نحوه فروش بارگیری های دیجیتال

فروش محصولات دیجیتال بصورت آنلاین مانند یک متخصص

محصولات دیجیتال تمام مزایای خرید آنلاین – راحتی ، راحتی ، گزینه های نامحدود – و هیچ یک از موارد منفی را ارائه نمی دهد. آن را تصویر کنید: شما’در حال مرور مجدد بر روی لپ تاپ خود ، چاپ هنری را که دوست دارید پیدا می کنید ، و… انجام شده! پرونده’سریعتر از آنچه که می توانید از لباس خواب خود تغییر دهید روی دسک تاپ خود قرار دهید.


فروش بارگیری دیجیتال راهی آسان برای ایجاد یک تجربه عالی مشتری است. اما چگونه شروع می کنید?

چند کانال فروش مختلف در اختیار شماست. شما هم می توانید از طریق آن بفروشید بازار آنلاین, یا تنظیم کنید فروشگاه آنلاین خود را. راه اندازی یک بازار آنلاین برای شما سریعتر است ، اما یک فروشگاه آنلاین به طور مؤثر شخصیت برند شما را با خریداران شما ارتباط می دهد. و ارائه یك ماركتی كه افراد با آن شناسایی می كنند بسیار مهم است: 89٪ از خریداران به مارك هایی كه ارزش های خود را با آنها وفادار هستند وفادار می مانند.

اگر تصمیم دارید فروشگاه آنلاین خود را راه اندازی کنید ، شما’سپس دو گزینه خواهید داشت: می توانید از آن استفاده کنید سازنده وب سایت تجارت الکترونیک یا وردپرس. سازندگان وب سایت تجارت الکترونیک بسیار آسان برای استفاده هستند – آنها به شما این امکان را می دهند که یک وب سایت شخصی سازی کنید ، کامل با عملکردهای فروش ، همه بدون نیاز به کد. از طرف دیگر ، WordPress یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) است ، به این معنی که دانش فنی بیشتری نسبت به سازنده وب سایت دارد – و شما اراده حداقل باید کمی کدگذاری کنید روند صعودی این پلتفرم پیشرفته ، سفارشی سازی بیشتر است.

این ممکن است مانند یک بار اضافی اطلاعات باشد ، به همین دلیل ما هستیم’ما یافته های ما را پس از ساعت ها تحقیق سازماندهی کردیم تا بتوانیم به شما نتیجه دهیم بهترین پلتفرم برای هر کانال فروش:

 1. اتی یک بازار آنلاین است که به شما در فروش سریع و آسان کمک می کند
 2. خریدن سازنده وب سایت تجارت الکترونیک است که’دارای ویژگی های بسیار غنی ، آسان برای استفاده است و از تمام موارد فنی پشت پرده برای شما مراقبت می کند
 3. وردپرس CMS پیشرفته تر ، که شما هستید’باید خود را میزبانی کنید. اگر شما از دانش فنی برخوردار هستید ، وردپرس می تواند به شما در ایجاد یک فروشگاه اینترنتی قدرتمند کمک کند

برای تجزیه و تحلیل کامل ما در مورد هر سیستم عامل ، مطالعه کنید و بدانید که بهترین برای اهداف دیجیتالی خود کدام است!

1

اتی

نمای صفحه اصلی

اتی ملکه زنبور عسل است بازارهای آنلاین, با 2.6 میلیون فروشنده فعال – و مهمتر از همه ، 44.8 میلیون فعال خریداران. آی تی’موفق شد کلیشه تجارت الکترونیکی شرکت را از بین ببرد و در عوض به عنوان سکوی انتخاب برای کارهای هنری خلاق ، دست ساز و اصلی و هنری شناخته شده است. به عبارت دیگر ، آن’بهترین بازار آنلاین برای فروش محصولات دیجیتال.

ویژگی های کلیدی Etsy

هزینه

طرفداران

منفی

چه کسی بهتر است برای Etsy?

20¢ هزینه لیست ، به علاوه 3.5 درصد از قیمت فروش شما
محبوبیت عظیمی به مخاطب داخلی شما می بخشد

فرآیند تنظیم سریع

رقابت زیادی برای خریداران’ توجه

به عنوان Shopify یا WordPress قابل تنظیم نیست

کسانی که به دنبال فروش سریع هستند

از آنجا که Etsy در حال حاضر یک نام خانوادگی است ، شما برنده شدید’باید برای ایجاد اعتماد در بین مشتریان بسیار سخت تلاش کنید. شما همچنین برنده شد’نیاز به نگرانی در مورد ترافیک رانندگی به سایت دارید – Etsy قبلاً خود را ارتقا داده و این کار را با موفقیت انجام می دهد.

روند نزولی این محبوبیت رقابت است. در حال حاضر تمام شده است 60 میلیون مورد برای فروش در Etsy, و همانطور که قبلاً گفتیم ، 2.6 میلیون فروشنده فعال وجود دارد. این بدان معنی است که مشتریان دارند زیاد گزینه ها و در حالی که شما برنده شد’شما باید نگران ورود افراد به سایت باشید اراده باید در مورد چگونگی ایستادگی از هر فروشنده دیگری فکر کنید.

اگر شما’مایلید سعی کنید سر و صداهای خود را کاهش دهید ، پس Etsy راهی عالی برای شروع سریع فروش است. تنها کاری که باید انجام دهید ایجاد یک حساب کاربری و شروع به بارگذاری محصولات خود است – واقعاً این خیلی ساده است.

Etsy آزاد است برای پیوستن ، اما شما’باید بیش از 3.5 درصد از فروش خود را بفروشید و هزینه لیست 20 درصد را برای لیست هر محصول پرداخت کنید. ما یک تجارت عادلانه هستیم’d می گویم ، با توجه به سهولت استفاده ای که این بستر فراهم می کند.

2

خریدن

خرید نمای صفحه اصلی

تا آنجایی که سازندگان وب سایت تجارت الکترونیک برو ، Shopify برای فروش بارگیری های دیجیتال عالی است. در واقع ، Shopify بهترین سیستم عامل تجارت الکترونیک ما است. این دائماً در بین همه گروههای تحقیق ما ، از سهولت استفاده تا ویژگیهای فروش ، به شدت پیوسته است.

Shopify به شما امکان می دهد فروشگاه آنلاین خود را بسازید ، بدون اینکه به مهارت برنامه نویسی احتیاج داشته باشید – تنها کاری که باید انجام دهید اینست که از Shopify استفاده کنید’ویرایشگر ساده ساخته شده است.

مرور اجمالی ویرایشگر

فایده سازندگان وب سایت تجارت الکترونیک مانند Shopify این است که شما یک فروشگاه آماده ، اما هنوز هم به راحتی شخصی سازی شده با قیمتی همه در یک خریداری می کنید. در صورت نیاز ، یک تیم خدمات حرفه ای مشتری آماده است و شما برنده شدید’اصلاً باید در مورد میزبانی فکر کنید – همه چیز از آن مراقبت می شود برای شما.

اما چه چیزی باعث ایجاد Shopify سازنده تجارت الکترونیک ممتاز می شود؟ خوب ، گذشته از کاربری آسان برای ساخت و فروش وب سایت ، عملکرد Shopify نیز ارائه می دهد میزبان افزونه های مفید. این شامل یک برنامه بارگیری دیجیتال رایگان است ، که به شما امکان می دهد فایل ها را به محصولات دیجیتالی خود وصل کنید و فروش و بارگیری را ردیابی کنید. شما همچنین می توانید مطمئن باشید که شما’دوباره از طریق یک پلتفرم بین المللی شناخته شده بفروشید ، و گزینه های پشتیبانی Shopify متناسب با تعداد زیادی را داشته باشید تا اطمینان حاصل کنید که تجارت دیجیتالی شما پیشرفت می کند.

ویژگی های اصلی را خریداری کنید

هزینه29 دلار در ماه ، به علاوه 2.9٪ هزینه معامله (یا در صورت استفاده از پرداخت های Shopify از 0٪)طرفداران

منفی

چه کسی بهترین فروشگاه را دارد?

انتخاب عظیم پلاگین ها و برنامه های تجارت الکترونیکی

استفاده آسان ، اما هنوز هم قابل تنظیم است

خدمات پشتیبانی مشتری داخلی

باید سایت خود را تبلیغ کنید

کمتر از وردپرس قابل تنظیم است

کسانی که بیشترین ویژگی را برای فروشگاه خود می خواهند

Shopify یک آزمایش رایگان 14 روزه را ارائه می دهد ، بنابراین می توانید این سیستم عامل را بدون ریسک آزمایش کنید. آنجا’همچنین گزینه Shopify Lite با قیمت 9 دلار در ماه ، که به سادگی به شما امکان می دهد توابع تجارت الکترونیکی را به صفحه Facebook یا وب سایت موجود اضافه کنید. با این حال ، برای فروش موفقیت آمیز بارگیری های دیجیتال ، شما’باید مبلغ 29 دلار در ماه در برنامه Basic Shopify سرمایه گذاری کنید.

هنگامی که بارگیری های دیجیتال را با Shopify می فروشید ، مشتریان پس از پرداخت و همچنین یک لینک ایمیل ارسال شده ، بارگیری مستقیم دریافت می کنند. همچنین می توانید هر زمان که فایل پیوست شده را در سایت خود بروزرسانی کنید ، بطور خودکار لینک دانلود به روز شده را برای مشتریان خود ارسال کنید.

از آنجا که Shopify به شما امکان می دهد فروشگاه شخصی خود را بسازید ، شما’شما باید زمان بیشتری را نسبت به زمان Etsy به مراحل تنظیم اختصاص دهید. و از تو’شما تنها مدیر سایت Shopify خود هستید’ما باید ترافیک خود را از طریق تبلیغ رسانه های اجتماعی و SEO (بهینه سازی موتور جستجو) هدایت کنیم ، که ما’بعداً بحث خواهیم کرد.

با این حال ، هنگامی که کاربران در واقع هستند بر سایت شما ، برنده شد’از طرف سایر فروشندگان رقابت کنید. و بهتر از این ، Shopify نسبت به Etsy نسبت به فروش Etsy نسبت به فروش شما کمتر است. شما’یک وب سایت شخصی تر نیز خواهید داشت که برای ساخت برند شما بسیار عالی است.

ما را بررسی کنید نقد خرید برای اطلاعات بیشتر

از ما استفاده کنید بررسی قیمت گذاری Shopify برای انتخاب بهترین برنامه مناسب خود

3

وردپرس

نمای صفحه اصلی وردپرس

WordPress.org – نباید با همتای ساده خود ، WordPress.com اشتباه گرفته شود – یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) است. CMS ابزاری قدرتمندتر و مقیاس پذیرتر از سازنده وب سایت است و می تواند پرونده های بیشتری را در خود جای دهد (به عنوان مثال محتوا).

وردپرس بسیار قابل تنظیم است ، اما شما برنده شدید’از هر یک از این مزایا بهره مند شوید مگر اینکه شما یک درجه دانش فنی داشته باشید. اگر شما’شما می دانید که چگونه به کد ، شما’تلاش می کنم سایت خود را بسیار فراتر از طرح اولیه ای که شما انتخاب می کنید تغییر دهید.

WordPress.org یک بستر شخصی است که به معنای خود شماست’باید خودتان یک ارائه دهنده هاستینگ را انتخاب کنید. WordPress.org Bluehost را توصیه کرده است’برنامه میزبانی از سال 2005 ، و این ارائه دهنده در واقع به دست آورده است “بهترین هاستینگ مخصوص وردپرس” عنوان در تحقیقات خود ما. Bluehost’ادغام یکپارچه با افزونه های وردپرس و وردپرس ، آن را به گزینه میزبانی قابل اعتماد تبدیل می کند.

ویژگی های کلیدی وردپرس

هزینه4.95 دلار در ماه (حداقل)طرفداران

منفی

وردپرس برای چه کسی بهترین است?

بسیار قابل تنظیم

مقیاس پذیری زیادی

فرایند راه اندازی پیچیده تر

دانش فنی الزامی است

هیچ تیم کمک و پشتیبانی اختصاصی نیست

کسانی که قصد دارند فروشگاه خود را تراز کنند

محبوب ترین افزونه تجارت الکترونیک برای وردپرس WooCommerce است – اما اگر فقط می خواهید بارگیری های دیجیتالی را بفروشید ، WooCommerce در واقع نه بهترین گزینه شما شما می توان محصولات دیجیتالی را با WooCommerce بفروشید ، اما همچنین ویژگی های بسیار زیادی ارائه می شود که فقط برای محصولات فیزیکی اعمال می شود ، مانند گزینه های حمل و نقل.

به جای WooCommerce ، شما’من می خواهم چیزی خاص تر. یکی دیگر از افزونه های وردپرس ، به نام بارگیری آسان دیجیتال, همه جعبه های مناسب را تیک می زند. این طراحی شده است تا با هر موضوع وردپرس کار کند ، گرچه مضامین دیگری نیز وجود دارد که بطور خاص برای بارگیری آسان دیجیتال ایجاد شده است. شما به راحتی می توانید از طریق آمازون یا پی پال پرداخت بپذیرید و می توانید هر نوع پرونده دیجیتالی را برای فروش در سایت خود بارگذاری کنید. بسته به آنچه شما هستید’d دوست دارم از این افزونه خارج شوید ، می توانید نسخه رایگان یا پرداخت شده را انتخاب کنید.

وردپرس یک نرم افزار منبع باز است ، به این معنی که کد منبع اصلی به طور آزاد در دسترس کاربران قرار گرفته تا بتواند طبق دلخواه خود تغییر و توزیع مجدد کند. این بدان معنی است که تیم کمک و پشتیبانی وردپرس اختصاصی وجود ندارد. در عوض ، شما’باید به انجمن های اینترنتی اعتماد داشته باشید.

برای راه اندازی سایت وردپرس با Bluehost ، شما’باید یک نقشه Bluehost خریداری کنید. سرویس هاستینگ زیادی برای انتخاب وجود دارد ، اما برای فروش بارگیری دیجیتال ، Bluehost را توصیه می کنیم’برنامه میزبانی پایه وردپرس.

صفحه برنامه وردپرس bluehost

قیمت مقدماتی برای طرح اولیه وردپرس مبلغ 4.95 دلار در ماه است که یک سال پیش از آن می پردازید (همچنین می توانید سه سال پیش از آن با 2.95 دلار در ماه پرداخت کنید ، اما یک سال تعهد کم خطر تر است). پس از سال اول ، این 4.95 دلار در ماه با 7.99 دلار در ماه تجدید می شود ، که یک قیمت بسیار استاندارد برای صنعت میزبان است.

در حالی که میزبانی تنها هزینه قطعی برای شماست’با فروشگاه WordPress خواهید داشت ، واقعاً چند مورد دیگر برای شما وجود خواهد داشت’در نهایت هزینه هایی مانند عملکردهای پیشرفته تجارت الکترونیکی یا افزایش امنیت سایت را پرداخت می کنید. البته ، آن’این بستگی به شما دارد که چقدر هزینه می کنید که فراتر از هزینه میزبانی پایه هزینه کنید ، اما این’خوب است به خاطر داشته باشید که قیمت گذاری وردپرس نسبت به سازنده وب سایت تجارت الکترونیک کمتر فراگیر است.

بیشتر بدانید:

 • Bluehost Review – نگاهی جامع به این ارائه دهنده هاستینگ
 • قیمت گذاری Bluehost – چگونه Bluehost’قیمت ها با قیمت های رقیب مقایسه می شود?
 • WordPress.org Review – تجزیه و تحلیل کامل ما در WordPress.org
 • WordPress.com vs WordPress.org – در مورد اختلافات بین این دو سیستم عامل گیج هستید؟ شما’ما تنها نیستیم ، بنابراین ما’کاملاً توضیح داده ام

نکاتی برای فروش محصولات دیجیتال با موفقیت

هم اکنون می دانید که کدام سیستم عامل ها برای فروش بارگیری دیجیتال بهترین هستند. اما آیا می دانید چگونه می توانید بارگیری های دیجیتال را بفروشید با موفقیت?

ما’همه نکات و ترفندهای لازم را که به کسب و کار شما فشار بیشتری می بخشد ، وارد کرده اید. اینجا’آنچه شما باید انجام دهید تا بارگیریهای دیجیتالی خود را به سطح بعدی ببرید:

 1. تفاوت بین مجوز و مالکیت را بدانید
 2. دان’روی اسکن بکشید
 3. از بهترین روش های SEO استفاده کنید
 4. حضور در رسانه های اجتماعی خود را ایجاد کنید

تفاوت بین مجوز و مالکیت را بدانید

شما صاحب آثار هنری / عکاسی / محتوای دیجیتالی خود باشید. وقتی آن محتوا را بصورت آنلاین می فروشید ، هرکسی که آن را خریداری کند ، می خرید مجوز استفاده از آن. این با خرید و فروش به معنای جسمی متفاوت است. اگر یک کمد را در یک حیاط فروشی خریداری می کنید ، اکنون صاحب آن کمد هستید و حق دارید پس از آن آن را به شخص دیگری بفروشید. این در مورد محتوای دیجیتال صحیح نیست, این بدان معنی است که کار شما از توزیع مجدد ناعادلانه محافظت می شود.

انواع مختلفی از مجوزها وجود دارد که می توانید برای خریداران خود اهدا کنید. به عنوان مثال ، شما می توانید به مشتریان این حق را بدهید که چندین نسخه از کار خود یا فقط یک نسخه را چاپ کنند. همچنین می توانید به خریداران حق استفاده از کار خود را بدهید فقط به روش های مشخص شده توسط لیست شما – به عنوان مثال ، شما باید چگونگی کپی ، توزیع و یا نمایش داده شدن آثار هنری خود را کنترل کنید.

دان’روی اسکن بکشید

برخی از کارهای شما ممکن است به صورت آنلاین ایجاد شده اند ، و این باعث می شود آپلود آن در وب سایت شما ساده باشد. اما اگر شما’دوباره تعجب می کنم که چگونه می توانید بارگیری های دیجیتال را بفروشید جسمی آثار هنری ، این بخش بعدی برای شما مناسب است.

اسکن عکس ها با چاپگر

دو راه اساسی برای به دست آوردن هنر فیزیکی آنلاین با سهولت وجود دارد: اسکن و عکاسی. اگر هنر بدنی شما 8.5 است” ایکس 11” یا کوچکتر ، تو’قادر به استفاده از یک اسکنر در منزل هستید که به رایانه شما متصل می شود. برای کارهای هنری بزرگتر ، شما’می خواهم که آن را در یک چاپخانه اسکن کند. از آنجا ، می توانید پرونده را به ایمیل خود ارسال کنید ، یا می توانید یک درایو فلش را برای بارگذاری آن فراهم کنید.

گزینه عکاسی کمی خطرناک است – شما’باید مانند دوربین DSLR از یک دوربین با کیفیت استفاده کنید و مطمئن شوید که هر عکس با رزولوشن بالا گرفته شده است. مهم نیست چیکار می کنی, در برابر وسوسه عکس گرفتن با تلفن هوشمند خود مقاومت کنید. مهم نیست که چقدر کیفیت تصویر به نظر برسد ، صفحه روی تلفن همراه بسیار کوچک است تا اجازه چاپ بعداً به وضوح داده شود.

از بهترین روش های SEO استفاده کنید

سئو اغلب تعیین کننده این است که آیا محصولات شما بینایی را که شایسته آن هستند یا خیر ، خواهند دید. هرچه لیست موارد شما در موتورهای جستجو قابل تشخیص تر باشد ، صفحات محصول شما در SERP ها بالاتر می رود (صفحات نتایج موتور جستجو) ، و افراد بیشتری آنها را پیدا می کنند.

موتورهای جستجو می خواهند که کاربرانشان تجربه مستقیمی داشته باشند و بخش بزرگی از SEO اطمینان حاصل کند که جزئیات و توضیحات شما مشخص است. چند کار ساده وجود دارد که می توانید برای کمک به محصولات خود در این زمینه انجام دهید:

 • از کلمات کلیدی استفاده کنید. کلمات کلیدی مرتبط به برچسب های مربوط به لیست موارد شما تبدیل می شوند – در مورد انواع عباراتی که به شما بیان می شود فکر کنید’د به عنوان یک مصرف کننده به دنبال محصول خود بگردید و به آنها بچسبانید!
 • برچسب عنوان توصیفی را به محصول خود بدهید. یک برچسب خوب ، خریداران بالقوه را به کلیک ترغیب می کند. عنوان برچسب عنوان قابل کلیک روی SERP ها است که افراد را به سمت صفحه محصول شما سوق می دهد ، بنابراین شما’می خواهم آن را ساده و مختصر نگه دارید.
 • توضیحات محصول خیره کننده را بنویسید. توضیحات محصول نسخه ای است که کاربران به عنوان خلاصه ای از آنچه شما مشاهده می کنند’فروش مجدد ، بنابراین شما’می خواهم آن را خاص و جذاب نگه دارید – و ، مانند برچسب عنوان ، باید دقیقاً به مردم بگوید محصول شما چیست است.
 • متن alt را به تصاویر خود اضافه کنید. متن Alt متن توصیفی است که در هنگام بارگیری مشکل به جای تصویر ظاهر می شود. این عنصر در هر صورت مهم است ، اما به خصوص برای سئو تجارت الکترونیکی ، زیرا خریداران می خواهند دقیقاً چه چیزی را بدانند’دوباره میخوام.

برای نکات بیشتر درباره سئو مربوط به سیستم عامل:

نکات مربوط به SEO در وردپرس

نقد خرید SEO Review

حضور در رسانه های اجتماعی خود را ایجاد کنید

رسانه های اجتماعی ابزاری تبلیغی است که صرف نظر از این که شما داشته باشید ، از شما سود خواهد برد’دوباره در Etsy ، Shopify یا WordPress بفروشید. پلتفرم هایی مانند اینستاگرام ، توییتر و فیس بوک را فرصتی برای گسترش مخاطبان خود و تعامل با مردم در نظر بگیرید. یک بار شما’شما یک نام برای خود در رسانه های اجتماعی ایجاد کرده اید ، می توانید از آن سیستم عامل ها استفاده کنید تا بتوانید به سایت خود بازگردید.

برخی از شرکت ها واقعاً از رسانه های اجتماعی استفاده می کنند. Square Sayings هنرهای دیواری ، موارد تلفنی و مواردی از این قبیل را به فروش می رساند ، همه با سخنان خنده دار تزئین شده اند که در صفحه اینستاگرام خود جذابیت زیادی را به خود جلب کرده اند که دارای 163k دنبال کننده چشمگیر است.

این پست را در اینستاگرام مشاهده کنید

پستی که توسط Square Sayings در تاریخ 3 فوریه 2020 در 7:39 بعد از ظهر در PST به اشتراک گذاشته شده است

Square Sayings با اجازه دادن به کاربران در تعامل با محصولات ، قبل از خرید هر چیزی ، باعث ایجاد تنوع وزوز در اطراف برند خود شده است.

با استفاده از Shopify و WordPress ، می توانید از افزونه های مخصوص رسانه های اجتماعی نیز برای اضافه کردن ویژگی های خاصی به سایت خود استفاده کنید ، مانند نمادهایی که به پروفایل های مختلف شما پیوند دارند ، یا شکلی که به کاربران اجازه می دهد پست های وب سایت شما را در صفحه های اجتماعی خودشان نظر دهند و به اشتراک بگذارند. به عبارت دیگر ، Shopify و وردپرس این امکان را برای مشتریان فراهم می کند که بتوانند این کلمه را در مورد محصولات شما پخش کنند!

نحوه فروش بارگیری های دیجیتال: خلاصه

حالا که اصول اولیه فروش محصولات دیجیتال را با موفقیت می دانید ، تصمیم چندانی برای تصمیم گیری دارید! اولین مورد این است که تعیین کند آیا بازار آنلاین ، سازنده وب سایت تجارت الکترونیک یا سایت وردپرس خود میزبان بهترین کانال فروش برای شما است. برای یادآوری ، ما’آن را به بهترین پلتفرم برای هر کانال فروش محدود کرده است:

 1. Etsy: بهترین بازار آنلاین
 2. خرید: بهترین سازنده وب سایت تجارت الکترونیک
 3. وردپرس: بهترین CMS خود میزبان

اگر شما’دوباره انتخاب سختی دارید, خریدن ترکیبی از عملکردهای فروش شما با Etsy و سفارشی سازی هایی که با وردپرس به دست می آورید فراهم می کند – آن’بهترین از هر دو جهان است.

صرف نظر از اینکه کدام پلتفرم را انتخاب می کنید ، می توانید به نکات برتر ما برای فروش موفقیت آمیز محصولات بصورت آنلاین اعتماد کنید. برای یادآوری ، این موارد عبارتند از:

 • تفاوت بین مجوز و مالکیت را بدانید
 • دان’روی اسکن بکشید
 • از بهترین روش های SEO استفاده کنید
 • حضور در رسانه های اجتماعی خود را ایجاد کنید

…و حالا شما’دوباره آماده رفتن با سایت خود موفق باشید و به ما اطلاع دهید که کدام سیستم عامل را در نظرات بهتر دوست دارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me