مرور ویرایشگر موبایل برای Wix ، Weebly ، Squarespace و Jimdo

بررسی ویرایشگر موبایلمرور ویرایشگر موبایل برای Wix ، Weebly ، Squarespace و Jimdo – چه’معامله بزرگ است?


اگر پناه آورده اید’در زیر یک سنگ مخفی شده اید ، احتمالاً می دانید که تلفن های هوشمند منفجر می شوند.

به هر کجا که برویم ، می بینیم که افراد در تلفن های همراه خود ایمیل را چک می کنند ، در وب گشت و گذار می کنند – در جستجوی اطلاعات هستند.

من و هک ، کونی و من از تلفن های هوشمند خود برای بررسی قیمت ها هنگام بازدید از Costco استفاده می کنیم. این’چقدر همه ما به اطلاعات مرتبط هستیم (و همچنین چقدر وابسته هستیم!)

بنابراین این به معنای شما و وب سایت شما چیست?

این بدان معنی است که شما بهتر می دانید چگونه می توانید بازدید کنندگان خود را بهبود ببخشید’ اگر با استفاده از تلفن های همراه خود به وب سایت شما وارد شوند ، تجربه می کند.

قبل از رسیدن به موضوع مهم ، سازندگان وب سایت برتر ما:

یک سازنده وب سایت را انتخاب کنید و امروز به صورت آنلاین درآمد کسب کنید

چه نوع سایتی می خواهید بسازید?

ایجاد یک وب سایت ایجاد یک فروشگاه آنلاین وب سایت فروشگاه آنلاین

رابط وب سایت بهینه سازی شده موبایل

با توجه به املاک و مستغلات صفحه نمایش کوچکتر برای دستگاه های تلفن همراه ، آن را’ناکارآمد بودن آنها برای نمایش همان طرح وب سایت با آنچه در دسک تاپ خود مشاهده می کنید.

با شناخت روند رو به رشد کاربران تلفن همراه ، سازندگان وب سایت شروع به ارائه خدمات به شما کردند “بهینه سازی شده موبایل” نسخه های وب سایت خود را ، برای کمک به شما تجربه بهتر گشت و گذار را برای بازدید کنندگان خود فراهم می کند.

این نسخه های بهینه شده موبایل از وب سایت شما اساساً محتوای ما را مجدداً مرتب می کنند و وب سایت شما را به یک نوار بلند و باریک از اطلاعات فشرده می کنند ، بنابراین’حرکت آسان و پایین دستگاههای تلفن همراه برای بازدید کنندگان شما آسان است.

همچنین نوار منوی ناوبری شما را حذف کرده و آن را در یک دکمه جداگانه فشرده می کند ، بنابراین وقتی شخصی روی آن کلیک کرد ، موارد منوی شما را گسترش داده و نشان می دهد. این یک صرفه جویی در فضای واقعی است.

همه سازندگان وب سایت هستند’ ویرایشگرهای تلفن همراه برابر است?

جواب منفی. اگرچه بیشتر سازندگان وب سایت نوعی بهینه سازی موبایل را به شما ارائه می دهند ، اما همه آنها به یک اندازه ساخته نشده اند.

برخی بهتر از دیگران هستند و در پایان روز ، واقعاً بستگی به آنچه شما دارید’دوباره به دنبال.

در بررسی ویرایشگرهای تلفن همراه زیر ، ما’نحوه کار هر ویرایشگر موبایل برای این موارد را بررسی می کنم:

 1. ویرایشگر موبایل Wix
 2. مربع موبایل
 3. Weebly Mobile
 4. جیمدو موبایل

بررسی ویرایشگر موبایل 1.Wix

ویکس به طور خودکار نسخه بهینه سازی شده موبایل را از الگویی که استفاده می کنید به شما می دهد ، بنابراین نمی توانید’واقعاً باید برای بهینه سازی وب سایت خود بر روی دستگاه تلفن همراه کارهای زیادی انجام دهید.

کاری که برخی از سازندگان وب سایت انجام می دهند این است که آنها فقط وب سایت شما را می گیرند و آن را فشرده می کنند’در مورد آن آنچه Wix به شما پیشنهاد می دهد یک رابط کاملاً کامل است ، بنابراین شما هنوز هم می توانید ویرایشهایی را در نسخه موبایل وب سایت خود مانند تغییر رنگ ، پس زمینه و سایر تغییرات یک ظاهر طراحی شده به طور مستقیم در ویرایشگر تلفن همراه ایجاد کنید..

از آنجا که Wix تمام محتوای شما را مستقیماً به نسخه موبایل سایت شما منتقل می کند ، می توانید محتوای خاصی را نیز مخفی کنید ، به طوری که شما می توانید کنترل کنید که چه چیزی را نشان می دهد و چه چیزی را در نسخه موبایل وب سایت خود نشان نمی دهد..

بنابراین Wix نه تنها به صورت خودکار از وب سایت خود نسخه بهینه سازی شده تلفن همراه را به شما می دهد ، بلکه انعطاف پذیری لازم را نیز دارید که ویرایش های کمی را فقط به نسخه موبایل سایت خود انجام دهید ، و کنترل و آزادی بیشتری نسبت به سایت خود به شما ارائه می دهد. از نظر ما ، ما نمی خواهیم’دوست دارید وقت خود را برای جستجوی اطلاعات مناسب در وقت وب وقت تلف کنید’دوباره بیرون فقط اطلاعات کلیدی را به من بدهید ، و ما’دوباره انجام شده است – Wix به شما امکان می دهد این کار را انجام دهید.

بررسی ویرایشگر موبایلبرای دیدن Wix روی تصویر کلیک کنید’ویرایشگر موبایل & نحوه کار برای وب سایت شما.

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد که Wix ارائه می دهد اینست که می توانید شماره تلفنی درج کنید تا بازدید کننده شما فقط بتواند روی آن ضربه بزند و به طور خودکار شما را صدا می کند – عالی برای مشاغل (سایر سازندگان وب سایت نمی دانند).’این ویژگی را دارید).

Wix ویرایشگر موبایل خود را طوری ساخته است که وقتی یک بازدید کننده به وب سایت شما می آید ، به طور خودکار احساس می کند که آنها روی رایانه رومیزی هستند یا از یک دستگاه تلفن همراه استفاده می کنند. به این ترتیب ، Wix به طور خودکار بازدید کننده شما را به نسخه کامل دسک تاپ وب سایت شما یا به نسخه موبایل چگال شده وب سایت شما ارسال می کند.

در اینجا ویدئویی از Wix وجود دارد که نشان می دهد چگونه می توانید به صورت رایگان یک سایت موبایل به صورت رایگان ایجاد و پیکربندی کنید:

(اگر شما’به Wix علاقه مندید ، بررسی کامل Wix ما را اینجا ببینید)

بررسی ویرایشگر موبایل 2.Squarespace

در واقع ، Squarespace ویرایشگر تلفن همراه ندارد. چرا? آی تی’زیرا همه مضامین شیک آنها پاسخگو هستند.

این بدان معنی است که مضامین آنها به شکلی ساخته شده اند که به طور خودکار به هر اندازه صفحه نمایش واکنش نشان داده و تنظیم می کنند تا سایت به روشی بهینه شده نمایش داده شود.

پس اینطور نیست’مهم است که شما از تلفن Andriod یا iPhone استفاده می کنید ، مضامین Squarespace به صورت خودکار تطبیق داده می شوند و اهدا نمی کنید’باید به هر چیزی دست بزنم.

ویرایشگر موبایل Squarespace

این مطمئن راحت است سبک مضامین حتی در یک صفحه نمایش کوچک موبایل واقعا خوب و حرفه ای به نظر می رسد. این یکی از Squarespace است’نقاط قوت به عنوان یک وب سایت ساز – طراحی های شیک و جلا.

علاوه بر این ، Squarespace از Google پشتیبانی می کند’پروژه منبع باز AMP (صفحه های شتاب موبایل) برای پست های وبلاگ شما. این بدان معنی است که شما می توانید از بین بردن همه “اضافی” موارد موجود در پست های وبلاگ خود ، تا بلاگ شما سریعا سبک شود – که بازدید کنندگان شما مطمئناً آنها را دوست خواهند داشت.

ویرایشگر تلفن همراه Squarespace AMPمقایسه سرعت بارگیری بین پست های وبلاگ غیر AMP و AMP

Squarespace روند نزولی مشابه Weebly را به اشتراک می گذارد ، به این دلیل که به شما امکان ایجاد ویرایشگر اختصاصی موبایل را نمی دهد. اما در سمت تلنگر ، شما نمی دانید’باید وقت خود را صرف ایجاد سایت اختصاصی موبایل کنید.

(اگر شما’دوباره به مربع علاقه مندید ، به بررسی کامل مربعات ما در اینجا مراجعه کنید)

بررسی ویرایشگر موبایل 3.Weebly

وبی ویرایشگر جدید موبایل را ایجاد کرد (مثل زمان این مقاله) ، که یک قدم بزرگ برای آنها است. نه تنها به پیش نمایش سایت موبایل می پردازید بلکه سایت بهینه سازی شده موبایل به صورت خودکار برای شما ایجاد می شود.

بنابراین بر خلاف Wix ، شما نمی دانید’باید یک سایت جداگانه ایجاد کنید با این حال ، روند نزولی این است که شما پیروز شدید’برای سفارشی کردن بازدید کنندگان خود اقدام کنید’ تجربه های تلفن همراه به عنوان Weebly در حال حاضر نمی کند’انعطاف پذیری را ارائه می دهم Weebly اساساً نسخه دسک تاپ وب سایت شما را می گیرد و آن را در یک صفحه نمایش تلفن همراه فشرده می کند.

ویرایشگر Weebly Mobile

یک ویژگی مرتب این است که Weebly همچنین به شما امکان می دهد عناصر را مستقیماً در ویرایشگر موبایل خود بکشید و رها کنید. آی تی’یک ویژگی مرتب است ، اما از نظر ما ، نمی خواهد’مقدار کل را اضافه کنید زیرا هیچ تفاوتی با کشیدن و رها کردن عناصر در سازنده وب سایت دسک تاپ اصلی ندارد.

شما می توانید از چند قالب و طرح های رنگی انتخاب کنید ، در آیکون های اجتماعی ، شماره تلفن اضافه کنید (اما بازدید کنندگان شما می توانند’بر روی آن ضربه بزنید تا با شما تماس بگیرد – Wix این اجازه را می دهد) و آن’در اصل آن است.

Weebly’ویرایشگر موبایل ابزارهای اساسی را به شما می دهد و کار را انجام می دهد. آیا به اندازه سایر سازندگان وب سایت انعطاف پذیر است’ ویرایشگرهای موبایل؟ نه واقعاً بلکه کار را تمام می کند.

اینجا’یک فیلم کوتاه است که ما در کنار هم قرار داده ایم که چگونه Weebly را به شما نشان می دهد’ویرایشگر تلفن همراه کار می کند:

(اگر شما’به Weebly علاقه مندید ، به بررسی کامل Weebly ما در اینجا مراجعه کنید)

بررسی ویرایشگر موبایل 4.Jimdo

مشابه Weebly و Squarespace ، جیمدو’الگوهای طراحی همه پاسخگو به موبایل هستند. به این ترتیب ، شما نمی دانید’مجبورید وب سایت Jimdo خود را به هیچ وجه ویرایش کنید زیرا به طور خودکار در دستگاه های تلفن همراه خوب به نظر می رسد.

ویرایشگر موبایل جیمو

جیمدو سابقاً دارای ویرایشگر موبایل جداگانه بود و انتخاب گسترده ای از الگوهای (بیش از 120) را به شما پیشنهاد می داد. با این حال ، آنها’از آن زمان “کشیده” این رویکرد و اکنون انتخاب های بسیار کوچک تری از قالب ها را در اختیار شما قرار داده است (در حال حاضر فقط 15 عدد اما انتظار داریم که جیمدو بزودی معرفی بیشتری کند).

به خاطر داشته باشید که همه این قالب ها کاملاً پاسخگوی موبایل هستند و بنابراین شما پیروز شدید’باید نگران نحوه عملکرد وب سایت شما در دستگاه های تلفن همراه باشید.

(اگر شما’به جیمدو علاقه مندید ، بررسی کامل جیمدو را در اینجا ببینید)

5. خلاصه و توصیه

به عنوان یک جمع بندی ، در اینجا جدول خلاصه ای از مقایسه ما در بالا آورده شده است. ما’چند فکر نهایی در زیر جدول خواهید داشت:

وب سایت سازنده تجزیه و تحلیل ماویکسفضای مربعWeeblyجیمدو
Wix یک ویرایشگر تلفن همراه اختصاصی دارد که کنترل طراحی جداگانه ای را روی وب سایت تلفن همراه شما به شما می دهد.
کلیه الگوهای Squarespace پاسخگو به موبایل هستند. صفحات وبلاگ AMP بهینه شده اند ، بنابراین رعد و برق سریع بارگذاری می شود.
Weebly’الگوهای جدیدتر پاسخگو به موبایل هستند. آنها برای قالب های قدیمی یک ویرایشگر موبایل جداگانه به شما می دهند ، اما شما می توانید’طرح وب سایت تلفن همراه خود مانند Wix را ویرایش کنید.
تمام الگوهای جیمدو پاسخگو به موبایل هستند.

در کل ، واقعاً وجود ندارد’از نظر ما یک ویرایشگر برتر موبایل همه اینها به آنچه شما مهم می دانید بستگی دارد.

به عنوان مثال ، اگر فکر می کنید توانایی سفارشی سازی سایت موبایل خود یا ارائه تجربه خرید آنلاین بدون درز ، جیمدو انتخاب خوبی خواهد بود.

اگر احساس می کنید یک سایت موبایل اختصاصی اختصاصی وجود دارد که می توانید انتخاب کنید و چه چیزی را در سایت وارد کنید ، Wix انتخاب خوبی خواهد بود.

Squarespace دارای تم های کاملاً پاسخگو و Weebly است’ویرایشگر موبایل نیز جامد است.

فقط بدانید که همه آنها هستند “موبایل آماده است”, و وقتی می خواهید یک سازنده وب سایت را انتخاب کنید ، باید فاکتورهای مهم دیگر را نیز در نظر بگیرید – ما در بررسی های کامل ما به جزئیات بیشتری در مورد آنها می پردازیم:

نظرات کارشناسان ما را بخوانید

آیا می خواهید بررسی های عمیق درباره سازندگان وب سایت را در بالا مشاهده کنید؟ اینجا کلیک کنید:

 • بررسی گسترده
 • بررسی مربع
 • بررسی وب
 • بررسی جیمدو

این راهنمای مفید را پیدا کرد?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map