סקירת וולוזיה | דברים מרכזיים שכדאי לדעת


הכי טוב בשביל

תכונות אנליטיקס נהדרות


דירוג כולל

4 מתוך 5 כוכבים

מהם היתרונות והחסרונות של וולוזיה?

מקצוענים

  • הרבה אמצעי תשלום
  • כלי ניתוח מעולים
  • אפליקציה לנייד

חסרונות

  • לא ניתן למכור מוצרים דיגיטליים
  • אין פונקציית בלוגים
  • אישורי SSL עולים תוספת

סקירה כללית של Volusion

Volusion הוא אחד מבוני אתרי המסחר האלקטרוני הוותיקים ביותר בסביבה. נוצר בשנת 1999, זה מאפשר לך לשלם את החשבונות, בלי הסלסולים היצירתיים. מה הכוונה בזה? ובכן, לסיכום, יש לו כמה כלי מכירה נהדרים, אך תכונות עיצוב מסובכות.

אז כמה אנשים משתמשים בזה? המספרים די מכובדים: זה’היא הפלטפורמה שנבחרה בכ- 30,000 חנויות מקוונות והיא עברה 185 מיליון הזמנות מאז השקתה לראשונה.

אבל בעולם או מסחר אלקטרוני, האם עליכם לכבד את זקניכם? במילים אחרות, מה’זה כל כך טוב עם וולוזיה?

עדכוני וולוזיה

לאחרונה, Volusion עודכנה ל- ‘V2’, מערכת הפעלה חדשה שמביאה עמה כמה שיפורי UX (חווית משתמש). ראשית, יש לה מערכת מלאי ברורה בהרבה, כך שהיא’זה ממש קל לנהל את המניה שלך.

אבל הכי חשוב, הוא מספק טונות של נתונים שימושיים, כלי ניתוח ואפשרויות תשלום. כך שתוכלו לראות היכן חוזקותיה כבר נמצאות.

כמו כן, בניסיון לעמוד בקצב עם מנהיגי מסחר אלקטרוני כמו Shopify, Volusion התמקדה בקירוב תכונות עסקיות וכלי יצירת אתרים, על ידי פתיחת מסע המשתמשים בעורך החנות..

עם זאת, בעוד הכלים העסקיים בסדר, הם כן’אין דבר יותר מדי מרגש. שם’זה לא מציע נישה, זה לא’אני לא מאפשר לך לבלוג ואתה צריך כל הזמן לעבור בין הצד הקדמי לאחורי כדי לבנות את האתר שלך. בסך הכל, זה’זה לאוהבי נתונים, לא עיצוב.

איך הגענו למסקנה זו? אצל מומחה בונה אתרים שילבנו כמה ניתוחים מומחים משלנו עם בדיקות משתמש יסודיות, עליהן תוכלו לקרוא כאן.

בסך הכל, נתנו וולוזיה 3.9 כוכבים. המשך לקרוא כדי לגלות מדוע…

כמה קל להשתמש באשליה?

בקיצור, Volusion די קל לשימוש – אם אין לך עניין בעיצוב אתר’המראה.

אבל – וזה’זה גדול אבל – אם אתה רוצה לעצב את האתר בפועל תחילה, זה’זה מאתגר מאוד. רוב המשתמשים בבדיקה שלנו גילו שפשוט קשה מדי לנווט בקצה הקדמי.

וזה’זה לא רק אנחנו שחושבים את זה. כאן’זה מה שהיה למשתמש אחד לומר על וולוזיה’קלות השימוש:

יש רק חוסר בהירות מוחלט לגבי אופן ביצוע הדברים. זה היה פשוט מסובך מדי.

לדוגמה, כדי לערוך תיבות טקסט, עליך למצוא כפתור כחול סודי באופן מוזר בצד ימין. וביצוע משימות פשוטות זה, ובכן, לא כל כך פשוט.

אנו ממליצים באמת לצפות בווידיאו המשובב שלהם ליתר הבהירות.

מרגישים השראה? קרא את המאמר שלנו בנושא ‘כיצד לבנות חנות מקוונת – -‘.

או ללמוד כיצד למכור באינטרנט כאן.

לחלופין, מצא היום את פלטפורמת המסחר האלקטרוני המושלמת שלך.

שביעות רצון לקוחות מסחר אלקטרוני

השאלה הגדולה כאן היא, מה אנשים באמת חושבים על וולוזיה? האם זה בונה אתרי המסחר האלקטרוני הטוב ביותר שיש שם?

התשובה היא לא ממש. כפי שאנו’אמרנו, זה’זה נהדר למשתמשים מונעים נתונים, אך חסר את תכונות בניית האתר בפועל. והאנשים שבדקנו הסכימו, עם אדם אחד שאמר:

השתמש ב- Volusion לתכונות המלאי והניתוח שהם מספקים, ולא להתאמה אישית או ליצירת רשת.

פגם נפוץ נוסף שעלה היה וולוזיה’משבר זהות. הוא מנסה לשכנע אתכם שהוא יכול לבנות אתרים (על ידי הפעלת ניסיון בחינם בחזית החנות), אבל זה’זה ברור’נקודות החוזק של זה הן בחלק האחורי.

משתמש אחד סיכם את הבעיה עם הצעה:

וולוזיה צריכה פשוט לכוון אותך ללוח המחוונים, שם ניתן יהיה להסיר את כל הבעיות שנתקלתי בהן. דון’אל תכניס מישהו לחזית אם אינך מסוגל ליצור אתר כמו Wix’s.

כפי שאנו יכולים לראות, מבחינת היצירתיות, וולוזיה אינה’t עד לסטנדרטים המובילים בענף בניית אתרים. אבל זה עושה את הדברים של המסחר האלקטרוני למדי. ורוב המשתמשים שלנו הרגישו כך.

ראה כיצד וולוזיה משתווה ל- Shopify כאן.

כמה טוב הם כלי המכירה והתכונות של Volusion?

אנחנו’הקמת Volusion היא הטובה ביותר למכירת מוצרים גרידא. אז באופן טבעי, כלי המסחר האלקטרוני טובים מאוד. לתת’עיין בתכונות האהובות עלינו:

מלאי

קודם כל, אנחנו אוהבים את אפשרות סרטי המוצר. זה’זה תכונה ממש שימושית המסופקת על ידי אף בונה אחר של מסחר אלקטרוני. אבל מי צריך להשתמש בזה? ובכן, כל עסק עם ויזואליות נהדרת – כמו קמעונאיות בגדים – עשוי להועיל.

וולוזיה מציעה גם א ‘מוצרים מוצעים’ תכונה. זהו ניצחון מרכזי מול יריבתה Shopify, הנשענת על שילובים של צד שלישי לאותה פונקציה.

עם זאת, עם Volusion, אינך יכול למכור מוצרים דיגיטליים. זה באמת מצמצם את סוגי העסקים שצריכים להשתמש בהם למשל, אם אתה’אם אתה מחפש למכור ספרים אלקטרוניים, מוזיקה או אמנות דיגיטלית, אתה בהחלט צריך לחפש במקום אחר.

אפליקציה לנייד

צריך למכור תוך כדי תנועה? Volusion מאפשרת לך לנהל את החנות המקוונת שלך מהטלפון שלך באמצעות האפליקציה הניידת המצוינת שלה. כך שתוכלו לבדוק מלאי, לעדכן מחירים או להצמיד תמונות תמונות היישר מהטלפון!

אפליקציות של צד שלישי

אבל הכי טוב ש- Volusion רוצה שתעשה זאת התאם אישית את החנות שלך ככל האפשר. איך זה עושה את זה? על ידי תמיכה ב -1,000 אפליקציות דרך זאפייה, מכסה את הכל החל מחשבונאות ועד ניהול לקוחות.

תשלום, דמי עסקה ומשלוח

Volusion תומך במגוון רחב של שערים לתשלומים, כולל PayPal ו- Stripe. זה גם מתאים ללקוחות מנוסים יותר בתחום הטכנולוגי עם אפשרויות ארנק דיגיטלי כמו אמזון ו- Apple Pay.

עם זאת, כמה אפשרויות, כמו כיכר, צריכות להיות משולבות עם זאפייר. אבל זה’זה מהיר וקל לעשות.

אפשרויות שער של תשלום וולוזיותהוספת אפשרות לתשלום יכולה להיעשות בכמה לחיצות

בתוך כל הוולוזיה’תוכניות מחיר, אין עמלות עסקה. עם זאת, חיובי כרטיסי אשראי רגילים יחולו על כל תשלום.

ותן’לא לשכוח משלוח. באמצעות Volusion, באפשרותך להתאים אישית חשבוניות ותלושי אריזה בעזרת לוגו וטקסט משלך. הלקוחות שלכם בהחלט יעריכו את המגע האישי!

בלוג

נושא אחד עם וולוזיה הוא שזה לא’אני לא מספק פלטפורמת בלוגים, שבדרך כלל מגיעה כסטנדרט אצל בוני מסחר אלקטרוני בימינו. מדוע זו בעיה? יש כמה סיבות. בלוגים לא רק מאפשרים לך לקדם מוצרים ושירותים, אלא שהם באמת עוזרים לך לדירוג גבוה יותר במנועי חיפוש.

אמנם אתה יכול לקשר את הבלוג שלך דרך תת-דומיין, אך זה’זה זמן רב. כבעלי עסק, אתה זקוק למתח זה נוסף? אנחנו בספק.

מחפש אפשרויות נוספות? עיין בסקירת Shopify שלנו.

או מדוע לא לקרוא את המאמר שלנו ב- BigCommerce כאן.

כמה טוב התבניות של וולוזיה?

Volusion מציעה 11 ערכות נושא בחינם, בתוספת 34 נושאים בתשלום שעולים 180 דולר לכל אחד. איך זה משתווה עם יריביו? שם’זה לא יותר מדי הבדל: BigCommerce ו- Shopify מספקים שניהם 50+ עיצובים מובחרים, במחיר של $ 145-235 ו- $ 140-180, בהתאמה.

אבל מה עושים עם וולוזיה’הנושאים של ממש נראים? קודם כל, הם’עברנו מלוטש לאחרונה. הם נראים הרבה יותר טובים מאשר לפני עדכון V2, אך הם כן’לא די מלוטש כמו אלה שמציעים המרחב.

כמו כן, התבניות מאוד ספציפיות לתכונות. לכן, אלא אם כן אתה מוצא נושא שמתאים לעסק שלך’עלי לבחור עיצוב שאינו ממוקד בתעשייה. זה’זו לא בעיה ענקית, אבל זה’זה רחוק מלהיות אידיאלי.

תבניות וולוזיהלאחרונה שיפרה Volusion את התבניות שלה, והפכה אותן למלוטשות ומלוטשות יותר

זכייה נוספת על Shopify – Volusion מאפשרת לך לשנות תבניות בכל עת שתרצה. משמעות הדבר היא שאתה יכול לערבב את החנות המקוונת שלך’המראה מבלי לדאוג לאוכלוסייה מחדש של התוכן שלך. הם עושים הכל בשבילך!

כמה מועיל העזרה והתמיכה של Volusion?

כמו בכל הטכנולוגיה, אתה’אני חייב לחוות כמה בעיות קלות. ולגבי כל פתרונות ה- Volusion שלך, אתה יכול לתאם שיחה עם התמיכה שלהם, או פשוט להתקשר אליהם בין 7 בבוקר ל -10: 00 CST.

בסגנון וולוזיה אמיתי, הם רוצים שהחוויה תהיה אישית. כל תוכנית מחיר למעט התוכנית האישית (אנחנו’אכנס למחירים בהמשך) מגיע עם תמיכה טלפונית אישית 24/7. הם לא’גם לא לשלוח דוא”ל כי הם רוצים לעזור לך ליצור קשר ישיר.

עם זאת, אם אתה’מחדש על התוכנית האישית, אתה יכול לקבל עזרה רק באינטרנט. זה לא’גם לא לכלול מדיה חברתית, אז אל’לא טורח לציוץ!

תמחור וולוזיה – האם זה תמורה טובה לכסף?

ל- Volusion יש ניסיון חינם למשך 14 יום וחמש תוכניות מחיר:

  • אישי ($ 29 p / m)
  • מקצוען ($ 79 p / m)
  • עסקים ($ 299 p / m)
  • פריים (מותאם אישית)

עם כל תוכניות המחיר, עליך לרכוש תעודת SSL (שכבת שקעים מאובטחים) בעלות 89.99 $. זה מגן על האתר שלך מהונאה, אך הוא מופיע כסטנדרט בפלטפורמות אחרות. זה’זה עלות חצופה במיוחד למחשבה.

בבדיקת בונה אתרי המסחר האלקטרוני שלנו, Volusion’תוכניות המחירים של ממוצע היו היקרות ביותר. עם זאת, ההתאמה האישית, הבקרה ומדרגיות העסק היו מרשימים בכולם. בזמן שהם’הם יקרים יחסית, כולם מציעים תכונות מובנות מעולות, ותוכלו להכניס כמה אפליקציות שימושיות.

ראו וולוזיה’תוכניות מחיר כאן.

זקוק לעצות? כאן’זה המאמר שלנו בנושא ‘כמה אתר צריך לעלות?’.

סקירת וולוזיה: פסק הדין

עם המלאי הרחב ביותר של כל בונה אתרים, Volusion היטב ומתמקד באמת בנתונים. אמנם כלי הניתוח המצוינים מאפשרים לך לנהל את העסק שלך ולגדול אותו בקלות, אך זה’זה בשום אופן לא האפשרות הטובה ביותר למסחר אלקטרוני. Shopify היא האלופה בכל הסיבוב.

במילים אחרות, הוא יושב באמצע האריזה בכל התחומים, למעט מכירות. נקודות החוזק הבולטות שלו כוללות סרטוני מוצר, מספר אפשרויות שער התשלום ותכונת המוצרים המוצעת.

למרות זאת, אנו’יש לנו רק וולוזיה 3.9 כוכבים מסיבה כלשהי. זה לא’אני לא מאפשר לך לבלוג, חזית החנות מבלבלת, ועליך לקנות SSL בנפרד. זה לא’גם לי יש נישה כוללת.

על קצה המזלג? זה’זו לא אחת האפשרויות הטובות ביותר, אבל זה עושה את הדברים שמוכרים היטב. אז אם אתה רוצה חנות מסודרת עם כמה תכונות מובנות נחמדות, אבל אל תעשה זאת’לא יהיה לי זמן להיות יצירתי, לתת לוולוזיה ללכת.

הפלטפורמות שלה. זה’זה עלות חצופה במיוחד למחשבה.

בבדיקת בונה אתרי המסחר האלקטרוני שלנו, Volusion’תוכניות המחירים של ממוצע היו היקרות ביותר. עם זאת, ההתאמה האישית, הבקרה ומדרגיות העסק היו מרשימים בכולם. בזמן שהם’הם יקרים יחסית, כולם מציעים תכונות מובנות מעולות, ותוכלו להכניס כמה אפליקציות שימושיות.

שאלות נפוצות בנושא וולוזיה

מי צריך להשתמש בוולוזיה?

אם אתה’אם אתה בעל עסק מונע נתונים ומחפש בונה אתרים למסחר אלקטרוני עם כלי ניתוח מעולים, Volusion היא בשבילך. לכל דבר אחר, כמו עיצוב חזית החנות או כתיבת בלוגים, עליך לחפש במקום אחר.

האם וולוזיה יקרה?

בהשוואה לבוני אתרים אחרים של מסחר אלקטרוני, Volusion היא די יקרה, עם תוכניות מחירים של עד 299 דולר לחודש. נוסף על כך, עליכם לרכוש אישור SSL של 89-99 דולר. עם זאת, יש לה אפשרות של 13.50 $ לחודש אם תירשם לשנה שלמה.

מה אני יכול למכור ב- Volusion?

מלאי הוא וולוזיה בקלות’התכונה החזקה ביותר. אתה יכול למכור מוצרים ללא הגבלה, בעזרת כמה כלים מעולים כמו הצעות למוצרים וסרטוני מוצר (שניהם אתכם’עלי להוריד בנפרד ב- Shopify). עם זאת, אינך יכול למכור מוצרים דיגיטליים ב- Volusion.

מומחה בונה אתרים שואף לספק לך נתונים כנים. זה’לכן אנו עורכים מחקר משלנו ומקבלים תובנה אישית ישירה. לחץ כאן למידע נוסף.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me