Wix vs BigCommerce: برای ساختن یک فروشگاه آنلاین از کدام یک باید استفاده کنید؟

wix vs bigcommerceبنابراین شما می خواهید یک تجارت آنلاین را شروع کنید – اما با ایجاد تعداد زیادی وب سایت سازنده وب سایت ، چگونه می دانید کدام یک برای شما مناسب است?


انتخاب صحیح سازنده وب سایت تجارت الکترونیک برای فروشگاه اینترنتی شما یک تصمیم بزرگ است زیرا هر کدام ویژگی ها و مزایای مختلفی را برای شما ارائه می دهند تا بتوانید از آن استفاده کنید.

به منظور صرفه جویی در وقت زیادی در صفحه نمایش و خیره شدن به سردرد, ما’دو سیستم عامل تجارت الکترونیکی مورد علاقه ما را با یکدیگر مقایسه کرده ایم, آنها را سر به سر بگذارید تا ببینید کدام یک ممکن است شغل شما بهتر باشد.

Contents

سر بالا! BigCommerce ارائه می دهد 3 ماه رایگان فقط برای مدت محدود

ما فقط می خواهیم به شما اطلاع دهیم که BigCommerce در حال حاضر ارائه می دهد سه ماه رایگان وقتی وارد یک طرح جدید می شوید به وب سایت BigCommerce بروید تا آن را بررسی کنید!

اگر می خواهید تجارت متناسب با قابلیت متناسب بودن Wix را انتخاب کنید یا مستقیم به متخصص تجارت الکترونیک بروید ، BigCommerce?

در زیر این دو سازنده وب سایت را با فاکتورهای تجارت الکترونیکی مهم مقایسه می کنیم – از جمله قالب ها ، امنیت و ارزش برای پول.

نمای کلی

برای مطالعه بخش های خاص بر روی لینک های زیر کلیک کنید:

 1. سرعت تنظیم فروشگاه
 2. الگوهای تجارت الکترونیکی
 3. ویژگی های تجارت الکترونیک
 4. سایت + امنیت فروشگاه
 5. پشتیبانی مشتری
 6. ارزش پول
 7. حکم نهایی

1.STORE تنظیم سرعت بالا

هنگام راه اندازی تجارت الکترونیک آن را ذخیره کنید’مهم است که آنلاین شوید و در اسرع وقت بتوانید حضور خود را آغاز کنید.

زمان بسیار ارزشمند است بنابراین استفاده از یک وب سایت ساز یک راه عالی برای دسترسی سریع و آسان به اینترنت است. این بدان معناست که شما می خواهید یک سکو که:

 • انتخاب و استفاده آسان است
 • ارزش را برای پول فراهم می کند
 • انتخاب گسترده ای از الگوهای تجارت الکترونیک خوب به نظر می رسد که می توانید از آن کار کنید
 • ابزارهای مفیدی را فراهم می کند که گردش کار شما را بهبود می بخشد
 • تمام نیازهای شما را پوشش می دهد

بنابراین چگونه Wix و BigCommerce مقایسه می کنند?

تجارت الکترونیکی Wix

اول مواردی که ابتدا یک فروشگاه تجارت الکترونیکی را در Wix you اجرا کنید’باید مشترک شوید یا ‘تجارت الکترونیک’ یا ‘شخص خیلی مهم’ برنامه هایی که شما را به آن وصل می کند ‘فروشگاه های Wix’ (افزودنیهای مربوط به تجارت الکترونیکی و پردازش پرداخت آنها).

پس از آن’شما مرتب شده اید’دوباره آماده ساخت سایت خود هستید.

الگوهای شروع سریع

ویکس تعداد قابل توجهی از الگوهای (بیش از 500 مورد در آخرین تعداد) را ارائه می دهد ، با بسیاری از فروشگاه های تجارت الکترونیک بهینه سازی شده است. این قالب ها با بهترین شیوه های تجارت الکترونیک در نظر گرفته شده اند ، مانند گزینه های ساده پیمایش مشتری ، به این معنی که این قالب ها برای فروش طراحی شده اند.

این یک صرفه جویی در وقت بسیار زیاد است زیرا می توانید به سادگی یک الگوی را انتخاب کرده و آن را مطابق شکل مناسب ویرایش کنید.

در حقیقت ، آنجا’هیچ چیز مانع تغییر شما به همان اندازه یا همان اندکی که می خواهید نیست! شما فقط می توانید تصاویر و عناوین را به روز کنید و آنرا روزانه بنامید – فروشگاه تجارت الکترونیکی که در وب طراحی و منتشر شده است – آسان!

ویرایشگر Wix

ویکس’ویرایشگر جایی است که شما هستید’بیشتر وقت خود را صرف ساخت وب سایت تجارت الکترونیک می کنید.

ویرایشگر فوق العاده آسان برای استفاده در هر دو است ‘دسکتاپ’ و ‘سیار’ حالت ، که به شما کمک می کند تا یک فروشگاه چشم نواز برای کاربران در منزل و مسافرت درست کنید ، بنابراین هرگز نیازی به دست فروش ندارید.

ویکس’ویرایشگر s ساده است به عنوان آن استفاده می شود’ه ‘آنچه که می بینی همانست که بدست می آوری’ ویرایشگر ، این بدان معنی است که شما’دوباره بطور مؤثر وب سایت خود را در زمان واقعی ویرایش می کنید. کافیست متن ، تصاویر و ویژگی هایی را که می خواهید ، بکشید و رها کنید و این دقیقاً در سایت زنده شما تکرار خواهد شد.

این می تواند به طرز چشمگیری زمان طراحی را کاهش دهد که می توانید برای سایر مناطق مهمتر از تجارت خود صرف کنید.

Wix ADI

برای مسیری کمی هدایت شده تر برای دستیابی به فروشگاه اینترنتی تجارت الکترونیک ، ممکن است بخواهید در نظر بگیرید Wix ADI.

Wix ADI ابزاری برای طراحی سریع وب است که از هوش مصنوعی (یا چیزی شبیه به آن) استفاده می کند تا اولین پیش نویس یک وب سایت را برای شما جمع کند. با پاسخ دادن به مجموعه ای از سوالات چند گزینه ای ، به عنوان مثال درباره محصولاتی که قصد فروش آنها را دارید ، Wix ADI قادر است صفحه ای از مطالبی را تولید کند که می توانید به عنوان نقطه شروع در ویرایشگر Wix استفاده کنید.

آی تی’یک ابزار صرفه جویی در وقت است و می تواند یک دارایی عالی برای وب سایت های شخصی تر و کوچکتر باشد. با این حال برای فروشگاه تجارت الکترونیکی خود ، شما’به احتمال زیاد می خواهم موضوعی کمی اساسی تر به منظور ایستادن باشد.

BigCommerce

از لحظه باز شدن BigCommerce, شما را می شناسید’دوباره در دست یک متخصص تجارت الکترونیک است.

آنجا’نیازی به بررسی برنامه خود نیست زیرا BigCommerce منحصراً در جهت کمک به شما در فروش است. اما چه سرعت به شما کمک می کند تا آنلاین شوید?

راه اندازی نه چندان سریع

به محض ثبت نام در BigCommerce ، شما’یک ایمیل مقدماتی حاوی فروشگاه خود ارسال کردید’آدرس وب (یا URL ، اگر دوست دارید از اصطلاح فنی استفاده کنید) و همچنین پیوندی به a راهنمای راه اندازی فروشگاه و تور کنترل پنل برای کمک به سایت خود بدون دردسر راه اندازی کنید.

BigCommerce همچنین چند روز بعد یک پین پشتیبانی و یک تماس تلفنی از تیم را در اختیار شما قرار می دهد. این یک تماس واقعا خوب است که باعث می شود احساس کنید که عرف شما خواسته شده است.

ادغام محصولات از جاهای دیگر

یک ویژگی بسیار مفید و صرفه جویی در زمان ، امکان وارد کردن موجودی محصول شما – بالقوه لیست مشتری شما – از سیستم عامل های دیگر به طور مستقیم در فروشگاه جدید BigCommerce با استفاده از یک فایل CSV (a ‘مقادیر کاما از هم جدا شدند’ پرونده نوعی صفحه گسترده است که توسط یک رایانه قابل خواندن است و به جداول داده تبدیل می شود ، به عنوان مثال ، لیست های تولیدی یا جزئیات مشتری).

بنابراین اگر می خواهید سریع تجارت کنید, BigCommerce ممکن است سریعترین سکویی باشد که در صورت بروز سرعت و کار شما را فعال می کند’در حال حاضر یک فروشنده فصلی در eBay یا Etsy هستید.

ویرایشگر تم BigCommerce

راه اندازی فروشگاه در BigCommerce یک است اگر شما’دوباره تجارت خود را از ابتدا شروع می کنید. خوشبختانه شما’قبل از انتخاب الگو ، ابزارهای بی شماری برای کمک به شما در سازماندهی محصولات ، روش های پرداخت و حتی بازاریابی ارائه کرده است ‘موضوع’, در BigCommerce-Talk).

چی’بیشتر ، تقریباً همه مضامین BigCommerce با ویژگی های تجارت الکترونیکی که شما موجود هستید’d مجبور شوید وقت خود را صرف اضافه کردن به اکثر قالب های Wix (خودتان) کنید’شما الگوی غیر تجارت را انتخاب کرده اید ، یعنی).

با این حال ، در مقایسه با ویرایشگر Wix ، BigCommerce’ویرایشگر تم فقط نمی کند’احساس استقبال یا شهود کنید.

پیدا کردن ابزارها کمی سخت تر است و در حالی که از کشیدن و رها کردن پشتیبانی می شود’دقیقاً شهودی نیست بنابراین اگر BigCommerce یک ویرایشگر عمیق دارد که می تواند به شما در ایجاد یک فروشگاه تجارت الکترونیکی بسیار چشمگیر کمک کند ، ممکن است بخواهید در صورت تلاش برای یافتن ابزارهای موردنیاز خود ، در نظر بگیرید که چقدر طول می کشد تا بتوانید سایت خود را در وهله اول بسازید.!

نمونه های 2.ECOMMERCE

طراحی جذاب و در عین حال کاربر پسند ، کلید یک وب سایت عالی تجارت الکترونیک است.

نه تنها یک سایت خوب طراحی شده جلوه اول خوبی را ایجاد می کند بلکه به مشتریان شما نیز کمک می کند تا از آنها استفاده کنند و آنها را ترغیب به خرید کنند..

هر دو ویکس و BigCommerce به خوبی از این امر آگاه هستند ، اما چه کسی حواشی را دارد؟ اجازه دهید’فهمیدم!.

تجارت الکترونیکی Wix

ویکس دارای گالری با بیش از 500 قالب حرفه ای طراحی شده برای همکاری با شما می باشد, که شامل ده ها طرح تخصصی فروشگاه تجارت الکترونیک است.

بهترین قسمت در مورد Wix’قالب ها این است که حتی هنگام ویرایش آنها به همان اندازه که می خواهید, شما نمی’اصلاً لازم است بدانید که چگونه کد نویسی کنید!

قالب های از پیش طراحی شده

شروع از یک الگوی راهی عالی برای صرفه جویی در وقت و تلاش است. شما نه تنها یک طرح فروشگاهی تجارت الکترونیک چشم نواز را برای مشتریان خود بهینه می کنید ، بلکه زمانی که صرفه جویی می کنید می توانید به مناطق مهمتر و مهم دیگری از شغل خود هدایت شوید.

قالب فروشگاه اینترنتی wixویکس’الگوهای تجارت الکترونیک روش مناسبی برای صرفه جویی در وقت و شروع فعالیت فروشگاه آنلاین شما می باشد.

اکثریت ویکس’قالب های رایگان هستند ، اما برخی از آنها فقط در دسترس مشترکان Wix تجارت الکترونیک یا مشترکین برنامه VIP هستند. ممکن است شما نیاز به پرداخت هزینه برای دسترسی به الگوهای خاص داشته باشید ، اما می توانید اطمینان حاصل کنید که آنها حتی از نسخه های رایگان بهینه تر هستند – ایده آل برای کارآفرین آنلاین جوان که می خواهد با پای راست شروع کند..

قالب های تجارت الکترونیکی Wix تمایل دارند که با مجموعه ای از ابزارهای اصلی بسته بندی شوند تا به شما در افزودن محصولات ، مدیریت قیمت و حمل و نقل و اتصال روش های پرداخت از دیگر ویژگیهای اساسی به شما کمک کنند..

توجه داشته باشید: یک بار شما’شما الگویی را در Wix انتخاب کرده و ویرایشگر را وارد کرده اید ، سپس در این قالب قفل شده اید و نمی توانید آن را تغییر دهید.

BigCommerce

مضامین BigCommerce ممکن است فاقد چشم انداز جذاب Wix باشد’قالب ها ، اما به این دلیل که منحصراً به کاربرانی که می خواهند وب سایت های تجارت الکترونیکی بسازند ، ارائه می دهد – مضامین آن نشان دهنده این موضوع است.

در حالی که آنها ممکن است از Wix کمتر زیبا باشند’(مطمئناً آنهایی که رایگان) ، بسیاری از مضامین BigCommerce با ویژگی های تجارت آنلاین که شما در آن قرار دارند ، همراه هستند’d یا باید خودتان به الگوی Wix بیفزایید یا کاملاً کنار بگذارید – بنابراین اگر می توانید این یک صرفه جویی در زمان واقعی باشد’علاقه مند به شروع فروش ، یا دان نیستید’زمان کافی برای طراحی و توسعه فروشگاه از یک الگوی اساسی تر را دارید.

قالب هایی برای کمک به شما در فروش

BigCommerce نزدیک به 100 موضوع ارائه می دهد ، با دقت انتخاب شده و مخصوص سایت های تجارت الکترونیک طراحی شده است.

این موضوع برای تازه واردان تجارت الکترونیک یا معامله گران مستقل بسیار مفید است – نه تنها می توانید یک موضوع فروشگاه را ویرایش کنید ، بنابراین بهتر نشان دهنده تجارت شما (به عنوان مثال تغییر برخی رنگ ها و تصاویر) است ، بلکه می توانید از آنها به عنوان منبع عالی الهام بخش نیز استفاده کنید.’دوباره برای ایده های طراحی تلاش می کنید.

ما’دوباره به خصوص تحت تأثیر مجموعه زیبا و جدید زیبایی قرار گرفته اید ‘شابلون’ مضامین که به شما اجازه می دهد ایجاد نیاز به فروشگاه های پویا بدون نیاز به کد! دامنه Stencil برای کاربران Wix آشنا خواهد بود زیرا آنها به شما امکان طراحی سایت خود را در ویرایشگر WYSIWYG داده اند – مناسب برای تنظیم دقیق طراحی سایت شما.

استفاده از ویرایشگر WYSIWYG روشی بسیار سریعتر و کارآمدتر است که می تواند زمان ارزشمند زیادی را آزاد کند – زمانی که شما می توانید برای تسلط در بازاریابی ایمیل یا تبلیغات رسانه های اجتماعی صرف افزایش ترافیک به وب سایت خود کنید!

قالب فروشگاه های بزرگ تجارت آنلاینقالب های BigCommerce مملو از ویژگی های مفید تجارت الکترونیکی است تا بتوانید سریعاً سایت خود را راه اندازی و اجرا کنید!

یکی از موارد ناامید کننده در مورد Wix این است که شما نمی توانید الگوهای پس از انتخاب یکی از آنها را تغییر دهید. با این حال ، BigCommerce به شما امکان می دهد تا تم ها را مطابق متن مناسب تغییر دهید, که برای بروزرسانی یا برندسازی مجدد وب سایت شما بسیار مفید است.

امکان جابجایی مضامین همچنین باعث می شود فشار لازم برای انتخاب یک ایده آل بلافاصله برطرف شود ، بنابراین می توانید وقت خود را بگذرانید و واقعاً مطمئن شوید که’بهترین موضوع را برای تجارت خود انتخاب کرده اید.

آی تی’شایان ذکر است که بر خلاف Wix ، اکثر مضامین BigCommerce در اینجا قرار ندارند’رایگان قیمت ها می توانند تا 230 $ + (در بالای اشتراک BigCommerce)!’می خواهم موضوع خود را با دقت انتخاب کنید.

در صورت لزوم توصیه می کنیم با یک الگوی رایگان شروع کرده و بعداً آن را ارتقا دهید.

HTML برای مضامین

BigCommerce همچنین برای ویرایش سایت خود با استفاده از HTML و CSS سلطنت کامل به شما می دهد. برای این کار می توانید یک موضوع را در رایانه خود بارگیری کنید ، کد آن را بصورت آفلاین با استفاده از Notepad یا نرم افزارهای دیگر سفارشی کنید ، سپس دوباره آن را در Theme Editor بارگذاری کنید..

آی تی’توجه به این نکته ضروری است به هیچ وجه ضروری نیست دانستن نحوه رمزگذاری برای استفاده بیشتر از یک الگوی BigCommerce!

ویژگی های 3.ECOMMERCE?

تجارت الکترونیکی Wix و BigCommerce هر دو سیستم عامل تجارت الکترونیکی هستند ، اما متناسب با انواع مختلف کاربر طراحی شده اند. ما دوست داریم مثل این فکر کنیم:

 • تجارت الکترونیکی Wix – یک پلت فرم تجارت الکترونیک ساده برای مشاغل کوچک و مستقل
 • BigCommerce – یک پلت فرم تجارت الکترونیک غنی از ویژگی های تجاری و تجاری بزرگتر

با در نظر داشتن ، اجازه دهید’مقایسه جفت’ویژگی های تجارت الکترونیک.

تجارت الکترونیکی Wix

تجارت الکترونیکی Wix ممکن است یک پلتفرم تجارت الکترونیکی کمرنگ تر باشد اما این کار سختی نیست’این بدان معناست که فاقد افزونه ها و برنامه ها است تا به شما در حداکثر رساندن پتانسیل سودآوری کمک کند.

صدها افزودنی هوشمندانه تجارت الکترونیک

Wix مجموعه ای از ابزارها و برنامه های مفید تجارت الکترونیکی با الگوهای تجارت الکترونیکی خود را در اختیار شما قرار می دهد.

این “کیت شروع کننده” موارد ضروری می تواند به شما کمک کند تا:

 • پیگیری سفارشات
 • مالیات ها را پیکربندی کنید
 • هزینه حمل و نقل را تعیین کنید
 • روشهای پرداخت را متصل کنید
 • فروشگاه خود را به صورت آنلاین (با ویرایش اطلاعات سایت برای بهبود وب سایت خود) پیدا کنید’سئو)

این ممکن است کمی اساسی به نظر برسد ، اما برای اکثریت قریب به اتفاق صاحبان مشاغل کوچک این ابزارهای اساسی می توانند کمک بزرگی به سمت مدیریت مشاغل و تقویت فروشگاه شما باشند.’حضور آنلاین.

این’نمی گویم شما می توانید’ویژگی های پیشرفته تجارت الکترونیکی را در Wix بیابید – البته می توانید! این ویژگی ها ممکن است به عنوان استاندارد در بسیاری از مضامین BigCommerce باشد اما شما می توانید با شکار از طریق این بسیاری از ویژگی های شخص ثالث را پیدا کنید بازار برنامه Wix.

برخی از این برنامه ها رایگان هستند ، اما بیشتر برنامه هایی که ویژگی های تجارت الکترونیکی دیگری را اعطا می کنند ، فقط برای پرداخت مشترکین در دسترس است.

بهترین برنامه ها برای کار

این اطمینان را می دهد که بدانید Wix در صورت نیاز به آنها از ویژگی های دیگری نیز برخوردار است ، اما بهترین برنامه های تجارت الکترونیکی در دسترس کارآفرینان تازه کار مانند من و شما کدام هستند?

5 برنامه Wix برتر برای فروشگاه آنلاین شماشماره 1

شماره 2

شماره 3

شماره 4

شماره 5

فروشگاه Etsy (رایگان):
فروشگاه Etsy موجود خود را با فروشگاه Wix خود ادغام کنید. فروش از طریق چندین سایت یک روش عالی برای افزایش درآمد و پیدا کردن مشتری از پیشینه های مختلف است.
دکمه PayPal (نسخه های رایگان و حق بیمه):
با پشتیبانی از بیش از 25 ارز ، یک دکمه پرداخت یک کلیک را به فروشگاه خود اضافه کنید. پی پال بسیار مورد توجه مصرف کنندگان است ، بنابراین ارائه آن به عنوان روش پرداخت ، مطمئناً به ایجاد اعتماد در فروشگاه شما کمک خواهد کرد.
LiveChat (آزمایش 30 روزه رایگان):
ارائه پشتیبانی زنده به مشتریان خود در زمان واقعی یک روش عالی برای اعتماد سازی است و به سرعت به هرگونه سؤال یا مسئله ای که ممکن است داشته باشد پاسخ می دهد. افراد به احتمال زیاد می توانند از طریق وب سایت هایی که خدمات خوبی دریافت کرده اند ، یک خرید مکرر انجام دهند.
Web-Stat (نسخه رایگان و پریمیوم):
مشتریان خود را پیگیری و تحلیل کنید’ ریشه ها و حرکات با استفاده از این ابزار قدرتمند تجاری. آی تی’یک راه عالی برای فهمیدن سود شما از کجاست و می تواند در ایجاد بازاریابی هدفمند یا کمپین های فروش مفید باشد.
McAfee Secure (نسخه های رایگان و پریمیوم):
توسط شرکت امنیتی McAfee تأیید شده و به مشتریان خود آرامش خاطر دهید. امنیت نگرانی بزرگی برای هرکسی آنلاین است ، بنابراین دانستن اطلاعات خصوصی شما ایمن است نکته بزرگی برای هر کسی که از فروشگاه شما بازدید می کند.

BigCommerce

همانطور که قبلاً دیدیم ، BigCommerce اکثر مضامین خود را با برنامه ها و افزونه های مفید که طیف وسیعی از عملکردهای تجارت الکترونیکی را ارائه می دهند ، جمع می کند. به این برنامه یک بازار برنامه و همچنین امکان نوشتن HTML سفارشی به این موارد اضافه کنید ، و BigCommerce وقتی ویژگی های تجارت الکترونیک را به خوبی در اختیار شما قرار داده است.

هر ابزار فروش مورد نیاز شما ، ساخته شده است

الگوهای BigCommerce ممکن است در قسمت طراحی فاقد طرح باشند ، اما بگذارید’فراموش نکنید که علاوه بر جلب توجه مشتریان بالقوه ، ما باید به آنها نیز بفروشیم!

خوشبختانه ، مضامین BigCommerce تقریباً تمام ویژگی های فروش و بازاریابی را که سایت شما به آن نیاز دارد ، دارد. این می تواند صرفه جویی در وقت و پول بسیار زیادی باشد که شما نمی خواهید’نیاز به سنین طولانی برای تلاش برای یافتن ویژگی های اضافی برای فروشگاه خود در بازار برنامه دارید.

بین “ویژگی های اصلی” شما’در یک موضوع BigCommerce مشاهده خواهید کرد:

 • ادغام با سیستم عامل هایی مانند آمازون ، eBay و Google Shopping – ایده آل برای رسیدن به استخر وسیع تری از مشتریان بالقوه
 • اطلاعات پیگیری و ضمانت موجودی
 • مدیریت سهام – از جمله ویرایش توضیحات محصول
 • تنظیمات بازیابی سبد خرید و تجزیه و تحلیل – عالی برای هدف قرار دادن مشتریانی که پناهنده هستند’خرید خود را تمام کرد
 • ایجاد کد کوپن – یک راه عالی برای دستیابی به مشتریان قدیمی یا تماس مجدد با افراد جدید

می توانید موارد اضافی دیگری پیدا کنید “ویژگی های اصلی” در نوار ابزار ویرایشگر تم خود را.

داشبورد بزرگ تجارتبا استفاده از داشبورد BigCommerce برای افزودن محصولات قوطی’راحت تر باش.

عدم انتخاب می تواند به معنای آرامش خاطر باشد

شما’بعید است که به ویژگی های بیشتری احتیاج داشته باشید ، اما BigCommerce آنها را به هر حال ، در ارائه می دهد بازار برنامه. برخی از برنامه ها رایگان هستند – برای مثال SurveyMonkey – در حالی که برخی دیگر پس از یک دوره آزمایشی هزینه دارند.

انتخاب ممکن است به اندازه Wix گسترده نباشد’s ، اما تمرکز بسیار سخت تر است ، با این که همه برنامه ها به شما کمک می کنند تا بتوانید فروشگاه تجارت الکترونیکی خود را بهبود ببخشید و سود را افزایش دهید. آزمایش های رایگان یک روش خارق العاده برای آزمایش ویژگی ها و عملکردهای مختلف در سایت شما قبل از تصمیم گیری در مورد ارزش پول درآمدی سخت است.

BigCommerce می تواند احساس کمتری نسبت به Wix داشته باشد (مطمئناً مگر اینکه بدانید چگونه کد گذاری کنید) اما این مزایای آن را دارد. طیف وسیعی از ویژگی های تجارت الکترونیکی پیشرفته با دقت انتخاب شده و سازماندهی زیادی برای شما انجام می شود – بنابراین در آنجا’کمتر خطرناک است که به طور تصادفی از خانه دور شوید و فروشگاه خود را با انواع کاملاً ویژگی هایی که دوست ندارید پر کنید’واقعاً احتیاج دارید!

4.SITE + امنیت فروشگاه

امنیت آنلاین برای مصرف کنندگان بیشتر و بیشتر شده است ، به این معنی که هنگام راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی باید برای شما اولویت بزرگی باشد. علیرغم چقدر امن بودن فروشگاه شما ، تحقیقات اخیر ما نشان داده است که همه در معرض خطر جرایم سایبری قرار دارند .

نگرانی های اصلی امنیتی شما هنگام اجرای یک فروشگاه تجارت الکترونیک باید:

 • چگونه مشتریان خود را ایمن نگه دارم
 • چگونه خودم را ایمن و مطمئن نگه دارم

بنابراین ، کدام یک از دو سیستم عامل تجارت الکترونیکی ما می تواند آرامش خاطر شما را فراهم کند?

تجارت الکترونیکی Wix

با تعداد زیادی مشتری در سراسر جهان ، چگونه Wix همه را ایمن نگه می دارد?

برای مشتریان: رمزگذاری رایگان SSL و HTTPS

مطابق با مقررات Google ، همه سایتهای Wix اکنون به Transport Layer Security (TLS) مجهز شده اند و برای HTTPS (پروتکل انتقال ایمن HyperText Secure) فعال شده اند ، که هر دو رمزگذاری تمام داده های ارسال شده و دریافت شده توسط صفحات در وب سایت شما.

به زبان انگلیسی ساده ، این بدان معناست که هرگونه داده ارسال شده به وب سایت شما scrambled شده و می تواند’توسط هکرها و افراد جاسوسی دیگر رهگیری می شوند.

شما می توانید ببینید که آیا شما’با جستجوی نوار آدرس وب سایت خود (نوار URL) ، تحت حفاظت HTTPS قرار گرفته اید. اگر دیدید قفل سبز و یک آدرس وب با پیشوند با یک سبز “https” سپس شما’دوباره پوشیده شده – ساده است!

تضمین فروشگاه تجارت الکترونیکی شما توسط HTTPS محافظت می شود یکی از بهترین راه های نمایش مشتریان وب سایت شما ایمن ، قابل اعتماد و حرفه ای است. این امر در صورتی ضروری است که بخواهید مردم از هزینه کردن پول خود با شما احساس راحتی کنند.

برای اعمال HTTPS در فروشگاه خود ، باید SSL (Secure Sockets Layer) را فعال کنید ، اما Wix به طور معمول این کار را برای شما بطور خودکار انجام می دهد. .

حفظ امنیت و امنیت شما

آی تی’نه فقط مشتریانی که می توانند در اثر جرایم سایبری دچار مشکل شوند ، بلکه باید خودتان را نیز بپوشانید.

بنابراین’خبر خوب که بخش قابل توجهی از Wix’مرکز راهنما برای اطمینان از امنیت شخصی شما اختصاص دارد. به عنوان مثال بخش های متعددی در مورد محافظت از فیشینگ وجود دارد (از جمله جلوگیری از ایمیل های جعلی Wix که سعی می کنند شما را از اطلاعات کارت اعتباری کلاهبرداری کنند) ، که تعداد زیادی از آنها طی سالهای اخیر دورهای مختلف را انجام داده اند.

ویکس همچنین برای اطمینان از ایمن بودن اطلاعات کارت شخصی و اطلاعات شخصی ، چک های سختگیرانه ای را در صنعت ارائه داده است.

این پلت فرم سازگار با ISO 27018 است و PCI DSS (استانداردهای امنیت داده های صنعت کارت پرداخت) سطح 1-معتبر. گواهینامه های هر دو نشان می دهد که Wix به اندازه کافی ایمن است تا اطلاعات مهم و خصوصی مانند اطلاعات کارت اعتباری را ذخیره کند.

BigCommerce

امنیت فروشگاه اینترنتی شما دقیقاً مثل شما اولویت بزرگی برای BigCommerce است’d از یک متخصص تجارت الکترونیک امید داشته باشید.

برای مشتریان خود: رمزگذاری کامل سایت و پشتیبان گیری خودکار

برای داشتن حداکثر آرامش ، کل سایت BigCommerce دارای گواهی PCI DSS است و بطور خودکار این استانداردها را در فروشگاه آنلاین شما اعمال می کند.

مرتب سازی این گواهینامه توسط خودتان می تواند یک دردسر پر هزینه باشد, این واقعیت که BigCommerce آن را برای شما فراهم می کند ، دقیقاً مانند Wix ، بسیار اطمینان بخش است و نکته بزرگی به نفع آن.

مشترکین BigCommerce حتی می توانند یک گواهی رایگان سازگاری PCI DSS را برای اضافه کردن وب سایت خود بارگیری کنند ، که به شما این امکان را می دهد تا مشتریان بدانند که چقدر از آنها محافظت می شود (یک راه عالی برای اعتماد سازی!).

مانند Wix ، BigCommerce همچنین گواهی SSL اختصاصی رایگان را برای اطمینان از رمزگذاری مشتریان خود فراهم می کند’ داده ها با استفاده از HTTPS در کل فروشگاه شما.

حتی می توانید از اقدامات امنیتی اضافی برای محافظت از خریداران خود استفاده کنید’ داده هایی که نمی شوند’t در حال حاضر توسط تجارت الکترونیک Wix ارائه شده است.

شما’احتمالاً با امنیت 3D آشنا هستید (‘تایید شده توسط’) و سیستم پردازش پرداخت با رمز عبور آن را از تجربیات خرید آنلاین خود محافظت می کند. BigCommerce آن را برای شما و آن فراهم می کند’یک راه عالی برای محافظت از مشتریان شما حتی اگر این کار یک مرحله اضافی به پرداخت اضافه کند.

برای شما: پشتیبان گیری خودکار و اقدامات پیشگیرانه

برای ایمن نگه داشتن مشاغل ، BigCommerce بطور خودکار از داده های شما پشتیبان تهیه می کند ، بنابراین اگر به طور ناگهانی آفلاین شوید ، فروشگاه شما ایمن است. این بدان معناست که اگر برق شما در طوفان بد بمیرد ، می توانید با اطمینان از اینکه همه تغییراتی در شما ایجاد می کند ، راحت باشید’د فقط ساعاتی را که در مکانی ساخته شده ایمن و ایمن است در سرور BigCommerce قرار دارد.

سایر اقدامات امنیتی ممکن است علی رغم حمایت هایی که ارائه می دهند ، کمی فراتر از حد باشند.

هنگام ساخت سایت خود ، ممکن است متوجه شوید که از سیستم خارج می شوید. دلیل این امر این است که BigCommerce به چنین استانداردهای محکم PCI DSS پیروی می کند (دقیق 8). اگر واقعاً شما را اذیت کند ، می توانید پنجره زمان بندی را به دو ساعت افزایش دهید.

اگر به دلایلی کامپیوتر خود مراقب باشید ، این ورود به سیستم خودکار می تواند شما را تحت پوشش قرار دهد (نه اینکه توصیه می کنیم این کار را در یک مکان عمومی انجام دهید). همچنین این استانداردها نیاز دارند که رمز عبور خود را هر 90 روز یکبار مجدداً تنظیم کنید ، این یک اقدام امنیتی دیگر برای نگه داشتن انگشتان پا است.

پشتیبانی 5. مشتری

اگر هنگام طراحی وب سایت خود گیر کرده اید و یا چیزی نیست’پس همانطور که باید کار کنید’مهم این است که از نوع پشتیبانی موجود برای کمک به شما استفاده کنید.

این مسئله فوق العاده مهم است’به طور بالقوه پول ، زمان و معیشت شما در خط است.

این امر باعث می شود پشتیبانی مشتری در هنگام تصمیم گیری روی سیستم عامل فروشگاه تجارت الکترونیک خود ، عامل بزرگی باشد.

تجارت الکترونیکی Wix

با بیش از 100 میلیون کاربر در سراسر جهان ، این سایت را در اختیار دارد’تعجب آور نیست بدانید که Wix منابع زیادی را به شما اختصاص می دهد تا اطمینان حاصل شود که مشتریان خود به خوبی پشتیبانی می کنند و می دانند در صورت بروز مشکلات به کجا تبدیل شوند..

ویرایشگر پر از راهنمایی و توصیه

ویکس قدردانی می کند که همه افراد در بعضی از موارد به کمک نیاز دارند و گیر افتادن در هنگام ساخت وب سایت شما می تواند تأثیر واقعی در تجارت الکترونیکی شما داشته باشد.

بنابراین’بسیار مفید برای داشتن راهنمایی های ابزار در دسترس در سراسر ویرایشگر. این حبابهای گفتاری کمی توضیحاتی هستند که وقتی شما موس خود را روی هر مورد معلق می گیرید ، ظاهر می شود.

دکمه های راهنما بی شماری نیز وجود دارند که مقالات راهنما پاپ آپ را در مورد موارد خاص باز می کنند – ایده آل برای نگه داشتن شما در هنگام پیگیری کمی دشوار است.

پشتیبانی کامل از مشتری

ویکس’ویرایشگر s پر از نکاتی است که حتی ممکن است شما به مرکز راهنمای Wix قابل جستجو نیز احتیاج نداشته باشید, اما آن’یک منبع عالی در زمینه های متنوع است.

همچنین می توانید از طریق تلفن با پشتیبانی Wix تماس بگیرید و درخواست پاسخ به تماس (اگرچه این کار نمی کند)’یک سرویس 24/7) ، یا بلیط پشتیبانی را ارسال کنید. اگر شما’یک مشترک با پرداخت مجدد ، بلیط شما به قسمت جلوی صف منتقل می شود.

BigCommerce

BigCommerce ممکن است فقط بخشی از پایگاه مشتری را داشته باشد که Wix داشته باشد ، اما مطمئن باشید که می داند مشتریان به پلت فرم پیچیده تر خود نیاز به پشتیبانی دارند..

یک تور با راهنما و…

تو می توانی’واقعیت این است که BigCommerce مخفی شوید’سردبیر در مقایسه با Wix احساس ناراحتی می کند.

مطمئناً ، هنگامی که برای اولین بار ثبت نام می کنید ، یک تور هدایت شونده را تجربه می کنید ، اما ممکن است خودتان را کمی جدی تر ببینید زیرا هیچ راهنمایی ابزار پویا برای راهنمایی شما وجود ندارد. آنجا’همچنین یک پیوند تنها و تنها برای کمک به صفحات در پایین صفحه جانبی طراحی وجود دارد که ممکن است برای برخی از کاربران کمی مشکل باشد.

آی تی’شایان ذکر است که در حالی که 24/7 پشتیبانی تلفن و گزینه های چت زنده ارائه می شود ، بررسی و بازخورد کاربران BigCommerce بسیار مختلط بوده است – بنابراین آگاه باشید!

جامعه پشتیبانی

با رحمت ، دانش پشتیبانی BigCommerce پایه عالی است جستجوی مقاله ، راهنماهای عمیق را بخوانید و فیلمهای جالب و آموزنده دانشگاه BigCommerce را تماشا کنید.

ما همچنین انجمن انجمن BigCommerce را ارزیابی می کنیم ، جایی که کاربران واقعاً مطالب خود را می دانند و از پاسخ دادن به سؤالات و به اشتراک گذاشتن ایده ها خوشحال هستند.

اگر می خواهید به تیم پشتیبانی واقعی BigCommerce بروید ، این یک عقب افتادگی عالی است….در حقیقت ، حتی ممکن است ارزش جستجوی مشتری را داشته باشد و مستقیم به انجمن ها بروید!

6. ارزش پول

باشه ، ما’دوباره به بازی آخر می رویم و آن’زمان لازم برای پوشش یکی از مهمترین عوامل هنگام انتخاب یک سازنده وب سایت تجارت الکترونیکی: ارزش برای پول

تجارت الکترونیکی Wix

Wix به دلیل ارائه طیف وسیعی از برنامه های مختلف حق بیمه شناخته شده است. با این حال ، همانطور که ما’ما فقط در این بحث به سازندگان فروشگاه های تجارت الکترونیک می پردازیم’فقط به برنامه های قیمتی که به شما امکان فروش آنلاین می دهد نگاه خواهیم کرد.

ابزارهای پیشرفته تجارت الکترونیکی برای قیمت قهوه

Wix به شما امکان می دهد تا قبل از پرداخت یک درصد ، سایتهایی را که می خواهید ایجاد کنید ، که تا زمان تحقق آن عالی به نظر می رسد برای فروش آنلاین از طریق Wix که باید مشترک باشید یا در آن شرکت کنید ‘تجارت الکترونیک’ یا ‘شخص خیلی مهم’ طرح حق بیمه پرداخت شده.

آی تی’خبر خوب که ویکس’برنامه های حق بیمه همه ارزش بسیار برجسته ای را ارائه می دهند.

برای قیمت یک فنجان قهوه و کلوچه ، شما یک میزبان از ابزارهای تجارت الکترونیک ، پشتیبانی از صف انتظار ، ذخیره سازی 10 گیگابایتی و پهنای باند 20 گیگابایتی – که برای ذخیره سازی کافی برای 3000+ عکس محصول با وضوح سلامتی و پهنای باند کافی است برای اداره حدود 2 میلیون بازدید کننده در هر ماه!

ویکس’اشتراک های تجارت الکترونیکی به شما امکان دسترسی به ده ها قالب حق بیمه اضافی ، برنامه های بیشتر و طیف وسیعی از کوپن ها را می دهد تا به تقویت فروشگاه شما کمک کنند’حضور ، مانند کوپن های Google Adword.

برنامه های Wix Ecommerce Practice Prize1-Year
(دلار / ماه)تجارت الکترونیکی حق بیمه (تجارت کوچک)

VIP (کاربر برق)

17 دلار
25 دلار

BigCommerce

آیا داشتن یک سیستم عامل تخصصی تجارت الکترونیک به این معنی است که BigCommerce در شارژ بیشتر کاربران خود نسبت به Wix توجیه می کند?

سرمایه گذاری در یک بستر تجارت الکترونیک متخصص

BigCommerce تقریباً دو برابر آنچه را که Wix برای ارزانترین برنامه تجارت الکترونیکی انجام می دهد ، و مضامین و برنامه های برتر آن نیست’بخشی از بسته.

در یک نگاه ، به نظر می رسد یک فرد غیر مغز است – به جای آن ، از Wix استفاده کنید?

خوب, ‘آره’ اگر شما’فقط قصد دارید یک فروشگاه کوچک را برنامه ریزی کنید ، اما اگر می خواهید رویکردی مزخرفانه برای تجارت داشته باشید و پیش بینی کنید که فروشگاه شما بسیار بزرگ (مثلاً فراتر از 50 محصول) در حال رشد باشد ، آنگاه BigCommerce ممکن است سرمایه گذاری بلند مدت بهتر باشد.

BigCommerce صرفاً برای معامله گران آنلاین و موارد آن وجود دارد ابتدایی ترین طرح شامل انواع تجارت الکترونیکی ویژه شما است’d باید در Wix حفر کنید’فروشگاه App ، که ساخت فروشگاه شما را بسیار آسان می کند. شما می توانید به تفکیک عمیق هزینه BigCommerce ما بپردازید تا ببینید که وارد این بخش شدید شده اید.

حتی الگوهای گران قیمت BigCommerce می توانند ارزش خوبی برای پول را نشان دهند. دویست دلار ممکن است برای یک الگوی تجارت الکترونیک طراحی شده با تلفن همراه و متخصص ، گران قیمت به نظر برسد ، اما این موضوع را در طرح بزرگ چیزها در نظر بگیرید:

نه تنها سرمایه گذاری 200 دلاری شما در یک موضوع ، فروشگاه اینترنتی شما را شروع می کند ، اما در مقایسه با نوع پول نقد شما’d برای دستیابی به همان محصول نهایی ، باید برای یک طراح وب سایت حرفه ای هزینه کنید’احتمالاً هزاران نفر را نجات داده اید!

به یاد داشته باشید ، قبل از پرداخت هزینه ، می توانید BigCommerce را به مدت 15 روز محاکمه کنید’قبل از ارتکاب ، ارزش آن را برای تست درایو می گیرید.

برنامه های قیمت گذاری BigCommerce 1 سال
(دلار / ماه)استاندارد (فروشگاه اصلی)

به علاوه (تجارت خود را رشد داده و به بازار عرضه کنید)

حرفه ای (مقیاس کسب و کار شما)

شرکت، پروژه

29.95 دلار
79.95 دلار
249.95 دلار
سفارشی

WIX VS BIGCOMMERCE – VERDICT نهایی

این مقاله مفید را پیدا کرد?

بلوک برجسته

wix vs bigcommerceبنابراین شما می خواهید یک تجارت آنلاین را شروع کنید – اما با ایجاد تعداد زیادی وب سایت سازنده وب سایت ، چگونه می دانید کدام یک برای شما مناسب است?

انتخاب صحیح سازنده وب سایت تجارت الکترونیک برای فروشگاه اینترنتی شما یک تصمیم بزرگ است زیرا هر کدام ویژگی ها و مزایای مختلفی را برای شما ارائه می دهند تا بتوانید از آن استفاده کنید.

به منظور صرفه جویی در وقت زیادی در صفحه نمایش و خیره شدن به سردرد, ما’دو سیستم عامل تجارت الکترونیکی مورد علاقه ما را با یکدیگر مقایسه کرده ایم, آنها را سر به سر بگذارید تا ببینید کدام یک ممکن است شغل شما بهتر باشد.

اگر می خواهید تجارت متناسب با قابلیت متناسب بودن Wix را انتخاب کنید یا مستقیم به متخصص تجارت الکترونیک بروید ، BigCommerce?

در زیر این دو سازنده وب سایت را با فاکتورهای تجارت الکترونیکی مهم مقایسه می کنیم – از جمله قالب ها ، امنیت و ارزش برای پول.

نمای کلی

برای مطالعه بخش های خاص بر روی لینک های زیر کلیک کنید:

 1. سرعت تنظیم فروشگاه
 2. الگوهای تجارت الکترونیکی
 3. ویژگی های تجارت الکترونیک
 4. سایت + امنیت فروشگاه
 5. پشتیبانی مشتری
 6. ارزش پول
 7. حکم نهایی

1.STORE تنظیم سرعت بالا

هنگام راه اندازی تجارت الکترونیک آن را ذخیره کنید’مهم است که آنلاین شوید و در اسرع وقت بتوانید حضور خود را آغاز کنید.

زمان بسیار ارزشمند است بنابراین استفاده از یک وب سایت ساز یک راه عالی برای دسترسی سریع و آسان به اینترنت است. این بدان معناست که شما می خواهید یک سکو که:

 • انتخاب و استفاده آسان است
 • ارزش را برای پول فراهم می کند
 • انتخاب گسترده ای از الگوهای تجارت الکترونیک خوب به نظر می رسد که می توانید از آن کار کنید
 • ابزارهای مفیدی را فراهم می کند که گردش کار شما را بهبود می بخشد
 • تمام نیازهای شما را پوشش می دهد

بنابراین چگونه Wix و BigCommerce مقایسه می کنند?

تجارت الکترونیکی Wix

اول مواردی که ابتدا یک فروشگاه تجارت الکترونیکی را در Wix you اجرا کنید’باید مشترک شوید یا ‘تجارت الکترونیک’ یا ‘شخص خیلی مهم’ برنامه هایی که شما را به آن وصل می کند ‘فروشگاه های Wix’ (افزودنیهای مربوط به تجارت الکترونیکی و پردازش پرداخت آنها).

پس از آن’شما مرتب شده اید’دوباره آماده ساخت سایت خود هستید.

الگوهای شروع سریع

ویکس تعداد قابل توجهی از الگوهای (بیش از 500 مورد در آخرین تعداد) را ارائه می دهد ، با بسیاری از فروشگاه های تجارت الکترونیک بهینه سازی شده است. این قالب ها با بهترین شیوه های تجارت الکترونیک در نظر گرفته شده اند ، مانند گزینه های ساده پیمایش مشتری ، به این معنی که این قالب ها برای فروش طراحی شده اند.

این یک صرفه جویی در وقت بسیار زیاد است زیرا می توانید به سادگی یک الگوی را انتخاب کرده و آن را مطابق شکل مناسب ویرایش کنید.

در حقیقت ، آنجا’هیچ چیز مانع تغییر شما به همان اندازه یا همان اندکی که می خواهید نیست! شما فقط می توانید تصاویر و عناوین را به روز کنید و آنرا روزانه بنامید – فروشگاه تجارت الکترونیکی که در وب طراحی و منتشر شده است – آسان!

ویرایشگر Wix

ویکس’ویرایشگر جایی است که شما هستید’بیشتر وقت خود را صرف ساخت وب سایت تجارت الکترونیک می کنید.

ویرایشگر فوق العاده آسان برای استفاده در هر دو است ‘دسکتاپ’ و ‘سیار’ حالت ، که به شما کمک می کند تا یک فروشگاه چشم نواز برای کاربران در منزل و مسافرت درست کنید ، بنابراین هرگز نیازی به دست فروش ندارید.

ویکس’ویرایشگر s ساده است به عنوان آن استفاده می شود’ه ‘آنچه که می بینی همانست که بدست می آوری’ ویرایشگر ، این بدان معنی است که شما’دوباره بطور مؤثر وب سایت خود را در زمان واقعی ویرایش می کنید. کافیست متن ، تصاویر و ویژگی هایی را که می خواهید ، بکشید و رها کنید و این دقیقاً در سایت زنده شما تکرار خواهد شد.

این می تواند به طرز چشمگیری زمان طراحی را کاهش دهد که می توانید برای سایر مناطق مهمتر از تجارت خود صرف کنید.

Wix ADI

برای مسیری کمی هدایت شده تر برای دستیابی به فروشگاه اینترنتی تجارت الکترونیک ، ممکن است بخواهید در نظر بگیرید Wix ADI.

Wix ADI ابزاری برای طراحی سریع وب است که از هوش مصنوعی (یا چیزی شبیه به آن) استفاده می کند تا اولین پیش نویس یک وب سایت را برای شما جمع کند. با پاسخ دادن به مجموعه ای از سوالات چند گزینه ای ، به عنوان مثال درباره محصولاتی که قصد فروش آنها را دارید ، Wix ADI قادر است صفحه ای از مطالبی را تولید کند که می توانید به عنوان نقطه شروع در ویرایشگر Wix استفاده کنید.

آی تی’یک ابزار صرفه جویی در وقت است و می تواند یک دارایی عالی برای وب سایت های شخصی تر و کوچکتر باشد. با این حال برای فروشگاه تجارت الکترونیکی خود ، شما’به احتمال زیاد می خواهم موضوعی کمی اساسی تر به منظور ایستادن باشد.

BigCommerce

از لحظه باز شدن BigCommerce, شما را می شناسید’دوباره در دست یک متخصص تجارت الکترونیک است.

آنجا’نیازی به بررسی برنامه خود نیست زیرا BigCommerce منحصراً در جهت کمک به شما در فروش است. اما چه سرعت به شما کمک می کند تا آنلاین شوید?

راه اندازی نه چندان سریع

به محض ثبت نام در BigCommerce ، شما’یک ایمیل مقدماتی حاوی فروشگاه خود ارسال کردید’آدرس وب (یا URL ، اگر دوست دارید از اصطلاح فنی استفاده کنید) و همچنین پیوندی به a راهنمای راه اندازی فروشگاه و تور کنترل پنل برای کمک به سایت خود بدون دردسر راه اندازی کنید.

BigCommerce همچنین چند روز بعد یک پین پشتیبانی و یک تماس تلفنی از تیم را در اختیار شما قرار می دهد. این یک تماس واقعا خوب است که باعث می شود احساس کنید که عرف شما خواسته شده است.

ادغام محصولات از جاهای دیگر

یک ویژگی بسیار مفید و صرفه جویی در زمان ، امکان وارد کردن موجودی محصول شما – بالقوه لیست مشتری شما – از سیستم عامل های دیگر به طور مستقیم در فروشگاه جدید BigCommerce با استفاده از یک فایل CSV (a ‘مقادیر کاما از هم جدا شدند’ پرونده نوعی صفحه گسترده است که توسط یک رایانه قابل خواندن است و به جداول داده تبدیل می شود ، به عنوان مثال ، لیست های تولیدی یا جزئیات مشتری).

بنابراین اگر می خواهید سریع تجارت کنید, BigCommerce ممکن است سریعترین سکویی باشد که در صورت بروز سرعت و کار شما را فعال می کند’در حال حاضر یک فروشنده فصلی در eBay یا Etsy هستید.

ویرایشگر تم BigCommerce

راه اندازی فروشگاه در BigCommerce یک است اگر شما’دوباره تجارت خود را از ابتدا شروع می کنید. خوشبختانه شما’قبل از انتخاب الگو ، ابزارهای بی شماری برای کمک به شما در سازماندهی محصولات ، روش های پرداخت و حتی بازاریابی ارائه کرده است ‘موضوع’, در BigCommerce-Talk).

چی’بیشتر ، تقریباً همه مضامین BigCommerce با ویژگی های تجارت الکترونیکی که شما موجود هستید’d مجبور شوید وقت خود را صرف اضافه کردن به اکثر قالب های Wix (خودتان) کنید’شما الگوی غیر تجارت را انتخاب کرده اید ، یعنی).

با این حال ، در مقایسه با ویرایشگر Wix ، BigCommerce’ویرایشگر تم فقط نمی کند’احساس استقبال یا شهود کنید.

پیدا کردن ابزارها کمی سخت تر است و در حالی که از کشیدن و رها کردن پشتیبانی می شود’دقیقاً شهودی نیست بنابراین اگر BigCommerce یک ویرایشگر عمیق دارد که می تواند به شما در ایجاد یک فروشگاه تجارت الکترونیکی بسیار چشمگیر کمک کند ، ممکن است بخواهید در صورت تلاش برای یافتن ابزارهای موردنیاز خود ، در نظر بگیرید که چقدر طول می کشد تا بتوانید سایت خود را در وهله اول بسازید.!

نمونه های 2.ECOMMERCE

طراحی جذاب و در عین حال کاربر پسند ، کلید یک وب سایت عالی تجارت الکترونیک است.

نه تنها یک سایت خوب طراحی شده جلوه اول خوبی را ایجاد می کند بلکه به مشتریان شما نیز کمک می کند تا از آنها استفاده کنند و آنها را ترغیب به خرید کنند..

هر دو ویکس و BigCommerce به خوبی از این امر آگاه هستند ، اما چه کسی حواشی را دارد؟ اجازه دهید’فهمیدم!.

تجارت الکترونیکی Wix

ویکس دارای گالری با بیش از 500 قالب حرفه ای طراحی شده برای همکاری با شما می باشد, که شامل ده ها طرح تخصصی فروشگاه تجارت الکترونیک است.

بهترین قسمت در مورد Wix’قالب ها این است که حتی هنگام ویرایش آنها به همان اندازه که می خواهید, شما نمی’اصلاً لازم است بدانید که چگونه کد نویسی کنید!

قالب های از پیش طراحی شده

شروع از یک الگوی راهی عالی برای صرفه جویی در وقت و تلاش است. شما نه تنها یک طرح فروشگاهی تجارت الکترونیک چشم نواز را برای مشتریان خود بهینه می کنید ، بلکه زمانی که صرفه جویی می کنید می توانید به مناطق مهمتر و مهم دیگری از شغل خود هدایت شوید.

قالب فروشگاه اینترنتی wixویکس’الگوهای تجارت الکترونیک روش مناسبی برای صرفه جویی در وقت و شروع فعالیت فروشگاه آنلاین شما می باشد.

اکثریت ویکس’قالب های رایگان هستند ، اما برخی از آنها فقط در دسترس مشترکان Wix تجارت الکترونیک یا مشترکین برنامه VIP هستند. ممکن است شما نیاز به پرداخت هزینه برای دسترسی به الگوهای خاص داشته باشید ، اما می توانید اطمینان حاصل کنید که آنها حتی از نسخه های رایگان بهینه تر هستند – ایده آل برای کارآفرین آنلاین جوان که می خواهد با پای راست شروع کند..

قالب های تجارت الکترونیکی Wix تمایل دارند که با مجموعه ای از ابزارهای اصلی بسته بندی شوند تا به شما در افزودن محصولات ، مدیریت قیمت و حمل و نقل و اتصال روش های پرداخت از دیگر ویژگیهای اساسی به شما کمک کنند..

توجه داشته باشید: یک بار شما’شما الگویی را در Wix انتخاب کرده و ویرایشگر را وارد کرده اید ، سپس در این قالب قفل شده اید و نمی توانید آن را تغییر دهید.

BigCommerce

مضامین BigCommerce ممکن است فاقد چشم انداز جذاب Wix باشد’قالب ها ، اما به این دلیل که منحصراً به کاربرانی که می خواهند وب سایت های تجارت الکترونیکی بسازند ، ارائه می دهد – مضامین آن نشان دهنده این موضوع است.

در حالی که آنها ممکن است از Wix کمتر زیبا باشند’(مطمئناً آنهایی که رایگان) ، بسیاری از مضامین BigCommerce با ویژگی های تجارت آنلاین که شما در آن قرار دارند ، همراه هستند’d یا باید خودتان به الگوی Wix بیفزایید یا کاملاً کنار بگذارید – بنابراین اگر می توانید این یک صرفه جویی در زمان واقعی باشد’علاقه مند به شروع فروش ، یا دان نیستید’زمان کافی برای طراحی و توسعه فروشگاه از یک الگوی اساسی تر را دارید.

قالب هایی برای کمک به شما در فروش

BigCommerce نزدیک به 100 موضوع ارائه می دهد ، با دقت انتخاب شده و مخصوص سایت های تجارت الکترونیک طراحی شده است.

این موضوع برای تازه واردان تجارت الکترونیک یا معامله گران مستقل بسیار مفید است – نه تنها می توانید یک موضوع فروشگاه را ویرایش کنید ، بنابراین بهتر نشان دهنده تجارت شما (به عنوان مثال تغییر برخی رنگ ها و تصاویر) است ، بلکه می توانید از آنها به عنوان منبع عالی الهام بخش نیز استفاده کنید.’دوباره برای ایده های طراحی تلاش می کنید.

ما’دوباره به خصوص تحت تأثیر مجموعه زیبا و جدید زیبایی قرار گرفته اید ‘شابلون’ مضامین که به شما اجازه می دهد ایجاد نیاز به فروشگاه های پویا بدون نیاز به کد! دامنه Stencil برای کاربران Wix آشنا خواهد بود زیرا آنها به شما امکان طراحی سایت خود را در ویرایشگر WYSIWYG داده اند – مناسب برای تنظیم دقیق طراحی سایت شما.

استفاده از ویرایشگر WYSIWYG روشی بسیار سریعتر و کارآمدتر است که می تواند زمان ارزشمند زیادی را آزاد کند – زمانی که شما می توانید برای تسلط در بازاریابی ایمیل یا تبلیغات رسانه های اجتماعی صرف افزایش ترافیک به وب سایت خود کنید!

قالب فروشگاه های بزرگ تجارت آنلاینقالب های BigCommerce مملو از ویژگی های مفید تجارت الکترونیکی است تا بتوانید سریعاً سایت خود را راه اندازی و اجرا کنید!

یکی از موارد ناامید کننده در مورد Wix این است که شما نمی توانید الگوهای پس از انتخاب یکی از آنها را تغییر دهید. با این حال ، BigCommerce به شما امکان می دهد تا تم ها را مطابق متن مناسب تغییر دهید, که برای بروزرسانی یا برندسازی مجدد وب سایت شما بسیار مفید است.

امکان جابجایی مضامین همچنین باعث می شود فشار لازم برای انتخاب یک ایده آل بلافاصله برطرف شود ، بنابراین می توانید وقت خود را بگذرانید و واقعاً مطمئن شوید که’بهترین موضوع را برای تجارت خود انتخاب کرده اید.

آی تی’شایان ذکر است که بر خلاف Wix ، اکثر مضامین BigCommerce در اینجا قرار ندارند’رایگان قیمت ها می توانند تا 230 $ + (در بالای اشتراک BigCommerce)!’می خواهم موضوع خود را با دقت انتخاب کنید.

در صورت لزوم توصیه می کنیم با یک الگوی رایگان شروع کرده و بعداً آن را ارتقا دهید.

HTML برای مضامین

BigCommerce همچنین برای ویرایش سایت خود با استفاده از HTML و CSS سلطنت کامل به شما می دهد. برای این کار می توانید یک موضوع را در رایانه خود بارگیری کنید ، کد آن را بصورت آفلاین با استفاده از Notepad یا نرم افزارهای دیگر سفارشی کنید ، سپس دوباره آن را در Theme Editor بارگذاری کنید..

آی تی’توجه به این نکته ضروری است به هیچ وجه ضروری نیست دانستن نحوه رمزگذاری برای استفاده بیشتر از یک الگوی BigCommerce!

ویژگی های 3.ECOMMERCE?

تجارت الکترونیکی Wix و BigCommerce هر دو سیستم عامل تجارت الکترونیکی هستند ، اما متناسب با انواع مختلف کاربر طراحی شده اند. ما دوست داریم مثل این فکر کنیم:

 • تجارت الکترونیکی Wix – یک پلت فرم تجارت الکترونیک ساده برای مشاغل کوچک و مستقل
 • BigCommerce – یک پلت فرم تجارت الکترونیک غنی از ویژگی های تجاری و تجاری بزرگتر

با در نظر داشتن ، اجازه دهید’مقایسه جفت’ویژگی های تجارت الکترونیک.

تجارت الکترونیکی Wix

تجارت الکترونیکی Wix ممکن است یک پلتفرم تجارت الکترونیکی کمرنگ تر باشد اما این کار سختی نیست’این بدان معناست که فاقد افزونه ها و برنامه ها است تا به شما در حداکثر رساندن پتانسیل سودآوری کمک کند.

صدها افزودنی هوشمندانه تجارت الکترونیک

Wix تعدادی از ابزارها و برنامه های مفید تجارت الکترونیکی را با الگوهای تجاری خود در اختیار شما قرار می دهد.

این “کیت شروع کننده” موارد ضروری می تواند به شما کمک کند تا:

 • پیگیری سفارشات
 • مالیات ها را پیکربندی کنید
 • هزینه حمل و نقل را تعیین کنید
 • روشهای پرداخت را متصل کنید
 • فروشگاه خود را به صورت آنلاین (با ویرایش اطلاعات سایت برای بهبود وب سایت خود) پیدا کنید’سئو)

این ممکن است کمی اساسی به نظر برسد ، اما برای اکثریت قریب به اتفاق صاحبان مشاغل کوچک این ابزارهای اساسی می توانند کمک بزرگی به سمت مدیریت مشاغل و تقویت فروشگاه شما باشند.’حضور آنلاین.

این’نمی گویم شما می توانید’ویژگی های پیشرفته تجارت الکترونیکی را در Wix بیابید – البته می توانید! این ویژگی ها ممکن است به عنوان استاندارد در بسیاری از مضامین BigCommerce باشد اما شما می توانید با شکار از طریق این بسیاری از ویژگی های شخص ثالث را پیدا کنید بازار برنامه Wix.

برخی از این برنامه ها رایگان هستند ، اما بیشتر برنامه هایی که ویژگی های تجارت الکترونیکی دیگری را اعطا می کنند ، فقط برای پرداخت مشترکین در دسترس است.

بهترین برنامه ها برای کار

این اطمینان را می دهد که بدانید Wix در صورت نیاز به آنها از ویژگی های دیگری نیز برخوردار است ، اما بهترین برنامه های تجارت الکترونیکی در دسترس کارآفرینان تازه کار مانند من و شما کدام هستند?

5 برنامه Wix برتر برای فروشگاه آنلاین شماشماره 1

شماره 2

شماره 3

شماره 4

شماره 5

فروشگاه Etsy (رایگان):
فروشگاه Etsy موجود خود را با فروشگاه Wix خود ادغام کنید. فروش از طریق چندین سایت یک روش عالی برای افزایش درآمد و پیدا کردن مشتری از پیشینه های مختلف است.
دکمه PayPal (نسخه های رایگان و حق بیمه):
با پشتیبانی از بیش از 25 ارز ، یک دکمه پرداخت یک کلیک را به فروشگاه خود اضافه کنید. پی پال بسیار مورد توجه مصرف کنندگان است ، بنابراین ارائه آن به عنوان روش پرداخت ، مطمئناً به ایجاد اعتماد در فروشگاه شما کمک خواهد کرد.
LiveChat (آزمایش 30 روزه رایگان):
ارائه پشتیبانی زنده به مشتریان خود در زمان واقعی یک روش عالی برای اعتماد سازی است و به سرعت به هرگونه سؤال یا مسئله ای که ممکن است داشته باشد پاسخ می دهد. افراد به احتمال زیاد می توانند از طریق وب سایت هایی که خدمات خوبی دریافت کرده اند ، یک خرید مکرر انجام دهند.
Web-Stat (نسخه رایگان و پریمیوم):
مشتریان خود را پیگیری و تحلیل کنید’ ریشه ها و حرکات با استفاده از این ابزار قدرتمند تجاری. آی تی’یک راه عالی برای فهمیدن سود شما از کجاست و می تواند در ایجاد بازاریابی هدفمند یا کمپین های فروش مفید باشد.
McAfee Secure (نسخه های رایگان و پریمیوم):
توسط شرکت امنیتی McAfee تأیید شده و به مشتریان خود آرامش خاطر دهید. امنیت نگرانی بزرگی برای هرکسی آنلاین است ، بنابراین دانستن اطلاعات خصوصی شما ایمن است نکته بزرگی برای هر کسی که از فروشگاه شما بازدید می کند.

BigCommerce

همانطور که قبلاً دیدیم ، BigCommerce اکثر مضامین خود را با برنامه ها و افزونه های مفید که طیف وسیعی از عملکردهای تجارت الکترونیکی را ارائه می دهند ، جمع می کند. به این وسیله یک بازار برنامه و همچنین امکان نوشتن HTML سفارشی به این برنامه اضافه کنید ، و BigCommerce وقتی ویژگی های تجارت الکترونیک را به خوبی در اختیار شما قرار داده است.

هر ابزار فروش مورد نیاز شما ، ساخته شده است

الگوهای BigCommerce ممکن است در قسمت طراحی فاقد طرح باشند ، اما بگذارید’فراموش نکنید که علاوه بر جلب توجه مشتریان بالقوه ، ما باید به آنها نیز بفروشیم!

خوشبختانه ، مضامین BigCommerce تقریباً تمام ویژگی های فروش و بازاریابی را که سایت شما به آن نیاز دارد ، دارد. این می تواند صرفه جویی در وقت و پول بسیار زیادی باشد که شما نمی خواهید’نیاز به سنین طولانی برای تلاش برای یافتن ویژگی های اضافی برای فروشگاه خود در بازار برنامه دارید.

بین “ویژگی های اصلی” شما’در یک موضوع BigCommerce مشاهده خواهید کرد:

 • ادغام با سیستم عامل هایی مانند آمازون ، eBay و Google Shopping – ایده آل برای رسیدن به استخر وسیع تری از مشتریان بالقوه
 • اطلاعات پیگیری و ضمانت موجودی
 • مدیریت سهام – از جمله ویرایش توضیحات محصول
 • تنظیمات بازیابی سبد خرید و تجزیه و تحلیل – عالی برای هدف قرار دادن مشتریانی که پناهنده هستند’خرید خود را تمام کرد
 • ایجاد کد کوپن – یک راه عالی برای دستیابی به مشتریان قدیمی یا تماس مجدد با افراد جدید

می توانید موارد اضافی دیگری پیدا کنید “ویژگی های اصلی” در نوار ابزار ویرایشگر تم خود را.

داشبورد بزرگ تجارتبا استفاده از داشبورد BigCommerce برای افزودن محصولات قوطی’راحت تر باش.

عدم انتخاب می تواند به معنای آرامش خاطر باشد

شما’بعید است که به ویژگی های بیشتری احتیاج داشته باشید ، اما BigCommerce آنها را به هر حال ، در ارائه می دهد بازار برنامه. برخی از برنامه ها رایگان هستند – برای مثال SurveyMonkey – در حالی که برخی دیگر پس از یک دوره آزمایشی هزینه دارند.

انتخاب ممکن است به اندازه Wix گسترده نباشد’s ، اما تمرکز بسیار سخت تر است ، با این که همه برنامه ها به شما کمک می کنند تا بتوانید فروشگاه تجارت الکترونیکی خود را بهبود ببخشید و سود را افزایش دهید. آزمایش های رایگان یک روش خارق العاده برای آزمایش ویژگی ها و عملکردهای مختلف در سایت شما قبل از تصمیم گیری در مورد ارزش پول درآمدی سخت است.

BigCommerce می تواند احساس کمتری نسبت به Wix داشته باشد (مطمئناً مگر اینکه بدانید چگونه کد گذاری کنید) اما این مزایای آن را دارد. طیف وسیعی از ویژگی های تجارت الکترونیکی پیشرفته با دقت انتخاب شده و سازماندهی زیادی برای شما انجام می شود – بنابراین در آنجا’کمتر خطرناک است که به طور تصادفی از خانه دور شوید و فروشگاه خود را با انواع کاملاً ویژگی هایی که دوست ندارید پر کنید’واقعاً احتیاج دارید!

4.SITE + امنیت فروشگاه

امنیت آنلاین برای مصرف کنندگان بیشتر و بیشتر شده است ، به این معنی که هنگام راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی باید برای شما اولویت بزرگی باشد. علیرغم چقدر امن بودن فروشگاه شما ، تحقیقات اخیر ما نشان داده است که همه در معرض خطر جرایم سایبری قرار دارند .

نگرانی های اصلی امنیتی شما هنگام اجرای یک فروشگاه تجارت الکترونیک باید:

 • چگونه مشتریان خود را ایمن نگه دارم
 • چگونه خودم را ایمن و مطمئن نگه دارم

بنابراین ، کدام یک از دو سیستم عامل تجارت الکترونیکی ما می تواند آرامش خاطر شما را فراهم کند?

تجارت الکترونیکی Wix

با تعداد زیادی مشتری در سراسر جهان ، چگونه Wix همه را ایمن نگه می دارد?

برای مشتریان: رمزگذاری رایگان SSL و HTTPS

مطابق با مقررات Google ، همه سایتهای Wix اکنون به Transport Layer Security (TLS) مجهز شده اند و برای HTTPS (پروتکل انتقال ایمن HyperText Secure) فعال شده اند ، که هر دو رمزگذاری تمام داده های ارسال شده و دریافت شده توسط صفحات در وب سایت شما.

به زبان انگلیسی ساده ، این بدان معناست که هرگونه داده ارسال شده به وب سایت شما scrambled شده و می تواند’توسط هکرها و افراد جاسوسی دیگر رهگیری می شوند.

شما می توانید ببینید که آیا شما’با جستجوی نوار آدرس وب سایت خود (نوار URL) ، تحت حفاظت HTTPS قرار گرفته اید. اگر دیدید قفل سبز و یک آدرس وب با پیشوند با یک سبز “https” سپس شما’دوباره پوشیده شده – ساده است!

تضمین فروشگاه تجارت الکترونیکی شما توسط HTTPS محافظت می شود یکی از بهترین راه های نمایش مشتریان وب سایت شما ایمن ، قابل اعتماد و حرفه ای است. این امر در صورتی ضروری است که بخواهید مردم از هزینه کردن پول خود با شما احساس راحتی کنند.

برای اعمال HTTPS در فروشگاه خود ، باید SSL (Secure Sockets Layer) را فعال کنید ، اما Wix به طور معمول این کار را برای شما بطور خودکار انجام می دهد. .

حفظ امنیت و امنیت شما

آی تی’نه فقط مشتریانی که می توانند در اثر جرایم سایبری دچار مشکل شوند ، بلکه باید خودتان را نیز بپوشانید.

بنابراین’خبر خوب که بخش قابل توجهی از Wix’مرکز راهنما برای اطمینان از امنیت شخصی شما اختصاص دارد. به عنوان مثال بخش های متعددی در مورد محافظت از فیشینگ وجود دارد (از این رو می توانید از ایمیل های Wix جعلی که سعی می کنند از جزئیات کارت اعتباری شما را کلاهبرداری کنند) وجود داشته باشد ، که تعداد زیادی از آنها طی سالهای اخیر دور را انجام داده اند.

ویکس همچنین برای اطمینان از ایمن بودن اطلاعات کارت شخصی و اطلاعات شخصی ، چک های سختگیرانه ای را در صنعت ارائه داده است.

این پلت فرم سازگار با ISO 27018 است و PCI DSS (استانداردهای امنیت داده های صنعت کارت پرداخت) سطح 1-معتبر. گواهینامه های هر دو نشان می دهد که Wix به اندازه کافی ایمن است تا اطلاعات مهم و خصوصی مانند اطلاعات کارت اعتباری را ذخیره کند.

BigCommerce

امنیت فروشگاه اینترنتی شما دقیقاً مثل شما اولویت بزرگی برای BigCommerce است’d از یک متخصص تجارت الکترونیک امید داشته باشید.

برای مشتریان خود: رمزگذاری کامل سایت و پشتیبان گیری خودکار

برای داشتن حداکثر آرامش ، کل سایت BigCommerce دارای گواهی PCI DSS است و بطور خودکار این استانداردها را در فروشگاه آنلاین شما اعمال می کند.

مرتب سازی این گواهینامه توسط خودتان می تواند یک دردسر پر هزینه باشد, این واقعیت که BigCommerce آن را برای شما فراهم می کند ، دقیقاً مانند Wix ، بسیار اطمینان بخش است و نکته بزرگی به نفع آن.

مشترکین BigCommerce حتی می توانند یک گواهی رایگان سازگاری PCI DSS را برای اضافه کردن وب سایت خود بارگیری کنند ، که به شما این امکان را می دهد تا مشتریان بدانند که چقدر از آنها محافظت می شود (یک راه عالی برای اعتماد سازی!).

مانند Wix ، BigCommerce همچنین گواهی SSL اختصاصی رایگان را برای اطمینان از رمزگذاری مشتریان خود فراهم می کند’ داده ها با استفاده از HTTPS در کل فروشگاه شما.

حتی می توانید از اقدامات امنیتی اضافی برای محافظت از خریداران خود استفاده کنید’ داده هایی که نمی شوند’t در حال حاضر توسط تجارت الکترونیک Wix ارائه شده است.

شما’احتمالاً با امنیت 3D آشنا هستید (‘تایید شده توسط’) و سیستم پردازش پرداخت با رمز عبور آن را از تجربیات خرید آنلاین خود محافظت می کند. BigCommerce آن را برای شما و آن فراهم می کند’یک راه عالی برای محافظت از مشتریان شما حتی اگر این کار یک مرحله اضافی به پرداخت اضافه کند.

برای شما: پشتیبان گیری خودکار و اقدامات پیشگیرانه

برای ایمن نگه داشتن مشاغل ، BigCommerce بطور خودکار از داده های شما پشتیبان تهیه می کند ، بنابراین اگر به طور ناگهانی آفلاین شوید ، فروشگاه شما ایمن است. این بدان معناست که اگر برق شما در طوفان بد بمیرد ، می توانید با اطمینان از اینکه همه تغییراتی در شما ایجاد می کند ، راحت باشید’د فقط ساعاتی را که در مکانی ساخته شده ایمن و ایمن است در سرور BigCommerce قرار دارد.

سایر اقدامات امنیتی ممکن است علی رغم حمایت هایی که ارائه می دهند ، کمی فراتر از حد باشند.

هنگام ساخت سایت خود ، ممکن است متوجه شوید که از سیستم خارج می شوید. دلیل این امر این است که BigCommerce به چنین استانداردهای محکم PCI DSS پیروی می کند (دقیق 8). اگر واقعاً شما را اذیت کند ، می توانید پنجره زمان بندی را به دو ساعت افزایش دهید.

اگر به دلایلی کامپیوتر خود مراقب باشید ، این ورود به سیستم خودکار می تواند شما را تحت پوشش قرار دهد (نه اینکه توصیه می کنیم این کار را در یک مکان عمومی انجام دهید). همچنین این استانداردها نیاز دارند که رمز عبور خود را هر 90 روز یکبار مجدداً تنظیم کنید ، این یک اقدام امنیتی دیگر برای نگه داشتن انگشتان پا است.

برنده در امنیت: BigCommerce

هر دو ابزار اطمینان می دهند که فروشگاه آنلاین شما تا حد امکان ایمن و ایمن است – برای شما و مشتریان.

با این حال, BigCommerce چند ویژگی امنیتی داخلی تجارت الکترونیک مانند 3DSecure و همچنین حاشیه های امنیتی Wix در امنیت ارائه می دهد.

پشتیبانی 5. مشتری

اگر هنگام طراحی وب سایت خود گیر کرده اید و یا چیزی نیست’پس همانطور که باید کار کنید’مهم این است که از نوع پشتیبانی موجود برای کمک به شما استفاده کنید.

این مسئله فوق العاده مهم است’به طور بالقوه پول ، زمان و معیشت شما در خط است.

این امر باعث می شود پشتیبانی مشتری در هنگام تصمیم گیری روی سیستم عامل فروشگاه تجارت الکترونیک خود ، عامل بزرگی باشد.

تجارت الکترونیکی Wix

با بیش از 100 میلیون کاربر در سراسر جهان ، این سایت را در اختیار دارد’تعجب آور نیست بدانید که Wix منابع زیادی را به شما اختصاص می دهد تا اطمینان حاصل شود که مشتریان خود به خوبی پشتیبانی می کنند و می دانند در صورت بروز مشکلات به کجا تبدیل شوند..

ویرایشگر پر از راهنمایی و توصیه

ویکس قدردانی می کند که همه افراد در بعضی از موارد به کمک نیاز دارند و گیر افتادن در هنگام ساخت وب سایت شما می تواند تأثیر واقعی در تجارت الکترونیکی شما داشته باشد.

بنابراین’بسیار مفید برای داشتن راهنمایی های ابزار در دسترس در سراسر ویرایشگر. این حبابهای گفتاری کمی توضیحاتی هستند که وقتی شما موس خود را روی هر مورد معلق می گیرید ، ظاهر می شود.

دکمه های راهنما بی شماری نیز وجود دارند که مقالات راهنما پاپ آپ را در مورد موارد خاص باز می کنند – ایده آل برای نگه داشتن شما در هنگام پیگیری کمی دشوار است.

پشتیبانی کامل از مشتری

ویکس’ویرایشگر s پر از نکاتی است که حتی ممکن است شما به مرکز راهنمای Wix قابل جستجو نیز احتیاج نداشته باشید, اما آن’یک منبع عالی در زمینه های متنوع است.

همچنین می توانید از طریق تلفن با پشتیبانی Wix تماس بگیرید و درخواست پاسخ به تماس (اگرچه این کار نمی کند)’یک سرویس 24/7) ، یا بلیط پشتیبانی را ارسال کنید. اگر شما’یک مشترک با پرداخت مجدد ، بلیط شما به قسمت جلوی صف منتقل می شود.

BigCommerce

BigCommerce ممکن است فقط بخشی از پایگاه مشتری را داشته باشد که Wix داشته باشد ، اما مطمئن باشید که می داند مشتریان به پلت فرم پیچیده تر خود نیاز به پشتیبانی دارند..

یک تور با راهنما و…

تو می توانی’واقعیت این است که BigCommerce مخفی شوید’سردبیر در مقایسه با Wix احساس ناراحتی می کند.

مطمئناً ، هنگامی که برای اولین بار ثبت نام می کنید ، یک تور هدایت شونده را تجربه می کنید ، اما ممکن است خودتان را کمی جدی تر ببینید زیرا هیچ راهنمایی ابزار پویا برای راهنمایی شما وجود ندارد. آنجا’همچنین یک پیوند تنها و تنها برای کمک به صفحات در پایین صفحه جانبی طراحی وجود دارد که ممکن است برای برخی از کاربران کمی مشکل باشد.

آی تی’شایان ذکر است که در حالی که 24/7 پشتیبانی تلفن و گزینه های چت زنده ارائه می شود ، بررسی و بازخورد کاربران BigCommerce بسیار مختلط بوده است – بنابراین آگاه باشید!

جامعه پشتیبانی

با رحمت ، دانش پشتیبانی BigCommerce پایه عالی است جستجوی مقاله ، راهنماهای عمیق را بخوانید و فیلمهای جالب و آموزنده دانشگاه BigCommerce را تماشا کنید.

ما همچنین انجمن انجمن BigCommerce را ارزیابی می کنیم ، جایی که کاربران واقعاً مطالب خود را می دانند و از پاسخ دادن به سؤالات و به اشتراک گذاشتن ایده ها خوشحال هستند.

اگر می خواهید به تیم پشتیبانی واقعی BigCommerce بروید ، این یک عقب افتادگی عالی است….در حقیقت ، حتی ممکن است ارزش جستجوی مشتری را داشته باشد و مستقیم به انجمن ها بروید!

بررسی کامل ما را ببینید پشتیبانی مشتری BigCommerce و پشتیبانی مشتری Wix و همچنین منابع آموزشی و انجمن های انجمن.

برنده کمک و پشتیبانی: تجارت الکترونیکی Wix

ویکس برنده می شود برای ارائه مشاوره در هر کجا که کلیک کنید – شما فقط احساس می کنید’دوباره در دستان خوب دانستن اینکه شما از پشتیبانی مشتری قابل اطمینان پشتیبانی می کنید که می تواند به حداقل رساندن خرابی احتمالی وب سایت کمک کند ، می تواند فشار زیادی به شما وارد کند و به کاهش هرگونه تأثیر بر درآمد کمک کند.

در مقایسه با BigCommerce می توان بخشش کمتری داشت. این سکو برای تماس با ما از سراسر اقیانوس اطلس برای ارائه کمک های ناخواسته در مورد آنچه در آینده انجام می شود ، دریافت می کند’پشتیبانی ویرایشگر فاقد است و این واقعیت است که شما باید به متخصصان شخص ثالث اعتماد نکنید’t موجود در صورت تقاضا مانند گزینه پشتیبانی مشتری واقعی ، یک واقعیت واقعی است.

6. ارزش پول

باشه ، ما’دوباره به بازی آخر می رویم و آن’زمان لازم برای پوشش یکی از مهمترین عوامل هنگام انتخاب یک سازنده وب سایت تجارت الکترونیکی: ارزش برای پول

تجارت الکترونیکی Wix

Wix به دلیل ارائه طیف وسیعی از برنامه های مختلف حق بیمه شناخته شده است. با این حال ، همانطور که ما’ما فقط در این بحث به سازندگان فروشگاه های تجارت الکترونیک می پردازیم’فقط به برنامه های قیمتی که به شما امکان فروش آنلاین می دهد نگاه خواهیم کرد.

ابزارهای پیشرفته تجارت الکترونیکی برای قیمت قهوه

Wix به شما امکان می دهد تا قبل از پرداخت یک درصد ، سایتهایی را که می خواهید ایجاد کنید ، که تا زمان تحقق آن عالی به نظر می رسد برای فروش آنلاین از طریق Wix که باید مشترک باشید یا در آن شرکت کنید ‘تجارت الکترونیک’ یا ‘شخص خیلی مهم’ طرح حق بیمه پرداخت شده.

آی تی’خبر خوب که ویکس’برنامه های حق بیمه همه ارزش بسیار برجسته ای را ارائه می دهند.

برای قیمت یک فنجان قهوه و کلوچه ، شما یک میزبان از ابزارهای تجارت الکترونیک ، پشتیبانی از صف انتظار ، ذخیره سازی 10 گیگابایتی و پهنای باند 20 گیگابایتی – که برای ذخیره سازی کافی برای 3000+ عکس محصول با وضوح سلامتی و پهنای باند کافی است برای اداره حدود 2 میلیون بازدید کننده در هر ماه!

ویکس’اشتراک های تجارت الکترونیکی به شما امکان دسترسی به ده ها قالب حق بیمه اضافی ، برنامه های بیشتر و طیف وسیعی از کوپن ها را می دهد تا به تقویت فروشگاه شما کمک کنند’حضور ، مانند کوپن های Google Adword.

برنامه های Wix Ecommerce Practice Prize1-Year
(دلار / ماه)تجارت الکترونیکی حق بیمه (تجارت کوچک)

VIP (کاربر برق)

17 دلار
25 دلار

ویکس’برنامه های قیمت گذاری – در هر یک از Wix ، کمترین امتیاز را بدست آورید’برنامه های حق بیمه با راهنمای مفید ما.

BigCommerce

آیا داشتن یک سیستم عامل تخصصی تجارت الکترونیک به این معنی است که BigCommerce در شارژ بیشتر کاربران خود نسبت به Wix توجیه می کند?

سرمایه گذاری در یک بستر تجارت الکترونیک متخصص

BigCommerce تقریباً دو برابر آنچه را که Wix برای ارزانترین برنامه تجارت الکترونیکی انجام می دهد ، و مضامین و برنامه های برتر آن نیست’بخشی از بسته.

در یک نگاه ، به نظر می رسد یک فرد غیر مغز است – به جای آن ، از Wix استفاده کنید?

خوب, ‘آره’ اگر شما’فقط قصد دارید یک فروشگاه کوچک را برنامه ریزی کنید ، اما اگر می خواهید رویکردی مزخرفانه برای تجارت داشته باشید و پیش بینی کنید که فروشگاه شما بسیار بزرگ (مثلاً فراتر از 50 محصول) در حال رشد باشد ، آنگاه BigCommerce ممکن است سرمایه گذاری بلند مدت بهتر باشد.

BigCommerce صرفاً برای معامله گران آنلاین و موارد آن وجود دارد ابتدایی ترین طرح شامل انواع تجارت الکترونیکی ویژه شما است’d باید در Wix حفر کنید’فروشگاه App ، که ساخت فروشگاه شما را بسیار آسان می کند. شما می توانید به تفکیک عمیق هزینه BigCommerce ما بپردازید تا ببینید که وارد این بخش شدید شده اید.

حتی الگوهای گران قیمت BigCommerce می توانند ارزش خوبی برای پول را نشان دهند. دویست دلار ممکن است برای یک الگوی تجارت الکترونیک طراحی شده با تلفن همراه و متخصص ، گران قیمت به نظر برسد ، اما این موضوع را در طرح بزرگ چیزها در نظر بگیرید:

نه تنها سرمایه گذاری 200 دلاری شما در یک موضوع ، فروشگاه اینترنتی شما را شروع می کند ، اما در مقایسه با نوع پول نقد شما’d برای دستیابی به همان محصول نهایی ، باید برای یک طراح وب سایت حرفه ای هزینه کنید’احتمالاً هزاران نفر را نجات داده اید!

به یاد داشته باشید ، قبل از پرداخت هزینه ، می توانید BigCommerce را به مدت 15 روز محاکمه کنید’قبل از ارتکاب ، ارزش آن را برای تست درایو می گیرید.

برنامه های قیمت گذاری BigCommerce 1 سال
(دلار / ماه)استاندارد (فروشگاه اصلی)

به علاوه (تجارت خود را رشد داده و به بازار عرضه کنید)

حرفه ای (مقیاس کسب و کار شما)

شرکت، پروژه

29.95 دلار
79.95 دلار
249.95 دلار
سفارشی

بررسی برنامه قیمت گذاری BigCommerce – برای جزئیات بیشتر در مورد قیمت گذاری ، به راهنمای مفصل ما نگاهی بیندازید.

برنده ارزش برای پول: تجارت الکترونیکی Wix

تجارت الکترونیکی Wix پیروزی در نبرد را برای ارزش بهتر می برد.

نه تنها Wix’برنامه های ماهانه ارزان تر از BigCommerce است ، اما شما نمی خواهید’باید در هر موضوع اضافی صدها دلار سرمایه گذاری کنید – آنها با اشتراک برنامه شما قفل می شوند. شما همچنین می توانید به برنامه های بیشتر در Wix و جوایز اضافی دسترسی پیدا کنید تا به فروشگاه شما یک ضربه واقعی در بازو کمک کند.

BigCommerce گرانتر است و هدف آن فروشگاههای آنلاین بزرگتر و جامع تر است و قیمت ها این را منعکس می کند. بسیاری از خوانندگان ما در مرحله ای نخواهند بود که به یک برنامه سطح Enterprise نیاز داشته باشند ، بنابراین Wix’تجارت الکترونیکی ساده ارائه برنده است.

WIX VS BIGCOMMERCE – VERDICT نهایی

فوراً اجازه دهید’صادق باشید: Wix نسبت به BigCommerce مقرون به صرفه تر و استفاده راحت تر است.

این امر در صورت انتخاب Wix به انتخاب واضح تبدیل می شود’یک تجارت کوچک ، راه اندازی یا معامله گر مستقل از ابتدا شروع کنید. آی تی’اگر گزینه خوبی هم باشید’یک فروشنده eBay با تجربه یا Etsy هستید.

ویکس’ویرایشگر s به لطف راهنمایی های ابزار آن ، استفاده آسان تر ، بصری تر و پشتیبانی بیشتری دارد ، در حالی که برنامه های تجارت الکترونیکی ارائه می دهند به طور قابل توجهی ارزان تر از BigCommerce.’s

Wix همچنین طیف وسیعی از الگوهای چشم نواز را ارائه می دهد که به مغازه شما یک حاشیه جلا اما خلاق را می بخشد.

BigCommerce, از سوی دیگر ، یک بستر جدی جدی برای تجارت الکترونیکی با هدف رشد و توسعه مشاغل متوسط ​​و بزرگ است.

این قیمت ها ، ابزارها و قالب های آنها را در متن کاملاً متفاوت با Wix قرار می دهد’s بنابراین اگر می خواهید یک فروشگاه مقیاس پذیر با اهداف بلندپروازانه شما مطابقت داشته باشد ، درک خوبی از ویژگی های تجارت الکترونیک داشته باشید و به طور بالقوه HTML را نیز بدانید – پس BigCommerce ارزش سرمایه گذاری اضافی را دارد.

با این حال از آنجا که بسیاری از خوانندگان ما به احتمال زیاد فروشگاه های کوچک یا مستقل تجارت الکترونیک را اداره می کنند ، ما باید در این بحث خاص ، تجارت الکترونیکی Wix را از BigCommerce در پیش بگیریم..

تجارت الکترونیک Wix را به صورت رایگان امتحان کنید

BigCommerce Free را به مدت 15 روز امتحان کنید

این مقاله مفید را پیدا کرد?

سوال – آیا این بحث به نفع شما بود؟ نظر را در زیر بگذارید.

آیا کسی را می شناسید که می تواند از این بحث بهره مند شود؟ این صفحه را برای آنها ارسال کنید یا بر روی دکمه های اشتراک گذاری در سمت چپ کلیک کنید.

شما’با انتشار کلمه در مورد وب سایت ما و شما به ما کمک می کنیم’من به آنها کمک می کنم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me