، ارزانترین قیمت آن با قیمت 6.39 دلار در ماه برای یک برنامه دو ساله ، از طریق برنامه Top Pro ، با 14.71 دلار در ماه برای یک برنامه دو ساله. برنامه میانی ، نیرو ، برای یک برنامه دو ساله ماهانه 8.49 دلار قیمت دارد و برای مشاغل کوچک بهترین قیمت محسوب می شود.

مانند اکثر ارائه دهندگان هاست ، SiteGround و InMotion در بیشتر سال از فروش برخوردار هستند. این یک امتیاز عالی برای مشتریان جدید است و به این معنی است که هنگام ثبت نام با آنها می توانید تخفیف های خوبی کسب کنید!

فقط به یاد داشته باشید قیمت فروش فقط برای اولین دوره شما اعمال می شود. وقتی دور تمدید به پایان رسید ، پرداخت تمام قیمت را شروع می کنید ، بنابراین برای جلوگیری از هرگونه تعجب ، حتماً به قیمت عادی نگاه کنید..

وقتی صحبت از هزینه های طولانی مدت و قیمت های نوسازی می شود ، InMotion ارزان تر از SiteGround عمل می کند. به عنوان مثال ، InMotion’میزبانی مشترک با 7.99 دلار در ماه تجدید می کند ، در حالی که SiteGround با 11.99 دلار در هر ماه تجدید می کند!

آی تی’لازم به ذکر است نمایندگی فروش میزبان در اینجا نیز هست. این یک نوع هاستینگ است که در آن شما به ارائه دهنده هاستینگ برای فضای موجود در سرور آنها پرداخت می کنید ، و سپس اساساً آن مکان را به اشخاص ثالث اجاره می دهید. آی تی’شما مثل اجاره یک فروشگاه هستید – شما’مبلغی را برای صاحبخانه برای این فضا پرداخت می کنید ، اما افراد دیگر برای خدمات خود به شما مبلغی پرداخت می کنند تا سود کسب کنید.

همانطور که در جدول مقایسه دیدید ، این دو شرکت ارائه دهنده برنامه های خود را متفاوت طراحی می کنند. SiteGround میزبان نمایندگی فروش را ارائه می دهد ، اما برخلاف InMotion ، شما’دوباره شارژ شد در هر اعتبار به جای هر ماه (یک اعتبار نماینده فروش با یک سال میزبانی برابر است.) حداقل باید خرید کنید پنج اعتبار برای ثبت نام ، در 42 دلار در هر اعتبار.

این را با InMotion مقایسه کنید’اساسی ترین طرح نمایندگی فروش ، جاذب R-1000S. برنامه یک ساله آغاز می شود 15.39 دلار در ماه, اما شما کل سالانه را از جلو پرداخت می کنید. بسته به نیاز شما گزینه اضافی و اضافی وجود دارد و این روی کل هزینه تأثیر خواهد گذاشت.

برخی از بسته های میزبانی ، مانند SiteGround’هاست ابر یا InMotion’هاست اختصاصی ، بیش از سه برنامه قیمت اصلی داشته باشید. این بدان معناست که گزینه های زیادی دارید و می توانید بهترین مورد را برای شما انتخاب کنید!

SiteGround ارائه می دهد با ضمانت برگشت 30 روزه پول, بنابراین می توانید بدون هیچ گونه ترس مالی آن را امتحان کنید. InMotion حیرت انگیز را ارائه می دهد 90 روز ضمانت برگشت پول – که’چقدر مطمئن هستند که شما’من خدمات آنها را دوست دارم!

SiteGround vs InMotion: قیمت گذاری و ارزش پول – حکم

InMotion برنده دور قیمت گذاری می شود, با طیف وسیعی از برنامه های میزبانی مقیاس پذیر و مقرون به صرفه که دارای ویژگی های کاملی است. SiteGround’هزینه های تمدید تمایل به گران تر از InMotion دارند’، به علاوه آن را نمی کند’هر برنامه VPS ارائه دهید. در حرکت’ضمانت برگشت 90 روزه پول فقط گیلاس روی کیک است.

اطلاعات بیشتر

 • کشف کنید ارزانترین ارائه دهندگان میزبانی وب در بررسی عمیق ما
 • به دنبال صرفه جویی در پول در حالی که شروع می کنید؟ مقایسه کنید 6 بهترین ارائه دهنده خدمات میزبانی مشترک و ببینید InMotion در لیست ما کجا قرار دارد!

نتیجه گیری: InMotion بهتر از SiteGround است

InMotion برنده کلی سایت SiteGround است. این شرکت رقیب خود را در همه زمینه هایی که به حساب می آیند بهتر از – از میزبانی ویژگی های گرفته تا ارزش برای پول ، InMotion ارائه دهنده خدمات قوی تر در همه جا است. با این حال, SiteGround خود را یک انتخاب قابل اعتماد ثابت کرده است, با تمرکز زیادی روی سرعت ، پشتیبانی و امنیت.

SiteGround و InMotion نبردهای بسیار شدیدی را آغاز کرده اند’روشن است که هر دو ارائه دهنده مستقل شایسته اعتبار آنها به عنوان شرکت های میزبان محبوب هستند.

SiteGround تمرکز جدی در ارائه میزبانی ایمن و مداوم برای کاربران خود دارد ، که این امر نشان دهنده کمک با مشتری و استانداردهای فنی با کیفیت بالا است. InMotion به همه مشتریان خود قدرت می دهد و طیف وسیعی از ویژگی های چشمگیر را در اختیار شما قرار می دهد تا به سایت شما کمک کند.

اما باید یک قهرمان وجود داشته باشد ، و InMotion به طور کلی بالاتر از SiteGround قرار گرفت در تحقیق ما در کل 93٪ به دست آورد و به آن درخشش می بخشد 4.6 ستاره از پنج ستاره, جلوتر از ارزش ، پول ، ویژگی ها و انواع میزبانی که در اختیار کاربران قرار می دهد.

SiteGround به طور مساوی در انواع میزبان و ویژگی های گلزنی قرار گرفت ، و بسیار نزدیک به InMotion با بود 4 ستاره.

InMotion وقتی ویژگی ها آمد ، واقعاً درخشید, دریافت نمرات برتر در آزمایش ما. این همچنین ارزش بسیار بهتری را برای پول نسبت به SiteGround ارائه می دهد ، زیرا ثابت می کند که نمی دانید’برای خدمات با کیفیت عالی باید هزینه بالایی پرداخت کنید.

مثل همیشه ، کدام ارائه دهنده را انتخاب می کنید به اولویت شخصی شما و نیاز سایت شما بستگی دارد. اگر می خواهید ارائه دهنده رسمی توصیه شده برای سایت وردپرس خود ، طیف گسترده ای از گزینه های کمک و پشتیبانی با کیفیت بالا ، یا بعد از بالاترین امتیاز به روز خود باشید ، پس از آن SiteGround انتخاب اول شماست.

اگر بهترین میزبان مشترک یا VPS را در بازار می خواهید ، یک تن قدرت پردازش رایگان و ویژگی های با کیفیت عالی یا ارزش واقعی برای پول ، پس از آن در حرکت بهترین است. وب سایت شما با برنامه های مقرون به صرفه قیمت و طیف گسترده ای از گزینه های میزبانی ، در دستان خوبی خواهد بود.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map