Weebly vs Squarespace: نبرد مغز و زیبایی

Weebly vs Squarespace یک مسابقه عالی بین دو بزرگترین و بهترین سازنده وب سایت در بازی است.


برای هر کسی که نمی کند’می دانید ، سازندگان وب سایت سیستم عامل های آنلاین هستند که به شما امکان می دهند بدون داشتن دانش برنامه نویسی ، وب سایت خود را ایجاد کنید!

Weebly دارای قدرت بیش از 40 میلیون وب سایت است ، و به دلیل ویژگی های بالا در قیمت های کم هزینه معروف است.

قدرت مربعات تقریباً بیش از یک میلیون سایت وجود دارد ، اما این’نمی گویم که اینطور نیست’با Weebly رقابت کنید. فضای مربع’نقاط قوت در طراحی آن نهفته است. قالب های آن کلاس را با زیبایی شناسی بی نظیر و کارایی درخشان روبرو می کنند.

Weebly vs Squarespace

ما آن را می دانیم’آسان است که هنگام تصمیم گیری درباره سازنده وب سایت ، خراشیده نشوید ، به همین دلیل ما هستیم’برای کمک به اینجا هستید ما قبل از انجام تحقیقات خودمان و آزمایش کاربر ، با شما صحبت می کنیم ، درست مثل شما.

با بررسی صدها ما از سیستم عاملها در طول سالها هستیم’در موقعیت عالی قرار دارید تا همه راجع به Weebly و Squarespace به شما بگوییم. آنها چه هستند’در بهترین حالت ، و چه کسی هستند’دوباره بهترین برای تا وقت تو’شما خواندن را تمام کردید’دقیقاً می دانم Weebly یا Squarespace مناسب است یا نه شما.

1

Weebly vs Squarespace: جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت و منفی

نتایج وبشماره 1

شماره 2

مقادیر گسترده ویژگی ها و برنامه های مقیاس پذیر
سئو عالی
WEEBLY CONSشماره 1

شماره 2

می توان’وب سایت خود را بدون تماس با پشتیبانی بازیابی کنید
شهودترین ویرایشگر نیست

جوانب مربع و جوانب مثبت

پیشنهادات آبشارشماره 1

شماره 2

قالب های زیبا
کیفیت واقعی در ویژگی های آن
مخفف SQUARESPACEشماره 1

شماره 2

برنامه های قیمت گذاری نسبتاً گران است
فروشگاه برنامه وجود ندارد

2

راحتی در استفاده

با توجه به همین هدف ، یک وب سایت سازنده باید استفاده از آن آسان باشد. همه نمی توانند یک وب سایت را از پایین به بالا کدگذاری کنند ، و همچنین نمی توانند کسی را برای انجام این کار برای خودشان فراهم کنند.

Weebly و Squarespace هم قابل استفاده هستند ، اما آنچه ما می خواهیم بدانیم این است, چقدر آسان?

برای دریافت این پاسخ ، ما از افراد روزمره خواسته ایم تا با استفاده از Weebly یا Squarespace ، وب سایت ایجاد کنند. از آنها خواسته شد كه براساس چقدر آسان (یا دشوار) آنها را پیدا كنند كه وظایف مشخصی را انجام دهند. همچنین بعد از آنها با آنها مصاحبه کردیم تا افکار آنها را بشنویم. اینجا’یک زن و شوهر از آنها:

با Weebly ، کاملاً ساده بود که چیزها را اضافه کنید. با استفاده از فروشگاه برنامه ، فقط باید آنچه را که می خواستید تایپ کنید و آن را به سایت خود بکشید. با ویژگی ها نیز همین بود – فقط یک حرکت ساده و کشیدن برای حرکت دادن آن به صفحه. ویرایش متن نیز کاملاً ساده بود.

ویرایشگر weeblyWeebly’ویرایشگر خوب تنظیم شده است و می توانید با کشیدن و رها کردن آنها بر روی صفحه ویژگیهایی را اضافه کنید

فضای مربع باعث شد من مثل یک طراح مناسب احساس کنم ، حتی اگر نمی دانم’مهارت های حرفه ای داشته باشید.

ویرایشگر مربعفضای مربع’ویرایشگر پاک و پاک است و همچنین از طریق کشیدن و رها کردن کار می کند

نمرات نهایی نشان داد که Weebly کمی ساده تر برای استفاده بود. ویرایشگر ساختار یافته و فروشگاه برنامه های گسترده آن باعث شده است تا مردم احساس راحتی بیشتری نسبت به Squarespace نشان دهند’طرح خلاقانه تر.

3

انعطاف پذیری طراحی

سایت شما’طراحی s می تواند تفاوت بین کسی باشد که با وب سایت شما ارتباط برقرار می کند یا مستقیم از آن می خواهد. به نظر می رسد مهم است.

وبی دارای 35 موضوع مختلف برای انتخاب است, که به دسته بندی ها (مانند مشاغل ، اوراق بهادار و فروشگاه های آنلاین) تقسیم می شوند تا بتوانید فهرست کنید. یک بار شما’قبل از شروع ویرایش ، می توانید پیش نمایش و آزمایش آن را پیدا کنید.

تم های weeblyWeebly’مضامین ساده و ساده برای ویرایش است

چند نکته وجود دارد که Weebly می تواند در اینجا بهبود یابد. اولا ، آنجا’هیچ تابع جستجو نیست این بدان معنی است که اگر شما’دوباره به دنبال یک صنعت خاص هستید – بگذارید’می گویم املاک و مستغلات – شما’همه موارد را باید پیمایش کنید ‘کسب و کار’ مضامین قبل از پیدا کردن یک موضوع مناسب.

ثانیا ، در آنجا’هیچ راهی برای پیش نمایش نحوه نمایش تم ها در اندازه صفحه نمایش تلفن همراه و رایانه لوحی تا بعد از شما وجود ندارد’یکی را انتخاب کردم. Weebly’مضامین همه پاسخگوی تلفن همراه هستند, اما با توجه به اینکه تعداد بیشتری از مردم نسبت به گذشته در حال مرور روی تلفن های همراه هستند ، خوب است که بتوانیم از این پیش نمایش استفاده کنیم.

Squarespace خدای طراحی است. تم های مجلل آن یک کلاس اصلی در نحوه نگاه وب سایت ها است. ما’با متخصصین طراحی ، UX (تجربه کاربری) و برندسازی صحبت کرده و همه آنها موافق هستند: Squarespace بهترین مضامین هر سازنده وب سایت را در بازار دارد.

مضامین مربعمضامین Squarespace برای هر نوع وب سایت خلاق بسیار درخشان است

فضای مربع’تم ها نیز پاسخگو به موبایل هستند و می توانند در اندازه های مختلف صفحه نمایش نمایش دهند – به علاوه در آنجا’نوار جستجو فضای مربع برای صنایع خلاقیت مناسب تر است ، و مضامین آن نشان دهنده این موضوع است. اگر برای یک تجارت یقه سفید به یک وب سایت احتیاج دارید ، 1 را بررسی کنید&1 IONOS در اینجا.

Weebly و Squarespace هر دو با قابلیت های کشیدن و رها کردن کار می کنند. این بدان معناست که می توانید تصاویر و متن را در هر بخش از وب سایت خود به سادگی با کلیک کردن و نگه داشتن آنها ، حرکت داده ، سپس کشیدن و رها کردن مکان نما.

4

ویژگی ها و ابزارها

ویژگی ها برای هر سایتی اساسی هستند. آنها’آنچه را به شما اجازه می دهد کارهای خاصی انجام دهید ، و انجام دیگران را متوقف کنید.

Weebly دارای چندین ویژگی داخلی مفید است که هنگام ایجاد وب سایت خود تنوع زیادی به شما می دهد. از این گذشته ، بازار برنامه جامع آن پر از مواد افزودنی مفید است که می توانید در سایت خود ادغام کنید.

مرکز برنامه weeblyWeebly’مرکز برنامه ها پر از برنامه های عالی است که می توانید به سایت خود اضافه کنید

فضای مربع ممکن است به اندازه Weebly ویژگی هایی نداشته باشد ، اما آنچه ارائه می دهد کیفیت واقعی است. مربع نمی کند’اگرچه ، بازار برنامه های مخصوص به خود را دارد ، بنابراین ، آنچه می بینید همه است.

حالا بگذار’به چند قسمت اصلی نگاهی بیندازید و در مورد ویژگی های Weebly و Squarespace برای هر یک اطلاعات بیشتری کسب کنید.

تجارت الکترونیک

وقتی صحبت از تجارت الکترونیکی می شود ، آن را’تقریباً گردن و گردن دارد. هر دو برنامه قیمت گذاری تجارت الکترونیکی اختصاصی دارند ، هر دو به شما امکان می دهند محصولات نامحدود را بفروشید ، و هر دو به شما اجازه می دهند کالاهای فیزیکی یا دیجیتال بفروشید. اینجا’لیستی از سایر ویژگی های مهم تجارت الکترونیکی که هر دو را شامل می شود:

 • ایجاد تخفیف – کدهای فروش را برای مشتریان خود تهیه کنید
 • بازیابی سبد خرید رها شده – در صورت عدم ارسال یادآوری مشتری را ارسال کنید’بررسی کنید
 • مدیریت حمل و نقل – پیک و هزینه های حمل و نقل را مرتب کنید
 • گزینه های پرداخت چندگانه – به موارد دلخواه PayPal وصل شوید
 • بدون هزینه معامله (در برنامه های سطح بالا) – هیچ هزینه اضافی

تنها ویژگی اصلی Squarespace نسبت به Weebly ادغام چند کانال است. این یعنی Squarespace می تواند با اینستاگرام همگام شود ، و به شما امکان می دهد مستقیم از طریق بستر رسانه های اجتماعی اقدام به فروش کنید.

با این حال ، Weebly اخیراً توسط پردازنده های پرداخت Square پذیرفته شده است. آی تی’روشن است که تجارت الکترونیک منطقه بزرگی خواهد بود که به نظر می رسد طی سال های آینده بهبود می یابد ، بنابراین این فضا را تماشا کنید.

خوب است بدانید: هر دو Squarespace و Weebly یکپارچه سازی با Square ارائه می دهند ، بنابراین پرداخت کارت به صورت رو در رو و همچنین بصورت آنلاین بسیار آسان است..

وبلاگ نویسی

هر دو سیستم عامل به شما امکان ایجاد و انتشار پست های وبلاگ را می دهند ، و وبلاگ نویسی یکی دیگر از تطابق های بسیار نزدیک بین این دو است. اینجا’با نگاهی دقیق تر به ویژگی های خاصی که ارائه می دهند:

 • نمایش دسته
 • بایگانی
 • نشانه گذاری اجتماعی
 • اجازه دادن به نظرات
 • ویژگی جستجو
 • خوراک RSS

بازاریابی ایمیلی

Weebly و Squarespace به شما امکان می دهند آدرس های ایمیل سفارشی مرتبط با دامنه خود را از طریق G Suite ایجاد کنید. پس از آن ، می توانید شروع به ایجاد و ارسال کمپین هایی به سایت خود کنید’بازدید کنندگان.

Weebly خدماتی به نام ارائه می دهد ‘Weebly تبلیغ کنید’, که به شما در ساختن کمپین های بازاریابی ایمیل کمک می کند. آی تی’رایگان برای امتحان کردن و با 10 دلار در ماه شروع می شود. با شما کار می کند تا یک نسخه جالب فریبنده تهیه کنید ، قالب های ایمیل ارائه دهید و به زمان ارسال ارسال کمک می کند.

ادغام رسانه های اجتماعی

این یک دسته دیگر بن بست است. هردو به شما امکان می دهند دکمه های اجتماعی را در وب سایت خود تعبیه کنید ، که می تواند به صورت لایک ، اشتراک گذاری یا موارد زیر باشد. همچنین می توانید از هریک از بسترهای نرم افزاری برای قرار دادن فیدهای رسانه های اجتماعی مستقیم در وب سایت خود استفاده کنید ، بنابراین بازدید کنندگان می توانند آخرین وضعیت ، توییت یا عکسهای شما را مشاهده کنند.

تجزیه و تحلیل

تعجب غافلگیرانه – Weebly یا Squarespace و شما را انتخاب کنید’همان گزینه های تحلیل را دریافت خواهید کرد. هرکدام ردیابی تحلیلی داخلی خود را دارند که به شما امکان می دهد مواردی مانند بازدید صفحه ، نرخ گزاف گویی و فروش را رصد کنید. در صورت نیاز به اطلاعات دقیق تر ، هر دو با Google Analytics همگرایی می کنند.

5

سئو

بسیاری از مردم مزایای وب سایتهای دارای SEO خوب را موعظه می کنند ، اما اجازه می دهند’یک قدم عقب برمی گردم آنچه در واقع SEO است?

SEO (بهینه سازی موتور جستجو) عملی برای ایجاد تغییراتی ظریف در سایت شما است که بر میزان رتبه بندی وب سایت شما در مورد گوگل تأثیر می گذارد. وب سایت شما بهتر است’سئوی جستجوگرها ، بالاتر از صفحه شما است’وقتی افراد چیزهای مرتبط با شما را جستجو می کنند ، خواهید بود

Weebly و Squarespace به شما امکان ویرایش مواردی را می دهند که می توانند وب سایت شما را بهبود ببخشند’سئو در اینجا چند مورد وجود دارد

مربع SEO

به شما اجازه مدیریت می دهد:

 • عناوین متا / توضیحات
 • Slug URL
 • متن Alt Alt

اگر این همه به نظر می رسد مانند یک بار از zhargon techie به شما ، دان’نگران باشید عنوان و توضیحات متا فقط متنی است که در گوگل ظاهر می شود’نتایج جستجو (مشاهده تصویر ، درست).

Slug URL متنی است که به عنوان مثال بعد از دامنه شما آمده است. www.websitebuilderexpert.com ‘/ سازندگان وب سایت / مقایسه / Weebly-vs-مربع

متن alt alt چیزی است که برای توصیف تصویری در سایت خود تایپ می کنید. این متن به Google اجازه می دهد تا آن تصویر را بشناسد ، بنابراین هنگام جستجو افراد می توانند در نظر گرفته شوند.

6

راهنما و پشتیبانی

همه دوست دارند از طرق مختلف کمک بگیرند. این’به همین دلیل’مهم است که سازندگان وب سایت انواع عملکردهای راهنما را ارائه دهند.

Weebly vs Squarespace وقتی کمک و پشتیبانی می شود ، جالب است. هر دو روش های مختلفی برای کمک به شما دارند ، اما این کار را می کند’آنچه برای شما مؤثر است’مهم است.

Weebly دارای ایمیل ، تلفن و پشتیبانی چت زنده از 6 صبح تا جمعه 6 صبح تا جمعه و 8 صبح تا 8 عصر در تعطیلات آخر هفته است.

فضای مربع دارای پشتیبانی 24/7 ایمیل و چت زنده از دوشنبه تا جمعه 4 صبح تا 8 عصر EST است. در حال حاضر خدمات تلفنی وجود ندارد.

منبع اصلی کمک شما Weebly یا Squarespace خواهد بود’مراکز کمک.

مراکز راهنمایی Weebly و SquarespaceWeebly و Squarespace هر دو برای کمک به سؤالات شما ، مراکز کمک کاملی دارند

شما می توانید مانند مراکز کمک مانند سیستم عامل فکر کنید’موتور جستجوی کوچک خود شما یک سؤال را تایپ می کنید و شما’لیستی از نتایجی که برای راهنمایی راهنماها پیوند می گیرند دریافت خواهید کرد. این کار به عنوان اولین درگاه تماس شما هنگام تلاش برای یافتن پاسخ یک مشکل عمل می کند.

7

قیمت گذاری و ارزش پول

یکی از دلایل اصلی دیگر که مردم تصمیم به استفاده از سازندگان وب سایت می گیرند ، قیمت آن است. همه نمی توانند هزینه پرداخت کنند یک بازو و یک پا برای یک طراح وب برای ساختن سایتشان.

Weebly برخی از ارزان ترین برنامه های سازنده وب سایت را دارد. شما نمی’کیفیت قربانی را نیز برای کم هزینه بودن قربانی کنید!

Weebly چهار برنامه حق بیمه دارد که از 8 دلار در ماه / 38 دلار در ماه است. اگر می خواهید یک فروشگاه آنلاین بسازید ، شما’باید در برنامه Pro (12 دلار در ماه) یا بالاتر باشید.

Weebly همچنین یک برنامه کاملاً رایگان دارد. این به شما امکان می دهد تا یک وب سایت با تمام ویژگی ها و ابزارهای یکسانی مانند سایر برنامه ها ایجاد کنید ، اما یک گرفتن وجود دارد: دامنه شما دارای یک توکیو خواهد بود ‘.وزنه برداری’ دلبستگی به آن ، و تبلیغات Weebly در سایت شما وجود خواهد داشت.

هنوز هم’یک راه خوب برای ساخت سایت خود و دیدن اینکه آیا این سیستم عامل را دوست دارید ، می توانید قبل از انتشار ، همیشه ارتقا دهید.

قیمت گذاری weeblyWeebly’برنامه های s ارزش زیادی برای پول ارائه می دهند و حتی می توانید وب سایت خود را به صورت رایگان بسازید

Squarespace همچنین چهار برنامه حق بیمه دارد ، اما آنها’کمی گرانتر باشید ، از 12 دلار در ماه / 40 دلار در ماه. دو برنامه گران قیمت به شما قابلیت تجارت الکترونیکی را می دهد.

قیمت گذاری مربعSquarespace چهار طرح قیمت گذاری را ارائه می دهد که هرکدام برای نیاز دیگری در نظر گرفته شده اند.

مربع نمی کند’یک برنامه رایگان داشته باشید ، اما یک آزمایش رایگان 14 روزه ارائه می دهد. این خود را به طراحی افتخار می کند ، و بنابراین نمی کند’می خواهید مضامین آن را با تبلیغات خسته کننده به خطر بیاندازید. اما هنوز هم باید دو هفته فرصت کافی برای تصمیم گیری در مورد آن داشته باشید’ارزش ارتقا دارد.

از دیدگاه قیمت گذاری خالص ، Weebly گزینه بهتری است.

اگر می خواهید یک وب سایت عمومی برای استفاده شخصی و یا مشاغل کوچک داشته باشید ، Weebly مقرون به صرفه تر است. اگر به یک وب سایت برای سبد کار نیاز دارید یا در یک صنعت خلاق فعالیت می کنید ، Squarespace ارزش کمی پول نقد دارد.

8

Weebly یا Squarespace: نتیجه گیری

آی تی’یک مسابقه عالی بود و در پایان ، آن’همه مربع تمام شد اجازه دهید’نگاهی بیندازید که کدام پلتفرم در هر رده برنده شد:

Weebly vs SquarespaceWeeblySquarespaceراحتی در استفاده

طرح

امکانات

سئو

راهنما و پشتیبانی

ارزش پول

ویرایشگر بصری و کاربر پسند که واضح و پاسخگو است.کمی از منحنی یادگیری تندتر است ، اما یک بار خوب است’باید با آن چنگ بزنم.
مضامین ساده و پاسخگو تلفن همراه که ویرایش آن آسان است.مضامین زرق و برق دار که دارای قابلیت پاسخگویی به موبایل بوده و بسیار عالی طراحی شده اند.
بسیاری از ویژگی های انتخاب ، با پشتیبانی یک مرکز برنامه که نقاط نقاط کور را پوشش می دهد ، پشتیبانی می شود.با انتخاب کمتری روی کیفیت را روی کمیت متمرکز کنید ، اما ویژگی های بیشتری را ارائه دهید.
کنترل عناوین / توضیحات و کلیدهای میانبر URL ، در کنار پشتیبانی از کلید واژه.همان کنترل بر عناوین متا / توضیحات و کلیدهای میانبر URL ، اما اضافی ندارد.
ایمیل ، تلفن و گپ زنده. یک مرکز کمکی اگر کمی کم مصرف باشد ، مفید است.24/7 ایمیل و چت زنده. مرکز راهنمایی درخشان پر از راهنماهای مفید.
یک برنامه رایگان و چهار برنامه حق بیمه نسبتاً ارزان. ارزش ارتقا دارد.برنامه های حق بیمه نسبتاً گران قیمت ، اما آنها’دوباره با کیفیت طراحی جبران می شود.

همانطور که می بینید ، Squarespace و Weebly یک بازی بسیار یکدست هستند.

Squarespace دارای منحنی یادگیری کمی تندتر از Weebly است ، اما طرح های آن بهترین قیمت در بازار هستند. Weebly دارای ویژگی های بیشتری (و یک مرکز برنامه گسترده) است ، اما Squarespace’s از کیفیت بالاتری برخوردار هستند و Squarespace گزینه بهتری برای تجارت الکترونیکی است.

Weebly گزینه ارزان تر است ، با یک طرح رایگان و برنامه های پرداخت شده با قیمت فقط 8 دلار در ماه شروع می شود. مربع نمی کند’یک برنامه رایگان داشته باشید ، اما یک آزمایش رایگان 14 روزه ارائه می دهد. ارزان ترین طرح Squarespace 12 دلار در ماه است. Weebly پشتیبانی از طریق تلفن و همچنین از طریق ایمیل را ارائه می دهد ، اما وقتی هر دو سیستم عامل را آزمایش کردیم ، Squarespace را پیدا کردیم’برای کمک به شما.

این ممکن است به تساوی خاتمه یابد ، اما هنوز باید خیلی واضح باشد که چه کسی باید از Weebly استفاده کند و چه کسی باید از Squarespace استفاده کند.

Weebly برای قیمت آگاهانه فردی یا مشاغل کوچک است که به دنبال حضور آنلاین هستند. این دارای چندین ویژگی است و می تواند کمی از همه کارها انجام دهد ، از وبلاگ نویسی گرفته تا تجارت الکترونیک.

فضای مربع برای افراد خلاق است: هنرمندان ، عکاسان ، موسیقیدانان. مضامین آن برای هیچ یک دوم نیست ، و شما’وب سایت با کیفیتی را خواهید داشت که به نظر می رسد’توسط یک طراح حرفه ای کوبیده شده است.

9

Weebly vs Squarespace: سؤالات متداول

چرا نباید’من یک طراح وب استخدام کردم?

علاوه بر این واقعیت که بیشتر طراحان وب به شما ثروت کمی برای ساختن وب سایت می دهند ، در نهایت نمی خواهید’کنترل سایت خود را داشته باشید. اگر چیزی اشتباه پیش رود ، یا حتی اگر می خواهید چیزی را تغییر دهید ، خودتان هستید’باید با طراح خود تماس بگیرید.

برای مطالعه بیشتر در مورد سازندگان وب سایت در مقابل طراحان ، مقاله ما در مورد این مقاله را در اینجا بخوانید.

چه می کنم اگر فقط یک فروشگاه آنلاین بخواهم?

شما می توانید از طریق Weebly و Squarespace بفروشید ، اما سازندگان وب سایت تجارت الکترونیک اختصاصی نیستند. شما برای ایجاد یک فروشگاه اینترنتی قدرتمند ، شما’می خواهم به سیستم عامل هایی مانند Shopify یا BigCommerce نگاه کنیم. می توانید نظرات ما را در مورد هر دو زیر بخوانید:

 • نقد خرید
 • بررسی BigCommerce

بهترین گزینه های Weebly و Squarespace کدامند؟?

Wix تنها کاندیدای محترم دیگر است که می آید بهترین سازندگان وب سایت در بازار باشد. این تم های زیبا ، ویرایشگر فوق العاده ای با کاربرد آسان دارد و صدها ویژگی و برنامه عالی دارد. بررسی تخصصی و مفصل Wix ما را در اینجا بخوانید.

مقایسه ما مفید است?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me