نمونه تجارت الکترونیکی | 5 مطالعه مورد الهام بخش برای شما

مثالهای تجارت الکترونیکیهنگامی که ما برای اولین بار در ساختن وب سایت ها سعی در کسب درآمد جانبی اضافی برای مشاغل سپس شرکت های خود داشتیم ، ما همیشه خواندن نمونه های تجارت الکترونیکی و مطالعات موردی را الهام بخش و دلگرم کننده دانستیم..


تلاش برای ایجاد مشاغل کار آسانی و کاملاً آشکارا نیست ، اما کاملاً دلسرد کننده در بسیاری از روزهای نخستین.

اگر شغل تمام وقت دارید ، بچه ها ، فعالیت های فوق برنامه یا موارد دیگر “زندگی” تعهدات ، تلاش برای فشار چند ساعت بیشتر در روز یا یک هفته برای ایجاد یک تجارت بسیار دشوار است.

برای ما ، آنچه در واقع بعضی روزها به درخشان شدن کمک کرد ، یا انرژی کمی بیشتری برای ادامه کار به ما داد ، این بود که با نمونه های تجارت الکترونیکی داستان های موفقیت آمیز روبرو شویم..

این امید را به ما می داد که حداقل برخی از افراد به موفقیت دست می یابند و اگر در این امر نگه داشته می شدیم ، می توانستیم. این به ما نشان داد که افراد تفاوت چندانی با ما ندارند “درستش کن”.

علاوه بر این ، این مثالهای تجارت الکترونیکی همچنین به ما کمک می کند تا روشهای استراتژی ، تاکتیک یا ابزاری را که از آنها برای ایجاد مشاغل خود استفاده کرده اند ، به ما کمک کند. ما این موارد جالب و آموزشی را حتی تا امروز پیدا می کنیم.

گذشته از تماشای مخزن کوسه ، در اینجا چند مثال دیگر از تجارت الکترونیک برای شما الهام بخش است.

ما’بعداً در این پست یکی از منابع مورد علاقه ما برای یادگیری از سایر مشاغل موفقیت (و عدم موفقیت آنها) را با شما به اشتراک می گذاریم.

نمونه الکترونیکی تجارت الکترونیکی شماره 1: فروش 170،000 دلار ارزش خرید گرم در 10 ماه

آنجا آن را دارید. شما نمی’باید موفق به فیس بوک دیگری شوید تا موفق شوید!

کیسی و مورگان سس داغ خود را با استفاده از عسل خام و پوسته های چیلی ایجاد کردند و مقدار آن را در مدت 1 سال 170 هزار دلار فروخت.

نمونه تجارت الکترونیک - ساخته شده مختلطبرای دیدن نمونه موردی روی این تصویر کلیک کنید

این مطالعه موردی به برخی نکات ، درس ها و ابزارهای روشنگری می پردازد که از آنها برای تأمین انرژی فروشگاه آنلاین تجارت الکترونیکی استفاده می کند.

نمونه الکترونیکی تجارت الکترونیکی شماره 2: چگونه این پدر و مادر تمام وقت می فروشند وسایل پوشاک DOLL را بفروشند و 50،000 دلار در ماه برای فروش بدست آورید

این مطالعه موردی به ویژه الهام بخش است ، زیرا زوجی که این تجارت را ایجاد کردند ، والدین تمام وقت هستند.

همچنین به شما نشان می دهد که چگونه می توانید یک تجارت بسیار موفق ایجاد کنید ، حتی در سوله های بسیار باریک. در این حالت ، آنها در حال فروش الگوهای لباس عروسک (واقعاً !!)

مثالهای تجارت الکترونیکی - پیکسی فییربرای دیدن نمونه موردی روی این تصویر کلیک کنید

جیسون و دارچین مشکلی را پیدا کردند که به حل آن نیاز داشت ، مهارت های خود را به کار گرفت و محصولات دیجیتالی را به مشتریان خود فروخت.

این یک مثال عالی از نحوه عملکرد محصولات دیجیتال ، نحوه عملکرد آنها است’بیشتر از محصولات فیزیکی و چه ابزاری برای فروش محصولات بارگیری دیجیتال استفاده می کنند.

نمونه الکترونیکی تجارت الکترونیکی شماره 3: چگونه یک شرکت فروش فرانسوی فروشی از 8000 دلار در ماه به 96،000 دلار در ماه

آی تی’فروش هر محصولی کار ساده ای نیست و جلب انگیزه برای رشد فروش نیز به همان اندازه چالش برانگیز است.

جسیکا ، بنیانگذار نسل خام ، شبیه به همه مشاغل کوچک ، فاز ساختن نحوه تولید فروش را طی کرد..

نمونه تجارت الکترونیک - نسل خامبرای دیدن نمونه موردی روی این تصویر کلیک کنید

او باید فهمید که چگونه می توان محصول آبمیوه گیری خود را تعیین کرد ، و موثرترین راه برای فروش بیشتر چیست. او در سایت های معاملاتی (مانند گروپون و غیره) آزمایش کرد و تجارت خود را از همان جا رشد کرد.

در این مطالعه موردی ، جسیکا همچنین 5 درس مهم را که از طریق تجربیات خود در ساختن مشاغل خود آموخته است ، به اشتراک می گذارد.

نمونه الکترونیکی تجارت الکترونیکی شماره 4: یک ساختمان غیرقانونی یک تجارت آنلاین که از 80،000 دلار در ماه در فروش استفاده می کند

واقعاً اینطور نیست’مهم این است که در گذشته چه اتفاقی برای شما افتاده است. اگر کار سخت ، پشتکار و یادگیری مداوم داشته باشید ، می توانید در ساختن یک تجارت نیز موفق باشید.

رابرت نوا از 11 سالگی تا 27 سالگی در خارج از مراکز درمانی بود. اما این کار نکرد’او را در دستیابی به موفقیت در فروش تجهیزات دنده در فضای باز متوقف کنید.

او همانطور که نمی کرد ، روی ساختن یک تجارت شغلی متمرکز شد’t هر یک از کالاهای خود را برای فروش داشته باشد و از طریق ساخت زیر از طریق فیس بوک به سمت کشش بیفتد.

مثالهای تجارت الکترونیکی - انبار پارک های ملیبرای دیدن نمونه موردی روی این تصویر کلیک کنید

در ساختن یک تجارت الکترونیکی موفق نیستید’همیشه نسبت به گذشته خود تبعیض قائل شوید. اگر به خود اجازه دهید چنین کاری را انجام دهید می توانید آینده خود را کنترل کنید.

نمونه الکترونیکی تجارت الکترونیکی شماره 5: چگونه یک کسب و کار تجاری یک کسب و کار 7-چهره کسب و کار خود را خارج از یوتیوب

اکثر مردم بر این باورند که تنها راه های خرید و فروش به خریداران بالقوه از طریق کانال های تبلیغاتی سنتی مانند تبلیغات روزنامه یا مجله است.

کاری که این تیم زن و شوهر انجام دادند ، برای فروش محصولات تقویت کننده مو به YouTube – یکی از سریعترین و محبوب ترین کانال ها – وارد YouTube شدند.

مثالهای تجارت الکترونیکی - موهای لوکسبرای دیدن نمونه موردی روی این تصویر کلیک کنید

نحوه انجام این کار از طریق ارائه مطالب عالی و با ارزش برای مخاطبان خود با ارائه آموزش های ویدئویی رایگان در مورد چگونگی ایجاد مدل موی پر زرق و برق (با الهام از افراد مشهور) به تنهایی انجام شد..

این “رایگان” روش بازاریابی بسیار قدرتمند و مؤثر است. آموزش ها یک روش عالی برای ساختن یک برند ، پایه فن و در نهایت بازاریابی محصولات مفید برای مخاطبان شما هستند تا بتوانند اهداف خود را خریداری کنند (در این مورد مطالعه ، ایجاد مدل های زیبا).

یک منبع برای یافتن نمونه های تجاری بازرگانی & داستان ها

هنگامی که برای اولین بار شروع به ایجاد مشاغل خود کردیم ، یک وب سایت جذاب پیدا کردیم که با کارآفرینان موفق مصاحبه کرد. آنچه ما در مورد این مصاحبه ها قدردانی کردیم این است که به اصطلاح “موفقیت های شبانه” طی سالها مبارزات و ناکامی ها اتفاق افتاد.

علاوه بر درک استراتژی ها و تاکتیک های نحوه استفاده این مشاغل بزرگ و کوچک برای رشد سرمایه گذاری های خود ، مصاحبه ها نیز به روانشناسی کارآفرینان و آنچه که با آنها دست و پنجه نرم می کردند عمیق تر بود..

آنها’ما فقط به مردم پیوسته ایم ، و ما قطعاً با تجربیات آنها در ارتباط هستیم و دریافتیم که داستانهای آنها به ما دلگرمی و نیرو می بخشد تا در بعضی از اوقات مبارزاتی خود حرکت کنیم.

وب سایت Mixerg.com و من است’d شما را به تماشای یا گوش دادن به برخی از مصاحبه ها به عنوان خود بسیار تشویق می كنید’به احتمال زیاد آنها را نیز بسیار مفید خواهید دید.

نتیجه گیری – چگونه نمونه های تجارت الکترونیکی می توانند به شما کمک کنند تا موفقیت های خود را پیدا کنید

این راهنمای مفید را پیدا کرد?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me