סקירת תכונות של תוכנית Weebly Pro – כדאי לשדרג?


סקירת תכונות Weebly

סקירת תכונות Weebly


דירוג

4.5 מתוך 5 כוכבים

ראה תכונות Weebly

Weebly מציעה לך מגוון רחב של תכונות לבניית אתרים שיכולות לעזור לך לבנות אתר מבלי לדעת כיצד לבצע קוד. הסקירה שלנו תעבור על כלים אלה ותעריך כיצד הם יכולים לעזור לך לבנות אתר טוב יותר.

Weebly הוא מאוד ידידותי למשתמש ולמרות שהכלי שלהם מינימליסטי, הם נותנים לך פונקציות די מתקדמות.

ביקורת מאת ג’רמי

עודכן לאחרונה ב- 9 בדצמבר 2019

Weebly מציעה לך מגוון רחב של תכונות לבניית אתרים שיכולות לעזור לך לבנות אתר מבלי לדעת כיצד לבצע קוד. הסקירה שלנו תעבור על כלים אלה ותעריך כיצד הם באמת יכולים לעזור לך לבנות אתר טוב יותר.

באופן כללי, Weebly מאוד ידידותי למשתמש ולמרות שהכלי שלהם מינימליסטי, הם נותנים לך פונקציות די מתקדמות. זו הסיבה ש- Wely, לדעתנו, הוא אחד מבוני האתר הטובים יותר בשוק כיום.

בעוד ש- Weebly חופשית לכל שימוש, כדי לקבל גישה לכלי בניית אתרים מתקדמים יותר, תוכלו לשדרג ל- Weebly’תוכניות פרימיום כמו תוכניות Weebly Pro ו- Weebly Business.

תמורת תשלום חודשי קטן, תקבלו (1) תכונות חדשות לבניית אתרים אשר בעבר לא היו זמינות בשירות החינמי שלהן, ו (2) אלמנטים משופרים / משופרים שאינם זמינים למשתמשים בשירות החינמי שלהם..

זה’חשוב לציין את זה תוכניות Weebly Pro ו- Weebly Business כוללות את כל התכונות החינמיות תחת השירות החינמי שלהן, אז אם תירשם ל- Weebly’חבילות פרימיום זה, תקבלו יותר תכונות ותכונות טובות יותר.

(קרא מאמר זה בכדי לראות פירוט מפורט וחוות דעתנו על Weebly’תמחור)

אם אתה עסק, צלם או סתם כל מי שמחפש לבנות אתר מקצועי למראה, Weebly Pro ו- Starter יכולים להועיל במיוחד עבורך. אסביר מדוע במאמר זה.

לפני שאתן לך את דעתי לגבי וויבלי’תוכניות הפרימיום שלה שווה את זה, בואו’תסתכל על תכונות ה- Pro שאתה מקבל כשאתה נרשם.

נעבור לפרטים נוספים, כולל מה הם ואיך הם יכולים להועיל לך:

תמחור סקירה weeblyלחץ לצפייה ב- Weebly’תוכניות התמחור שלהן בפירוט

תכונות Weebly פרימיום

1) חיפוש באתר

אלמנט חיפוש האתר הוא תוספת עדכנית למשפחת האלמנטים של ווייבלי והוא שימושי מאוד. שים לב שכלי זה זמין רק למשתמשים ב- Weebly Pro. זה מאפשר למבקרים שלך למצוא במהירות ובקלות מידע רלוונטי ושימושי באתר האינטרנט שלך.

תיבת חיפוש

חיפוש אתרים פרו ניתן להכניס אלמנט זה לאתר האינטרנט של Weebly בדיוק כמו בדרך כלל הייתם מכניסים אלמנטים. פשוט גרור ושחרר אותו מסרגל הכלים בחלקו העליון לכל אזור גרירה ושחרור (למשל באזור הגוף הראשי או באזור הכותרת התחתונה).

מאפיין מסודר נוסף הוא שתוכלו לשלוט בתוצאות החיפוש, כך שאם לא תעשו זאת’אני רוצה שדף מסוים יופיע, אתה יכול להסתיר אותו על ידי מעבר להגדרות הדף ולחץ על “הסתר דף זה ממנוע החיפוש”.

זהו כלי נחמד שיהיה לך במיוחד אם אתה אתר עסקי, או אם יש לך אתר שיש בו מידע רב ותכונות. זה יקל על המבקרים בחיים הרבה יותר ויכול להביא לך עסקים נוספים.

2) מצגות כותרות

תכונה זו של Weebly Pro יכולה להפוך את אתר האינטרנט שלך להרבה יותר אינטראקטיבי ומקצועי.

בדרך כלל, אם אתה משתמש ב- Weebly’בשירות חינמי, אתה יכול להכניס תמונה סטטית רק לחלק הכותרות של אתר האינטרנט שלך. עם זאת, אם אתה נרשם ל- Weebly Pro, אתה יכול להפוך את כל אזור הכותרת למצגת שקופיות.

מצגת כותרת weebly pro - -

אתה יכול גם להכניס כותרות טקסט לתצוגת מצגת הכותרת, ולקשר אותם לדפי אינטרנט אחרים. Weebly מאפשרת לך לקבוע את התצורה של התכונות הבאות בתצוגת מצגת הכותרת:

 • סגנון מעבר (בחר בין שקופיות, דהייה, פסיפס, שקופיות או אפקטים מקפלים)
 • עיכוב שקופיות – כאן אתה שולט כמה מהר השקופיות שלך יעבור לשקופית הבאה
 • סגנון ניווט – באפשרותך להגדיר כיצד המבקרים שלך יכולים לשלוט במצגת השקופיות באמצעות חצים, נקודות או כלום
 • ערוך תמונה – אתה יכול להשתמש ב- Weebly’עורך ImagePerfect כדי לערוך בפועל את התמונות שאתה מכניס למצגת. אתה יכול לחתוך, לסובב, או להוסיף כל מיני אפקטים לתמונות שלך.

אפשרויות מצגת כותרת weebly pro

תכונה זו של פרו היא שימושית במיוחד אם יש לכם מוצרים שתרצו להציג, אם אתם צלם, או סתם יש לכם הודעות שונות שתרצו להציג בפני המבקרים שלכם..

3) נגן וידיאו HD

אם יש לכם סרטונים להצגה, ואתם רוצים שהאתר שלכם יישאר מקצועי ויקרן את התחושה של איכות גבוהה, אלמנט הווידיאו HD הוא חובה (זמין רק למשתמשים ב- Weebly Pro).

אם אתה משתמש ב- Weebly’שירות חינם, אתה יכול להכניס סרטוני YouTube לאתר שלך. עם זאת, נגן הווידיאו יהיה ממותג כ- YouTube וחלק מכם ירצו אפשרות להחזיק נגן וידיאו לא ממותג כדי לשמור על אתר האינטרנט שלך מקצועי.

וויבי’אלמנט נגן הווידיאו HD מאפשר לך להכניס נגן וידיאו HD לא ממותג לאתר שלך. נגן וידיאו HD זה תומך ב- M4V, MPG, MOV, WMV וברוב פורמטי הווידאו הסטנדרטיים האחרים ותוכלו להעלות כמה שיותר סרטונים שתרצו, כל עוד כל סרטון הוא בגודל של 1 ג’יגה בייט..

ניתן להגדיר את תצורת נגן הווידיאו כך שיספק השמעה מלאה ב- HD בדפדפני שולחן העבודה, הנייד וה- iPad.

4) אזור תחתונה להתאמה אישית & מסיר את קישור הכותרת התחתונה של Weebly

אם אתה משדרג ל- Weebly Pro, אתה יכול להכניס מידע משלך לאזור הכותרת התחתונה באתר האינטרנט שלך של Weebly, כולל הסרת קישור הכותרת התחתונה של Weebly שקיימת בכל אתרי השירות בחינם (אם אינך משתמש ב- Weebly Pro).

כותרת תחתונה פרו בקטע הכותרת התחתונה, פשוט גרור ושחרר אלמנטים של Weebly לתחתונה. הפריטים שהוכנסו לרוב כוללים טפסי קשר, אייקוני מדיה חברתית, “עלינו” מידע או אפילו מפת מיקום.

חלק ממשתמשי Weebly אחרים אוהבים גם להוסיף קישורים חשובים שהם גם יעילים מאוד, כך שתוכל להדריך את המבקרים בחלקים חשובים באתר שלך, או אפילו לאתרים אחרים שלך אם תרצה..

הסרת קישור קישור ה- Weebly היא חשובה, במיוחד אם יש לך אתר עסקי, או שאתה פשוט רוצה שהאתר שלך ייראה מקצועי יותר. ניתן, קישור הכותרת התחתונה אינו’לא גדול או בולט מדי, אבל זה’זה עדיין מקצועי יותר כדי להיות מסוגל להיפטר ממנו.

5) תמיכת Weebly פרימיום

על פי החוויות שלנו ושל מה שאנחנו שומעים ממשתמשי Weebly רבים אחרים, Weebly מגיב לכל השאלות כשאתה שולח אליהם דוא”ל – וזה מדהים.

עם זאת, אם אתה מנוי לתוכנית Weebly Pro או לעסקים, Weebly יניח את דוא”ל התמיכה שלך בפני משתמשים בחינם כך שתשיב על שאלותיך מוקדם יותר, וזה נחמד במיוחד אם אתה נמצא תחת אילוצי זמן. זה הוגן רק משום שאתה משתמש פרמיה משלם!!

6) דפים מוגנים באמצעות סיסמה

לאחר ההרשמה ל- Weebly Pro, אתה יכול להגן על סיסמא על דפי אינטרנט בודדים או על כל האתר שלך. אתה יכול לקבוע איזה דף אינטרנט ספציפי אתה רוצה להגן על סיסמה, פשוט לעבור ללוח הבקרה של הגדרות הדף.

Weebly Pro - סיסמת אתר

זה שימושי במיוחד אם אתה בונה דף אינטרנט חדש (אם כי אתה יכול גם להסתיר את דף האינטרנט עד שהוא מוכן), או אם אתה רק רוצה שאנשים מוגבלים עם הסיסמה שלך יוכלו לגשת לדף המסוים הזה (במקרה כזה אתה יכול להשתמש בשני פונקציות ההגנה וההסתרה של הסיסמה), כך שרק מי שיודע על הדף יכול למצוא אותו ויכול לגשת אליו באמצעות הסיסמה שלך.

חסרון אחד עם תכונה זו הוא שאתה יכול להגדיר סיסמא אחת בלבד לכל האתר שלך. כך שלא תוכלו להחזיק סיסמאות בודדות לכל דף אינטרנט.

יהיה נחמד שתכונה זו תהיה בתכונה שתעניק לך שליטה ניהולית יותר. דרך אחת לעקיפת הבעיה היא להשתמש ב- “עורך” כדי שתוכל להזמין אנשים אחרים לערוך רק דפים מאוד ספציפיים. זה שימושי במיוחד אם אתה עובד בסביבת צוות, או אם שכרת קבלנים שיעזרו לך.

7) נגן שמע

אם אתה משתמש ב- Weebly Pro, אלמנט נגן האודיו שלו מאפשר לך להוסיף בקלות מוסיקה, פודקאסטים או קבצי שמע אחרים ישירות לאתר שלך. פשוט גררו & שחרר את אלמנט נגן השמע לאתר שלך והעלה את קבצי האודיו שלך בלחיצה אחת.

רק שימו לב שווילי’נגן השמע יכול לקבל קבצי MP3 בלבד, לכן יש לוודא שקובצי המוסיקה שלך הם בפורמט קובץ MP3 לפני העלאה.

8) פייקיקון משלך

אם יש לך חשבון Weebly Pro או Weebly Business, אתה יכול להוסיף Favicon לאתר שלך. Favicon הוא אייקון קטן שמופיע לצד הדפדפן שלך’שורת הכתובת או כרטיסיית התיאור.

למרות שזה עשוי להיראות כמו תכונה קטנה, זה אכן מוסיף המון מקצוענות לאתר שלך, מכיוון שלכל האתרים הגדולים יש תכונה זו. זה פשוט נראה קצת מוזר אם לא’יש אחד כזה שהרבה אנשים מצפים לו כתכונה סטנדרטית.

9) סטטיסטיקות תנועה מורחבות

Weebly מספק מידע של צפיות בדף המבקרים בשווי 30 יום בלבד עבור חשבונות Weebly בחינם. אם תשדרג לתכניות Weebly Pro או לעסקים, תקבל גם מידע כמו הדפים הנצפים ביותר, מונחי חיפוש שהמבקרים שלך השתמשו בהם כדי לאתר את האתר שלך, או אילו אתרים הפנו את המבקרים אליך.

למרות שמדובר בנתונים שימושיים, אנו’שמעתי ממשתמשים רבים כי ייתכן שהנתונים אינם מדויקים במיוחד. עדיף להשתמש ב- Google Analytics כדי לעקוב אחר מידע המבקרים. גוגל אנליטיקס הוא בחינם ומהיר להתקנה ויכול לספק לך מידע חשוב מאוד על אופן השימוש במבקרים באתר שלך באתר שלך..

10) העלאות ללא הגבלה

וויבי’חשבונות בחינם מספקים לך שטח אחסון של עד 500MB, אך אתה יכול’לא להעלות קבצים בגודל של יותר מ- 10 מגהבייט. זה יכול להיות מגביל במיוחד אם ברשותך קבצי וידאו, אודיו, מסמכים גדולים או הורדת קבצים.

אם אתה נרשם ל- Weebly Pro, תוכל להעלות גדלי קבצים בגודל של עד 250 מגהבייט. אתה יכול אפילו להעלות עד 1 קובצי וידאו.

זה שימושי אם יש לך סרטונים גדולים יותר שאתה רוצה להעלות, או אם אתה אתר עסקי ויש לך מסמך או עלון גדול שתרצה שהמבקרים שלך יורידו.

11) יצירת חברות

עם תוכנית Weebly Pro, אתה יכול להזמין עד 20 אנשים להצטרף לאתר שלך כחברים.

אתה יכול להגביל דפים מסוימים שרק החברים שלך יכולים לגשת אליהם. זה מועיל באמת אם אתה רוצה ליצור מועדון פרטי, או סתם רוצה להגביל תוכן מסוים מהציבור.

חברי סקירת Weebly Pro

וויבי’s התחבר ותוכניות חינמיות כן’אין תכונה זו, כך שתצטרך לשדרג לפחות לתוכנית ה- Pro שלהם כדי לקבל גישה לפונקציית יצירת החברות שלהם.

האם Weebly Pro או Starter שווה את זה?

אם אתה עסק או אם אתה רק רוצה למקם את האתר שלך להיות מקצועי יותר ולהרכיב היטב, אני חושב ששדרוג ל- Weebly’תוכנית Premium היא בהחלט שווה את זה.

למרות שלא כל תכונות הפרימיום נוצרות באופן שווה (כלומר, חלקן מועילות יותר מאחרות), רק חיפוש האתר, אזור הכותרת התחתונה הניתנת להתאמה אישית (כולל הסרת Weebly’קישור כותרת תחתונה) ומצגת מצגת הכותרת הם תכונות עיקריות שיכולות להיות חשובות מאוד עבורך.

רק 3 תכונות ה- Pro האלה יכולות באמת לשדרג ולהפוך את האתר שלך מחובב לאחד למראה מאוד מקצועי. זה חשוב במיוחד מכיוון שהוא יספק חוויה טובה בהרבה עבור המבקרים שלך, מה שסביר לעודד אותם להישאר זמן רב יותר באתר שלך, ועלול להגדיל את המכירות שלך אם אתה עסק.

כמה עולה תוכניות בתשלום שוטף?

נכון לעכשיו, שדרוג אתר ה- Weebly שלך ל- Pro אינו יקר מדי. Weebly מציעה לכם גם הנחות אם תירשמו לתכנית לשנה שלהם, ואפילו הנחה גדולה יותר במסגרת התוכנית לשנתיים – אז בהחלט נצלו את ההנחות הללו.

התוכנית לשנתיים מעניקה לך ללא ספק את התמורה הטובה ביותר ואם אתה חושב על זה, 9 דולר לחודש עבור תוכנית Weebly Pro הוא רק כ 30 סנט ליום..

זה’לא נורא אם אתה משווה את זה להוצאות היומיומיות שלך. אז אם אתה רציני לגבי אתר האינטרנט שלך, כל הוצאות העסק או המחיה שנחשבות, ההרשמה לשנתיים איננה השקעה כבדה בכך שהאתר שלך יהיה מקצועי יותר מול המבקרים והלקוחות שלך..

וויבי’הבטחה: אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום

על פי וויבלי’תנאי השירות, אם נרשמת לחשבון Weebly Pro או Starter, ואם אינך מרוצה מהשירותים שלהם מכל סיבה שהיא, יש להם מדיניות אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום..

Weebly פרו מבטיח החזר

אז באמת אין’אתה לא סיכון כלשהו לך לנסות תוכניות פרימיום של Weebly. הם כל כך בטוחים שאתה תהיה מרוצה מהשירותים שלהם שהם מציעים לך שירות זה ללא כל סיכונים כספיים עבורך.

מסקנת הביקורת

מצא מדריך זה מועיל?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map