סקירה מסחרית גדולה של קרטל 2020


ביקורת ביג-קרטל

סקירת BigCartel


דירוג

3 מתוך 5 כוכבים

קרא ביקורת על מסחר אלקטרוני של BigCartel

BigCartel הוא בונה המסחר האלקטרוני היחיד בו אתה יכול להקים חנות ולמכור באופן מקוון בחינם. BigCartel מתאים למכירת יצירות בודדות כגון יצירות אמנות ולא העלאות בכמויות גדולות בגלל תכונות המכירה הפשוטות שלה.’אני לא רוצה להתאים מיד בקרוב. מתחילים נתמכים על ידי BigCartel’תהליך ההובלה הידידותי למשתמש, עם הנחיות ותזכורות שיעזרו לך להקים את החנות שלך. אבל כדי להפיק את המרב מהבונה הזה תצטרך לדעת כיצד לבצע קוד. מאפייני מכירות בסיסיים ותוכנית חינמית הופכים את BigCartel לבחירה נטולת סיכון לפתיחת העסק שלך בקטן.

ביקורת מאת לוסי קרני

עודכן לאחרונה ב -2 בינואר 2020

סקירה גדולה של קרטל

“בונה המסחר האלקטרוני היחיד שאיתו תוכלו למכור בחינם”

Big Cartel הוא בונה למסחר אלקטרוני שמאפשר לך להקים חנות מקוונת בחינם. זה’זה בסיסי לעומת בוני מסחר אלקטרוני כמו Shopify, אבל האם זה אומר שעליך להימנע מכך? בסקירה זו אנו’אני אביט בקרטל הגדול’כלי מכירות, תמחור ועוד.

1

מהם היתרונות והחסרונות של קרטל גדול?

יתרונות קרטל גדוליםמספר 1מס ‘2מס ‘3
בונה המסחר האלקטרוני היחיד בו אתה יכול להגדיר ולמכור באופן מקוון בחינם
הקמת חנות מקוונת כוללת ניווט נקי והנחיות למשתמש
מושלם עבור אמנים שמוכרים יצירות בודדות
חסרונות קרטל גדוליםמספר 1מס ‘2מס ‘3
עיצובים נושאיים בסיסיים ורמת התאמה אישית נמוכה במיוחד
קידוד חיוני כדי לדחוף את גבולות הבנאי
תכונות חסרות עומק ואיכות

2

סקירה כללית של קרטל גדול

אולי אתה’שמעתי על קרטל הגדול ורוצה לדעת אם זה’זה בונה המסחר האלקטרוני הנכון עבורך. אתה כבר יודע את זה’זה ה רק בונה מסחר אלקטרוני בחינם. אולי אתה’תוהה אם זה’זה טוב מכדי להיות אמיתי? מה’זה ממש אוהב לבנות את החנות המקוונת שלך?

למזלך, אנחנו’ניסינו, בדקנו וקלעו לבונה זה כדי לספר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת.

קרטל גדול מושלם לעסקים קטנים שרק מתחילים לצאת ולא מחפשים צמיחה.

קרטל גדול’התוכנית החינמית היא ערעור גדול, במיוחד לבעלי תקציב. יש לו תהליך שילוח ידידותי למשתמש, המדריך ומנחה אותך בהקמת החנות שלך. אבל כדי להפיק את המרב מהקרטל הגדול, אתה’עלי לדעת כיצד לבצע קוד.

בזמן שזה יכול’אני לא מתחרה עם מובילי שוק כמו Shopify ו- BigCommerce, קרטל גדול הוא בחירה טובה להתחיל בקטן.

כאן במומחה לבניית אתרים, אנו רוצים שתהיה לך את החוויה הטובה ביותר בבניית האתר שלך. אם זה’לבחור את בונה האתר המתאים עבור תיק העבודות שלך, לבחור את בונה המסחר האלקטרוני הטוב ביותר עבור החנות המקוונת שלך, או למצוא את ספק האירוח המושלם, אנחנו’יש לך כיסה.

אנו מבצעים מחקר בכדי לתת לך את הביקורות והשוואות הטובות ביותר האפשריות. אנחנו’השתמשנו בקרטל הגדול בעצמנו, וזה’זה לא הכל. יש לנו מבחר רחב של אנשים שישתמשו בזה גם ודרגנו את החוויה שלהם. בילינו שעות על ניקוד, דירוג וניתוח של כל הקרטל הגדול’תכונות. לא’לא להשאיר פינה או סבתא ללא בדיקה.

אז המשך לקרוא כדי לגלות אם הקרטל הגדול מתאים לך…

3

כמה קל להשתמש בקרטל הגדול?

יצירת החנות המקוונת שלך אמורה להיות מרגשת. יש שאולי אפילו יגידו שזה אמור להיות כיף. זה בהחלט לא צריך’אני לא משאיר לך לדפוק את הראש בשולחן שלך בתסכול. אנו תמיד בודקים את קלות השימוש כיוון שזה באמת אחד הגורמים החשובים ביותר לבחירת בונה המסחר האלקטרוני הנכון. קרטל גדול אינו שונה.

אז איך קרה קרטל הגדול?

בסך הכל, התשובה הכנה היא: לא נהדר. אבל כמו תמיד שם’זה יותר מסתם צד אחד לסיפור הזה. ל- Big Cartel יש תהליך שילוח ידידותי מאוד למשתמש. אז כשאתה’אם אתה מקים את החנות המקוונת שלך זה נותן לך המלצות, תזכורות והצעות מועילות. ההדרכה דרך משימות ההגדרה גורמת לו להרגיש ידידותית למתחילים וקל לשימוש.

משתמש אחד מצא את זה שימושי במיוחד:

“יש לו את נקודות החוזק שלה בכך שהרגשתי יותר בטוח להשתמש בזה כי זה מנחה אותך במשימות, זה פשוט גרם לך להרגיש קל יותר.”

הבעיות מתחילות ברגע שאתה’אתה מוכן להתחיל להתאים אישית ולהוסיף דברים בעצמך. העיצוב של האתר שלך נסוב בכבדות סביב הנושא שבחרת. הנושאים עצמם מאוד בסיסיים ומציעים מעט מאוד התאמה אישית. אז אם אתה רוצה לשנות או להוסיף משהו מחוץ להנחיות הנושא, זה המקום בו אתה נתקל בשטח מתסכל.

כדי להפיק את המירב מהאתר שלך ולהשיג שליטה כלשהי, תצטרך לדעת כיצד לבצע קוד. זה פחות אידאלי למתחילים. למעשה, זה’זה פחות מאידיאלי עבור רוב האנשים הזרים’לא מקודדים בטוחים!

קרטל גדול הגיע במקום האחרון בדירוג המחקר שלנו לטובת קלות השימוש. אם אתה דבק ביסודות ושמח לעקוב אחר הנושא מבלי לבצע שינויים רבים, הקרטל הגדול פשוט לשימוש. אבל, עבור כל מי שרוצה קצת חופש יצירתי, הדברים יכולים להיות די מסובכים.

שביעות רצון של לקוח

אז מה הסבירות שמישהו ימליץ על קרטל גדול? היא קיבלה 3/5 כוכבים עבור ציון הלקוחות שלה, עם 52% מהמשתמשים אמרו שהם עשויים להמליץ ​​על כך. זה התחשב בחווית המשתמש שלהם, כמו גם בגורמים כמו מחיר ותכונות.

כאן’זה מה שחלק מהמשתמשים שלנו אמרו על קרטל גדול:

“בונה אתרים פשוט וקל לשימוש בזה’זה אולי טוב אם אתה מתחיל לצאת ואתה רוצה חנות בסיסית, אבל לא כל כך נהדרת אם אתה רוצה רמה גבוהה יותר של התאמה אישית.”

“זה’זה די מתעתע, בהתחלה חשבתי שזה יהיה ממש קל וידידותי ללקוח כי זה ציין שאתה 10% מהדרך לשם, אל’אל תשכח זאת, עשה זאת עשה זאת. אבל אז אתה מבין שצריך לקודד הכל בסוף האחורי.”

בסך הכל אנשים אמרו שהם מצאו שממש פשוט וקל להשיג אתר בסיסי באופן מהיר. אך הרוב גם מצא את זה מגביל ואמרו שכן’אהבנו יותר התאמה אישית.

4

כלי המכירה והתכונות של קרטל גדול

אתה רוצה שהחנות המקוונת שלך תמכור כמה שיותר. מהעלאת המוצרים שלך, ללקוח’בתשלום, בחנות מקוונת טובה צריכים להיות כלים להקל על כל חלק במסע המכירה.

ל- Big Cartel מגוון תכונות מכירה בסיסיות התומכות בחנות המקוונת שלך. הדבר הראשון שעליך להיות מודע אליו הוא שאתה יכול למכור בתוכנית החינמית’מחדש מוגבלת לחמישה מוצרים ויכולים’לא ליצור הנחות.

תשלומים

יש לך מגוון של תכונות מסחר אלקטרוני רגילות עם Big Cartel. אלה כוללים א אפליקציה לנייד לנהל את החנות שלך תוך כדי תנועה שלושה סוגים של תשלומים מקובלים.

ספקי תשלומי קרטל גדוליםל- Big Cartel שלוש אפשרויות תשלום עבור החנות המקוונת שלך’לקופה: פסים, פייפאל וכיכר.

יש לך גם קופה מותאמת אישית הכוללת דוא”ל אישור המשקף את המותג שלך ואת הנושא הנבחר. שם’זה קטע הזמנות שבו אתה יכול לעקוב אחר העסקאות שלך ופרטי ההזמנה.

משהו שצריך להיות מודע אליו הוא Big Cartel isn’t תואם PCI (תעודת כרטיסי תשלום). זה אומר שאתה’אני אחראי לעקוב אחר הנחיות PCI בנושא עיבוד וקבלה של אנשים’פרטי תשלום כרטיס. זו עבודה גדולה וטרחה שאתה לא עושה’אני לא צריך לדאוג עם בוני מסחר אלקטרוני אחר.

בצד החם, קרטל הגדול לא’לא גובה דמי עסקה. החיוב הרגיל מיושם על ידי שער התשלומים עצמו. לדוגמה, תשלומי כרטיסי אשראי יחויבו בשיעור 2.2% + 30p רגיל. אבל לביג קרטל עצמה יש 0% עמלות עסקה, אפילו בתוכנית החינמית שלה!

אפליקציות

קרטל גדול ממליץ להשתמש באפליקציות להרבה פונקציות מסחר אלקטרוני שלך. אתה צריך אפליקציות או תוספים שלישיים כדי לבטל את הנעילה של תכונות כגון:

 • מכירת מוצרים דיגיטליים
 • יצירת חלונות קופצים לקידום מכירות
 • גישה לכלי מימון וניתוח מתקדמים יותר
 • הפיכת ירידת משלוח לזמינה ללקוחות שלך

אלה יכולים להרחיב את החנות המקוונת שלך וליצור חווית לקוח טובה יותר. כאן קרטל הגדול’שווה לנצל את התוכנית החינמית שכן יישומים אלה יוסיפו למחיר של אתרכם בכל חודש.

יישומי ניהול קרטלים גדוליםBig Cartel ממליץ להשתמש באפליקציות ותוספים של צד שלישי כדי להרחיב ולתת כלים חזקים יותר לחנות המקוונת שלך.

אנחנו’אני לא מתכוון להתחמק מהאמת: בקרטל הגדול בהחלט יש אזורי מכירות שבהם זה יכול’אני לא מתחרה עם בוני מסחר אלקטרוני כמו Shopify ו- BigCommerce. יש תכונות פשוטות שחנות מקוונת אמורה להיות מסוגלת להציע, כמו ביקורות על מוצרים, הזמינות’אינו זמין אפילו באמצעות אפליקציות.

מכירות

שם’אין אפשרות להתחברות לקוח באתרי קרטל גדולים. אמנם ייתכן שזה לא מפריע לעסקים עבור חלק, אך המשמעות היא שהחנות המקוונת שלך יכולה להציע צ’ק אורחים רק אי פעם. בעולם של קניות באינטרנט בו אנו’רגיל לשמור את הפרטים שלנו לקנייה מהירה, יתכן וזה לא יסתדר טוב עם הלקוחות. אתה יכול’גם לא להעלות מוצרים בכמויות גדולות, שיכולות לקחת זמן רב אם יש לך מלאי.

הצורך להעלות מוצרים בנפרד הופך את Big Cartel להרבה יותר מתאים למכירת מוצרים חד פעמיים כמו יצירות אמנות והדפסים. זה מסיר את הטרחה של הוספת הרבה וריאנטים כמו גודל וצבע, מה שעלול להיות מתסכל אם אתה’למשל, אתה מנהל חנות בגדים.

חברתית

היום זה’זה לא מספיק רק למכור דרך פלטפורמה אחת. זה יהיה כמו להשתמש רק באופניים כאשר למעשה כולם גם הולכים, נוהגים וקטנועים! אתה לא’אני לא רוצה להחמיץ. למזלנו, עם BigCartel תוכלו למכור באמצעות פייסבוק ולתייג מוצרים באינסטגרם.

אתה יכול להגדיר את זה גם אם אתה’מחדש על התוכנית החינמית. רק שימו לב שכדי לתייג מוצרים באינסטגרם, על המוצרים שלכם להיות מאושרים על ידי פייסבוק ואינסטגרם כאחד. בנוסף תצטרך לבצע קידוד בכדי לשלב פלטפורמות המדיה החברתית האלה בחנות שלך.

התאוששות עגלה נטושה

החיסרון העיקרי של קרטל הגדול נמצא שם’אין התאוששות עגלה נטושה. זה נושא מרכזי, ומשהו שצריך לחשוב עליו באמת בעת הקמת החנות שלך. התאוששות עגלה נטושה בעיקרון עוזרת לך להגדיל את המכירות על ידי תפיסת הזמנות לא מלאות.

אם לקוח הזין את פרטיו אך השאיר מוצרים בעגלתו בלי לבדוק, אתה יכול לשלוח להם דוא”ל תזכורת. זה גם עוזר לך לנתח מדוע מוצרים מסוימים עשויים להיות נטושים יותר מאחרים.

בסך הכל, קרטל הגדול לא’אין לי מה להציע כמו בוני מסחר אלקטרוני גדול וטוב יותר. אבל זה כן נותן לך מגוון של תכונות סטנדרטיות לבניית חנות מקוונת בסיסית ומתפקדת. בנוסף זה נותן לך מבחר של אפליקציות בכדי לתת לאתר שלך יותר כוח.

5

כמה טובים עיצובים לתבניות קרטל גדולים?

אז אתה יודע מה זה יכול לעשות. אבל כמה טוב זה נראה בזמן זה’עושה את זה?

ישנם 16 נושאים גדולים של קרטל לבחירה. כולם נראים נקיים ומקצועיים, וזה נהדר להעלאת החנות המקוונת שלך במהירות. אתה יכול להציג תצוגה מקדימה של העיצוב שלך לפני שתבחר בה.

נושאי קרטל גדוליםקרטל גדול’הנושאים של המראה נראים אך בסיסיים – הם’אתה טוב לבנות את החנות שלך במהירות, אך הגבל את השליטה היצירתית שלך.

החלפת ערכות נושא

בונוס של קרטל גדול’הנושאים של זה הוא שאתה יכול לשנות את העיצוב שלך בכל עת שתרצה. המוצרים שלך יהיו מעוצב מחדש באופן אוטומטי כדי להתאים לעיצוב החדש. זה’עם זאת שווה לדעת, כל תוכן נוסף (כמו תמונות רקע), לא יועבר לסגנון החדש. יהיה עליכם להעלות אותם ידנית, דבר שיכול לקחת זמן רב.

אופטימיזציה לנייד

בעולם זה תוך כדי תנועה, אופטימיזציה לנייד חיונית. הלקוחות שלך צריכים להיות מסוגלים להציג ולעבד את האתר שלך בקלות, ללא קשר לאיזה מכשיר הם יש’שוב ב. כל הקרטל הגדול’הנושאים מגיבים לנייד לחלוטין. כל אחד מהם יפורמט מחדש כך שיתאים למסכי טלפון נייד וטאבלט, כך שלא תעשה זאת’אני לא צריך לדאוג שהמבקרים שלך בנייד ייפסדו.

הוספת תמונות

כשמדובר בהוספה ועריכה של תמונות, ל- Big Cartel יש פחות מה להציע ממתחרותיה. שלא כמו Shopify ו- BigCommerce, Big Cartel לא’אין לי עורך תמונות. במקום זאת ניתן לערוך תמונות רק באמצעות קוד. עליכם להעלות תמונות בעצמכם, מכיוון שאין תמונות מלאי ותמונות קליפ זמינות.

גמישות

דביקה נוספת היא בגמישות. הנושאים מגבילים, ומציעים מעט מאוד חופש יצירתי. הנושאים הם’זה מרשים מספיק בשביל שרוב האנשים ירגישו מאושרים והשאירו אותם כמו שהם. ואם אתה רוצה להתאים אישית, תצטרך לקבל קידוד.

בסך הכל קרטל גדול’הנושאים של זה הם פונקציונליים, אבל אל’לא לעבור את הקילומטר הנוסף כדי להקל על העריכה או שאתרך מרשים חזותית.

6

עזרה ותמיכה של קרטל גדול

קרטל גדול מציע סוג אחד של תמיכה ישירה בכל תכניותיו. זה בא בצורה של תמיכה בדוא”ל זמינה מיום שני עד שישי, 9 בבוקר עד 18 בערב (EST). אם אתה’ראיתי תכונה של צ’אט חי, דון’אל תשתולל – הדבר יחזיר אותך לתמיכה בדוא”ל.

יש גם את בסיס ידע גדול בקרטל. זה מסודר בצורה ברורה וקל מאוד לניווט. לכן, אל תקרע את שיערך בגלל דפי עזרה מבלבלים או ניווט לא ברור.

בסיס ידע גדול בנושא קרטלבבסיס הידע הגדול של קרטל יש חלקים ברורים המיועדים לעיון בו, כמו גם תכונת חיפוש.

כאן’מה היה למשתמש אחד לומר על החוויה שלהם בשימוש בקרטל הגדול’עזרה ותמיכה:

“שינוי עלויות המשלוח היה ממש קל והוסבר היטב במרכז הידע לעזרה ותמיכה.”

אמנם Big Cartel עשוי להיעדר מגוון של תכונות ומשאבי עזרה ותמיכה, אך הוא ממש טוב בתמיכה של המשתמש בתהליך הבנייה עצמו. עם שלה הנחיות, תזכורות והודעות תכופות, אתה’סביר להניח שפחות להגיע לתמיכה בדוא”ל או לחפש במאגר הידע תשובות.

ז

תמחור קרטל גדול – האם זה ערך טוב לכסף?

בסופו של יום, עלות היא אחד הגורמים החשובים ביותר בעת קבלת החלטה. אתה’בסופו של דבר נועדנו להרוויח כסף דרך האתר שלך, לא להתיז את כל החסכונות שלך עליו!

החדשות הטובות הן, קרטל גדול’האטרקציה העיקרית היא התוכנית החינמית שלה. זה’זה בונה המסחר האלקטרוני היחיד בו אתה יכול ליצור חנות מקוונת ולקבל תשלומים בחינם!

לקרטל הגדול יש ארבע תוכניות מחיר. אלה נעים בין $ 0 בתוכנית החינמית ל- $ 29.99 לחודש בתכנית הטיטניום היקרה ביותר. מספר המוצרים שאתה יכול למכור דרך החנות שלך משתנה בין התוכניות בין חמש ל -300.

בתוכנית החינמית תוכלו למכור עד חמישה מוצרים. עם תכונות בסיסיות כמו תמונה אחת לכל מוצר, והאפשרות לקדם באמצעות פייסבוק ואינסטגרם כמו גם אתר האינטרנט שלך, זו אפשרות טובה להתחיל בקטן..

תוכניות תמחור קרטל גדולותקרטל ביג מציע ארבע תוכניות תמחור, החל מ- $ 0 – $ 29.99 לחודש. ההבדל העיקרי בין התוכניות הוא מספר המוצרים שתוכלו למכור דרך החנות שלכם.

אתה יכול למכור 25 מוצרים בתוכנית אישית 9.99 $ לחודש, 100 מוצרים בתכנית היהלום של 19.99 דולר לחודש, ו -300 מוצרים בתוכנית טיטניום, שהיא הגבוהה ביותר במחיר של 29.99 דולר לחודש..

למרות הקרטל הגדול’בתכניות שכבות, התכונות המוצעות נשארות בסיסיות בכל רמות המחירים. לדוגמה, Shopify’תוכנית של 29 דולר לחודש מעניקה לך מוצרים ללא הגבלה בהשוואה לקרטל הגדול’s 300. אז, אם אתה’אם אתה מחפש לגדל את החנות המקוונת שלך, הגדול קרטל זכה’אני לא נותן לך את התמורה הטובה ביותר לכסף.

אבל אם אתה’אני מחפש להתחיל בקטן ולהשאיר אותו קטן, זהו בונה המסחר האלקטרוני החינמי היחיד בסביבה. עכשיו זה’זה משהו שצריך לצעוק עליו!

כמובן שיש גבולות לשימוש בתוכנית החינמית. אתה יכול’לא לחבר תחום מותאם אישית לדומיין. זה אומר שיהיה לך “.bigcartel.com” בשם האתר שלך במקום שיש לך כתובת אינטרנט מותאמת אישית כמו www.mystore.com.

אתה יכול גם’לא ליצור הנחות בגירסה החינמית. בעוד שזה לא’זה אידיאלי, זה’זה לא סוף העולם. אתה יכול לעקוף את זה על ידי שינוי המחיר באופן ידני. פשוט ניצחת’לא תוכל לשלוח קודי הנחה או קופונים ללקוחות שלך. כמו תמיד, זה’זו הבחירה שלך אם זה מפסק דילים לחנות המקוונת שלך או לא.

בסך הכל, בוני מסחר אלקטרוני אחרים מציעים תמורה טובה יותר לכסף. קרטל גדול’התכונות המוגבלות והבסיסיות מונעות זאת מלהיות עסקה מרשימה. אבל אם אתה’אתה מחפש להתחיל בתוכנית בחינם, זו הבחירה המושלמת שלך! אף בונה אחר לא יאפשר לך למכור באופן מקוון מבלי להירשם לתכנית בתשלום. אז קרטל הגדול ראוי לצעוק גדול על ההצעה הנדירה הזו!

קרטל גדול: מסקנה

Big Cartel הוא בונה למסחר אלקטרוני עם יתרונות וחסרונות רבים.

הערעור שלה טמון בתוכנית החינמית שלה, להיות בונה המסחר האלקטרוני היחיד שמאפשר לך למכור באופן מקוון ללא עלות. בנוסף, יש לו ללא עמלות עסקה.

העיצוב שלה מתייחס הכי טוב לכל מי שמחפש למכור יצירות חד פעמיות כמו יצירות אמנות או הדפסים. זה לא כל כך מתאים להוסיף המון וריאנטים שונים כמו גודל וצבע, שכן צריך להוסיף את כולם בנפרד. אז אם אתה’אתה מחפש חנות מפותחת באמת, זה’הכי טוב לחפש במקום אחר.

יש לו תכונות מכירות רגילות, שתומכות ב- חנות מקוונת קטנה. המגבלות של חלק מהתכונות האלו פירושו שבסופו של דבר תוכלו לעשות מעט עבודה. אבל אם יש לך מספר קטן של מוצרים זה לא אמור’לא גורם לבעיות רבות מדי.

אז אם אתה’אתה מחפש להרחיב את העסק שלך זו לא הבחירה הנכונה. אבל אם אתה’אם אתה רק מתחיל בקטן, ורוצה רק תכונות מכירות בסיסיות, קרטל גדול יכול להיות המקום המושלם להתחיל בו.

סקירת קרטל גדולה: שאלות נפוצות

האם אוכל לגדל את העסק שלי בקרטל הגדול?

היינו רוצים’אני לא ממליץ על קרטל גדול לצמיחת העסק שלך. בתוכנית הטיטניום היקרה ביותר במחיר של 29.99 דולר לחודש אתה יכול למכור 300 מוצרים לכל היותר. אמנם זה אכן מאפשר לך לעבור בין התוכניות השונות של קרטל הגדול’זה לא ממש מספיק כדי להצמיח את העסק שלך בקנה מידה גדול יותר. כדי להצמיח את העסק שלך’עדיף להסתכל על בוני מסחר אלקטרוני מפותח יותר כמו Shopify ו- BigCommerce.

האם אוכל להרוויח כסף מהקרטל הגדול?

כן! אתה יכול למכור מוצרים על ידי בניית החנות המקוונת שלך באמצעות Big Cartel. אפילו טוב יותר, אתה יכול להיכנס לתוכנית החינמית, כך שתוכל לעשות את כל זה מבלי לבזבז סנט אחד בדמי מנוי! כל שעליך לעשות הוא להקים את החנות המקוונת שלך, לפרסם אותה ולראות את המכירות שלך נכנסות.

האם יש עלויות נסתרות עם קרטל הגדול?

יש זירות’לא עלויות נסתרות! אבל זה’חשוב לדעת שתצטרך להשתמש אפליקציות צד ג ‘ כמו זאפייר כדי להפיק את המרב מחנות הקרטלים הגדולים שלך. זה יכול להגדיל את העלות החודשית של אתר האינטרנט שלך כך’כדאי לקחת בחשבון כשאתה’חושב מחדש על התקציב.

האם קרטל גדול באמת בחינם?

כן! לקרטל הגדול יש ארבע תוכניות מחירים – הנמוך ביותר הוא התוכנית החינמית תמורת 0 דולר לחודש. ניצחת’גם לא יגבו דמי עסקה על ידי Big Cartel. החיוב היחיד הוא העמלה הרגילה המופעלת על ידי שער התשלומים. אם תרצה להרחיב או לשפר את האתר שלך, תצטרך לעשות זאת לשלם להתקנת אפליקציות של צד שלישי. זה אופציונלי, אך מומלץ מאוד על ידי Big Cartel כדי להפיק את המרב מהחנות המקוונת שלך.

מה אוכל למכור בקרטל הגדול?

אתה יכול למכור מוצרים פיזיים דרך קרטל גדול באופן אוטומטי. אם אתה רוצה למכור מוצרים דיגיטליים אתה יכול, אבל אתה’עלי להוריד אפליקציית צד ג ‘כמו גלגלת (החל מ- $ 6 לחודש).

אתה יכול גם למכור באמצעות פייסבוק ו תייגו מוצרים באינסטגרם מחנות Big Cartel שלך, אך כל מוצר חייב להיות מאושר על ידי פלטפורמות אלה. קרטל גדול מתאים ביותר לאמנים המוכרים הדפסים ויצירות בודדות. הסיבה לכך היא’זה קל יותר ממכירת מוצרים כמו בגדים הכוללים הרבה גרסאות בגודל ובצבע.

קרא את המדריך שלנו למכירה בפייסבוק וכיצד להרוויח כסף באינסטגרם למידע נוסף על הפלטפורמות הללו.

האם הקרטל הגדול טוב?

קרטל גדול טוב למתחילים קטנים. יש לו עיצובים בסיסיים וכלי מכירות, ויש לו תוכנית חופשית כך שתוכלו למכור מבלי להסתכן במזומנים שהרווחתם קשה. אבל זה יכול’לא יתחרה עם בוני מסחר אלקטרוני אחר עם תכונות מפותחות יותר ותוכניות מחירים מתקדמות יותר. אם אתה רוצה להרחיב את העסק שלך, אנו מציעים להשוות בין בוני מסחר אלקטרוני שונים כדי למצוא את הבחירה הטובה ביותר.

מהו בונה מסחר אלקטרוני?

בונה למסחר אלקטרוני הוא פלטפורמה המתמחה בסיוע לך ליצור חנות מקוונת למכירה מקוונת. המשמעות היא שהם מגיעים עם כלי מכירות ותכונות ועיצובים מותאמים בכדי להפוך את בניית החנות שלך לקלה ומוצלחת ככל האפשר. בוני מסחר אלקטרוני פופולרי כוללים Shopify ו- BigCommerce.

ישנם גם בוני אתרים שיש להם תכניות ופונקציות של מסחר אלקטרוני. דוגמאות לכך הן Wix, Weebly ו- Squarespace. לבונים אלה לרוב יש שליטה גבוהה יותר בקריאייטיב וקלים יותר לעיצוב מבחינת מראה החנות שלך.

בין אם אתה בוחר בונה מסחר אלקטרוני או בונה אתרים עם פונקציונליות של מסחר אלקטרוני, אתה’יש לך הרבה ברירה! זה תלוי בהעדפות שלך ובקנה המידה של העסק שלך. עיין בבוני החנויות המקוונות הטובות ביותר בתרשים ההשוואה שלנו.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map