نحوه فروش آرایش آنلاین

آی تی’آسان تر از همیشه برای فروش آرایش از خانه

بازار زیبایی و آرایشی آمریکا در جریان نیست هر جا. این رقم در سال 2016 60 میلیارد دلار بود و این رقم قرار است تا امسال به 90 میلیارد دلار برسد. این’سود زیادی برای به دست آوردن در اطراف وجود دارد ، بنابراین چرا در آن کار نمی کنید?


ما’این راهنما را گردآوری کرده است تا بتوانید فروش آرایش از خانه را در حد امکان آسان کنید. بنابراین ، بدون آگهی بیشتر ، شکست مرحله به مرحله ما را بررسی کنید:

فروش آرایش آنلاین

 1. طاقچه خود را پیدا کنید
 2. منبع تولید کننده
 3. آرایش و مارک خود را بسته بندی کنید
 4. یک بستر را انتخاب کنید
 5. آرایش خود را تبلیغ کنید

حالا بگذار’نگاهی دقیق تر به هر یک از این مراحل می اندازیم.

1

طاقچه خود را پیدا کنید

صنعت زیبایی در حال حاضر گسترده است و انتظار می رود بازار ایالات متحده سالانه 3.5 درصد رشد کند. در حالی که این به معنی شما است’مخاطبان بالقوه بزرگی را به خود اختصاص داده اید ، این بدان معنی است که شما’باید راهی پیدا کنید که بتواند از میان جمعیت دیگر افرادی که به صورت آنلاین محصولات زیبایی می فروشند ، ایستادگی کند.

تا خود را از هم جدا کنید, دان’سعی کنید برای هر مصرف کننده جذاب باشد – اگر شما یک توری خیلی گسترده بازی کرده اید ، محصولات شما برنده می شوند’اعتصاب وتر شخصی با هر کسی. درعوض ، از خودتان دو سوال بپرسید تا مخاطبان مورد نظر خود را باریک کنید:

 1. چی محصول شما را منحصر به فرد می کند?
 2. سازمان بهداشت جهانی آیا آن نقطه فروش منحصر به فرد (USP) را به خود جلب می کند?

USP شما می تواند به آسانی با قیمت های پایین یا رنگ های غیر متعارف یا به اندازه مرطوب کننده برگشت دهنده آفتاب سوختگی پیچیده باشد (و اگر موفق به تهیه آن هستید ، به ما اطلاع دهید). هر چیزی که به وضوح و جسورانه محصول شما را از رقابت جدا کند همان چیزی است که شما باید در آن هدف داشته باشید.

توسط شرکت saraah skincareنام تجاری زیبایی توسط سارا با تمرکز فقط روی پوست های آلی و بدون مواد شیمیایی ، نام خود را ایجاد کرده است. با افتخار از نام تجاری خود’ویژگی های تعریف کننده (در این حالت ، مواد طبیعی) ، شما’قادر به ایجاد یک هویت متمایز خواهید بود.

اگر شما’اگر در ایده اصلی خود مشکلی ندارید ، به فکر USP باشید که بتواند آن را متقاعد کند شما برای خرید پس از همه ، وجود دارد’هیچ جمعیتی نمی دانید که بهتر از خود هستید! از نظر روحی و روانی روزانه زیبایی خود را اجرا کنید و ببینید آیا هیچ شکافی وجود ندارد که یک محصول جدید بتواند آن را پر کند. آیا ریمل شما همیشه از شستن خودداری می کند؟ شاید بتوانید قوی ترین پاک کننده آرایش چشم را در بازار بفروشید. آیا زیبایی روزمره شما کسل کننده است؟ شاید یک ماسک صورت خنده دار بلیط موفقیت شما باشد.

2

منبع سازنده

اگر شما’دوباره محصولات زیبایی خود را از ابتدا درست نمی کنید ، پس این سؤال مطرح می شود: شما با چه نوع تولید کننده می خواهید کار کنید?

دو منبع اصلی برای تهیه یك سازنده وجود دارد. گزینه اول این است همکاری با یک تولید کننده برای تولید محصول منحصر به فرد خود. این به معنای تحقیق در مورد تولید کنندگان لوازم آرایشی – چه در داخل و چه در خارج از کشور – برای ایجاد خط اصلی محصولات با شما همکاری خواهد کرد. این یک گزینه عالی است ، زیرا شما هنوز هم از برچسب زدن محصولات خود به عنوان برند استفاده می کنید “اصلی.” حتی ممکن است شما یک تولید کننده مناسب در منطقه خود بیابید که این امر نظارت بر روند ایجاد را آسان می کند. این لیست از تولید کنندگان لوازم آرایشی را در ایالات متحده بررسی کنید تا دریابید که وجود دارد’تامین کننده خوبی است که’برای شما محلی هم هست.

گزینه دوم برچسب زدن سفید ، یا با استفاده از یک محصول عمومی که سازنده به شما امکان می دهد دوباره از زیر برچسب خود استفاده کنید. هرچه از لوازم آرایشی استفاده شود ، این معمولاً به معنای تغییر رنگ / عطر و غیره است. از یک محصول زیبایی استفاده کنید و سپس آن را با مارک شخصی خود بفروشید. برچسب زدن سفید مناسب است زیرا شما’با کلیک روی یک دکمه ، یک محصول آماده دریافت می کنید ، که می توانید از طریق مارک شخصی خود بفروشید. البته ، اشکال برچسب زدن سفید این است که آن’تأسیس اعتبار دشوار است ، زیرا می توانید’T ادعا کنید که محصولات شما از نوع هستند.

اگر تصمیم دارید با این مدل بروید ، شما’شما باید تحقیق کاملی را در مورد تهیه کننده خود انجام دهید. در اینجا چند سؤال را باید در نظر داشته باشید که تولید کنندگان بالقوه برچسب سفید را در نظر می گیرید:

 • آیا مواد تشکیل دهنده ای وجود دارد که شما اهدا نمی کنید’در محصولات خود می خواهید? اگر شما’به عنوان مثال ، به دنبال فروش لوازم آرایشی ارگانیک یا وگان هستید ، مطمئن شوید که تأمین کننده شما می تواند آن شرایط را برآورده سازد. به همین ترتیب ، شما’می خواهم دریابم که یک تامین کننده برای تازه نگه داشتن محصولات از چه نوع مواد نگهدارنده ای استفاده می کند.
 • آیا تأمین کننده در کشور شما تأیید شده است? برای مشاغل مستقر در ایالات متحده ، شما’می خواهم اطمینان حاصل كنم كه تأمین كننده شما هم با قانون فدرال غذا ، دارو و مواد آرایشی (FD) مطابقت دارد&قانون C) و قانون بسته بندی و برچسب گذاری عادلانه (FPLA). برخلاف داروها, لوازم آرایشی نیازی به تأیید FDA ندارند قبل از فروش ، اما FDA هنوز هم بازرسی ها را انجام می دهد و مقرراتی را برای اطمینان از این امر فراهم می کند “زناکار و گمراه کننده” محصولات از بازار حذف می شوند.
 • آیا حداقل های سفارش وجود دارد? اطمینان حاصل کنید که’در پایان با تهیه کننده ای که خواستار حجم بیشتری از شماست’در آغاز آماده متعهد شدن هستم هرچه تجارت شما تأسیس می شود و مشتری بیشتری کسب می کند ، سفارشات موجودی شما رشد می یابد. اما وقتی برای اولین بار شروع به فروش آرایش آنلاین می کنید ، آن را خریداری می کنید’بهترین هزینه برای صرفه جویی در پول و منابعی است که در آن می توانید – از جمله در موجودی!
 • آیا تهیه کننده بسته بندی محصول را ارائه می دهد? اگر تأمین کننده شما باشد نمیخواد’تی بسته بندی فیزیکی محصول ، شما را تهیه کنید’باید بفهمم کجایی’دوباره میرم شما می توانید محصولات خود را در خانه بسته بندی کنید ، به این دلیل که کیفیت خود را تضمین می کنید – اما ما نمی خواهیم’این را توصیه می کنید مگر اینکه تجربه طراحی داشته باشید! درعوض ، می توانید از طریق تهیه کننده جداگانه منبع تهیه کنید. تعداد زیادی از تهیه کنندگان بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی اختصاصی برای انتخاب وجود دارند که بیشتر آنها به شما امکان می دهد تا بسته بندی را به دلخواه خود با برند خود تنظیم کنید..

این که آیا تصمیم دارید لوازم آرایشی و بهداشتی خود را بسازید ، با یک تولید کننده کار کنید یا محصولات برچسب سفید را تهیه کنید ، به نگاهی به FDA کمک خواهد کرد.’دستورالعملهای مربوط به شیوه های تولید خوب (GMP) در مورد مواد آرایشی. اینها فقط دستورالعملهایی هستند (برخلاف مقررات سخت و سریع) و آنها’برای اطمینان از اینکه فرایند تولید شما شما را برای موفقیت راه اندازی می کند ، یک نکته بزرگ مرجع هستید.

3

مارک و بسته بندی آرایش خود را

“نام تجاری” شامل همه عناصر به ظاهر کوچک است که می افزاید نحوه درک مردم از محصول شما. این شامل تصاویر ، صدای صدا و آرم های شما می شود. به نظر می رسد کار با بسیاری از قسمت های متحرک بسیار دشوار به نظر برسد ، اما ترفند این است که یک عنصر را انتخاب کنید ، آن را به خوبی تنظیم کنید ، و سپس عناصر دیگر را با همان لحظه مطابقت دهید. این باعث صرفه جویی در وقت شما می شود و تضمین می کند که برند شما انسجام داشته باشد. و انسجام مهم است: 70٪ از شرکت کنندگان در یک نظرسنجی اعلام کردند که در برقراری ارتباط با مشتریان ، برندسازی مداوم بسیار مهم است.

توصیه می کنیم از مارک خود شروع کنید’تصاویر – به طور خاص ، نام تجاری شما’رنگ ها! این تصمیمات راجع به آرم ها ، بسته بندی ها و لحنی که بعداً به شما اطلاع داده می شود. طرح های رنگی’به طور تصادفی اتفاق می افتد – در واقع ، تقریباً هر آرم تجاری که در خیابان منتقل می شوید ، ساعت ها فکر خود را پشت سر گذاشته است.

اینجاست که دانستن طاقچه شما مفید خواهد بود. شما می توانید از روانشناسی رنگ برای هم ترازی رنگ های برند خود با علایق افراد در طاقچه خود استفاده کنید. به عنوان مثال ، بنفش برای بیشتر افراد به نقوش ذهنی مانند ثروت و تجمل گرایش می یابد. پس اگر شما’بازاریابی مجدد یک محصول مقرون به صرفه را بازاریابی کنید ، سپس این یک رنگ ایده آل برای استفاده است. در همین حال ، آبی احساس اعتماد به نفس و امنیت را برانگیخته است ، به همین دلیل شما هستید’بسیاری از بانک ها از این برند برای برندسازی استفاده می کنند (فکر کنید Chase و American Express). اگر شما’ما به دنبال نکات خاص تر در مورد رنگ هستیم’در مورد نحوه انتخاب یک طرح رنگی برای وب سایت ، این اصول را نوشت و همین اصول در مورد انتخاب یک طرح رنگ برای یک برند اعمال می شود.

یک بار شما’انتخاب رنگ خود را نهایی کرده اید ، می توانید از آن برای اطلاع هر چیز دیگری استفاده کنید. بدیهی است ، اگر شما یک طرح رنگ آبی را انتخاب کنید ، شما’می خواهم این را در آرم و تصاویر محصول خود بازتاب دهید. اما می توانید از آن برای مشخص کردن برند خود نیز استفاده کنید’صدای صدا – الف “آبی” مارک باید از پیام رسانی استفاده کند’مثلاً قابل اعتماد و آرامش بخش است.

در مورد برندسازی نکات عمیق تری بخواهید? ما چگونه یک برند بسازیم راهنما همه چیزهایی را که باید بدانید به شما می گوید

هنگامی که می دانید نام تجاری شما به چه شکلی ظاهر خواهد شد ، می توانید در مورد بسته بندی فکر کنید. آی تی’درست است که بسته بندی برای ایمن نگه داشتن محصولات در هنگام حمل و نقل ایجاد شده است ، اما شما’در این صورت شغل خود را محدود خواهید کرد’همه شما از آن استفاده می کنید!

بسته بندی مارک شده تجربه کاملی را برای مشتری ایجاد می کند و آن را نیز به همراه می آورد’برای تجارت اینترنتی بسیار مهم است. بدون داشتن فروشگاه آجری و ملات برای ایجاد تجربه ای برای خریداران ، باید به خود اعتماد کنید “تجربه جعبه بوکس” برای انتخاب برخی از شل و ول. بسته بندی شیک ، سرگرم کننده و تجربی نیز یک تاکتیک بازاریابی بی دردسر در عصر اینستاگرام و یوتیوب است.

مثال بازاریابی یوتیوب

در حالی که برخی از شرکت ها به رسانه های اجتماعی برای فشار دادن محصولات به اینترنت می پردازند ، بسیاری از مردم هنوز فیلم ها و ارسال های ارگانیک ایجاد می کنند که می تواند باعث افزایش کشش زیادی نیز شود. حتی بدون عامل درگیر شدن آنلاین ، بسته بندی عالی هنوز به درازا می کشد: مشاغل آنلاین که به گزارش بسته بندی خود توجه ویژه ای می کنند ، به طور متوسط ​​30٪ علاقه مشتری را افزایش می دهند. این’یک راه عالی برای حفظ مشتریان وفادار است!

آرایش خود را برچسب گذاری کنید

وقتی تو’شما دوباره فروش آرایش آنلاین ، شما’برای برچسب زدن به بسته بندی محصولات زیبایی باید به کشور ، ایالت و شرایط خاص منطقه خود توجه کنید. این الزامات مربوط به عناصر مانند لیست مواد تشکیل دهنده ، هشدارهای ایمنی و حساسیت ، و هرگونه پیام رسانی / ادعا شده بر روی بسته بندی است. FDA’راهنمای برچسب زدن لوازم آرایشی منبعی است که شما می توانید از آن استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که آرایش قبل از ارسال آن به درستی نشاندار شده است.

4

یک بستر را انتخاب کنید

حالا که تو’آیا محصولی را ایجاد کرده اید که مردم در مورد آنها هیجان زده هستند ، سوال بعدی این است: از کجا می توان محصولات زیبایی را بصورت آنلاین بفروشد؟ سه سیستم عامل موثر هستند سازندگان وب سایت تجارت الکترونیک ، بازارهای آنلاین, و رها کردن. بهترین راه برای فروش آرایش آنلاین در نهایت به آنچه می تواند برای شما بهتر باشد ، می رسد ، اما ما’جزئیات این سه روش برتر را توضیح می دهم تا بتوانید تصمیمی آگاهانه بگیرید.

سازندگان وب سایت تجارت الکترونیک

سازندگان وب سایت تجارت الکترونیک به گونه ای طراحی شده اند که وب سایت شخصی شما را تا حد امکان آسان و بدون استرس ایجاد کنند. فرایند راه اندازی معمولاً شامل انتخاب یک الگوی ، سپس با استفاده از یک ویرایشگر کشیدن و رها کردن برای هدایت سایت شما می باشد’طرح پس از آن ، می توانید به راحتی از طریق برنامه ها و ابزارک هایی که اغلب حتی از قبل نصب شده اند ، قابلیت های تجارت الکترونیکی را اضافه کنید.

سازندگان وب سایت تجارت الکترونیک در یک نگاه

هزینه20-30 دلار در ماه ، به علاوه هزینه معاملات
طرفدارانساخته شده در خدمات پشتیبانی مشتری ، آسان برای استفاده اما هنوز هم بسیار قابل تنظیم
منفیباید خودتان تبلیغ و هدایت ترافیک را به سایت انجام دهید
بهترین برایکسانی که می خواهند یک تجربه خرید شخصی ایجاد کنند
بهترین ارائه دهندگانShopify ، BigCommerce

Shopify و BigCommerce دو بهترین سازنده وب سایت های تجارت الکترونیک در بازار هستند و ما’ما دوباره قصد داریم از Shopify به عنوان مطالعه موردی ما استفاده کنیم زیرا’سازنده برتر در تحقیقات داخلی ما.

سازندگان وب سایت تجارت الکترونیک مانند Shopify برای شخصی سازی وب سایت شما و متعاقباً مشتریان شما بسیار عالی هستند’ تجربه خرید. اگر شما’در مورد ایجاد یک مارک قوی برای محصولات خود جدی هستید ، بنابراین سازندگان تجارت الکترونیک راهی هستند که بتوانند از آن استفاده کنند. به ویرایشگر Shopify در زیر نگاهی بیندازید – واقعاً به همین سادگی کلیک کردن است “اضافه کردن محصول” یا “موضوع را سفارشی کنید” سایت خود را فعال و راه اندازی کنید!

صفحه ویرایشگر shopify

چون تو’سایت بسیار شخصی شما ایجاد خواهد شد ، و کالاهایی را به عنوان بخشی از بازار بزرگتر به فروش نمی رسانید ، نکته منفی این است که شما برنده شوید’یک مخاطب داخلی برای همکاری با آنها داشته باشید. درعوض ، می توانید از تاکتیک هایی مانند Search Engine Optimization (SEO) برای بالا بردن سایت خود استفاده کنید’رتبه بندی در صفحات نتایج موتورهای جستجو مانند Google. دان’اجازه دهید مخفف شما را بترساند – SEO در واقع می تواند بسیار ساده باشد و ما’شما یک بررسی جامع Shopify SEO Review نوشتیم که واقعاً شما را در مسیر خود قرار می دهد.

خلاصه قیمت گذاری

خریدن’ارزان ترین برنامه تجارت الکترونیک کاملاً گسترده ، برنامه اساسی است که 29 دلار در ماه هزینه دارد. این قیمت طیف وسیعی از برنامه ها و ویژگی های تجارت الکترونیک را در بر می گیرد و شامل همه موارد به جز هزینه معامله 2.9٪ می شود که در صورت تصمیم به استفاده از Shopify Payments ، 0٪ می شود. شما می توانید از طریق آزمایش رایگان 14 روزه خود ، Shopify را از ریسک خارج کنید.

از Shopify هیجان زده نیست?

رتبه بندی ما از. را بخوانید 7 بهترین سیستم عامل تجارت الکترونیکی برای کشف گزینه های بیشتر

بازارهای آنلاین

شما می توانید به عنوان بازارهای آنلاین فکر کنید “جمعی” فضاهای آنلاین ، جایی که بسیاری از فروشندگان مختلف در همان وب سایت محصولات خود را می فروشند. بارزترین نمونه یک بازار آنلاین ، آمازون است. مشتریان برای تنوع موجود در بازارهای آنلاین از بازارهای آنلاین استفاده می کنند’قادر به ارائه.

بازارهای آنلاین با یک نگاه

هزینه20¢ هزینه لیست ، به علاوه 3.5 درصد از قیمت فروش شما
طرفدارانمخاطب داخلی ، فرایند تنظیم سریع
منفیرقابت برای خریداران’ توجه ، به اندازه سازندگان وب سایت قابل تنظیم نیست
بهترین برایکسانی که به دنبال فروش سریع هستند
بهترین ارائه دهندگانEtsy ، Glambot.com

Etsy و Glambot.com دو بازار بزرگ آنلاین برای فروش آرایش هستند. Glambot مخصوصاً روی محصولات زیبایی متمرکز است ، اما ما’می خواهیم روی Etsy تمرکز کنیم ، زیرا مخاطب گسترده ای را به خود جذب می کند – و همین’جذابیت اصلی یک بازار آنلاین است.

صفحه نتایج آرایش etsy

از سال 2018 ، بیش از 39 میلیون کاربر در Etsy خریدند. این بدان معناست که اگر محصولات زیبایی را بصورت آنلاین از طریق Etsy بفروشید ، بیش از 39 میلیون جستجوگر به محصولات شما دسترسی خواهند یافت – بنابراین ، بر خلاف سازنده وب سایت تجارت الکترونیک ، شما برنده شوید’باید نگران ترافیک راهنمایی و رانندگی به لیست خود باشید. این که گفته می شود ، شما اراده باید برای جلب توجه با میلیون ها فروشنده فعال دیگر در Etsy ، که می تواند یک دردسر باشد ، رقابت کند.

تفاوت عمده دیگر بین بازارهای آنلاین و سازندگان وب سایت های تجارت الکترونیک در این است که می توانید با سریعتر در بازارهای آنلاین شروع به کار کنید. به عنوان مثال ، از آنجا که پلت فرم Etsy در حال حاضر راه اندازی شده است ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که لیست محصولات خود را به سایت موجود اضافه کنید – در حالی که در Shopify ، ابتدا باید زمان لازم را بدست آورید. ایجاد کردن تارنما. با این حال ، تجارت این است که بازارهای آنلاین می توانند’یک تجربه خرید شخصی و متمایز را به طریقی که سازندگان وب سایت تجارت الکترونیک می توانند ارائه دهند.

خلاصه قیمت گذاری

اتسی 20 را متهم می کند¢ هزینه لیست ، به علاوه 3.5 درصد از فروش شما. تو چی’واقعاً پرداخت در اینجا Etsy است’مخاطبان از قبل موجود و سهولت تنظیم این پلتفرم.

Dropshipping

Dropshipping یک مدل شگفت آور ساده است که در آن شما ، خرده فروش ، اهدا نمی کنید’T در واقع مجبور است هر محصولی را اداره کند یا سهام خود را ارسال کند. در عوض ، مشتریان از طریق فروشگاه آنلاین شما سفارشات را سفارش می دهند و شما به تهیه کننده خود هشدار می دهید. سپس ، تأمین کننده شما محصول را به مشتری ارسال می کند. یکی از مهمترین درخواستهای dropshipping این است’آسان برای بودجه برای – از آنجا که شما نمی’شما در واقع سهام خود را تأمین می کنید ، شما نمی خواهید’نگران نباشید که حتی شکسته نشوید!

Dropshipping در یک نگاه

هزینههزینه یک سازنده تجارت الکترونیک یا بازار آنلاین, به علاوه حدود 30،00 دلار در ماه / ماه برای یک منبع / برنامه dropshipping
طرفدارانبودجه بندی را آسان و بدون نگرانی در مورد راه اندازی مجدد محصولات انجام می دهد
منفیتجربه غیر شخصی هم برای خریدار و هم برای فروشنده ، گرانتر است زیرا به دلیل فروش شخص ثالث
بهترین برایکارآفرین صندلی
بهترین ارائه دهندگانبرنامه Oberlo (از طریق Shopify)

شما می توانید استفاده کنید یا سازنده وب سایت تجارت الکترونیک یا یک بازار آنلاین برای شروع dropshipping. بخش های فوق اطلاعات کافی برای وزن دادن به جوانب مثبت و منفی را در اختیار شما قرار می دهد ، اما اگر از ما سؤال کنید ، سازندگان وب سایت تجارت الکترونیک ابزار بهتری برای فروش آرایش آنلاین هستند. آنها شخصی سازی بیشتری را ارائه می دهند بدون اینکه سهولت استفاده را قربانی کنند ، و Shopify حتی یک برنامه dropshipping به نام Oberlo ارائه می دهد.

برنامه oberlo

اوبرلو برای ادغام با فروشگاههای Shopify طراحی شده است و به شما امکان می دهد محصولات را به سرعت وارد کرده و کارهای خود را به صورت خودکار انجام دهید. البته ، Oberlo فقط یکی از بسیاری از برنامه های مفید برای dropshipping است ، اما آن را دارد’یافتن یک سازنده برنامه کامپوزیت تجارت الکترونیکی و dropshipping کاملاً نادر است که به راحتی با Shopify و Oberlo متناسب است.

خلاصه قیمت گذاری

Dropshipping شامل هزینه سازنده وب سایت تجارت الکترونیک می شود یا بازار آنلاین که شما انتخاب می کنید, به علاوه هزینه برنامه / تهیه کننده dropshipping ، که در حدود 30.00 دلار در ماه است.

تحریک شده? راهنمای کامل ما را بخوانید راه اندازی یک تجارت Dropshipping برای کسب اطلاعات بیشتر 5

آرایش خود را تبلیغ کنید

بنابراین ، شما حضور آنلاین دارید. اکنون آن’زمان پخش کلمه است! ساده ترین راه برای تبلیغ محصولات شما استفاده از رسانه های اجتماعی است که شما حدس زده اید.

آی تی’هیچ پنهانی نیست که رسانه های اجتماعی ساده ترین راه برای تقویت شهرت شما با کلمه از دهان است ، و بیشتر مارک ها به طور جدی از این مزیت استفاده می کنند. هدف اصلی حضور در رسانه های اجتماعی فرصتی است که در اختیار شما قرار می دهد مشغول کردن با مخاطبان خود.

می توانید با دنبال کردن افراد و صفحات محبوب در طاقچه انتخابی خود ، و تعامل با آنها برای به دست آوردن موارد زیر ، کار خود را شروع کنید. شما همچنین می توانید صدای جیر جیر ، پین کردن ، ارسال و به اشتراک گذاشتن مطالب اصلی مربوطه را به آنها ببخشید تا افراد در مورد برند شما صحبت کنند. اثبات اجتماعی از سوی افراد واقعی بهترین نوع تبلیغاتی است که می توانید انجام دهید ، زیرا 92٪ از مصرف کنندگان پیشنهاداتی را از طرف افرادی که می شناسند نسبت به پیشنهادات تبلیغات غیر شخصی باور دارند. در مورد آن فکر کنید: شما’d احتمالاً به توصیه رستوران از یک دوست یا همکار در مورد تبلیغ بی شرمانه در بیلبورد اعتماد کنید. وقتی کسی’دوست فیس بوک شرکت شما را به اشتراک می گذارد’پست ، این بدان معنی است بسیار بیشتر از آنچه که شما خودتان آن را ارتقا داده اید.

نکات عمیق تری در مورد تبلیغ بخواهید? ما چگونه یک محصول را به بازار عرضه کنیم راهنما همه چیزهایی را که باید بدانید به شما می گوید

نحوه فروش آرایش آنلاین: recap

در این مرحله ، شما تمام اصول لازم را برای فروش موفق آرایش از خانه می دانید. همه چیز با گرفتن پایه و اساس قانونی مناسب شروع می شود و از آنجا می توانید به موارد سرگرم کننده مانند شخصی سازی محصول خود و ارتقاء آن از طریق اینترنت وارد شوید..

برای یادآوری ، در اینجا هر پنج مرحله ذکر شده است:

نکات برتر برای فروش آنلاین آرایش

 1. طاقچه خود را پیدا کنید
 2. منبع تولید کننده
 3. آرایش و مارک خود را بسته بندی کنید
 4. یک بستر را انتخاب کنید
 5. آرایش خود را تبلیغ کنید

وقتی نوبت به انتخاب یک سیستم عامل می رسد ، آن را انتخاب می کنیم’تقریباً تصمیمی بین سازندگان وب سایت تجارت الکترونیک و بازارهای آنلاین است. بسته به اینکه کدام روش را انتخاب می کنید ، به ترتیب Shopify و Etsy را توصیه می کنیم. و تو می توانی’با Shopify اشتباه کنید’برنامه Oberlo اگر تصمیم دارید برای dropshipping بروید.

صرف نظر از بستر انتخابی شما ، آن را انتخاب می کنید’یک تجربه عالی برای فروش چیزی در شماست’دوباره علاقه مند – و بازار زیبایی نمی تواند’مکان خوبی برای شروع است. موفق باشید و ما را در نظرات ارسال کنید!

نحوه فروش آرایش آنلاین: سؤالات متداول

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map