סקירה מסחר אלקטרוני מרחוק 2020 | האם זה טוב?


הכי טוב בשביל

התבניות המעוצבות הטובות ביותר


דירוג כולל

4 מתוך 5 כוכבים

המסחר האלקטרוני של Squarespace הוא בראש פיתרון הקווים לעיצוב חנויות מקוונות. התבניות החלקות שלה שמות דגש על המוצרים שלך, וקלות להתאמה אישית – כלומר, כל פריסה ניתנת לצבוט כך שתתאים למותג שלך. שם’זה קצת עקומת למידה, אך תכונות חזקות ומערכת מלאי ענקית הופכות את זה לשווה את המאמץ.

במאמר זה, אנו’אני מכסה את הפרטים הקטנים של המסחר האלקטרוני של Squarespace, מתכונות המכירה שלו ועד לתבניות העיצוב המלאכותיות שלו. בסוף, אתה’יהיה לי את כל המידע הדרוש לך כדי להחליט אם Squarespace הוא בונה האתר המסחר האלקטרוני הטוב ביותר עבורך.

לחץ כאן כדי לקבל את קוד ההצעה הרשמי של Squarespace כדי להתחיל – מתי ואם אתה מוכן לשדרג, פשוט לחץ על “הזן קוד הצעה” קישור בדף השדרוג והוסף את קוד השובר. תוכלו למצוא קישור זה בצד השמאלי התחתון של מסך השדרוג.

אם אתה’אם אתה מחפש מידע נוסף על בוני אתרים בתחום המסחר האלקטרוני באופן כללי, תוכל להציג את ההשוואה המעמיקה שלנו של כל הבונים המובילים כאן.

יתרונות וחסרונות של מסחר אלקטרוני מרובע

מקצוענים

 • אפשרויות העיצוב הטובות ביותר של כל בונה אתרים של מסחר אלקטרוני
 • מאפייני אתר באיכות גבוהה
 • מערכת מלאי מעולה וכלים אנליטיים

חסרונות

 • אין חנות אפליקציות (אם התכונה אינה’כבר לא כלול, אתה יכול’לא ליישם את זה)
 • לוקח קצת זמן להגיע לניווט נוח

מה זה מסחר אלקטרוני של Squarespace?

המסחר האלקטרוני של ריבוע המרחב – או Squarespace Commerce, כדי לתת את התואר הרשמי שלו – הוא Squarespace’s פלטפורמה במיוחד עבור חנויות מקוונות. ישנם כ 100,000 אתרי Squarespace המשתמשים בכלי מסחר ומשלבים פונקציה רב-תכליתית זו עם Squarespace’תבניות עיצוב מהממות כבר היא דרך נהדרת להפוך את החנות שלך למרשימה כפליים.

חברת Squarespace Commerce מבטיחה פלטפורמה שבנויה להביא עסקים לרמה הבאה:

“בין אם אתה’אם מדובר במסעדה הזקוקה למערכת הזמנות, מגזין מקוון שרוצה למכור מנויים, או מוזיקאי שמוכן להשמיט את הרצועה האחרונה שלך, פלטפורמת המסחר שלנו תומכת בדרך שבה אתה עושה עסקים.”

אמירה נועזת אכן, אבל תן’זה באמת להבין אם טענה זו חלה עליך.

למי מיועד המסחר האלקטרוני של ריבוע?

המסחר האלקטרוני המרחב מתאים למי שמחפש לקחת את המכירות שלו באופן מקוון. אבל זה’s א מושלם בכושר אם העדיפות העליונה שלך היא עיצוב נהדר המאפשר למוצרים להאיר. ריבוע המרחב ידוע בתבניות הוויזואליות החלקות והפלטפורמות המסחריות האלקטרוניות שלו אינן יוצאת דופן.

הצוות שלנו בדק את Squarespace’בוני המסחר האלקטרוני נמרצים, ושיטות המחקר שלנו די מכסות את כל הבסיסים. כאן’מה שאנחנו חושבים:

קיבלנו גם משתמשים לא טכניים כמוך לקחת בונים שונים לסיבוב. בהתבסס על הקונצנזוס הכללי, בכל הקשור לעיצוב, Squarespace הוא אחד הבונים הטובים ביותר בסביבה:

התבניות שלה נראות מקצועיות להפליא והיה מספיק טווח, כאשר Squarespace סיפק תיאור של התכונות שכל תבנית מסוימת כבר הטמיעה. היה ממש שימושי לבסס את החלטתך על התכונות שרצית לשלב בחנות שלך.

אם עיצוב נהדר הוא בראש סדר העדיפויות שלך, אז אתה יכול’אני לא משתבש עם המסחר המרובע. אבל בוני אתרים שונים מתאימים יותר לדאגות שונות. לדוגמה, אם יש לך תוכניות גדילה גדולות לחנות שלך, Shopify היא נהדרת למדרגיות. אבל אם אתה’אם אתה מחפש לחסוך כסף, ייתכן ש- Wix הוא הדבר הטוב ביותר שלך.

כמה קל להשתמש במסחר אלקטרוני בשטח המרובע?

המרחב יכול להיות מורכב בהשוואה לבוני אתרים אחרים, אך לוקח קצת זמן כדי להרגיש בנוח עם הממשק שלו בהחלט שווה את ההשקעה.

ואילו המשתתפים הביעו זאת “לא הכל היה ברור מאליו,” Squarespace עדיין יצא בראש בדיקות המשתמשים שלנו לגמישות בעיצוב. המשמעות היא שמבקרים באתר שלך יתקבלו על ידי תבנית מהממת, וייהנו מחווית משתמש חלקה (גם אם אתה דון’לא תהיה חווית משתמש קלה ביותר בעת בניית האתר).

Squarespace יצרה גם סדרת וידיאו מועילה לניהול אתר מסחר אלקטרוני, אז אתה’לא בלי הדרכה כאן!

דוגמה לתפריט עיצוב ריבועי ריבוע

סרגל הניווט הראשי ב- Squarespace’עורך האתר של זה די פשוט, אבל זה’זה ה “עיצוב” קטע שבו אנשים קצת מופשלים.

עם זאת, רשימת האפשרויות הארוכה הזו למעשה נותנת לך את החופש להתאים אישית את האתר שלך בכל דרך שתעשה’אני אוהב.

דון’אני לא מרגיש לחוץ מדי – כשאתה יוצר את האתר שלך, Squarespace נותן לך גם את האפשרות “עותק” דפים מהתבנית שאתה’שנבחרו, כגון דף הקטלוג המקוון או “על אודות” עמוד.

זה מאפשר לך להתאים אישית את העמודים על סמך מה ש- Squarespace כבר יצר בתבנית, במקום שתצטרך לבנות כל עמוד מאפס – למרות שאתה פחית בנה כל עמוד מאפס, אם תרצה!

תבניות מסחר אלקטרוני מרובע

מכיוון ש- Squarespace מתבלטת כאלופת עיצובי האתר המגניבים, הציפיות שלנו היו די גבוהות כשחקרנו את תבניות המסחר האלקטרוני שלה. ובאמת בצורה כל צורה, כל אפשרות שומרת על ערעור חזותי זה של סימן מסחרי. שם’זה גם מגוון עצום של תעשיות ומוצרים המיוצגים על ידי Squarespace’תבניות של מסחר אלקטרוני, מכלי בית ובגדים ועד… חמוצים (באמת משהו לכולם).

כל תבנית מסחר אלקטרוני של Squarespace מגיעה עם דף מוצרים, בו מוצגים הפריטים למכירה שלך. תלוי באיזו תבנית תבחר, דף המוצרים יהיה אחד משלושה סגנונות: קלאסי, מתקדם או ייחודי. הדף המתקדם כולל כמה תכונות נוספות מדף המוצרים הקלאסיים, כגון זום תמונה ותצוגה מהירה. האפשרות Unique תומכת בתכונות מסחר ספציפיות לתבניות, כמו תבנית Galapagos’אפשרויות כיסוי צבע או תבנית אספקה’אפשרויות ריחוף של מוצרים.

דוגמא לתבנית ריבוע 1דוגמא לתבנית ריבוע 1

התאמה אישית של תבניות

כל תבנית חנות מקוונת של Squarespace ניתנת להתאמה אישית מלאה, מה שאומר שאתה יכול להשתמש באחד מעיצובים המומחים שלה כקו בסיס ולערוך אותה כך שתתאים לצבעי המותג שלך ולסגנון שלך. פעם אתה’כשאתה מחובר ללוח המחוונים של Squarespace, אתה יכול לשנות את הגופנים, הצבעים, הכפתורים ואפילו את השוליים של אתר האינטרנט שלך..

למועמדים פחות עיצוביים שבינינו (קרא: רובנו), Squarespace Help כתבה גם מאמר כיצד לבחור את הגופנים והצבעים הטובים ביותר שיתאימו הן לנושא האתר שלך והן למותג משלך, אז זכית’אני לא צריך להיאבק בזה!

אילו תכונות מכירות יש למסחר אלקטרוני בריבועיות?

“תכונות מכירות” אולי לא הביטוי הראשון שעולה בראש כשאתה חושב על Squarespace, אבל הפלטפורמה האמנותית המפורסמת בהחלט יש כמה נקודות חוזק נסתרות בתחום זה שיכולות לגרום לחנות המקוונת שלך להתבלט. אלו כוללים:

זה’ראוי לציין את זה מהמרובע לא’t have היא חנות אפליקציות, מה שאומר שאתה’אני סומך לחלוטין על התכונות הקיימות שלו. זה’נכון שחנות אפליקציות’אספקת המשאבים הבלתי מוגבלת לכאורה תהיה נכס עצום – אבל החדשות הטובות הן כי Squarespace’התכונות המובנות של המכירות מכילות די הרבה את כל הבסיסים.

מה עם מכירה לא מקוונת?

Squarespace מציעה כעת שילוב בכיכר, כלומר אתה יכול למכור מוצרים במצב לא מקוון, לקחת תשלומי כרטיסים ולשמור על הכל מסונכרן עם המלאי המקוון שלך – כל מה שאתה צריך זה אפליקציית המסחר Squarespace, וקורא כרטיסים מרובע (49 $). משמעות הדבר היא שאתה יכול להריץ חלונות קופצים ודוכנים, כאשר כל מכירות לא מקוונות מסתנכרנות אוטומטית עם המלאי המקוון שלך.

בדוק את הסרטון הזה כדי לראות כיצד הוא עובד:

שחק

מה יש בכלי SEO ושיווק למסחר אלקטרוני מרובע?

המסחר האלקטרוני המרובע מצויד בכל כלי השיווק הבולטים שאתה’אני צריך את האתר שלך. אלו כוללים:

קידום אתרים

Squarespace מגיע עם תכונות אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO), המגדילות את האתר שלך’הנראות בדפי התוצאות של גוגל ומנועי חיפוש אחרים. כל שיטות העבודה המומלצות לקידום אתרים מובנות אוטומטית בכל אתר Squarespace. ובזמן ש- Squarespace מכיר בכך שהוא יכול’לא לספק אסטרטגיית קידום אתרים ספציפית לאתר – משהו שזה’זה מעבר לתחום של כל בונה אתרים – הוא אכן מספק רשימת בדיקות SEO ברמה העליונה שיעזור לכם להתחיל.

תכונות SEO הינן חיוניות להצלחת חנות מקוונת. אחרי הכל, ככל שהאתר שלך גבוה יותר בתוצאות של מנועי חיפוש, כך הלקוחות הפוטנציאליים בסופו של דבר יבקרו בו! אם אתה’מחדש מחפש מידע נוסף, אנחנו’כתבנו גם סקירה מפורטת של Squarespace’תכונות SEO.

אימייל

כשאתה נרשם לתכנית מסחר עם Squarespace, אתה’אני אקבל שילוב של Mailchimp לאתר שלך כסטנדרט. Mailchimp הוא שירות המאפשר לך לעצב ולשלוח דוא”ל ועלוני מידע לרשימת המנויים. שילוב זה עם Squarespace פירושו שאנשים יכולים להירשם באמצעות כתובות הדוא”ל שלהם דרך כל צורה באתר שלך.

קיום מנוי לניוזלטר אלקטרוני קל הוא נהדר לשמירת הלקוחות. אתה יכול לעדכן אנשים, לא רק על מכירות והנחות, אלא עם סיפורים וראיונות מעניינים מהצוות שלך.

זוהי פונקציה נהדרת להגדיר מההתחלה, כיוון שהיא’אני אביא אנשים להתחבר למותג שלך ברמה עמוקה יותר. יתר על כן, 48% מהצרכנים אמרו כי הזמן הקריטי ביותר לזכות בנאמנות הוא כאשר הם מבצעים את הרכישה הראשונה שלהם, או מתחילים להשתמש בשירות.

שילוב מדיה חברתית

המסחר האלקטרוני של Squarespace מאפשר לך לחבר את האתר שלך לפרופילי המדיה החברתית שלך במספר דרכים שונות. כל השיטות הללו מועילות, במיוחד מכיוון ש 71% מהצרכנים שעברו חוויה חיובית עם מותג במדיה החברתית עשויים להמליץ ​​על המותג לחבריהם ובני משפחתם..

ראשית, אתה יכול להוסיף סמלים לאתר שלך שמפנים את המבקרים לדף הפרופיל המתאים, כמוצג להלן:

דוגמה למדיה החברתית בכיכר

אתה יכול גם לחצות את אותו התוכן לאתר האינטרנט שלך ומחשבונות המדיה החברתית שלך ומחוצה לה, וזה נהדר הן לעקביות והן למעורבות במעברים על פני פלטפורמות – דרך נהדרת לחזק את המותג שלך. אכן, למעלה מ- 91% מהמשווקים טענו כי מאמצי השיווק החברתי שלהם העלו מאוד את נראות המותג שלהם.

בלוגים

Squarespace כולל פלטפורמת בלוגים נהדרת שתוכלו להוסיף לאתר שלכם. פלטפורמה זו מאפשרת לך לכתוב פוסטים, לאפשר הערות ולדחוף פוסטים למדיה החברתית – כל אלה חוזרים להניע את מעורבות הלקוחות במותג שלך..

המרחב’תכונת הבלוגים של s מפותחת לחלוטין עם שני רכיבים: דף נחיתה, המציג מספר פוסטים בבלוג ברשת, ודפי משנה עבור כל פוסט בודד. העומק הזה מעניק לבלוג שלך תחושה נחמדה של מאמץ ולגיטימציה – זה מרגיש כמו חלק בלתי נפרד מהאתר שלך, ולא משהו שפשוט התייחס אליו כקופסת תיבות..

תמחור מסחר אלקטרוני מרובע

ל- Squarespace יש ארבע תוכניות תמחור: שתיים עבור מגוון רחב של אתרי אינטרנט, ושניים המותאמות במיוחד לחנויות מקוונות. מאז שאנחנו’אני מודאג רק עם האחרון, הבחירה מסתכמת באף אחד מהם מסחר בסיסי תוכנית או מסחר מתקדם תכנית.

ראשית, הדמיון: אתה יכול להירשם לשתי התוכניות על חודש או מחזור חיוב שנתי, ותמיד תקבל ניסיון לתקופה של 14 יום ללא תשלום לפני שאתה משלם משהו. שתי התוכניות מתאימות לקמעונאים קטנים וגדולים, בדרגות שונות. הם גם מגיעים עם כל הכביסה הבסיסית של Squarespace’תוכניות אתר רגילות, כמו תמיכה 24/7, ואתר המותאם לנייד מתאים לצפייה תוך כדי תנועה.

תכנית בסיסית – 30 דולר ששולמו חודשי או 26 $ לחודש ששולמו מדי שנה (חסוך 48 $ לשנה)

התוכנית הבסיסית אידיאלית לעסקים קטנים יותר, שעשויים להזדקק לתכונות כמו:

 • ניתוח מסחר: מספק נתונים ותובנות לגבי דברים כמו היכן שהלקוחות נושרים, כיצד שינויים בחנות שלך משפיעים על המרה לאורך זמן וכמה ביקורי אתרים הופכים לרכישות
 • קופה בדומיין שלך: לקוחות’ חווית הקנייה כולה תישמר בדומיין שלך. זה אומר שכאשר הם’בשעה שאתה מוכן לבדוק, הקונים יופנו לדף תשלומים מאובטח באתר האינטרנט שלך, במקום לספק תשלומי צד שלישי.
 • חשבונות לקוחות: מאפשרים לזכור ללקוחות ולשמור אמצעי תשלום, כתובות משלוח ועגלות קניות. קלות שימוש זו יכולה להגדיל את המכירות החוזרות

כמו כן ראוי לציין: כשם שניתן לשלב פונקציות של מדיה חברתית באתר שלך, ניתן לשזר גם שירותים אחרים. לדוגמה, התוכנית הבסיסית כוללת חשבונאות באמצעות Xero והדפסת תוויות דרך Ship Station. זה מאפשר גם משלוח מקומי ואזורי, כך שתוכלו לקבוע דמי משלוח על בסיס מיקום.

תוכנית מתקדמת – 46 דולר ששולמו חודשי, או 40 $ לחודש ששולמו מדי שנה (חסוך 72 $ לשנה)

התוכנית המתקדמת המותאמת לחנויות גדולות יותר כוללת את כל התכונות של התוכנית הבסיסית, בנוסף לנגיעות הנוספות שגורמות לחנות גדולה יותר לפעול בצורה חלקה:

 • משלוח מחושב באמצעות ספק: מחשבת אוטומטית את דמי המשלוח על פי שיעורי FedEx, UPS ו- USPS
 • כרטיסי מתנה: לכל אחד מהם קוד ייחודי שניתן לממש בקופה
 • התאוששות עגלה נטושה: שולחת דוא”ל ללקוחות באופן אוטומטי 24 שעות לאחר נטישת העגלה או הקופה
 • הנחות אוטומטיות: זמינות בכל דבר, החל מהזמנות שלמות וכלה במוצרים בודדים
 • מוצרי מנוי: מוכרים מוצרים מסוימים על בסיס חוזר, כמו קופסאות מנוי חודשיות לקוסמטיקה, או אוכל ושתייה ארוזים
 • תוויות זמינות מוגבלות: סמן פריטים דלים במלאי

בין תכניות המסחר הבסיסיות והמתקדמות, Squarespace מציעה את כל מה שאתה יכול’d צריך להקים אתר מסחר אלקטרוני מצליח. ומבחינת המחיר, Squarespace מציגה 4.4 / 5 מוצק בקטגוריית Value for Money של המחקר שלנו, המסמל תשואה די טובה על ההשקעה.

אבל שוב, אם התמחור הוא בראש סדר העדיפויות שלך, אז Wix עשוי להיות ההימור הטוב ביותר שלך – בתור התחלה, הוא מדורג במקום הראשון בניקוד שלנו עבור Value for Money. בינתיים ספקים מובילים אחרים – כמו שופיפיי – עשויים לדירוג נמוכים מ- Wix ו- Squarespace בערך תמורת כסף, אך יצאו מהשורה הראשונה בתחומים אחרים (שופיפי, למשל, עדיף למדרגיות).

איזו תמיכה וביטחון יש לשטח המרובע?

עד כה אנחנו’דיברנו על התוכניות והתכונות של המסחר האלקטרוני של Squarespace שיעניקו ללקוחות חוויה נהדרת. אבל מה עם שלך ניסיון? בונה אתרים טוב באותה מידה כמו תמיכת המשתמשים שלו, מכיוון שכל העניין של בונה אתרים הוא להביא לנו סוגים לא טכניים ברשת. אז איך מרובע המרובע מסתכם במחלקה הזו?

תמיכה

תמיכת הלקוחות של Squarespace זמינה 24/7 באמצעות דואר אלקטרוני וטוויטר – אך כאשר הדברים מסתבכים, כל מה שאתה באמת רוצה הוא אדם אמיתי שיענה על שאלותיך. לצורך כך, צ’אט חי זמין בין השעות 4 בבוקר עד 20:00 בערב המזרחי, שני עד שישי. בכל אמצעי התקשורת הללו, Squarespace מבטיח לך’אני תמיד אדבר עם “בני אדם אמיתיים וידידותיים.” העברנו את ריבוע המרחב לקבלת עזרה בהתאמה אישית של א “צור קשר” בדף וקיבלת תשובה מועילה על צ’אט חי תוך דקות.

המרכיב היחיד בשירות הלקוחות שעלול להרים גבות הוא Squarespace’חוסר תמיכה טלפונית. אבל אם אתה קורא את ההסבר שלהם, ההחלטה מתחילה להיות הגיונית. בקנה אחד עם Squarespace’המוניטין של אסתטיקה, הם כותבים את זה “בניית אתר זה תהליך חזותי,” ותמיכה מקוונת מקלה על הצגת האתר שלך בזמן אמת ופתרון בעיות בהתאם.

אבטחה

כל התחומים המחוברים ל- Squarespace מוגנים עם תעודות SSL (Secure Sockets Layer) בחינם, מה שפשוט אומר שהחיבור בין הדפדפן שלך (כמו Google Chrome או Internet Explorer) לאתר שאתה’ביקור חוזר (כמו websitebuilderexpert.com) הוא מאובטח. אתה יכול לראות אם דף מוגן על ידי SSL על ידי חיפוש כתובת אתר שמתחילה https: // וסמל מנעול סגור לצד כתובת האתר.

הגנת SSL מאפשרת למבקרים לדעת כי המידע שלהם מאובטח באתר שלך. הגדרת אמון מסוג זה חשובה במיוחד עבור חנות מקוונת, מכיוון שהמבקרים יגישו את פרטי התשלום שלהם בדף הקופה שלך..

כשמדובר בעיבוד תשלומים, Squarespace משתמשת ב- Stripe וב- PayPal. שירותים אלה מעניקים לגיטימציה לאתר שלך, מכיוון שהם’שניהם תואמי PCI-DSS. ראשי תיבות זה אינו’אנו מטפלים בטירוף כמו שזה נראה לראשונה – זה עומד בתקן אבטחת הנתונים של תעשיות התשלום, ולמרות שזה’זה מלא פה’זה באמת רק מדריך להבטיח ללקוח שלך’נתוני כרטיס התשלום מאובטחים.

סיפורי הצלחה מסחר אלקטרוני מרובע

המסחר האלקטרוני של Squarespace יצייד כל מוכר מקוון, גדול או קטן, עם כל המרכיבים הדרושים לחנות מצליחה. מה’זה יותר, ברגע שאתה’הקמת את העסק שלך בכיכר מרחב, אתה’יהיה לי מקום ומשאבים כדי לאפשר לו לצמוח; אתרי מסחר אלקטרוני מרובע, כמו אלה של חנות הבגדים הירית ומעצבת האופנה סאדי וויליאמס, ניתנים להרחבה כמו שהם מסוגננים..

שניהם מציינים כיכר המרחב’תצוגות מדיה איכותיות כיתרון מרכזי – כריס וונג מהירית אומר כי החברה’s אתר המרובע “מרגיש חי… זה’זה מרתק בגלל זה’זה לא רק אתר שטוח וחסר תנועה.” משתמש נוסף ב- Squarespace, Alexa Proba מ- Studio Proba, אומר כי האתר שלה “עבר מתיק עבוד לעסק מתפקד במלואו, שם אני יכול להציג ולמכור בלחיצות זוגיות בלבד. זה היה מסוגל לצמוח איתי.”

סקירת מסחר אלקטרוני ב Squarespace: סיכום

כשמדובר בזה, Squarespace בולטת בתמיכה 24/7, תבניות הניתנות להתאמה אישית ותכונות מכירה אינסופיות. גם שילוב המדיה החברתית שלה די טוב. מה שב- Squarespace חסר קלות השימוש, הוא מפצה את המראה העשיר פי עשרה – וזה לא הישג קטן, בהתחשב בכך שפסקי דין על חברה’אמינותם היא 75% על בסיס החברה’עיצוב אתר זה.

בכל הקשור לבוני אתרים בתחום המסחר האלקטרוני, Squarespace מקבל 4.2 / 5 בסך הכל במחקר שלנו, קשור ל- BigCommerce וממש מאחורי Wix. כמובן שהדרך הטובה ביותר לדעת אם Squarespace מתאימה לך היא לנסות זאת בעצמך – כמו שאמרנו, תקופת הניסיון ללא תשלום של 14 יום פירושה שאתה’אין לנו מה להפסיד!

שאלות נפוצות

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me