Squarespace vs WordPress SEO: یک وب سایت با رتبه بالا بسازید

آیا می خواهید یک سایت Squarespace یا WordPress بهینه بسازید یا می خواهید یک سایت موجود را بهبود بخشید؟ در حالی که اسطوره ها را دفع می کنیم ، بخوانید و نکاتی را بیان کنید’شما را بازدید می کند!


هیچ کس فقط به خاطر آن وب سایت ایجاد نمی کند – آنها این کار را می کنند تا مردم آن را ببینند. سؤال طلایی این است: چگونه وب سایت خود را آسان می یابید؟ البته با سئو خوب.

SEO (بهینه سازی موتور جستجو) در اصل به معنای ایجاد سایت شما با موتورهای جستجو مانند Google و Bing در ذهن است. داشتن سئو خوب به این معنی است که سایت شما در موتور جستجو رتبه بسیار بالایی دارد’صفحات نتایج.

Squarespace-vs-WordPress-SEO

اجازه دهید’از یک مثال استفاده کنید شما می توانید بهترین بستنی در نیویورک ، اما به سادگی بفروشید داشتن یک وب سایت نیست’به اندازه کافی برای جذب دوستداران بستنی – شما’باید بهینه سازیش کنم.

بسیاری از موارد می توانند روی وب سایت شما تأثیر بگذارند’s SEO – Google به تنهایی دارای بیش از 200 عامل رتبه بندی است. اما اگر وقت خود را برای درست کردن چیزهای کوچک می گیرید ، سایت شما می تواند به بالا برود و اولین پیوندی باشد که گوگل به افرادی که جستجو می کنند ارائه می دهد “بهترین بستنی در نیویورک”.

حالا ، آنجا’این تصور غلط رایج است که سازندگان وب سایت مانند Squarespace aren’خوب برای SEO. به ما اعتماد کن, هر دو Squarespace و WordPress برای سئو عالی هستند… اگر به درستی استفاده شود.

البته دانستن اینکه از کجا شروع کنیم با همه چیز دشوار است. خوشبختانه ، این مقایسه برای شما اهمیت می دهد. ما’سالهاست که مشغول تحقیق و آزمایش سیستم عاملهای ساخت وب سایت هستیم و ما به خودمان افتخار می کنیم که متخصص این حوزه هستیم.

در زیر ، ما’به Squarespace vs WordPress SEO نگاه می کنیم و تفاوت های کلیدی را اجرا می کنید. در پایان ، شما’نه تنها می دانم کدام یک برای سئو بهتر است ، بلکه چگونه بهینه سازی وب سایت خود را بر روی هر یک از سیستم عامل ها انجام دهید.

1

سئو چیست؟?

SEO مخفف عبارت Optimization Engine Search است. خلاصه اینکه’چه چیزی به افراد کمک می کند تا وب سایت شما را در بین همه افراد دیگر در آنجا پیدا کنند. مواردی مانند استفاده از کلمات کلیدی در عناوین متا ، داشتن برچسب های تصویری ، و دوست داشتن سایت شما برای داشتن تلفن همراه دوستانه ، همه در تصمیم گیری در مورد بالا بودن صفحه Google شما در سایت شما نقش ایفا می کنند.

اگر این همه به نظر می رسد که به شما علاقه دارد ، دان نکنید’نگران باشید در زیر ، ما’برخی از متداول ترین اصطلاحات مربوط به سئو را تفکیک می کنم و به شما می گویم که چرا آنها’مهم است.

عناوین

بیشتر افراد با چه عنوانی آشنا هستند ، اما در یک وب سایت انواع مختلفی وجود دارد. می توانید عنوان کلی یک صفحه وب خاص ، و همچنین عناوین مختلفی در زیر آن داشته باشید که به شکسته شدن مطالب کمک می کند.

عناوین پایین صفحات وب شما نیز مفید است ، زیرا این امر خواندن آنها را برای موتورهای جستجو آسانتر می کند. به عنوان مثال ، در این مقاله ، هر بخش با عنوان دوم شروع می شود – مانند ‘سئو چیست؟?’ (a H2) – سپس عناوین فرعی کوچکتر در سراسر آن وجود دارد ، مانند ‘عناوین’ (H3s).

URL های سفارشی

URL وب سایت همان چیزی است که یک صفحه را از صفحه دیگر در اینترنت متمایز می کند. URL های شما واضح تر است ، درک موتور سایت شما برای موتورهای جستجو آسان تر است.

در مورد آخرین روندهای مد بهار / تابستان ، یک بلاگ بنویسید – URL پیش فرض برای آن صفحه ممکن است باشد ‘www.yourblog.com/ post6282937’. به نظر می رسد مانند بار مزخرف برای ما ، چه رسد به گوگل! در عوض ، شما باید URL خود را به چیزی شبیه ویرایش کنید ‘www.yourblog.com/ fashion_trends_spring_summer’.

برچسب های Alt Alt

آی تی’برای من یا من راحت است که در اینجا بنشینیم و بگوییم چه تصویری نشان می دهد ، اما موتورهای جستجو هنوز هم می توانند با کمی کمک انجام دهند. اتصال برچسب های تصویر به یک عکس به موتورهای جستجو می گوید آنچه که این عکس را نشان می دهد ، کمک می کند. آی تی’بنابراین خواندن صفحه شما برای آنها آسان تر است و می دانید آیا محتوای شما با آنچه شخصی در جستجوی آن است مرتبط است.

عنوان برچسب ها

عنوانهای متا نیز شناخته می شوند ، برچسب های عنوان همان چیزی است که در نتایج صفحه جستجو (زیر) ظاهر می شود. عنوان متا می تواند با عنوان موجود در صفحه شما متفاوت باشد’وب سایت واقعی است ، اما باید نمایانگر آنچه در مورد صفحه است.

SERPS Meta عنوان مثالبرچسب های عنوان (یا عناوین متا) همان چیزی هستند که به عنوان عنوان اصلی صفحه وب شما در نتایج جستجو ظاهر می شوند.

برای کمک به موتورهای جستجو می توانید از کلمات کلیدی در برچسب های عنوان نیز استفاده کنید. همانطور که می بینید ، ما’کلمات را گنجانده اید ‘فضای مربع’, ‘سئو’, و ‘مرور’ در برچسب عنوان ما ، که به Google کمک می کند صفحه را با افرادی که آن شرایط را جستجو می کنند مطابقت دهد.

توضیحات متا

توضیحات متا به متنی که در زیر برچسب عنوان قرار دارد اشاره دارد. این شانس شماست که اگر روی آن کلیک کنید ، از همه به آنچه در صفحه شما انتظار دارند ، بگویید.

مثال توضیحات SERPSتوضیحات متا جایی است که شما واقعاً می توانید به مردم بگویید که صفحه وب سایت شما درمورد چیست.

توضیحات متا همچنین باید شامل کلمات کلیدی مرتبط باشد و خلاصه ای از صفحه را ارائه دهد – کمی شبیه به مبهم بودن یک کتاب. هرچند مراقب باشید – توضیحات متا باید بین 150 تا 160 کاراکتر باشد ، در غیر این صورت موتورهای جستجو پاراگراف شما را کوتاه می کنند.

نقشه سایت

نقشه سایت تفکیک وب سایت شما است’آدرسهای اینترنتی این کمک می کند تا به موتورهای جستجو در مورد ساختار سایت خود بگویید ، ساعت ها از خزیدن و ترساندن آنها در هر صفحه و مسیر صرفه جویی کنید.

نقشه سایت مربعاینجا’بینشی از آنچه به نظر می رسد نقشه سایت برای وب سایت Squarespace است.

هنگامی که امثال گوگل و بینگ تصور بهتری در مورد چگونگی ساختار سایت شما داشته باشند ، آنها می توانند کارآمدتر را به سمت صفحات مربوطه شروع کنند..

پاسخگویی به موبایل

سال گذشته ، 52٪ از کل جستجوهای اینترنتی بر روی دستگاههای تلفن همراه انجام شده است. آی تی’مهمتر از همیشه که وب سایت شما متناسب با صفحه های مختلف تنظیم شده است. برخی از سیستم عاملها به شما امکان می دهند وب سایت خود را به صورت دستی ویرایش کنید ، در حالی که برخی دیگر به طور خودکار سایت شما را در اندازه دسک تاپ ، موبایل و رایانه لوحی تغییر می دهند.

رمزگذاری SSL

SSL مخفف Secure Sockets Layer است. همه این بدان معنی است که کاربران می دانند وب سایت شما برای مرور آنها امن است. می توانید بگویید که آیا یک سایت دارای گواهی SSL است که آیا قبل از نشانی اینترنتی آیکون کوچک قفل دارد یا خیر.

موتورهای جستجوگر وب سایتهای با امنیت SSL را به دلیل اینکه سایتهای ایمن برای پیوند دادن مردم به اینترنت هستند ، طرفداری می کنند. امنیت سایبر یک تهدید مداوم است ، بنابراین کاربران خود را مطمئن کنید’ اطلاعات محافظت می شود باید اولویت اصلی باشد.

2

ویژگی های سئو

اجازه دهید قبل از ورود به سیستم عامل ، کدام ویژگی را داشته باشیم’ابتدا تفاوت بین Squarespace و WordPress را توضیح می دهیم.

Squarespace یک وب سایت سازنده است. این مجموعه با مجموعه ای از قالب هایی که شما می توانید انتخاب کنید همراه است و از یک ویرایشگر کشویی و کشویی مبتنی بر بخش استفاده می کند تا به شما امکان دهد وب سایت خود را ایجاد کنید – بدون دانستن یک خط کد.

WordPress یک CMS خود میزبان (سیستم مدیریت محتوا) است. این یعنی یک بار تو’وب سایت خود را ایجاد کرده اید ، باید هزینه هایی مانند میزبانی ، دامنه و امنیت خود را جداگانه پرداخت کنید. وردپرس به طور کلی یک پلتفرم پیچیده تر است و دانستن نحوه کدگذاری مسیری طولانی را طی می کند.

حالا که’پاک شد ، اجازه دهید’اطلاعات کلیدی سئو را بین Squarespace و WordPress پیدا کنید.

ویژگی SEOفضای مربعوردپرسعناوین

برنده: WordPress

URL های سفارشی

برنده: کراوات

برچسب های Alt Alt

برنده: WordPress

عنوان برچسب ها

برنده: WordPress

توضیحات متا

برنده: WordPress

نقشه سایت

برنده: مربع

پاسخگویی به موبایل

برنده: مربع

رمزگذاری SSL

برنده: مربع

H1s تا H3s در دسترس استH1s به H6s در دسترس است
در دسترس سایت گسترده استدر دسترس سایت گسترده است
فقط یک عنواندر دسترس سایت گسترده است
فقط در صفحات اصلی موجود است (یعنی صفحات وبلاگ)در دسترس سایت گسترده است
فقط در صفحات اصلی موجود است (یعنی صفحات وبلاگ)در دسترس سایت گسترده است
در همه برنامه ها موجود استفقط در برنامه تجاری و بالاتر (از طریق افزونه Yoast)
پاسخگو خودکارمی تواند به صورت دستی پاسخگو باشد
در همه برنامه ها موجود استبه طور جداگانه خریداری شد

Squarespace یک راه حل همه در یک است ، که جوانب مثبت و منفی خود را دارد. یک بار شما’شما در یک طرح Squarespace ثبت نام کردید ، شما برنده شدید’باید هزینه های اضافی را بپردازید ، به این معنی که هر آنچه را می بینید بدون هزینه اضافی قابل استفاده است.

پرچم آن طرف وجود دارد’چیز دیگری نیست. مربع نمی کند’یک بازار برنامه داشته باشید که در آن می توانید هزینه های لازم برای افزودن ابزارهای پیشرفته تر SEO را بپردازید ، بنابراین طبیعتاً می تواند کمی محدود باشد. به گفته این ، Squarespace هنوز همه آنچه شما از دیدگاه سئو به آن احتیاج دارید را برای ساختن یک وب سایت قادر به رده بندی بالا دارد.

وردپرس برعکس است. شما نمی’اگر به شما هدیه بدهد باید به هر چیزی بپردازید’می خواهید ، اما پیشنهادات سئو آن یک اصل اساسی خواهد بود. اگر به وردپرس ارتقا دهید’ برنامه کسب و کار (25 دلار در ماه) ، سپس می توانید افزونه های پیشرفته SEO را شروع کنید.

اینها افزودنیهایی هستند که توسط توسعه دهندگان ساخته شده است تا کیفیت وب سایت شما بهبود یابد. شما با استفاده از یک افزونه وردپرس مانند Yoast SEO’فقط در مورد همه مواردی که برای کسب مقام برتر در Google لازم دارید ، خواهید داشت’نتایج جستجو.

3

نظارت بر عملکرد

آی تی’همه امیدوارم که موتورهای جستجو تلاشهای شما را به رسمیت بشناسند و شما را در رتبه بندی قرار دهند. اما چگونه می خواهید بدانید که چه چیزی هستید’انجام دوباره داشتن است درست تأثیر?

با استفاده از Squarespace دو گزینه وجود دارد: از آن استفاده کنید ساخته شده در مجموعه تجزیه و تحلیل, یا Google Analytics را وصل کنید.

فضای مربع’تجزیه و تحلیل خود به شما امکان می دهد میزان ترافیکی که به سایت شما می آید و محل مراجعه به آن را مشاهده کنید ، ردیابی کنید. این یک روش عالی برای دیدن اینکه آیا کار سخت SEO شما در قالب تعداد بازدید کنندگان بیشتر پاداش می گیرد یا خیر.

همچنین می توانید کلمات کلیدی مربوط به وب سایت خود را جستجو کنید. بدون بیان بدیهی ، شما باید بدانید که قبل از شروع کار ، کلمات مورد نظر را هدف قرار دهید!

وردپرس نمی کند’نظارت بر عملکرد داخلی دارید ، اما اتصال به Google Analytics بسیار ساده است.

همانطور که تصور می کنید ، Google Analytics بینش پیشرفته تری نسبت به سازندگان وب سایت به شما می دهد. حتی می توانید در همان لحظه به روزرسانی های زمان واقعی افرادی را که در سایت شما هستند دریافت کنید.

همچنین می توانید یادداشت کنید که در کجا و چه زمانی تغییراتی ایجاد کرده اید و صفحات وب مختلف را مقایسه کنید’ عملکرد قبل و بعد.

در حالی که ممکن است وردپرس فقط گزینه Google Analytics را داشته باشد ، می توانید یک افزونه رایگان به نام Yoast نصب کنید. Yoast ابزاری سئو است که به شما کمک می کند کنترل بیشتری بر سایت خود داشته باشید’عملکرد SEO.

4

هزینه

به نظر می رسد بسیاری از افراد فکر می کنند ایجاد یک وب سایت بهینه شده بازو و پا را دارد اما این کار نمی کند’مجبورم.

ممکن است سایر سازندگان وب سایت برنامه های قیمت گذاری ارزان تری داشته باشند ، اما با Squarespace ، شما’دوباره به کیفیت پرداخت می کنید Squarespace چهار برنامه قیمت گذاری اصلی دارد: دو گزینه بدون تجارت الکترونیکی و دو مورد با. قیمت ها از 12 دلار – 40 دلار / ماه است.

به طور طبیعی ، دو طرح غیر تجارت الکترونیکی ارزان قیمت هستند و هنوز هم به شما می توانید به تمامی قالب ها و ویژگی ها دسترسی پیدا کنید. در میان اینها ابزار جستجوگرها ما هستیم’بحث کرده ام به سادگی قرار دهید, فضای مربع’ویژگی های SEO دان نیست’تغییر کنید ، خواه شما’دوباره به ارزان ترین یا گران ترین طرح برگردید.

اگر شما’در مورد هر چیزی مطمئن نیستید ، همیشه می توانید از Squarespace استفاده کنید’محاکمه رایگان 14 روزه و ببینید که آیا’برای شما مناسب است.

قیمت گذاری مربع فضای غیر تجارتSquarespace دارای دو برنامه غیر تجارت الکترونیکی با قیمت 12 دلار در ماه و 18 دلار در ماه است.
با وردپرس ، ابزارهای پیشرفته جستجوگرها هزینه شما را خرج می کنند. این برنامه کاملاً رایگان ارائه می دهد ، اما به همین ترتیب’شما یک سیستم عامل میزبان خود هستید’در نهایت باید برای میزبانی و امنیت چنگ بزنید – نه دقیقاً رایگان!

وردپرس’ بهترین افزونه SEO ، Yoast نیز می تواند به صورت رایگان مورد استفاده قرار گیرد. مشکل این است که بسیاری از ویژگی های آن – مانند پیشنهاد لینک داخلی و پشتیبانی 24/7 – نیست’در دسترس نیست مگر اینکه شما به Yoast Premium ارتقا دهید ، که در هر وب سایت 89 دلار هزینه دارد.

اگر در مورد سئو در وردپرس جدی هستید ، نه تنها نیاز خواهید داشت که در برنامه تجاری آن با 25 دلار در ماه شرکت کنید ، بلکه’همچنین باید در Yoast Premium ، هاستینگ ، دامنه و گواهی SSL سرمایه گذاری کنید. می توانید ببینید که چقدر سریع همه چیز خسته می شود! [/ vc_column_text]

قیمت گذاری وردپرسوردپرس دارای چهار برنامه اصلی است اما تنها کسی که می تواند هر نوع سئو را ارائه دهد برنامه کسب و کار آن است.

Squarespace vs WordPress SEO – هزینه: حکم

Squarespace برنده اصلی برای کاهش هزینه ها است. شما با همه چیز از جمله ابزارهای جستجوگر داخلی داخلی’فقط تاکنون هزینه برنامه را پرداخت می کنید (بین 12 تا 40 دلار در ماه). با وردپرس ، همه چیز – از جمله SEO – با هزینه اضافی همراه می شوند که به سرعت افزایش می یابد.

اطلاعات بیشتر

10 بهترین سازندگان وب سایت رایگان – به سایتی ارزان نیاز دارید؟ جلوترش رو نگاه نکن.

بررسی قیمت گذاری مربع – هنگامی که کمی عمیق تر در برنامه های Squarespace ارائه می دهیم ، به ما بپیوندید.

5

سایر عوامل مؤثر بر سئو

همانطور که در مقدمه به آن اشاره کردیم ، Google دارای بیش از 200 عامل رتبه بندی است. به همین دلیل می توانید’هرگز تضمین می کنید که اگر سایت خود را بهینه کنید ، شما’برای کلمات کلیدی مورد نظر خود دوباره به رتبه شماره یک خواهید رسید.

آی تی’مانند آموزش بازی های المپیک – می توانید همه آموزش ها و رژیم های صحیح را انجام دهید ، اما در آنجا’مطمئنی نیست که شما’با طلا به گردن می آیم.

ما نمی خواهیم’وقت بگذارید تا هر آنچه را که در سایت شما تأثیر می گذارد ، جدا کنید’SEO است ، اما در اینجا چند مورد از مردم غالباً از آنها غافل می شوند.

بک لینک

هر وب سایت دارای چه چیزی است’معروف به اقتدار دامنه (DA) است. هرچه سایت شما قابل اعتماد تر باشد ، DA آن بالاتر می رود. یکی از راه های مطمئن برای افزایش DA ، گرفتن سایر وب سایتهای با احترام است که در هنگام مراجعه به چیزی به وب سایت خود لینک دهند.

به عنوان مثال ، ما’به نحوه آنلاین شدن مجوز دهید ، بنابراین وقتی سایتهای دیگر درباره آن مطالب را می نویسند ، ممکن است ما را به عنوان مکانی که از آن اطلاعات خود را دریافت می کنند ، ذکر کنند. این به خوانندگان کمک می کند تا اعتماد کنند که آنچه می گویند قانونی است و به SEO ما کمک می کند. برد – برد!

سیگنالهای اجتماعی

آی تی’همیشه مهم است که نظر مردم را در نظر بگیرد. موتورهای جستجو فقط قبل از نیاز به کمک ما می توانند خیلی قضاوت کنند. داشتن دکمه های اجتماعی در سایت شما ، تا کاربران بتوانند محتوای شما را دوست داشته یا به اشتراک بگذارند ، یک روش عالی برای گفتن به Google است که آنچه شما هستید’دوباره قرار دادن در آنجا مفید و محبوب است.

محتوای بهینه شده

این ممکن است واضح به نظر برسد ، اما شما’d فقط در مورد اینکه چند نفر از آن غافل هستند شوکه می شوند. شما می توانید سایت خود را به هر صورتی که دوست دارید بهینه کنید ، اما آنچه مهمترین چیز باقی می ماند ، محتوای واقعی شماست. آنچه شما می گویید شامل کلمات کلیدی مورد نظر برای هدف گذاری است’فقط آنها را وارد کنید ، اگرچه Google از این متنفر است!)

شما همچنین باید یک قدم عقب بردارید و فکر کنید: ‘آیا این محتوا با مشکلاتی که می خواهم برطرف شود?’ ممکن است در جواب کسی باشد’سؤال ، نمایش یک محصول یا ارائه مشاوره. هرچه باشد’در حال انجام است ، باید به افرادی که در جستجوی آن هستند کمک کند.

6

Squarespace vs WordPress SEO: نتیجه گیری

ما امیدواریم که این مقاله به شما نشان دهد ، هنگامی که سؤال از SEO می آید ، آن را تهیه می کند’سکوی شما نیست’دوباره – آن را’آنچه شما از آن ساخته اید!

می توانید با Squarespace و WordPress سایت های بهینه سازی ایجاد کنید ، اما پاسخی که بهتر است کدام یک از آنها واقعاً به دست شما برسد’دوباره به دنبال برای یادآوری ، اینجا’یک جدول خلاصه ای از تفاوت های کلیدی ، و کدام بستر برای هر منطقه بهتر است:

منطقه جستجوگرهافضای مربعوردپرسامکانات

برنده: WordPress

نظارت بر عملکرد

برنده: مربع

هزینه

برنده: مربع

تمام ویژگی های اساسی SEO موجود است اما برخی از آنها فقط در صفحات خاصی قابل استفاده هستند.هیچ ابزار جستجوگرهای داخلی داخلی وجود ندارد اما دارای افزونه های مفیدی است که به شما امکان دسترسی به ویژگی های پیشرفته سئو را می دهد.
ساخته شده در تجزیه و تحلیل و گزینه ای برای اتصال Google Analytics.هیچ تجزیه و تحلیل داخلی وجود ندارد اما Google Analytics قابل اتصال است.
ابزارهای جستجوگرها در کلیه برنامه ها با 12 دلار در ماه در دسترس است.ابزارهای جستجوگرها و افزونه های حق بیمه فقط در برنامه تجاری و بالاتر با 25 دلار در ماه در دسترس هستند.

فضای مربع’سئو برای کسانی که فنآوری کمتری را در آنجا می دانند بهتر است’صدها دلار برای پاشیدن دارید. این نرم افزار دارای تمامی ابزارهای جستجوگر داخلی و برنده آن است’برای بهینه سازی هزینه برای شما هزینه دارد.

وردپرس برای یک وب سایت پیشرفته تر و کاملاً بهینه بهتر است… اگر پول دارید. هیچ ابزار جستجوگرهای داخلی داخلی وجود ندارد و شما’قبل از دسترسی به ویژگیهای پیشرفته تر ، حداقل باید در برنامه کاری خود (25 دلار در ماه) باشید.

Squarespace و WordPress aren نیستند’تنها سکوهایی که می توانید از آنها استفاده کنید – تعداد زیادی نفر دیگر نیز در آنجا با ارائه سئو عالی نیز هستند. به عنوان مثال Wix و Weebly ابزارهای مشابهی با Squarespace دارند ، به علاوه یک بازار برنامه که در آن می توانید کمی هزینه اضافی را برای افزونه های SEO بپردازید.

در کل ، ما’د بهت میگم’بیش از توانایی رتبه بندی بسیار زیاد با وب سایت Squarespace وجود دارد. اگر پایه های درست را بگذارید ، برنده شد’مدتها قبل از اینکه سایت شما یک آسمان خراش SEO باشد در میان خانه های ییلاقی.

7

Squarespace vs WordPress SEO: سؤالات متداول

چی’برای مشاغل کوچک بهتر است: مربع یا وردپرس’ سئو?

پاسخ این امر به بودجه و صنعت شما بستگی دارد. Squarespace برای صنایع خلاق مانند عکاسی و طراحی گرافیک بسیار عالی است. آی تی’همچنین برای ساخت یک سایت بهینه شده بسیار ارزانتر است. وردپرس برای SEO پیشرفته می تواند عالی باشد اما شما’باید بپردازم.

آرن’دو سیستم عامل مختلف WordPress وجود دارد?

بله ، WordPress.com و WordPress.org. WordPress.com بیشتر یک بستر وبلاگ نویسی است ، در حالی که WordPress.org یک CMS کاملاً گسترده است که توسط توسعه دهندگان استفاده می شود. ما’در این مقاله به طور عمده در مورد WordPress.com صحبت شده است ، اما اگر شما هم هستید’دوست دارم درباره WordPress.org اطلاعات بیشتری کسب کنید ، بررسی ما را در اینجا ببینید.

چی’مهمترین چیز برای SEO?

وجود ندارد’واقعاً یکی از عناصر SEO است’مهمتر از دیگری است. برخی از موارد کلیدی که باید از آنها آگاهی داشته باشید ، هدف قرار دادن کلمات کلیدی مناسب ، نوشتن عناوین و توضیحات عالی برای متا ، و داشتن یک وب سایت بهینه سازی شده همراه با سرعت بارگذاری سریع صفحه.

مقایسه ما مفید است?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map