ביקורת מסחר אלקטרוני 3dcart: האם עליכם להמשיך לעשות קניות בסביבה?

טוב, אבל שם עדיף.


3dcart הוא בונה אתרים למסחר אלקטרוני המציע הרבה תכונות מובנות, אך מעט מאוד שליטה יצירתית. בהשוואה לפלטפורמות אחרות, זה’קשה לשימוש. אבל יש לזה אפשרויות תשלום רבות יותר. אז האם זה בשבילך? קרא את סקירת 3dcart שלנו עכשיו כדי לגלות…

מהם היתרונות והחסרונות של 3dcart?

פרוס 3dcartמספר 1

מס ‘2

מס ‘3

תכונות שימושיות כמו הנחיות SEO

מסוגלים לשנות ערכות נושא בכל עת

מעל 160 אמצעי תשלום

חסרונות 3dcartמספר 1

מס ‘2

מס ‘3

שלנו ‘הכי פחות מומלץ להמליץ’ בונה

אין אפליקציה לנייד למכירה בדרכים

יקר יחסית

סקירה כללית של 3dcart

3dcart הוא בונה אתרים למסחר אלקטרוני, שנוסד בשנת 1997 על ידי גונזלו גיל. היום, זה’משמש יותר מ- 17,000 אנשים שמוכרים הכל, החל ממזונות-על ועד חלקי מכוניות-על. מבחינת תכונות, יש לו רבים, והוא מצליח היטב בחזית ה- SEO (אופטימיזציה למנועי חיפוש).

אז כבעלי עסק אתה’כנראה שאתה עסוק בקניות אחר הכלי הטוב ביותר לבניית אתרים למסחר אלקטרוני בחנות המקוונת שלך. על קצה המזלג, ל- 3d cart יש:

  • 200+ תכונות מובנות
  • 90 תבניות בחינם
  • מעל 160 שערים לתמיכה נתמכים

עכשיו לשאלה הגדולה: האם 3dcart מתאים לחנות המקוונת שלך? ובכן, עמדנו במבחן – תרתי משמע. לאחר תכנון ‘קלות שימוש’ תרגיל, הזמנו אנשים לבנות חנות מקוונת עם 3dcart.

בבדיקה זו בדקנו את כל תחומי המפתח: תכונות, עיצוב, עזרה ותמיכה וערך עבור כסף. לאחר מכן הושווה למתחרותיה לצורך שיקוף הוגן היכן היא יושבת בשוק.

לאחר הבדיקה הם השלימו גיליון ניקוד וראיינו אותם. זה מאפשר לנו למצוא את התוצאות המדויקות ביותר ונטולות ההטיה. והתוצאות הללו נמצאות…

לקרוא על שיטות הבדיקה שלנו כאן.

כמה קל להשתמש ב- 3dcart?

מקלה עליך עם ניסיון חינם למשך 15 יום, 3dcart לא’לא לחץ עליכם לתשלומים. ואחרי ההרשמה, אתה מקבל דוא”ל מבורך עם הקטעים החשובים כמו האתר שלך’כתובת URL, כניסה לניסיון וסיסמא.

3dcart’לוח המחוונים של s הוא נקי ופשוט עם שלב ההדרכה המקדימה ללימוד מבוא שימושי. תפריט הניווט רשום בבירור עם עשר אפשרויות. בסך הכל, הפריסה בסדר.

לוח המחוונים של אתר 3Dcartלוח המחוונים של 3dcart כולל סרטון הדרכה מועיל

אז מה המשתמשים שלנו אמרו? במהלך הבדיקה שלנו, לרוב האנשים קשה היה להשתמש ב 3dcart. למרות שהם נהנו מהעזרים הוויזואליים ומדריכי הווידיאו, הם לא אהבו את הטיפוגרפיה ואת ערכת הצבעים הלא עקבית.

היעדר א ‘לבטל’ קיצורי מקשים כפתור או מקלדת נראו גם הם ככאלה שמעכבים את רוב חווית הבנייה שלהם.

משתמש אחד אמר:

זה עושה את העבודה אבל לא מאוד יעיל. זה מרגיש כמו קצת בכל המקום”.

זהו סיכום הוגן של 3dcart. זה’זה בסדר, אבל יש אפשרויות טובות יותר שם בחוץ. זה’זה שום דבר לכתוב עליו הביתה.

עם זאת, בנימה חיובית יותר, אנשים רבים מצאו להוסיף מוצרים ממש קלים. הם נהנו גם מתפקוד העזרה והתמיכה, כאשר אדם אחד אמר:

“מאוד אהבתי את הצ’אט החי, הרגשתי בבית עם הפיצ’ר הזה, הם כל הזמן התייחסו אלי ואמרו שאנחנו כאן אם אתה צריך אותנו.”

מה דעתך על תפריט הניווט? כל אפשרות מציעה הסבר נפתח לשלב הבא. אז כשאתה לוחץ ‘מוצרים’, אתה יכול לקפוץ ישר אל ‘קטגוריות’, ‘ביקורות’, ‘תמונות’ ועוד.

תפריט ניווט 3dcartתפריט הניווט כולל אפשרויות נפתחות

עם זאת, המעברים אינם חלקים וזה אכן מסתבך. שלא כמו רוב בוני אתרי המסחר האלקטרוני, אינך יכול לשכפל קטגוריות מוצרים. המשמעות היא כמות קליקים מיותרים, בילוי ולא להרוויח כסף. זה’זה מעייף.

כמו כן, למרות שהציעו תכנית קידום מכירות בחינם, הם מקשים על יישום. עליכם למלא שדות מרובים על פני מספר דפים. זה אפילו יותר זמן שבילית בלחיצה וחשיבה.

אתה אמור לראות עד עכשיו שמציאת דרכך סביב 3dcart אינה’זה כל כך פשוט. הבודקים שלנו התקשו ממש להשתמש, במיוחד בהשוואה לעמיתיהם כמו Wix, Shopify ו- GoDaddy.

שביעות רצון של לקוח

אז מה אנשים חושבים בפועל על 3dcart? ובכן, זה היה הכי פחות סביר להמליץ ​​על כל בוני אתרים שבדקנו.

למה? 3dcart פשוט מסובך לשימוש. והנה’מה היה למשתמש אומר על זה:

אפילו קשה היה לנסות להבין כיצד לבנות דפים נפרדים.”

כעת, בניית דפים נפרדים אמורה להיות אחת הפונקציות הקלות ביותר לבונה אתרים. אבל לא עם 3dcart. בסך הכל, המקצוענים לא עשו זאת’זה לא עולה על החסרונות של המשתמשים שלנו.

3dcart’s כלים ותכונות מכירות

זה עם תכונות ש- 3dcart מוכיח את שוויה. אפילו בתוכנית המחיר הזולה ביותר, יש המון כלים הגונים לשחק איתם. כמו כן, יש לו API חזק (ממשק תכנות יישומים).

לאחר שהתחברתי עם זאפייה, הכלי האוטומטי הקל ביותר לחיבור אפליקציות, 3dcart מעניק לך גישה ליותר מ 1000 יישומים כדי לייעל את העסק שלך. אלו כוללים זירו, זנדסק, האבספוט, ו Infusionsoft והרבה יותר.

אז בואו’תסתכל מה עוד יש לבונה אתרים זה בעגלה שלו.

תשלום, משלוח ועסקאות

זה המקום בו 3dcart מצליח. הוא מציע מעל 160 אפשרויות תשלום – יותר מכל בונה מסחר אלקטרוני בשוק. יותר טוב, הם שילבו את אמצעי התשלום בחנות שלך, אז אתה לא’אני לא צריך לקוד דבר.

ניתן להתאים אישית את עלויות המשלוח בדף מלאי המוצר. כפי שהשיטות בפועל – אתה יכול לפנות עם ספקים כמו UPS, Fedex, DHL ועוד.

נוסף על כך, 3dcart מציעה מספר שילובי אפליקציות כולל אימות כתובת ו- ShippingEasy. אלה מקלים על כל התהליך על ידי הסרת הלחץ הנוסף של תשלומי PayPal. אז, 3dcart מספק כאן.

בתוך כל תוכנית מחיר של 3dcart, אין עמלות עסקה. הם מחויבים לכל משתמש’ההצלחה, ולכן לא’לא להעניש לקוחות על צמיחת העסק שלהם. עם זאת, כרגיל, חיובי כרטיסי אשראי יבוצעו לפי שער התשלומים.

קידום אתרים

3dcart’s ההנחיות לקידום אתרים הן שימושיות ומקוריות. מה שהם עושים, בשונה מכל בונה אחר, הוא להפוך את פונקציות SEO לגלויות ברחבי האתר, כמו בעת הוספת מוצרים. יתר על כן, חלונות קופצים יזכירו לכם למלא כמה דברים ב- SEO בכדי לגרום לדירוג לעמוד גבוה יותר במנועי חיפוש.

בסך הכל, הם הפכו את הנושא המסובך לניהול בקלות.

אפליקציה לנייד

מרבית הלקוחות נמצאים בתנועה בימינו. אבל 3dcart אינה מציעה אפליקציות לנייד. כך, בדומה לבלמי האבטחה, עגלת הקניות שלך נעצרת במסלוליה ברגע שאתה יוצא מהחנות.

זה מראה כיצד 3dcart נופל מאחורי מתחרותיה. Shopify, Wix ו- Weebly כולם מספקים אפליקציה סלולרית, המוכיחה שהם’מתקדמים יותר בחזית הטכנולוגית על ידי התאמה למגמות המסחר האלקטרוני האחרונות.

קרא את סקירת המסחר האלקטרוני שלנו ב- Weebly כאן.

עגלה נטושה

מחקר שנערך לאחרונה נמצא 75.6% מהלקוחות שוכחים לקופה מקוונת – חדשות רעות עבור חנויות מסחר אלקטרוני. אבל אל’אל תדאג, 3dcart יודע זאת. התראות העגלה הנטושה שלהם מאפשרות לך לשלוח דוא”ל ללקוחות שלא עשו זאת’לא יסיים את הרכישה (אך השאיר כתובת דוא”ל!)

בסך הכל, ל- 3dcart יש כמה תכונות הגונות. במיוחד עם שילוב זאפייר שלהם מאפשרים לך להתאים אישית את החנות המקוונת שלך באמצעות 1000 אפליקציות ומעלה.

כמה טובים 3dcart’תבניות של תבניות?

3dcart מציעה 91 תבניות בחינם – המרבית מכל פלטפורמת המסחר האלקטרוני. והם מכסים כל ענף, מלבד עשה זאת בעצמך. אז אם אתה צריך ליצור תבנית לכלים שלך, אתה’אני באמת צריך לעשות את זה בעצמך.

נקודת המכירה היא שאתה יכול לשנות תבניות וזה יפורמט מחדש את התוכן שלך באופן אוטומטי. משהו שאתה יכול’אפילו לא לעשות ב- Wix.

איך הם נראים? מרבית הנושאים הם מלוטשים ומעוצבים על פי המותג. אך במקרים מסוימים ישנם סוגיות עיצוביות, כגון תפריטי ניווט שאינם גוללים איתך למטה.

עליכם להיזהר גם בבחירת נושא, מכיוון שכולם תומכים בתכונות שונות. חלקם מציעים תצוגה מהירה, בעוד שחלקם מסירים ביקורות על מוצרים.

אז קשה להיות יצירתי ללא אפליקציות עם 3Dcart. זה נכון לכל בוני המסחר האלקטרוני. הם מצטיינים בכלי הניהול, מקריבים יכולות יצירתיות. מצד שני, בוני כל הסיבוב, כמו Wix ו- Weebly, מציעים הרבה יותר גמישות, כאשר Squarespace הוא המסדרן לעיצוב..

קרא את סקירת המסחר האלקטרוני Wix כאן.

תבניות 3dcartתבניות 3dcart הן בסיסיות וניתנות לשכחה בקלות

העזרה והתמיכה של 3dcart

תמיכה 24/7 זמינה 365 יום בשנה. מבוסס בארצות הברית, ניתן להגיע לצוות התמיכה בלקוחות באמצעות טלפון, דוא”ל או צ’אט חי. טלפון הוא פיתרון הפתרונות המהיר ביותר, כאשר הצ’אט החי פגיע לזמני המתנה של שעות תגובה. כמו כן, למרות ההבטחה של 24 שעות, לפעמים נראה כי הם אינם זמינים בשעות מסוימות.

דון’אין לך זמן להתקשר? הגשת כרטיס אינטרנט היא מהירה וקלה. אתה יכול גם להגיע אליהם במדיה החברתית באמצעות פייסבוק, טוויטר ואינסטגרם.

בתוך האתר עצמו טמונים כמה נאגטים מרכזיים של מידע, עם זאת אלה יכולים להיות קשים לחיפוש. כפתור העזרה בסימן השאלה קשה לאתר. רמז: בדוק את הפינה השמאלית התחתונה.

כפתור העזרה של 3Dcartמרבית המשתמשים התקשו לאתר את כפתור העזרה. האם אתה יכול?

תמחור 3dcart – האם זה תמורה טובה לכסף?

3dcart מציע ארבע תוכניות תמחור חודשיות, כמו גם ניסיון חינם למשך 15 יום. אלו הם:

  • חנות הפעלה ($ 19 p / m)
  • חנות בסיסית ($ 29 p / m)
  • חנות פלוס ($ 79 p / m)
  • חנות פרו (229 $ יח ‘/ מ)

תוכנית חנות פלוס היא הפופולרית ביותר, אך אתה יכול לחסוך כסף באמצעות תוכנית חנות בסיסית. המחקר שלנו מצא כי אין הרבה מה להפריד בין כל תוכנית, למרות שהמחירים משתנים משמעותית. כמו כן, התוספות אכן הופכות ליקרות, כך שזה יעלה יותר ממה שאתה חושב בתחילה.

יתר על כן, כל תוכנית כוללת תכונות נדיבות. אתה’לא תקבלו דמי עסקה, חנות פייסבוק והזמנות ללא הגבלה עם כולם, כך שעדיף לכם לבחור תכנית זולה יותר..

אולם, ה תוכנית הפעלה היא האפשרות היחידה ללא מוצרים ללא הגבלה. זה’סגור ב 100.

אבל, 3dcart הוא, בממוצע, זול יותר מ- Shopify ו- BigCommerce. אז זה’זו אפשרות טובה עבור אלה שרוצים כמה כלי ניהול עוצמתיים ועלות נמוכה יותר. אידיאלי לחנויות מקוונות קטנות ועם זאת שאפתניות.

סיכום סקירת 3dcart

אז מה אנחנו חושבים? 3dcart הוא ללא ספק בחירה פופולרית (רק תראו את מספרי החברות). וזה’זה בהחלט לא מוצר גרוע, אם אתה יודע את דרכך במקלדת. אבל זה מדורג שלנו ‘הכי פחות סביר להמליץ’ בונה אתרים מסיבה: זה’קשה להשתמש.

משתמש אחד סיכם את תסכול ההתאמה האישית בעזרת:

“גודאדי עושה את זה כל כך טוב יותר, האיזון בין פונקציונליות של מסחר אלקטרוני עם השליטה היצירתית היה טוב בהרבה מ- 3Dcart.”

מצד שני, עליך לקחת בחשבון את 3dcart בגלל תוכנית המחיר לחנות ההפעלה הזולה שלה והיכולת להתאים אישית באמצעות 1000+ אפליקציות. ובטוח, זה’זה לא לכולם, אבל אם אתה צריך פלטפורמה חזקה ולא’לא אכפת לך להסתבך עם כמה חתיכות טכניות, אתה יכול לעשות הרבה יותר גרוע.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me