نحوه گرفتن عکس محصول

تمام عکاسی محصول به شما توصیه می کند’باید بازدیدکنندگان را تحت تأثیر قرار داده و فروش را افزایش دهید

شما’دوباره صاحب مشاغل باشید یک خرده فروش آنلاین. حتی ممکن است شخصی شما را صدا کند کارآفرین تجارت الکترونیک.


شما’شما یک متخصص در صنعت انتخاب شده خود هستید و محصولات خود را در داخل و خارج می شناسید. اما آنچه ممکن است نه خوب می دانم چگونه است ترویج این محصولات – به ویژه هنگامی که این فرآیند درگیر باشد عکس محصول. این عبارت تصاویری از روشنایی خیره کننده ، استودیوهای ناآرام و دوربین های پیشرفته با نام های غیرقابل تبلیغ را برانگیخته است – اساساً ، آن چیزی نیست که برای آن ثبت نام کرده اید..

با این حال ، ما خبرهای خوبی داریم: گرفتن عکس محصول بسیار ساده تر از آنچه به نظر می رسد است. شما می توانید بدون استخدام یک عکاس ، تصاویر با کیفیت و حرفه ای ایجاد کنید – این هم واقعاً خبر خوب ، از آنجا که 75٪ خریداران آنلاین برای تصمیم گیری در مورد خرید بالقوه ، به عکس های محصولات متکی هستند.

در مورد نکات و ترفندهایی که به شما کمک می کند با اطمینان خاطر از خریداران مشتاق اطمینان حاصل کنید ، مطالعه کنید!

یک تصویر’هزار کلمه ارزش دارد, اما کلمات نیز بسیار مهم هستند. نکات مربوط به ما را بررسی کنید نوشتن برای وب و حتی تجارت مکالمه برای شروع به آرزوی خریداران با نثر خیره کننده خود. 1

تجهیزات مورد نیاز شما

قبل از اینکه نکات مربوط به عکاسی محصول ما را عملی کنید ، شما’به برخی تجهیزات (بسیار اساسی) احتیاج دارید. یک سفر به فروشگاه تمام راه هایی است که شما برای راه اندازی استودیوی DIY خود دارید ، با:

 1. دوربین
 2. روشنایی
 3. سفید “جارو کردن” زمینه
 4. کارت گزاف گویی
 5. سه پایه

دوربین

دان’نگران باشید – وقتی می گوییم دوربین ، منظورمان همین است. به احتمال زیاد ، هر دوربین عکاسی که در خانه دارید باید انجام دهید ، بنابراین وجود دارد’دیگر نیازی به چلپ چلوپ کردن در SuperShot 5000 یا موارد مشابه آن نیست…

…تصور می کرد که شما یک دوربین در خانه دارید؟ این’خوب است ، بیش از حد. آیفون و تلفن های هوشمند سامسونگ از همه قابلیت های شما برخوردار هستند’باید عکس های حرفه ای بگیرید!

مثال عکاسی آیفوننیازی به شکسته شدن بانک برای تجهیزات گران قیمت نیست – دوربین آیفون شما این کار را خواهد کرد!

روشنایی

اولین انتخابی که باید انجام دهید بین نور طبیعی و نور مصنوعی است. اما صبر کنید, ممکن است فکر کنید – نور طبیعی نیست’از نظر فنی “تجهیزات?” خوب ،’کنار نکته.

به نور مصنوعی نیز گفته می شود “نور سخت,” زیرا از یک منبع (مانند یک لامپ لامپ) می آید که مستقیماً روی سوژه می درخشد. در مقابل ، نور طبیعی ، نرمتر و کمتر متمرکز است. برای اکثر عکسهای محصول تجارت الکترونیکی ، توصیه می کنیم از نور مصنوعی به عنوان منبع اصلی خود استفاده کنید ، زیرا تصویری واضح تر ایجاد می کند.

در اصل ، هر لامپ یا میز لامپ برای این یکی انجام می دهد!

زمینه سفید

آی تی’بهتر است محصولات خود را بر روی یک پس زمینه سفید شلیک کنید ، زیرا این کار را انجام می دهد’سایه ای که به طور مداوم هر محصول رنگی را برجسته می کند.

همچنین می توانید یک رول کاغذ سفید تهیه کرده و آنرا به بالای هر سطحی بزنید تا a ایجاد شود “جارو کردن.” شما به جای داشتن زاویه 90 درجه که دیوار با زمین ملاقات می کند ، شما هستید’مانند تصویر زیر زمینه خمیده ای ملایم دریافت خواهید کرد:

نمونه جارو سفید

پس زمینه رفت و برگشت برای عکس های محصول ایده آل است زیرا عدم وجود زاویه در پس زمینه به معنای مشخص بودن محصول است و تمرکز اصلی عکس است..

کارت گزاف گویی

تجهیزات بعدی ما ، همچنین برای اهداف روشنایی ، کارت گزاف گویی است. کارت گزاف گویی می تواند هر سطح بازتابی باشد که می توانید در مقابل منبع اصلی نور مانند یک تکه مقوا سفید یا صفحه فوم قرار دهید. آنچه این کار را انجام می دهد منعکس کننده است (یا “گزاف گویی”) چراغ برگشتی از منبع اصلی که در غیر این صورت سایه خشن ایجاد می کند.

سه پایه

اگر شما’در حال حاضر یک دوربین / تلفن هوشمند دریافت کرده اید ، این تنها مورد موجود در لیست ما است که بیش از چند دلار قیمت دارد.

سه پایه ها در عکاسی از محصولات مفید هستند زیرا باعث می شوند عکس ها متمرکز تر به نظر برسند از اینکه اگر دوربین را در دستان خود نگه داشته باشید. برای عکس های محصول ، شما’می خواهم یک پایه سه پایه (بر خلاف اندازه سطح تقریباً چشمی). آنها با گزینه های خوب بین 30-60 دلار ، آنها’با پرداخت هزینه ای حرفه ای ، قیمت کمی برای شما فراهم شده است ، و بسیاری از آنها نیز قادر به نگه داشتن تلفن های هوشمند خواهند بود (و اگر اینگونه نباشد ، می توانید در یک آداپتور سه پایه گیر تلفن های هوشمند نیز سرمایه گذاری کنید – مقداری هزینه به اندازه 10 دلار)..

2

نکات مربوط به عکاسی محصول

یک بار شما’بدون استراحت بانک ، استودیوی عکس خود را جمع کردید’زمان استفاده از این 5 نکته عکاسی در محصول:

 1. تثبیت موقعیت
 2. آن را نزدیک نگه دارید
 3. از نور زیادی استفاده کنید
 4. پس زمینه سفید یعنی سفید زمینه
 5. ویرایش – اما با لمس سبک

1. موقعیت یابی

آی تی’فقط کافی نیست دارند عکس های محصول در وب سایت شما – آنها همچنین باید قطعی باشند. این ممکن است مانند عقل سلیم به نظر برسد ، اما اگر شما هستید’تا به حال توسط یک فروشگاه آنلاین فقط با چند عکس مسطح برای هر محصول ناامید شده اید ، پس از آن شما’اهمیت موقعیت را می دانم. در حقیقت ، 93٪ از خریداران آنلاین ، محتوای تصویری را عامل اصلی تصمیم گیری در خرید می دانند.

شما می خواهید عکس های شما محصول خود را از همه زوایای مختلف به نمایش بگذارد ، به طوری که خریداران مانند آنها احساس کنند’قبل از خرید دوباره تا حد امکان اطلاعات کسب کنید. برای وسایل لباس ، یک شات را روی چوب لباسی و دیگری روی مانکن یا مدل بزنید. گوشواره ها و گردنبندها را با مقداری ریسمان شفاف (یا حتی خط ماهیگیری) که به راحتی قابل ویرایش است ، متوقف کنید. دان’از خلاق شدن می ترسید!

2. آن را نزدیک نگه دارید

در حالی که شما با زوایای مختلف آزمایش می کنید ، آن را انجام می دهید’مهم است که به یاد داشته باشید که مشتریان می خواهند هر محصول را از نزدیک و شخصی ببینند. یک مطالعه اخیر حتی نشان داد که استفاده از اندازه عکس محصول بزرگتر باعث افزایش فروش 9.46٪ می شود.

توانایی دیدن جزئیات ریز ریز یک شیء باعث می شود احساس خودمان را بکنیم’دوباره آن را به صورت حضوری بررسی می کنید. تصویر زیر را بررسی کنید:

بزرگنمایی در عکاسی

اکنون به این یکی نگاه کنید:

نمونه بزرگنمایی

آنها’دوباره هر دو “خوب” عکس ، اما با توجه به انتخاب ، کدام شارژر را خریداری می کنید؟ پول ما’در مورد اول ، از آنجا که شما می توانید تمام جزئیات محصول را قبل از کلیک کردن بررسی کنید “خرید.”

نکته برتر: اگر شما’عکسبرداری مجدد از آیفون ، بهترین راه برای گرفتن عکس نزدیک ، نزدیک کردن دوربین به محصول است و با استفاده از انگشت خود برای مشخص کردن مکان در قاب می خواهید لنزها را به چه شکل متمرکز کنید. در حالی که کیفیت دوربین آیفون بالاست ، “بزرگنمایی” تابع isn نیست’کاملاً تا حد هم ، بنابراین’بهترین کار این است که خودتان این کار را انجام دهید!

3. از نور زیادی استفاده کنید

هنگامی که ما با الکس گرین با ویرایشگر ارشد ویدیو مصاحبه کردیم تا بهترین نکات مربوط به عکاسی درباره محصول او را داشته باشد ، او نتوانست’به اندازه کافی تأکید کنید.

“در حالت ایده آل شما می خواهید بسیاری از نور ، به منظور داشتن یک عمق میدان به اندازه کافی عمیق باشد (بنابراین گوشه های جلویی یا پشتی محصول قرار ندارند)’خارج از تمرکز) شما می خواهید کل محصول در محدوده تمرکز باشد ، مگر اینکه خودتان باشید’دوباره به دنبال سبک دیگری می گردید.”

این تکنیک همچنین به تعریف ویژگیهای کوچکتر مورد شما کمک خواهد کرد ، همانطور که در مورد آن صحبت کردیم “آن را نزدیک نگه دارید” بخش.

“یک قاعده خوب این است: چراغ های خود را تا حد ممکن به محصول نزدیک کنید ، بنابراین نور تا حد ممکن به دور محصول می پیچد و سایه ها را به حداقل ممکن نگه می دارد.”

4. زمینه سفید به معنای wپنهان کردن زمینه

یک پس زمینه سفید ساده به محصول شما اجازه می دهد تا نمایش را سرقت کند. و نه فقط هر پیش زمینه ای را انجام می دهد:

“هر نوع پس زمینه سفید ، می خواهید در رنگ مطلق سفید باشد. در غیر این صورت ، از نظر رنگ ، آن را’اگر از لحاظ فنی سایه ای از خاکستری باشد’کمی خاموش است.”

این مهم است: یک پس زمینه سفید واقعی تضمین می کند که هیچ چیزی از محصول شما دور نمی شود و این عکس تمیز و حرفه ای به نظر می رسد.

آی تی’ارزش این را دارد که مایل اضافی را در اینجا بپیمایید ، زیرا 50٪ از خریداران آنلاین فکر می کنند که عکسهای محصول از اطلاعات محصول ، بررسی و رتبه بندی محصولات مهمتر هستند.

5. ویرایش – اما با لمس سبک

اگر شما’دوباره نگران برنده شدن’قادر به دستیابی به یک کامل زمینه سفید ، دان’آن را عرق کنید – می توانید بعد از این واقعیت که مقدار قابل توجهی لهستانی به آن اضافه می شود ، ویرایش های کوچک ایجاد کنید. پس زمینه های سفید نیز در فرآیند ویرایش آسان است ، که روشی ساده برای بدست آوردن یک محصول نهایی کاملاً تمیز است.

به عنوان مثال در حال ویرایش عکس ها

اگر شما’دوباره فنآوری نیست ، دان’از روند ویرایش عکس عصبی باشید. به طور خاص با عکس های محصول ، کمتر همیشه بسیار بیشتر است. همه شما’واقعاً شما باید انجام دهید این است که از نور و سایه ها استفاده کنید ، که می توانید به صورت رایگان در تعدادی از سایتهای مختلف ویرایش عکس از Fotor گرفته تا Pixlr به صورت رایگان انجام دهید..

3

مواردی که باید هنگام گرفتن عکس از محصولات خودداری کنید

هنگامی که آن را به عکاسی از محصول می آید ، دان’تاس می تواند به همان اندازه مهم باشد دز. آی تی’مهم است که به یاد داشته باشید در حالی که می خواهید از آن جلوگیری کنید “بد” عکس هایی که نمی کنند’T تملق محصول ، شما همچنین می خواهید برای جلوگیری از “بد” عکس هایی که انجام دادن چاپلوسی محصول. این عکسها ممکن است منجر به فروش بیشتر شود ، اما در نهایت نرخ بازده شما را بالا می برد!

ما’سه اشتباه برتر رایج در فروشگاه های تجارت الکترونیک را گردآوری کرده اید:

 1. دان’از فلش استفاده کنید
 2. دان’مقیاس را نادرست نشان دهید
 3. دان’از فیلترها استفاده کنید

1. دان’از فلش استفاده کنید

به نظر می رسد ضد انعطاف پذیر است ، اما شما می خواهید از استفاده از فلاش – به خصوص در تلفن های هوشمند – به هر قیمتی پرهیز کنید ، زیرا اغلب منجر به تابش ناخواسته و عدم تعادل رنگ می شود. شما’وقت و تلاش خود را صرف تنظیم درست نور ، کارت های گزاف گویی و مواد پس زمینه کرده اید و همه کارها را می توان در یک حالت خنثی کرد… فلش (ببخشید ، نمی توانم’مقاومت در برابر).

خبر خوب این است ، اگر شما از مشاوره روشنایی بیان شده در این مقاله پیروی می کنید ، پس برنده شدید’به هر حال نیاز واقعی به استفاده از فلاش را ببینید.

2. دان’مقیاس را نادرست نشان دهید

این کار به راحتی غیر عمدی آسان است ، بنابراین’بهترین راه برای نگه داشتن چشم! فقط به خاطر شما نمی دانید که یک محصول بزرگ یا کوچک است ، نمی داند’منظور شما مشتری شما خواهد بود. برخی از محصولات ، مانند بسکتبال یا یک جفت کفش ورزشی ، قلمرو کاملاً امن هستند. اما برای موارد خاص ، مانند جواهرات یا پوسترهای دیواری ، شما’می خواهید مطمئن شوید که تصاویر شما اهدا نمی شوند’گمراه.

شما می توانید این کار را با انجام اندازه گیری در توضیحات محصول یا حتی با اضافه کردن دو محصول مختلف در یک عکس به عنوان نقطه مرجع ، مانند زیر انجام دهید:

نمایش محصولات به مقیاس

گزینه دوم می تواند خلاقانه و درگیری درایو باشد ، اما اگر عکسهای حاصله را حتی کمی حواس پرت کنید ، آن را پیدا کنید’بهتر است به جای آن ، اندازه توضیحات محصول خود را به سادگی روشن کنید!

3. دان’از فیلترها استفاده کنید

اگر شما’تا به حال چشم خود را در یک عکس بزرگ اینستاگرام چرخانده اید تصور کنید چگونه به نظر می رسد که یک شات الکترونیک بزرگ داشته است. بله -!

باز هم ، وقتی نوبت به ویرایش عکس های محصول می رسد ، قطعاً کمتر است. شما می توانید در طول فرآیند ویرایش یک لمس سبک داشته باشید – در آن مرحله ، روشنایی ، پس زمینه ها و لنزها بیشتر کارها را برای شما انجام داده اند.

تا زمانی که در برابر اصرار برای روشن کردن اثر سپی یا هر چیز دیگری مقاومت می کنید ، باید خوب باشید!

4

افکار نهایی

ما میتوانیم’اهمیت عکس های محصول عالی را بیش از حد غافل می کنید ، اما ما نیز می توانیم’بیش از اندازه گرفتن گرفتن آنها آسان است! آنجا’دیگر نیازی به تجهیزات فانتزی نیست و می توانید در هر زمان شروع به کار کنید.

برای یادآوری ، شما’لازمه:

 1. دوربین
 2. روشنایی
 3. پس زمینه سفید (زاویه دار /“جارو کردن”)
 4. (تخته فوم) کارت های گزاف گویی
 5. سه پایه

و نکات برتر ما عبارتند از:

 1. تثبیت موقعیت
 2. آن را نزدیک نگه دارید
 3. از نور زیادی استفاده کنید
 4. پس زمینه سفید یعنی سفید زمینه
 5. ویرایش – اما با لمس سبک

و حالا شما می دانید که چگونه از محصولات عکس بگیرید!

یک بار شما’هنر گرفتن عکس از محصول را بهتر کرده و روشهای دیگری را برای تقویت فروشگاه اینترنتی خود مطالعه می کنید:

 • نحوه ساختن فروشگاه اینترنتی
 • نحوه نوشتن توضیحات محصول
 • نحوه نوشتن صفحه درباره ما

اگر پناه آورده اید’فروشگاه آنلاین خود را هنوز هم در آنجا راه اندازی کنید’نیازی به وحشت نیست – در مورد رتبه بندی بهترین سازندگان وب سایت تجارت الکترونیک مطالعه کنید تا بتوانید بهترین گزینه را از محل انتخاب (هشدار اسپویلر: Shopify شماره یک را کسب می کند). خوشحالم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me