نحوه پذیرش پرداخت آنلاین: 7 روش تهیه پول

تا پایان سال 2020 ، آن را’تخمین زده می شود حدود 2.05 میلیارد خریدار آنلاین جهانی وجود داشته باشد. این’در مورد 25٪ دنیا’جمعیت. چنین ارقامی نشان می دهد که ما’دوباره به یک جامعه بدون پول نزدیک می شوید ، اما آیا تجارت شما برای ظهور خرید تجارت الکترونیک آماده است?


وقتی صحبت از کسب درآمد برای تجارت شما می شود ، ما می دانیم که برای انجام تحقیقات خود می پردازد. این’چرا ما’شما لیستی از بهترین راه ها برای پرداخت آنلاین برای سال 2020 را تهیه کرده و همه چیز را از کارت های اعتباری و دروازه پرداخت تا eChecks و نرم افزار صورتحساب صورتحساب را پوشش می دهید..

شما’همچنین می توانید در مورد قطعات پرداخت نازک مانند هزینه های معامله ، مشاوره در مورد بهترین نرم افزار دریافت کنید ، و از راهنمایی هایی درباره نحوه اجرای هر روش در وب سایت خود لذت ببرید. برای مرور سریع در مورد آنچه شما هستید ، لیست ما را در زیر بررسی کنید’یاد می گیرم.

بهترین راه های پرداخت آنلاین:

 1. کارتهای اعتباری و بدهی را بپذیرید
 2. یک دروازه پرداخت اضافه کنید
 3. دبی مستقیم تنظیم کنید
 4. از eChecks استفاده کنید
 5. پرداخت کیف پول تلفن همراه را ادغام کنید
 6. فاکتورهای کلیک به پرداخت را ارسال کنید
 7. نرم افزار صورتحساب صورتحساب را تکرار کنید

به هر حال ، صحبت کافی است. اجازه دهید’کسب و کار خود را پرداخت می کنید…

1

کارت های اعتباری و بدهی را بپذیرید

در سال 2019 ، تقریباً 1.06 میلیارد کارت اعتباری در سرتاسر آمریکای شمالی مورد استفاده قرار گرفت – با کمال تعجب ، با توجه به اینکه آمریکایی ها به طور متوسط ​​چهار کارت اعتباری دارند.

اگر شما’دوباره نمی دانید که چگونه می توانید پرداخت های آنلاین را بپذیرید ، اولین چیزی که باید به آن نگاه کنید ، این است که به کارتهای اعتباری و بدهی بپردازید ، فارغ از اینکه نوع تجارت الکترونیکی را در اختیار دارید.

نحوه پذیرش کارتهای اعتباری آنلاین پرداختپذیرش پرداخت کارت اعتباری کاری ساده و مهم برای رشد شغل شما است

اما قبل از شروع به پذیرش کارت های اعتباری بصورت آنلاین, شما’به یک حساب کاربری نیاز دارید.

همچنین به عنوان پردازش کارت اعتباری شناخته می شود, یک حساب تجاری نوعی حساب بانکی است که فروشگاه شما را قادر می سازد پرداخت های آنلاین را بپذیرد.

(Psst! اگر قبلاً قبلاً کارت اعتباری و بدهی را در فروشگاه آجر و ملات خود قبول کرده بودید ، پس از آن شما’قبلاً می توانید یک حساب تجاری داشته باشید به قسمت بعدی بروید اگر دوست دارید.)

هنگامی که مشتری سعی کرده است چیزی را از وب سایت شما خریداری کند ، در هنگام انجام چک های پولی خاص ، حساب بازرگان وجوه را موقتاً نگه می دارد. این روند معمولاً به این صورت انجام می شود:

 1. مشتری خرید انجام می دهد
 2. حساب بازرگان بررسی می کند که وجوه در دسترس هستند
 3. معامله تأیید شده توسط انجمن کارت (ویزا یا مستر کارت و غیره)
 4. پول وارد حساب بانکی تجارت شما می شود

معمولاً ، این پول در مدت زمان تأیید ، مجاز بودن و تأمین امن در حساب تجاری تا چند روز کاری نگهداری می شود..

همانطور که گفتیم ، یک حساب تجاری نوعی حساب بانکی است ، بنابراین شما می توانید حساب تجاری خود را به هر صورت که می خواهید با سایر حسابهای بانکی به وب سایت خود وصل کنید. به راحتی می توانید تقریباً از هر بانک و یک حساب بازرگان باز کنید’معمولاً مبلغ تختی بین 10 تا 30 دلار در ماه برای این سرویس شارژ می شود. در مورد انواع کارتهای اعتباری که باید بپذیرید ، بیشترین کاربرد را شامل می شود ویزا, مستر کارت, و آمریکن اکسپرس.

2

یک دروازه پرداخت به وب سایت خود اضافه کنید

به زبان ساده, یک دروازه پرداخت وب سایت شما را به سیستم پرداخت متصل می کند. این وب سایت شما را به امثال Visa ، Mastercard و American Express پیوند می دهد ، یا این امکان را دارد که پرداختی را به وب سایت خود وارد کنید یا مشتریان خود را به دروازه پرداخت هدایت کنید.’وب سایت خود را برای تکمیل خرید.

دروازه پرداخت ساده برای راه اندازی ساده است و خدمات متنوعی متناسب با صنایع مختلف ارائه می دهد. در زیر برخی از گزینه های مورد علاقه ما وجود دارد آسان برای استفاده ، قبول تمام کارت های اعتباری اصلی ، و ارائه صفر هزینه راه اندازی…

نوار

بهترین برای مشاغل مبتنی بر اشتراك

نحوه پذیرش نوار پرداخت آنلاین

نوار یکی از قابل تنظیم ترین دروازه پرداخت در آنجا وجود دارد که شما را قادر می سازد به طور کامل انجام دهید یک وجه براق را در وب سایت خود سفارشی و جاسازی کنید. اکثر گزینه ها یا شما را ملزم به استفاده از الگوی پرداخت خود می دانند ، یا مشتریان خود را مجبور می کنند سایت شما را ترک کنند و از دروازه پرداخت استفاده کنند’وب سایت به منظور پرداخت.

نوار’ویژگی برتر این است صورتحساب نوار, که به شما امکان می دهد صورتحساب های تکراری یا صورتحساب های یکباره را به سرعت و به راحتی تنظیم کنید.

هزینه نوار:

 • هزینه ماهانه: 0 دلار
 • هزینه تنظیم: 0 دلار
 • هزینه تراکنش آنلاین: 2.9٪ به علاوه 30 سنت در هر تراکنش
 • هزینه های صورتحساب نوار: برای اولین بار از درآمد 1 میلیون دلاری رایگان ، و پس از آن 0.4٪

پی پال

بهترین گزینه برای اضافه کردن وجه به صورت رایگان

پرداخت های آنلاین را با پی پال بپذیرید

به عنوان نام خانوادگی ، پی پال’چک های ارائه شده به مشتریان خود به سیگنالهای اعتماد اعتماد کنید, به آنها بگویید که پول آنها در دستان ایمن است. در حالی که پی پال’چک های بازده کاملاً اساسی هستند و به راحتی و بدون هیچ هزینه ای قابل افزودن هستند. پی پال’ویژگی برتر این است پرداخت یک لمسی, ایجاد یک تجربه براق برای مشتریان.

هزینه های پی پال:

 • هزینه ماهانه: 0 دلار
 • هزینه تنظیم: 0 دلار
 • هزینه تراکنش آنلاین: 2.9٪ به علاوه 30 سنت در هر تراکنش
 • پرداخت فاکتور: 2.9٪ به علاوه 30 سنت در هر تراکنش

مربع

بهترین کار برای مشاغل کوچک است

پرداخت آنلاین را با مربع انجام دهید

اگر بهترین گزینه باشید’دوباره شروع می کنم ‘یکم مربع’, این دروازه پرداخت برای مشاغل کوچک که به دنبال پذیرش پرداخت آنلاین هستند ساده و مقرون به صرفه است. شما حتی می توانید با استفاده از وب سایت به صورت رایگان وب سایت درست کنید مربع سازنده فروشگاه آنلاین.

هزینه مربع:

 • هزینه ماهانه: 0 دلار
 • هزینه تنظیم: 0 دلار
 • هزینه تراکنش آنلاین: 2.9٪ به علاوه 30 سنت در هر تراکنش
 • پرداخت فاکتور: 2.9٪ به علاوه 30 سنت در هر تراکنش

پلت فرم تجارت الکترونیکی همه در یک

در حالی که ما’فقط سه دروازه پرداخت را ذکر کردم ، صدها نفر در آنجا وجود دارند. انتخاب مطلق می تواند بسیار زیاد باشد ، آنچه را که باید با همه هزینه های مختلف تراکنش و ویژگی های پردازش کارت اعتباری در نظر بگیرید.

با این حساب ، شاید بخواهید از سازنده وب سایت تجارت الکترونیک در نظر بگیرید. اینها یک ‘همه در یک’ راه حل, ترکیب آسان برای استفاده از ابزارهای سازنده وب سایت با جهان’ادغام دروازه پرداخت پیشرو.

Shopify است بهترین پلتفرم تجارت الکترونیک همه جانبه در بازار, ترکیب ابزار فروش عالی با عملکردی بصری که شما دارید’دوست دارم استفاده کنم در ضمن ، Wix Ecommerce اگر خودتان گزینه خوبی باشد’دوباره به دنبال ساختن یک وب سایت زیبا و فروش چند مورد در کنار هستید.

Shopify حتی دروازه پرداخت خود را ، Shopify Payments ، ارائه می دهد صفر هزینه معاملات! با این حال ، Shopify همچنین با بیش از 100 دروازه پرداخت مختلف – از جمله PayPal ، Square و Stripe – ادغام شده است ، بنابراین می توانید گزینه های خود را باز نگه دارید.

پرداخت آنلاین را با shopify انجام دهیددروازه پرداخت خود Shopify هزینه صفر معاملات را اعمال می کند

اطلاعات بیشتر:

 • Shopify vs Wix Ecommerce: چه کسی در نبرد بهترین ها به صدر می رسد?
 • بررسی قیمت گذاری Shopify: آیا هزینه های پنهان Shopify وجود دارد?
 • 9 بهترین پلتفرم تجارت الکترونیکی رایگان در سال 2020: صرفه جویی در حالی که با گزینه های برتر رایگان ما می فروشید
 • 10 بهترین وب سایت سازندگان تجارت الکترونیک برای مشاغل کوچک: بهترین فروشگاه آنلاین ممکن را برای تجارت خود بسازید
 • 6 گزینه برتر خرید: شاید شما باید خرید کنید ‘تا افتاد?

3

دبی مستقیم تنظیم کنید

قبل از شروع ، شما باید بدانید که استفاده از بدهی مستقیم است برای پرداخت های الکترونیکی مناسب نیست. آی تی’یک روند آهسته است. بدهی مستقیم از پرداخت کننده درخواست می کند که به یک تجارت اجازه دهد پول را مستقیماً از حساب خود خارج کند, به همین دلیل صاحبان فروشگاه های آنلاین باید به کارت های اعتباری و دروازه های پرداخت بپیوندند.

با گفتن این نکته ، بدهی های مستقیم برای وب سایت هایی که نیاز به پذیرش پرداخت دارند مفید است بسیار به ندرت, مانند وب سایتهای دولت محلی که از جریمه یا جریمه یا وب سایتهایی که از هزینه مبتنی بر اشتراک استفاده می کنند ، پول دریافت می کنند.

بدهی مستقیم برای تجارت شما می تواند به راحتی از طریق این کار تنظیم شود خانه پاکسازی خودکار (ACH), شبکه مسئول بدهی های مستقیم در ایالات متحده است. در سال 2015 بیش از 25 میلیارد تراکنش در شبکه ACH انجام شده است که 62٪ از این معاملات بدهی مستقیم است.

4

از eChecks استفاده کنید

نمی دانید چگونه بدون پرداخت کارت یا پول نقد ، پرداخت آنلاین را بپذیرید؟ سپس بررسی eChecks. گونه ای از EFT (انتقال وجوه الکترونیکی), eChecks درست مانند یک چک مقاله ، اما بصورت آنلاین کار می کند!

دقیقاً مثل همتایان کاغذشان, eChecks پول را از مشتری واریز می کند’حساب بانکی به تجارت شما’ حساب بانکی, از طریق یک نرم افزار ACH (Automatic Clearing House). تمام کاری که مشتری باید انجام دهد اضافه کردن برخی از جزئیات بانکی به فرم پرداخت آنلاین است که توسط ACH پردازش می شود. استفاده از eChecks به شغل شما اجازه می دهد تا درآمد کسب کند و صرفه جویی در درختان – hooray!

5

پرداخت های کیف پول موبایل را ادغام کنید

تا سال 2023 ، آن را’پیش بینی می شود که بیش از 1.31 میلیارد نفر در سراسر جهان حداقل طی شش ماه از برنامه های پرداخت موبایل استفاده کنند. واضح است ، اگر شما’نقشه راه پرداخت به صورت آنلاین برای استراتژی بلند مدت خود را دوباره ترسیم کنید, احتمالاً باید شروع به پذیرش پرداخت های تلفن همراه کنید.

این برنامه ها همچنین به عنوان کیف پول موبایل معروف است ، جزئیات کارت بانکی شما را در تلفن هوشمند شما ذخیره می کند, شما را قادر می سازد سریع پرداخت های آنلاین را انجام دهید (اگر فروشگاه آنلاین پرداخت برنامه های تلفن همراه را بپذیرد ، یعنی!)

شما’کیف پول های موبایل را که به طور گسترده در آمریکا استفاده می شود ، تشخیص می دهد ، مانند اپل پرداخت ، سامسونگ پرداخت, و Google Pay, اما موارد بسیار زیادی وجود دارد گزینه های محبوب در چین – شامل علی پی و WeChat پرداخت – که باید خود را در نظر داشته باشید’دوباره به دنبال فروش به بازار چین هستید.

نحوه پذیرش کیف پول آنلاین موبایلکیف پول های موبایل آینده پرداخت های آنلاین هستند

اکثر سیستم عامل های تجارت الکترونیکی – از جمله تجارت الکترونیکی Squarespace ، BigCommerce – امکان پذیرش پرداخت کیف پول دیجیتال را در ابتدایی ترین برنامه های قیمت خود به وب سایت شما ارائه می دهند..

اطلاعات بیشتر:

 • بررسی قیمت گذاری BigCommerce
 • بررسی قیمت گذاری مربع

6

ارسال فاکتورهای ایمیل-کلیک برای پرداخت

این یکی’کاملاً خود توضیح می توانید فاکتورها را از طریق ایمیل برای مشتریان خود ارسال کنید ، چه کسی می تواند پس از آن پرداخت در چند کلیک. آی تی’یکی از کارآمدترین روشها برای کسب و کار شما برای قبول پرداخت آنلاین ، ضمن کاهش شرکت شما’استفاده از کاغذ. هر کس’برنده است!

برای ارسال سریع فاکتورها به سرعت و بدون سر و صدا می توانید از نرم افزار صورتحساب خودکار استفاده کنید. برخی از محبوب ترین نرم افزار فاکتور خودکار شامل موارد زیر است:

 • صورتحساب
 • فاکتور Zoho
 • گواهی خرید
 • TimeSolv
 • آریبا

این نوع نرم افزارها وب سایت شما ، فرم پرداخت فاکتور و بانک اطلاعاتی مشتری شما را در یک جا یکپارچه می کند, به شما اجازه می دهد که ببینید’پرداخت شده و چقدر شما’تاکنون از فاکتورها درآمد کسب کرده اید.

7

نرم افزار صورتحساب تکراری را نصب کنید

ممکن است به یاد داشته باشید که دروازه پرداخت نوار به شما امکان می دهد تا صورتهای تکراری را به عنوان بخشی از بسته بندی خود ارسال کنید. در حالی که Stripe بسیاری از ویژگی های مختلف را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد پرداخت های آنلاین را انجام دهید ، می توانید در آن سرمایه گذاری کنید نرم افزاری که در ارسال صورتحساب به طور خودکار به مشتریان شما تخصص دارد.

در حالی که آنها بسیار مشابه هستند, صورت حساب و صورتحساب ها کاملاً متفاوت است. یک صورتحساب شامل لیستی از کالاها یا خدماتی است که هنوز تحویل داده نشده است ، با بیانیه مبلغ بدهکار ، در حالی که الف قبض نشانگر دریافت پرداخت برای کالاهایی است که قبلاً استفاده شده اند.

مثل این فکر کنید. یک تجارت نجاری یک فاکتور ارسال می کند شامل تجهیزات و خدماتی است که’برای کار لازم است ، در حالی که سرویس پخش آنلاین یک صورتحساب ماهانه ارسال می کند.

تکرار نرم افزار صورتحساب – که به آن نرم افزار صدور صورتحساب خودکار نیز می گویند – برای مشاغل مبتنی بر اشتراك ایده آل است زیرا به مشتریان شما اجازه می دهد هر بار كه موعد پرداخت را پرداخت می كنند ، به صورت اتوماتیک پرداخت كنند ، و این باعث می شود مشتری های شما’ زندگی راحت تر – و اطمینان از پرداخت به موقع شما! فقط فکر کنید ، مشتریان خوشحال به معنای سودآوری است.

اگر می خواهید یک فروشگاه آنلاین بسازید ، باید بدانید که سازندگان وب سایت تجارت الکترونیک ، مانند Shopify, توانایی ارسال سفارشات ، فاکتورها و اشتراکهای مکرر را از طریق برنامه های شخص ثالث پشتیبانی کنید.

نحوه پذیرش پرداخت آنلاین: خلاصه

با انتظار می رود هزینه های تجارت الکترونیک طی چند ماه آینده افزایش یابد’حیاتی است که تجارت شما آماده رسیدگی به افزایش تقاضا باشد. به عبارت دیگر, کسب و کار شما باید به روش های مختلف آماده پذیرش پرداخت آنلاین باشد, با مصرف کنندگان کمتری در فروشگاه های آجر و ملات خرید می کنند.

آی تی’همچنین شایان ذکر است که نحوه پذیرش پرداخت بستگی به مکان شما دارد’محصولات خود را دوباره بفروشید. به عنوان مثال ، اگر شما’شما دوباره از طریق یک بازار آنلاین اقدام به فروش می کنید’شما باید از قوانین گزینه های پرداخت پیروی کنید ، در حالی که راه اندازی فروشگاه تجارت الکترونیک به شما امکان می دهد که در نحوه پرداخت آنلاین بصورت آنلاین سلطنت رایگان داشته باشید. اما بگذار’ما به سرعت آنچه را که ما برای پوشاندن خاطراتمان پوشانده ایم ، دوباره ضبط می کنیم…

بهترین راه های پرداخت آنلاین:

 1. کارتهای اعتباری و بدهی را بپذیرید
 2. یک دروازه پرداخت اضافه کنید
 3. دبی مستقیم تنظیم کنید
 4. از eChecks استفاده کنید
 5. پرداخت کیف پول تلفن همراه را ادغام کنید
 6. فاکتورهای کلیک به پرداخت را ارسال کنید
 7. نرم افزار صورتحساب صورتحساب را تکرار کنید

به یاد داشته باشید ، برای پذیرش پرداخت کارت اعتباری و بدهی ، شما’باید یک حساب تجاری از طریق بانک منتخب خود تنظیم کنید – اما این’واقعاً آسان است در واقع ، تمام روشهای ذکر شده در بالا کاملاً یکپارچه برای اجرای هستند. با خواندن این مقاله ، دیگر نباید این سؤال پیش آمد چگونه برای پذیرش پرداخت آنلاین ، اما چه زمانی.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map