אתרי אירוח


כיצד לארח אתר: המתחיל השלם’מדריך המדריך

כיצד לארח אתר אינטרנטאירוח הוא הבסיס הבלתי נראה של האינטרנט. כל אתר צריך א ‘בית’, מקום בו הקבצים שלו נגישים בכל עת ובכל מקום. זה’מה שעושה אירוח. זה’זה חלקת אדמה באינטרנט. אם אתה רוצה אתר אינטרנט, זה’עלי להתארח איפשהו.


אירוח טוב גורם לאתר מהיר זה’זה כמעט תמיד נגיש. אירוח טוב הוא סביר, תחזוקה נמוכה וניתן להרחבה. אירוח רע הוא ההפך. בעולם התחרותי ההיפר-תחרותי, הנמוך של תשומת הלב, אירוח הוא בסיס חיוני. לעזאזל, לא’לא אוכל לקרוא את זה אם לא’שיהיה לי מארח אינטרנט טוב.

אז איך מארחים אתר? זה’זו השאלה הגדולה והתשובה היא פשוטה משאתה חושב: שלם למישהו אחר שיעשה זאת בשבילך או עשה זאת בעצמך. לחלופין, אם לומר זאת יותר טכנית:

 • השתמש בפלטפורמת אירוח
 • מארחים באופן מקומי

השיטה הטובה ביותר תלויה ברמת הניסיון שלך. פלטפורמות אירוח נפוצות בהרבה, וזו הסיבה שאנחנו’אני מכסה תחילה את הגישה הזו. הגדרת שרת משלך היא תרגיל טוב למידה, אבל זה’זה בדרך כלל טוב ככל שיהיה. אם אתה’אינך הסוג הטכנולוגי ביותר, הרשמה אצל ספק אירוח היא האפשרות הגיונית. ‘זול ואמין’ הוא שילוב מוזהב באירוח אתרים, וחברות אירוח מספקות זאת. הם דואגים לשיקולים הטכניים כדי שתוכלו להתמקד באתר שלכם.

דף זה יוביל אותך בשתי שיטות האירוח של אתר אינטרנט, עם כמה מהנהנים אליהם נותנים ספקים העונים על צרכים שונים בצורה הטובה ביותר. בסוף אתה’יהיה לי את כל המידע הדרוש כדי לקבל אירוח. בהמשך…

אפשרות 1: כיצד לארח אתר אצל ספק

בצע את ארבעת הצעדים הפשוטים הבאים כדי לארח את אתר האינטרנט שלך עם ספק אירוח:

 • שלב 1: השווה בין חברות אירוח.
 • שלב 2: בחר חברת אירוח אתרים.
 • שלב 3: בחר תוכנית אירוח אתרים.
 • שלב 4: רשום שם תחום.

או, אם אתה’אני מעדיף לדלג על שלבים 1 ו -2, קח את חידון האירוח הקצר שלנו. על ידי התייחסות צולבת לצרכים שלך עם תכונות של ספקים שונים, אנו’אני אתן לך המלצה בהתאמה אישית:

שלב 1: השווה בין חברות אירוח

פלטפורמת אירוח היא חברה שדואגת לאירוח עבורכם. בתמורה לתשלום חודשי, הספק מאכלס את האתר שלך’הנתונים ומנהל את דרישות התנועה שלה. הם זולים, עקביים ו (באופן חיוני) הם דואגים לשיקולים הטכניים. יש שם עשרות פלטפורמות אירוח, אם לא מאות.

השלב הראשון לאירוח האתר שלכם הוא השוואת ספקים. הגדילו את האפשרויות ובדקו אילו תואמים את הדרישות הטכניות שלכם – ואת התקציב שלכם. כדי לעזור לך, אנחנו’ערכנו מחקר משלנו כדי לראות כיצד פלטפורמות אירוח אתרים פופולריות מחזיקות מעמד. להלן דירוג מונע נתונים של חמשת ספקי האירוח המובילים שלנו.

שלב 2: בחר חברת אירוח אתרים

פעם אתה’בחנו את חברות האירוח המובילות, עליכם לבחור אחת מהן! ישנן מספר תכונות שעליכם לקחת בחשבון בעת ​​בחירת חברת אירוח אתרים. אנחנו’סיפקנו סקירה כללית על אלה בפירוט הדירוג שלנו למעלה. להלן כמה מגורמי המפתח שיש לקחת בחשבון:

 • זמן עבודה
 • תמיכה
 • שם תחום בחינם
 • תמורה לכסף
 • רוחב הפס
 • שילוב וורדפרס
 • ערבויות להחזר כספי

אילו תכונות עליכם להתמקד תלויות בסדרי העדיפויות שלכם. חלקם, כמו זמן עבודה וערך עבור כסף, חשובים תמיד. אחרים, כמו שם דומיין בחינם, עשויים שלא להיות חשובים אם כבר יש לך שם. ספקים שונים מאירים באזורים שונים. Bluehost זה טוב במיוחד לאתרי וורדפרס SiteGround’התמיכה היא בהחלט מהשורה הראשונה.

שלב 3: בחר תוכנית אירוח אתרים

ברגע שיש לך פלטפורמה מארחת שאתה אוהב את המראה שלה, אתה עדיין צריך לצמצם את ההחלטה שלך לתכנית. ישנם סוגים רבים של אירוח (משותף, ענן, VPS, ועוד), ולרוב יש מבחר של שכבות תכנית בכל סוג. לדוגמה, HostGator יש שלוש תכניות אירוח משותפות – האצ’לינג, תינוק ועסקים.

אבל קודם דברים ראשונים. לתת’זה ברור לגבי הסוגים השונים של אירוח אתרים ומדוע’חשוב לדעת את ההבדל. קבלת העסקה הטובה ביותר האפשרית תלויה בהבנת הצרכים שלך. שם’אין טעם להירשם לתוכנית של 10 $ לחודש כאשר תוכנית של $ 3 לחודש תשרת אותך באותה מידה. יתכן והאתר שלך זקוק לתוכנית של 10 דולר, אך מדוע להירשם מוקדם יותר מכפי שאתה צריך?

להלן, אם כן, סקירה קצרה של סוגי האירוח העיקריים והסוגריים שהם בדרך כלל משמשים בצורה הטובה ביותר.

סוג אירוח למה זה? למי מיועד?משותף

ענן

שרת וירטואלי פרטי (VPS)

מוקדש

אירוח משותף הוא כאשר מספר אתרים מאוחסנים בשרת אחד. חלוקת החלל היא חסכונית יותר, אך פירושה גם שהמשאבים הם סופיים.אתרים קטנים ומתנעים עם דרישות טכניות צנועות. אם יש ספק, התחל כאן ושדרג כאתר שלך’הדרישות גדלות.
אירוח בענן הוא כאשר האתר שלך מופעל על ידי שרתים מרובים. זה’היא מערכת הרבה יותר גמישה מאשר אירוח משותף. אם שרת אחד יורד, אחר מרים את הרפיון.לאתרים שמתחילים לגדול ממוצאם הצנוע. אירוח בענן מתמודד טוב יותר עם קוצים בתעבורה מאשר במשותף. זה’זה חצי מידה טובה אם אתה רוצה להגדיל את גודל, אבל לא לקחת את הצעד של אירוח ייעודי.
VPS הוא נקודת אמצע הדרך בין שרתים משותפים ומסורים ייעודיים. אתה משתף שטח שרת עם אתרים אחרים, אך קטע ממנו הוא כולו שלך.זהו צעד מעבר לענן. אתה’אתה באמת מגיע לאנשהו עכשיו. זה מערבב גמישות, מדרגיות וכוח. התוכניות האלה נהדרות אם אתה’אירוח משותף צמח אך עדיין לא מוכנים להתמסר.
אירוח ייעודי הוא המקום בו אתה השוכר הבלעדי של שרת. אתה מקבל את כל המשאבים האלה לעצמך. בלעדיות זו עולה, אבל זה’שווה את זה אם האתר שלך עתיר משאבים.אלה הליגות הגדולות. אם אתה’אתה רק מתחיל שניצחת’אני לא זקוק לשום מקום קרוב לשכבה זו של התוכנית. עדיין לא בכל מקרה.

רוב ספקי אירוח אתרים מציעים את כל סוגי האירוח העיקריים, אך אחרים, כמו מנועי WPE, הם מומחים מסוג אחד. אם אתה מצפה לגדול לסוגים שונים של אירוח זה’זה משהו שחשוב לזכור.

כמה עולות התוכניות הללו? שאלה טובה. ככלל אצבע, אירוח משותף הוא הזול ביותר, ואחריו ענן, ואז VPS, ואז ייעודי. מגוון סוגי האירוח (והתוכניות בסוגים אלה) פירושם עליית מחירים בהדרגה. Bluehost’אירוח משותף מתחיל מ- $ 2.95 לחודש. כשאתה מגיע לתכנית הייעודיות לפרמיה שלך אתה’אתה מסתכל על $ 119.99 לחודש.

אתה’אשמח לשמוע שאנו ממליצים להתחיל קרוב יותר לקצה הספקטרום של 2.95 דולר. התחל שם והסתכל למעלה עד שתמצא תוכנית שמתאימה לצרכים הספציפיים שלך. אתה תמיד יכול לשדרג הלאה לאורך הקו.

שלב 4: קבל שם דומיין

זה’זה טוב ויפה שיש חלקת אדמה באינטרנט, אך ללא כתובת אף אחד לא יוכל למצוא אותה! זה’זה מה שם תחום. זה’זה הכתובת הדיגיטלית שלך. שלנו www.websitebuilderexpert.com. גוגל’s הוא www.google.com. קלטת את הרעיון. האתר שלך יזדקק גם לתחום.

כמעט כל ספק אירוח אתרים כולל רישום שמות דומיין בתהליך ההרשמה שלו. לפעמים זה’זה כלול כמשתמש בחינם בתכנית שאתה’בחרנו (קדימה אבא ו Bluehost, לדוגמה). עם אחרים אתה’עלי לשלם על זה בנפרד (SiteGround ו HostGator). לחלופין, אתה יכול לרכוש את הדומיין שלך מרשמי מומחי שמות תחום כגון Domain.com ולקשר אותו לחשבון האירוח שלך.

תחום טוב הוא פשוט, קל לזכור ולרוב ללא מספרים. דון’אני מרגיש מחויב ל .com גם כנס. יותר ויותר אתרים משחקים עם תחומים לא טיפוסיים ברמה העליונה כמו .xyz או .שיתוף. כל עוד זה מתאים למותג שלך, אתה’אני אהיה בסדר.

אם כבר יש לך שם תחום זה’זה פשוט מקרה של חיבורו לשרת החדש שלך. פלטפורמות אירוח רבות כוללות זאת בתהליך ההרשמה ומטפלות בכך עבורך.

זה מציין כי אתה לא מאבד את שם התחום שלך אם אתה משנה חברות אירוח אתרים. הם שירותים שונים. אם אתה מחליף מארחי אתרים אתה תמיד יכול לקחת את הדומיין שלך איתך.

סיכום

וזה’זה זה. פשוט נכון? בצע את הצעדים הבאים ותירשם לשירות אירוח אתרים המוכן ומחכה לאתר שלך.

אם אתה’קיבלתם את ההחלטה שלכם במבט אחד לעתיד – עליו עליכם – לתוכנית שבחרתם תהיה תמיכה מצוינת ויהיה ניתן להרחבה בקלות. עכשיו אתה יכול להתמקד בדבר היבוא באמת – האתר שלך!

שימוש בספק: שאלות נפוצות

כמה עולה לארח אתר?

בכל מקום מכמה דולרים בחודש למאות. אם אתה’אני רק מתחיל שם בחוץ’אין סיבה לשלם יותר מ- $ 3 או $ 4 לחודש. ככל שהאתר שלך גדל בפופולריות, תצטרך להגדיל את תוכנית האירוח שלך בהתאם.

מה’זה ספק האירוח הטוב ביותר?

זה תלוי בצרכים שלך. HostGator ו Bluehost היו המנצחים הכלליים במחקר שלנו, אבל זה לא’זה לא אומר שהם’הם היחידים שכדאי לשקול. בזול טהור iPage מנצח, בעוד שבאתרי וורדפרס גדולים משתמשים לעתים קרובות מנועי WPE. הכל חוזר לצרכים. שאלו את עצמכם מהם הצרכים שלכם ומצאו את המתאים ביותר עבורם

אפשרות 2: כיצד לארח אתר מקומי

ישנן שתי דרכים לארח אתר מקומי, וכל אחת מהן כוללת שלושה שלבים (לא כל כך פשוטים):

השתמש במחשב Windows שלך כשרת WAMP:

 • שלב 1: התקן תוכנת WAMP.
 • שלב 2: העלה קבצי אתרים.
 • שלב 3: הפוך את האתר שלך לציבורי.

השתמש במכונה לינוקס:

 • שלב 1: התקן תוכנת LAMP.
 • שלב 2: הגדר קבצי אתרים ו- DNS.
 • שלב 3: הגדר את תצורת אפאצ ‘י.

אירוח אתר בעצמך זו גישה נוחה יותר, ואינה אמינה כמעט באותה מידה. זה’זה השכלה מצוינת כיצד אתר עובד, אבל זה’זה טוב ככל שיהיה. החיבורים הם איטיים, התחזוקה נופלת עליכם לחלוטין, והמחשב שלכם יהיה זקוק כל הזמן. לא אידיאלי. עם זאת, אם אתה’כאן אתה חייב להיות מעוניין באפשרות, וזה לא עולה דבר לגלות.

ישנן שתי דרכים לארח את האתר שלך מהבית:

 • השתמש במחשב Windows שלך כשרת WAMP
 • השתמש במכונה לינוקס

אנחנו’אני אלך אותך בשתי הגישות. אנא זכור כי זו אינה אפשרות למתחילים. אירוח חינם הוא סיכוי אטרקטיבי, אבל אתה באמת מקבל את מה שאתה משלם עבורו. אלא אם כן ביתך הוא מרכז נתונים, אנו ממליצים להשתמש בספק אירוח.

אירוח אתר באמצעות מחשב ה- Windows שלך כשרת WAMP

גישת Windows פירושה הפיכת המחשב לשרת WAMP. WAMP מייצג את Windows, Apache, MySQL ו- PHP – האלמנטים המרכיבים את השרת.

שלב 1: התקן תוכנת WAMP

ישנן מספר תוכניות בחינם (WampServer ו XAMPP לקרוא שם לזוג). הורד והתקן אחת, תוך התבקשות עם הגדרות ברירת המחדל. התוכנה מאפשרת למחשב שלך לפעול כשרת – בית לאתר שלך’קבצים.

שלב 2: העלה קבצי אתרים

פעם אתה’התקנת תוכנת WAMP עבורך’עלי להוסיף לו אתר. ברגע שאתה פותח את לוח המחוונים זה בדרך כלל נמצא ב- ‘מדריך www’. זה המקום בו קבצים קבצי אתרים. יש לרשום את ה- HTML שלך בקבצי טקסט עם סיומת .php. הוסף את אלה ל- ‘מדריך www’ להוסיף אותם לאתר שלך.

שלב 3: הפוך את האתר שלך לציבורי

ההתעסקות הראשונית שלך באתר שמתארח בעצמך תהיה פרטית – רק אתה תוכל לראות אותם. כאשר אתה’אתה שמח עם מה שאתה’עשית, לך אל ‘אפאצ’י’ ובחר את ה- ‘httpd.conf’ קובץ. ודא שההגדרות נקראו כדלקמן…

סדר אפשר, דחה
אפשר מכל

… ואת’מחדש לפעול!

אירוח אתר באמצעות מחשב לינוקס

שלב 1: התקן תוכנת LAMP

הגישה האחרת היא הגדרת שרת LAMP (Linux, Apache, MySQL ו- PHP). זהו במידה רבה אותו תהליך כמו WAMP אך במחשב לינוקס. כדי להתחיל, הקלד את הפקודה הבאה במסוף Linux:

 • sudo apt להתקין apache2 mysql-server php libapache2-mod-php7.0

במהלך ההתקנה יתכן שתתבקש לספק את סיסמת MySQL שלך, אז הקפד שיהיה בהישג יד. לאחר התקנת התוכנה אתה’אתה מוכן להגדיר את השרת שלך.

שלב 2: הגדר קבצי אתרים ו- DNS

כמו ב- WAMP, אתה מוסיף קבצים לספריית השורש כדי להוסיף אותם לאתר שלך. שוב, הקפד להשתמש ב- .php סיומת קובץ. זה’השיטות הטובות ביותר להבטיח ש- PHP ו- My SQL פועלים כראוי.

שלב 3: הגדר את תצורת אפאצ ‘י

כדי שהשרת שלך יאפשר למבקרים לבקר באתר האינטרנט שלך, עליך לומר לאפצ’י לקבל את בקשותיהם. זה כרוך בהגדרת מדריך והרשאות לצבוט.

סיכום

אם כל זה נשמע טכני מאוד, זה’כי זה כן. אירוח עצמי הוא עולם חור ארנב שלא יקל בו בקלות. אם יש לך יתרון טכני רציני ואתה סקרן כיצד אתרים עובדים ברמה הבסיסית ביותר שלהם, תנו לאירוח עצמי סיבוב.

אם אתה’אינך בעל אופי טכני ורוצה להתמקד ביצירת אתר נהדר, תן גישה זו לרחבה רחבה. אתרים המארחים בעצמם הם לעתים נדירות בעלי חיים מתוחכמים – הם’יצירות HTML עצם בר. חסר להם התשתית לפרוח ברשת.

זה’אפשר לארח אתר משלך, אך אנו לא עושים זאת’לא ממליץ על זה.

אירוח עצמי: שאלות נפוצות

מהם החסרונות של אירוח אתר האינטרנט שלי?

תחזוקת אתרים איטית, חומרה ותוכנה, חשבונות חשמל, כתובת IP משתנה כל הזמן, המחשב תמיד צריך להיות מופעל… רק לנקוב בכמה. זה’זה הרבה עבודה לשירות נחות. ספקי אירוח קיימים מסיבה כלשהי.

האם מקובל שהאתרים מארחים את עצמם באופן עצמאי?

לא. מרבית האתרים משתמשים בשירותי אירוח מקצועיים. Netflix ו- Reddit מתארחים על ידי אמזון, למשל. אתה יכול לעשות ממש תיק לאירוח עצמי כשאתה’מחדש ברמה של Google עצומה, שאתה’כנראה שלא.

האם אוכל לארח באופן עצמאי אתר וורדפרס

כן. רוב תוכנות WAMP מאפשרות לך להתקין מערכות ניהול תוכן בשרת שלך. וורדפרס היא ללא ספק האופציה הפופולרית ביותר, אבל כמו דרופל ו ג’ומלה הן גם אפשרויות.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me