Weebly vs GoDaddy: آیا به سرعت نیاز دارید؟

weebly vs Godaddy تصویر برجستهدر این مقاله ، ما’با جستجوی کلیه حقایق ، ارقام و ویژگی های اصلی مورد نیاز برای تصمیم گیری آگاهانه ، به شما کمک می کنیم بین Weebly و GoDaddy را انتخاب کنید..


Weebly یکی از آسانترین کاربرد سیستم عامل های اطراف است که طراحی بصری و کشویی و میزبان ابزارها و ویژگیهای مفید را ارائه می دهد. از همه بهتر ، حتی با یک برنامه رایگان همراه است.

به طور خلاصه ، Weebly بدون قربانی کردن کیفیت ، مقرون به صرفه است. این ممکن است یک ایده را برای شما ایجاد کند آی تی’امروزه سازنده انتخاب برای بیش از 40 میلیون وب سایت است.

با این حال ، در وب سایت سازنده خبر ، ما قدردانی می کنیم که برخی از شما ممکن است وقت لازم برای صرف کشیدن ، رها کردن ، کلیک کردن و خرید را نداشته باشید. اینجاست که GoDaddy وارد می شود.

GoDaddy سریعترین راه برای ایجاد یک وب سایت است, با استفاده از ADI آن (هوش مصنوعی طراحی) برای ایجاد سایتی تنها در چند دقیقه. به سادگی به چند سوال پاسخ دهید ، و شما’وب سایتی دارم که’آماده انتشار است.

Weebly vs GoDaddy در حال شکل دادن به یک مسابقه جالب است ، درست است؟ ما’ما نتایج حاصل از آزمایش کاربر را با دانش متخصص ما ترکیب کرده ایم و به ما کمک می کنیم تا دقیق ترین نتایج را در تمام زمینه های کلیدی پیدا کنیم.

بنابراین ، بدون آداب و رسوم بیشتر ، اجازه دهید’شروع می کنیم…

Weebly vs GoDaddy: جوانب مثبت و منفی

Weebly ProsWeebly Cons
 • تم های خوب طراحی شده
 • بسیار کاربر پسند
 • قالب سفارشی محدود
 • ویژگی های وبلاگ می تواند بهتر باشد

Weebly چندین الگوی زیبا دارد که به راحتی می توانید حرکت کنید. با این حال ، ویژگی های وبلاگ نویسی آن ضعیف است ، و سفارشی سازی در هنگام طراحی قالب محدود است’یک بستر عالی.

مخالف GoDaddy ProsGoDaddy
 • برای ساختن سریع شد
 • هر زمان تغییر کنید
 • ویژگی ها فاقد عمق است
 • آزادی خلاق خیلی زیاد نیست

GoDaddy با ADI خود سریعترین راه برای آنلاین شدن را ارائه می دهد. پس از چند کلیک ، سلام presto: یک وب سایت با نام تجاری جدید! همچنین می توانید در هر نقطه ، مضامین را تغییر دهید ، که GoDaddy برای شما تغییراتی می بخشد – در وقت و دردسر برای شما صرفه جویی می کند.

با این حال ، این ویژگی ها عمق خاصی ندارند و کارهایی را که می توانید با سایت خود انجام دهید محدود می کند. در این یادداشت ، آن را نمی کند’به طور کلی آزادی خلاقانه ای را ارائه دهید.

راحتی در استفاده

سازندگان وب سایت در آنجا هستند تا به مردم کمک کنند تا بتوانند راحت تر آنلاین شوند. البته بعضی از آنها نسبت به بقیه راحت تر هستند ، بنابراین ما Weebly و GoDaddy را آزمایش کردیم تا دریابیم که کاربر پسند ترین.

Weebly برای سفارشی سازی الگوی خود از کشیدن و رها کردن استفاده می کند. این امر شخصی سازی وب سایت شما را بسیار آسان می کند. Weebly همچنین به هزاران برنامه دسترسی می دهد ، که می توانند با یک کلیک نصب شوند.

یکی از افرادی که آزمایش کردیم قابلیت Weebly فوق العاده آسان برای حرکت یافت:

صفحه ویرایش کاملاً زیبا ارائه شده است. آی تی’یک سازنده وب مقدماتی خوب است.

صفحه اصلی ویرایشگر weeblyWeebly با داشتن صفحه اصلی مشخص شده ، ویرایش وب سایت شما را آسان می کند

با استفاده از آن ‘GoCentral’ ADI ، GoDaddy می توانند ظرف چند دقیقه وب سایت ایجاد کنند که کاربران می توانند پس از آن به دلخواه خود سفارشی سازی کنند. کل مراحل ویرایش معمولاً کمتر از یک ساعت طول می کشد ، بنابراین’تجربه ای بسیار سریع و بدون درد است.

سوالات آدی خداییADI GoDaddy بر اساس پاسخ هایی که به سؤالات آن می دهید ، یک وب سایت ایجاد می کند

در حین آزمایش کاربر ، یک کاربر از سرعت و سهولت GoDaddy تحت تأثیر قرار گرفت:

آی تی’جمع آوری یک سایت با استفاده از رابط کاربری که ارائه می دهند بسیار آسان است.

سهولت استفاده – حکم: GoDaddy

GoDaddy استفاده از آن کمی ساده تر از Weebly است. استفاده از GoCentral فقط با چند کلیک و سؤال برای ساخت سایت شما نیاز به تلاش کاملاً کم دارد. Weebly نیز بسیار آسان است ، اما می تواند’با سادگی GoDaddy مطابقت دارید’سفر کاربر.

انعطاف پذیری طراحی

ما’بحث کرده ایم که استفاده هر سازنده چقدر ساده است ، و به مقایسه بعدی ما منجر می شود – هر سکوی با ابزار طراحی خود چقدر انعطاف پذیر است؟ به عبارت دیگر ، کدام سیستم عامل خلاقانه ترین کنترل را به شما می دهد?

وبی 35 قالب ارائه می دهد ، دسته بندی هایی از جمله تجارت ، اوراق بهادار و فروشگاه های آنلاین را در بر می گیرد. بهتر است ، هر تم پاسخگو به تلفن همراه است ، بنابراین آنها در تمام صفحه ها زیبا به نظر می رسند. Weebly همچنین بیشترین برنامه های هر پلتفرمی را در اختیار شما قرار می دهد.

مسئله کوچک این است که می توانید’در عوض ، شما دنبال یک موضوع خاص برای صنعت باشید – درعوض ، شما’برای پیدا کردن یک دسته کامل ، باید در هر گروه حرکت کنید. شما برنده شد’قادر خواهید بود پیش نمایش آنچه که هر الگوی به نظر می رسد بر روی تلفن همراه یا رایانه لوحی باشد.

تم های weeblyWeebly طیف گسترده ای از تم های زیبا را ارائه می دهد ، صنایع مختلفی را پوشش می دهد

GoDaddy از ADI برای طراحی وب سایت شما استفاده می کند. چند سؤال در مورد نوع وب سایت مورد نیاز شما – نمونه کارها ، تجارت و غیره – می پرسد و سپس وب سایتی را در اختیار شما قرار می دهد’آماده رفتن GoDaddy’تم ها نیز پاسخگوی تلفن همراه هستند.

بعد از این ، شما یک سطح کنترل خلاق دارید ، اما این’محدود است می توانید موضوع را ویرایش کرده و جعبه های متنی را به روز کنید ، اما این’در مورد آن به طور کلی ، GoDaddy و ADI آن برای افرادی است که به دنبال دوست داشتن طراحی ، به سرعت می خواهند آنلاین شوند.

خدایا آدیGoCentral چند سؤال می پرسد ، سپس تنها در عرض چند دقیقه یک وب سایت حرفه ای به دنبال طراحی می کند

انعطاف پذیری در طراحی – حکم: Weebly

Weebly گزینه بهتری برای طراحی است. این 35 قالب را ارائه می دهد که می توانید به راحتی آنها را شخصی سازی کنید ، و به هزاران برنامه دسترسی دارد تا به شخصی سازی سایت شما کمک کند. GoDaddy خوشحال است که سرعت خود را بر روی ظاهرا در اولویت قرار می دهد ، در حالی که کنترل خلاقیت خود را محدود می کند ، سریعاً آنلاین شوید.

ویژگی ها و ابزارها

یک سازنده خوب وب سایت باید بیش از یک تجربه طراحی صاف و بیش از پیش ارائه دهد – همچنین باید ویژگی های مفید ، برنامه ها و ابزارهایی را برای ساده کردن وب سایت یا فروشگاه آنلاین شما فراهم کند. بنابراین ، کدام پلتفرم جعبه ابزار بزرگتر و بهتری دارد?

تجارت الکترونیک

در آزمایش ما ، Weebly به عنوان بهترین ارزش پول برای ساخت یک فروشگاه آنلاین درآمد. رابط کاربری واضح آن ، فروش آنلاین را آسان می کند ، اما فاقد ابزار داده های بزرگی مانند مدیریت موجودی سهام است. به طور کلی ، آن را’برای مشاغل کوچک که می خواهند سفری آسان و لذت بخش از کاربر داشته باشند.

به لطف ADI ​​، GoDaddy سریعترین راه برای ساختن یک فروشگاه آنلاین است. با این حال ، این کار نمی کند’t به شما امکان می دهد تا محصولات دیجیتال را بفروشید ، و بسیاری از ویژگی های تجارت الکترونیکی آن فاقد کیفیت و عمق موجود در سیستم عامل های دیگر است.

وبلاگ نویسی

Weebly در گروه وبلاگ نویسی از GoDaddy پیشی می گیرد. با Weebly ، می توانید ضمن ادغام یک ویژگی جستجو ، فید RSS ، نشانه گذاری اجتماعی ، بخش نظرات و موارد دیگر ، پست ها را به راحتی ایجاد و منتشر کنید..

در حالی که GoDaddy به شما امکان می دهد وبلاگ خود را به دسته ها جدا کنید ، عملکرد آن را ردیابی کنید و یک فید RSS را تعبیه کنید ، برنده شد’به شما اجازه می دهم کارهای دیگری انجام دهید.

ویژگی وبلاگ خدادادیGoDaddy به شما امکان می دهد وبلاگ خود را بدون هیچ مشکلی شروع کنید ، اما می توانید’بعد از آن خیلی با آن کار کنید

بازار یابی

Weebly سرویسی بسیار جالب به نام ارائه می دهد ‘Weebly تبلیغ کنید’, که به شما کمک می کند کمپین های ایمیل موثر ایجاد کنید. این برنامه با کپی و قالب از شما پشتیبانی می کند ، همچنین می تواند ایمیل هایی را که ارسال می کنید برنامه ریزی کند

اگر شما’نگران هزینه ها نیستی’t be – Weebly Promote یک آزمایش رایگان ارائه می دهد و تنها 10 دلار در ماه پس از آن هزینه می کند.

در حالی که GoDaddy همچنین به شما امکان می دهد کمپین های ایمیل بسازید ، بدون اینکه یک ابزار خاص برای کمک به شما داشته باشد مانند Weebly ، از آن استفاده می کند’هنگامی که این دو را مقایسه می کنید چندان چشمگیر نیست.

ادغام رسانه های اجتماعی

Weebly در اینجا هم پیروز می شود. در حالی که هر دو به شما امکان می دهند دکمه های اجتماعی را تعبیه کنید ، Weebly اجازه می دهد تا با افزودن فید رسانه های اجتماعی به طور مستقیم به وب سایت خود ، چیزهای بیشتری را اضافه کنید. این بدان معنی است که بازدید کنندگان می توانند شما را ببینند’بارگیری مجدد توییت ، ارسال و اشتراک گذاری کنید.

بازارهای برنامه

اجازه دهید’این را اینگونه بیان می کنیم: Weebly بیشترین برنامه های هر سازنده را دارد ، در حالی که GoDaddy نمی کند’حتی یک بازار برنامه داشته باشید. بنابراین ، آن’خیلی واضح است که ‘ سازنده وب سایت Appiest است ، اما ما’به سرعت به دلایلی می پردازم که چرا.

در Weebly می توانید هزاران برنامه شخص ثالث را انتخاب کنید که همه آنها با یک کلیک قابل نصب هستند. برخی از آنها رایگان هستند ، در حالی که برخی دیگر با هزینه کمی. برنامه ها در دسترس هستند که همه مناطق کلیدی ، از جمله بازاریابی ، تجارت الکترونیک ، رسانه های اجتماعی و بارهای بیشتری را برای کمک به بهبود سایت شما در بر می گیرند’عملکرد.

مرکز برنامه weeblyمرکز برنامه Weebly به هزاران ادغام دسترسی می دهد و به بهبود سایت شما کمک می کند’عملکرد کلی

ویژگی ها – حکم: Weebly

Weebly وقتی به عمق ویژگی های آن می رسد ، بالای سر و شانه ها روی GoDaddy ایستاده است. این نرم افزار ابزارهای جامع تر وبلاگ نویسی ، ادغام رسانه های اجتماعی و نحوه انتخاب برنامه های بیشتر را ارائه می دهد.

سئو

اگر شما’دوباره می دانید که SEO دقیقاً چیست, آی تی’سیستمی که به وب سایت شما کمک می کند در موتورهای جستجوگر مانند Google رتبه بالاتری داشته باشد. در اصل ، این کمک می کند تا افراد راحت تر سایت شما را پیدا کنند.

بهبود وب سایت شما’SEO می تواند از چند طریق انجام شود. به عنوان مثال ، Weebly و GoDaddy به شما اجازه می دهند:

 • عناوین و توضیحات متا را به روز کنید (متنی که در جستجوهای Google مشاهده می کنید)
 • URL ها را ویرایش کنید (متنی که پس از دامنه وب سایت شما یافت می شود)
 • متن alt را به تصاویر اضافه کنید (متن توصیف یک تصویر برای کمک به Google در شناسایی آن)
 • از تم های پاسخگو موبایل استفاده کنید (چیزی که گوگل دوست دارد آن را ببیند)

همه این عملکردها به شما کمک می کند تا وب سایت شما در فهرست بندی (یافتن و طبقه بندی) موتورهای جستجوگر کمک کند. هر دو سیستم عامل ابزارهای عالی سئو را ارائه می دهند ، اما Weebly مرکز برنامه را برای کمک به شما حتی بیشتر دارد. همچنین راهنماهای بسیار مفیدی در مورد کلمات کلیدی و برنامه نویسی ارائه می دهد.

SEO – حکم: Weebly

آی تی’خیلی نزدیک, اما Google فقط درباره Weebly به GoDaddy ترجیح می دهد. هر دو سیستم عامل برای کمک به وب سایت شما در موتورهای جستجو بالاتر ظاهر می شوند ، اما Weebly آن را با طیف گسترده ای از برنامه های سئو و راهنماهای کاربری مفیدی به کار می برد ، و این کار را حتی ساده تر می کند.

کمک و پشتیبانی کنید

شما مانند همه چیزهای فناوری’مجبوریم با موضوعات خاصی روبرو شویم که سریعاً حل شوند. با این حساب ، ما به سطوح کمک و پشتیبانی ارائه شده توسط هر سازنده پرداختیم.

وقتی می آید به مشتری کمک کنیم ،’نزدیک است Weebly ایمیل ، تلفن و پشتیبانی چت زنده را ارائه می دهد – اما فقط از ساعت 6 صبح – 6 بعد از ظهر (PT).

مرکز کمک Weeblyمرکز راهنمایی Weebly به شما امکان می دهد تا موضوعات را جستجو کنید ، یا می توانید از گزینه چت زنده آنها استفاده کنید

از طرف دیگر ، GoDaddy پشتیبانی 24/7 تلفن را ارائه می دهد ، یک گزینه چت زنده ، اما هیچ پشتیبانی الکترونیکی ندارد.

مرکز کمک خدادادیبخش کمک GoDaddy به شما امکان می دهد به سرعت راه حل هایی را بیابید ، یا می توانید از پشتیبانی تلفنی 24/7 آنها استفاده کنید

راهنما و پشتیبانی – حکم: Weebly

وبی در این بخش به مدال طلا دست پیدا می کند. در حالی که هر دو سازنده وب سایت ویژگی های چت زنده ، پشتیبانی از تلفن و مراکز راهنما را ارائه می دهند ، GoDaddy پشتیبانی ایمیل نمی کند. مهمتر از آن ، مرکز راهنمایی آن در مقایسه با وبیلی نسبتاً گیج کننده و دشوار است’s.

قیمت گذاری و ارزش پول

سازندگان وب سایت از بسیاری جهات بازی را تغییر داده اند. شما یکی از این پول ها هستید’دیگر لازم است صدها دلار برای یک طراح وب هزینه کنید.

اگر شما’شما طرفدار فروغنی هستید ، شما’من Weebly را دوست دارم. این برنامه مقرون به صرفه ترین برنامه های قیمت را در بازار دارد و یک برنامه رایگان برای بوت شدن ارائه می دهد. برنامه های حق بیمه آن فقط از 8 دلار در هر ماه تا 38 دلار در ماه متغیر است (برای جزئیات بیشتر به تصویر زیر مراجعه کنید).

این برنامه رایگان به شما امکان می دهد یک وب سایت زیبا و بدون هزینه (بدیهی) بسازید ، اما همراه با یک ‘.وزنه برداری’ زیر دامنه این نمیخواد’بسیار حرفه ای به نظر برسید ، و همچنین بدان معنی است که وب سایت شما با تبلیغات Weebly پوشانده می شود. فقط با چند دلار در ماه ، آن را’مطمئناً ارزش ارتقا دارد.

برنامه های قیمت گذاری weebly

GoDaddy نیز بسیار ارزان است. چهار طرح پرداخت شده برای انتخاب وجود دارد ، از فقط 5.99 دلار در هر ماه ، تا 19.99 $ در ماه شروع می شود.

هر طرح به شما امکان می دهد تا با همان ابزارها سفارشی سازی کنید ، اما همانطور که از نامها پیداست ، شما هستید’در صورت نیاز به برنامه تجاری یا بالاتر باشید’دوباره به دنبال راه اندازی وب سایت شرکت هستید. با داشتن این برنامه های بالاتر ، شما گواهینامه های SSL و کمک SEO اضافی نیز دریافت می کنید.

آیا می خواهید کالاهای آنلاین بفروشید؟ شما’باید انتخاب کنید ‘فروشگاه آنلاین’ برنامه ریزی ، جایی که شما’با همه ویژگی های تجارت الکترونیکی که در ابتدای مقاله به آنها اشاره کردیم ، بازی خواهیم کرد.

برنامه های قیمت خدادادی

قیمت گذاری – حکم: Weebly

هر دو سیستم عامل هنگام مقایسه ویژگی ها و برنامه های قیمت ، ارزش خوبی را برای پول فراهم می کنند ، اما وبی به لطف برنامه رایگان خود برنده شد. GoDaddy مطمئنا یک گزینه ارزان است ، اما با Weebly می توانید یک وب سایت درخشان را بدون هیچ هزینه ای ایجاد کنید – و بارهای زیادی از برنامه های رایگان نیز دریافت کنید.

Weebly vs GoDaddy: نتیجه گیری

ما’Weebly و GoDaddy در همه زمینه های کلیدی برای ساختن وب سایت ، مقابل یکدیگر قرار گرفتند. ما با استفاده از دانش تخصصی و نتایج حاصل از آزمایش کاربر ، واقعاً زیر پوست هر پلتفرم قرار گرفتیم تا بدانیم چه چیزی باعث می شود آنها تیک بزنند.

اجازه دهید’به سرعت در جایی که هر سازنده وب سایت برتر است ، جمع آوری می کنیم…

دسته WeeblyGoDaddyWinnerراحتی در استفادهطرحامکاناتسئوراهنما و پشتیبانیقیمت گذاری
به طور واضح و مشخص ، صفحه ویرایش ایجاد هر نوع وب سایت را آسان می کندویژگی GoCentral ADI در عرض چند دقیقه سایتی را برای شما ایجاد می کند و همه دردسرها را از بین می بردGoDaddy
35 قالب پاسخگو زیبا و همراه ارائه می دهد که به راحتی قابل تنظیم هستنداز نظر کنترل خلاق به دلیل عملکرد ADI محدود کننده استWeebly
ویژگی های بازاریابی ، وبلاگ نویسی و ویژگی های رسانه های اجتماعی مفید را نشان می دهد. اما ، مهمتر از همه ، این یک مرکز برنامه بزرگ استبازار برنامه ای ندارد و ویژگی ها در مقایسه با Weebly به طور کلی کاملاً ضعیف هستندWeebly
تمام ویژگی های اساسی مورد نیاز برای رتبه بندی بالاتر در Google از جمله برنامه های SEO زیادی را دارداستاندارد خوبی برای کمک به سئو ارائه می دهد ، اما نبود برنامه ها یک روند نزولی استWeebly
ایمیل ، چت زنده ، مرکز راهنمایی و پشتیبانی تلفنی را فراهم می کندپشتیبانی تلفنی 24/7 را ارائه می دهد ، اما مرکز راهنمایی به هم ریخته است و هیچ پشتیبانی الکترونیکی نیز در دسترس نیستWeebly
برنامه رایگان باعث می شود Weebly برای پول بسیار عالی باشد ، و برنامه های حق بیمه مقرون به صرفه هستندبدون برنامه رایگان اما برنامه های قیمت دار منطقی استWeebly

پس از خواندن این مقاله ، شما باید ایده خوبی داشته باشید که کدام سیستم عامل برای کدام نوع کاربر مناسب ترین است – و کدام مناسب برای شماست.

Weebly برای هر کسی است که به دنبال ایجاد یک وب سایت زیبا و با حداقل تلاش است و چه کسی نمی خواهد’می خواهم بانک را بشکنی.

با ADI آن, GoDaddy برای افرادی است که می خواهند هرچه سریعتر وب سایت ایجاد کنند, و چه کسی نیست’درباره روند طراحی بیش از حد گیج شده اید.

چه کسی تاج را می گیرد؟ بعد از یک مسابقه نزدیک ، ما’به Weebly داده اید به دلیل طیف وسیعی از ویژگی های برجسته ، ارزش عالی برای پول و انعطاف پذیری طراحی ، شایسته تاج و تخت است.

GoDaddy گزینه خوبی است ، اما در کل ، ما هستیم’d بگو: با Weebly برو.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map