סקירת Gator 2020: האם בונה האתר החדש של HostGator מתאים לך?

HostGator הוא אחד מהעולם’הספקים הגדולים ביותר בכל הקשור לאירוח אתרים. הוא מציע מגוון שירותים שאין שני להם, אחד מהם הוא בונה אתרים משלה, Gator.


Gator הוא בונה אתרים פשוט שמכוון לבעלי מומחיות טכנית מועטה הזקוקים לאתר בסיסי. זה משלב עורך גרירה ושחרור אינטואיטיבי עם קומץ תבניות, רק מחכה שתשים עליהם את הסיבוב שלך.

זה’יש שפע של תכונות (למרות שחלקן מעט בסיסיות) מה שהופך אותו להתאמה המושלמת לכל עסק קטן שצריך לפרסם שירות, או אתרים אישיים כמו בלוגים..

סקירת אירוח אתרים של HostGator

לאורך כל סקירה זו אנו’אני אתן פירוט מצומצם של גייטור’באזורי המפתח, ושוקעים את השיניים בחוזקות וחולשותיו. אבל ראשית, הנה’זה סקירה של Gator’היתרונות והחסרונות:

גייטר פרוסGator Cons
  • עורך קל להפליא לשימוש
  • שילוב נהדר של מדיה חברתית
  • מחירי הרשמה זולים
  • לא מתאים לאתרים מורכבים
  • אין שיווק מובנה במיילים
  • מרכז עזרה מוגבל

1

קלות שימוש

תחילת העבודה עם גייטור היא חתיכת עוגה. פעם אתה’נרשמת, הדבר הראשון שאתה’עלי לעשות זה לבחור תבנית (A.K.A נושא).

Gator הופך את זה לסופר פשוט על ידי סיווג כל התבניות שלו לתעשיות (אך יותר מכך בסעיף הבא). שם’זה גם סרגל חיפוש אם ברצונך לחדד על עיצוב ספציפי.

לאחר מכן אתה נכנס לעורך, המשתמש בגרירה ושחרור טהורה. בכך אנו מתכוונים שתוכל לגרור כל דבר לדפי האינטרנט שלך מהחלונית הצדדית ולמקם אותו בדיוק במקום שאתה רוצה אותו.

אם אתה’השתמשת פעם ב- PowerPoint, שם תוכל להזיז דברים בשקופיות שלך, אתה’אני לא יתקשה להתמודד עם גייטור.

בוני אתרים אחרים כמו Wix משתמשים גם בעורך גרירה ושחרור, וזה’זה בדרך כלל נחשב לדרך הקלה ביותר לעצב אתר משלך.

נוסף על כך, Gator מגיע עם הדרכה בנושא שימושי באונדינג, איפה אתה’אני אלמד איפה הכל בסדר מההתחלה. לא בילה חצי שעה בניסיון להבין היכן ‘ערוך טקסט’ כפתור הוא!

סיפון Gatorגאטור’הדרכה מהירה של זה אומר לך’אני אדע בדיוק מה אתה’עושה מחדש, ישר מהכיבוי.

אם כבר מדברים על טקסט, תוכלו לשנות את גודל הגודל, לשנות גופנים ולהחליף צבעים ללא מאמץ. הדבר נכון גם לגבי מיון תמונות, כמו גם הטמעת תכונות מגניבות כמו בלוגים, פוסטים במדיה חברתית וסרטונים.

בקיצור, Gator מקל על כל אחד ליצור אתר משלו, ללא קשר לכישורי המחשב שלו.

2

עיצוב תבניות & התאמה אישית

כפי שנגענו למעלה, Gator נותן לך אוסף של תבניות לבחירה. הם’מחולקים לקטגוריות, כגון עסקים & יעוץ, יופי & אופנה ומוזיקה & בידור, מה שמקל על סינון מה שאתה’מחדש מחפש.

תבניות Gatorכל תבנית מוצגת בבירור, מסווגת וניתנת לחיפוש.

דבר אחד שהיינו אומרים הוא שמגוון עיצובי התבניות מעט מוגבל. הם’אתה גם קצת בסיסי, וזה בסדר לצרכים מסוימים, אבל לא מומלץ אם אתה’מחדש בענף יצירתי כמו עיצוב גרפי של צילום. אם זה’במקרה זה, בדוק את Squarespace.

עוברים לעריכת Gator’תבניות s, אנחנו’הזכרנו כמה קל להזיז את הדברים ולשנות את גודל הגודל, אך יש לזכור דבר אחד שחשוב לזכור בעת הוספת תוכן חדש.

שלא כמו Wix ובוני אתרים אחרים, עם Gator, התוכן שלך זכה’t להתאים אוטומטית כשאתה קופץ לרכיב או תכונה חדשים. מה שיקרה זה שהתוכן שלך יתחיל לחפוף, או לשבת זה על גבי זה. זה אומר’חשוב ליצור שטח בדף שלך לפני שתוסיף דברים נוספים.

בסך הכל, גייטור’תבניות s הן יותר מתאימות למטרה, ומספקות לך בסיס התחלה נהדר לבנות.

3

תכונות

Gator מציע לך את כל התכונות הבסיסיות’אני מצפה מבונה אתרים, יחד עם כמה בונוסים נחמדים.

תכונות Gatorכאשר בוחנים את האלמנטים שתוכלו להוסיף, Gator מבהיר היטב אילו תכונות מוצעות.

כל תוכניות התמחור כלולות בתעודת אבטחת SSL, תבניות מגיב למכשירים ניידים, שילוב מדיה חברתית, ניתוח אתרים ושם תחום..

כדי לספק כמה הקשר בדיוק לגבי אלה:

תעודות SSL הפוך את האתר שלך לאבטח עבור המבקרים לגלוש. הם מסומלים על ידי סמל מנעול קטן ליד כתובת האתר שלך, וחשובים למטרות אבטחה – אם לא תעשה זאת’לא יהיה אחד, המבקרים יראו את המילים ‘לא מאובטח’ לצד כתובת האתר שלך.

היענות ניידת פירושו שהאתר שלך יתאים באופן אוטומטי להתאים לגדלי מסך שונים. כאשר יותר ויותר אנשים גולשים בניידים, זה’זה נהדר לדעת שאתה לא’עלי לתכנן גרסה ספציפית לנייד של האתר שלך.

שילוב מדיה חברתית מאפשרת לך להטמיע תוכן מכמות הפייסבוק, הטוויטר והאינסטגרם ישירות לאתר שלך. כפתור חברתי, עדכונים חיים וגלריות תמונות יעזרו לשמור על כל הנוכחות המקוונת שלך מחוברת.

ניתוח אתרים מאפשרים לך לעקוב אחר מידע חשוב, כמו מספר המבקרים באתר שאתה’מקבל מחדש. אם אתה מסתכל על זה מאפשר לך לראות כמה ציוצים קטנים לדפים שלך יכולים להשפיע על כמות האנשים שצופים בו.

שם תחום הוא בעצם האתר שלך’השם, כאילו ‘websitebuilderexpert.com’. אי צורך לרכוש דומיין במקום אחר יחסוך לך זמן וכסף.

כעת אל תכונות הבונוס העסיסיות בהן נגענו. בצורה מרשימה, HostGator – בהיותה ספקית אירוח מובילה – מכסה את בונה האתר שלה עם רוחב פס ואחסון ללא הגבלה.

זה אומר ששם’אין הגבלה על כמות התוכן או המבקרים שבהם האתר שלך יכול להתמודד. בעינינו, זה הופך את Gator לבחירה מושלמת עבור אתרים הזקוקים לגלריות תמונה גדולות, כמו עלוני נדל”ן.

4

עזרה & תמיכה

גאטור’צוות התמיכה הידידותי שם כדי לעזור לך 24/7 באמצעות טלפון, צ’אט חי ודוא”ל. אתה יכול גם לקבל תמיכה באמצעות Gator’מרכז העזרה של, למרות שאתה מוגבל לשלוש מילות חיפוש, אז זהו’אינו מומלץ לשאלות מורכבות או נישות.

דבר אחד שכדאי לזכור הוא שצוות התמיכה יכול להיות מוצף למדי בבקשות, כך שתצטרך לחכות זמן לתגובה.

ניתן להימנע מכך על ידי הרשמה לגאטור’התוכנית במחיר האמצעי ומעלה, שם אתה מקבל תמיכה עדיפה ויכול לדבר עם מישהו כמעט מייד. חשבו על זה כמו קניית קפיצות תורים בפארק שעשועים – בטוח, אתם’משלמים יותר, אבל שם’זה לא איבד זמן לחכות בתור!

99% מהזמן, אנחנו’תאר לעצמך שניצחת’לא לגעת בשירותי העזרה והתמיכה. אך באירוע הנדיר אתה זקוק לעזרה’זה מרגיע לדעת שאתה יכול לקבל תמיכה מסביב לשעון.

5

תמחור

Gator מציעה שלוש תוכניות תמחור שונות שתוכלו להירשם אליהן לתקופה של חודש, שנה או שנתיים. מטבע הדברים, ככל שתתחייב לגאטור זמן רב יותר, אתה חוסך יותר כסף בכל חודש.

להלן, אנו מראים כמה עולה כל תוכנית תמחור אם תירשם לשנתיים, ואת החיסכון עבורך’אני אעשה זאת בהשוואה למנוי של חודש לחודש.

תוכנית תמחור Gatorעלות (מעל שנתיים)חוסךמתחיל

פרימיום

מסחר אלקטרוני

7.68 $ לחודש (בדרך כלל 9.98 $)23%
$ 11.98 לחודש (בדרך כלל $ 12.98)8%
18.45 $ לחודש (בדרך כלל 24.98 $)26%

כפי שאתה יכול לראות, שם’בשום מקום לא פחות ערך בערך Gator’s תוכנית פרימיום כפי שיש בשני האחרים. נוסף על כך, אתה יכול לגשת לכל Gator’תכונות בתוכנית המתחילים שלה – ההבדל היחיד הוא שניצחת’לא תקבל תמיכה בעדיפות.

תוכנית eCommerce מיועדת למי שמחפש להקים חנות מקוונת – בעיקרון, אם תירשמו לתכנית זו תוכלו למכור מוצרים דרך אתר האינטרנט שלכם. אז אם מכירת מקוונת אינה’לא משהו שאתה’אם אתה מסתכל מחדש, הבחירה החכמה היא Gator’תוכנית המתנע.

Gator נכון להיום’אין לי תוכנית או ניסיון בחינם. מסיבה זו אנו’ד ממליץ לקחת תוכנית Starter למשך חודש – אם אתה אוהב את מה שאתה מקבל, אתה יכול להתחייב למנוי לשנתיים במחירים זולים יותר.

החודש הראשון יעלה לך פחות מפיצה עם אוכל לקחת, ויכול להוביל לנתח שלך מהעולם המקוון.

6

סקירת בניית אתרים של HostGator: מסקנה

למרבה הצער, אנחנו’יש לנו סוף. אנו מקווים שמצאת שהסקירה של בונה אתרים HostGator שלנו מועילה!

כדי לסכם מחדש, בואו’זה לסכם את מה שאנחנו’למדנו:

  • HostGator’בונה האתר, Gator, הוא ידידותי למשתמש להפליא. הבונה מגיע עם תבניות מעוצבות מראש ועורך גרירה ושחרור.
  • התבניות עצמן נראות מעט בסיסיות, אבל הן’אתה מושלם ליצירת נוכחות מקוונות פשוטות כמו בלוגים.
  • לגאטור יש כמה מאפיינים מבריקים. בנוסף להתארחות עבורך, זה גם מעניק לך רוחב פס ומחסון אחסון ללא הגבלה.
  • שם’אין תוכנית או ניסיון ללא עלות, אך המחירים סבירים מאוד. גאטור’תוכנית המתאר מייצגת את התמורה הטובה ביותר לכסף.

אנחנו’אני רואה את HostGator’בונה האתרים כאופציה מבריקה לאנשים ללא ניסיון מוגבל בעיצוב אתר, וזקוקים לפיתרון פשוט DIY.

מכיוון שלגאטור יש הרבה אחסון ושילוב מדיה חברתית מדהימה, הוא מתאים לאתרים מבוססי שירות, כמו גם לאתרים הזקוקים לקטעי גלריה גדולים עם הרבה תוכן מדיה.

דון’אבל פשוט קח את המילה שלנו על זה – קח את גייטור לסיבוב עצמך, ותראה מה אתה חושב. כל זה’אני יעלה לך כמה דולרים וכמה שעות.

ז

סקירת בניית אתרים של HostGator: שאלות נפוצות

הוא HostGator’בונה אתרים זה טוב לעסקים קטנים?

התשובה באמת תלויה במה העסק שלך. גאטור’קיבולת האחסון הגדולה ורוחב הפס הבלתי מוגבל הופכים אותו לאידיאלי לעסקים הזקוקים לגלריות תמונה או המון תוכן מדיה. זה לא’אבל יש לי שיווק מובנה בדוא”ל, כך’זה משהו שצריך לזכור.

האם אתה יכול לבנות חנות מקוונת עם Gator?

בהחלט. גאטור’התוכנית העליונה שכבתית, ‘מסחר אלקטרוני’ בנוי עבור, ובכן, בדיוק בשביל זה. זה מאפשר לך למכור מוצרים ולעבד תשלומים, ויש לו גם חבילת ניתוח מגניבה, כך שתוכל לעקוב אחר הכל. ישנן אפשרויות מסחר אלקטרוני אחרות שם, אבל Gator היא בחירה צלולה.

מה עלי לחפש בבונה אתרים?

בחירת בונה האתר המתאימה היא תמיד החלטה סובייקטיבית – כאשר הכל נאמר ונעשה, אתה זקוק לכזה שמתאים לצרכים שלך. דברים כלליים שיש לקחת בחשבון הם התכונות המוצעות, המחיר, וכמה טוב העזרה והתמיכה. כדי להשוות את כל זה ועוד, עבור אל תרשים ההשוואה של בניית אתרים שלנו.

אילו בוני אתרים הם הטובים ביותר?

אנחנו’יש לנו שעות על גבי שעות של מחקר על השאלה הזו ממש. מהממצאים שלנו, Wix היא בונה האתר הטוב ביותר ברחבי העולם, אך פלטפורמות מובילות אחרות משרתות צרכים ספציפיים. ריבוע המרחב, למשל, מצוין לעיצוב, בעוד ש- Shopify מושלמת אם אתה זקוק לחנות מקוונת.

מצא שהסקירה שלנו מועילה?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me