סקירה של חנות מקוונת בכיכר 2020


הכי טוב בשביל

התמורה הטובה ביותר לכסף


דירוג כולל

4 מתוך 5 כוכבים

כיכר היא בונה אתרי אינטרנט למסחר אלקטרוני קל ונוח לשימוש. תקבלו תמורה נהדרת מתכונות המכירה של סקוור ותמיכת הלקוחות, אך גמישות העיצוב שלה מעט מוגבלת. המשך לקרוא לסקירה מעמיקה של הביצועים של כיכר!

עוד בשנת 2018, כיכר, ענקית עיבוד התשלומים, קנתה את Weebly – אחד מבוני האתר המובילים שלנו. לאחר שכבשה את עולם התשלומים, כעת היה לכיכר כל מה שצריך כדי להתמודד עם עולם בניית החנויות המסחר האלקטרוני, ובונה החנויות בכיכר הוא התוצאה.

אנחנו’אני אגיד לך מראש שבונה החנויות הזה מאוד דומה ל- Weebly. עם זאת, הוא מתהדר בכמה תכונות חדשות ומגניבות, כמו גם בתוכנית מסחר אלקטרוני בחינם (מחליף משחק מוחלט).

אנחנו’בחנו את בונה החנויות המקוונות הזה, וזה’זה בטוח לומר שהתרשמנו ממה שהפיק המעשה הכפול הזה. בזמן שאנחנו’אני ממליץ על Weebly לעסקים קטנים’אני ממליץ על כיכר קטנה מסחר אלקטרוני עסקים, במיוחד אם כבר יש לך חנות לבנים וטיט או שאתה מחפש להשיג תמורה נהדרת לכסף שלך.

המשך לקרוא לקבלת פירוט מלא של מה שאהבנו ומה עשינו’לא כמו בונה החנויות בכיכר. אבל ראשית, תמונת מצב מהירה:

יתרונות וחסרונות מרובעים

חסרונות מרובעים
תכונות נהדרות במחיר סביר היקף מוגבל להתאמה אישית
לוח מחוונים לאתר קל לשימוש עוקב אחר מכירות מוצרים, מסעות לקוחות והתאוששות של עגלות נטושות תצטרך להשתמש בשער התשלום בכיכר כדי להימנע מדמי עסקה גדולים יותר
תכונות שיווק מובנות תומכות בכל דבר, החל משיווק בדואר אלקטרוני ועד לפרסומות בתשלום עקומת למידה קטנה כשתתחיל עם הפלטפורמה

כמה קל להשתמש בכיכר?

בונה החנות המקוונת של ריבוע קל מאוד לשימוש, והגדרת חשבון היא תהליך די מהיר.

כיכר’תהליך ההרשמה כולל מענה על כמה שאלות על העסק שלך. ברגע שיש לך חשבון זה רק הופך להיות קל יותר. זכרו, זה וויבלי’תוכנה, ול- Weebly ציון הלקוחות השני בגובהו של כל בונה שאנחנו’ביצענו בדיקות משתמשים – אז אנחנו’אינך מופתע מכיכר’קלות שימוש מרשימה.

זה’כמעט בלתי אפשרי “לפשל” בעת יצירת החנות המקוונת שלך עם Square, ותהליך ההתקנה ממש מהיר. אתה’תקבל פריסה כללית לעבוד איתה, שתוכל לערוך אותה לכלול את החברה שלך’הלוגו של הצבעים והגופנים הרצויים. אתה לא’אני לא צריך שום ידע טכני קודם בכדי להתחיל למכור בכיכר, אך עם זאת, הטרייד הוא שאפשר להגביל את אפשרויות ההתאמה האישית. בדיקת המשתמשים שלנו גילתה את זה “זה’קל להתאים אישית את התבנית, אך נראה שיש תבנית ברירת מחדל אחת שתוכל לאחר מכן להתאים אישית לטעמך – שם’זה לא הרבה ברירה אלא אם כן’אתה מוכן ממש לשחק עם הפריסה.”

בית עורך מרובעהעורך של Square הוא פשוט ונוח לשימוש, אך מציע אפשרויות התאמה אישית מוגבלות

כמה טוב כיכר’s עיצובים?

בניגוד לרוב בוני אתרים, כיכר לא’לא להציע ספריית תבניות ענקית לבחירה. אם אתה’אתה סופר יצירתי או רוצה לבנות משהו מאפס, אתה עלול למצוא את זה קצת מתסכל.

עם זאת, שם’יש הרבה דברים לאהוב בגישה זו. נקודת המכירה העיקרית, מבחינתנו, היא שאתה’לבנות מחדש אתר המביא בחשבון את שיטות המסחר האלקטרוני הטובות ביותר עבור התעשייה שלך.

דון’אני לא טועה, אנחנו אוהבים לראות אתרי בלוגים ותיקים עם עיצובים מטורפים שדוחפים גבולות – אבל אנחנו לא’אני לא רואה באתרי מסחר אלקטרוני את המקום לנסות כל דבר אחר באופן קיצוני. אתה רוצה להפוך את המשתמש’הניסיון הקל והמוכר ככל האפשר, ועיצוב מאתגר או רדיקלי יכול להיות כל מה שנדרש כדי למנוע מבקר להפוך ללקוח. סנטימנט זה הדהד בבדיקות שלנו, שם משתמש אחד הרגיש זאת “השימוש בתבנית פשוטה מאפשר למוצרים שלך לבלוט באמת ולעשות את כל העבודה. משמעות הדבר היא שגם סוחרים יכולים’לא טועה בעיצוב.”

מתוך מחשבה זו, אנו חושבים כי סקוור מציינת היטב את העיצוב. המוצר הסופי שלך עוקב אחר שיטות העבודה המומלצות, אבל שם’זה מספיק היקף כדי לשים עליו חותמת משלך. שם’יש הרבה שטח לבן, והמוצרים מוצגים בצורה חזותית ממש.

התוצאה הסופית היא אתר נקי שנראה טוב, וקל לניווט – חנות למסחר אלקטרוני אנו’d להיות שמח לפרסם.

כיכר’s כלים ותכונות מכירות

כיכר מציעה תכונות מכירות חזקות, ותעבוד טוב במיוחד אם אתה כבר משתמש במערכת POS Square בחנות לבנים וטיט שלך. העובדה שאתה יכול לגשת לכל זה בחינם הופכת אותו לערך טוב להפליא – משהו שאנחנו’אני מכסה יותר ב ‘תמחור’ קטע.

הוספת מוצרים

זה’קל להוסיף מוצרים לחנות שלך בכיכר, ובאופן חיוני להוסיף גם וריאציות של מוצרים אלה. אתה יכול אפילו להוסיף שינויים, כדי לאפשר ללקוחות להתאים אישית את המוצרים שלהם – אידיאלי אם אתה’מוכר מתנות.

והגדרת קטגוריות חדשות זה ממש קל. כל כך קל, למעשה, שכיכר תציע לכם קטגוריות על סמך אופן הקטגוריה של מוצרים דומים ברחבי האינטרנט. בסך הכל, ספריית הפריטים היא דרך פשוטה להעלות ולארגן את המוצרים שלך:

ספריית פריטים מרובעים

נמוך במלאי? מבצע מכירה? על ידי הוספת אינדיקטורים לפריטים למוצרים שלך (כלומר תוויות קטנות כגון ‘נותרו רק מעטים!’ או ‘במבצע’), אתה יכול ליצור תחושת דחיפות לעודד את הלקוחות שלך. זה’זה קל לעשות דרך כיכר, אבל אתה’עלי קודם לשדרג לתכנית בתשלום.

ניהול מניות

מכירת מוצר באתר שלך, רק כדי לגלות שמכרת את האחרון בחנות שלך לפני מספר דקות, הוא כל מנהל חנות’הסיוט הגרוע ביותר. כלים לניהול מלאי טובים הם מכריעים אם ברצונך להימנע משיחות מביכות, החזרות מורכבות ולקוחות אומללים.

למרבה המזל, כיכר כיסית כאן. אם כבר יש לך חנות לבנים ומרגמות, ומשתמשת בכיכר כמערכת הקופה שלך, זה הרגע שהשילוב באמת בא לשל עצמו. אתה יכול לנהל את כל המלאי ממרכז השליטה המרכזי שלך, להוסיף רמות מלאי הזמינות במיקומים שונים. שמור על כך מעודכן, וכיכר תדאג להמשך.

אתה יכול להשתמש בכיכר כדי לעדכן את המניה שלך כך שתשקף את השינויים הבאים:

 • מלאי שהתקבל: מוסיף את המספר שאתה מזין לסכום הנוכחי של מלאי קיים, וקובע את מספר המלאי של פריטים חדשים.
 • ספר מלאי: מחליף את סך המלאי הנוכחי עם המספר שאתה מזין, או מגדיר את מספר המלאי של פריטים חדשים.
 • החזר מחדש לאתחול: מוסיף את המספר שאתה מזין לסכום המלאי הקיים.
 • נזק: מקטין את מספר המניה בסכום שתזין.
 • גניבה: מקטין את מספר המניה בסכום שתזין.
 • אובדן: מקטין את מספר המניה בסכום שתזין.

סיווג שינויים במלאי בדרך זו מקל מאוד על קבלת תמונה ברורה והיסטוריה של החנות הפיזית או המקוונת שלך’ביצועים. זה גם יהפוך את החזר המס שלך לפשוט הרבה יותר.

עיבוד תשלום

בעוד שרוב פלטפורמות המסחר האלקטרוני יציעו מגוון שלם של אפשרויות לעיבוד תשלומים, עם בונה החנויות של Square, האפשרות היחידה האמיתית שלך היא – ובכן, כיכר. אתה יכול גם להוסיף PayPal אם יש לך תוכנית ביצועים או תוכנית פרימיום.

כיכר הוא מעבד תשלומים נהדר, אל’אני לא טועה – אבל חוסר הבחירה מבדל זאת מפלטפורמות מסחר אלקטרוני גדולות יותר.

אפשרויות משלוח

כשמדובר בהגדרת המשלוח שלך, כיכר נותנת לך שפע של אפשרויות.

אתה’עלי לבחור איך אתה’אני רוצה שעלות המשלוח תחושב עבור כל טריטוריה שאתה’למשלוח מחדש ל -. אתה יכול לעשות זאת בדרכים הבאות:

 1. מחיר אחיד – החל תעריף משלוח רגיל להזמנה, ללא קשר לגודלו.
 2. משלוח חינם – או תמיד חופשי, או חופשי כאשר הוא עומד בקריטריונים מסוימים
 3. משקל להזמין – שער מותאם כך שעל פריטים כבדים יותר יש עלות משלוח גבוהה יותר
 4. סך כל ההזמנה – שיעור האספקה ​​מוגדל או מופחת בהתאם לערך ההזמנה
 5. כמות הפריט – התאמת דמי משלוח בהתאם למספר הפריטים שהוזמנו
 6. שיעורי זמן אמת * – דמי המשלוח מחושבים אוטומטית על פי מדינת היעד, משקל ועלויות משלוח חי

* זמין רק באמצעות חשבון פרימיום

ריבוע ישתמש ב- שלך ‘משלוח מ-’ כתובת לבדיקת ספקים וזמינות, וודא שזה מעודכן!

אתה יכול להדפיס תוויות משלוח דרך חשבון הכיכר שלך (בתנאי שיש לך חשבון ביצועים או פרימיום) ואז לסמן ידנית הזמנות בהמתנה כנשלחות. זה עושה את זה קל מאוד לעקוב אחר מה’איפה.

חישובי מיסים

חישוב ידני של המס הנכון תלוי איפה אתה’למכור מחדש זה יהיה סיוט לוגיסטי.

לכן, מוכרים, שמחו לשלוש המילים הללו: אוטומטי. מס. מחשבון.

אם אתה’למשלוח חוזר בין מדינות, כיכר תחשב באופן אוטומטי עבור המסים בשתי המדינות. אם אתה’למשלוח מחדש במדינתך, הוא מכיר בכך גם אתה’אני אשיג רק את התעריף האחד.

אם אתה’משלוח לקנדה, המדינה’שיעור המס של 5% יוחל באופן אוטומטי, עם כל המסים הספציפיים לטריטוריה הנוספים יתווספו נוסף על כך.

אבל ברגע שאתה עוזב את ארה”ב וקנדה, אתה’מחדש לבד, ותצטרך להוסיף ידנית שיעורי מס. זה קצת כאב, אבל למעשה די סטנדרטי בכל פלטפורמות המסחר האלקטרוני. אפילו Shopify במשקל כבד של מסחר אלקטרוני גורם לך להזין נתונים אלה באופן ידני.

זה’ראוי לציין שלכיכר יש הצהרה ברורה המציינת: ‘עמידה במס היא באחריותך. אנו לא מתחייבים ליישום או לדיוק של כלי המס שלנו. אם יש לך שאלות לגבי התחייבויות המס שלך, עליך להתייעץ עם יועץ מס מקצועי.’ שוב, זהו תרגול די סטנדרטי בכל הפלטפורמות שאנו בודקים.

כיכר’s SEO וכלים שיווקיים

לכיכר תכונות מכירות טובות – אך האם יש לה את הכלים השיווקיים כדי להפיק את המרב מהם?

קידום אתרים

SEO מייצג אופטימיזציה למנועי חיפוש. זה מתייחס לאופן שבו האתר שלך מתוכנן על מנת שהמוצרים שלך יוכרו על ידי Google. כל עסק קטן יודע שפה לאוזן הוא אחד מכלי השיווק החזקים ביותר שלך, אך אם אתה יכול לגרום למוצר שלך לדרג בדף אחד מתוצאות החיפוש של גוגל לפופולריות. ‘מילות מפתח’ (כמו ‘נר חורפי’, במקרה שלנו), אתה’אני אראה את מכירות הרקיע שלך.

לעתים קרובות, כמה ציוצים פשוטים נדרשים כדי שגוגל תכיר בכך שהמוצר שלך הוא מה שהוא. הבוטים של גוגל הם חכמים, אבל הם יכולים’לא קראתי תמונות וניצח’לא תוכל לזקק את תיאורי המוצר המעוצבים להפליא שלך כמו המוח האנושי.

קידום אתרים מרובע

אתה צריך מקום לאיית את המוצר שלך באנגלית רגילה, וזה בדיוק מה שמציעה כיכר. אתה יכול לעשות את אותו הדבר גם עבור דפים:

קידום אתרים מרובע

מעבר לכל זה, אין’אתה יכול לשנות הרבה ושם’הנחיות מעטות בנושא שיטות עבודה מומלצות לקידום אתרים. זהו פיתרון טבעי לפלטפורמות המקלות על בניית אתר ללא קידוד – אתה יכול’ואז היכנס לשנות את הדברים המורכבים יותר אם תרצה.

בסך הכל, אנחנו’אני אומר כי כיכר מחזיקה משלה במחלקת קידום אתרים, והיא תספיק לעסק קטן. אולי כדאי לך לעשות קצת קריאה משלימה סביב הנושא כדי להגדיר אותך להצלחה.

חלונות קופצים

חלונות קופצים יכולים להיות דרך נהדרת לפרסם מבצעים ולאסוף הרשמות לדוא”ל. אנו משתמשים בהן מעט כאן במומחה לבניית אתרים.

עם Square אתה יכול להשתמש בחלונות קופצים כדי:

 • איסוף מיילים
 • הצע קופון
 • תודיע הודעה
 • אמת את הגיל

אנו יודעים מניסיון שעוצב בצורה גרועה או מאוד ‘בפנים שלך’ חלונות קופצים ידחו את הלקוחות במהירות, ולכן שמחנו לראות שהתבניות המוקפצות של הכיכר כולן די נחמדות:

קופצים מרובעים

הם’קל להיגמל, וגם להתאמה אישית – כלי נהדר להמרת דפדפנים לקונים.

אימייל

חשבון הכיכר שלך מוגדר אוטומטית לשליחת ההודעות הבאות:

 • אישור הזמנה
 • פריטים שנשלחו
 • פריטים שהוחזרו
 • פריטים שבוטלו

אם אתה משדרג לתוכנית הביצועים או Premium, אתה יכול גם לגשת ל:

 • מיילים נטושים בעגלה – שלחו מעקב ללקוחות שיוסיפו פריטים לסל שלהם, אך עזבו את האתר לפני שתשלמו. נטישת העגלה נחשבת לגובה של 80% וסביבות 40% מהודעות המעקב הנטענות על העגלה נפתחות, מה שהופך את זה לכלי רווחי במיוחד..
 • ביקורות על פריטים – ביקורות משחקות חלק עצום בהשגת לקוחות, כך שדוא”ל אוטומטי המעודד לקוחות לפרסם ביקורת באתר שלך הוא יתרון עצום.

וכמובן, תוכלו להתאים אישית את ה- ‘נושא’ ותוכן המיילים שלך כדי להתאים אותם למותג שלך’נראה ותחושה.

כמה עולה כיכר?

כיכר מציעה תוכנית בחינם, בתוספת שלוש תוכניות בתשלום. אך במה הם נבדלים זה מזה, ואשר מציע את התמורה הטובה ביותר?

כאן’היא סקירה מהירה של מחיר חודשי ועמלות העסקה עבור כל אחת מכיכר’תוכניות:

תכנן עלות חודשית (כאשר מחויבים חודשי) עלות חודשית (כאשר מחויבים מדי שנה) דמי עסקה חינם מקצועי ביצועים פרימיום
N / A N / A 2.9% + 30¢
16 דולר 12 $ 2.9% + 30¢
29 $ 26 $ 2.9% + 30¢
79 דולר 72 $ 2.6% + 30¢

טוב לדעת: אם אתה משתמש בכיכר’מעבד התשלום של זכית’לא כרוך בתשלום נוסף. אם אתה משתמש במעבד אחר (למשל Paypal), ייתכן שיהיה עליך לשלם דמי כרטיס נוספים.

התוכנית החינמית היא ערך מדהים מעצם טבעה. לשלם דבר בכדי לגשת לתכונות האלה זו אפשרות נדירה באמת. אבל כמובן, שם’זה פיתרון; במקרה זה, זה’s פרסום בכיכר תחתונה של האתר שלך, ושם תחום שמסתיים ‘.square.site’. אתה’אני גם יוכל לעבד תשלומים דרך כיכר, כך ניצח’לא יוכל להוסיף PayPal כאופציה.

אתה רוצה שהעסק שלך ייראה מבוסס, ופרטים אלה יכולים ליצור רושם הפוך. זה’למה אנחנו לא רוצים’אני ממליץ להישאר על התוכנית החינמית לכל אורך זמן אמיתי, אך ערך רב.

לדעתנו, תוכנית הביצועים היא כיכר’נקודה מתוקה. אתה’משלמים קצת יותר מאשר עם התוכנית המקצועית, אבל זה’זה עדיין מאוד נוח במחיר של $ 26 לחודש. תמורת מחיר זה תוכלו לשלוח דוא”ל נטושים וסקירות של לקוחות, שניהם מהווים כלים חשובים באמת להנעת צמיחה ארוכת טווח עבור העסק שלך. בנוסף, תגיעו להדפיס מדבקות משלוח ישירות מלוח המחוונים, ותוכלו להוסיף PayPal כאפשרות תשלום.

אם אתה’נמשכת אוטומטית לתוכנית הפרימיום תמורת עמלת העסקה הנמוכה, השהה!

אם אתה צופה להרוויח מספיק דרך החנות המקוונת שלך שעמלת עסקאות נמוכה מעט שווה את התוספת של 46 $ לחודש, אז קודו, אתה’אתה עושה נהדר! עם זאת, כיכר ניצחה’לא תהיה הפלטפורמה המתאימה לך.

אנחנו’במקום זאת, לכוון אותך לכיוון של Shopify או BigCommerce, ששניהם מצוידים בהרבה יותר להתמודד ולחנות גדולים כמו שלך.

איזו עזרה ותמיכה מציעה כיכר?

כיכר מציעה תמיכה לכל הלקוחות באמצעות טלפון, צ’אט חי ודוא”ל. אתה’עודדו אותי למצוא את התשובה תחילה במרכז הידע של כיכר, המכיל כ -180 מאמרים.

אם אתה יכול’לא תמצא את התשובה על ידי גלישה בעצמך, ריבוע ינסה למצוא את המאמר עבורך על סמך השאילתה שלך. אם אתה עדיין זקוק לתמיכה, תוכל לבחור כיצד לקבל אותה:

עזרה ותמיכה מרובעתלחץ על ‘אני עדיין זקוק לעזרה. תן לי לדבר עם מישהו’, ואת’תקבלו אפשרויות לתמיכה טלפונית, צ’אט חי ותמיכה בדוא”ל

טלפון

כיכר מציעה תמיכה טלפונית בכל התוכניות, כולל זו החינמית. תמיכה טלפונית זמינה:

 • שני – שישי: 14:00 – 02:00 GMT
 • שבת – ראשון: 16:00 – 01:00 GMT

אתה יכול להתקשר לכיכר בעצמך (אתה’מסופק עם מספר סיכה להזנתו, כך שהסוכן יכול למצוא את חשבונך בקלות), או שתוכל לבקש שיחה חוזרת.

צ’אט חי

צ’אט חי הוא דרך מהירה ונוחה ללקוחות ליצור קשר עם ספקים, אך אנו יודעים היטב כי איכות התמיכה בצ’אט חי יכולה להשתנות מאוד מספק אחד למשנהו. אז עמדנו במבחן.

לאחר שבחרנו באפשרות הצ’אט החי, התחברנו לסוכן בסביבות ארבע דקות. התחלנו בשאלה קלה: כיצד אוכל ליצור קטגוריית מוצרים לאתר שלי?

צ'אט חי מרובע

ברי הצליחה לענות על כך במהירות, ומכיוון שהיא הגיבה לאותו חשבון דוא”ל מוקדם יותר, היא הצליחה לשלוח לנו קישור בהתאמה אישית לסעיף שבחשבון שלנו בו נוכל להוסיף קטגוריית מוצרים. בסך הכל זה היה תהליך חלק.

בשלב הבא שאלנו שאלה לגבי עמלות העסקה בחשבון החינמי. התוצאה לא הייתה’זה לא כל כך מיידי הפעם, אבל התשובה הייתה נכונה ומועילה.

צ'אט חי מרובע

ברי לקח גם את שאלת המעקב שלנו בכל הנוגע לדמי כרטיסים נוספים (יש’לא כל אחד, בתנאי שתשתמש בכיכר) בצעד שלה. לסיכום, אנו בטוחים להמליץ ​​על הצ’אט החי בכיכר כמקור לעזרה.

סקירת חנות מקוונת בכיכר: סיכום

כיכר הרשימה אותנו עם בונה החנויות Weebly-esque שלה. אנחנו’אני ממליץ עליו בשמחה למוכרים בעלי נפח נמוך, אך ימליץ על פלטפורמה מדרגית יותר עבור אלו שכבר מוכרים נפחים גבוהים, או עם שאיפות לעשות זאת.

כאן’הנה סיכום מהיר של כל שלב בסקירתנו:

קלות שימוש כיכר בונה עבורך אתר פשוט מבוסס על תשובות לכמה שאלות על העסק שלך. זה באמת לא יכול להיות קל יותר.
עיצוב כיכר’העיצובים של זה נחמדים, ופעלו לפי הנהגים הטובים ביותר – אך אין’לא מרחב להתאמה אישית. אם אתה רוצה עיצוב נועז יותר, זה לא’לא הבנאי בשבילך.
כלי מכירות ותכונות חישובי מלאי, משלוח וחישוב מלאי ממהרים להתקין הכל’קל להוסיף מוצרים (ואת הגרסאות שלהם). כל זה פשוט מאוד, אבל יש מגבלות – כשמדובר להוסיף דברים כמו קופונים, אתה פשוט לא’אין לי את אותו נפח בחירה שאתה יכול לעשות עם פלטפורמת מסחר אלקטרוני גדולה יותר.
שיווק וקידום אתרים תכונות SEO הגונות (אם כי אנו ממליצים לבצע קריאה נוספת) ותכונות שיווק טובות, כולל אימיילים וקופצים.
עזרה ותמיכה ניתן להשיג באמצעות צ’אט חי, טלפון ודוא”ל, בנוסף למרכז ידע נרחב. בדקנו את הצ’אט החי והתרשמנו מאיכות התמיכה.

וזה’זה לעטוף! אם שם’זה כל מה שאנחנו’החמצת, או את’אני רוצה לשתף את החוויה שלך משימוש בכיכר’בונה החנות, אנא הקפידו תגובה למטה – אנחנו’אני אוהב לשמוע ממך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map