סקירת בונה אתרים של דודא 2020: האם עליך להשתמש בה?


הכי טוב בשביל

סיוע בעיצוב מועיל


דירוג כולל

4 מתוך 5 כוכבים

דודא הוא בונה אתרים ממוקד בעיצוב מושלם למי שרוצה אתר מלוטש ומושך, אך זקוק לתבנית שלו כדי לבצע את מרבית העבודה. אתה יכול לבנות במהירות, ליצור יישומונים ולהתאים אישית את האתר שלך – אבל אתה’אני אשלם עבור הפריבילגיה. דודא’זה קצת יותר יקר ממתחרים, עם תוכניות שמתחילות החל מ 14 $ לחודש.

מה היתרונות והחסרונות של דודא?

מקצוענים

 • מגוון פנטסטי של אפליקציות ווידג’טים שתוכל להוסיף – או אפילו לבנות את עצמך! זה עוזר למשתמשים לחשוב מחוץ לקופסה ולהוסיף פונקציות ייחודיות יותר לאתרי האינטרנט שלהם – לא רבים מהבנאים מקלים על ההתאמה האישית כזו.
 • אתה מקבל רמה הגונה של שליטה יצירתית, אבל זה’זה בתוך התבנית’גבולות. זה יכול להיות דבר טוב למי שכן’אני לא בטוח בעיצוב מדי, אבל עדיין רוצה אתר אטרקטיבי.
 • זהו בונה שבאופן כללי מצטיין בפשטות – אם כי זה מסתמך על כך שאתה דבק בעיקר בהנחיות העיצוב של התבנית שלך.

חסרונות

 • תוכניות מחירים יקרות וללא תוכנית חופשית – התוכנית הזולה ביותר עולה 14 $ לחודש כאשר היא מחויבת מדי שנה.
 • למרות שדודה’תכונות העיצוב שלה בשפע, זה לא עושה זאת’לא מספקים תכונות רבות עוצמה של אתרים – למשל, בונים אחרים עושים יותר מבחינת אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO).
 • בבדיקת משתמשים, חלק מצאו שדודה די מסורבלת, וקשה או מבלבלת אם תנסו לדחוף את התבנית’גבולות – אם אתה’אחרי חופש יצירתי מוחלט, אז דודא אינו’האפשרות הטובה ביותר שלך.

סקירה כללית של דודא

מעל 450,000 עסקים משתמשים בדודה’בונה אתרים זה שמטרתו “להפוך את עיצוב האינטרנט ללא כאבים” באמצעות העיצובים הפשוטים והיצירתיים שלה. כל מה שאתה צריך זה חיבור לאינטרנט, ותוכל להתחיל לבנות את אתר דודא שלך תוך דקות – אין כישורים טכניים נחוצים.

דף הבית של בונה אתר דודאקל להשתמש בדודה לכל אחד, אבל זה’שימושי במיוחד עבור מעצבים ופרילנסרים הזקוקים ליצור הרבה אתרים מקצועיים במהירות.

זה עובד על ידי מתן מגוון רחב של תבניות לבחירה, אותן אתה עורך לטעמך על ידי שינוי טקסט, הוספת תמונות, יצירת דפים חדשים ואפילו בניית יישומונים משלך. פעם אתה’יש לך להתאים אישית את האתר שלך, פשוט פרסם אותו באופן מקוון – דודא מארחת את האתר שלך עבורך, כך שלא תעשה זאת’אני לא צריך לדאוג לגבי עלויות נוספות או כאבי ראש טכניים.

דודא יכול לשמש כל אחד, אבל זה’זה טוב במיוחד עבור מעצבי אתרים שצריכים ליצור אתרים מרובים במהירות עבור לקוחות. אכן, סוכנויות ופרילנסרים הם דודא’קהל היעד העיקרי.

דודא הטוב ביותר עבור פרילנסרים וסוכנויות

כמה קל להשתמש בדודה?

דודא קלע בצורה מרשימה עבור קלות השימוש בבחינתנו, והגיע למקום השלישי בדירוג שלנו בגלל הידידותיות למתחילים. ההרשמה לניסיון חינם הינה מהירה וללא כאבים – אתה רק צריך לספק דוא”ל וסיסמא – משמעות אתה יכול להתחיל לבנות תוך דקות.

דודא הוא א בונה גרור ושחרר, כלומר תוכלו להתאים אישית את התבנית שבחרתם ללא שום ידע בקידוד. פשוט לחץ, גרור, שחרר והקלד כדי לערוך את הדפים שלך עד שאתה’אתה שמח.

בונה אתר דודא עורך קלדודא מקל על יצירת אתר אישי משלך על ידי מתן תבניות מובנות לעריכה.

דודא עוזר לך על ידי מתן תבניות די מובנות. פירוש הדבר שיש לך פחות חופש יצירתי מאשר, נגיד, Wix – במקום להיות מסוגל לשים משהו בכל מקום, אתה יכול לעשות רק שינויים בתוך “חוקים” או הנחיות של התבנית’פריסת s.

זה’חופש יצירתי, בתוך גבולות. אם אתה מנסה לדחוף את גבולות התבנית רחוק מדי, אתה’אני אתחיל למצוא את דודא קשה יותר לשימוש, וזה משהו שהמשתמשים שלנו גילו כשניסו את דודא בעצמם. כאן’זה הטוב והרע שהיה להם לומר על דודא’בונה אתרים של:

“אתה יכול 100% להעלות אתר תוך יום באמצעות דודא.”

“זה’זה תערובת מאוד מוזרה של להיות סופר ברור לגבי כמה דברים, אבל אז כל כך מבלבל באחרים.”

“זה’זה פשוט כל כך פשוט לשימוש! אבל זה’זה מאוד מקרה של לא לצאת לתחום של מה שהתבנית מאפשרת לך לעשות, כי בסופו של דבר תפגע בקיר.”

בהתבסס על משוב כזה, זה’ברור שדודה הוא בונה אתרים קל לשימוש – כל עוד אתה משחק לפי כללי התבנית שלך!

למרות התסכולים שהמשתמשים שלנו נתקלו בהם מדי פעם, הם עדיין הבקיעו את דודא די טוב. זה יצא עם ארבעה מתוך חמישה כוכבים לשביעות רצונם של הלקוחות, והכה במספר בונים אחרים (כולל WordPress.com).

כמה טובים דודה’תבניות?

ניצחנו’לא להכות סביב השיח – העיצוב הוא המקום בו דודה באמת מאירה. יש לו 98 תבניות מעוצבות בצורה מקצועית לבחירה, ובנוסף לדוגמאות הרגילות שמילאו מראש, ישנן 10 תבניות ריקות שתוכלו למלא מההתחלה.

לא בטוח שתוכלו להתמודד עם גלילה בכמעט מאה תבניות? אתה יכול לסנן אותם לפי קטגוריות כדי לצמצם את בחירתך – ישנן 10 קטגוריות לבחירה, כולל עסקים, נסיעות, תיק עבודות, וחנות מקוונת..

בחירת תבנית דודאלדודה כמעט 100 תבניות לבחירה, כולן פשוטות, מסוגננות ומעוצבות להפליא.

אתה יכול להציג תצוגה מקדימה של כל תבנית כדי לקבל מראה מלא לפני שתבחר – למעשה, דודא עובר את הקילומטר הנוסף, ומאפשר לך להציג את העיצוב בשולחן העבודה, הטאבלט והנייד כדי לוודא שהוא באמת מושלם לצרכים שלך..

ניתן להתאים אישית את כל התבניות לכל מכשיר, כלומר תוכלו לוודא שהאתר שלכם תמיד נראה במיטבו, לא משנה את הפורמט.

דוגמה לסקירה דודא לדוגמאדודא מאפשר לך לעבור בקלות בין עורכי המכשירים כך שתוכל להתאים אישית את האופן בו האתר שלך נראה על שולחן העבודה, הטאבלט והנייד.

כמו שקראתם קודם, דודא’קל להתאים אישית תבניות s כל עוד אתה’אתה שמח לדבוק בסגנון שנקבע על ידי העיצוב שלך. כאן’מה היה למשתמש אחד לומר על דודא’תבניות s לאחר שניסו אחת:

“התבנית שבחרתי כבר עשתה הרבה בשבילי. פירוש הדבר שרק הייתי צריך להיכנס ולמלא כמה חלקים.”

כל השינויים מתרחשים על המסך ממש לפניך – לדוגמה, אתה פשוט לוחץ ומקליד כדי לערוך טקסט, במקום להעביר לדף אחר לעריכה “מאחורי הקלעים.”

עריכת התוכן הממולא מראש היא קלה מאוד, וכך גם הוספת קטעים חדשים כמו גלריה, המלצה או טופס יצירת קשר. אתה יכול לצבוט רוחב גבול וצבעי רקע, להחליף תמונות ולשנות פריסות בתפריט, והכל בכמה לחיצות פשוטות.

עורך דודא מוסיף קטע חדשדודא נותן לך קטעים מעוצבים מראש לבחירה, מה שמאפשר לבנות את האתר שלך במהירות ובקלות.

דודא נותן לך קטעים ופריסות מלאות מראש לבחירה, מה שמקל על יצירת אתר טוב למראה. עם זאת, זה’קשה יותר לשחק עם הפריסה של דף האינטרנט שלך – בעוד Wix מאפשרת לך לגרור תמונות ואלמנטים אחרים לכל מקום, דודא מגביל יותר.

למרות זאת, דודה הצליח במחקר שלנו בזכות גמישות עיצובית והתאמת Squarespace’זה ציון גבוה וצבר חמישה כוכבים מתוך חמישה. דודא’המיקוד העיקרי הוא בעיצוב – הוא נועד לעזור למשתמשים לעבור את מבנה התבנית שלו, בהתאם לשיטות העיצוב הטובות ביותר.

זה’זה רעיון טוב לבחור תבנית שאתה אוהב ושאתה לא’אני לא רוצה לשנות באופן קיצוני, כמוך’אני אתחיל להיאבק במהירות אם תנסה לדחוף את העיצוב שלך רחוק מדי.

גלה עוד

 • ריבוע המרחב הוא בונה האתר היחיד שמוביל את דודא’עיצובים. למידע נוסף על בונה יצירתי זה באתר שלנו סקירת המרחב
 • יוצרים תיק מקוון? אנחנו’ביצענו את המחקר – גלה את 10 בוני אתרים הטובים ביותר למצוא את ההתאמה המושלמת שלך

דודא’s כלים ותכונות

דודא מגיע עמוס בתכונות עיצוב ודרכים להתאמה אישית של אתר האינטרנט שלך, ממעל 100 סגנונות גופן לעורך תמונות מובנה. זה מגיע גם עם ההטבה הלא שגרתית שמאפשרת לך ליצור יישומונים משלך ולפתח חוויה מותאמת אישית למבקרים שלך.

לדוגמא, דודא מקל על הפעלת חלונות קופצים, סרטונים, מבצעים, הודעות מיוחדות ועוד עבור משתמשים על סמך גורמים שונים, כגון מיקום או מספר ביקורים באתר..

כלים להתאמה אישית של דודאדודא מקל מאוד על הצעת המבקרים בשירות בהתאמה אישית, ועוזר לך למקד ולחבר לקהל שלך.

זוהי דרך פנטסטית להתחבר לקהל שלך ולהגביר את המעורבות באתר שלך. דודא מעודד את משתמשיה לחשוב מחוץ לקופסה, ועושה זאת כל כך ידידותי למתחילים בו זמנית.

עם זאת, דודא יכול היה לעשות יותר בתחומים אחרים – כמו SEO – כדי לתת לאתר שלך יותר כוח וסיכוי גדול יותר להתחרות באתרים אחרים ברשת. לתת’תסתכל מקרוב על הבנאי’התכונות החשובות ביותר…

מסחר אלקטרוני

האם דודא מאפשרת לך למכור ברשת? ובכן כן! למעשה, זה נותן לך את האפשרות להוסיף כלים לסחר אלקטרוני לתוכנית הזולה ביותר שלה. זה לא שגרתי – רוב בוני אתרים כוללים מסחר אלקטרוני רק בתוכניות המומחרות שלהם, במקום לזרוק אותו מהיום הראשון..

מלבד ההיבט העיצובי – הכולל תמונות רבות של מוצרים, עיצוב משולב בין אתר האינטרנט שלך לחזית שלך, ופריסות עמודי מוצר מעוצבות מראש – מגיע גם דודא עם כמה מכירות מכובדות מכובדות..

אלו כוללים:

 • אפשרויות תשלום של יותר מ 30 (כולל Paypal, ריבוע ופס)
 • חישובי מס אוטומטיים
 • קודי קופון
 • קטגוריות מוצרים
 • התראות מלאי נמוכות ללקוחות
 • הורדות דיגיטליות
 • אפשרויות משלוח ושיעורים להתאמה אישית

זה הופך את דודא לבחירה הוגנת אם אתה רוצה למכור מוצרים דרך אתר האינטרנט שלך, אם כי זה יכול’אני לא מתחרה עם בונה ייעודי כמו Shopify על מכירה מקוונת.

גלה עוד

 • האם אתה רוצה למכור באינטרנט? גלה את 5 בוני החנויות המקוונות הטובות ביותר כדי לוודא שאתה בוחר את הטוב ביותר מהטובים
 • Shopify היא הבונה הכולל הטוב ביותר למכירה ברשת – גלה מדוע במלואנו סקירה של Shopify

קידום אתרים

אופטימיזציה למנועי חיפוש הייתה תחום שדודה נפלה בו מעט בבחינתנו. זה פשוט לא’אני לא מספק את אותן הצעות כמו בוני אחרים, כמו Weebly – במקום זאת, דודא דבק ביסודות, כולל:

 • SSL חינם – מגיע עם כל אתר של דודא, אך זקוק להתקנה (תהליך בלחיצה אחת)
 • תבניות רספונסיביות המשתנות בגודל אוטומטי כך שיתאימו למסך או למכשיר בו משתמשים
 • אופטימיזציה של Google PageSpeed
 • כותרות הניתנות להתאמה אישית, תיאורי מטה וכתובות אתרים לדפים
 • ניתן להוסיף טקסט לתמונות

זה לא’לא קבוצה גרועה של כלי SEO – זה פשוט לא’לא המרשים ביותר בשוק. אתר הדודה שלך עדיין יימצא ברשת, אך אתה עלול למצוא אותו מתסכל אם יש לך ניסיון SEO או צרכים ספציפיים.

גלה עוד

 • האם קידום אתרים חשוב לך? קרא את סקירתנו בנושא 3 בוני אתרים הטובים ביותר לקידום אתרים שם אנו חושפים את האפשרויות העיקריות להימצא באינטרנט

שיווק

דודא חשב מחוץ לקופסה בכל הקשור לשיווק. בדפי המשאבים שלה, אתה’אני אמצא רשימה של חומרי שיווק הזמינים ללקוחות המקצוענים בתוכנית Team ומעלה.

משאבים אלה כוללים:

 • תבנית ליצירת לידים מובילה
 • סיפוני מכירות לבנים
 • חלוקות תווית לבנה
 • פורטל תמיכה לבן
 • דוא”ל תמונות כותרת

אלה הם משאבים בהתאמה אישית שנועדו להגדיל את המכירות שלך, ונמצאים תחת הקטגוריה של ניהול לקוחות שננעלת כשאתה משדרג לתכנית Team ומעלה. זה מאפשר גם הערות אתרים ומיתוג בהתאמה אישית.

גנרטור להוביל כלים לשיווקדודא מספקת ללקוחות המקצוענים תבנית דפי נחיתה של גנרטור לידים שתעזור להרשים את הלקוחות ולהגדיל את המותג שלכם.

עם זאת, לדודה חסרים תכונות שיווק בסיסיות – כולל כלי עלון וזה החיסרון העיקרי שלה בכל הקשור לגידול ההמשך לאתר שלך.

חיסרון נוסף לדודה הוא היעדר חנות אפליקציות, כלומר אתה יכול’לא להוסיף בקלות פונקציות נוספות לאתר שלך כשאתה זקוק להן. במקום זאת, אתה’סומך על התכונות הפנימיות שמגיעות עם התוכנית שלך – אם אתה זקוק לכלים מתקדמים יותר, אתה’עלי לשדרג.

מי הם דודא’תכונות הטובות ביותר עבור?

לדודה שילוב של תכונות ייחודיות ומותאמות לצד כמה חסרונות ברורים להפליא.

זה’זו אפשרות נהדרת עבור פרילנסרים או מעצבי אתרים שיוצרים אתרים עבור לקוחות – דודא’חבילת ניהול הלקוחות היא יתרון גדול במיוחד וזה’זה די נדיר בקרב רוב הבונים.

אנחנו לא’אני לא ממליץ עליו לבלוגרים או לכל מי שיש לו שיווק בלב המותג שלהם, אבל חוץ מזה, זה’זו בחירה טובה עבור אתרי עסקים קטנים שרוצים אתר מעוצב היטב עם מגוון צנוע של תכונות מקצועיות.

כמה עולה דודא?

יתכן ששמת לב לדודה’הדירוג של הכללי הוא בסך הכל די טוב – אך שערכו לכסף הוא התחתון. זה’בגלל שדודה היא בונה האתר היקר ביותר שאנחנו’נבדק עד כה, כאשר המחירים מתחילים ב -14 $ לחודש (מחויבים מדי שנה).

יש שלוש תוכניות מחיר לבחירה, הנע בין 14 $ ל 74 $ לחודש כאשר הם מחויבים מדי שנה. שם’היא גם תוכנית ארגונית עבור אלה שיש להם מאות אתרים וזקוקים להצעת מחיר בהתאמה אישית.

ביקורת דודא - תמחורדודא’שלוש תוכניות המחירים נעות בין 14 ל 74 $ לחודש כאשר הן מחויבות מדי שנה

שם’אין תוכנית חופשית, אבל תוכנית הצוות של 22 דולר לחודש כוללת תקופת ניסיון ללא תשלום של 14 יום שתוכלו להשתמש בהם. פעם אתה’בדקנו את זה, תוכלו לבחור כל תוכנית להירשם לכאן’זה טבלת סיכום מהירה שתעזור לך להחליט מה הכי מתאים לצרכים שלך:

תוכנית בסיסית
תוכנית צוות
תוכנית הסוכנות
מחיר לחודש (מחויב מדי שנה)

מחיר חודשי

מספר אתרים

SSL

מספר חברי הצוות

ניהול לקוחות

כלים מתקדמים

14 דולר 22 דולר 74 דולר
19 דולר 29 $ 99 דולר
1 1 8
&# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
1 4 10
&# 10060; &# 10004;&# 65039; &# 10004;&# 65039;
&# 10060; &# 10060; &# 10004;&# 65039;

אתה יכול לחסוך עד 25% על ידי בחירת תוכנית שנתית במקום תוכנית חודשית – שניהם זמינים, כך שתוכלו לבחור את המנוי המתאים לכם ביותר.

עכשיו תן’תסתכל על כל תוכנית מחיר בפירוט מעט יותר. המשך לקרוא לסיכום מהיר של כל תוכנית ותכונות המפתח שלה:

תכנית בסיסית: 14 $ לחודש, מחויבת מדי שנה

לאתרים אישיים שלא תורמים’אני לא זקוק לתכונות מהודרות או לשירותים ממוקדי לקוח. אתה מקבל אתר אחד עם כל התכונות הבסיסיות הדרושות לך כדי להפעיל אותו, כולל:

 • כלים להתאמה אישית של אתרים
 • אבטחת SSL
 • כלים מרובי שפות
 • ספריית תוכן מחוברת (מוגבלת)
 • מיליוני תמונות בחינם ופרמיום

אתה מקבל גרסה מוגבלת של דודא’ספריית תוכן מחוברת, המאפשרת לך לנהל תמונות, קבצים ומידע עסקי בסיסי ממיקום מרכזי אחד. אתה יכול להיות חבר צוות אחד נוסף לשתף פעולה איתו, וכל אתרי אינטרנט נוספים נוספים יעלו 19 דולר לחודש עבור כל אתר.

תוכנית הצוות: 22 $ לחודש, מחויבת מדי שנה

תוכנית הצוות היא הטובה ביותר עבור פרילנסרים שבונים עבור לקוחות, ואולי ניהול צוות קטן – תוכלו להוסיף עד ארבעה חברי צוות שיעבדו אתכם באתר.

זו התוכנית היחידה להציע תקופת ניסיון בחינם למשך 14 יום, כך שתוכלו לנסות את כל התכונות שלה בחינם!

אתה מקבל הכל מהתכנית הבסיסית, בנוסף למגוון מלא של שיתופי פעולה צוותיים וכלים לניהול לקוחות. התכונות בתוכנית הצוות כוללות:

 • הגדרות משתמשים והרשאות עבור חברי הצוות
 • גישה ללקוח עם תווית לבנה (מיתוג ודומיין מותאם אישית)
 • הגדרות משתמשים והרשאות עבור לקוחות
 • הערות באתר
 • חומרי מכירות ושיווק של תוויות לבנות

תכונות אלה מעניקות לך שליטה רבה יותר באתר שלך מאשר בתוכנית הבסיסית, ומציידות אותך ביצירת שירות מקצועי יותר ללקוחות. אתה עדיין מקבל רק אתר אחד בתוכנית הצוות, אך אתה יכול להוסיף אתרים נוספים עבור $ 13 לחודש כל אחד.

תוכנית הסוכנות: 74 דולר לחודש, מחויבת מדי שנה

תוכנית הסוכנות היא הטובה ביותר לפרויקטים בהיקף גדול יותר שבהם אתה צריך לבנות אתרים מרובים, או שיש לך עד 10 חברי צוות. תוכנית זו נותנת לך את כל התכונות מתכנית הצוות, בתוספת כלים מתקדמים כגון:

 • אתרים מיידיים
 • יצוא אתר
 • בונה יישומונים
 • שילוב ממשק API (מוגבל)
 • חיבור ל- Google Sheets וטבלת השידור

כלים אלה נועדו לתמוך בעסק שלך, ולעזור לך לספק שירות ייחודי יותר עבור הלקוחות שלך. תוכנית הסוכנות כוללת שמונה אתרי אינטרנט, אך תוכלו לקנות יותר תמורת 11 דולר לאתר בחודש.

תוספות למסחר אלקטרוני: 7.25 $ – 39 דולר לחודש, מחויבים מדי שנה

כל אחד מדודה’תוכניות המחיר של s מאפשרת גם לבחור תוסף מסחר אלקטרוני אם ברצונך למכור באופן מקוון. יש שלוש תוספות למסחר אלקטרוני, ואילו מהן תבחר בעיקר תלויות בכמה מוצרים אתה’אני אמכור:

 • סטנדרט: 7.25 דולר לחודש – 100 מוצרים
 • מתקדם: 19.25 דולר לחודש – 2,500 מוצרים
 • ללא הגבלה: 39 דולר לחודש – אינסוף מוצרים

תוספות מסחר אלקטרונידודא מאפשר לך להוסיף מסחר אלקטרוני לתכנית שלך בתשלום נוסף, מה שמאפשר לחנות שלך גמישות רבה יותר.

כל אלה מחויבים באתר, וזה משהו שצריך לקחת בחשבון אם אתה’מתכנן להפעיל חנויות מקוונות מרובות. אף אחת מהתכניות הללו אינה גובה עמלת עסקה, וכולן כוללות אחסון בלתי מוגבל.

אתה יכול לשלם עבור תוכניות אלה חודשי במקום מדי שנה, ובמקרה זה המחיר נע בין 8 $ ל 49 $ לחודש.

גלה עוד

 • מחפש משהו קצת יותר זול? עיין ברשימה המלאה שלנו בנושא 14 בוני אתרים הזולים ביותר בשוק
 • עוד לא מוכנים לשלם? אנחנו’סקרנו את סקירתנו בנושא 10 בוני אתרים בחינם הטובים ביותר של שנת 2019

איזו עזרה ותמיכה מציעה דודא?

דודא מציע מגוון טוב של אפשרויות עזרה ותמיכה, כאשר סוג התמיכה שתקבל תלוי במידה רבה באיזו תוכנית מחיר תבחר. כאן’פירוט מהיר של התמיכה המגיעה בכל תוכנית:

 • תוכנית בסיסית: אימייל
 • תוכנית הצוות: דוא”ל, צ’אט וטלפון
 • תוכנית הסוכנות: דוא”ל עדיפות, צ’אט וטלפון

מלבד ערוצי התמיכה הללו, לדודה יש ​​גם מרכז עזרה בו תוכלו למצוא מאמרים ומדריכים, לא משנה באיזה תוכנית אתם מתכננים’שוב ב. שם’כמו כן מרכז המשאבים, המחזיק בסמינרים מקוונים, חומרים שיווקיים, עדכוני מוצרים ועוד.

מרכז עזרה דודאדודא’מרכז העזרה הוא מקום שימושי למצוא תשובות, במיוחד כשאתה’התחלת הדרך הראשונה.

אם יש לך שאלות, אתה יכול להשתמש בדודה’שירות צ’אט חי. זה בא בצורה של בוט צ’אט, כך שאם יש לך שאלות פשוטות, זה’זו דרך מהירה וקלה לקבל תשובות.

עם זאת, כששאלנו שאלה לגבי דודא’תמיכה זו, קיבלנו מדריך כיצד להעתיק ולהדביק בבונה האתר. אז, רק ראש בראש – שמור על כל שאלות צ’אט בצורה מאוד פשוטות!

סקירת בונה אתרים של דודא: סיכום

דודא אולי לא בונה האתר הכי טוב שיש שם, אבל זה’זו עדיין בחירה איתנה – במיוחד אם אתה’מחדש פרילנסר או סוכנות מחפש לבנות אתרים מרובים במהירות ובקלות. זה’זה די ייחודי בתכונות ניהול הלקוחות שלו, ועוזר לך ליצור שירות מקצועי.

איפה שדודה באמת מאירה זה העיצובים שלה. זה’זה מושלם אם אתה רוצה אתר טוב למראה, אבל אל תעשה זאת’אני לא רוצה את כל העבודות היצירתיות שנותרו לך לעשות – במקום להציף אותך בבחירה, דודא’התבניות מספקות לך עזרה באמצעות עיצובים מובנים.

עם זאת, אם אתה רוצה חופש יצירתי מוחלט או מחירים זולים, זה לא’לא הבנאי בשבילך. דודא הופך לאתגר להשתמש בו אם אתה מנסה לדחוק את גבולות התבניות שלו רחוק מדי, ויש בו גם כמה ממחירי המתנע היקרים ביותר בשוק.

אם דודא לא’לא ניצח אותך, עדיין יש הרבה אלטרנטיבות. Wix מעניקה לך חופש יצירתי מוחלט על האתר שלך, ל- Squarespace יש עיצובים מדהימים לא פחות, בעוד שלווייבלי יש תוכניות התחלה הרבה יותר יקרות.

לאלו מכם שאוהבים את הצליל של דודא’בונה אתרים זה יכול’לא לחכות כדי להתחיל, קפוץ לניסיון הניסיון ללא תשלום של 14 יום כדי לגלות מה עוד יש לה להציע!

גלה עוד

 • דודא לא ממש הבנאי המושלם שלך? זה’זה בסדר, אנחנו’כאן כדי לעזור לך למצוא את הדרך הטובה ביותר להיכנס לרשת. בדוק את הביקורות הבאות:
  • ביקורת Wix – Wix הוא בונה האתרים המדורג ביותר שלנו – גלה מדוע בסקירה המעמיקה שלנו
  • סקירת המרחב – אם אתה’לאחר כיבוי עיצובים ותכונות חזקות יותר מדודה, למד עוד על Squarespace
  • סקירה וויבלי – אפשרות הרבה יותר משתלמת מדודה; גלה עוד על מה שיש לה להציע בסקירה המלאה שלנו

שאלות נפוצות בנושא דודא

האם דודא תהיה בחירה טובה עבור הבלוג שלי?

היינו רוצים’אני לא ממליץ על דודא יותר מדי מכדי לפתוח בלוג – למרות שהוא כולל בתוכו כלים לבלוגים. אתה’אני בהחלט בסופו של דבר עם בלוג יפה, אבל זה לא היה’להיות חזק מאוד, כמו שזה לא’אני לא נותן לך את אותן תכונות כמו משהו כמו וורדפרס. דודא גם כן’לא לכלול כלי עלון, שאינו אידיאלי לבלוגים.

מה התוכנית הארגונית? האם אני זקוק לזה?

דודא’התוכנית הארגונית היא הצעד הבא מתוכנית הסוכנות שלה, והיא מיועדת לעסקים רחבי היקף המנהלים מאות ואפילו אלפי אתרים. זה מגיע עם תכונות מתקדמות, וגם לא’אני לא בא עם תמחור מוגדר – במקום זאת, אתה פנה ישירות לדודה כדי לדון אם התוכנית הארגונית מתאימה לך.

האם דודא כוללת דומיין בחינם?

למרבה הצער, דודה כן’לא לזרוק דומיין בחינם עם התוכניות שלו. אם אתה רוצה דומיין בחינם, אתה’עלי להסתכל על בונים כמו Wix, Weebly או Squarespace, מכיוון שכולם מציעים את ההטבה הזו עם התוכניות השנתיות שלהם..

מומחה בונה אתרים שואף לספק לך נתונים כנים. זה’לכן אנו עורכים מחקר משלנו ומקבלים תובנה אישית ישירה. לחץ כאן למידע נוסף.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me