סקירה של Ucraft 2020: האם אתה באמת יכול ליצור אתרים מדהימים?

מעוניין להשתמש ב- Ucraft כדי לעצב את אתר האינטרנט שלך? המשך לקרוא כשאנחנו בודקים את הפלטפורמה ומסבירים בדיוק מה גורם ל- Ucraft לתקתק.


בדומה לשמה האומנותי, Ucraft היא בונה אתרים שמציב את העיצוב בחזית כל מה שהיא עושה. עורך מלוטש, תכונות שימושיות ותבניות המאפשרות לתמונות שלך ‘פופ’ הם רק כמה דברים ש- Ucraft מביא לשולחן.

אבל לפני שניכנס לכל זה, בואו’גבה. מה שבונה למעשה בניית אתרים?

סקירה של ucraft

בונה אתרים הוא כלי מקוון המאפשר לכל אחד ליצור אתר משלו במהירות, במחיר משתלם וללא כל ידע בנושא קידוד.

יש המון בוני אתרים בחוץ – תוכלו לבדוק את הפלטפורמות המובילות שלנו כאן – אך בסקירה זו אנו’אני אתמקד אך ורק ב- Ucraft.

יתרונות וחסרונות של Ucraft

פרוסות UcraftUcraft חסרונות
 • מבריק עבור אתרים הזקוקים לתמונות שלהם כדי להתבלט
 • תוכנית בחינם לגמרי זמינה
 • אבטחה וניתוח מובנים בחינם
 • לא קל לשימוש כמו ‘טהור’ גרור ושחרר בוני אתרים או עיצב פלטפורמות בסיוע
 • פחות תכונות מאשר פלטפורמות אחרות כמו Wix או Squarespace
 • לא אידיאלי עבור אתרים מורכבים עם דרישות ספציפיות

הצטרפו אלינו כשאנחנו מפרקים כיצד Ucraft מתארס בחמישה תחומי מפתח:

 • קלות שימוש
 • עיצוב תבניות
 • תכונות
 • עזרה ותמיכה
 • תמחור

1

קלות שימוש

תחילת העבודה עם Ucraft היא פשוטה להפליא. פעם אתה’בחרנו איזו תוכנית מתכננת’אני רוצה להתחיל – אנחנו’ממליץ להשתמש בתוכנית החינמית כדי לראות מה אתה חושב על Ucraft קודם – אתה’תתבקש לבחור תבנית.

Ucraft’התבניות של s מחולקות לקטגוריות, מה שמקל מאוד למצוא אחת הרלוונטית עבורך. הם’אני יגיע עם תכונות מובנות הספציפיות לענף זה, ו (באופן כללי) פריסה נקייה.

אתה יכול להתחיל על בד ריק, אבל זה’קל יותר למצוא עיצוב שאתה אוהב ולצייר על תוכן הדוגמה בעזרת יצירת מופת משלך.

לאחר בחירת העורך, אתה נכנס לעורך (כפי שנראה מימין). כאן’שם באמת מתחיל הכיף.

אתה יכול להוסיף אלמנטים נוספים לדפי האינטרנט שלך – כמו טפסים ליצירת קשר, בלוגים ועלוני מידע – ולערוך את הפריסה שלהם כך שתתאים לאתר שלך.’עיצוב.

בניגוד לוויקס המתחרה שלה, Ucraft מעט יותר מסובך לעריכה. זה עובד בחלקים, או ‘חסימות’, שם אתה עורם אלמנטים אחד על השני כדי ליצור את דף האינטרנט שלך. אתה יכול’לא להזיז כל דבר, בכל מקום שאתה יכול ב- Wix – כל אלמנט צריך להישאר בקטע הסט שלו.

פעם אתה’יש לך את הראש סביב העורך, זה’זה די קל לשימוש. עם זאת, שם’זה חוסר חופש מובהק, ואתה עלול למצוא את העורך נוקשה.

2

עיצוב תבניות

Ucraft מציעה בחירה של 63 תבניות בסך הכל. אין’לא הר של אפשרויות זמינות, אבל יש’עדיין שם מספיק כדי לעזור לקחת את האתר שלך לגבהים חדשים.

כל Ucraft’תבניות s מגיבות באופן נייד לחלוטין, כלומר הם יתאימו אוטומטית להתאמה לגדלי מסך הנייד והטאבלט – זכיתם’אני צריך לערוך דבר!

תבניות ucraftUcraft’תבניות s נקיות, ברורות וממוקדות תמונה.

זה גם שם דגש רב על תמונות, ומאפשר להם לבצע את הדיבורים. ככזה, התבניות שלה מעדיפות אתרים עם הרבה תמונות באיכות גבוהה.

אם אתה’אם אתה נאבק לבחור תבנית, אתה תמיד יכול להציג תצוגה מקדימה של האפשרויות הזמינות. בלחיצה אחת תוכלו לדפדף בכל אתר דמה, ולראות כיצד התוכן שלכם ייראה במקומו לפני שתקבלו את ההחלטה.

3

תכונות

תכונות מהוות נקודה חזקה עבור Ucraft. לתת’מתחיל עם כמה מההיצע הסטנדרטי יותר שלה:

Ucraft’תכונות ליבה

 • אבטחה: זה בא בצורה של אישור SSL, מה שמאפשר את האתר שלך מאובטח. אתה יכול לדעת אם אתר’יש אחד על ידי חיפוש אייקון מנעול קטן ליד כתובת האתר שלו. אבטחת SSL לא’פשוט לעזור לך לעבד מידע רגיש בבטחה – הוא גם מאפשר למבקרים שלך להכיר אותך’מחדש אתר אמין ואמין.
 • תמיכה: קידום אתרים, או אופטימיזציה למנועי חיפוש, הוא התהליך של ביצוע שינויים באתר שלך כדי לעזור לו לדרג גבוה במנועי חיפוש, כמו גוגל ובינג. ל- Ucraft אפליקציית SEO ייעודית משלה שעוזרת לכם בכך.
 • ניתוח: במקום לשלב יחד כלי ניתוח משני-חלקי משלה, Ucraft מאפשרת לך לשלב את האתר שלך עם גוגל אנליטיקס. זה שימושי למעקב אחר כל דבר, החל משיעורי מבקרים ועד שיעורי יציאה מדף כניסה (אנשים שעוזבים את האתר שלך תוך שניות).

תוך שמירה על נאמנות לגישת התמונה הראשונה שלה, ל- Ucraft יש גם תכונות כמו כלי עריכת תמונות, רקע וידאו ושילוב מדיה חברתית.

זה האחרון חשוב, מכיוון שזה אומר שאתה יכול לחבר את האתר שלך לכל מדיה חברתית אחרת שיש לך. אם אתה’תגיד צלם, ואתה רוצה להציג את עדכון האינסטגרם שלך באתר Ucraft!

משהו אחר ש- Ucraft עושה טוב זה שילובי צד ג ‘. זה עובד בצורה חלקה עם אפליקציות כמו iTunes ו- Eventbrite, מה שהופך את זה ליותר מושך אם אתה’מחדש בתחום יצירתי.

אחרון – אך בהחלט לא פחות – הוא Ucraft’יצרנית הלוגו בחינם. אם אתה’עדיין כדי למיין כל מיתוג, Ucraft יכולה לדאוג לעיצוב בשבילך. כל שעליכם לעשות הוא לענות על כמה שאלות, ולגרום לכם’יהיה לי לוגו משלך.

שילובי ucraftל- Ucraft יש המון שילובי אפליקציות שתוכלו להתחבר באופן מיידי לאתר שלכם.

אילו תכונות חסר ל- Ucraft?

זה’אבל לא כל הוורדים. כפי שציינו, Ucraft אולי תמכור את עצמה בתור בונה גרירה ושחרור, אבל זה’זה לא גרור ושחרר טהור באותו אופן כמו Wix. זה’זה יותר דומה ל- Squarespace או Weebly, שם אתה בונה את דפי האינטרנט שלך מדור אחר קטע.

שם’זה גם לא אזור לחברים בלבד, כלומר אתה יכול’לא להסתיר חלקים מסוימים מהאתר שלך מהציבור – פחות אידיאלי אם אתה רוצה שיהיה אזור לקוחות כניסה. אם זה’זה הולך להיות פורץ עסקות עבורך, אנחנו’ממליץ לבדוק את Wix.

אתה צריך גם לשלם עבור הדומיין שלך מהכיבוי. זה נשמע נורמלי, אבל זה’זה נפוץ למדי עבור בוני אתרים להציע את השנה הראשונה ללא תשלום.

4

עזרה & תמיכה

Ucraft’צוות התמיכה מועיל ללא ספק, אך הדרכים בהן תוכלו לקבל עזרה מעט מוגבלות.

ישנן שלוש דרכים לקבל עזרה מ- Ucraft: קטע שאלות נפוצות, מרכז עזרה ותמיכה בצ’אט חי 24/7.

 • שאלות נפוצות: מה כתוב בפח באמת. זה רק קטע של Ucraft’באתר בו תוכלו לדפדף בשאלות נפוצות שעשויות לעזור בפתרון הבעיה.
 • מרכז עזרה: חשוב על זה כמו ספרייה מקוונת. זה’ארוז מלא ‘איך ל’ מדריכים שיפורטו בדיוק כיצד לבצע משימות מסוימות בעורך Ucraft.
 • צ’אט חי: הצ’ט החי זמין 24/7 ויהיה המשאב המקוון שלך כמעט לכל דבר. יתכן שיידרשו מספר דקות כדי לקבל תגובה, אך בדרך כלל הצוות בקיא ומסייע מאוד.

בדיוק כמו התכונות שלה, Ucraft’העזרה והתמיכה של זה טובים, אבל לא גדולים. בניגוד לפלטפורמות אחרות שם, זה לא עושה זאת’לא ללכת מעל ומעבר. לרוב בוני אתרים יהיה תמיכה בטלפון ובדוא”ל, על גבי העזרה שעושה Ucraft.

5

תמחור

ל- Ucraft ארבע תוכניות, שנעות בין חינם בחינם ל- $ 39 לחודש.

תמחור של ucraftל- Ucraft ארבע תוכניות תמחור, כולן מכוונות לאנשים שונים.

למטה, אנחנו’אני אעבור על כל תוכנית, אספר לך עליה מעט והציע לך מי זה’זה בשביל.

אתר חינם

שמעת אותנו נכון – התוכנית הזו היא 100% חינם! אתה’אני תקבל גישה לכל Ucraft’תכונות בסיסיות, כמו גם כל התבניות. עם זאת, כמו אצל מרבית החינונים החינמיים, יש מלכוד.

שם הדומיין שלך יצטרך להסתיים ב .ucraft.com, שכמעט ולא נראה מקצועי. מהסיבה הזו, אנו רואים זאת כתכנית עבור מי שצריך אתר אישי – כמו בלוג או אתר חתונה. זה’זה לא ממש מתאים לעסק, או אפילו לפרילנסר.

אתר פרו

תוכנית זו תהיה הצעד הראשון בסולם עבור עסקים רבים. יותר מסתם לנטרל את המיתוג הדביק של Ucraft, אתה גם מקבל גישה לכל Ucraft’יישומים ותכונות.

זה כולל מסחר אלקטרוני. תמורת 10 דולר לחודש, אתה יכול למכור עד 50 מוצרים שונים. אתה יכול גם לתרגם את האתר שלך לשפה אחרת, מה שהופך אותו לשוני.

אנחנו’ד ‘רואה בתוכנית המקצוענות להיות לעסקים קטנים מבוססי שירות. מישהו כמו ספר, צלם או מאמן אישי יכול להפיק תועלת מתכנית אתר Pro.

פרו שופ

כאן’איפה אתה’אני נשען יותר לעבר חנות מקוונת ולא רק לאתר. Ucraft מאפשרת לך למכור עד 1000 מוצרים שונים, ומאפשרת לך לערוך חשבוניות, לחייב מע”מ ולהפעיל קופוני הנחה – הכל במחיר של $ 21 לחודש..

זה גם מגיע עם אפליקציה נוחה לניהול חנות, שתעזור לשמור על החנות שלך מתקתקת. תוכנית זו מיועדת לעסקי מסחר אלקטרוני שגדלים או מוכרים מספר מוגבל של מוצרים. מישהו כמו אמן או צלם מקצועי שמוכר הדפסים ימצא את התוכנית הזו כמועילה ביותר.

BigCommerce

אין להתבלבל עם בונה אתרי המסחר האלקטרוני, BigCommerce, התוכנית הזו נותנת לך את כל מה שיש ל- Ucraft להציע. ההבדלים העיקריים בין תוכנית BigCommerce לפרו שופ הם שם’אין הגבלה לכמות המוצרים שאתה יכול למכור.

נוסף על כך, אתה יכול למכור גם במדיה חברתית ובמקומות שוק, כמו פייסבוק ו- eBay. תוכנית זו מיועדת לעסקים מסחר אלקטרוני בינוני הזקוקים לפלטפורמה שיכולה לעמוד בהם.

טיפ גדול: אם אתה’אתה מחפש פלטפורמת מסחר אלקטרוני טהורה, אתה’עדיף שתבדוק את Shopify. זה’שנבנה למטרה לחנויות מקוונות, והפך לראש המחקר שלנו כפלטפורמת המסחר האלקטרוני הטובה ביותר.

סקירת בניית אתרים של Ucraft: מסקנה

נכון לעכשיו, צריך להיות לך רעיון טוב למדי מה זה Ucraft והאם זה’זה מתאים לך. לסכם מחדש:

Ucraft הוא בונה אתרים ממוקד תמונות שמגיע עם רוב התכונות הסטנדרטיות, יחד עם כמה שילובים מגניבים. אנחנו’ד רואה ב- Ucraft פלטפורמה עבור אנשים ותעשיות יצירתיות, או עסקים קטנים בתחום המסחר האלקטרוני הזקוקים לאתר פשוט.

זה’התוכנית החינמית היא משיכה אמיתית, ותוכלו לדגום כל אחת מהתוכניות האחרות שלה כחלק מנסיון חינם של 14 יום. אם להיות כנה, עם זאת, ישנם בוני אתרים טובים יותר בחוץ.

לדוגמה, ל- Wix יש גם תוכנית חינמית, עורך גרירה ושחרור טהור, תכונות נוספות, תבניות מעוצבות טוב יותר, ודרכים רבות להשיג תמיכה..

באופן דומה, אם אתה זקוק לחנות מקוונת, Shopify היא פלטפורמה מקיפה בהרבה. זה’זה תוכנן במיוחד עבור מסחר אלקטרוני, ומגיע עם עשרות כלים ותכונות רבי עוצמה.

בקצרה – Ucraft מיועד לאנשים יצירתיים שרוצים למכור את המוצר המוזר, אבל לא’אני לא זקוק לפיתרון מסחר אלקטרוני חזק.

סקירת בניית אתרים של Ucraft: שאלות נפוצות

כמה מדרגי Ucraft?

אם אתה’מחדש סטארט-אפ או שאתה זקוק לאתר אישי, התשובה היא מאוד. אתה יכול להתחיל בתוכנית החינמית ולשדרג ככל שהאתר שלך יגדל. עבור עסקים קטנים עד בינוניים, או חנויות מקוונות, עם זאת, יתכן שתמצה מעט תקרה עם Ucraft.

האם יש בוני אתרים אחרים שמכוונים לקריאייטיבים?

כן – Squarespace מתגאה בתבניות המעוצבות להפליא ותכונות האיכות שלה. אתה יכול לחשוב על Squarespace כ- Ucraft’אחיו הגדול. זה’זה קצת יותר יקר, אבל אתה מקבל פלטפורמה טובה יותר וחזקה יותר’זה מתאים יותר לאתרים גדולים יותר.

מצא שהסקירה שלנו מועילה?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map